0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Amaltėja Nereidė Barnard

 • ***
 • 67
 • Lytis: Moteris
 • Est-ce que tu as de choléra dans tes joues?
Pirma pamoka visiems kursams
« Prieš 2 metus »
Pirmosios mokslo metų dienos popietę, gerokai per anksti, naujoji astronomijos profesorė įžengė į klasę, kurioje teks praleisti mažiausiai vienerius mokslo metus. Pati dar, atrodo, visai neseniai trynusi užpakalį viename iš suolų, stebės pamoką iš pačios garbingiausios vietos, kurioje prancūzaitei tik teko sėdėti, klasės priekyje. Nors švelniai gelsvos sienos Kamilei kėlė nostalgiją, mergina nusprendė kiek pakeisti klasės interjerą. Vos po kelių mostelėjimų burtų lazdele, gelsvos sienos nusidažė šviesiai violetine spalva su auksinėmis į vairaus dydžio žvaigždėmis (visgi astronomijos kabinetas), lubos priminė naktinio dangaus skliautą, o nuo suolų pakako tik nuvalyti per vasarą susikaupusias dulkes ir ant jų padėti po vieną tamsiai žalios spalvos eliksyrą kiekvienam mokiniui, kurio reikės pirmai šių mokslo metų astronomijos pamokai. Dabar liko tik sulaukti, kol mokiniai vienas po kito pradės rinktis, o suskambėjęs varpas praneš apie pirmosios Kamilės pamokos pradžią. Keistas jauduliukas vertė kiekvieną buvusios klastuolės kūno plaukelį pašiurpti, tačiau ji vis tiek su milžinišku nekantrumu vis dirstelėdavo į auksinį laikrodį ant kairiojo riešo, kuris suteikė šiokio tokio oficialumo kone kasdienei profesorės aprangai. Pati neypatingai mėgdavo puoštis, o ir vakarinėmis suknelėmis maivytis prieš mokinius tikrai nėra ko.
Pagaliau mokiniai vienas po kito ėmė rinktis į klasę. Camille stovėjo priekyje ir kiekvienam atskirai mandagiai šyptelėjo, taip matydavo darant ir kitus profesorius, kurie nesiteikdavo sveikintis su kiekvienu atskirai, o tardavo pasisveikinimo žodį jau prasidėjus pamokai. Šiaip ne taip sulauksi varpo skambėjimo ir įsitikinusi, kad joks mokinys nesumanė pavėluoti, panelė Bonheure atsistojo prieš klasę ir dar kartą visiems maloniai nusišypsojo.
-Labas vakaras, esu naujoji astronomijos profesorė, Camille Bonheure, tačiau norėčiau, kad kreiptumėtės tiesiog vardu, visgi nesu tokia ir sena,- mergina sukikeno ir ranka perbraukė per rudus plaukus,- daug į lankas nesiplėsiu, o jei kas nors neaišku, kilstelkit ranką ar prieikit po pamokos. Tiesą, neišsigąskit, astronomijos pamokos toli gražu ne visada vyks vakare. Tikiu, kad jums tikrai nebėra ūpo kažkur ir eiti tokiu metu, o kur dar krūvos namų darbų, tiesa? Šiuolaikinių prietaisų dėka nereikia tamsos už lango, kad galėtume stebėti dangaus kūnus ir patį dangų,- profesorė nutilo ir apžiūrėjo kiekvieną mokinį, stengdamasi jų veiduose įžvelgti bent šiokią tokią reakciją. Po keletos akimirkų Camille iš spintelės klasės priekyje išsitraukė dėžutę, pilną įvairiausių akmenukų.
-Meteoritų gabaliukai,- padėjo keletą jų ant pirmojo suolo ir paliepė apžiūrėjus siųsti toliau,- taigi, ką žinote apie meteoritus ir kuo jie svarbūs mums, burtininkams?

