3
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Nuodų ir vaistų profesorė
 • *
 • 345
 • Lytis: Moteris
 • A thousand times I've seen this road
Pirmoji pamoka visiems kursams
« Prieš 2 metus »
Štai. Hogvartso pilis vėl gyva. Prasideda nauji mokslo metai. Nauji metai, nauja aš nusišypsojo profesorė ir nužingsniavo transfigūracijos kabineto link. Pakeliui stebėjo mokinius, kai kuriuos pažįsta iš praeitų metų, kai kurie nesilankė jos pamokose išvis, o kiti buvo naujokai. Buvo ir tokių, kurie neskubėjo kažkur bėgt/lėkt ir šviesiaplaukė su kai kuriais daug maž matytais pasisveikindavo. Trumpam žvilgtelėjo į kišeninį laikroduką. Dar turi laiko iki pamokos, bet turbūt reiktų pasitikrinti klasę, nes nesilankė ten visą vasarą - neturėjo priežasties. Juk ten tikrai mažiausiai trys dulkių sluoksniai, privalau sutvarkyt la Querto nuskubėjo klasės link, kiek skubėdama šiaip ne taip įkišo raktą į spyną ir atrakino duris. Atvėrusi duris pamatė tikrą košmarą. Čia jau ir vorai spėjo pasidarbuoti. O dar ir klasės išvaizda. Vasaros laikotarpiu mergina spėjo kiek pakeisti gyvenimo būdą, kiek daugiau patyrinėjo transfigūracinį pasaulį ir pasikeitė rūbų bei stiliaus ir interjero skonius. Išsitraukusi savąją šviesiai rudą lazdelę ją nukreipė į voratinklius. Vos pradingus voratinkliams, suskubo tvarkyti stalų. Netrukus klasėje buvo tvarka Dieve Dieve, koks siaubas prisiminė kaip kvailai pasielgė pakeisdama klasę į tokią. Pradanginusi visus stalus, kėdes, kitus baldus bei nudėvėtą lentą ėmėsi tvarkyti sienų. Šias perdažė į tamsiai violetinę spalvą. Neaiškios kilmės grindų dangą pakeitė patikimu šviesiu parketu. Ant sienos atsirado visiškai nauja lenta - tiesa ši buvo ant kitos sienos nei buvusi. Šalia lentos atsirado raudonmedžio stalas, kuris šiek tiek susiliejo su parketu, už stalo stovėjo baltas sukamasis biuro krėslas. Mokiniams stalų nebūrė o kam? vis vien jie nieko nerašys, vietoj kėdžių išbūrė daug šviesiai violetinių sėdmaišių, kurie buvo beveik tvarkingai sudėti į krūva prie durų - visi įeinantis pasiims sau po vieną ir atsisės kur nori. Likusiame laisvame kampe atsirado lentyna be durelių, skirta mokinių daiktams pasidėti, kad šie netrukdytų voliodamiesi ant grindų ar dar kur. Apžvelgė kabinetą ir nusišypsojo - dabar viskas buvo tobula. Pažvelgė į laikrodį. Iki varpo skambėjimo liko 15 minučių. Mokiniai jau turėtų pradėti rinktis. Priėjusi prie lentos ir paėmusi kreidą užrašė pamokos, o tiksliau visų mokslo metų temą - "Transfigūracijos rūšys". Atsisėdusi prie stalo accio kerais iš miegamojo "atsiskraidino" šūsnį popierių - daugiau nei pusė buvo pamokų medžiagą, kurią Vivien jau moka atmintinai, kita pusė buvo įvairus dokumentai, kuriuos ji tikisi sutvarkysianti šioje ramybėje dvelkančioje patalpoje. Netrukus pastebėjo kaip renkasi mokiniai. Suskambėjus varpui šviesiaplaukė atsistojo - klasėje buvo užtektinai mokinių, galima pradėti pamoką.
- Džiaugiuosi jūs čia matydama. Sveiki, mokiniai. - Nusišypsodama pasisveikino profesorė. - Šiemet transfigūracijos pamokas jums vėl vesiu aš. Kas manęs dar nepažįstate - susipažinkime, aš esu Vivien la Querto. Manau ilgai nedelsiu ir neversiu jūsų laukti, pradėkime pamoka. Taigi ar kas nors žino kokios yra transfigūracijos rūšys? Išvardinkite bent 3 pagrindines.

