0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 341
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Pirmoji pamoka visiems kursams
« Prieš 4 metus »
Staiga buvo atidarytos Kerėjimo kabineto durys ir vidun šmurkštelėjo juodai apsirengęs profesorius. Šį kartą tamsios vešlios garbanos buvo surištos į uodegėlę. Žinoma, neapsieita ir be smulkių gėlių žiedų. Rankoje jis nešėsi iš tikros drakono odos pagamintą lagaminą, skirtą dokumentams. Nors ir Oberonas buvo nusistatęs už gyvūnų žudymą dėl jų odos ar kitų dalių, bet lagaminą nešiojo tik drakonui iš pagarbos. Juk reikėjo parodyti, kad jis mirė ne tam, kad gulėtų dulkėse ar stovėtų parduotuvių vitrinose. Jis turi būti naudojamas. Priėjęs prie savo stalo, mestelėjo lagaminą ant jo paviršiaus, pasitaisė uodegėlę ir išsitraukė lazdelę. Keistu judesiu mostelėjęs lazdelę, panaikino visus puošiamuosius kerus ir triukšmingai su magijos rankomis užvėrė langines. Kabinete iškart pasidarė tamsu ir nyku, tad nieko nelaukęs išbūrė keletą žvakių ant kiekvieno mokinio stalo ir lengvai jas visas uždegė. Sunkiai nurijo seiles ir pradėjo kuistis savo lagamine. Išsiėmęs kelis pargamento ritinėlius, atsisėdo, bet veltui, nes kaip tik tada į klasę pradėjo plūsti mokiniai. Jis visus juos pasveikindavo linktelėdamas galvą. Paskutiniajam mokiniui įėjus į patalpą, durys užsivėrė ir profesorius pakilo.
-Sveiki visi. Malonu jus vėl matyti susirinkusius mokytis Kerėjimo paslapčių. Net širdis virpa, - pasakęs nusišypsojo. -Kaip matote, šiandien dirbsime ir mokysimės prieblandoje. Burtažodis, kurį per šią pamoką bandysime įvaldyti, yra Intrifo toluma. Ar kas nors žino ką nors apie šį burtažodį? Jei taip, tai sakykite iš savo vietos. Stotis nereikia.