Atsakymų į klausimą laukiu iki sekmadienio vakaro. Taipogi nepamirškite RPG taisyklių: minimalus post'o ilgis 600 simbolių, rašote III asmeniu, būtuoju laiku. Į pamokas jokiu būdu nevėluojate

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Alisa šią popietę koridoriais žingsniavo į pirmąją šių mokslo metų astronomijos pamoką. Koridoriai buvo pustusčiai, nes daug kam vyko pamokos, o pagal merginos tvarkaraštį ji turėjo visą laisvą pamoką. Prieš tai neskubėdama ji pasisotino didžiojoje salėje, o likusį laiką skaitinėjo naudingą informaciją bibliotekoje. Ji šiandien dėvėjo šiltą megztinį, džinsus ir dar mokyklinį apsiaustą.
Už lango jau visas kiemas buvo pilnas geltonos, oranžinės ir raudonos spalvų, o visa tai buvo spalvų margalynė papuošianti net niūkiausią vietą. Nebebuvo jau labai lauke šilta, bet saulė nesislėpė už debesų.
Švilpė nuspaudė durų rankeną ir pateko į kabinetą. Varpas jau buvo nuskambėjęs, bet klasė tuščia.
- Laba diena, - pasisveikino mergina su profesore ir atsisėdo į pirmą pasitaikiusį suolą. Netrukus ir kiti mokiniai pradėjo rinktis. Galiausiai nuskambėjo varpas ir po pertraukos prasidėjo pamoka. Profesorė prisistatė. Faun ji atrodė labai maloni ir draugiška. Tikriausiai įdomiai ves pamokas - pamanė šeštakursė. Išgirdusi klausimą Alisa nieko nelaukusi pakėlė ranką:
- Meteoritai yra dangaus kūnai kurie nukrinta į Žemę. Jų būna įvairiausių dydžių. Burtininkams šie dangaus kūnai svarbūs tuo, kad jų dalelės yra malamos, o iš jų yra gaminami svarbūs eliksyrai padedantys sergant ir padedantys įgauti jėgų.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 718
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Pasibaigus pamokoms,Luna sugrįžo į kambarį ir persirengė. Astronomijos pamoka prasidės tik vakare,tad ji turi kelias valandas laisvalaikiui.
-Nagi,Kingai,eime,-paraginusi savo Meino meškėną eiti su ja,nužingsniavo į lauką. Lauke karaliavo vėjas,bet varnanagei tai nerūpėjo. Ji priėjo miškelį ir susirangė po vienu didžiausių medžių. Išsitraukė savo piešimo knygelę ir palaukusi,kol Meino meškėnas susirangys jai ant kelių,pradėjo piešti. Luna nė nepastebėjo,kaip sutemo. Tik kilstelėjus galvą ir pamačius,kad lauke jau tamsu susivokė,kad turbūt vėluoja į pamoką. Paskutinį kartą metusi žvilgsnį į nupieštą merginą su vienu nukirstu sparnu,Luna užvertė knygelę ir kartu su Kingu pasileido link pilies. Įbėgusi į savo kambarį,padėjo knygelę ir užsidėjusi uniformą išskubėjo į pamoką. Prie pat kabineto Luna nustojo bėgti ir ramiai įėjo į klasę. Su palengvėjimu iškvėpė orą,kai pamatė,kad klasėje te yra mokytoja ir švilpė. Varnanagė linktelėjo mokytojai sveikindamasi ir atsisėdusi į paskutinį suolą apsidairė. Kabinetas varnanagei be galo patiko. Įdomu,gal būtų galima taip persidažyti ir savo kambarį? Pakėlusi galvą,Luna grožėjosi netikru dangumi. Netrukus pradėjo rinktis ir kiti mokiniai. Nuleidusi galvą Luna išklausė profesorės prisistatymą ir užduotą klausimą,tačiau nepakėlė rankos. Ji tik išklausė kitų mokinių atsakymus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Luna Gardner »
I don't need a weapon. I am one.