[Atsakymus į šį klausimą rašykite iki gruodžio 4 dienos vakaro. Kaip visada - atpalaiduokite fantaziją, bet nepamirškite logikos.]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
Loading

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Ankstus rytas, galbūt Bethany dar būtų miegojusi, tačiau smalsumas vertė atslinkti iki transfigūracijos kabineto. Šįkart, pirmakursė pasimokė iš klaidos per magiškų gyvūnų priežiūrą - susipynė plaukus į tvirtą kasą. Kabineto ilgai ieškoti neteko, tai buvo gan keista Bethany atveju, juk visgi ši tik pirmus metus. Kabineto interjeras iškart pagavo kažką varniukės galvoje. Rusvos akelės smalsiai nužvelgė įdomų bei savitumu pasižymintį interjerą ir nuklydo iki profesorės. ,,Pala, pala... Ar tik ne ši profesorė sutiko tave uždraustajame miške?" - mergaičiukė sustingo šalia minkštai atrodančių sėdmaišių, o jos akyse buvo galima pastebėti menką sumišimą. ,,Beth, ramiai. Viskas gerai. Viskas pamiršta. Tu atėjai į transfigūracijos pamoką. Tu atėjai mokytis" , - paskelbė minties balselis, kuris labiau skambėjo lyg bauginantis tikslas. Susiėmusi ir giliai iškvėpusi oro gurkšnį, mergaičiukė rankomis suėmė vieną iš sėdmaišių - juk nenorėjo visą laiką stovėti, nors apie tokį variantą bandė svarstyti. Bethany sėdmaišį paleido iš rankų patogioje klasės vietoje - ne viduryje, ne gale, bet ir ne prie pat lentos. Galiausiai, šmurkštelėjusi ant minkšto paviršiaus bei įsipatoginusi, sulaukė varpo dūžių. Jiems nuskambėjus, lenta atskleidė pamokos temą, o per visą kabinetą nuaidėjęs profesorės balsas, paskelbė klausimą.
- Pirmoji... - prabilo anksčiau laiko nei buvo pasiruošusi, dėl to dar labiau susikrimto, - kai gyvas būtybes verčiame tam tikrais daiktais, - ganėtinai lengvai išsisuko, - toliau galbūt... tik dalykinis daikto pavertimas, pakeičiantis tam tikrą detalę, - pajautė prakaituojančius delnus, - o trečioji, kuomet bet kokia būtybė ar daiktas paverčiamas visai kitu.
Bethany šnekėjo tai, ką jau anksčiau buvo girdėjusi. Ji nebuvo tikra, kad nesuklydo ar nenusišnekėjo, tačiau nežinojo kodėl jai taip knietėjo prabilti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Bethany Gronmigfar »

*

Neprisijungęs Kristoferis Robertas Remarkas

 • ***
 • 149
 • Lytis: Vyras
 • daddy's home
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Mokslo metų pradžia. Krisas nepatenkintas atsikėlė iš savo lovos ir vis nepatenkintai galvojo, kodėl mokytojai nemokino atskirai nuo visų? Kodėl jis turi eiti kažkur ir mokytis su kitais mokiniais kurie yra dar skirtingo amžiaus? Baisu! Robertas suprato, kad Hogvartsas tikrai ne jam. Bet visgi džiaugėsi, bent patekęs į jam atitinkantį koledžą. Tai jį tikrai džiugino. Pagalvojęs apie tokius dalykus, Kristoferiui kiek pakilo nuotaika ir pradėjo žiūrėti į kokią pamoką pirmą reikia eiti. Pažiūrėjęs buvo transfigūracija. Robertui atrodė, kad ši pamoka yra kiek nereikalinga, nes Robertas ir taip visko turi ko reikia ir mokytis kažko pakeisti į kitą, jam to kaip ir nereikia.
 Bet visgi, kad nepraleisti naujų žinių, klastuolis nusiprausė, apsirengė uniformą ir pasiėmė kai kuriuos daiktus su savimi.
 Įėjęs į transfigūracijos klasę kiek nustebo aišku. Tokia klasė yra kiek neįprasta. Iš pirmo, Robertas ją kiek netgi pakritikavo, kad kaip ne pas normalius žmonės viskas. Apsižiūrėjus aplinkui pamatė mokinius kurie sėdi ant kažkokių maišų. Ir netoliese jų ir pamatė sėdmaišius. Krisui kėlė toks kaip nepasitenkinimas. Kodėl jis turi sėdėti ne ant patogių kėdžių, o ant kažkokių sėdmašių? Tai absurdiška. Galvojo Robertas. Visgi jis kiek stovėjo ir laukė, kol jam bent sėdmaišį atneš. Bet to neįvyko. Jis kiek negalėjęs sulaukti, pasiėmė sėdmaišį ir ant jo atsisėdo. Nepatogu. Nenormali klasė. Reikės gal paskusti? Galvojo Krisas.
 Po kiek laiko dar mokiniams atėję, suskambo varpas ir prasidėjo transfigūracijos pamokos. Profesorė Robertui pasirodė kiek per jauna, kad dar čia dėstyti. Tai viskas paaiškina. Bet po to ji uždavė klausimą apie transfigūracijos rūšis.
- Mano vardas Kristoferis Robertas Remarkas. - Kiek iškarto prisistatė mokytojai, kad žinotu, kas su ją kalba. - Aš įsitikinęs, kad transfigūracijos rūšys skirstomas į tokias kategorijas kaip, paversti dalyką į gyvūną, tai tada gali skaitytis kaip kokia gyvių transfigūracija ar panašiai. Dar gal, transfigūracija kuri paverčia nemagiškus daiktus  į magiškus ir gal dar transfigūracija, kuri naudojama ant kokių nors augalų. - Prakalbo ir nutilo, laukė kol profesorė ji nedelsiant pagirs už tokį gerą atsakymą kurį jis pasakė. Kristoferis buvo savimi įsitikinęs, juk jis negali klysti. Visgi jis jau pernelyg šią dieną aukštos nuomonės apie save.

