0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Akvilea Nyari

 • *
 • 3
 • Lytis: Moteris
 Atsirakinusi Žiobarotyros kabinetą Nyari visai buvo nustebusi, ji galvojo,kad bus netvarka. Ant stalų buvo truputis dulkių kurias ji nuvalė. Dar pagalvojusi naujoji profesorė pakeitė sienų spalvą į šviesiai pilką su violetiniu atspalviu, senas kedes pakeitė į sofutes ,o senus stalus į naujesnius. Ji norėjo, kad visiems būtų patogu. Taip ir praėjo pusvalandis ir reikėjo ruoštis. Dar vienąsyk peržiūrėjusi kabinetą atrado savo katiną- Chilį kuris žaidė su suglamžytu popieriuku. Pasiėmusi ant rankų katiną, pradėjo laukti ateinančių mokinių. Susirinkus visiems mokiniams Nyari pasisveikino:
- Sveiki visi! - Nusišypsodama naujoji profesorė toliau kalbėjo..
- Esu naujoji profesorė Akvilea Nyari, šiemet jums dėstysiu Žiobarotyrą ir tikiuosi su visais sutarsiu ir nebus jokių pykčių. Visada galite manęs klausti pakeldami ranką arba po pamokos paklausdami ko nesupratote.
- Taigi negaišdama laiko pradėsiu pamoką. Galite visi susėsti poromis. Kadangi ši pamoka pirmoji jūsų nenusunkinsiu. Kadangi ne už kalnų kalėdos pasakykite kaip jūs švenčiate kalėdas, kokias magiškasias tradicijas turite?
(( Užduotis paprasta parašote per kokį metų laiką žiobarai švenčia kalėdas, o per kokį- burtininkai. Ir kaip jūs švenčiate kalėdas, kokias tradicijas turite. ))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 dienas sukūrė Akvilea Nyari »
~Nyari

*

Neprisijungęs Maria Blackwood

 • VI kursas
 • *
 • 124
 • Taškai: 46
 • Lytis: Moteris
 • Paskutinis priešas, kurį turi nugalėti, yra mirtis
Ats: Pirmoji Žiobartyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 5 dienas »
Klastuolė skubėjo į žiobarotyrą, iki varpo skambėjimo liko vos 2 minutės, tačiau vėluoti nesinorėjo. Įdomu kokia yra naujoji mokytoja? Praeitais metais dėsčiusią esu mačiusi, bet ši matyt iš kitos mokyklos arba kokia senutė svarstė paauglė. Ačiū Dievui, spėjau toptelėjo Marijai kai ji įėjo į klasę, o varpas dar neskambėjo. Pastebėjo, jog naujoji mokytoja itin patalpos nekeitė matyt vienintelė profesorė la Querto tai padarė pastebėjo ir pažvelgė į mokytoją visgi iš kitos mokyklos toptelėjo juodaplaukei mat priešais ją buvo dar visai "jaunutė" profesorė, iš išvaizdos atrodo maždaug 21-erių. Jeigu ji čia mokėsi aš būčiau ją mačiusi kai buvau I ir II kurse, taip - ji tikrai iš kitos mokyklos. Pasisveikinusi su profesore atsisėdo į laisvą vietą. Išgirdusi mokytojos užduotį norėjo pradėti juoktis.
- Profesore Nyari, mūsų kalėdų šventimas ir žiobariškas kalėdų šventimas beveik niekuo nesiskiria. Tiesiog pas mus visą darbą padaro magija, o žiobarams tenka patiems viską daryti. - Kiek kandžiai tarė šeštakursė ir taip pat kandžiai šyptelėjo. Blackwood niekada nepatiko, kai ją ir jos pažįstamus/bičiulius/draugus bando išmokyti kiti žmonės to, ką patys greičiausia nelabai išmano. Gal ji išvis žiobarė? Ką? Tik problemėlė - jei ji tokia būtų, nematytų šios mokyklos.

