Renginiai
 • Lapkričio 12 d. - Egzaminai
 • Lapkričio 12 d. - Profesorių atranka
 • Lapkričio 19 d. - Atostogos
 • Gruodžio 01 d. - Naujų mokslo metų pradžia
Aktyvios pamokos
 • Šiuo metu aktyvių pamokų nėra.

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • Nuodų ir Vaistų profesorius
 • *
 • 1466
 • Lytis: Vyras
 • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Prieš 10 mėnesių »
   Sorenas von Sjuardas jau sėdėjo prie savo rašomojo stalo ir kažką skaitinėjo, karts nuo karto gurkštelėdamas kažkokio karšto ir gan tiršto gėrimo iš nemažo juodo puodelio su lokiu - Soreno gynėju. Porąsyk susimąstęs pasiglostė barzdą, triskart apsiblaususiu žvilgsniu pažvelgė į medinį sieninį laikrodį, sykį patikrino, ar jo vienatinė gyvenimo meilė - Spaikas - tebemiega apsiausto kišenėje... Tikrinant antrą kartą jo artėjančią prie kišenės ranką sustabdė pūkuota koja.
   ,,Nu duok tu pamiegot..." - suniurzgė voras. Sorenas atsiprašomai šyptelėjo.
   - Atsiprašau, - tarstelėjo jis kiek susigėdęs.
   ,,Gi niekur nepabėgsiu." - tęsė Spaikas. Von Sjuardas atsiduso. Darsyk žvilgtelėjo į laikrodį ir jam kilo įtarimas, kad per visą šį laiką jo rodyklės nė nekrustelėjo.
   - Žinau, bet tu gi turėtum išeiti iki pamokos pradžios, - tai tardamas vyras pažvelgė į savo rankinį laikrodį ir palygino jo rodomas valandas su sieninio. Be abejo, valandos skyrėsi. Sorenas atsistojo ir priėjo prie senovinio medinio sieninio laikrodžio ir jį užvedė.
   ,,Kodėl tu jo tiesiog neišmeti? - tingiai pasiteiravo Spaikas. Sorenas šelmiškai nusišypsojo.
   - Seni daiktai kaip seni jausmai - išmesti ir užmiršti sunku, - atsakė pusiau juokais, perstatinėdamas rodykles. Voras teatrališkai sudejavo, o profesorius tyliai prunkštelėjo.

   Nuskambėjus varpui mokiniai pradėjo rinktis į klasę - ech, kaip visada, toksai iki skausmo pažįstamas.... hm, ritualas? Ritualas, kuris mokytojui teikia džiaugsmo, na, dažniausiai. Jeigu tik tas mokytojas yra tikrai mokytojas, dirbantis savo noru, o ne įspirtas ar prispirtas - prievarta juk niekam džiaugsmo nekėlė, nebent išskirtinai retus atvejus. Na, o minėtąjį mokytojišką džiaugsmą per rugsėjo pirmąją, kai jis mato besirenkančius į klasę mokinius, galima būtų palyginti su šėtono džiaugsmu, kai kokioje nors senovinėje šiurpioje, šaltoje salėje nupiešiama gigantiška taisyklinga pentagrama ir būrys aukštu intelektu nepasižyminčių personų bando iškviesti didelį ir baisų draugą, kuris juos visus išgelbėtų. Nors turbūt tai per stiprus palyginimas. Mokytojai juk geri, jie nori mums tik gero, jie ruošia mus mūsų ateičiai, jie suteikia žinias, kurias mes tikrai panaudosime savo gyvenime ir su šėtonu jie greičiausiai visiškai jokių sąsajų neturi.
   Vyras stovėjo įprastinėje savo vietoje prieš klasę, linksėjo kiekvienam įeinančiajam. Ieškojo senų veidų, tyrinėjo naujus... Reikėjo pripažinti, kad vasarą daugelį mokinių pakeitė. Tiek tiesiogine prasme, tiek ne visai. Kai kurių veidų profesorius jau nerado, kai kuriuos atpažino, tik šie buvo mažumėlę įdegę, dar kai kurie buvo ar atrodė visiškai nematyti - na, tai greičiausiai buvo pirmo arba antro kurso mokinukai, kurių eliksyrininkas dar nebuvo spėjęs įsidėmėti arba apskritai pamatyti.
   - Sveiki visi, su rugsėjo pirmąja, - šyptelėjo Sorenas mokiniams susirinkus, o šurmuliui aprimus. - Džiugu jus regėti, šiemet turbūt daugeliui iš jų jau žinomas aš, Sorenas von Sjuardas, vėl būsiu jūsų globėjas didingame ir pavojingame Nuodų ir Vaistų pasaulyje, - draugiškai šyptelėjo. ,,Kurgi ne..." - atsiliepė niurzgus balsas Soreno galvoje. ,,Kai vyresnieji broliai ir seserys parneša pletkus, jau iš anksto įbaugindami jaunylius. Arba ima sklisti visokios legendos, vienos - iš piršto laužtos, o kitos - ne..."
   Profesorius von Sjuardas apsisuko ir nuo stalo į kairiąją ranką paėmė butelį su perlamutro spalvos skysčiu, o į dešiniąją - su juodos spalvos eliksyru.
   - Ką žinote apie eliksyrus, vadinamus Jausmų Maišikliais? - paklausė mokytojas ir kilstelėjo stiklines talpas aukštėliau virš klasės, kad matytų net tie, kas sėdi klasės gale, kuo toliau nuo mokytojo. - Ir ar žinote, kas yra šie eliksyrai?
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 13 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. *