*

Neprisijungęs Emilija Sofija Skridlaitė

 • II kursas
 • *
 • 17
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • non desistas non exieris
  • Knygų Mergaitė
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Emilija Sofija kaip niekada anksčiau džiaugėsi naujais mokslo metais. Šiemet mergaitė jau buvo antrakursė ir jautėsi daug drąsiau. Ji puikiai žinojo, kad čia turi draugų ir gali be baimės kalbėtis su kitais mokiniais. Pirmoji pamoka buvo transfigūracija, todėl būtent ten ji ir nuskubėjo. Nors nebuvo lankiusi visų pamokų pernai, šiemet prisiekė sau labiau pasistengti.
Vos įėjusi į klasę mergaitė nustebo pamačiusi visiškai pasikeitusią klasės išvaizdą ir ji švelniai jai priminė namus. Nieko nelaukusi Emilija Sofija pasiėmė sėdmaišį ir atsitempė jį į klasės vidurį. Iki pamokos buvo likusios tik kelios minutės, todėl švilpukė tik patogiai įsitaisė ir su nekantrumu laukė pamokos.
Profesorei pradėjus pamoką mergaitė buvo iš tiesų susidomėjusi. Uždavus klausimą jos galvoje virte virė prisimenama informacija apie skaitytas trasfigūracijos rūšis. Pagaliau sukaupusi ryžtą antarkursė švilpukė prabilo
-Viena rūšys yra žmonių transfigūracija, kuomet burtininkas gali pasiversti gyvūnu arba paversti kitą, tačiau ši rūšis yra labai sudėtinga ir ne kiekvienas gali ją atlikti. Po to yra tranfigūracijos rūšis, kuri priverčia kažką išnykti. Naudojant ją galima pašalinti stiklą ar kitą objektą, tai taip pat gan sudėtinga šio mokslo rūšis. Taip pat yra ir transfigūracijos rūšis, kuri priverčia daiktus veikti. Pavyzdžiui, užburia šluotą šluoti ir panašiai.
Antarkursė po savo žodžių susmego atgal į sėdmaišį ir klausėsi bendraklasių atsakymų.

*

Neprisijungęs Elzė Merė Smitherson

 • Tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo departamento vadovė
 • *
 • 202
 • Lytis: Moteris
 • but being alone gave me room to heal
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Strakaliukė iš vieno kabineto straksėjo į kitą. Švilpė tvarkaraštyje pamačiusi transfiguraciją nuskubėjo link kabineto. Drąsiai įšokusi į klasę švilpė nustebo interjieru. ,,patinka, patinka, patinka geras! taip primena namus ir mano vaizduotę... Patogūs sėdmaišiai, lia lia, lia... kažką be lialiuodama Šerė pasisveikino su mokytoja, Švilpukė pasiemė sėdmaišį ir numetė jį ant parketo pačiam centre. Aplinkui buvo jau matytų linksmų veidų, taip norėjosi bet ką užkalbint, bet skambutis... Išgirdusi mokytojos įžangą ir temą užrašytą dailiu raštu antrakursė dar labiau įsipatogino ir buvo pasirengusi išklausyti viską. ,,rūšys ką? O ką aš galiu pasakyt pirmoji- gal jo... antroji tas ir tas..." Išgirdusi temą deliojo mintis. Mintyse pagaliau viską susideliojusi ji atsistojo ir prakalbo
-Na, pirmoji tai galbūt daiktų padailinimas ar detalių pakeitimas, antroji - daikto pavertimas visiškai kitu ar jo išnaikinimas ir trečioji bus gyvo padaro/augalo pavertimas ar padailinimas... galbūt... - Šerė supratusi ką leptelėjo atsisėdo ir buvo pasirengusi išklausyti kitų nuomonių...

