0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *
 • 1328
 • Lytis: Vyras
 • ,,Turėk drąsos naudotis savo protu."
Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Prieš 4 dienas »
   Sorenas von Sjuardas jau sėdėjo prie savo rašomojo stalo ir kažką skaitinėjo, karts nuo karto gurkštelėdamas kažkokio karšto ir gan tiršto gėrimo iš nemažo juodo puodelio su lokiu - Soreno gynėju. Porąsyk susimąstęs pasiglostė barzdą, triskart apsiblaususiu žvilgsniu pažvelgė į medinį sieninį laikrodį, sykį patikrino, ar jo vienatinė gyvenimo meilė - Spaikas - tebemiega apsiausto kišenėje... Tikrinant antrą kartą jo artėjančią prie kišenės ranką sustabdė pūkuota koja.
   ,,Nu duok tu pamiegot..." - suniurzgė voras. Sorenas atsiprašomai šyptelėjo.
   - Atsiprašau, - tarstelėjo jis kiek susigėdęs.
   ,,Gi niekur nepabėgsiu." - tęsė Spaikas. Von Sjuardas atsiduso. Darsyk žvilgtelėjo į laikrodį ir jam kilo įtarimas, kad per visą šį laiką jo rodyklės nė nekrustelėjo.
   - Žinau, bet tu gi turėtum išeiti iki pamokos pradžios, - tai tardamas vyras pažvelgė į savo rankinį laikrodį ir palygino jo rodomas valandas su sieninio. Be abejo, valandos skyrėsi. Sorenas atsistojo ir priėjo prie senovinio medinio sieninio laikrodžio ir jį užvedė.
   ,,Kodėl tu jo tiesiog neišmeti? - tingiai pasiteiravo Spaikas. Sorenas šelmiškai nusišypsojo.
   - Seni daiktai kaip seni jausmai - išmesti ir užmiršti sunku, - atsakė pusiau juokais, perstatinėdamas rodykles. Voras teatrališkai sudejavo, o profesorius tyliai prunkštelėjo.

   Nuskambėjus varpui mokiniai pradėjo rinktis į klasę - ech, kaip visada, toksai iki skausmo pažįstamas.... hm, ritualas? Ritualas, kuris mokytojui teikia džiaugsmo, na, dažniausiai. Jeigu tik tas mokytojas yra tikrai mokytojas, dirbantis savo noru, o ne įspirtas ar prispirtas - prievarta juk niekam džiaugsmo nekėlė, nebent išskirtinai retus atvejus. Na, o minėtąjį mokytojišką džiaugsmą per rugsėjo pirmąją, kai jis mato besirenkančius į klasę mokinius, galima būtų palyginti su šėtono džiaugsmu, kai kokioje nors senovinėje šiurpioje, šaltoje salėje nupiešiama gigantiška taisyklinga pentagrama ir būrys aukštu intelektu nepasižyminčių personų bando iškviesti didelį ir baisų draugą, kuris juos visus išgelbėtų. Nors turbūt tai per stiprus palyginimas. Mokytojai juk geri, jie nori mums tik gero, jie ruošia mus mūsų ateičiai, jie suteikia žinias, kurias mes tikrai panaudosime savo gyvenime ir su šėtonu jie greičiausiai visiškai jokių sąsajų neturi.
   Vyras stovėjo įprastinėje savo vietoje prieš klasę, linksėjo kiekvienam įeinančiajam. Ieškojo senų veidų, tyrinėjo naujus... Reikėjo pripažinti, kad vasarą daugelį mokinių pakeitė. Tiek tiesiogine prasme, tiek ne visai. Kai kurių veidų profesorius jau nerado, kai kuriuos atpažino, tik šie buvo mažumėlę įdegę, dar kai kurie buvo ar atrodė visiškai nematyti - na, tai greičiausiai buvo pirmo arba antro kurso mokinukai, kurių eliksyrininkas dar nebuvo spėjęs įsidėmėti arba apskritai pamatyti.
   - Sveiki visi, su rugsėjo pirmąja, - šyptelėjo Sorenas mokiniams susirinkus, o šurmuliui aprimus. - Džiugu jus regėti, šiemet turbūt daugeliui iš jų jau žinomas aš, Sorenas von Sjuardas, vėl būsiu jūsų globėjas didingame ir pavojingame Nuodų ir Vaistų pasaulyje, - draugiškai šyptelėjo. ,,Kurgi ne..." - atsiliepė niurzgus balsas Soreno galvoje. ,,Kai vyresnieji broliai ir seserys parneša pletkus, jau iš anksto įbaugindami jaunylius. Arba ima sklisti visokios legendos, vienos - iš piršto laužtos, o kitos - ne..."
   Profesorius von Sjuardas apsisuko ir nuo stalo į kairiąją ranką paėmė butelį su perlamutro spalvos skysčiu, o į dešiniąją - su juodos spalvos eliksyru.
   - Ką žinote apie eliksyrus, vadinamus Jausmų Maišikliais? - paklausė mokytojas ir kilstelėjo stiklines talpas aukštėliau virš klasės, kad matytų net tie, kas sėdi klasės gale, kuo toliau nuo mokytojo. - Ir ar žinote, kas yra šie eliksyrai?
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, jau 10 mokslo metus vedantis NIV pamokas. Beje, vestuvių pasiūlymai nebepriimami.   