*

Neprisijungęs Kamique Lehmann

 • V kursas
 • *
 • 59
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • XD
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Atmerkusi akis Kamilė išlipo iš lovos. Iki pamokos pradžios buvo like daug laiko, tad mergaitė pasiėmė dienoraštį ir pradėjo rašyti:
Citata
Mielas Dienorašti!

Dienos pradžia yra tikrai gera. Šiandien man bus pirma Astronomijos pamoka, tikiuosi kabinetas bus kitoks, o ir profesorė gera. Pasistengsiu būti aktyvi ir drąsi...
-Kažkaip tingiu rašyti, kai grįžiu pratęsiu! - padėjusi dienoraštį grifė nuėjo apsirengti. Apsirengusi ji pasiėmė Astronomijos knygą ir nužingsniavo koridorium. Atėjusi prie Kabineto Kamilė žengė nedrąsiais žingsneliais atsisėdo į suolą. Kabinetas buvo  labai gražus, violetinės spalvos, o tos įvairaus dydžio auksinės spalvos žvaigždės Kamilei buvo gražiausios. Ant kiekvieno suolo buvo buteliukas su žaliu skysčiu. Po kiek laiko profesorė pradėjo kalbėti. Uždavus klausimą profesorė nutilo.
-Na aš taip pat žinau, kad burtininkams jie svarbūs yra eleksyrų gamybai, o žiobarai juos tiesiog tyrinėja,- baigusi kalbėti Kamilė dar kelias minutes pastovėjo ir po to atsisėdo į suolą.

*

Neprisijungęs April Wolstenholme

 • III kursas
 • *
 • 23
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • you set my soul alight
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Kodėl ruduo keičia vasarą, o mokslo metai - atostogas? Jau trečius metus iš eilės Eiprilė visą rudenį negali atsakyti sau į šį klausimą. Bet galbūt tai padaryti padės žvaigždės, planetos ir visa kita, ką tyrinėja astronomija? Švilpiukė niekada ja pernelyg nesidomėjo, o ir ši pamoka jai bus pirmoji (jei tik nepaklys kur nors pakeliui koridoriuje - oi).
Gana tingiai atsidūrusi kabinete ir pasisveikinusi su mokytoja, trylikametė nupėdino į klasės galą ir įsitaisė galiniame suole.  Kuprinę tvarkingai pasikabino ant savosios kėdės, gretimą palikdama tuščią ir tokiu būdu tarsi kviesdama ką nors šalia prisėsti. Netrukus ant suolo buvo tvarkingai išrikiuotos kitos priemonės, reikalingos darbui pamokoje.
Draugiškai šypsodamasi stebėjo profesorę, kol ji kalbėjo. Klausėsi ir kitų mokinių atsakymų, bet, šiems galiausiai nutilus, pati nebežinojo, ką čia nauja pasakyti, tad tik atsilošė kėdėje. Norėjo kiek pasisupti, tačiau susilaikė ir tik pasiūbavo kojas. Eiprilė nebuvo nusiteikusi, kad tokio nepavyzdingo elgesio suerzinta profesorė išsiųstų ją pasisupti kosmose – nors ir nebuvo panašu, jog ši naujoji mokytoja linkusi į tokius savęs linksminimo būdus.
everything about you resonates happiness
now I won't settle for less

