0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Taylor Granger

 • I kursas
 • *
 • 15
 • Taškai: 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 4 dienas »
Taylor kiek nusiminė,sužinojusi, kad prišnekėjo nesąmonių. Na,bet nieko, juk ji tik pirmakursė,dar spės daugiau išmokti. Užtat užduotimi mergina labai apsidžiaugė. Darbas grupėse- puiki proga susirasti naujų draugų. Tik kokią temą pasirinkti? Augalai ją ne itin žavėjo, apie magiškus gyvūnus apskritai nežinojo beveik nieko. Gal pabandyti apie burtažodžius? Žodžiai, literatūra mergaitę visada žavėjo, jau penkerių metukų būdama ji tiesiog rijo enciklopedijas. Ji greitai susivokė apsižvalgyti aplinkui ir jau visai netrukus priėjo prie jau pradėjusios formuotis pirmosios grupelės. Joje jau buvo vyresnėlės klastuolė ir Švilpynės koledžo mokinė.
-Labas! Aš Taylor, esu pirmakursė. Ar nieko prieš,jei prisijungsiu prie jūsų grupės?
No matter what happens in life,be good to people. Being good to people is a beautiful legacy to leave behind.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • V kursas
 • *
 • 367
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 4 dienas »
Per penkerius metus anksti eiti gulti Klarė taip ir neišmoko. Dabar, esant transfigūracijos kabinete, klausantis pirmosios pamokos, tas tikrai nepadėjo. Kaštonplaukė žadėjo sau nueiti šiandien gulti anksčiau, tačiau jau žadėdama žinojo, jog šis pažadas dešimtą vakaro bus sutrintas, tarsi kokie milteliai grūstuvėje per eliksyrų pamokas.
Betrindama akis spoksojo, kaip kiti mokiniai stengėsi atsakyti į klausimą, kuris, jau penktus metus girdimas tame pačiame kabinete tikrai nekėlė noro stengtis, juolab, kad žaliaakės įgūdžiai transfigūracijos moksle ne itin žvilgėjo, bent per praėjusius ketverius metus. Gal šiemet bus kitaip?...
Ir vėl teko dirbti grupėmis. Kada tie profesoriai supras, kad kai kurie mokiniai niekada neatsiskleis, kol teks taikytis prie kitų. Per kruopelytę atsispyrė galimybei patyliukais išsmukti. Penktakursei nebuvo svarbu, kuria tema teks domėtis, teorijos buvo prisiklausiusi lig valiai, todėl kažką vis tiek galės pasakyti. Apsisuko ir nužengė prie jau bebaigiančios susidaryti grupelės.
- Galiu prisijungti? - Pasidėjo rankas ant stalo, aplink kurį jau buvo susirinkusios trys mokinės iš skirtingų koledžų.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Emillia DiLaurentis

 • V kursas
 • *
 • 112
 • Taškai: 29
 • Lytis: Moteris
 • All houses are good. Mine's just better.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 3 dienas »
Emi stovėjo ir dairėsi aplinkui. Ji buvo pirma kuri atėjo į pirmą grupę. Taip laukdama buvo kiek nejauku klastuolei, vis gi stovėti vienai kai kitur jau grupės renkasi gan greitai, kėlė Emai kiek tokį nerimą.
 Bet taip Emillia stovėjo neilgai, priėjo prie pirmos grupės dar viena mergaitė. Ji atrodė labai jaunai, matėsi, kad ji yra jaunesnė už Emillią ir žemesnio kurso. Mintyse klastuolė pradėjo spėlioti, kad kokio ji visgi kurso. Ir jos spėjimai priėjo, kad ji yra pirmakursė arba antrakursė. Bet kiek nusipurtus mergaitė paklausė, ar gali ji dirbti kartu. Klastuolei pasidarė kiek nejauku, lyg ji čia turi leisti ar ne. Lyg ji pirmos grupės kažkokia vadovė. Tai tikrai buvo nejauku klastuolei, bet vis gi, Emi tiesiog pažiūrėjo į švilpę ir linktelėjo ir toliau tylėjo.
 Po kiek laiko priėjo dar viena mokinė. Ji buvo panašaus amžiaus kaip ir kita mokinė. Aišku tik kitokios išvaizdos ir iš kito koledžo. Emai jau atrodė, kad ji bus vyriausia pirmoje grupėje. Na, gal nieko tokio... Galvojo Emi. Priėjus mergaitei, ji irgi paklausė ar gali prisidėti ir prie to dar prisistatė.
- Aš Emillia. Iš penkto kurso - Irgi prisistatė ir pradėjo toliau tylėti, bei žiūrėjo į kitą švilpynės koledžo mokinę. Klastuolė iškarto laukė jos atsakymo, o po to pažiūrėjus į Taylor jai irgi linketelėjo.
 Klastuolė jau pradėjo galvot, kad turbūt jau niekas ir nesusirinks, todėl paprašė knygos iš profesorės, kad toji duotu. Paprašius knygą iškarto atsirado ant stalo. Klastuolė jau norėjo atsiverst ją, bet tada atėjo kitą mokinė. Ji jau buvo vyresnė. Apytiksliai tokio pačio amžiaus kaip Emillia tik gal netgi ir vyresnė.
- Taip gali. - Ramiu balsu ištarė ir patraukė knygą prie kitų pirmos grupės mokinių.
Magic is believing in yourself, if you can do that, you can make anything happen

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017