4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijus Adrielis Lorijanas

  • VII kursas
  • *
  • 49
  • Taškai:
  • O kartais tiesiog norisi šypsotis lietui.
Mergina patogiai įsitaisė ant kėdės, prieš tai nepamiršdama kaip šeimininkė parūpinti vietos kolegei. Tykiai besileidžiančios snaigės šiek tiek (tiksliau tariant, ne šiek tiek, o visiškai) blaškė Mirjam dėmesį ir neleido susikaupti. Nors, po teisybei, ką čia labai susikaupinėti - užduotis paaiškinta, mokinukai pasklido po klasę ieškodami porininko ir atsargiai, tarsi drakono irštvon susirengę būtų, ateidavo prie stalo pasiimti sunumeruotų dėžučių. Mintyse profesorė susirikiavo į dėžutes sudėtus daiktus - tai bent smagumo apturėjo su Cessiondi mąstydamos ir ieškodamos kuo įvairesnių mokykliniam amžiui ne per sudėtingų būrimų.
Kompanijos pasiskirstė gan įprastai - merginos su merginomis, Mirjam pastebėjo tik vieną išimtį - du bendrakursiai grifiukai suglaudę galvas kruopščiai karpė siūlus vis pasikalbėdami apie kažką, kas akivaizdu su pamoka susiję nebuvo, bet juk negali tikėtis, kad du paaugliai paskirti atlikti užduotį staiga virs užprogramuotais tik apie ją mąstyti robotais. Ne, ir kol pokalbiai netrukdė darbui, nei viena profesorė nematė reikalo jų maldyti.
Pagalbos prašančių nebuvo, tad galima sakyti jaunosioms dėstytojoms šioji pamoka buvo beveik laisva - nors imk ir kavutės pasidarius šnekučiuokis. Žinoma, pedagogo darbo etikos taisyklės to neleido, tačiau kas uždraus dviems iš svečių šalių (ir netgi žemynų) atvykusioms merginoms pasišnekučiuoti. Būtent tai mokytojos suglaudusios galvas ir darė, kartais pakeldamos akis ir apžvelgdamos padėtį klasėje.
Iš pokalbio jiedvi ištraukė laimingas merginos šūksnis, pranešantis, kad grifų pora jau susidorojo su užduotimi. Matyt, tai buvo savotiškas ženklas nebemiegoti ir paraginti dar darbo nebaigusius mokinius pasiskubinti. Žvilgtelėjusi į laikrodėlį ant sienos Mirjam suraukė antakius ir atsistojo.
 - Prašau dėmesio. Kaip matote, pamoka mūsų ne guminė, ištempti negalime, o duotas laikas jau į pabaigą. Taigi prašyčiau paskubėti ir pabaigti užduotis, turite dar keletą minučių. Sveikinu susidorojusius su tikrai nelengva užduotimi, esate šaunuoliai. Panaudotus daiktus tvarkingai sudėkite į dėžutę, šiukštu neišmeskite nieko, net siūlgalių! Tai tikriausiai ir būtų miniatiūrinė šios pamokos teorinė dalis - nepriklausomai nuo to ar daiktas vienkartinis ar ne, žiobarišką būrimą su juo atlikote ar magišką - jokiu būdu jo neišmeskite paprastai ir nenaudokite įprastiems dalykams. Tokius daiktus kaip audinio skiautelės, siūlgaliai ar levandos reikia kruopščiai sudeginti, o nevienkartinius daiktus - dubenėlius, peilius, veidrodėlius - po būrimo nuplauti šaltu tyru vandeniu, jeigu ketinate juos naudoti būrimams, o jeigu pagal jų tiesioginę paskirtį - po to dar ir nublizginkite švaria medvilnės ar lino skiautele. Jos naudoti antrą kartą taip pat nerekomenduojama. Tačiau šiandien dėl laiko stokos daiktų tvarkyti jums nereikės, tuo pasirūpinsim mudvi su profesore Khanna. Tik atneškite tvarkingas dėžutes ant stalo ir galite eiti, linkime gražios dienos,- kiek uždususi Mirjam šyptelėjo. Po keliolikos minučių, kai paskutinis mokinukas uždarė kabineto duris, profesorė lengviau atsikvėpė ir nusišypsojo kolegei. Pamokai aptarti jiedvi turės marias laiko tvarkydamos mokinių panaudotus daiktus.

((Užduočiai pabaigti turite laiko iki rytojaus popietės. Taškus suskirstysime artimiausiu metu. Dėkojame dalyvavusiems))

 

  • Hogvartsas.LT © 2007-2019