0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Herbologijos profesorė
 • *
 • 92
 • Lytis: Moteris
 • Monica Lilly Moonlight, knygomanė ir filmomanė ♥
Monika peržvelgė naująją klasę, tiksliau, šiltnamį. Tai buvo erdvi, šilta patalpa, su švariais, senais suolais, apkrautomis lentynomis, plytelėmis grįstomis grindimis - viskas buvo taip, kaip naujoji herbologijos profesorė ir svajojo. Vienintelis pakeistas dalykas buvo pačios Monikos atsigabenta didoka lenta.
Dabar beliko tik pasiruošti. Mokytoja jau žinojo, kad pati pirmoji pamoka turės praktinę dalį, ir dar įdomią. Tikiuosi.
Kai nuskambėjo skambutis, pradėjo rinktis įvairaus amžiaus mokiniai. Kai kuriuos Mėnesiena prisiminė iš praeitų mokslo metų Hogvartse, kai kurie buvo naujokai. Štai ir pirmoji mano pamoka... Pradėsiu nuo taisyklių.
- Na, sveiki, aš būsiu jūsų naujoji herbologijos profesorė, mano vardas - Monika Lili Mėnesiena ir tikiuosi, sutarsime. Manau, atostogos buvo puikios visiems, bet dabar laikas mokslui, - nusišypsojo moteris ir nužvelgė vaikus. - Dabar trumpai apie taisykles. Visi laikotės tvarkos. Suprantu, tai herbologija, daug žemių ir visokiausių trąšų, tačiau kiekvienas po pamokos susitvarko savo darbo vietą. Mums bedirbant bus daug triukšmo, aš tą žinau, tačiau netoleruosiu visiško neklusnumo ir ilgų, su pamoka nesusijusių pokalbių. Taigi, manau, taisyklės aiškios - man iš jūsų reikia tvarkos ir susikaupimo.
Dabar - pirmosios mūsų pamokos tema. - Monika pasisuko į lentą ir dailiai užrašė:

Kalnyninių augalų priežiūra

- Kas galėtų man pasakyti, kas yra kalnyniniai augalai, kokiomis savybėmis jie pasižymi? - atsisukus į klasę paklausė Mėnesiena.

Manau, supratote, ką daryti, svarbiausia - nevėluojate į pamokas. Ir dar vienas sakinys, kuris jau tapo neatsiejamas nuo mano pamokų - už gramatines klaidas mušiu taškus. - MLM
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »
The closer you look, the less you will see ♦

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Šį rytą Alisa atsibudusi pažvelgė į tvarkaraštį. Pirma pamoka - herbologija. Alisa nebuvo pati didžiausia herbologijos mėgėja, bet jai patikdavo pamokos praktinės užduotys. Praeitais metais mergina išmoko daug ko apie stichinius augalus. Kažin apie ką mokysimės šiandien? - jau apsirengusi pagalvojo švilpė. Ji susimetė į kuprinę savo daiktus ir patraukė link didžiosios salės. Ji greitai suvalgė dribsnių su pienu ir išplempė puodelį nuostabios Hogvartso šeimininkių gamintos kavos. Pasikrovusi daugiau energijos mergina patraukė į mokyklos šiltnamius. Jie buvo erdvūs, šilti, ir pilni įvairiausių augalų. Žinoma, buvo keli šiltnamiai, o viename iš jų buvo ir normalūs, švarūs, bet seni suolai. Alisa dar pastebėjo ir vieną pakeitimą - kabinete dabar buvo didelė, nauja lenta.
Vos įėjus į kabinetą nuskambėjo skambutis ir pradėjo plūsti mokiniai. Kai galiausiai visi susėdo į tvarkingus suolus profesorė pradėjo šnekėti. Ji trumpai pristatė taisykles, o tada ant lentos labai gražiu raštu užrašė pamokos temą. Alisa kalnyninius augalus jau buvo kažkur girdėjusi, tad pakėlė ranką ir pabandė atsakyti:
- Kalnyniniai augalai, tai yra magiškų augalų grupė auganti kalnuose. Dažniausiai šie augalai randami Granpiano ir Kambrijos kalnuose. Jie iš išvaizdos paprastai primena piktžoles su rausvais žiedeliais, bet jų būna įvairių spalvų. Iš jų galima gaminti eliksyrą kuris greitai užgydo žaizdas, bei sumažina skausmą.