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • III kursas
 • *
 • 139
 • Taškai: 29
 • Ta, kuri stebi saulėtekius ♥
Ats: Pirmoji Žiobartyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 5 dienas »
Daniela ėjo į žiobarotyrą. Tai nebuvo jai labai patinkantis dalykas, juolab ir žiobarai merginai nebuvo artimi, tačiau šias pamokas lankė vien dėl mamos.
Įžengusi į klasę pirma sustingo, pamačiusi naują mokytoją. Jos rūpinimosi žiobarotyra pakėlė ir senoji, mieloji profesorė, o dabar - visiškai naujas žmogus stovėjo kabinete. Nee... Ankstesnė profesorė ir Danielos mama buvo vieninteliai veiksniai, verčiantys ją lankyti žiobarotyrą.
Kai naujoji mokytoja, prisistačiusi kaip Akvilea Nyari, pasiūlė sėstis po du, Kravitz tarsi protestuodama pasislinko į patį galą ir klestėjo į suolą be poros. Arba tau tiesiog sunku pripažinti,
 kad pati visiškai bijai prie ko nors prisijungti.

Profesorei Nyari uždavus klausimą, Klastuolė nusprendė atsakyti iškart po Marios.
- Pritarsiu Mariai - mes, burtininkai, švenčiami kaip ir žiobarai, tik su magijos pagalba. Tiesa, yra keletas dalykų, būdingų tik magams: Bardo Bidlio poringės, skaitomos įvairaus amžiaus vaikams Kalėdų išvakarėse, burtininkų giesmių giedojimas per Kalėdas, tam tikri, burtininkų istoriją atspindinčios dekoracijos...
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Šerė Bridon

 • II kursas
 • *
 • 47
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • -po šitiek metų? - Amžinai.
Ats: Pirmoji Žiobartyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 5 dienas »
žiobarotyra... žiobarotyra... kas čia per pamoka? Ne karto nelankiau... Šerė eidama į žiobarotyrą nebuvo labai nelaiminga, bet ją kažkas slėgė... tą dien nebuvo galima pamatyti strakaliuojančios, niunuojančios, lialiuojančios ar ko nors keisto ką daro tiktais ši Švilpė. Pamokoje, ji atsisėdo į suolą viena, kadangi kaip ji suprato, nėra būtina atsakinėti ir sedėti kartu. Išgirdusi klausimą, antrakursė labiau norėjo tiesiog, nieko nesakyti, nes neturėjo ką pridurti po Klastuolių pasisakymo. na, dar pas žiobarus nemačiau moliūgų sulčių, bet čia nėra kalėdinė tradicija... bet gi klausimas ne toks! Mokytoja klausė... -pasakykite kaip jūs švenčiate kalėdas, kokias magiškasias tradicijas turite?  galvoje prisiminusi mokytojos balsą kažkas suvirpėjo, kad reikia atakyti... bet jos ir atsakė... o jeigu aš... na nieko tokio, geriau patylėsiu... nieko nesakiusi ir pagavusi mokytojos žvilgsnį, Šerė keistai sulinkčiojo, kas reiškė, kad ji pritarė, ir toliau susigūžus sedėjo suole... ji kažko bijojo...
,,...Tik bėda, kad žmonės paprastai renkasi tai, žalingiausia"