Neprisijungęs Elzė Merė Smitherson

 • III kursas
 • *
 • 147
 • Taškai: 11
 • Lytis: Moteris
 • Better an 'oops' than a 'what if'
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #1 Prieš 10 mėnesių »
Šerė labai laukė šios pamokos. Tiesą sakant labiau profesoriaus. Jis tiesiog jai buvo linksmas ir nenuobodus ir ne toks jau griežtas, lyginant su kitais profesoriais...  Kaip visada straksėdama, ji nustraksėjo į nuodus ir vaistus. Belialiuodama atsisėdo į vietą. Ir jai teko pertraukti savo tylų niuniavimą sveikinantis su profesorium. Ji atsisėdo kuo arčiau klasės centro. Tiesiog atsisėdo. Atsisėdo. atsisėdau... Švilpė atėjo į klasę gana anksti, tad turėjo pakankamai laiko išnarpliot žodį 'atsisėdau' keistas žodis... atsisėdau... atsisėdau... sėdau... atsi... uadėsista... sistauadė... kaip sėdi uodas... kol tokios kvailos mintys sukosi antrakursės smegenyse suskambėjo skambutis. Su lyg 'sėdi uodas ant uolos' profesorius prisistatė ir parodė buteliukus. jausmų maišikliai, jausmų maišikliai... kažką skaičiau... maišo jausmus... gal ne... tuoj tuoj... Šerė bandė atkurti tekstą galvoje
- Jausmų maišikliai (Sensibus), galbūt tai tokia eliksyrų rūšis, kai jo atsigeri, tai... tu gali jausti visai kitą jausmą nei jauti, o kurį jautei anksčiau...? Tarkim man baisu, o prieš metus man buvo linksma, aš išgėriau jausmų maišiklio ir man vėl linksma, nes aš noriu, kad man vėl būtų linksma - taip beveik klausiamai išsakė savo nuomonę mergytė. Ji labai gerai prisimindavo pavadinimus ir datas, bet kas liko tai niekaip...
We stopped
cheking monsters
under the bed,
when we realized
they were
INSIDE of US