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 192
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 4 metus »
Alisa šį rytą Hogvartso koridoriais žingsniavo į pirmąją kerėjimo pamoką. Ji kaip visada buvo apsirengusi mokyklinę Hogvartso uniformą, o plaukus susirišusi į netvarkingą kuoduką. Ant nugaros nešė smulkią, melsva kuprinaitę.
Šį rytą lauke oras buvo vėsus, bet ryškiai švietė saulė apšviesdama visus nukritusius nuo medžių ir jau pageltusius lapus. Visa tai priminė surudeniškėjusią vaivorykštę, nes vos pažvelgus pro langą tave pasitinka įvairiausios spalvos.
Ji galiausiai nuspaudė kabineto durų rankeną ir pateko į klasę. Šiandien ji čia buvo pirmoji, bet paskui ją jau ūžė kiti mokinių būriai.
- Labas rytas, - pasisveikino skubiai ji su profesoriumi, kol jos žodžių neužgožė artėjantis šurmulys. Mergina susirado ramią vietelę klasės gale, šalia suolo pasidėjo kuprinėlę ir išsitraukė pamokai reikalingus daiktus. Likusį laiką iki pamokos ji stebėjo vis pilnėjančią klasę. Neilgai trukus durys užsivėrė ir prasidėjo pamoka.
Švilpė atidžiai klausėsi profesoriaus. Ji mokytojo įvardintus kerus jau buvo kažkur girdėjusi, bet apie juos nelabai ką žinojo. Bandydama laimę iškėlė savo ranką ir pradėjo šnekėti:
- Šį burtažodį aš esu kažkur girdėjusi. Jeigu neklystu žodis toluma verčiant iš lotynų kalbos reiškia apimtį. Galbūt šie kerai padidina arba pamažina kažkieno dydį.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 970
 • Lytis: Moteris
 • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 4 metus »
Luna pabudo puikiai nusiteikusi pamokoms. Išlipusi iš lovos varnanagė apsirengė savo uniforma ir susipynusi ilgus plaukus į kasą ant šono,išėjo iš savo kambario. Kaip ir visada,koridoriai buvo pilni mokinių traukiančių į pamokas. Eidama mėlynakė žvalgėsi pro langus,kol pasiekė kerėjimo kabinetą. Kabinetas skendėjo tamsoje,o kelios žvakės mažai ką te apšvietė. Luna linktelėjo mokytojui ir kaip jau jai buvo įprasta,atsisėdo paskutiniame suole. Netrukus į klasę pradėjo rinktis mokiniai,o nuskambėjus varpui,mokytojas pradėjo pamoką. Lunai ši kerėjimo pamoka buvo pirma šiais metais,tad ji su susidomėjimu jos laukė. Mokytojui uždavus klausimą mėlynakė suabejojo,bet pakėlė ranką.
-Kaip minėjo Alisa,šis žodis išvertus iš lotynų kalbos reiškia apimtis,tad manau,kad jis padidina burtažodžio galios apimtį.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • No comments
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 4 metus »
Šiandien Zwei buvo itin siautulingos nuotaikos - atrodė, kad jo šmikiškos mintys tuo išlįs į gyvenimo šviesą, o tada neduok ponutėli dieve, kas ten nutikti gali. Gilios žalios akys šmaikščiai nužiūrinėjo praeinančias damas - taip, jis džentelmenas, praleis visas alei vienos. Žinoma, su profesoriumi nepasisveikino, nes tiesiog žinojo, kad jo pasisveikinimas matyt butų kažkas panašesnio į tragikomediją su labai dideliu romantizmo ar tiesiog morčiaus prieskoniu.
Zwei išklausė, ką merginos turėjo pasakyti, per daug kažko daugiau pridėti nenorėjo. Tik tyliai sukrinkštė iš Alisos žodžių Galbūt šie kerai padidina arba pamažina kažkieno dydį... HA! Būtinai reikes pabandyti su tais žmonėmis, kas turi dydžio problemą.
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)

2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.

*

Neprisijungęs Nikita Borelič

 • ***
 • 71
 • Lytis: Moteris
 • speaking in flowers
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 4 metus »
labas rytas Cher! mikliai iššokusi iš lovos ir nuskubėjusi į pamoką, ji atsisėdo į pirmą suolą. Keista aplinka, jai kėlė tokį, šiokį nerimą, bet tai jai patiko. Su profesorium Cherė nepasisveikino, nes... nežinojo kodėl, tikriausiai dėl to, kad jis tuo metu linksėjo kažkam kitam. Intrifo toluma ką gi reiškia? Apimtis? O ką aš vasarą kvailai verčiau? Iš kai kažkurios  kalbos pakeitus pirmojo raidę, antrasis gaunasi stumti. Tai yra ir kitas vertimas. Bandom nusišnekėt? Na, nieko blogo nenutiks... kalbą pamiršau... beje ten toks keistas toks sėdi... airių kalba berodz... bet jei suklysiu...
-Mano mąstymas, tai yra galbūt šis burtažodis reiškia, ką nors pastumti toliau... tiesiog, nekomentuosiu... nors pirmajį varijantą taip pat palaikau... - tyliai suburbėjo ji, bet kadangi ji sedėjo pirmoje eilėje, profesorius galėjo išgirst nusišnekėjai. Labai nepataikei. Na ačiū dievui tyliai suburbėjau... tikiuos profesorius neišgirdo... 
for the ones who dream of stranger worlds