*

Neprisijungęs Tristan Cadogan

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 297
 • Lytis: Moteris
 • Everything sound better in metal.
Eilinis rytas...Eilinės pamokos...Eilinė diena... mąstė pabudusi klastuolė. Šiandien labai tingėjo keltis iš lovos ir kažką veikti. Tačiau privalėjo. Profesorius Starkas tikrai įdomias pamokas vedė, gaila pasirodžiau tik dvejose iš jų. Įdomu..Kur jis šių metų rugsėjo pirmąją buvo? Kažkodėl nemačiau jo prie garbingojo stalo pamąstė šeštakursė. Prisivertusi atsikelti ir apsirengti, užsidėjo klastūnyno apsiaustą ir nužygiavo šiltnamių link. Susiradusi ir įėjusi į šiltnamį nustebo - Starko čia nebuvo. - Labas rytas, profesorė Moonlight. - Pasisveikino su praeitais metais dėsčiusią astronomijos pamoką moterim. Jei ji čia, kas tada mums dėstys astronomija ir kur profesorius Starkas? toptelėjo merginai. Jos mintys nutraukė profesorės balsas. Marija jau buvo atsisėdusi ir čia buvo daugiau mokinių. Paauglė pakėlė ranka:
- Manau, kad Alisa iš dalies teisi. Šie augalai yra magiški savaime aišku, apie žiobariškus gi nekalbam ir auga kalnuose. Tiksliau jie auga kalnų papėdėse, mat atmosfera esanti auksčiau papėdės yra nepalanki net ir šiems augalams. Dažniausiai kalnyniniai augalai randami ne tik Granpiano ir Kambrijos kalnuose, jų taip pat galima rasti žiobariškųjų kalnų, tokių kaip Peninai, papėdėje. Išvaizdą ir savybes taip pat apsakė Alisa. Tačiau norėčiau papildyti tai, kad jie tinka ne tik gydomųjų eliksyrų gamybai ar skausmo sumažinimui. Daugelis magų-alpinistų šių augalų lapus pasiima į aukštesnę kalno dalį - nors augalai ten augti negali, tačiau jų lapeliai yra pripildyti deguonies, tad yra valgomi ir nereikia žiobariškųjų deguonies "balionų". - Išdėstė.