*

Neprisijungęs Elzė Merė Smitherson

 • Burtininkė
 • ****
 • 224
 • Lytis: Moteris
 • but being alone gave me room to heal
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Skaniai papietavusi, Švilpė nukiūklino į astronomiją. Kadangi laiko buvo daug, ji sustodavo tai prie paveikslo, tai prie lango, tai tiesiog nulįsdavo į kampą pasislėpti. Ji Hogvartse įgavo žmonių baimę. Labai mažą, bet tai tikrai nebuvo draugiškas pasaulis, kokį ji įsivaizdavo. Nenuostabu, kodėl ji tiek laiko praleisdavo Švilpynėje. Šerė beveik niekada neveluodavo, tai ir šįkart į pamoką atėjo viena iš pirmųjų. Atsisėdusi į laisvą suolą ji išsitraukė vadovėlius ir kitas mokymosi nesąmones pagal ją. kodėl mes negalim tik kalbėti... arba tik žiūrėti, klausytis... juk per astronomiją galima tiek išmokti tik žiūrint... beje, tai kad pamoka vyksta ne vakare, tai jau reiškia ką nors naujo ir įdomaus... mergaitę mokytoja maloniai nustebino... ji atrodė maloniai, ir jai kažkokiu tais būdu pritiko šis mokymosi dalykas. Astronomija Šerei atrodė rimčiausia, ir daugiausiai matematikos reikalaujanti pamoka, ko ji nemėgo. Išgirdusi klausimą, ji giliai atsiduso... iš kur aš galiu žinot... toks jausmas, jog čia viskas pritaikyta tik iš magų šeimos... nei aš kažko mačius, nei aš kažko girdėjus... o kai kurie atsakė tiksliai, kaip aš galvoju. Tylėsiu, dar kart prisišnekėt netrokštu... 

inhale sky. exhale stars

*

Neprisijungęs Jasmine Diana Amneta

 • Tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo departamento vadovė
 • *
 • 168
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
 Jasmine tiesą sakant visai nenorėjo eiti į astronomiją. Kokioj žiobarotyroj gal ką nors nematant ir suprasi, bet astronomija - stebėjimas. Ir laiptai. Daug laiptų. LABAAAAI daug laiptų į astronomijos bokštą ir dar daugiau galimybių užkliūti, nugriūti ir užsimušti. Ar gauti smegenų sutrenkimą. Ketvirtakursė nepatenkinta lėtai lipo laiptais, stengėsi išsilaikyti į pamokas einančių vaikų viduryje, bet su tokiu lėtu tempu, greit atsidūrė pačiame gale. Tad tik atsiduso ir toliau dusdama lipo į viršų. Užlipus jau visai nebenorėjo ko nors mokytis. Įteikit man Nobelio premiją, žmonės... Užlipti visais tais laiptais laiptukais laipteliais ir visai mažučiais laiptelyčiais jai, kaip akląjai reiškė daug.
 Daug negalvodama atsisėdo į pirmą pasitaikiusį suolą (reikėjo spėliot kuris dar neužimtas) ir pradėjo klausytis kasmetinės profesorių prisistatymo nesąmonės. Atsibodo ji - kiekvienais metais bent po penkis kartus, bet visada daugiau, nes mergina lankė daugiau nei penkias pamokas. Kiekvienas naujas profesorius, jų nežinojimas, kad mokins aklą mokinę... Vienu žodžiu - problemų daugybė. O ir šita profesorė turbūt buvo visiškai tokia pati kaip kiti. Sekundę rodos apsimeta gera, o klausimas ar po kelių pamokų nekibs į gerklę dėl ne vietoj padėto brūkšnelio. Ko aš čia iš vis atėjau? Juk nematysiu visų tų dangaus kūnų. Astronomija man tik dėl teorijos... Didžiausias rūpestis buvo egzaminai - jie greitai artėjo (liko du metai) ir buvo visai nepalankūs kitokiai nei visi mokinei.
 Paklausė klausimo, gavo meteorito gabaliuką, pavartė jį rankose ir pasiuntė kitiems. Viena mokinė jau atsakinėjo, bet Džesė norėjo ir čia įterpti savo trigrašį.
 -Kam mums jie reikalingi? Kad nukristų ant galvos ir užmuštų kokį nors burtininką. Pridarytų nuostolių ar ta geležinė uoliena tiesiog gražiai atrodytų. Na, o jei rimtai, girdėjau, kad burtininkai iš meteoritų lydo ir išlieja dėžutes lazdelėms. Atseit taip lazdelė prieš pardavimą nepraras galių ir būsimąjam šeimininkui gerai tarnaus. Daugiau apie stebuklingąsias nukritusių iš dangaus meteorų - uolienų ar metalų gabalėlių savybes neprisimenu.
Talk less /Smile more /Don't let them know what you're against or what you're for.- Aaron Burr