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 693
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 4 metus »
Pamokos pradžioje viskas, ką veikė Bethany tebuvo stebėjimas kaip ant suolo degė žvakė, skleisdama menką jaukumą ir mažindama prieblandą. Mergaičiukė būtų pasidėjusi rankas ant suolo, o ant jų galvą bei užsnūdusi, tačiau žinojo, kad taip elgtis nevalia, todėl rankas laikė ant kelių. Net ir išgirdusi teorinius klausimus, Bethany nesistengė galvoti atsakymo ar kuistis savo smegeninėje. Nors, tai šiek tiek ją prabudino.
- Galbūt šis burtažodis gali sumažinti tam tikrus daiktus, o apie padidinimą nesu tikra, - leptelėjo norėdama truputį pramankštinti balsą, bet žinojo, kad tai anaiptol nebus teisingas atsakymas. Nors ji varnė, bet kartais atsiduoda tinginiui ar šiaip kokiam slaptam padarėliui.
Kol kalbėjo, Bethany buvo pakėlusi akis nuo žvakės liepsnos ir žvelgė tiesiai. Net nesuvokė, ką matė, bet tai nebuvo svarbu. Varnei nutilus, ši vėl nuleido žvilgsnį iki žvakės ir ėmė žiūrėti į žvakės šonu žemyn besileidžiantį vašką.

*

Neprisijungęs Elena Lovegood

 • VII kursas
 • *
 • 240
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 4 metus »
Viskas ko dabar norėjo Elena, tai tik miego. Grifė būtų viską atidavusi, jeigu būtų galėjusi bent šiek tiek pamiegoti. Eidama link kerėjimo kabineto, Grifės neapleido mintis, kad galės truputį ten pasnausti. Pilkaplaukė vaikščiojo it zombis ir atrodė neišsimiegojusi. Pagaliau pasiekusi kabineto duris, Elena nieko nelaukus jas pravėrė.
 -Labas rytas,- pasisveikino Grifė ir apsižvalgė. Pamačiusi kabinetą, metamorfmagė šiek tiek pralinksmėjo. Čia buvo tamsu, o viską apšvietė vos kelių žvakių blausi švieselė. Dievas išklausė mano maldas! Pagalvojusi apie tai raudonakė pradėjo dairytis. Staiga už jos akių užkliuvo mergina, kurią ji tikrai pažysta. Išsišiepusi ji priėjo prie jos ir atsisėdo šalia.
 -Labas,- nusišypsojo jai pilkaplaukė ir pažiūrėjo į Profesorių.
 Netrukus prasidėjo pamoka. Sugūžėjo daug vaikų. Staiga Profesorius atsistojo, pasisveikino ir uždavė klausimą. LoveGood būtų tylėjusi ir nieko nesakiusi, bet pagalvojo jog reikia kažką pasakyti. Pakėlusi ranką raudonakė laukė kol baigs kalbėti kita mokinė.
 -Manau šitas burtažodis gali padėti kažką pamatyti tamsoje, arba padaryti kad būtų dar tamsiau,- baigus kalbėti merginai pasireiškė Grifė. Nuleidusi ranką, Grifė jas abi pasidėjo ant stalo, o ant jų galvą ir taip klausėsi kitų.