*

Neprisijungęs Šerė Bridon

 • II kursas
 • *
 • 47
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • -po šitiek metų? - Amžinai.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #1 Prieš 4 dienas »
Šerė labai laukė šios pamokos. Tiesą sakant labiau profesoriaus. Jis tiesiog jai buvo linksmas ir nenuobodus ir ne toks jau griežtas, lyginant su kitais profesoriais...  Kaip visada straksėdama, ji nustraksėjo į nuodus ir vaistus. Belialiuodama atsisėdo į vietą. Ir jai teko pertraukti savo tylų niuniavimą sveikinantis su profesorium. Ji atsisėdo kuo arčiau klasės centro. Tiesiog atsisėdo. Atsisėdo. atsisėdau... Švilpė atėjo į klasę gana anksti, tad turėjo pakankamai laiko išnarpliot žodį 'atsisėdau' keistas žodis... atsisėdau... atsisėdau... sėdau... atsi... uadėsista... sistauadė... kaip sėdi uodas... kol tokios kvailos mintys sukosi antrakursės smegenyse suskambėjo skambutis. Su lyg 'sėdi uodas ant uolos' profesorius prisistatė ir parodė buteliukus. jausmų maišikliai, jausmų maišikliai... kažką skaičiau... maišo jausmus... gal ne... tuoj tuoj... Šerė bandė atkurti tekstą galvoje
- Jausmų maišikliai (Sensibus), galbūt tai tokia eliksyrų rūšis, kai jo atsigeri, tai... tu gali jausti visai kitą jausmą nei jauti, o kurį jautei anksčiau...? Tarkim man baisu, o prieš metus man buvo linksma, aš išgėriau jausmų maišiklio ir man vėl linksma, nes aš noriu, kad man vėl būtų linksma - taip beveik klausiamai išsakė savo nuomonę mergytė. Ji labai gerai prisimindavo pavadinimus ir datas, bet kas liko tai niekaip...
,,...Tik bėda, kad žmonės paprastai renkasi tai, žalingiausia"

