0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nikita Borelič

 • VI kursas
 • *
 • 61
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
 • i am curious about you
Nuėjusi į patį šalčiausią kampą, ji iškasė vazone duobe, sudėjo sėklą ir užkasė. Paliejo. Paliko augti. Kitam augalui, ji atsinešė kibirą vandens, ir pradėjo sodinti pagal nurodymus. Kai augalai buvo pasodinti, Cherė šiek tiek atsipūtė pagaliau... o kaip aš lauksiu kol jie suaugs? Kiekvieną dieną turėsiu čia ateiti po keturis kartus? Na gerai

Po 1 savaitės ((čia taip galima išvis?))

gal jau užaugo? Visą savaitę po keturis kartus lakstyt... atėjusi į šiltnamį Cherė nubėgo prie savo augalo. Jis pagaliau suaugo! Visaip jį apžiūrėjusi, ar tikrai jis suaugo Švilpė atsikando lapelio... pirma ji pajautė lyg ir svaigulį... paskui burnoje atsirado toks gaivus jausmas, vėliau ji pradėjo daug dažniau iškvėpt ir  rėčiau iškvėpt... tada užėjo toks jausmas, jog tu gali pereit visus kalnynus, pereit, taip pereit visus vandenynus...
Citata
paragavusi Aukšytosios medelainos pajaučiau menką svaigulį, kuris perėjo į keistą gaivą kūne ir man užėjo toks jausmas, jog aš tiesiog pereisiu visus vandenynus ir kalnynus. Pradėjau nemaloniai dažniau iškvepinėti orą, ir vis rėčiau jo įkvepinėt.
taškas. Gal tiks
for the ones who dream of stranger worlds

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

 • VI kursas
 • *
 • 307
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Raudonplaukė Salazaro išpera
  Morgana išgirdusi praktinę užduotį atsiduso ir kone paskutinė priėjusi pasičiupo rusvą ir keistai smirdantį paltuką. Ji suraukė riestą nosį ir užsimaukšlino kepurę ir tada priėjusi prie mokytojos stalo pačiupo vadovėlį ir dvi sėklas. Jos išties buvo labai panašios, dėl ko penktakursė suabejojo ar tikrai pasiėmė skirtingas, tačiau labiau įsižiūrėjusi ugniaplaukė galėjo pamatyti kelis nežymius skirtumus. „Kur tie prakeikti vazonai ir žemės?“ - piktokai pagalvojo klastuolė pradėdama žvalgytis po šiltnamį kuriame jau kaip reikiant atšalo. Priešais sušmėžavo lentyna pilna įvairiaspalvių vazonų, o po jo žemių kibirai. „Akla višta“- mintyse klastuolė sau trenkė per galvą ir pasičiupusi reikiamus daiktus priėjo prie savo suolo ir atsisėdusi atsivertė vadovėlį.
  Vartydama ji vis peikė tą vadovėlį, kad nesugeba surasti tų sėklų pavadinimų, nors išties čia buvo įvairiausių sėklų, kokių tik įmanoma, tačiau tų  kurių jai reikėjo nebuvo.
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Akelės klaidžiojo nuo vazonų iki sėklų, nuo sėklų iki knygos, nuo knygos iki dar bala žino ko. Kažkoks nervuliukas sėdėjo Bethany ant peties, vertė viską permąstyti, dvejoti, ko kitose pamokose nebuvo nutikę lyg šiol. ,,Viskas. Ramiai. Tu tai darei ne kartą namuose, be pagalbos. Sukūrei visą oranžeriją/šiltnamį savo kambaryje, tai ką, nebegali pasodinti šių dviejų sėklų? Turbūt juokauji. Viskas, pirmyn", - giliai įkvėpė bei iškvėpė vėsaus oro, apie kurį jau buvo pamiršusi. Šiltas, milžiniškas rūbas pakankamai šildė varniukės kūną.
Citata
Raudonosios muskiamiškės auginimas :
Pasodinkite sėklą drėgnoje juodžemio žemėje bei užberkite Rausvojo Vienaragio išmatų trąšų. Užpilti dar dvidešimt mililitrų šaltinio vandens, kad ištirptų trąšos. Po keturiasdešimties minučių turėtų pradėti dygti, o dar po dvidešimties, augaliukas pilnai išdygs. Jei norima tokio greito augimo, rekomenduojama švelniai užkalbinti augaliuką.
Citata
Žvyruotojo meškadunčio auginimas :
Pripildyti vieną ketvirtąją vazono žemėmis. Atsargiai įdėti sėklą į vazono dugną. Ant sėklos užberti paprastų augalų trąšų bei visą vazoną ant viršaus pripildyti žemėmis. Kas dešimt mililitrų pilti upės vandenį į vazoną, iš viso pusę litro vandens. Palikti valandai ramybės būsenoje ir leisti pačiam augalui kaltis į viršų.
,, Laukia darbelis", - dar tvirčiau susigriebė, - ,,Metas pradėti nuo antrosios sėklos". Dar kartelį perleidusi akis per antrosios sėklos sodinimo punktus, rankomis ėmėsi darbo.