*

Neprisijungęs Dylan Frendlin

 • ***
 • 157
 • Lytis: Vyras
 • Kaip sekasi, tik take?
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 4 metus »
Dylan'as sėdėjo beveik pačiame kabineto gale. Dėl šito jis kaltino pats save, mat dabar jis beveik nieko negirdėjo, net ir labai susikaupęs bei įsitempęs.
Atsakymų apie pirmą kartą girdimą, neaiškų burtažodį. Tikriausiai susijęs su tamsa, jei pilna žvakių. Na, gal kažkas su dydžiu, bet jaučiu ne. Tad tyliu.
Berniukas užkėlė rankas ant suolo ir atrėmė į vieną iš jų galvą. Blausios šviesos buvimas erzino švilpį, o iš nelabai turėjimo ką veikti ir bereikšmio dykaduoniavimo, užsimaukšlino akinukus. Tuomet atrėmė galvą į kitą ranką. Akys savaime kilo aukštyn, kažkur pirmyn, link kabineto priekio. Bet tuo pačiu, linko ir prie žvakės ant suolo. Kita ranka nejučiomis slinko lėtai pirmyn, vis arčiau ir arčiau liepsnojančios žvakės. Besižvalgydamas į šalis, švilpis pajuto lengvą dilgtelėjimą ant rankos - per savo neapdairumą leido karštam vaškui užlašėti ant rankos. Tikėkimės, niekas nepastebėjo šio įvykio. Vis dar apsimetinėdamas, jog nieko nedaro, tik žvalgosi, nuleido ranką, ant kurios vis dar buvo jau kiek pravėsusio vaško. Kita ranka jau nebelaikė galvos, o pataisė akinius, kurie ryžosi lėkti žemyn.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 4 metus »
Mergaitė tyliai įpėdinusi į klasę įsitaisė galiniame suole ir nusižiovavo. Kitą kartą eisiu anksčiau miegoti... Elridės veidas buvo užtinęs, o ji klaikiai norėjo miego. Ir viskas per knygą, kurią skaitė pusę nakties ir nė nepajautė kaip laikas pralėkė. Šiandien knygos neskaitysiu... Tikiuosi, dabar neužmigsiu... Apsidairiusi aplink klasę mergaitė padėjo galvą ant stalo ir tyliai atsiduso. Elridė netikėtai ėmė snūduriuoti. Išgirdusi kažkokį garsą ji pašoko, tačiau pasijautė it sapne. Mergaitė niekaip negebėjo gaudytis, kas vyksta. Supratusi, kad kalba profesorius, pasistengė įsiklausyti. Oi... Šiandiena žada būt kankyne... Bet gal išsivaikščios miegai... Gal Paklausiusi kitų idėjų Elridė kiek susikrimto.
-Šis burtažodis turbūt sukurtas jau labai senai. Jei gerai mąstau... Jį sukūrė Toris Medininis... Nors, galbūt maišau su kitu burtažodžiu. Manau tai burtažodis keičiantis dydi pasirinkto daikto, kaip jau sakė kiti... Tereikia mintyse įsivaizduoti kokio nori to daikto,-mergaitė vėl nusižiovavo ir patogiau įsitaisė kėdėje. Prakeikiu naktį, kad ji tokia trumpa...

+1
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Oberonas Tanseris »

*

Neprisijungęs Vasaris Laventis

 • VII kursas
 • *
 • 60
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 4 metus »
Šviežiai iškepta italiūkštė lėtai slampinėjo po pilies koridorius. Pagaliau suradusi jau gerą pusvalanduką ieškomą kerėjimo kabinetą, Strazdanė greitai it pelė po šluota šmurkštelėjo vidun. Padariusi nedidelį reveransą profesoriui, raudonplaukė nupėdino link pirmo pasitaikiusio suolo ir atsargai, kad tik už nieko neužkliutų šitokioje prieblandoje, krestelėjo ant kėdės. Nors Paprika kiek prisibijojo tamsos, dėstytojas mergytei pasirodė gana nuoširdus, tad tikrai neketino jos gąsdinti. Tikriausiai labai jau būtina buvo uždengti visus langus, - Nebyliai pamintijo samaninių akių savininkė.
Išklausiusi vyresniųjų atsakymų, ilgakasė kilstelėjo ranką, tačiau apsisprendusi geriau dar pasiklausyti mokinių, greitai ją nuleido ir su įdomumu laukė sekančios pamokos dalies -  praktikos. Vis dėlto tai buvo pirmoji Paprikos pamoka, tad nieko keisto, kad mažylė kiek pabūgo atsakinėti.