inhale sky. exhale stars

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • III kursas
 • *
 • 150
 • Taškai:
 • Ta, kuri stebi saulėtekius ♥
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Daniela visada garsėjo kaip ne itin tobula kerėtoja, todėl transfigūracijos, kaip ir kerėjimo, ne itin laukė. Tačiau profesorė Vivien visada buvo maloni moteris, todėl Kravitz tikėjosi, kad šiais metais nesupykdys jos - o tokie norai pasitaikydavo retai, mat Daniela niekada nemąstė apie kitų jausmus.
Šiais metais mergina pasiryžo mokytis geriau, tačiau tik pasiekusi klasę iš įpročio susmuko tolimiausiame suole. Kadangi mokiniai jau plepėjosi, rinkosi vietas, Klastūnyno globotinė nelabai troško stumdytis tarp smalsių pirmakursių ir kovoti dėl "geriausių vietų". Na, pasiliksiu čia. Juk ir iš šios vietos viskas puikiai girdisi.
Profesorės klausimas buvo gan lengvas, ir mergina iškart pakėlė ranką.
- Na, pirmoji rūšis yra Vitae Q, ji padeda negyvus daiktus versti į gyvus ir atvirkščiai. Antroji - rečiausiai naudojama - yra Pompeus Q, ši rūšis keičia tik atskiras detales. Aišku, tokius dalykus magai daro dažnai, tačiau tai yra labai sunkus burtas. Ir trečioji rūšis - Mutatio Q. Šią rųšį paaiškinti yra sunku, galiu tik pasakyti, kad šie burtai pakeistą objektą pakeičia dar kartą ir tai vyksta labai schematiškai ir nenutrūkstamai - pokyčiai nesiliauja, tačiau viskas vyksta tam tikru laiku.
Aišku, yra daugiau rūšių, tačiau visų aš jų neįvardinsiu.
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Laura Horan

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Mes renkamės gyventi ar egzistuoti
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Laura atsivertus tvarkaraštį ir pamačius jog tuoj vyks transfiguracijos pamoka nuskubėjo klasės link. mergaitė nežinojo ko tikėtis ižengus į kabinetą, bet tikrai nesitikėjo tokio jaukaus interjiero. Kabinetas labiau priminė jos namų svetainę. Idomu kaip dabar sekasi jos tėvams, juk jai gavus laišką jie susipyko, tačiau Laura greitai nuvijus pašalines mintis, pasiimė violetinį sėdmaišį ir nusitempė į klasės vidurį, bet visgi privengė didelių susibūrusių grupelių. Išklausius mokytojos klausimą mergaitė nežinojo atsakymo, taigi tyliai sedėjo ir klausėsi kitų atsakymų. Laura nudžiugo kai galiausiai mintyse sudeliojo logiškiausiai skambantį atsakymą pakėlė ranką ir palaukus kol į ją bus sutelktas dėmesys, prabilo:
-Manau, jog pirmoji tai gyvūnų vertimas į daiktus. Antroji- daiktų vertimas į kitus daiktus, o trečioji,- Laura nutilo kadangi nebuvo tikra, bet nusprendus, kad blogiau nebus tesė,- savęs vertimas į gyvūną.