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • VI kursas
 • *
 • 261
 • Taškai: 68
 • Lytis: Moteris
 • Jei nori nugalėti, išmok kentėti.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #2 Prieš 10 mėnesių »
Luna palengva ėjo link Nuodų ir Vaistų klasės svarstydama,kaip gi ši pamoka prasidės ir ar bus įdomi. Begalvodama ji įėjo į klasę ir kaip visada įsitaisė paskutiniame suole. Profesorius atrodė malonus ir linksmas. Ji stebėjo profesorių,kol galiausiai nuskambėjo varpo dūžiai. Luna kilstelėjo galvą ir įsiklausė į profesoriaus žodžius. Kaip ir kiti mokytojai,jis irgi pradėjo nuo prisistatymo ir baigė klausimu. Luna susimąstė. Jausmų Maišikliai...Hmm...Šitas pavadinimas kažkur girdėtas. Gal mama kada minėjo? Nors varnanagė abejojo dėl atsakymo,tačiau pakėlusi ranką pabandė atsakyti.
-Manau šie eliksyrai sujaukia žmogaus jausmus ir jis pats nebesupranta ką jaučia. Jie sumaišo jausmus taip,kad žmogus nebeatsirenka,kurie jausmai tikri,o kurie ne.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 525
 • Taškai: 243
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #3 Prieš 10 mėnesių »
Klarė jau rodos spėjo priprasti prie Hogvartso rėžimo. Vis dėl to jau penktas kartas. Penktas kursas, jau galėjo sakyti, kad perkrimto daugiau nei pusę mokslų kelio. Tačiau vis dar nemėgo keltis rytais. Praleisti pamokas kartais atrodė toks geras sprendimas. Bet, kaip visada viską gadino vienas žodelis. Egzaminai. Dar padėjo ir mintis, jog su eliksyrais penkiolikmetei sekėsi kone geriausiai. Dar keli žingsniai ir atsidurs painiuose koridoriuose įsirangiusiame kabinete.
- Labas rytas, - pratarė įžengdama į prietemą. Kol akys prisitaikė su palyginus su koridoriuose ryškia tvieskiančia rudens saule, lėtai sliūkino į priekinį suolą, be kurio jau nebeįsivaizduotų nė vienos koledžo vadovo pamokos. Kitus galbūt profesorius šiek tiek gąsdino, tačiau grifės, kaip ir priklausė pagal koledžo vertybes, nė kiek.
Patogiai įsitaisė ir pasidėjo delnus ant veido, leisdama sau atrodyti gana nerūpestingai, tačiau tikrai buvo nusiteikusi dirbti ir parodyti kitiems, kad per atostogas neleido laiko veltui. Išgirdusi klausimą kelias minutes gerai apgalvojo atsakymą, gal neatsakys pati pirmoji, tačiau bent pasistengs sudėlioti pačias geriausias mintis.
- Jausmų Maišikliai, - penktakursės veidą nušvietė šiokia tokia pašaipi šypsenėlė, - labai įdomi eliksyrų rūšis. Jų panaudojimas gana prieštaringas. Juos galima panaudoti pakeičiant tam tikrą jausmą kitu, sustiprinti jau esamas emocijas, ar pakeisti visai kitu. Dėl ko toks prieštaringas jų panaudojimas? Hileriai juos naudoja gydyti depresijai, pakeisdami nerimą ar liūdesį kitomis, geresnėmis emocijomis. Tačiau lygiai taip pat juos galima panaudoti priešingais tikslais. Neseniai iškilo atvejis, kai ne tokių jau gerų žmonių grupuotė panaudojo Jausmų Maišiklius prieš žmones, pavogdami jų turtą. Žinoma buvo sužadintas pasitikėjimo jausmas. Didelis šių eliksyrų naudojimas kontroliuojamas ministerijos, mat yra pastebėta, kad dažnai bei ilgai vartojant jie sukelia neatitaisomus sumišimus prote. - Šiek tiek susiraukė mąstydama ar nepripasakojo per daug, tačiau tęsė. - Sprendžiant iš to, jog čia Maišikliai, drįsčiau teigti, jog juodasis priešnuodis, o štai žėrintysis gali sukelti labai stiprią emociją, aišku, nenutuokiu kokią.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • V kursas
 • *
 • 373
 • Taškai: 232
 • Lytis: Moteris
 • Maistu nesidalinu :)
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #4 Prieš 10 mėnesių »
Elridė, kaip ir praeitais metais į Nuodų ir Vaistų pamoką įžengė nedrąsiai. Mergaitė vis dar dėl to pyko, tačiau nežinojo, kodėl yra tokia nedrąsi, bet pastebėjusi savo baltąją sruogą tyliai atsiduso. Na, bet... Čia visi kitokie, galbūt į mane nekreips dėmesio... Taip. Pasisveikinusi su profesoriumi ji nedrąsiai nuskubėjo į patį galinį suolą ir pliumptelėjo ant jo it numesta pagalvė. Pasiėmusi užrašų knygutę mergaitė pradėjo kažką piešti. Per vasaros atostogas jai užėjo kvaila manija piešti viską, ji vien dėl to susigalvojo pamokos temas nupiešti, kad "geriau" atsimintų. Nuodai ir vaistai... Piešiam eliksyrą... Hm... Profesorius von Sjuardas, kaip visados prisistatė, bet mergaitė nieko nesiklausė. Jai labiau rūpėjo kokia spalva spalvoti buteliuke esantį skystį. Pakėlusi akis, kad surastų kažkokį pavyzdį Elridė pamatė, kad profesorius laikė du buteliukus. Geriau ištyrinėjus mergaitė susirado tinkamą pieštuką ir nuspalvino savo piešinį. Pamačiusi, kad jau daugelis atsakinėja giliai atsiduso ir pati pakėlė ranką.
-Manau, Jausmų maišikliai sumaišo jausmus. Manau jie paveikia žmogų taip, kad tam tikras jausmas virsta visai kitu, bet tai logiška vien dėl pavadinimo...-pabaigusi kalbėti mergaitė pažvelgė į pieštuką, kurį bekalbėdama sulaužė. Nesuprasdama, kaip tai padarė ji atsiduso ir padėjo juos šalia knygutės.