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Alisa nusišypsojo išgirdusi, kad jos atsakymas buvo teisingiausias. Na ką gi, pradėkime darbus...
Pirmiausiai mergina nubėgo ir pagriebė paltą. Jai teko rudas, minkštas ir pūkinis lyg koks debesėlis. Šiltai apsirengusi mergina nužingsniavo prie mokytojos stalo ir rinkosi sėklas. Kadangi ji niekaip negalėjo išsirinkti, užmerkė savo rudas akis ir atsitiktinai ranka paėmė dvi sėklas. Kai atsimerkė ji pamatė, kad viena yra apvali ir žalia, o kita ruda, primenanti saulėgrąžą. Ji nupėdino atgal į savo vietą ir pagriebusi vadovėlį jį atsivertė ir jame susirado puslapį su sėklų ir augalų pavyzdžiais. Taip... Apvalioji yra Kamatum anaris arba kitaip Paprastoji kanotenė, o kita... saulėgrąžos formos buvo Sakemus lando arba Žemyninė sakonena. Ji jas atidžiai apžiūrėjo, užsidėjo darbines pirštines, paėmė du vazonėlius ir juos pripildė žemių. Mergina atsargiai pirštu viename iš vazonų padarė nedidelė kelių centimetrų duobutę į kurią pirštu įstūmė apvaliąją sėklą. Alisa ant sėklytės užpylė saujelę žemių. Ji uždėjusi delną viską sulygino ir paėmusi nedidelį gražų laistytuvėlį gausiai palaistė vazoną. Mergina šį vazoną padėjo nuošaliau ir ėmėsi kito.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Pirštinės, kurios turėjo bent menkai pagelbėti norint neišsipurvinti delnų, labai mažai tegelbėjo. Gelsva, keista medžiaga slydinėjo prakaituotomis Bethany rankomis, kol neapsikentusi jas nusiėmė ir padėjo kuo tolesniame stalo taške. Žvyruotojo meškadunčio sodinimas nesuteikė ypatingų problemų - panašiai pirmakursė mėgo auginti namuose augalus, tačiau visgi teko atgal nenoromis užsimaukšlinti pirštines, nes trąšų Bethany plikais delnais liesti nedrįso. Palikusi ramybėje vazoną su augalu ir pasižymėjusi laiką, per kurį augalas turėtų sudygti, ėmėsi sudėtingesnės užduoties. Raudonosios muskiamiškės sėklos sodinimas sukėlė pakankamai vargo : pirmakursei teko gerokai paslampinėti po šiltnamį, o reikiamas trąšas rado numestas, šiek tiek pabirusias, viename kampe. Tuomet Bethany pasimetė, nes nebuvo tikra, jog turi reikiamą indą matuoti mililitrus, bet jį atrado padėtą šalia pirštinių, ant stalo. Tuomet sekė ilgas, gan keistas laukimas, nors varniukė jau išvydo menką, pirmojo augaliuko daugelį. ,,Dar dvidešimt minučių pirmajam augalui. Po dešimties teks pradėti kalbinti vazoną", - trumpai pamintijo nužvelgdama savo stalo aplinką. Susigriebusi, jog turi pakankamai, nors ir nedaug, laiko, išnešiojo į vietas žemes, trąšas bei kitus sodinimui reikiamus dalykėlius, atsargiai nuvalė stalą bei prisėdo stebėti vazonų.
- Žinai, man labai įdomi tavo išvaizda, - pradėjo kalbėti ir suvokė, kad gana garsiai, tad kiek pritilo, - labai norėčiau, kad kuo greičiau išdygtum, - nežinojo ką pridurti, - augalai mane žavi. Mėgstu juos stebėti, laistyti... Net savo kambarį buvau pavertusi šiltnamiu. Nagi, prašau, pasirodyk...
Tuomet rusvos akelės pasiekė kitą vazoną. ,,Išdygs pilnai šis ir tuomet ateis metas ragauti", - ėmė stebėti išdygusį žalią stiebelį, kurio lapeliai kniurksojo nusėti dėmėmis lyg žvyras.