He wore his hatred like a cruel second skin

*

Neprisijungęs Beatrich Madison

 • I kursas
 • *
 • 5
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 4 metus »
Šis rytas Beatrich buvo labai sunkus. Ji vakar vakare nuėjo vėlai miegoti, todėl jai keltis šį rytą buvo pats sunkiausias dalykas. Šiek tiek prasibudinus Beatrich atsikėlė. Apsirengusi išėjo iš Švilpynės kambario. Kadangi tai buvo pirmieji metai Hogvartse tai ji nieko ten nežinojo. Beatrich išėjo ankščiau, nes žinojo, kad kerėjimo kabineto ji greitai neras. Todėl paklaidžiojus po Hogvartso koridorius po gero pusvalandžio ji pagaliau surado reikiamą kabinetą. Ir jau beveik visi klasės mokiniai buvo susirinkę.
- Labas rytas,- ištarė ji mokytojui. Ir atsisėdo į suolą. Kol mokytojas uždavinėjo klausimus, Beatrich snaudė, nes jai buvo labai sunki naktis. Todėl net nesistengė galvoti apie šios pamokos temą ir ką joje reikės daryti. Kaip ir dauguma klasės mokinių ji tiesiog klausėsi kitų mokinių atsakymų ir laukė praktinių užduočių.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 341
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 4 metus »
Atsirėmęs į savo stalą stebėjo savo išradingus mokinius. Belaukdamas, kol kas nors prakalbės, pasitaisė savo garbanų kasą ir bejausmiu veidu pradėjo klausytis pirmosios mokinės, kuri buvo vardu Alisa Faun. Mergina pradėjo kalbėti, kad burtažodį išvertus iš lotynų kalbos, gausime žodį apimtį. Jis nustebo, kad jo mokinė mokosi mirusią kalbą ir norėjo ją pagirti.
-Šaunu, kad moki lotynų kalbą, pagirtina, tačiau, kad ir kas sukūrė šį burtažodį, norėjo supainioti burtininkus ir raganas, nes jo paskirties pavadinimas neišduoda.
Tada akis atsuko į panelę Luną, kuri pritarė Alisos nuomonei. Jos jis nepakomentavo, nes žodžiai panelei Faun paaiškino, kad tai ne didinimo ar mažinimo kerai. Netikėtai išgirdo naują nuomonę ir atsigręžė į mokinį. Tai buvo panelė Bridon, tačiau ir ji šįsyk prašovė pro šalį.
-Deja, bet ne.
Tada prakalbo panelė Elena LoveGood. Ji pasisakė, kad burtažodis gali padėti kažką pamatyti tamsoje arba sukelti dar didesnė tamsą. Pagaliau. Pagaliau kažkas bando sujungti užuomenas, kurias jiems įdaviau į rankas. Jis nusišypsojo.
-Sveikinu, nes esi pirmoji mokinė, kuri šiandien pabandė sujungti mano duotas užuomenas. Bandymas buvo geras, tačiau nesėkmingas. Nusvilai sparnus, kaip Ikaras.
Paskutinė prakalbo panelė Endlercat. Visos viltys buvo įdėtos į jos žodžius, tad Oberonas įtempė ausis ir laukė. Išgirdęs Toro Medininio pavardę, beveik pašoko iš vietos.
-Taip, tai jis sukūrė šiuos kerus. Šaunu, tesk.
Tikėdamasi, kad pagaliau išgirs ką norįs, patrynė delnus vieną į kitą. Ir tada visos viltys dužo. Jis giliai įkvėpė ir tarė.
-Kaip gaila. Maniau, kad jau pasakysi jo paskirtį, tačiau tikriausiai supainiojai su kitu burtažodžiu. Bet vis tiek uždirbi tašką savo koledžui už teisingą autoriaus pavardę.
Atšliejęs nuo stalo, grįžo prie savo kėdės, bet ant jos nesisėdo.
-Taigi, - giliai įkvėpė. -Intrifo toluma kerai buvo sukurti XIX amžiaus pabaigoje, garsaus britų magų Toro Medininio. Šie kerai priklauso kraujo magijos šeimai. Naudojant šiuos kerus reikia tylos, prieblandos ir karšto vaško. O dabar apie pačius kerus. Jų paskirtis sukurti apsauginį skydą, kurį pereiti gali tik tie asmenys, kurie turi kerų panaudotojo kraujo.
Akimirkai nutilo, leisdamas mokiniams užsirašyti reikiamą informaciją.
-O dabar eilė praktikai. Šiam darbui turėsit susiskirstyti į poras. Porose negali būti giminiško kraujo turinčių asmenų, antraip nesužinosite ar kerus pavyko įvaldyti, ar ne. Jie kils problemų dėl susiporavimo, praneškite man tyliai į ausį ir aš viską sutvarkysiu.
Belaukdamas, kol mokiniai susigrupuos, jis gurkštelėjo gaivinančio vandens su citrinų sultimis iš gan didelio butelio. Vanduo maloniai nutekėjo jo trachėja ir jis pajuto, kad balsas lengvai grįžta.
-Na, o dabar vienas iš poros narių turėsite apsidengti save kraujo skydu. Turėsite sau ant delno, kuriame dažniausiai laikote burtų lazdelę, užsipilti karšto vaško. Nebijokite, žvakių vaškas užkerėtas taip, kad jums neskaudėtų. Tada ta pačia ranka suimsite burtų lazdelę ir tris kartus apsuksite ją aplink savo galvą, šnibždėdami Intrifo toluma burtažodį. Tada jūsų kolega turės pabandyti jus paliesti. Jei jam pavyks, reiškiasi kažką padarėte blogai. Tada kartosite tai vėl iš naujo, bet jei jis jūsų negalės pasiekti - jums pasisekė. Kerus panaikinti galėsite tik jūs patys arba aš, nes pirmąkart skydas būna gan silpnas. Jei norėsite patys panaikinti skydą, tiesiog burtažodį pasakykite atbulai. Štai taip - Amulot Ofirtni. Tada jūs su kolega apsikeisite darbais ir bandysite prasmukti pro jo skydą, - giliai įkvėpė. -Jei neturite man klausimų, pradėkite. Sėkmės.