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • IV kursas
 • *
 • 172
 • Taškai: 12
 • Lytis: Moteris
 • We’re dancing on tables
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #5 Prieš 10 mėnesių »
Šį rytą mergaitė atsibudo visiškai užtinusiomis akimis. Ir nereikia stebėtis, juk vakar užmigo prie stalo, nes iki nakties ruošė namų darbus. Atsibudusi, net negalėjo prisiminti kada miegas ją taip palaužė. Po veidu gulėjo Nuodų ir Vaistų namų darbai. Suglamžyti. Mergaitė susiraukė, nes tokio popieriaus lapo, kuris atrodė lyg penkiolika kartų užsėstas ir užgultas, tikrai nenuneš profesoriui. Jei jis tik žinotų, jog jo mokymai buvo panaudoti kaip pagalvė. Visa laimė, kad nesugeba skaityti minčių mintijo Torė. Pagalvojusi, kad ryte po nosimi pamatyti pamokos namų darbai, gali būti puikus priminimas nueiti į pamoką, žaliaakė persirengusi išžingsniavo iš mergaičių miegamojo.
Šį sykį koridoriai dar nebuvo tokie užgrūsti, taigi, Torė gan lengvai, be jokių stumdynių, pateko į klasę.
- Labas rytas,- gan garsiai ištarė ji ir šyptelėjo. Įsitaisė klasės viduryje ir savo šone pasidėjo krepšį. Tada išklausiusi mokytojo nelabai ilgos kalbos laukė kol jis pasakys pamokos temą ir užduos kokį klausimą. Pagaliau sulaukusi, mergaitė galvojo kaip čia atsakius. Galiausiai, pakėlė ranką ir pradėjo kalbėti.
- Manau, kad Jausmų Maišikliai sumaišo arba pakeičia žmogaus jausmus. Jų yra įvairių rūšių. Vienas iš jų yra Meilės eliksyras. Jo išgėręs žmogus įsimyli tą žmogų, kuris jam davė eliksyro. Taip pat dar žinau Neapykantos eliksyrą, jo poveikis priešingas nei Meilės eliksyro. Kai kurie eliksyrai naudojami gerais tikslais. Jie padeda nusiraminti ar dar kaip nors paveikia žmogaus jausmus į teigiamą pusę. Tačiau, kiti Jausmų Maišikliai gali būti įduodami turint piktų kėslų,- baigė šnekėti mergaitė.
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai: 3
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #6 Prieš 10 mėnesių »
Hope atsiduso ir prieš atidarydama klasės duris pasitaisė plaukus.
Nuodai ir vaistai - tai pamoka, kuri merginai visuomet labiausiai patiko. Tai ir buvo priežastis, kodėl net ir vėluodama, ji vis tiek leido sau ateiti, kadangi kitu atveju ji dar vis vartytųsi lovoje ir nesuktų galvos apie pamokas. Paskutiniu metu ji dėmesį buvo sutelkusi į savo mintis ir niekaip negalėjo susikoncentruoti į pamokas. Bet nuodai ir vaistai buvo nuodai ir vaistai. Jai žūtbutinai reikėjo labiau įsigilinti į šios pamokos suteikiamas žinias ir jas išanalizuoti. Todėl pasitaisiusi Hope plaukus, lėtai pravėrė klasės duris ir gana ryžtingu žingsniu žengė į klasę.
Jai buvo nesvarbu ar kas nors į ją žiūri, ar ne. Blondinė, kuri šiek tiek savo plaukus buvo nudažiusi kiek mėlynokai, patraukė į laisvą vietą klasės gale. Atsisėdusi, pažvelgė į profesorių ir šiek tiek šyptelėjo. Life is life. Pagalvojo Hope, nesupratusi pati kodėl ir išsitraukė savo užrašus. Storas sąsiuvinys buvo papuoštas pačios merginos, čia buvo galima išvysti jos nupieštą gyvatę susiraizgiuzę aplink jos dvejas pirmas vardo raides. Atsivertusi sąsiuvinį mergina pasižymėjo datą ir iškeverzojo pamokos temą. Ji vos girdėjo apie ką kalba profesorius ir visai nekreipė dėmesio į aplink esančius. Ji vargiai su kuo čia bebendravo todėl tiesiog nekreipti į kitus dėmesio - buvo geriausias Hope sprendimas.
Kad ir kaip mergina bandė susikaupti į dėstomą dalyką, jos mintys vis tiek klajojo aplinkui, kol galiausiai jos ausis pasiekė dėstytojo užduotas klausimas. Todėl nieko nedvejodama, Hope pakėlė ranką ir pamėgino atsakyti į klausimą. Beje, ji niekada neskaitydavo vadovėlyje esančios medžiagos, bet galbūt jos aistra nuodams ir vaistams (kitas ją dominantis nežiobariškas dalykas dar buvo apsigynimas nuo juodosios magijos) - padėjo jai išgyventi teorijos dalis pamokose.
- Jausmų maišikliai , tai sakyčiau .. hmm , - mergina pati sutriko, nes nebuvo tikra dėl atsakymo, tačiau nepasidavė, - jausmų maišikliai - tai visai paprasta . Sumaišo jausmus . Įsivaizduokime , kad mums patinka koks žmogus , bet jis visiškai nekreipia į mus dėmesio . Tokiu atveju griebiamės meilės eleksyro . Jis paveikia žmogų sumaišydamas jo realius jausmus ir priverčia atkreipti dėmesį į tam tikrą žmogų .. na , kuris jam davė to eleksyro .. dėmesį . Tai savotiškas žaidimas jausmais ir emocijomis . Tai jausmų eleksyrai , kurie priverčia žmogų jaustis kiek kitaip negu jis iš tiesų jaučiasi , - supratusi Hope , kad nedėlioja minčių taip sklandžiai , kaip kad turėtų dėlioti , nutilo ir gūžtelėjo petukais . Šis veiksmas buvo daugiau skirtas jai pačiai nei kad kitiems , kad nurimtų . Ji nesididžiavo savo atsakymų , nes jis nebuvo labai konkretus , bet ir nesigailėjo , nes bent jau pabandė atsakyti .
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Hope Schilck »
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Blanch Dorra

