0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Indio Dellso

  • III kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Why so serious?
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #90 Prieš 3 metus »
Indio tvirta ranka stipriai gniaužė klastuolio taip mėgstamą kambariuko po laiptais rankeną. Pirmakursio protas sakė jam nešdintis lauk, bet širdis nebuvo apsisprendusi ko nori. Juodaplaukis nebuvo pratęs priimti sprendimus pasitelkęs emocijas ir jausmus, tačiau tarp rankenos atleidimo arba durų stumtelėjimo Indio nebuvo apsisprendęs. Juolab, kad Michelle atrodė nusiraminusi, tai reiškia, kad gal klastuolis primuštas nebus. Bet vis dėl to, daugiau nuotaikos žmonėms gadinti nenorėjo, tad jau buvo pasiryžęs eiti pro duris, kai jį dar kartą sulaikė švilpės balsas.
Indio nieko neatsakė. Nebuvo ką atsakyti. Mergaitė net neuždavė klausimo. Mintis žiūrėti kaip švilpė palieka kambarėlį ir duodą ramybę ne tik sau, bet ir juodaplaukiui pirmakursiui iš tikrųjų viliojo, tačiau nuotaika buvo subjurusi, vienam būti ir skaityti kvailą knygą ūpo nebeliko.
- Nesivargink. Pasimatysim, iki, - pats pasijautęs kvailai pasakęs "pasimatysim" Indio galiausiai nulenkė rankeną ir išėjo pro duris. Daugiau tą vakarą jis net nepažiūrėjo į knygą.

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #91 Prieš 3 metus »
Švilpė žiūrėjo į sieną ir, tuo pačiu, laukė, ką Indio jai pasakys. Geltonplaukė lėtai pasuko galvą į berniuko pusę ir, supratusi, kad klastuolis išeina, vėl atsisuko į sieną.
Tiesą sakant, Michellė nelabai suprato, kodėl ji sėdi vienoje vietoje ir žiūri į sieną. Mergaitės nuotaika buvo pagerėjusi ir ji jau norėjo grįžti į Švilpynės bendrąjį kambarį. Apmąsčiusi visus šiuos dalykus italė ramiai atsistojo, pasiėmė kuprinę, ją užsidėjo ant pečių ir ruošėsi išeiti taip pat.
Kai Indio atsisveikino su švilpe, ji nieko nesakė, o tik palinksėjo galva ir trumpam nusuko galvą į tą pačią sieną.
Klastuoliui palikus paslaptingą kambariuką po laiptais pirmakursė taip pat priėjo prie durų, atsisuko į kambarį ir tyliai tarė:
- Aš dar čia sugrįšiu, tik tikiuosi, kad nuotaika bus žymiai geresnė nei šiandien.
Su šiais žodžiais ir šypsena Michellė išėjo iš kambariuko.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 454
  • Taškai: 49
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #92 Prieš 1 metus »
Kaja sėdėjo mažytyje kambarėlyje. Buvo praėjusios vos pora dienų nuo to laiko, kai ji atvyko į Hogvartsą. Visi mokiniai jai tvirtino, kad pilyje neveikia jokie išmanieji įrenginiai, jokie elektros prietaisai. Žinoma, kad neveikia elektra, nes ji čia neįvesta, galvojo mergaitė. Taip, ji nematė čia jokių laidų, jokių rozečių. Akmens amžius, atsiduso.
Vienuolikmetė jau nežinia kelintą kartą bandė įjungti savo telefoną. Šiandien čia buvo atsinešusi ir planšetę.
- Reparo. Reparo, - mosikavo ta keista lazdele, kuri vadinosi burtų.
Stengėsi sutvarkyti savo prietaisus šiai vietai įprastais būdais. Jai sakė, kad tariant šitą žodį ir mosikuojant burtų lazdele susitvarko daiktai. Bet nei telefonas, nei planšetė vis tiek neveikė.
Kaja norėjo pašerti savo virtualų kačiuką. Ir pakeisti jam kraiką. Jis tikriausiai liūdi, nes niekas nežaidė su juo jau kelias dienas. Apie influencerių keliamus vaizdo įrašus net kalbėti nėra ką. Mergaitė bus jau daug praleidusi. Be to, Kaja turėjo kelis internetinius draugus. Ką jie dabar pagalvos? Kodėl Kaja dingo? Ir dar, jeigu įsijungtų bent kuris nors įrenginys, Kaja galėtų užsisakyti picą. Maistas Hogvartse per daug naminis, kaip pas kokią seną močiutę. Tad mergaitė sėdėjo sukryžiavusi kojas ir vis bandė, bandė ir bandė įjungti telefoną arba planšetę.