*

Neprisijungęs Taylor Granger

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Taylor pažvelgė į savo tvarkaraštį. Nauja pamoka- herbologija. Mergaitė atsiduso ir pajudėjo šiltnamio link. Šiltnamis buvo labai jaukus ir šiltas,jame augo šimtai įvairiausių augalų. Taylor žiūrėjo į juos išpūtusi akis. Mergaitė įėjo į klase paverstą šiltnamį ir atsisėdo į pirmą suolą. Tuo metu į klasę atėjo ir mokytoja. Profesorė prisistatė esanti Monika Lili Mėnesiena, aptarė klasės taisykles. Tada apsisuko į lentą ir užrašė pamokos temą "Kalnyniniai augalai".
Taylor karštligiškai stengėsi prisiminti viską,ką buvo skaičiusi dar prieš mokslo metus pirktose knygose. Tada nedrąsiai pakėlė ranką:
-Kalnyniniai augalai- tai augalai,kurie auga tik kalnynuose. Jų galima rasti įvairiausių spalvų ir formų. Šie augalai nėra lepūs, visgi paprasčiausios priežiūros reikalauja. Kalnyniniai augalai naudojami vaistams bei eliksyrams gaminti.
No matter what happens in life,be good to people. Being good to people is a beautiful legacy to leave behind.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 669
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Luna pabudusi jautėsi žvali ir pailsėjusi,tad nieko nelaukusi apsirengė savo uniforma ir lengvu žingsniu nužingsniavo prie tvarkaraščio. Pirmoji pamoka herbologija. Nors varnanagė neitin domėjosi augalais,bet pamoka turėtų būti įdomi. Ji pasuko prie lauko durų ir atvėrusi jas išvydo aukštai danguje šviečiančią saulę. Luna šyptelėjo ir nužingsniavo prie šiltnamių. Manau ši pamoka man patiks su šia mintimi Luna įžengė į šiltnamį ir apsidairė. Čia buvo daugybė įvairių augalų,o per vidurį stovėjo suolai. Varnanagė dairydamasi priėjo prie suolo ir atsisėdo. Netrukus profesorė pradėjo pamoką ir uždavė klausimą. Luna išklausė kitų mokinių atsakymus ir pakėlė ranką.
-Pats pavadinimas pasako,kad augalai auga kalnuose. Jie pratę prie kalnų klimato ir kaip sakė Alisa ir Maria yra naudojami gaminti eliksyrams. Jie prisisotinę deguonies ir gydo žaizdas, be to yra naudojami,kaip gyvybinis augalas. Suvalgius jo kūnas prisipildo šilumos ir aukštai kalnuose neleidžia sušalti. Jie pasižymi įvairiomis spalvomis ir saldžiu kvapu.
I don't need a weapon. I am one.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Atėjo laikas dar vienai pamokai. Tai tikriausiai buvo labiausiai laukiama Bethany pamoka. Augalai, jų rūšys, keistosios savybės - viskas žavėjo. Šiltnamis, tokia neįprasta vieta mokslui, varnei pasirodė itin gera šiam dalykui, tik į akis krito kiek didoka bei tikriausiai anksčiau čia nestovėjusi. Erdvus vidus, kuriame tvyrojo lengvas oras, savotiškai ramino mergaičiukę bei valė jos mintis. Net ir namuose, kai savo kambarį pavertė augalų karalyste, žinojo, kad didžiausi augalų atradimai vyks herbologijos pamokose. Bethany pasitaisė plaukus, surištus į žemą uodegą. Užsiėmusi vieną iš suolų, esančių arčiau lentos, padėjo rankas ant suolo ir pakėlė rusvas akis. Suolai atrodė purvini ir matę gyvenimo, tačiau visa aplinka traukė akį. Iš minčių apie augalus prikėlė pasigirdęs varpas, o galiausiai ir profesorės balsas. Užduotas klausimas sukėlė galvoje galimų atsakymų laviną, nors tai buvo kiek neįprasta jai pačiai. Profesorės raštas lentoje gražiai spindėjo, mergaičiukės akims itin gražiai pradėjo pamokos temą.
- Kalnyniniai augalai, jie auga kalnų papėdėse ar pačiuose kalnuose, taip pat taigoje ar kur šiauriau. Šie augalai dažniausiai spygliuoti, o jeigu su lapais, tai itin storais. Jų kotelis atrodo sustabarėjęs. Kalnyniniai augalai labai vertingi ir praverčia gydant smarkius nudegimus bei atviras žaizdas. Gydymui naudojami spygliai arba lapai, - nutilo supratusi, kad niekas neprašė apibūdinti augalų.

*

Neprisijungęs Nikita Borelič

 • V kursas
 • *
 • 61
 • Taškai: 60
 • Lytis: Moteris
 • i am curious about you
labas rytas Chere, su nauja, mieguista diena žiovaudama, pusiau miegodama Švilpukė tingiai išlipusi iš lovos nušliumpino pusryčių. Suvalgiusi bandelę su karamele, atsigėrusi apelsinų sulčių ir įgavusi šiek tiek energijos, kurią ji norėjo pasilaikyti pamokai, pirmakursė pasuko link šiltnamių. praeitais metais nebuvau nei herbalogijoje, nei astronomijoje...kas gausis? Cherė jau žinojo, kad herbalogiją dėstis mokytoja, praeitais metais dėsčiusi Astronomiją, net pati nežino iš kur, bet tiesiog žinojo.
-Labas rytas, - burbtelėjo švilpė įėjusi į šiltnamį. Atsisėdusi maždaug vidurinėje eilėje ji nužvelgė šiltnamį. lenta, įvairaus grunto grindys, daug, tiesiog begalybė augalų, bet visvien labiau panašu į klasę nei į šiltnamį Cherė išklausiusi prisistatymą bei klausimą jau ruošėsi kelt ranką bet už ją buvo pirmesnės kitos mokinės.
-Aš dar papildysiu jog, jie labai sotūs ir dviejų užtenka visai dienai, bet jai neteisingai apdorosi, jie gali nunuodyt.
for the ones who dream of stranger worlds