 • I kursas
 • *
 • 12
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • heheh i'm back.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #7 Prieš 10 mėnesių »
Blanch nutaisiusi piktą veido miną koridoriais skubėjo į Nuodų ir Vaistų pamoką. Iš mamos pasakojimų ji buvo susidariusi gerą išankstinę nuomonę ir nenorėjo būti apvilta. Atėjusi į kabinetą, mergaitė susirado laisvą suolą kuo toliau nuo civilizacijos, bet taip, kad viską girdėtų. Ji bejausmiu žvilgsniu apžvelgė puspilnę klasę ir susiraukė. Per daug žmonių. Profesoriui uždavus klausimą pirmakursės ranka šovė viršun.
-Jausmų maišikliai tai yra eliksyrų rūšis. Manau, net ir kvailiausio žmogaus paklausus, jis suprastų, kad šie eliksyrai maišo jausmus, ar ne?-klastuolės lūpas paliko sarkastiškas juokas.-Šie eliksyrai yra labai sudėtingi, tiek gamyba, tiek poveikiu. Kaip kelios merginos minėjo, geriausias ir visiems žinomiausias yra "Meilės eliksyras", kuris priverčia pamilti, galbūt visai nemylimą žmogų. Jausmų maišikliai yra labai pavojingi, nors nesu girdėjusi, kad jų vartojimą ribotų Magijos Ministerija, bet jie iš tikrųjų gali pamaišyti žmogui protelį,-sukikeno Blanch.
O božė moi.

*

Neprisijungęs Reyna Grimm

 • III kursas
 • *
 • 30
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I am real witch. Just with no magic.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #8 Prieš 10 mėnesių »
  Buvo gražus rytas. Reyna atsikėlė žvali ir pasiruošusi šiandienos pamokoms. Ji jau buvo antrakursė - vyresnė, labiau patyrusi. Žinojo, kokia buvo Hogvartso tvarka. Ilgai nesivarčiusi lovoje mergaitė pašoko, apsirengė koledžo uniformą, susirišo plaukus į uodegėlę ir išskubėjo žemyn. Šiemet jau ji išmoko susidėti visas pamokas į krepšį iš karto. Kiek kartų praeitais metais buvo vėluota į pamoką, vien dėl to, kad nepasiėmė kažkurių knygų. Aha, pirma pamoka Nuodai ir vaistai, antra... Varniukė greitai susirado knygas lagamine, kurį vis dar buvo pamiršusi išsikrauti. Tada greitai nuskubėjo per bendrąjį kambarį link išėjimo ir pasuko į didžiąją salę.
   Papusryčiavusi Reyna pajudėjo link nuodų ir vaistų profesoriaus kabineto. Prasidėjo pamoka. Šviesiaplaukė atsisėdusi į trečią nuo klasės priekio suolą apžvelgė klasę. Šioji buvo puspilnė. O, bus linksma. Daugiau žmonių - įdomiau!-pagalvojo Reyna. Profesorius pradėjo pamoką. Keista, bet Reyna jo nelabai prisiminė. Pirmame kurse ji klasėje buvo tik vaiduoklis - stebėjo pamokas, bet joje nedalyvavo. Ups... Išgirdusi profesoriaus klausimą mergaitė pabandė prisiminti, gal yra kažką girdėjusi Jausmų Maišiklius ir pakėlusi ranką pradėjo atsakinėti į klausimą:
- Manau Jausmų Maišikliai yra tokie eliksyrai, kurie vienus jausmus pakeičia kitais. Tai yra, žmogus gali jausti liūdesį, pyktį, bet Jausmų Maišiklio pagalba jausmai yra visiškai sumaišomi ir jis gali pradėti jausti džiaugsmą. laimę. Tokie eliksyrai yra nepaprastai pavojingi, nes juos netinkamai paruošus žmogus gali išprotėti ir poveikis kartais būna negrįžtamas. Todėl kai kurių jų gamyba gali užsiimti tik burtininkai su ministerijos leidimu. O eliksyrų yra visokių , pavyzdžiui, yra taikos eliksyras - jis numalšina žmogaus nerimą; yra Euforijos eliksyras, kuris sukelia nepaaiškinamą džiaugsmą... - suvokusi, kad ji jau per daug įsivažiavo, Reyna nuraudo ir susigūžė. - Viskas, profesoriau.

*

Neprisijungęs Jasmine Diana Amneta

 • VII kursas
 • *
 • 168
 • Taškai: 41
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #9 Prieš 10 mėnesių »
Tamsa ir šaltis, bet gėris tuo pačiu
 Sukosi, šoko ir džiaugės kartu.
 Bet šaltis sustingdė manąsias akis,
 Tad šviesa manęs nelankys.