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Ji ranka paėmė kitą vazonėlį. Ji ir vėl su pirštu padarė duobutę ir tenais įstūmė sėklytę. Ji iš lėto supratusi, kad nėra kur skubėti įstūmė kitą sėklą. Užbėrusi žemėmis vėl palaistė.
Baigusi sodinti mergina nuvalė stalą, prikritusį žemių, po tekančiu vandeniu nuplovė pirštines ir nusiplovė savo rankas. Susitvarkiusi ji atsisėdo atgal į savo vietą ir paėmusi vadovėlį atvertė kitą puslapį, kad pasižiūrėtų per kiek laiko šie augalai užauga. Vazone su Sakemus lando jau pradėjo kaltis žalias daigelis, o kitame dar nieko nebuvo. Faun perskaitė visą informaciją apie augalus. Netrukus jos veidas apsiniaukė, nes mergina buvo pamiršusi prieš tai perskaityti kaip sodinti augalus. Pasirodo, kad Žemyninės sakonenos negalima laistyti, o prieš sodinant reikia sėklą išmirkyti penkias minutes vandenyje. Faun greitai šoko iš savo vietos ir pagriebė vazoną su sakonena. Ji vėl užsidėjo savo pirštines su gėlytėmis ir surauktu veidu iškrapštė sėklą. Mergina iškratė šlapią vazono turinį į šiukšliadėžę ir prikrovė sausų žemių. Ji paėmė vieną specialią lėkštelę ir pripylė vandens. Lygiai penkias minutes pamirkė saulėgrąžos formos sėklą ir tada ištraukė. Per naują į dirvožemį įstūmė sėklą ir padėjo prie kito vazonėlio kurio augalas jau beveik užaugo.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Belaukdama, Bethany pasirėmė smakrą į kairės rankos delną. Atrodė, jog varniukė greitai užmigs, o tuomet visas darbas nueis perniek. Akelės pačios norėjo merktis, atsispirti atrodė be proto sunku. ,,Labas rytelis, herbologijos praktika vyksta šiuo metu. Mažiau skaityk iki vėlumos, nesinorės miegoti! Nors... Apie gyvūnus fantazuoti taip pat mažiau reiktų... Tiek tos, nesvarbu.  Tik atsimerk ir pabaik praktiką", - beveik ėmė komanduoti minčių nepaleidęs balselis. Lėtai atsimerkusi, Bethany nužvelgė abu vazonėlius. Augalai jau buvo sudygę pakankamai, lapeliai žaliavo arba dar kitais mirguliavo. Gūžtelėjusi ir pasiryžusi, sukramsnojo vieną lapelį. Tuomet kitą. Pajautusi viską, ką tik suteikė šie lapeliai, Bethany pirštais suspaudė rašymo priemonę bei lapą :
Citata
Raudonosios muskiamiškės lapeliai sukėlė lengvumo jausmo antplūdį. Po keleto minučių prisidėjo keistokas rūgštus saldumas. Viskas baigėsi po penkių - septynių minučių.
Žvyruotasis meškaduntis sukėlė itin geros, bet labai netikros nuotaikos buvimą, šis labai greitai, maždaug po minutės išsigaravo. Tuomet akys ėmė matyti susidvejinusį vaizdą, pamažu spalvos tapo pastelinėmis, po dviejų minučių persivertė į itin ryškias. Viską pabaigė pasimetimas, o galų gale staigiai prasidėjęs, poveikis baigėsi.
Pabaigusi rašyti Bethany lengviau atsikvėpė suole.