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • VI kursas
 • *
 • 198
 • Taškai: 3
 • Lytis: Moteris
 • We’re dancing on tables
Herbologija buvo ta pamoka, kuri praėjusiais metais mergaitei patiko labiausiai. Ji vis galvojo ar iš šiais metais ši pamoka bus ta išrinktoji. Torės nuotaika jau buvo spėjusi sugesti. Ji padarė visus namų darbus ir staigmena - vėl kalnas naujų. Mergaitės plaukai dėl susierzinimo buvo šiek tiek susivėlę, o kuodelis išsileidęs Koks gi dabar skirtumas piktinosi ji mintyse. Dar prieš įeinant į šiltnamį, mergaitė vis dėl to persirišo plaukus iš naujo.
- Sveiki,- įėjusi pasisveikino su mokytoja. Mergaitė įsitaisė ir klausė mokytojos. Šyptelėjo. Dėl susitvarkymo tikrai nebus bėdų. Žaliaakė baisiai nemėgsta nešvaros. Tada išgirdusi mokytojos klausimą, mergaitė bandė suregzti logišką atsakymą.
- Manau, kad kalnyniniai augalai auga kalnuose. Kalno papėdėje jų daugiau nei viršūnėje, bet šiaip ar taip jie vis tiek yra reti. Kadangi kalnuose yra vėsiau šie augalai pasižymi atsparumu šalčiui, o jų lapai dažnai yra smulkūs. Šie augalai dažnai naudojami įvairiuose eliksyruose,- baigė šnekėti varniukė.
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