*

Neprisijungęs Amaltėja Nereidė Barnard

 • ***
 • 67
 • Lytis: Moteris
 • Est-ce que tu as de choléra dans tes joues?
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Klausydama mokinių atsakymų, Camille plačiai šypsojosi ir jautėsi pakylėta. Visas nerimas, kamavęs merginą prieš pirmąją pamoką, dingo kaip į vandenį.
-Kodėl taip liūdnai... Jasmine?- buvusi klastuolė vakar visą naktį skaitė mokinių aprašymus ir bandė įsiminti vardus,- pataisyk, jei klystu. Šiuo metu dėžutės burtų lazdelėms iš meteoritų nebėra tokios populiarios, tačiau prieš keletą dešimtmečių tikrai taip!- astronomijos profesorė maloniai šyptelėjo, tačiau šypseną greitai nutraukė prisiminimas apie mergaitės negalią. Bent jau praktinę užduotį, tikėjosi, parinko įveikiamą kiekvienam.
-Kamilė ir Alisa taip pat paminėjo ypatingai svarbų faktą. Beje, eliksyrai, kuriuos galite matyti... kuriuos padėjau ant jūsų suolų ir kurių reikės šios pamokos praktinei daliai, savo sudėtyje turi sutrintų meteoritų,- prancūzė, kad ir kaip bebūtų keista, susinepatogino dėl kalbėjimo apie matymą. Nors amžiumi nuo vyresnių mokinių aštuoniolikmetė ne tiek ir tesiskyrė, dabartinė pozicija visgi neleido rodyti klastuoliškų genų.
-Dar vienas ypatingai svarbus dalykas yra informacija, kurią gauname iš meteoritų, visatos tyrinėjimui. Ar įsivaizduojate, kiek informacijos apie kitas planetas, jose esančias gyvybės formas ir aplinką, pasitelkę tam tikrus tyrinėjimų metodus, galime sužinoti? Šios pamokos praktikoje, ant suolų esančių eliksyrų pagalba, mintimis nusikelsite prie meteorito ir jį apžiūrėsite, galbūt ten rasite kažką įdomaus. Eliksyro veikimas turėtų baigtis likus maždaug dešimčiai minučių iki pamokos galo, tad spėsite aprašyti, ką gero ir įdomaus pamatėtę. Juk negaliu jums balų rašyti vien už tai, kad mintimis kažkur nusikėlėte, o aš nė nebūsiu tikra, kad tai įvyko. Ar turite klausimų?- panelė Bonheure plačiai nusišypsojo,- jei ne, pradėkite.

Jei kas neaišku, klauskite AŽ. Bent trys visas RPG taisykles (600 simbolių, III asmuo, būtasis laikas. Nerašote už kitą veikėją ir t.t.) atitinkantys post'ai. Sėkmės!

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
Alisa klausėsi mokytojos. Jos atsakymas buvo pagirtinas, tad nė pati nepajutusi nusišypsojo. Šešiolikmetei šios pamokos praktinė užduotis pasirodė labai įdomi. Ji nekantravo išgerti to eliksyro ir nusikelti į meteoritą. Na, tai šiek tiek ją baugino, bet vis tiek buvo įdomu. Faun su nekantrumu paėmė į rankas buteliuką su tamsiai žalios spalvos skysčiu. Jį atsargiai pavartė. Iš lėto atidarė kamštį ir pažvelgė į skystį. Ant viršaus žaismingai putojo keisti burbuliukai.
Alisa stipriai suspaudė buteliuką, pridėjo jo kaklelį prie savo lūpų ir išgėrė porą gurkšnelių jo turinio. Ji palaukė minutėlę. Nieko neįvyko. Gal per mažai išgėriau? - pagalvojo ir atsigėrė dar vieną mažą gurkšnelį. Staiga prieš akis pradėjo keistai mirguliuoti ir pasirodė nežemiškas vaizdas.