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • I kursas
 • *
 • 29
 • Taškai: 27
 • Lytis: Moteris
 • Neprotinga bijoti to, kas neišvengiama. (I. Kanta)
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #2 Prieš 4 dienas »
Luna palengva ėjo link Nuodų ir Vaistų klasės svarstydama,kaip gi ši pamoka prasidės ir ar bus įdomi. Begalvodama ji įėjo į klasę ir kaip visada įsitaisė paskutiniame suole. Profesorius atrodė malonus ir linksmas. Ji stebėjo profesorių,kol galiausiai nuskambėjo varpo dūžiai. Luna kilstelėjo galvą ir įsiklausė į profesoriaus žodžius. Kaip ir kiti mokytojai,jis irgi pradėjo nuo prisistatymo ir baigė klausimu. Luna susimąstė. Jausmų Maišikliai...Hmm...Šitas pavadinimas kažkur girdėtas. Gal mama kada minėjo? Nors varnanagė abejojo dėl atsakymo,tačiau pakėlusi ranką pabandė atsakyti.
-Manau šie eliksyrai sujaukia žmogaus jausmus ir jis pats nebesupranta ką jaučia. Jie sumaišo jausmus taip,kad žmogus nebeatsirenka,kurie jausmai tikri,o kurie ne.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • V kursas
 • *
 • 367
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #3 Prieš 4 dienas »
Klarė jau rodos spėjo priprasti prie Hogvartso rėžimo. Vis dėl to jau penktas kartas. Penktas kursas, jau galėjo sakyti, kad perkrimto daugiau nei pusę mokslų kelio. Tačiau vis dar nemėgo keltis rytais. Praleisti pamokas kartais atrodė toks geras sprendimas. Bet, kaip visada viską gadino vienas žodelis. Egzaminai. Dar padėjo ir mintis, jog su eliksyrais penkiolikmetei sekėsi kone geriausiai. Dar keli žingsniai ir atsidurs painiuose koridoriuose įsirangiusiame kabinete.
- Labas rytas, - pratarė įžengdama į prietemą. Kol akys prisitaikė su palyginus su koridoriuose ryškia tvieskiančia rudens saule, lėtai sliūkino į priekinį suolą, be kurio jau nebeįsivaizduotų nė vienos koledžo vadovo pamokos. Kitus galbūt profesorius šiek tiek gąsdino, tačiau grifės, kaip ir priklausė pagal koledžo vertybes, nė kiek.
Patogiai įsitaisė ir pasidėjo delnus ant veido, leisdama sau atrodyti gana nerūpestingai, tačiau tikrai buvo nusiteikusi dirbti ir parodyti kitiems, kad per atostogas neleido laiko veltui. Išgirdusi klausimą kelias minutes gerai apgalvojo atsakymą, gal neatsakys pati pirmoji, tačiau bent pasistengs sudėlioti pačias geriausias mintis.
- Jausmų Maišikliai, - penktakursės veidą nušvietė šiokia tokia pašaipi šypsenėlė, - labai įdomi eliksyrų rūšis. Jų panaudojimas gana prieštaringas. Juos galima panaudoti pakeičiant tam tikrą jausmą kitu, sustiprinti jau esamas emocijas, ar pakeisti visai kitu. Dėl ko toks prieštaringas jų panaudojimas? Hileriai juos naudoja gydyti depresijai, pakeisdami nerimą ar liūdesį kitomis, geresnėmis emocijomis. Tačiau lygiai taip pat juos galima panaudoti priešingais tikslais. Neseniai iškilo atvejis, kai ne tokių jau gerų žmonių grupuotė panaudojo Jausmų Maišiklius prieš žmones, pavogdami jų turtą. Žinoma buvo sužadintas pasitikėjimo jausmas. Didelis šių eliksyrų naudojimas kontroliuojamas ministerijos, mat yra pastebėta, kad dažnai bei ilgai vartojant jie sukelia neatitaisomus sumišimus prote. - Šiek tiek susiraukė mąstydama ar nepripasakojo per daug, tačiau tęsė. - Sprendžiant iš to, jog čia Maišikliai, drįsčiau teigti, jog juodasis priešnuodis, o štai žėrintysis gali sukelti labai stiprią emociją, aišku, nenutuokiu kokią.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • II kursas
 • *
 • 99
 • Taškai: 39
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #4 Prieš 3 dienas »
Elridė, kaip ir praeitais metais į Nuodų ir Vaistų pamoką įžengė nedrąsiai. Mergaitė vis dar dėl to pyko, tačiau nežinojo, kodėl yra tokia nedrąsi, bet pastebėjusi savo baltąją sruogą tyliai atsiduso. Na, bet... Čia visi kitokie, galbūt į mane nekreips dėmesio... Taip. Pasisveikinusi su profesoriumi ji nedrąsiai nuskubėjo į patį galinį suolą ir pliumptelėjo ant jo it numesta pagalvė. Pasiėmusi užrašų knygutę mergaitė pradėjo kažką piešti. Per vasaros atostogas jai užėjo kvaila manija piešti viską, ji vien dėl to susigalvojo pamokos temas nupiešti, kad "geriau" atsimintų. Nuodai ir vaistai... Piešiam eliksyrą... Hm... Profesorius von Sjuardas, kaip visados prisistatė, bet mergaitė nieko nesiklausė. Jai labiau rūpėjo kokia spalva spalvoti buteliuke esantį skystį. Pakėlusi akis, kad surastų kažkokį pavyzdį Elridė pamatė, kad profesorius laikė du buteliukus. Geriau ištyrinėjus mergaitė susirado tinkamą pieštuką ir nuspalvino savo piešinį. Pamačiusi, kad jau daugelis atsakinėja giliai atsiduso ir pati pakėlė ranką.
-Manau, Jausmų maišikliai sumaišo jausmus. Manau jie paveikia žmogų taip, kad tam tikras jausmas virsta visai kitu, bet tai logiška vien dėl pavadinimo...-pabaigusi kalbėti mergaitė pažvelgė į pieštuką, kurį bekalbėdama sulaužė. Nesuprasdama, kaip tai padarė ji atsiduso ir padėjo juos šalia knygutės.
Pasaulis dega, aš šypsaus, nes jį padegiau...