 • VI kursas
 • *
 • 304
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Raudonplaukė Salazaro išpera
  Morgana išėjo iš vėsių Hogvartso koridorių ir patraukė link Herbologijos šiltnamio. Ši pamoka jai nelabai patiko. Mergiotė nenusimanė apie augalus ir jų savybes, kas ją varė iš proto. Klastuolė mielai ir šiemet nebūtų lankiusi Herbologijos pamokų, bet reikėjo, tai štai, dabar ji žingsniavo išmindžiotu takeliu, kuris per rudens liūtis tampa tikru tešlynu.
  Vos įžengusi į šiltnamį jai už akių užkliuvo didelė lenta ir jauna moteris. Starko jau nebebuvo, kas nuoširdžiai nustebino raudonplaukę. „Nėra ko stebėtis, dauguma mokytojų jau išėjo ir atsirado naujų.“- niauriai pagalvojo Morgana ir nieko nelaukusi nuėjo ir atsisėdo kone į patį galą. Išklausiusi mokytojos monologo, pamačiusi ką ji parašė ant lentos, ugniaplaukė atsiduso ir pavartė akis. Ji buvo kartą skaičiusi herbologijos vadovėlį, tačiau po kelių skyrių apie nuobodžias augalų rūšis, Morgana metė ją į šoną. Vis dėl to ji prisiminė kažką apie kalnyninius augalus. Klastuolė kilstelėjo ranką ir prabilo:
- Kalnyniniai augalai, jau ir taip aišku, kad jie auga kalnuose,- Morgana pavartė akis ir toliau tęsė.- Jų yra visokiausių rūšių, pavyzdžiui tie kurie auga papėdėse nėra tokie atsparūs šalčiui ir jie labiau atrodo kaip žiobariškieji paparčiai su rausvais, melsvais žiedais, o jų lapai labiau pilkšvi, nei žali. O kiti auga aukštai, kartais net pačiose kalnų viršūnėse ir turi smulkius lapelius su labai mažais ir neaštriais spygliukais, taip  jie apsisaugo nuo įvairių gyvūnų ar vėjų, žiedų jie neturi, tačiau juos gali atpažinti iš tolo šviečiančius melsvai pilkomis spalvomis.-Klastuolė trumpam užsikirto, kad įkvėptų.- Jie pasižymi mėtos skoniu kuris greitai numalšina bet kokį skausmą, tačiau šių augalų negalima perdozuoti, nes tada prasideda haliucinacijos. Tai pat suteikia daug šilumos ir neleidžia sušalti.
  Po to Morgana nutilo nes daugiau nieko nebe prisiminė. Mergiotė gūžtelėjo pečiais ir vėl sukrito kėdėje.
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Herbologijos profesorė
 • *
 • 92
 • Lytis: Moteris
 • Monica Lilly Moonlight, knygomanė ir filmomanė ♥
Monika linksėjo, klausydamasi gausių atsakymų. Daugelis mokinių buvo bent iš dalies teisūs, ir, nors būta ir nukrypimų, vis dėlto visi su teorine dalimi susidorojo puikiai.
- Dėkui visiems, dabar aptarsime atsakymus. Teisiausia buvo Alisa Faun, o Maria Blackwood gausiai papildė šį atsakymą, tad abi gauna po du taškus. Taylor Granger taip pat buvo teisi dėl jų priežiūros. Luna Gardner iš esmės pakartojo Marios bei Alisos atsakymus, tačiau vis vien ačiū, - šiltai nusišypsojo profesorė. - Bethany Gronmigfar, nors kalnyninių augalų naudą įvardijai teisingai, vis dėlto išvaizda ne tokia, kaip tu nupasakojai.
Monika trumpam nustojo šnekėti ir nužvelgė klasę.
- Chere, kalnyninius augalus apdoroti nėra būtina, todėl tavo atsakymas taip pat nėra teisingas. Tore, na, tu, kaip ir Luna, trumpai atpasakojai svarbiausią dalį. Morgana, šie augalai neleidžia sušalti, čia tu teisi, bet dėl perdozavimo klydai. Kalnyniniai augalai haliucinacijų nekelia net ir panaudojus didžiulį kiekį.
Lilly į smulkų pergamento lapelį susirašė taškus kiekvienam mokiniui - džiaugėsi tikrai neblogais įvertinimais pačioje pamokos pradžioje.
- Pereikime prie praktikos. Kaip daugelis iš jūsų jau atsakė, kalnyninius augalus lengva užauginti ir jais pasinaudoti. Norėsiu, kad juos užaugintumėte ir panaudotumėte čia, klasėje, o klimatą pritaikysiu burtais, tad bėkite ir apsirenkite tenai sumestus paltus - čia atvės. - Mokytoja mostelėjo į kampą, kur gulėjo krūva žieminių drabužių.
Kaip minėjau, visas augimo procesas labai lengvas, tad truputį pasunkinkime užduotį: jūs turėsite užauginti dvi skirtingas kalnyninių augalų rūšis. Tačiau neišsigąskite, bus tikrai nesunku. Apsirengę atsiverskite vadovėlius ir pasirinkite sėklas - jų rasite ant mano stalų, yra maždaug dešimt skirtingų rūšių. Užauginę sukramtykite lapelius ir trumpai aprašykite, kaip jaučiatės. Ar viską pasakiau? Jei ne, nebijokite, klauskite.
Palaukusi, kol visi mokiniai apsimūturiuos šiltais drabužiais, profesorė sumurmėjo burtažodį ir šiltnamį sustingdė speigas. Laimei, visi augalai apsaugoti specialiais kerais, kitaip kas iš jų beliktų... - pagalvojo Monika ir pradėjo stebėti savo mokinius.