*

Neprisijungęs Jasmine Diana Amneta

 • Tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo departamento vadovė
 • *
 • 168
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Liūdnai nes liūdnai. O koks gi daugiau atsakmas? Džesė mintyse atsakė į profesorės klausimą. Laukdama pakomentuoto atsakymo, be garso barbeno pirštais į suolą. Nors gal tylut tylutėliai, koks nežmogus gal ir išgirstų. Bet ji tebuvo paprasta mirtingoji, niekuo neišsiskirianti iš kitų, laukianti komentaro. Labai džiugiai nesureagavo, kilstelėjo vieną lūpų kamputį. Bet šis greitai nusviro prisiminus, kad praktika greičiausiai bus jai nepalanki. Mintyse jau galvojo eiti pas direktorę ar profesorius, kad jai būtų paskirtos lengvesnės užduotys ar kas nors panašaus. Visiems mokiniams tinkanti programa jai netiko visiškai. Turbūt dėl to ir bijojo grėsmingai artėjančių kerėjimo ir transfigūracijos pamokų. Ir be abejo ANJM - dar kas užmuš ją. Atsargiai braukė pirštais per stalą, ieškodama buteliuko. Jį rado gan greitai, gan stipriai suspaudė. Nenumanė koks ten eliksyras, gal net ne tas, kurį profesorė liepė gerti, ar padėti nuodai - ją nunuodyti tokios būsenos būtų lengviau nei lengva. Bet kam gi gert tą skystį? Juk pati nieko nepamatys. Abejonės skverbėsi į smegenis, butelaitis buvo stipriai stipriai suspaustas rankoje, lyg jei ne jis, nieko nebūtų nutikę. Pikta ant buteliuko, kad taip blaško, Amneta dar kiek spustelėjo stiklą. Kažkas tyliai trakštelėjo. Ranka pradėjo tekėti šiltas skystis - nesuprasi ar eliksyras, ar šukių iššauktas kraujas. Ant delno gulėjo sauja šukių, o visas buteliuko turinys lašėjo ant suolo. Skausmas, lyg būtų įsipjovus smelkėsi iš maždaug delno vidurio, taip pažerdamas visas šukes ant stalo. Į eliksyro ir šukių balutę nulašėjo pirmasis tikro kraujo lašas. Prisidirbau.
Talk less /Smile more /Don't let them know what you're against or what you're for.- Aaron Burr

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 718
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
Varnanagė klausėsi mokytojos ir paėmusi į rankas buteliuką su eliksyru jį apžiūrinėjo. Mintis nusikelti į kitą planetą atrodė viliojanti,bet kas jei ji pamatys kaip žūsta tos planetos gyventojai? Luna nusipurtė ir nuvijo šias mintis kuo toliau. Kas bus tas bus. Ji atsargiai atkimšo buteliuką ir pavertė jį. Skysčio spalva neviliojo jo gerti,bet bent jau kvapo bjauraus nebuvo. Varnanagė apsidairė ir dvejodama pridėjo buteliuko kaklelį prie lūpų. Tikiuosi skonis nebus bjaurus. Ji pavertė buteliuką ir nurijo kelis gurkšnius. Luna pastatė buteliuką su likusiu eliksyru ant stalo,kad pradėjusi regėti viziją,jo neišmestų. Staiga akyse pradėjo mirguliuoti,o klasės vaizdas pamažu nykti. Pireš atsiduriant kitoje vietoje,Luna dar išgirdo,kaip kažkas trakštelėjo,bet nebesuvokė kas. Vaizdas prieš akis pasikeitė ir Luna kelis kartus sumirksėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Luna Gardner »
I don't need a weapon. I am one.