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

  • VII kursas
  • *
  • 250
  • Taškai: 71
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #93 Prieš 1 metus »
  Walgunas keliavo koridoriais. Nešėsi knygą, nes norėjo susirasti kokią vietelę ramiai paskaityti. Nusprendė, kad tam puikiai tiktų kambarėlis po laiptais, kurį buvo atradęs pirmaisiais savo metais Hogvartse. Ši pilis vis dėlto tikrai buvo milžiniška labirintų dykynė, tačiau jau didžiulę jos dalį grifas buvo ištyrinėjęs.
  Pasiekęs tas mažas dureles jis pro jas įlindo. Lengva nebuvo, nes jos tiko nebent hobitui. Na, arba kokiam penkiamečiui vaikui, tačiau tikrai ne Walgunui. Vis dėlto kad ir kaip netikra tai atrodytų jam pavyko įsiropšti į kambarėlį.
  Jame jau buvo kažkokia mergaitė. Ji atrodė pirmakursė. Mergaitė sėdėjo ir bandė įjungti telefoną ir planšetę. Atrodė liūdna.
- Šitie įrenginiai Hogvartse neveikia, - pasakė jis prisėdęs šalia. - Tu turbūt pirmakursė, ar ne? Aš Walgunas, - dar pridėjo jis. Buvo keista čia matyti žmogų, kuris vis dar bando įjungti tokius pritaisus. Priklausomybė. Pagalvojo grifas.
Parduodu Valentino Pašto Prekę: 1 vnt - 6 sikliai, 3 vnt - 1 galeonas.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 454
  • Taškai: 49
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #94 Prieš 1 metus »
Kajai bandant sutaisyti telefoną ir planšetę į kambarėlį atėjo berniukas. Jis atrodė vyresnis už Kają pora, o gal net ir daugiau metų. Berniukas pasirodė malonus.
- Žinau, man visi taip sako, kad neveikia, tačiau aš negaliu tuo patikėti, - pasakė ir atsiduso. - Kaip jie gali neveikti? Kaip tai įmanoma? Gal jie tiesiog kažkaip staigiai išsikrovė? O pakrauti tai nėra kur, nes niekur nemačiau rozečių. Gal žinai, ar pilyje kur nors yra rozečių? - paklausė. - Pabandyčiau pakrauti. Taip, aš pirmakursė. Ar tu iš Grifų Gūžtos? - geriau įsižiūrėjus į vaikinuką vienuolikmetei ėmė atrodyti, kad ji jį matė koledžo bendrajame kambaryje. - Mano vardas Kaja. Man labai liūdna čia, nes negaliu pašerti savo virtualaus gyvūnėlio ir pažiūrėti savo sekamų influencerių vaizdo įrašų, - pasiskundė. - Bet tu turbūt nesuprasi apie ką aš kalbu, nes niekas nesupranta, - Kaja buvo visai nukabinusi nosį.