*

Neprisijungęs Leila Stepfani

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai: 9
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji Žiobartyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 5 dienas »
Leila kiek kiek galėdama greičiau lėkė į žiobartyrą. Šiaip ne taip ji spėjo, ir pravėrusi duris pamatė jauną, žemą ir smulkutę mokytoją. Leila jai linktelėjo ir atsisėdo klasės gale. Krėslai buvo patogūs, o pats kabinetas buvo labai paprastas ir jaukus. Po klasę vaikščiojo gražus, bet truputėlį stambokas Panelės Nyari katinas. Jis priėjo prie manęs ir pradėjo mane apuostinėti, aš jį truputėlį paglosčiau ir jis nubėgo atgal pas mokytoją į glėbį.
Leila išgirdusi klausimą nedrąsiai pakėlė ranką ir gavusi leidimą, atsistojo ir pradėjo kalbėti.
-Ir žiobarai ir mes švenčiame Kalėdas gruodį. Mūsų ir žiobarų kalėdos, beveik nieko nesiskiria. Tik žiobarai turi daugiau tradicijų ir daugiau kalėdinių patiekalų, o mes jas švenčiame truputėlį laisviau.
Stepfani atsisėdo atgal į savo vietą, ir prisiminė praitų metų Kalėdas...*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • V kursas
 • *
 • 367
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji Žiobartyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 4 dienas »
Rytas buvo apsiblausęs, todėl ir nuotaika buvo tipiška, tiesiog neaiški. Kiekvienas šiandien išgirstas žodis galėjo pakreipti dienos tėkmę arba į gerą arba į blogą. Kol kas ji buvo neutrali. Kaip ir sienų spalva, pasitikusi penktakursę užėjus į žiobarotyros kabinetą. Negalėjai pasakyti, jog Karter negerbė žiobarotyros, jos tėvas buvo žiobaras, mama ją augino kaip žiobarų mergaitę. Tad strazdanė žinojo bemaž viską apie žiobarus, todėl apie pamoką mąstė kaip apie lengvą kąsnelį.
Priešais mokinius vėl stovėjo naują profesorė. Įdomu, ar bent kuriais metais bent kažkas šiame kabinete nepasikeis... Įkyrios mintys sukėlė kreivą šypsenėlę, kurią galėjai išvysti žymiai dažniau, nei tikrąją, nuoširdžią, parodančią nepriekaištingai tiesius paauglės dantis. Sėsdama į suolą žaliaakė linktelėjo profesorei, gerai jos nepažinojo, tad nematė reikalo be reikalo kalbėti ar kitaip rodyti kokį nors dėmesį. Pirma jį įvertins ar profesorė sugebės sudominti visą gyvenimą "studijuotu" dalyku.
- Manau Kalėdos, tai pati panašiausia šventė žiobarų ir burtininkų pasaulyje. Tradicijos bemaž nesiskiria. Mano mama burtininkė, o tėtis žiobaras. Kalėdas švenčiame laikydamiesi tik žiobariškų tradicijų, todėl negaliu nieko pridurti apie magiškąsias. Na nebent dekoracijos savaime, kai mama nemato, pakyla kur nors palubėj. - Sarkastiškai pridūrė ne kiek profesorei, kiek sau.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Alisa Merrill

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai: 18
Žiobartyra
« Atsakymas #6 Prieš 3 dienas »
Įėjusi į Žiobartyros pamokos kabinetą Alisa pamatė naujają mokytoją. Ji buvo strazdanota, nedidukė, o jos akys ir plaukai keitė spalvą kaip tik panorėję. 
Kabinetas buvo pasikeitęs. Suolai buvo pakeisti į patogias sofutes, sienų spalva tapo jaukiai pilka su violetiniu atspalviu. Klasėje jau sedėjo moksleiviai. Čia vaikščiojo didelis,gražus ir gan riebus panelės žiobartyros katinas. Nužvelgęs visą kabinetą jis atsigulė ant profesorės rašamojo stalo. Ant lentynų buvo sudėtos knygos ir paslaptingi buteliukai su spalvotais skyščiais. O, prie didelios lentos buvo susirangęs didelis, žalias vijoklis. Panelė Nyari pradėjo pamoka. Prisistačiusi ji maloniai nusišipsojo ir leido susėsti poromis. Kalbėjome apie Kalėdinius papročius mūsų šeimose. Žiobarai Kalėdas švenčia taip kaip visi, tik ant vaišių stalo būna daugiau patiekalų,o vakarop visi užsiima žaidimais, stebuklinga magija, dainuoja dainas. Štai toks paprastas žiobarų Kalėdų stebuklas...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 dienas sukūrė Akvilea Nyari »