*

Neprisijungęs Dylan Frendlin

 • ***
 • 157
 • Lytis: Vyras
 • Kaip sekasi, tik take?
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Dylan'as, būdamas namuose girdėjo ne tik apie tapybą ar pykosi su seserimi bei jos augintiniu. Berniukas taip pat kamantinėjo ir domėjosi bei troško noru sužinoti kuo daugiau apie tai, kas yra už šios planetos ribų. Ar išvis kas nors yra.
Žalio atspalvio, akį rėžiančių blizgalų pilnas buteliukas keisto skysčio buvo padėtas priešais švilpį. Jo akys įdėmiai stebėjo šį neįprastą gėralą ir vis svarstė ar iš vis reikėtų prasidėti. Nenoromis, tačiau visgi išsitraukė akinius bei uždėjo ant nosies. Stikliukai padėjo geriau matyti, tačiau tai tik sustiprino auksinį blizgesį gėrale. Atkimšęs buteliuką, Dylan'as prikišo jį prie nosies - kvapas priminė šviežių miško uogų lauką, o galbūt tik žemuoges. Pataisęs akinius, kad šie nenuvirstų, švilpis gurkštelėjo menką skysčio lašelį iš buteliuko. Skonis atrodė keistas. Pirmiau saldus, tuomet kartokas, o galop ir keistų žolynų, apie kuriuos turbūt nenumanė. Ne skonį ar kvapą aptarinėt atėjai. Nagi, gerk. Truputuką save padrąsinęs, berniukas užsivertė buteliuką ir išgėrė viską iki dugno. Nuo perdėto keisto skonio jis ėmė kosėti, galbūt ir užspringo. Vaizdas ėmė lėtai mirgėti, visai kaip tie blizgalai skystyje. Berniukas susimąstė ar akiniai ant jo nosies, kurie vos besilaikė, nukeliaus kartu su juo, ar liks tame pačiame kabinete.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Dylan Frendlin »

*

Neprisijungęs Elzė Merė Smitherson

 • Burtininkė
 • ****
 • 224
 • Lytis: Moteris
 • but being alone gave me room to heal
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
ochumm, really? Kaip... aš tiesiog tingiu... gal man galutinai susilaužyt koją ir... neeee, ją čia greit sugydis... viskas, įkalbėsiu tėvus atgal grįžti į Švediją. Po atostogų, manęs čia jau nebebus... kur gi ne... melagė. Tu tik niekam nesakyk... o Švedijoj yra magijos mokykla? Pagal viską, tai turėtų būti... na jau gerai prisiversiu išgerti tą blizgantį, žydrai žalią buteliuką... prisidėjusi sau prie lūpų ir išburbėjusi visą savo filosofiją, mergytė skystį išgėrė. Skonis buvo be skonis, gal su truputėliu druskos ir dūmų prieskoniu, o kvapas nebuvo vienas iš maloniausių. Tamsa. Ji matė tik tamsą. o dieve, po perkūnais, kas čia dabar?
Mano aprašymas bus toks: mačiau tik tamsą. Matyt eliksyras tinkamai nesuveikė.
raganaitė kelis kartus sumirksėjo, ir vaizdas išryškėjo. o aš neuždusiu, be deguonės stygiaus? Tikėkimės. O galėjo likt tamsa... gaila... o sutiksiu ateivį? Būtų linksma... tinkamai neišklausiau mokytojos, mane gali matyt ar ne? Ir tiesa, kokia čia planeta? Neaiškios kilmės. Matyt ne saulės sistemos. Aš pasiilgau žiobariško gyvenimo... gal aš čia pabandysiu ir likti, nesugrįžti į klasę... jaučiu neįmanoma.