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • I kursas
 • *
 • 36
 • Taškai: 62
 • Lytis: Moteris
 • Galbūt ne garsas skamba tyloj, o tyla garse?
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #5 Prieš 2 dienas »
Šį rytą mergaitė atsibudo visiškai užtinusiomis akimis. Ir nereikia stebėtis, juk vakar užmigo prie stalo, nes iki nakties ruošė namų darbus. Atsibudusi, net negalėjo prisiminti kada miegas ją taip palaužė. Po veidu gulėjo Nuodų ir Vaistų namų darbai. Suglamžyti. Mergaitė susiraukė, nes tokio popieriaus lapo, kuris atrodė lyg penkiolika kartų užsėstas ir užgultas, tikrai nenuneš profesoriui. Jei jis tik žinotų, jog jo mokymai buvo panaudoti kaip pagalvė. Visa laimė, kad nesugeba skaityti minčių mintijo Torė. Pagalvojusi, kad ryte po nosimi pamatyti pamokos namų darbai, gali būti puikus priminimas nueiti į pamoką, žaliaakė persirengusi išžingsniavo iš mergaičių miegamojo.
Šį sykį koridoriai dar nebuvo tokie užgrūsti, taigi, Torė gan lengvai, be jokių stumdynių, pateko į klasę.
- Labas rytas,- gan garsiai ištarė ji ir šyptelėjo. Įsitaisė klasės viduryje ir savo šone pasidėjo krepšį. Tada išklausiusi mokytojo nelabai ilgos kalbos laukė kol jis pasakys pamokos temą ir užduos kokį klausimą. Pagaliau sulaukusi, mergaitė galvojo kaip čia atsakius. Galiausiai, pakėlė ranką ir pradėjo kalbėti.
- Manau, kad Jausmų Maišikliai sumaišo arba pakeičia žmogaus jausmus. Jų yra įvairių rūšių. Vienas iš jų yra Meilės eliksyras. Jo išgėręs žmogus įsimyli tą žmogų, kuris jam davė eliksyro. Taip pat dar žinau Neapykantos eliksyrą, jo poveikis priešingas nei Meilės eliksyro. Kai kurie eliksyrai naudojami gerais tikslais. Jie padeda nusiraminti ar dar kaip nors paveikia žmogaus jausmus į teigiamą pusę. Tačiau, kiti Jausmų Maišikliai gali būti įduodami turint piktų kėslų,- baigė šnekėti mergaitė.