*

Neprisijungęs Taylor Granger

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Taylor neskubėdama ėjo link Transfigūracijos kabineto. Mergaitė neįsivaizdavo,ko tikėtis, niekada nebuvo susidūrusi su šiuo dalyku. Ji jau buvo girdėjusi gandus apie profesorės Vivien šiltumą. Taylor įėjo pro duris ir iš nuostabos net sustojo. Klasė buvo labai graži ir jauki, vyravo maloni violetinė spalva. Taylor išsirinko sėdmaišį arčiausiai mokytojos ir klestelėjo į jį. Profesorė pasisveikino ir prisistatė. Mergaitė iškart suprato,kad kalbos apie mokytojos šilumą- ne iš piršto laužtos.
Taylor įsiklausė,apie ką ėjo kalba. Aha. Transfigūracijos rūšys. Iš įvairių mokinių atsakymų jaunoji ragana iškart sukombinavo bendrą vaizdą, kas tai yra ir įsidrąsinusi pakėlė ranką.
- Transfigūracijos rūšys yra šios: pirmoji- kai žmogus ar gyvūnas verčiamas daiktu ar gyvūnu. Antroji- kai keičiama tik dalis objekto. Na,o trečioji- kai daiktas verčiamas kitu daiktu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Taylor Granger »
No matter what happens in life,be good to people. Being good to people is a beautiful legacy to leave behind.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 663
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
Kuo toliau,tuo labiau Lunai čia patiko. Ji jautėsi vis drąsiau ir drąsiau. Varnanagė pasuko link trečiojo kabineto ir sustojo. Jis atrodė kitoks nei įprasti. Čia nebuvo suolų,o vietoj jų ant žemės buvo sudėti sėdmaišiai. Mergaitė pasiėmė vieną iš jų ir apsidairiusi patraukė į kampą. Čia buvo mažiausiai apšviestas kabineto kampelis,tad Luna čia jautėsi atsipalaidavusi. Ji patogiai įsitaisė į minkštą sėdmaišį ir pakėlė galvą į profesorę,kuri kaip tik pradėjo pamoką. Profesoriai uždavus klausimą varnanagė kilstelėjo ranką.
-Pirmoji,kai žmogus paverčiamas gyvūnu,antroji,kai koks nors daiktas verčiamas kitu daiktu ir trečioji,kai keičiama tik viena detalė.
I don't need a weapon. I am one.

*

Neprisijungęs Sara nikolė Keyes

 • ***
 • 190
 • Lytis: Moteris
 • Alive or just breathing?
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Nauji mokslo metai "kvepėjo" triukšmu ir naujokių klaidžiojimais. Sara nebuvo naujokė, ji buvo jau penktakursė.Ak, kaip greitai bėga laikas. Sara jau nebebuvo ta, kuri klaidžiojo ieškodama kabinetų, ji dabar ta, kuri galėtų, net pažadinta iš miego nueiti į reikiamą kabinetą. O dabar jai reikėjo transfigūracijos kabineto, anksčiau transfigūraciją dėstė Hannah von Peach, o dabar penktakursė nežino kas dėstys šiais mokslo metais, tačiau žino, kad tikrai ne Hannah.
Įėjusi į klasę ir atsisėdo į netoliese buvusią laisvą vietą iš karto išgirdo pagrindinį temos klausimą.
Mergina pakėlė ranką į orą ir ramiu balsu atsakė, lyg žinotų teisingą atsakymą, bet ji to nežinojo, ji kaip visada spėjo, tik spėjo.
-Manau,kad tos trys rūšys yra tokios, tik nežinau tikrųjų pavadinimų:Pirmoji tai būtų pavertimas gyvūnų, daiktų, kur visa dalis paverčiama. Antroji būtų kur paverčiama dalis objekto, o štai, trečioji daiktų perkėlimas. Tačiau, kai kurie burtininkai antrąją transfigūracijos rūšį priskiria prie pirmosios dėl to, kad jos abi yra apie daiktų, gyvūnų pavertimą.Taip pat prie pirmosios rūšies, priskiriamas savęs pavertimas gyvūnu.-mergina nebuvo garantuota savo atsakymu, ji nežinojo teisingo klausimo atsakymo, ji spėjusi nutilo, nuleido ranką ir sėdėjo ramiai.
Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live.-Norman Cousins