inhale sky. exhale stars

*

Neprisijungęs Dylan Frendlin

 • ***
 • 157
 • Lytis: Vyras
 • Kaip sekasi, tik take?
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Netgi keliaujant mintimis, akiniai liko ant nosies. Tuo įsitikino Dylan'as. Nors jis nebūtų prieštaravęs, jei šie stiklai nuo nosies būtų išnykę ir pasilikę kabinete.
Pro ausis prašvilpė vėjas. Oro srautas buvo toks netikras, kad berniukas suabejojo ar išvis toks buvo. Jis stovėjo ant kietos žemės, viduryje keistos pievos. Augalų nesimatė, tačiau vešėjo žalsvai melsva žolė, o ant takelio, kur ištiesų stovėjo berniukas, buvo pilna įvairaus dydžio akmenukų. Violetinės spalvos su auksiniais blizgučiais ar kažkuo blizgančiu. Dylan'as pakėlė vieną akmenuką nuo keistos dangos takelio.
Pro švilpio šoną milžinišku greičiu praskriejo gyvūnas, jo kanopų kaukšėjimą berniukas girdėjo dar ilgai, tačiau pačio gyvūno - ne. Netrukus kanopų kaukšėjimas pasikartojo. Bet nebuvo toks staigus ar greitas, jis judėjo palengva. Pakėlęs akis nuo pernelyg lengvo akmens, Dylan'as dar labiau nustebo pamatęs lyg niekur nieko ristele bėgantį vienaragį. Gyvūnas atrodė, net nematė berniuko prašoliuodamas pro jį, bei nesiteikė pamatyti.
Kuo toliau, tuo keisčiau. Dylan'as pritūpė. Menkas vėjo gūsis prilietė žolę ir ši švelniai sušereno. Danguje smelkėsi melsvo spindesio saulė, bandydama išlįsti pro ugninius ir storus debesis. Meteoritai - tai akmenys šios planetos takelio. Labai keistos planetos. Švilpis, pasijutęs sumišęs, atsistojo. Tačiau dabar akių nuleisti apžiūrėti akmens vėl negalėjo - netoliese pasigirdo kniaukimas.
Maždaug už šimto metrų nuo berniuko, žingsniavo kelios, o tiksliau, trys katės. Kraustausi iš proto nuo gėrimo ar man tikrai nesivaidena triakės katės? Viena katė buvo visiškai juoda, o jos trys akys, ryškiai gelsvos stebėjo viską aplink. Šis keistas padaras žingsniavo priekyje. Už jo, pakeltomis, pūstomis uodegomis tipeno lengvo rausvo kailio katės. Šie gyvūnai taip pat turėjo po tris akis. Tik šįkart, jos visos buvo skirtingų spalvų.
Netrokšdamas su šiais gyviais pasimatyti iš arčiau, Dylan žengė porą žingsnių atgal, akimis bandydamas įžvelgti kiekvienas takelio ir akmenuko detalę. Tačiau, viską trikdė trys artėjančios bei kniaukiančios katės trimis akimis. Berniukas vartė delne akmenuką, tuomet išmetė jį bei pakėlė kitą. Švilpis norėjo rasti skirtumų ir panašumų tarp kelių akmenukų, kurie tikrame pasaulyje, vadinami meteoritais.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Dylan Frendlin »

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 718
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Ne iš karto varnanagė susivokė kas nutiko ir kur ji yra. Po kojomis ji jautė tvirtą žemę,tačiau ne tokią kokia jai buvo įprasta. Mėlynakei svaigo galva,tad prireikė kelių sekundžių,kad galėtų susivokti kas nutiko. Ji atsidūrė nežinomoje planetoje. Luna lėtai apsidairė. Planeta,kurioje ji atsidūrė buvo pilka ir kalnuota,tačiau joje augo daugybė gėlių. Nors varnanagė nebuvo augalų mėgėja,tačiau šios gėlės traukė ją. Ji atsargiai priėjo prie vienos gėlės ir nuskynė ją. Ši skleidė viliojantį kvapą,kurio žemėje nė viena gėlė neturėjo. Patys gėlės žiedlapiai buvo pereinančios violetinės spalvos. Rudaplaukė įkvėpė gėlės aromato ir nusišypsojo. Šį kvapą ji tikrai ilgai prisimins. Luna žengė kelis žingsnius artyn kitos gėlės,kai staiga išvydo artinantis milžinišką meteoritą link planetos. Gėlė,kurią mėlynakė laikė rankoje,nukrito ant žemės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Luna Gardner »
I don't need a weapon. I am one.