 Tyliai sumurmėjus šias eilutes Amneta pajuto, kaip visu kūnu perbėga milijonas ir viena šiurpuliukinė skruzdėlytė. Rodos, patalpoje atvėso. Nors požemyje visuomet būdavo šiek tiek vėsiau, bet dauguma mokinių taip ir nepajuto to šalčio. Tiesiog klegėjo, kalbėjo, juokėsi ir tauškė niekus. Ir nematė Jasminos Dianos. Arba bent apsimetė, kad jos nėra. O Džesei dėmesio visai nebereikėjo. Ji tiesiog skubėjo kartu su visa minia į Nuodų ir Vaistų pamokas.
 Grifė visada stebėjosi kodėl sesei patinka NIV dalykas, tiesiog ši vieta. Anksčiau vaidenos, kad čia viskas grubu, stambu. Bet dabar, kai rankos mostelėjimu galėjo ką nors sudaužyti, išversti, sugadinti ar numarinti, viskas atrodė taip trapu... Sudėtinga, lyg smulkus ir kruopštus piešinys, kurio pamatyt negalėtų, bet reiktų nupiešti, neįmanoma. Na, bet žiobarų pasaulyje būčiau atskirta nuo visuomenės. Tarstelėjo sau pastabą ir įėjus į lankomo dalyko karalystę. Bet jei ne magijos pasaulis, ir prasikeikus nebūčiau. Pamintijo ir klestelėjo į vieną iš suolų. Nežinia kurį, ar prieky ar gale, neaišku ar kažkas sėdėjo šalia... Na žodžiu. Klasėje ji nesiorientavo. Tiesiog klausėsi ką kalbėjo profesorius, kartais mintyse mestelėdama pastabėlę ar kokį pasišaipymą, bet profesorių jinai gerbė. Klausėsi klausimo, nesuprato ar von Sjuardas parodė kokį eliksyrą ar ne, bet tylėjo it pelė po šluota. Ir žinoma, atsakymai į klausimą buvo vienodi. Ar bent jau LABAI panašūs, monotoniški, ir nelabai originalūs. Jausmai jausmai jausmai... Pradėjo mąstyti smegenimis (o kuo gi kitu galvojama), nors jų nebuvo daug ir mintyse tik viena mintis, kvaila, bet ką jau padarysi, kad nieko kito nesugalvojo.
 -Profesoriau, norit dar labiau pasunkinti mūsų varganą mokinio gyvenimėlį? Maišikliai it žiobariški narkotikai - porą valandų gera, bet tai tik iliuzija, pasėkmės milžiniškos. Visi gi nori būt laimingi, ar ne? Priprantama vos po kelių kartų, o išsigydyti beveik neįmanoma. Ir narkomanai tada tik keliauja pas eliksyrininkus, moka didžiulius pinigus už dar vieną laimės valandėlę,- ketvirtakursė kreivai šyptelėjo, lyg be žodžių sakytų ,,von Sjuardai, ar jūs šitaip nedarot?".
Mano nuomonė yra teisinga mano nuomonės atžvilgiu

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • Nuodų ir Vaistų profesorius
 • *
 • 1466
 • Lytis: Vyras
 • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #10 Prieš 10 mėnesių »
   Sorenas tyliai, nekomentuodamas išklausė kiekvieną atsakymą, kartkartėm palinksėdamas galvą į šoną, kartkartėm ištiesdamas ranką, perduodamas žodį kitam moksleiviui. Iš pradžių pamanė, kad galėtų viską komentuoti, bet vėliau persigalvojo - reikia pripažinti, kad mokinių atsakymai daugiausia buvo itin panašūs.
   - Visų pirma - pastaba jums visiems, na, išskyrus panelę Karter - daugiau visi atsakėte tik į vieną iš dviejų mano pateiktų klausimų. Todėl du papildomi teorijos balai prapuolė, - šyptelėjo profesorius, o tada surimtėjo. - Na, o šiaip iš esmės visų atsakymuose buvo tiesos. Turbūt taikliausi buvo panelių Gardner, Karter, Finitsis, Schilck, Grim... Panelės Amnetos atsakymas irgi neblogas - iš tiesų nuo kai kurių Jausmų Maišiklių galima įgauti priklausomybę, kad ir ne tokią stiprią, kaip haliucinatų. Taigi, o šiaip Jausmų Maišikliai iš esmės nemaišo jausmų, - sulėtino jis šnekėjimo tempą, žvilgtelėjo į lubas, apmąstydamas savo žodžius. - Jausmų maišikliai yra eliksyrai, kurie sukuria visai kitus jausmus, negu mes juos galėtume jausti, arba, jeigu yra haliucinacinio tipo, iššaukia seniai užslėptas emocijas, - Sorenas padėjo butelaičius su eliksyru ant stalo ir šnekėdamas ėmė žingsniuoti tarp mokinių stalų eilių. - Pavyzdžiui, jeigu panaudosite iratą - pykčio eliksyrą - jis galimai priverstų jus prisiminti kokį nors bjaurų įvykį, pavyzdžiui, kaip jūsų vyresnysis brolis jus nuskriaudė ir jūs nežmoniškai ant jo supykote, - Sorenas draugiškai šyptelėjo. - Išgėrę stipraus haliucinacinio irato jūs greičiausiai prisimintumėt šį įvykį, tik dar baisesnį, negu jis buvo - ir tai jums sukeltų didžiulį pyktį ir gal net agresiją. Todėl Jausmų Maišikliai gali būti pavojingi. Na, apibendrinus, bus taip - Jausmų maišikliai gali sukelti priklausomybę, yra dviejų tipų - kurie sukelia tiesiog tam tikrą jausmą ir kurie sukelia prisiminimą ar seniai slėptą stiprią emociją. Ir, beje, kaip minėjo, atrodo, panelė Karter, Maišikliai gali būti naudojami medicinoje gydant žmones nuo depresijos ar nuo dar kokių nors problemų, susijusių su nuotaika ir jausmais. - Sorenas baigė ir grįžo į klasės priekį, tada paėmė butelaičius su eliksyrais.
   - Na, o dabar - apie šiuos eliksyrus. Šis, perlamutrinis, yra garsioji amortensija, ko gero, dabar galingiausias išrastas meilės eliksyras, - Sorenas trumpam jį atkimšo, iš jo pradėjo virsti spyruokle aukštyn kylantys garai. Mokytojas davė eliksyrą mokiniui, sėdinčiam pirmajame suole - Klarei.
   - Duodu apžiūrėti, - pranešė profesorius. - Galite amortensijos pauostyti, kiekvienam žmogui ji kvepia skirtingai. Užuosite mėgstamiausią savo kvapą. Bet gerti nepatariu, - pajuokavo profesorius. Na, pajuokavo, manydamas, kad tai turėtų būti ir savaime aišku.
   - Ar kas nors dar turite klausimų? - pasiteiravo mokytojas, stebėdamas eliksyrą, keliaujantį per rankas. - A, tiesa, - prisiminė jis ir paėmė juodąjį eliksyrą. - Tai nėra priešnuodis ar nuodas, kaip kažkas iš jūsų minėjote. Tai mano paminėtas iratas, nestiprus. Būtent todėl jis yra šiek tiek pablukusios juodos spalvos. Stiprus iratas gali būti netgi vanta black spalvos, jeigu tokią žinote, - pasakė jis.