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • VI kursas
 • *
 • 198
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • We’re dancing on tables
Šiltnamį sukaustė šaltis, o mergaitė tiesiog skendo savame palte. Ji atraitojo rankoves tiek, kad galėtų dirbti ir vartyti knygos puslapius. Susinešusi visus reikalingus daiktus sodinimui, Torė dar kartą perskaitė visas instrukcijas.
Citata
Žaliasis kalnų grimtuolis. Sodinimas.
Žaliojo kalnų grimtuolio sodinimas yra visai paprastas. Tereikia įdėti sėklą maždaug tris centimetrus po žeme ir užberti žemėmis. Tada reikia palaistyti ir patręšti Raudonosios lauksuolės trąšomis. Naudojant Lauksuolę, augalas pradeda dygti po penkiolikos minučių.
Citata
Mėlynoji sauliaplaukė. Sodinimas
Sodinant šį augalą reikia įdėti sėklą kuo giliau į žemę arba į vazono dugną. Užkasti rūgščia žeme ir palaistyti mėlynių sultimis. Augalui reikia daug šviesos. Geriausiai tinka saulės šviesa arba stipri lempa. Augalas pradeda dygti maždaug po valandos. Jei norima augimą pagreitinti, reiktų kas penkias minutes laistyti Spyglių esencija.
Perskaičiusi instrukcijas, Torė suprato, kad kai kurių dalykų vis dar neatsinešė. Greitai atsistojo ir susirado likusias medžiagos. Tuomet užsimovė darbines pirštines ir pradėjo darbą.
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Nikita Borelič

 • VI kursas
 • *
 • 61
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
 • i am curious about you
Po trijų mėnesių

achhhhhhh tas kirvukinis tiragas... jei dabar jis nebus užaugęs, tai aš paimsiu ir jį susprogdinsiu, beleko paprašius... nors geriau suplėšysiu... ir pasakysiu, kad man jis suplyšo. Kas sakė, kad švilpiai nemeluoja? Kas sakė, kad jie sąžiningi? Tavo vaizduotė, Cher. Tavo sąžinė. Tavo angeliukas. Būk maloni ir įeik į šiltnamį, nes tu jį praėjai. priėjusi prie savo augalo, mėlynai sušalusi Cherė pamatė savo pražydusį augalą. Jau. Pagaliau. Sudygo. beveik pradėjusi šokti, ji vos vos atsikando lapelio, ir susmuko ant žemės. Tada atsikėlė kupina jėgų. Jos viduje kažkas virbėjo, kažkas tukseno, kažkas. Padai tarsi buvo badomi adatom, bet neskaudėjo, o labiau kuteno. Vargšelė pagaliau paskutinį kartą įkvepė. Lyg ir apalpo, bet linksmai. Po dvidešimt sekundžių atsikėlė ir viskas baigėsi. pagaliau. Buvo lyg atrakcijonų parke, bet kai tave valandą ten pat suka. Bet ne pykina, o apsvaigina... uždusina... bet pradžioje buvo smagu... skaudėjo viską, labiausiai galvą, kadangi smarkiai krito. Su virpančia ranka parašė
Citata
Kirvukinio tirago poveikis yra keistokas. Yra taip, lyg tave dvi valandas suktų karuselė.
Pradžioje smagu, paskui supykina, labiau apsvaigina ar uždusina. Per tą laiką, tu nugriūni nuo kėdės, atsistoji su dideliu lengvumo jausmu, tavo viduje kažkas badosi, tas pats jausmas bado ir pėdas. Linksmai ir labai trumpam apalpsti. Staigiai viskas baigiasi.
for the ones who dream of stranger worlds