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
Mergina ryte atsibudo labai anksti. Laikrodis rodė 6:15, bet jai nebeėjo užmigti. Dar penkias minutes Alisa pasivartė savo minkštutėje lovoje ir tada išsiropštė iš jos. Ji iš lėto apsirengė, susišukavo plaukus, užsidėjo savo mėgiamiausią plaukų lankelį ir nusliūkino prie rašomojo stalo. Atsisėdo ant sūpuojančios kėdės ir pasiėmusi naują buteliuką rašalo, plunksną, lapelį pergamento pradėjo dailyraščiu rašyti laišką. Po kokių penkiolikos minučių mergina jį užantspaudavo ir užrašė gavėją. Iš tolo švietė užrašas: Quirino, Juana y Fito Soto, Guatemala, Jalapa.
Nemokantys ispanų kalbos galvotų, kas čia per užrašai, bet čia ne užrašai. Čia trys vardai, šalis ir vienas miestas. Šis laiškas skirtas Alisos gvatemaliečiams draugams, kurie taip pat yra burtininkai. Pas juos šią vasarą dvi savaites atostogavo švilpė. Dėl to Alisa tokia įdegusi, o jūros vėjelis nušviesinęs jos tamsius plaukus iki vos šiek tiek rudų. Tai nuostabūs žmonės kurie gyvena Chalapos mieste. Mergina draugavo su Quirinu, Juana ir Fito laiškais jau 5 metus ir galiausiai nusprendė aplankyti juos. Žinoma, mergina su jais susirašinėjo ir kalbėjo puikiai išmokta ispanų kalba.
Na, bet grįžtant mintimis į Hogvartsą dabar Alisa bėgo į pelėdyną. Ji davė savo pelėdai skanėstą ir įbruko laišką. Žinoma ji nesiųs pelėdos per visą Atlantą iki Centrinės Amerikos. Laišką teks tenais gabenti žiobarišku paštu. Visų pirma ši pelėda keliaus į Alisos namus, tada jos tėtis išsiųs laišką.
Dabar ji jau iš pelėdyno ėjo į didžiąją salę. Ten besišnekučiuodama su draugais mergina pavalgė pusryčius ir dabar vos ne bėgte skubėjo į pirmąją šių mokslo metų transfigūracijos pamoką. Tai buvo vienas iš mėgstamiausių merginos mokslų. Ji priėjusi kabinetą nuspaudė durų rankeną ir atsidūrė patalpoje kuri jai labai patiko. Nusimato įdomi pamoka... - pagalvo Ali ir pasiėmė sėdmaišį. Ji krestelėjo ant jo ir laukė pamokos pradžios. Netrukus nuskambėjus varpui prasidėjo pamoką. Išgirdusi klausimą Alisa sukluso. Ji buvo kažką girdėjusi apie tokias rūšis, tad atgaminusi savo galvoje pakėlė ranką:       
- Aš esu girdėjusi, kad yra šios transfigūracijos rūšys: pirma tai būtų gyviškoji, kur yra transfigūruojamas žmogus, gyvūnai ir visi kiti gyvi padarai, arba kur negyvas daiktas ar kas yra transfigūruojamas į gyvą. Antroji rūšis būtų maginiaškoji, kuri sukuria tam tikrus objektus ir paleidžia iš lazdelės. Šiam tipui būtų galima priskirti burtažodį Avis, jis sukuria paukščių spiečių. Na, o trečiosios rūšies nepamenu mokslinio pavadinimo, bet kiek žinau tai ji transfigūruoja daiktus į kitus daiktus arba pakeičia kokią nors jų savybę.