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • I kursas
 • *
 • 36
 • Taškai: 62
 • Lytis: Moteris
 • Galbūt ne garsas skamba tyloj, o tyla garse?
Ats: Pirmoji Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 2 dienas »
Ir vėl tikra grūstis. Ir kaip iš jos išsivaduoti ir spėti į pamoką? Torė susiraukusi brovėsi per žmones. Taip kiekvieną kartą. Šį sykį jei pritrūko kantrybės. Ne gana to, kad laiku nesuskambo žadintuvas, jai kelią bando pastoti įvairiausios kliūtys. Jau nuo pat ryto nesiseka. Košmaras. Mergaitė, ramindama save, ėjo link žiobarotyros klasės. Vos vos spėjo, nes vos jai įėjus į klasę suskambėjo varpas. Šį kartą ji atsisėdo pačiame klasės gale. Apžvelgė klasę. Naujos sofutės ir kita sienų spalva. Taip pat nauja mokytoja. Torė mąstė, ko gi išmoks šioje pamokoje. Juk visą gyvenimą gyvena tarp žiobarų. Išgirdus pamokus užduotį kilstelėjo antakį. Taigi, nieko čia neprikursi. Varniukė pakėlė ranką ir pradėjo šnekėti.
- Kalėdas ir žiobarai ir burtininkai švenčia gruodį. Ir burtininkų ir žiobarų vaikai gauna dovanų. Hogvartse mokiniai gali rinktis ar per Kalėdų atostogas likti mokykloje ar grįžti namo, o žiobarų vaikai per šią šventę neina į mokyklą. Žinoma, burtininkai į pagalbą pasitelkia magiją, o žiobarai viską daro savomis rankomis. Visa kita lieka tas pats. Kalėdos ir ten ir ten turi panašias tradicijas ir švenčiamos paminint Jėzaus gimimą. Nieko neprikursi,- šyptelėjo Torė ir nutilo. O, kad visos pamokos būtų tokios lengvos.

*

Neprisijungęs Jasmine Diana Amneta

 • IV kursas
 • *
 • 41
 • Taškai: 28
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 dieną »
 Ir vėl žiema. Ir vėl šaltis. Ir vėl neišsipildančios svajonės... Džesė žingsniavo kartu su mokiniais, skubančiais į žiobarotyros pamoką. Žiobarai nebuvo jos stiprioji pusė, apie juos nelabai domėjosi. Na, bet vis vien žinojo apie juos daugiau, nei žiobarai apie burtininkus. Atkeliavus į kabinetą atsisėdo į laisvą suolą (o tokio sunkiai ieškojo) ir klausėsi kasmetinės tralia lialia kalbėsenos apie tai, kad kokio nors dalyko (o šiuo atveju - žiobarotyros) specialistė bus visai kitas žmogus, nes taram param... Nu žodžiu. Profesoriai ne kojinės, mokinės manymu juos reiktų labiau pataupyti, turėti tol, kol visai sudils (pasens) ir tik tada GAL BŪT išleisti į pensiją. Na, palikti darbo vietoje taip, kaip ilgai, kaip dirba von Sjuardas. O kas čia tie nauji profesoriai - kelios pamokėlės, atsisveikina ir į jų vietą ateina kitas. Nei išmoksi ką nors normaliai, nei ką. Ir naujos profesorės vardas keistas - Akvilea. Nebūtų paprasčiau pasikeist į tiesiog Akvilė?
 Amneta (kaip ne keista) pasisveikino su profesore ir išklausė teorijos klausimo. Kalėdos? Jūs rimtai? Dieve mano, kas per temos prasideda! Pirma pamoka, o jau švęst nori. Kol sugalvojo ką pasakyti, atsakė daugybė mokinių.
 -Nebesikartosiu kurį mėnesį švenčiama šventė, manau mėnesius pažįsta visi,- kreivai šyptelėjo.- Kalėdų šventimas dažniausiai priklauso nuo vietos ir žmonių, esu šventus tiek Hogvartse, tiek namie, tai yra ir žiobariškai, ir ne. Dažnai žiobarai būna religingesni už burtininkus, todėl labiau sureikšmina Kūčių naktį. Ji švenčiama Kalėdų išvakarėse. Tada vyksta įvairūs žiobariški burtai, kurie kartais rodo tik pieno riebumą. Burtininkams labiau patinka pačios Kalėdos - būna linksmesnė šventė, nėra pasniko, kuris tęsėsi iki Kalėdų ir dažnai būna daugybė renginių. Manau, burtininkų Kalėdos geresnės.
Tai, kad nematau laikrodžio nereiškia, kad laikas stovi vietoje, o aš nesikeičiu.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • I kursas
 • *
 • 29
 • Taškai: 27
 • Lytis: Moteris
 • Neprotinga bijoti to, kas neišvengiama. (I. Kanta)
Ats: Pirmoji Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 dieną »
Luna lėtai žingsniavo link Žiobartyros pamokos kabineto. Ji vis dar jautėsi užsimiegojusi,tad eidama beveik nieko nematė ir vos nepraėjo kabineto. Varnanagė įėjo į klasę ir linktelėjusi mokytojai pasuko prie paskutinio suolo. Suolai buvo patogūs,o ir kabinetas atrodė jaukus. Luna patogiai įsitaisė suole ir laukė nuskambant varpui. Ji nusisuko į langą ir stebėjo tai kas vyko už jo. Lauke vėjas kedeno medžio lapus ir barbeno į langą. Netrukus nugriaudėjo varpo dūžiai ir varnanagė atsisuko į mokytoją. Ji išklausė jos užduoto klausimo,tačiau nekėlė rankos. Ji ramiai sėdėjo ir klausėsi kitų mokinių atsakymų. O ką ji dar galėjo pasakyti? Visi mokiniai ir taip kartojo vienas kito atsakymus,tad varnanagė tik stebėjo juos ir klausėsi jų atsakymų.