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • VI kursas
 • *
 • 198
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • We’re dancing on tables
Pirmiausia nusprendė pasodinti Sauliaplaukę, nes ji augo ilgiau. Kaip ir reikėjo, mergaitė įdėjo į vazono apačią sėklą ir užbėrė žemėmis. Tačiau, Torė jautė, kad kažkas čia yra ne taip. Tada pažvelgė į savo rankas. Tai žinoma, mergaitė nejautė žemės rankomis, todėl greitai nusimovė pirštines ir tęsė darbą. Visiškai užkasusi sėklytę, mergaitė pagriebė nedidelį buteliuką, kuriame buvo supiltos mėlynių sultys. Palaistė ir padėjo vazoną po lempa.
Kol Sauliaplaukė dygo, Torė paėmė dar vieną vazoną ir pasodino Grimtuolį. Jo sodinimas buvo visiškai paprastas. Įvykdžius visus punktus beliko tik patręšti. Torė vėl apsimovė pirštines ir paėmė saujelę trąšų. Lauksuolės trąšos buvo šiek tiek rausvos spalvos ir atrodė kaip maži akmenukai, bet vos užbėrus ant žemių, akmenėliai kaip mat išnyko. Tada beliko tik laukti.
Staiga, mergaitė prisiminė, kad galima pagreitinti Sauliaplaukės augimą, todėl paėmė tamsiai žaliu skysčiu pripildytą stiklinį buteliuką ir įlašino kelis lašus į vazoną. Palaukė penkias minutes ir vėl įpylė šlakelį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Torė Finitsis »
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Mergina galiausiai sulaukė kol išaugo abu augalėliai. Vienas buvo gražus, turėjo violetinius žiedelius ir trijų lapelių, na o kitas priminė žiobariškos kiaulpienės lapus. Alisa juos apžiūrėjo. O dabar metas paragauti... Ji pirmiausia paėmė Paprastosios kanotenės ir išsirinkusi vieną lapelį šalia žiedo nuskynė nuo stiebo. Alisa įsikišo jį į burną ir bandė pajusti kas vyksta. Po kokių trijų minučių vis dar nieko nevyko. Faun pagalvojo, kad gal kažką blogai padarė. Tačiau su ta mintimi ji pajuto į galvą per kūną lipant lyg kokius šimtus skruzdėlyčių ir dar kažkokius potyrius. Po keletos minučių viskas praėjo. Pagriebusi plunksną ji pradėjo rašyti:
Citata
Suvalgiusi Paprastosios kanotenės (Kamatum anaris) iš pradžių nejaučiau nieko, o po trijų minučių pradėjau jausti per kūną lyg kokius šiurpuliukus ar skruzdėlytes lipančias į galvą. Po dar minutės pradėjo lengvai svaigti galvą. Po dar kokios minutėlės viskas praėjo.
Tai užrašiusi šeštakursė ėmėsi sakonenos. Ji nuskynė vieną lapelį ir sukramtė. Ji iš karto pradėjo jausti keistus pojūčius kuriuos užrašė.
Citata
Suvalgiusi Žemyninės sakonenos (Sakemus lando) man pradėjo dilgčioti visą kūną, skrandyje pasijautė kažkoks pilnumas, pagreitėjo pulsas ir išraudo veidas. Po penkių minučių visi pojūčiai praėjo, liko tik rankų delnų niežėjimas.

*

Neprisijungęs Kaspijanas Blekmitas

 • III kursas
 • *
 • 33
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Kai gali tapti kate, pasaulis pasidaro nebeįdomus.
-Na ką gi, pradedam, juk neturėtų būti sunku.- pagalvojo Kasparas ir greitu žingsniu nužingsniavo prie paltų. Iš tvarkingai suguldytų ilgų vyriškų paltų jis išsirinko juodos spalvos vilnonį paltą kuris tiko jo per daug liaunai figūrai. Iš kitos krūvos čiupo storą, storą pilką šaliką ir minkštu kailiuku vidinę dalį išklotą kepurę. Jam šiek tiek per dideles pirštines rado palto kišenėje. Jo paties batai buvo ganėtinai šilti, taigi nieko nelaukęs nupėdino prie kitų mokinių, kurie jau rinkosi sėklas. Pasirinkimas buvo gan didelis, ir rinkdamasis sėklas Kasparas dvejojo. Galiausiai išsirinko apesės ir porkunės sėklas.
-Tai kur sudėtos priemonės?
Laikas praleistas su katėmis niekuomet nėra iššvaistytas.