   Kai amortensija grįžo į von Sjuardo rankas, jis užkimšo butelaitį ir pastatė ant stalo, o tada porąsyk suplojo delnais, atkreipdamas visų dėmesį ir nutildydamas besišnabždančius ir aptarinėjančius eliksyro kvapą moksleivius.
   - O dabar - praktika. Galite išsirinkti bet kokį Jausmų Maišiklį ir jį pagaminti. Po to galėsite jį ir išmėginti, - pasakė profesorius. - Geriau nesirinkite itin stiprių, nes jų poveikis trunka ilgiau arba yra sunkiau išgyvenamas. Pasirinkimas platus - galite rinktis nuo neapykantos iki meilės, nuo įniršio iki euforijos. Sėkmingo darbo, - palinkėjo profesorius Sorenas ir dar kiek pastypsojęs žvalgydamasis pakeltų rankų, išduodančių jų savininkų norą kažko paklausti, nužygiavo į sandėliuką atsinešti priešnuodžių.

[[Kaip visada - praktikai trys postai. Pirmajame aprašysite receptą ir eliksyro gamybą, galėsite paaiškinti, kodėl tai pasirinkote, gaminsite. Antrajame gaminti baigsite ir kuo įdomiau aprašysite, kaip išgėrėte eliksyrą, koks buvo jo skonis, ką pajutote nuriję ir taip toliau... Trečiajame pratęsite ir užbaigsite savo elgesio aprašymus... Galėsite dar kažko pridėti patys. Sėkmės.]]
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 13 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. *

Neprisijungęs Elizabeth Nolan

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #11 Prieš 10 mėnesių »
Eli ibėgo į klase atsiprašiusi kad veluoja sėdo į suola

Sor: ajajai :) Būtų gerai, kad postas prasitęstųviki 600 simbolių ir nerašytum, kad vėluoji :)


oki

Eliza: nubausta.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Elizabeth Luanna Maier »

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • V kursas
 • *
 • 373
 • Taškai: 232
 • Lytis: Moteris
 • Maistu nesidalinu :)
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #12 Prieš 10 mėnesių »
Mergaitė pakrapštė galvą ir neramiai apsižvalgė. Išsirinkti... O kas jei nelabai noris? Ech... Ji peržvelgė visą klasę ir lėtai atsistojusi prisiartino prie profesoriaus. Šyptelėjus jam Elridė lyg kažko bijodama nusuko žvilgsni kažkur į lentą.
-Ar galite išrinkti man kažkokį maišiklį? Aš pati vargu ar apsispręsiu...-gavusi lapelį iš profesoriaus Elridė nedrąsiai grįžo į suolą ir atsidususi peržvelgė lapelį.
Citata
Reikės:
Šaukštelio vynglubių sulčių
Mažosios digliaūmės kraujo
Tryjų lapelių šilgumės
Gyrumglo danties
Zyrėšiūno odos gabalėlio (maždaug vieną kvadratinį centimetrą)
Mažojo Gvazdymūno hifų
Lihijos žiedlapių-
Demolgolio liežuvio
Gyvsimerio dulkių
Živgubrio šaknelių
Tyliai paskaičiusi lapelį mergaitė pasibaisėjusi padėjo jį ant suolo. Liežuvio? Kas čia per eliksyras! Aš... Apsivemsiu jį begamindama... Fu! Pasibaisėjusi ji susirinko daiktus ir užkaitė katilėlį. Trumpai žvilgtelėjus piktoku žvilgsniu į profesorių von Sjuardą Elridė perskaitė gamybos eigą ir giliai atsiduso. Pasiėmusi demolgolio liežuvį jį atsargiai supjaustė gabaliukais ir įmetė į katilą. Išbalusiu veidu grifiukė atsikosėjo ir pasistengė susikaupti. Taip... Viskas bus gerai, nebūk išlepus mergiotė... Įdėjusi šaukštelį vynglubių sulčių įtrynė šilgumės lapelius ir kelis kartus pamaišė. Živgubrio šaknelės suspaudė kartu su gvazdymūno hifais ir įmetė į digliaūmės kraują, kuris buvo indelyje šalia katilo. Digliaūmės kraują išmaišė ir dar  įmetė lihijos žiedlapius bei gyrumglo dantį. Dar kartą perskaičius eliksyro receptą mergaitė sumetė likusius ingredientus, tačiau jai įmetus gyvsimerio dulkių kraujas ėmė stipriai putoti ir kilti. Išsigandusi ji atsitraukė nuo suolo ir apsidairė. Nuodų ir Vaistų pamoka tikrai ne man...