Norėčiau, kad parašytute bent du-tris postus. Nebūkite visi vundermagai. Nekantrauju perskaityti jūsų praktikos darbų postus. Dar kartą sėkmės.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 4 metus »
Elridė tyliai mintyse keiktelėjo. Povelnių... Gerai, knygas skaityti vakarais tikrai nėr gerai... Išgirdusi praktinę užduotį mergaitė šiek tiek paniuro. Kas norės dirbti su keistu padarėliu... Em... Grifiukės žvilgsnis užkliuvo už vienos varnes. Dar kartelį apsidairiusi ji nedrąsiai atsiduso ir pasitrynė rankas. Arba dabar, arba neždintis iš pamokos... O taip negalima Lėtai atsistojusi ji žengė vieną žingsnį ir kažkodėl sustingo. Ko tu bijai rupus miltai... Sungiaužusi kumščius jį pagaliau sugebėjo prieiti prie matytos varniukės ir nedrąsiai šyptelėjo.
-Tikiuosi dar neturi poros... Na, ne blogais kėslais... Em... Gerai, nebenusišnekėsiu... Gal nori dirbti kartu?-šyptelėjusi ji pakėlė į pirmakursę akis ir kvailai ėmė jaudintis. O kas jei atmes? Kas jei jau su kažkuo susitarusi... Gal tikria pabėkt iš pamokos? Niekaip nesuprasdama, ko ji nori, mergaitė papurtė galvą ir netikėtai nuslinko mintimis pas močiutę. Elridė prisiminė jos malonius žodžius, niekados nebijoti, nes gyvenimas bus nebeįdomus. Protingą močiutę turiu... Įdomu kaip jai sekasi...