*

Neprisijungęs Hope Schilck

 • *
 • 41
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • `@ I`m your Black Opium ♥
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #6 Prieš 2 dienas »
Hope atsiduso ir prieš atidarydama klasės duris pasitaisė plaukus.
Nuodai ir vaistai - tai pamoka, kuri merginai visuomet labiausiai patiko. Tai ir buvo priežastis, kodėl net ir vėluodama, ji vis tiek leido sau ateiti, kadangi kitu atveju ji dar vis vartytųsi lovoje ir nesuktų galvos apie pamokas. Paskutiniu metu ji dėmesį buvo sutelkusi į savo mintis ir niekaip negalėjo susikoncentruoti į pamokas. Bet nuodai ir vaistai buvo nuodai ir vaistai. Jai žūtbutinai reikėjo labiau įsigilinti į šios pamokos suteikiamas žinias ir jas išanalizuoti. Todėl pasitaisiusi Hope plaukus, lėtai pravėrė klasės duris ir gana ryžtingu žingsniu žengė į klasę.
Jai buvo nesvarbu ar kas nors į ją žiūri, ar ne. Blondinė, kuri šiek tiek savo plaukus buvo nudažiusi kiek mėlynokai, patraukė į laisvą vietą klasės gale. Atsisėdusi, pažvelgė į profesorių ir šiek tiek šyptelėjo. Life is life. Pagalvojo Hope, nesupratusi pati kodėl ir išsitraukė savo užrašus. Storas sąsiuvinys buvo papuoštas pačios merginos, čia buvo galima išvysti jos nupieštą gyvatę susiraizgiuzę aplink jos dvejas pirmas vardo raides. Atsivertusi sąsiuvinį mergina pasižymėjo datą ir iškeverzojo pamokos temą. Ji vos girdėjo apie ką kalba profesorius ir visai nekreipė dėmesio į aplink esančius. Ji vargiai su kuo čia bebendravo todėl tiesiog nekreipti į kitus dėmesio - buvo geriausias Hope sprendimas.
Kad ir kaip mergina bandė susikaupti į dėstomą dalyką, jos mintys vis tiek klajojo aplinkui, kol galiausiai jos ausis pasiekė dėstytojo užduotas klausimas. Todėl nieko nedvejodama, Hope pakėlė ranką ir pamėgino atsakyti į klausimą. Beje, ji niekada neskaitydavo vadovėlyje esančios medžiagos, bet galbūt jos aistra nuodams ir vaistams (kitas ją dominantis nežiobariškas dalykas dar buvo apsigynimas nuo juodosios magijos) - padėjo jai išgyventi teorijos dalis pamokose.
- Jausmų maišikliai , tai sakyčiau .. hmm , - mergina pati sutriko, nes nebuvo tikra dėl atsakymo, tačiau nepasidavė, - jausmų maišikliai - tai visai paprasta . Sumaišo jausmus . Įsivaizduokime , kad mums patinka koks žmogus , bet jis visiškai nekreipia į mus dėmesio . Tokiu atveju griebiamės meilės eleksyro . Jis paveikia žmogų sumaišydamas jo realius jausmus ir priverčia atkreipti dėmesį į tam tikrą žmogų .. na , kuris jam davė to eleksyro .. dėmesį . Tai savotiškas žaidimas jausmais ir emocijomis . Tai jausmų eleksyrai , kurie priverčia žmogų jaustis kiek kitaip negu jis iš tiesų jaučiasi , - supratusi Hope , kad nedėlioja minčių taip sklandžiai , kaip kad turėtų dėlioti , nutilo ir gūžtelėjo petukais . Šis veiksmas buvo daugiau skirtas jai pačiai nei kad kitiems , kad nurimtų . Ji nesididžiavo savo atsakymų , nes jis nebuvo labai konkretus , bet ir nesigailėjo , nes bent jau pabandė atsakyti .
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 dieną sukūrė Hope Schilck »
You need to be cold if you wanna be queen.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017