Tikiuosi, viskas aišku. Aprašote, kaip apsirengiate, pasirenkate sėklas, skaitote vadovėlį, auginate augalą, suvartojate jį ir analizuojate poveikį. Kalnyninių augalų rūšis rinkitės patys - tai yra, patys sukurkite. Sukurkite ir auginimo procesą. Nereikia per daug išsiplėsti - užteks trijų-keturių postų. Jei kas neaiškų, laukiu klausimų į AŽ arba čia. - MLM
The closer you look, the less you will see ♦

*

Neprisijungęs Tristan Cadogan

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 297
 • Lytis: Moteris
 • Everything sound better in metal.
Mergina klausėsi kitų, jaunesnių mokinių atsakymų. Deja, daugelis nusišnekėjo. Juk apie kalnyninius augalus parašyta ne tik vadovėliuose, tačiau ir įvairiose knygose bei enciklopedijose. Negi sunku paskaityti? Pamąstė šeštakursė ir atkreipė dėmesį į profesorę Moonlight šiai pradėjus kalbėti. Aš teisingai atsakiau? Jėga! Visiems(išskyrus Alisą) nušlaviau nosis šiek tiek šyptelėjo Blackwood. Praktikos darbas skamba gan šauniai toptelėjo paauglei. Ją visad labiau už kitus dalykus žavėjo herbologija. Vos išgirdusi minėjimą apie šaltį ir striukes, nuskubėjo užsidėti striukės - pastaruoju metu kažkodėl nemėgo šalčio, na bent stengėsi nemėgti. Pasiėmė 2 skirtingas sėklas ir netrukus atsivertusi vadovėlį rado 2 augalus, kurių sėklas laiko rankoje - Alpių magiškosios kalnų rezenijos bei Kambrijos kalnų teveretija. Šie augalai mažiausiai buvo panašūs į žiobariškuosius, o ir vienas iš jų buvo iš viso nematomas žiobarams. Susiradusi vazonėlį, žemių bei kastuvėlį pradėjo darbą.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Bethany jau buvo nusiteikusi, kad jos atsakymas nukeliavo į lankas, tad tai ne itin nustebino. Augalų auginimas varnei atrodė nuostabus dalykas, tačiau jau dabar jautė, kad kalnyniniai augalai ne prie širdies. Gana tingiai atsikėlusi iš suolo, varniukė nuslinko prie šiltų rūbų krūvos kitapus šiltnamio. Greitai pagriebusi pirmą pasitaikiusį, kartu ir mažesnį rūbą, mergaičiukė nuskubėjo iki stalo, kur gulėjo sėklų rūšys. Kiekviena sėkla atrodė vis kitaip ir blaškė Bethany dėmesį, mat pasirinkti nebuvo taip jau ir lengva. Galų gale, ilgai neužsibuvusi, pagriebė dvi sėkleles bei nulėkė vadovėlio. Atsitrenkusi atgal iki savo suolo, užsimaukšlino žieminį rūbą bei pasijuto lyg katė maiše. Mergaičiukė tiesiogine prasme skendo šiltame rūbe, tačiau rankovės buvo tinkamos, tad nebekreipė į tai dėmesio. Atsidususi bei nusiteikusi darbui, Bethany nutipeno surinkti visų reikiamų priemonių sodinimui bei suolą pasiekė su visu glėbiu. Visu kūno svoriu dribtelėjusi ant kėdės, patogiai išdėliojo priemones bei ėmė knygoje ieškoti sėklų pavadinimų ir reikalingų sąlygų jų digimui. Varniukė tikėjosi, kad atrado reikiamus puslapius bei sėklų aprašymus. ,,Raudonoji muskiamiškė, žvyruotasis meškaduntis?" - rasti pavadinimai privertė mergaitę pakelti antakius ir dar atkakliau imtis darbo.