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 970
 • Lytis: Moteris
 • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 4 metus »
Luna ramiai klausėsi mokytojo ir kiek nusiminė, kad prašovė pro šalį dėl atsakymo, tačiau netrukus metė tą mintį iš galvos ir palinkusi į priekį išklausė praktinę užduotį. Na, užduotis atrodo įdomi, tik reiks susirasti porą... Tokios užduotys Lunai neitin patiko, tačiau pamėginti dirbti su kitais visai smagu. Nespėjus rudaplaukei apsidairyti, prie jos priėjo grifiukė.
-Sveika,-maloniai pasisveikino ir nusijuokė,-ne, poros dar neturiu, bet būtų smagu dirbti kartu,-linktelėjo varnanagė. Grifė atrodė miela ir draugiška, tad nedvejodama sutiko su jos pasiūlymu.
-Aš Luna,-šyptelėjo mėlynakė ir pažvelgė į grifę,-O tu spėju Elride?-prisiminusi ją mačiusi keliose pamokose, pabandė atspėti mergaitės vardą.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 693
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 4 metus »
Praktinis darbas porose Bethany nei kiek nenustebino. Labiau nustebino burtažodžio panaudojimo būdas. Kiek paslaptingas ir šiurpus, bet kartu, ir žadinantis smalsumą.
Praklausiusi visą serenadą apie darbą, varniukė akimis nukeliavo iki šalia sėdėjusios Elenos.
- Juk mes tai jau aptarėm, - šyptelėjo ir jau visu kūnu pasisuko jos pusėn, - kaip ir tarėmės prieš pamoką, galėčiau ir aš pradėti, - šnabždėjo kuo tyliau, nes nenorėjo, kad per ją sumažėtų gaunamų taškų skaičius ar kam nors ji sutrukdytų.
Bethany galvoje pakartojo visus darbo punktus. Tuomet mergaičiukė susimąstė galva pasisuko į žvakės pusę. ,,Ką gi, pradėkim šį keistą dalyką", - padrąsino save siekdama žvakės, kurios liepsna vis dar plazdėjo nuo oro srauto judėjimo. Varnė lėtai pakreipė žvakę šoneliu, kad tekantis vaškas kristų ne žvake žemyn, o ant jos dešinės rankos. Ant delno patekęs lašelis vaško akimirkai sušildė odą, bet netrukus tapo visiškai nejuntamas.
Bethany atsargiai sugriebė šalia buvusią lazdelę, stengdamasi nenukrapštyti jau sukietėti spėjusio vargano vaško lašelio. Bet tuo pat metu varniukė suabejojo ir paleidusi lazdelę, užsipylė ant delno visą vašką, kiek tik jo buvo likę. ,,Dabar ramiai. Ranka nesukietės, viskas tvarkoje", - ramino save pamačiusi sustingusį vaško sluoksnį, užėmusį visą delno plotį. Nepatogiai lankstydama pirštelius, varniukė sugriebė lazdelę ir akylai stebėdama pakėlė virš galvos. ,,Tik trys mažyčiai rateliai", - nežinia kiek laiko praėjo, o ji tik laikė lazdelę ore ir žvelgė link jos. Bethany galėjo prisiekti, kad pajautė, jog lazdelė susmigo į vaško sluoksnį, tad ėmė menkiau gniaužti lazdelę. Nors ir trys ratai, mergaičiukei pasirodė, kad jų visas šimtas. Ranka menkai norėjo lankstytis ir klausyti, bet visgi, susikaupusi bei nutaisiusi rimtą, tikriausiai iš šono juokingą miną, ėmė apsukinėtu tuos kelis ratelius lazdele sau virš galvos :
- Intrifo toluma, - šnabždėjo, - intrifo toluma.
Atrodė, kad niekas nepasikeitė. Na, išskyrus tai, jog lazdelė tikrai susmigo į vašką.
- Na, ar pasisekė? - pasisuko į Eleną nuleisdama įskaudusią ranką.