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • VI kursas
 • *
 • 198
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • We’re dancing on tables
Torė laukdama kol išdigs augalai ramiai sėdėjo prie lempos, kuri šildė ne tik Sauliaplaukę, bet ir pačią mergaitę. Ji net pradėjo jausti kaip iš lėto akys merkiasi ir merkiasi. Torė susitvardė ir vėl atmerkė akis. Šyptelėjo, nes abu augalėliai buvo išdygę.
Sauliaplaukė buvo labiau panaši į gėlę nei į kažkokį paprastą augalėlį. Jos žiedeliai buvo ryškiai mėlyni, o žali lapeliai smailūs, bet visai neprimenantys spyglių. Torė nuplėšė kelis mažus lapelius ir įsidėjo į burną. Keletą minučių visai nieko nevyko, mergaitė pagalvojo, kad galbūt kažkas čia ne taip, bet tada poveikis staiga pasireiškė. Jam praėjus, varniukė pasiėmė plunksną ir pradėjo rašyti:
Citata
Mėlynosios Sauliaplaukės poveikis pasireiškė po maždaug trijų minučių. Pirmiausiai pasidarė daug lengviau kvėpuoti, atrodė,
kad net iškvepiant gauni deguonies.
Iš kart po to, pasireiškė visai atvirkštinis poveikis. Trūko oro.
Viską aprašiusi, Torė prisitraukė prie savęs grimtuolį. Šis augalas turėjo mažus, žalsvus ir apvalius lapelius, bet jokių žiedų nebuvo nei ženklo. Galiausiai, gerai apžiūrėjusi augalą jo taip pat paragavo. Poveikio taip pat teko palaukti. Šį sykį net ilgiau, bet jam praėjus Torė antrą kart pasiėmė plunksną ir užrašė:
Citata
Žaliojo kalnų grimtuolio poveikis pasireiškė po maždaug penkių minučių. Šį sykį pasireiškė tas pats deguonies pertekliaus jausmas, kuris truko apie tris minutes, o tada padėjo smarkiai svaigti galva. Svaiguliui praėjus pasireiškė lengvas pykinimas. Vėliau visą procesą užbaigė tas pats deguonies pertekliaus jausmas.
Baigusi rašyti mergaitė padėjo plunksną ir lengvai papurtė ranką, nes ši nutirpo nuo rašymo.
- Štai ir viskas,- sumurmėjo panosėje ir šyptelėjo.
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Elizabeth Nolan

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
Eli ibėgo i šitnami atsiprašiusi už pavėlavima atsistojo kur rado laisva vieta.Mergaitė tik vėliau pastebėjo kad stovi prie Torės.-Labas -išlemeno mergaitė

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

 • VI kursas
 • *
 • 307
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Raudonplaukė Salazaro išpera
- Štai kur tu!- pagaliau atradusi bent vieną iš sėklų, kurias turėjo pasidėjusi ant suolo krašto, aprašymą ji nieko nelaukusi praleido teorinę dalį apie augalą ir įsigilino į sodinimą, kuris buvo be galo paprastas.
 
Citata
Spygliuotieji gailiai <...> sodinimas
Spygliuotųjų gailių sėklą reikia įdėti į maždaug penkių centimetrų gylio duobutę ir užberti ją žemėmis, bei palaistyti. Paprastai spygliuotieji gailiai dygsta kelis mėnesius, tačiau norint pagreitinti augalo dygimą reikia įlašinti tris lašelius Vaivorų esensijos, augalas pradės dygti po kelių minučių.
 
Lengviau ir būti negali.“- Morgana pavartė akis ir paėmusi vazoną su žemėm ir sėklą, ji ranka iškasė duobutę ir į ją įdėjusi sėklą vėl uždengė žemėmis, po kelių akimirkų ji palaistė augalą vandeniu, o tada užlašino tris lašus Vaivorų esensijos. Taip palikusi augalą ugniaplaukė pradėjo ir vėl ieškoti kitos sėklos, kas sekėsi tikrai lengvai šį syk.
Citata
Rizoidų kiminis <...> šio augalo pasodinimui reikės juodžemių truputį sumaišytų su pajūrio smėliu. Sumaišius žemes su smėliu, pirštu padaryt mažą skylutę žemėje ir į ją įdėk sėklą, tačiau jokiu būdu jos neužberk! Rizoidų kiminį laistyk kiekvieną dieną ryte ir vakare, taip laistomas jis išdygs po poros savaičių, tačiau jei nori pagreitinti dygimą reikės Šėlankių sulčių, kurių reikės supilti 19 lašų...
Klastuolė greitai užvertė knygą ir pastūmė ją į šalį ir apsižvalgiusi po klasę ji pastebėjo milžinišką vazoną, ant kurio buvo uždėtas užrašas „JUODŽEMIS SU SMĖLIU“. Penktakursė pakėlė antakius iš pasitenkinimo ir paėmusi kitą vazoną nulėkė iki to vazono ir pasisėmusi žemių greit grįžo į savą vietą. Viską padariusi taip kaip rašė knygoje ir išlašinusi kone visą buteliuką Šėlankių lašų stebėjo kaip augalai pradėjo augti.
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.