*

Neprisijungęs Jasmine Diana Amneta

 • VII kursas
 • *
 • 168
 • Taškai: 41
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #13 Prieš 10 mėnesių »
 Amneta tylutėliai barbeno pirštais į stalą. Neblogas, bet ir ne geras. Pilkumėlis vadinas. Jasmina klausėsi dėstomos teorijos. Dėkojo von Sjuardui už visada upasakojamą eliksyrų išvaizdą. Nežinojo kas yra vanta black, bet turbūt tai reiškė tamsiai tamsiai juodą spalvą, tamsesnę net už naktį. Visiškai nenutuokė kokia yra perlamutro spalva, bet greičiausiai kokia nors šviesi, lyg tyra. Ir priverčianti pasaijaust kada buvai mylimas. Siaubas kokios kančios žmonėms.
 Po apmąstymų išgirdo tylutėlį buteliuko pastatymą ant jos suolo. Meilės eliksyras visiems kvepia skirtingai. Ir tipo turėsiu uouosti malonų kvapą? Negi pats eliksyras nesupranta, kad man rūpi tik matyti? Ketvirtakursė atsargiai pasiėmė skystį. Gan tolokai nuo nosies esantis gėralas jau kažkuo kvepėjo. Grifė kiek pasilenkė, kad geriau užuostų. Bet ką pavyko pajusti, nesuprato. Lyg maišyti kvapai, migla juos aptraukia savo skraiste, nesuprasi ir neatskirsi vieno. Cha! Net pats eliksyras supranta kokioj keblioj situacijoj aš esu. Bet šią sekundę, kai rudaplaukė perdavė meilę kažkam kitam, profesorius paskelbė praktikos užduotį. Lyg žaibą iš giedro dangaus. Anksčiau gal būtų buvę kiek kitaip, bet šį kartą Džesė sutriko. Iš...Virti? Grifė nuo tos minties krūptelėjo. A jūs pablūdot? Kaip ilgai laukta liūtis po sausrų pradėjo lyti baimė. Bet tu grifė, Džes. Nė nenutuokdama, kad lygiai tokie patys žodžiai gelbėdavo ir Clau, pakėlė ranką.
 -Profesoriau, gal galėtumėte padėti?
Mano nuomonė yra teisinga mano nuomonės atžvilgiu

*

Neprisijungęs Elzė Merė Smitherson

 • III kursas
 • *
 • 147
 • Taškai: 11
 • Lytis: Moteris
 • Better an 'oops' than a 'what if'
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #14 Prieš 10 mėnesių »
Gavusi į rankas eliksyro, ji užuodė nuostabų, jaunų levandų kvapą. aš irgi tokio noriu... išgirdusi tokią užduotį, mergytė ilgai nelaukė. Ji jau buvo apsisprendus. dieve, kaip skaniai tas kvepėjo... o yra ir labai paprastų meilės eliksyrų Iškart atsivertusi vadovėlyje silpniausią (na tokį savaime aišku ir pagamint bus lengviausia) meilės eliksyrą Švilpė į jį įsistebilijo ir tik skaitė.
Citata
Meilės eliksyras(silpnas, netinkamas pardavinėti)
Reikės:
Vienaragio plauko
Žiupsnelio maltos mėnulžolės
Rubino arba mėnulio akmens
To žmogaus, kas dovanos plauko
Raudonmedžio drožlių
Petruksihos žiedo
Triksio šaknies
Stiklinės šalto vandens iš mėnulio ežero


Gaminimas:
Į katilą su verdančiu vandeniu įberkite šaknį, žiedą, drožlių ir pavirkite tris minutes. Tuomet sumeskite plaukus, įberkite mėnulžolės, įmeskite akmenį/brangakmenį ir supilkite ežero vandens. Po septynių minučių išimkite akmenį/brangakmenį ir toliau virkite dar tryliką minučių. Eliksyras turėtų nusidažyti rausva spalva.
ką, gi... atrodo lengva, bet pažiūrėsiu kas čia bus... pradėkime užvirusi vandens katile (dėja, neapsieita be nusideginimo) ji vykdė (bandė) instrukcijas: subėrė šaknį, žiedą, drožles ir pavirė dėl užsisvajojimo tris su puse minutės. Viską kas liko sudėjusi, ji gavo skaisčiai mėlyną spalvą, kaip ir mėnulio akmuo. Po šešių minučių ji išemė mėnulio akmenį...
We stopped
cheking monsters
under the bed,
when we realized
they were
INSIDE of US

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017