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • VI kursas
 • *
 • 198
 • Taškai: 3
 • Lytis: Moteris
 • We’re dancing on tables
Po Torės pasisakius klastuolei, atsakinėjimai baigėsi. Tada pradėjo kalbėti profesorė. Na, žinoma, juk logiška, kad šie augalai auga kalnuose, pamanė varniukė. Mokytojai uždavus praktikos darbą mergaitė šyptelėjo. Darbas skambėjo įdomiai, tik gerai, kad mokytoja buvo patikinusi jog kalnyniniai augalai jokių haliucinacijų nekelia. Būtų košmaras, jei pirmakursė prisiragautų augalų, o paskui skrajotų kažkur kitoj dimensijoj. Kadangi augalai buvo nepavojingi, mergaitei knietėjo juos užauginti. Juk kaip smagu ką nors užauginti savomis rankomis.
Mergaitė nuėjo pasiimti palto. Apsirengusi pasirinko dvi skirtingas sėkleles ir vėl grįžo į savo vietą. Tada atsivertusi vadovėlį sklaidė jo puslapius. Galiausiai, rado kokie augalai išaugs iš sėklų.
- Žaliasis kalnų grimtuolis ir Mėlynoji sauliaplaukė,- murmėjo po nosimi Torė taip, kad jos niekas neišgirstų. Mergaitė dar kurį laiką žiūrėjo į augalų iliustracijas, bet nusprendė tiesiog greičiau pradėti darbą ir savo akimis pamatyti augalus.
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Tristan Cadogan

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 297
 • Lytis: Moteris
 • Everything sound better in metal.
Niekur neskubėdama iš pradžių klastuolė persiskaitė šiek tiek informacijos apie juos. Ieškojo kaip reikia sodinti Alpių magiškosios kalnų rezeniją bei Kambrijos kalnų teveretiją.
Citata
Alpių magiškoji kalnų rezenija. Sodinimas

Augalas ypatingų pastangų sodinime nereikalauja. Sodinti rezenijos sėklas reikia į visiškai sausą žemę ir dažniausiai užtenka palikti sėklą ant žemės paviršiaus - augalo sėkla pati įsiskverbs į žemę ir ras jai tinkamą aukštį. Pilnai suauga per metus, žydi šilčiausiu metu laiku - vasara.
Citata
Kambrijos kalnų teveretija. Sodinimas

Šis augalas nemėgsta sausros. Rekomenduojamas sodinimas: iškąsti žemėje 5 centimetrų duobę,
 padėti sėklą ir gausiai palieti. Tada užpiltį žemės sluoksnį ir vėl gausiai palieti. Pilnai suauga per kelis mėnesius, žydi pavasarį-rudenį.
Perskaičiusi šią informaciją pradėjo darbą nuo lengvesnio - pasiėmė teveretijos sėklą ir įsodino ją kaip reikia. Baigusi užpylė gausiu kiekiu vandens ir paliko augti.

*

Neprisijungęs Nikita Borelič

 • V kursas
 • *
 • 61
 • Taškai: 60
 • Lytis: Moteris
 • i am curious about you
gerai, gerai, bet nelabai... brrrrr man jau šalta, o kas bus paskui... uchuch einu greičiau rūbo... krūvoje rūbų išsirinkusi mažiausią paltuką, pasiėmusi dvi įdomiausias sėklas Cherė pradėjo jas analizuoti hm... šita mėlyna sėkla matyt bus ,,kirvukinis tiragas" ,o šita taškuota ,,aukštytoji medelaina''  hmmm ką rašo?...
Citata
Kirvukinis tiragas.
Augalas mėgsta labiau vejuotas vietas, tad auga aukščiau nei kiti. Didesnė temperatūra nei 10°C jį išdžiovina. Šis augalas, įpatingos priežiūros nereikalauja. Geriausia sodinti 3 centimetrų gylyje, užkasti žemėm ir palieti šaltu vandeniu. Užauga per 2 - 3 savaites, jei teisingai, kas dvi dienas laistysite po 200 mililitrų. Žydi žiemą.
tai man teks eiti į patį šalčiausią kampą? Nesąmonė... zurzgėdama Šerė atsivertė pasiskaityt apie kitą gelę
Citata
Aukštytoji medelaina.
Neturi didelių reikalavimų dėl oro, svarbu, kad būtų drėgna. Labai lengva tiek sodint, tiek prižiūrėt. Sodinimas: iškasti 6 centimetrus ir palaistyti. Įsodinti medelainą,
Dar kart palaistyti ir užkasti žemėmis. Laistyti po keturis kartus į dieną. Žydi rudenį ir pavasarį.
vaje... paradėsiu nuo žiemos megėjo...
-Mokytoja, aš atsiskaitysiu po trijų mėnesių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Cherė Bridon »
for the ones who dream of stranger worlds