*

Neprisijungęs Blanch Dorra

 • I kursas
 • *
 • 5
 • Taškai: 16
 • Lytis: Moteris
 • Hiperaktyvi bjaurybė.
Ats: Pirmoji Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 12 valandų »
Blanch tingiu žingsniu įslinko į kabinetą. Susiradusi laisvą suolą, kaip visuomet nepatenkinta dribtelėjo ant kedės ir įsispoksojo į priekyje stovinčią mokytoją su katinu. Fuj, katės. Klastuolė laukdama pamokos apsidairė po kabinetą, mokiniai jau buvo beveik susirinkę, tik kelios vietos tuščios, bet kažin ar dar kas ir ateis. Prasidėjus pamokai profesorė paskelbė užduotį. Kelias minutes pirmakursė dvejojo ir svarstė ar jai derėtų atsakyti, bet noras gerai pasirodyti ir nušluostyti kitoms nosis, ją paveikė.
-Manau, visi žinome, kad žiobarai švenčia Kalėdas gruodžio 24-ą dieną pagerbdami Kristaus gimimą,kai tuo tarpu mes, nors ir švenčiame tą pačią dieną, nieko neminime, tiesiog, kuo daugiau švenčių tuo stipresnė bendruomenė, ar ne? Sekiojame žiobarų uodegytėmis,-sarkastiškai nusiviepė mergaitė.-Na, o tradicijos, nežinau kaip kitų šeimose, bet mes Kalėdas švenčiame visai kitaip,-nužvelgiau žmones sėdinčius aplink mane.-Santūriai, be jokių nereikalingų pašnekesių pavalgome vakarienę, kuri sudaryta iš penkių patiekalų. Moliūgų ir obuolių sriubos, vištienos kepenų, varlių kojų, jaučio skrandžio ir grybų suflė. Tada visi išeina į lauką, uždegamas laužas ir giedame lotyniškas giesmes kaip "Class aptent spiritus" arba "Nox sanctus". Vidurnaktį pasakome visiems palinkėjimus ir sudainavę "Silens nox" einame miegoti,-išdidžiai linktelėdama galvą pranešė, kad baigė ji.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 valandų sukūrė Blanch Dorra »
O božė moi.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017