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • V kursas
 • *
 • 197
 • Taškai: 53
 • Lytis: Moteris
 • We’re dancing on tables
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Mergaitė keliavo į transfigūracijos pamoką. Ši pamoka Torei atrodė viena iš sunkiausių. Juk kiekvienas pavertimas reikalauja susikaupimo, praktikos ir žinių. Šiandien varna buvo gerai nusiteikusi todėl stengėsi padaryti kuo daugiau. Sudalyvauti pamokose, susitikti su draugais ir dar paruošti namų darbus. Nusimatė nelengva dienelė. O ypač sunku buvo tada kai nuskambėjo varpas kviečiantis į pamoką. Visi vėl grūdosi ir stumdėsi skubėdami į klases. Turbūt neverta net plėstis - taip būna kiekvieną kartą.
Įėjusi į transfigūracijos klasę mergaitė nusišypsojo. Klasė buvo kaip nauja. Nei vienos dulkelės, o svarbiausia jokių suolų. Netoli klasės durų buvo sukrauta krūva minkštų sėdmaišių. Pirmakursė pasiėmė vieną iš jų ir nusinešė į klasės priekį, kad būtų šalia mokytojos ir viską gerai girdėtų.
Mokytojai pradėjus pamoką ir uždavus klausimą mergaitė užsimerkė. Suprantama, jos nieku gyvu neėmė miegas. Torė galėjo pasigirti šiokia tokia (vis dar tobulinima) regimąja atmintimi. Staiga, mintyse jai mintyse iškilo knygos puslapio vaizdinys. Keleto žodžių nesimatė, bet esmę mergaitė prisiminė. Varniukė atmerkė akis ir pakėlė ranką.
- Kiek prisimenu transfigūracijos rūšys skirstomos pagal sunkumą. Pirmoji rūšis yra Transformacija. Vadinasi, vienas daiktas yra pakeičiamas į kitą. Kita rūšis yra Ištrynimas - daiktas išnaikinamas ir pasiunčiamas į niekur. Dar yra rūšis, kurios pavadinimo nepasakysiu, bet tada daiktas, kuris buvo užburtas kitais transfigūravimo kerais atverčiamas atgal arba pakeičiamas dar kartą. Žinoma, dar yra žmonių transfigūracija, tuomet žmogus paverčiamas į gyvūna ar kokį kitą objektą,- supratusi, kad jau pradeda pintis liežuvis, mergaitė nutilo. Košmaras, ir kokią nesąmonę aš čia pasakiau? sumurmėjo mergaitė mintyse.
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Nuodų ir vaistų profesorė
 • *
 • 345
 • Lytis: Moteris
 • A thousand times I've seen this road
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Vivien stebėjo klasę bei klausėsi mokinių atsakymų. Tiesa sakant, daugelis beveik nusišnekėjo. Išklausiusi visus mokinius atsistojo ir tarė:
- Ką gi. Visi, kas minėjote daikto pavertimą kitu daiktu. Šis veiksmas yra priskiriamas 5 rūšims iš 7 pagrindinių. Panelė Gronmigfar, jūs minėjote ne transfigūracijos rūšys, o transfigūracijos rūšių veiksmus. Ponaiti Kristoferi Robertai Remarkai, malonu jog prisistatėte, tačiau nuvilsiu jūs - jūsų įsitikinimas nėra teisingas, todėl tuo girtis negalite. - Šyptelėjo Viv, pagyrūnai moteriškei niekados nepatiko - ypač kai stengiasi pasirodyti jog "viską moku, viską žinau". Panelė Skridlaitė, jūs buvot manau arčiausiai tiesos, todėl gaunate savo koledžui 1 tašką. Panelė Kravitz, neįsivaizduoju iš kur jūs ištraukėte šią informaciją - tai galima sakyt yra aukštesnioji transfigūracija - šios rūšys dar nėra pakankamai ištirtos ir patvirtintos. Gaila, kad negirdėjau ne vieno teisingo atsakymo. - Atsiduso.
- Yra septynios pagrindinės transfigūracijos rūšys, iš kurių su dvejomis jūs jau esate susipažinę, o dar dvi manau minimos jums per herbologijos bei magiškų gyvūnų priežiūros pamokas. - Tarė bei ant lentos užrašė:
 • Senovės transfigūracija
 • Gyvūninė transfigūracija
 • Augalinė transfigūracija
 • "Naujųjų laikų" transfigūracija
 • Stichijų transfigūracija
 • Kovinė transfigūracija
 • Žmogaus transfigūracija
- Šiandien susipažinsime su pirmomis 3 transfigūracijos rūšimis. Taip pat priminsiu jums žmogaus transfigūracijos rūšį. Taigi - žmogaus transfigūracija, tai manau jums žinomiausia rūšys. Prie šios rūšies yra priskiriamos trys žmogaus pavidalo keitimo formos - animagija, metamorfmagija ir vilkolakiai. Jokių būdų prie to nepriskirkite vampyrų - šie nakties "padarai" nėra susiję su transfigūraciją. Dabar pereikime prie kitų. Senovės transfigūracija, Augalinė transfigūracija bei Gyvūninė transfigūracija. - Išpyškino taip lėtai, kad mokiniai suprato tad pritrūkusi oro kiek patylėjo jo įkvėpdama. - Šios trys rūšys yra labai susijusios tarpusavyje. Visos jos atsirado neatmenamais laikais. Šiandien jūs dirbsite grupelėmis ir turėsite išsiaiškinti; 1 grupė: Kodėl išnyko daugelis senovės transfigūracijos burtažodžių? 2 grupė: Kas lėmė senovės transfigūracinių augalų "veikimo principo pakitimą" t.y. kodėl šie, anksčiau pavidalą keitę labai retai, pradėjo jį keisti dažniau? 3 grupė: Kas lėmė senovės transfigūracinių gyvūnų "veikimo principo pakitimą" t.y. kodėl šie, anksčiau pavidalą keitę labai dažnai, pradėjo jį keisti rečiau? Taigi prašau išsiskirstykite į 3 grupes po lygiai ir pradėkite darbą. Pasiruošimui turite 15 minučių. Jeigu reikia  kokių nors vadovėlių ar enciklopedijų - garsiai ištarkite ko būtent jums reikia. Visos reikalingos knygos yra užburtos taip, kad iškarto atsiras prie jūsų.

[Tikiuosi supratote užduotį. Draugiškai išsiskirstykite į 3 grupeles ir pradėkite darbą. Parašykite mažiausiai 2 postus. Kilus neaiškumams galite kreiptis į A.Ž. nuo visos grupės vardo. Postus galite rašyti iki pamokos pabaigos(gruodžio 14 d. vakaro)]
[P.S. Pasirinkę 2 ir 3 grupės užduotis, per daug nesiplėskite į herbologiją ir MGP, stenkitės į viską žvelgti tik iš transfigūracijos pusės. Be to - galite remtis fantazija. Ieškoti kažkokių faktų internete nereikia.]


((Pirma grupė: Šerė Bridon, Taylor Granger, Klarė Konė Karter, Emillia DiLaurentis. Pasirinkta užduotis: 1. Kodėl išnyko daugelis senovės transfigūracijos burtažodžių?))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
Loading

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • VI kursas
 • *
 • 558
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Klastuolė atėjus į pamoką visų įdėmei klausėsi. Aišku, iškarto ji įvertino klasę. Ji buvo net pernelyg keista ir neįprasta. Tokio tikrai dar nebuvo. Galvojo Emillia ir kiek užsisvajodama galvojo.
 Mokytojai uždavus klausimą apie transfigūracijos rūšys, klastuolė tiesiog nežinojo ką ir kaip atsakyt. Pas ją buvo kiek spėjimai apie animagija, bet ir tai jai pasirodė nesąmonė. Kiek sedėdama pradėjo viską apmastyti ir galvoti. Iškarto jai kilo idėja, kad yra transfigūracija kuri paverčia iš gyvūno į daiktą, o po to, kad ir daiktas paverčiamas į gyvūną. Ji laikėsi tokios nuomonės, bet dėl trečio išvis nežinojo ką ir pridurt. Po kiek laiko, norėdama pakelti ranką jau buvo mokinių kurie kažką panašaus sakė. Tai netgi kiek supainiojo klastuolę, todėl ji liko tiesiog tylėti ir klausytis mokinių.
 Bet visgi, pasirodo, kad vos ne visi buvo neteisūs. Mokytojai išaiškinus pasirodo buvo dar daugiau transfigūracijos rūšių. Kiekviena transfigūracijos rušis primenė Emilliai po tam tikrą Hogvartso pamoką. Na visgi čia transfigūracija.. Kiek pagalvojo ir pradėjo galvot į kokią grupę ji norėtu.
 Klastuolę visgi sudomino pirmos grupės užduotis. Senoviniai burtažodžiai ištikro buvo kažkuo įdomus, bet klausimas kodėl jie išnyko kėlė kiek smalsumą. Bet iškarto paklausius sau pačiai to klausimo, Emillia lyg iškarto ir turėjo atsakymą.. Turbūt, kad senovės transfigūracijos burtažodžiai buvo tiesiog kiek patobulinami ir pakeisti. O seni tiesiog išnyko.. Na pažiūrėsim. Kiek pagalvojus Emillia nusprendė eiti į pirmą grupę ir laukė kol susirinks pakankamai kitų mokinių..

*

Neprisijungęs Elzė Merė Smitherson

 • Tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo departamento vadovė
 • *
 • 202
 • Lytis: Moteris
 • but being alone gave me room to heal
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Šerė, kaip visada pašnekėjo šalia tiesos ir tas ją visiškai nenustebino, bet ji jau iš rimtosios pusės pradėjo galvoti apie tėvų mokslus bus bėda, jei tėvai sužinos... tada pradės magijos pasaulyje ieškot google'e privataus mokytojo ir niekaip neras, tada pradės patys mokytis, kad mane išmokytų, o niekaip per vasarą neišmokę įstos į Hogvartsą o tada jau gyvos bėdos, pradedant dukrele, kur direktorės kabinetas pabaigiant kodėl nesugrįžai į koledžą iki septynių... Vaje... bet dabar gyvenkim transfiguracija, ir pradėkim ieškotis grupės Šerė ilgai negalvojo, kurį klausimą norės pasirinkti jai augalai ne prie širdies, o apie gyvūnus ji net menkiausios nesąmonės negalėjo pasakyti. Taigi pasuko link pirmosios grupės, kur jau laukė vyresnė Klastuolė
-Sveika, galėtume dirbti kartu? prašau pasakyk taip, kažkas pasakykit taip, aš nieko kitur nežinau...

inhale sky. exhale stars

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020