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

  • VII kursas
  • *
  • 250
  • Taškai: 71
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #95 Prieš 1 metus »
- Kaip negali tikėti? - nusijuokė Walgunas. - Tiesiog imk ir patikėk. Ir ne, Hogvartse nėra rozečių. ir kam jos galėtų būti reikalingos? Neveikia tokie įrenginiai tai ir rozečių nereikia. Manau, galėtum užsiimti kokia naudingesne veikla nei bandymas įjungti telefoną. Telefonas nėra gyvenimas. Neįsižeisk, tačiau manau, kad buvimas be jo tau galėtų išeiti į naudą. Ką ten tokio iki šiol veikdavai, kad dabar negali patikėti, kad jis neveikia Hogvartse? - pasakė Walgunas. Suprato, kad gali ją įžeisti, tačiau jis kalbėjo nuoširdžiai. Paskutiniu metu netyčiniai įžeidinėjimai jam pradėjo neberūpėti. Anksčiau jis stengdavosi rinkti žodžius, kad nieko neįžeistų, tačiau šiuo metu jis to nebedarydavo.
- Taip, aš iš Grifų Gūžtos. Aš suprantu. Pats didžiąją dalį atostogų praleidžiu pas žiobarę mamą. Bet kodėl taip nori pašerti tą gyvūnėlį ir pažiūrėti influencerius? Juk daug smagiau paskaityti kokią knygą ar nuveikti ką nors kito naudingo. Telefonas ir panašūs įrenginiai tik gadina gyvenimą.
Parduodu Valentino Pašto Prekę: 1 vnt - 6 sikliai, 3 vnt - 1 galeonas.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 454
  • Taškai: 49
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #96 Prieš 1 metus »
- O kodėl buvimas be technologijų turėtų išeiti man į naudą? Tu tikriausiai nesuprasi to, bet vaikai iš žiobariškų šeimų prie jų praleidžia labai daug laiko. Oi, ten yra visko! Yra tokios programėlės, kur gali stebėti kitus žmones, jie ten kelia vaizdo įrašus. Ką veikia, ką valgo, kaip šoka, kaip demonstruoja madas, - pasakojo Kaja. - Ir dar technologijų pagalba galima žiūrėti visokius filmukus ir filmus, tai yra atvaizduota istorija va tokiame ekrane, - pabaksnojo į telefono ekraną. - Na, telefono ekranas mažiukas, planšetės didesnis, - parodė ir planšetę. - Dar yra ir kompiuteris, tai ten dar didesnis ekranas. O per telefoną dar galima žaisti visokius žaidimus.
Ir tik tada susizgribo, kad Walgunas pasakė, jog jo mama - žiobarė.
- Oi! Tavo mama nėra burtininkė! O tai tu nemėgsti technologijų? - stebėjosi. - Aš labai noriu pažaisti su virtualiu kačiuku ir pažiūrėti, ką įkėlė influenceriai, nes dariau tai kiekvieną dieną. Man labai patinka ir labai įdomu. O knygos... Na, aš nelabai mėgstu knygų. O tu mėgsti skaityti? - paklausė.

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

  • VII kursas
  • *
  • 250
  • Taškai: 71
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #97 Prieš 10 mėnesių »
- Na, tai kenkia akims, sukelia priklausomybę, šiaip kenkia sveikatai, - pradėjo vardinti grifas. Tikėjosi, kad taip neįžeis jos, tačiau visgi atsakyti norėjo. Tikėjosi, kad ji pagaliau supras, kad iš to nėra naudos, tik blogi dalykai. - Beje, o kam tau stebėti kitų žmonių gyvenimą? Juk labai daug kas prieš kameras vadina. Tuo labiau gyvenk savo gyvenimą, ne jų!
  Taip, čia tikrai buvo ankšta. Tuo labiau Walgunas nesuprato kodėl Kaja būtent čia nusprendė ieškoti rozečių. Kur kur, tačiau čia jų jau tikrai nerasi. Kambarėlyje, kuriuo mažai kas naudojasi.
- Taip, mano mama žiobarė, todėl tokius dalykus aš puikiai žinau. Tuo labiau visai neseniai pradėjau matytis su tėčiu, todėl magijos pasaulis man naujas. Apie jį daugiau sužinojau tik atvykus į Hogvartsą. Visada žinojau, kad tėtis burtininkas, tačiau iki tol jokių kerų nebandžiau, - šiek tiek daugiau apie save papsakojo berniukas. - Ir taip, man šie dalykai visai nepatinka, tačiau knygas skaityti mėgstu. Pilyje tai labiausiai pamėgta pramoga, - nusišypsojo.
Parduodu Valentino Pašto Prekę: 1 vnt - 6 sikliai, 3 vnt - 1 galeonas.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 454
  • Taškai: 49
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #98 Prieš 10 mėnesių »
- Tai nieko, jeigu ką, galima nusipirkti akinius, - gūžtelėjo pečiais. Prastėjantis regėjimas dėl dažno žiūrėjimo į ekraną Kajai visai nerūpėjo. - Oi, bet man influenceriai labai įdomūs! Kai aš noriu ką nors nusipirkti, bet nežinau, ko tiksliai noriu, jie man labai padeda! Išbando visokius dalykus. Kosmetiką, papuošalus ir net maistą. Ir tada man lengviau apsispręsti. Parodo, kas madinga. O tavo tėvai išsiskyrę? Mano mama vieną kartą sakė, kad paliks tėtį. Čia netyčia nugirdau. Nes jam patiko viena mano mamos bendradarbė. Bet tada tėtis pasirašė kažkokią sutartį su kitu žmogumi ir gavo labai daug pinigų, tai mama su juo pasiliko. Tik jie nežino, kad aš kažką žinau, - sukikeno. - O kuo dirba tavo mama ir tavo tėtis? - domėjosi.

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

  • VII kursas
  • *
  • 250
  • Taškai: 71
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #99 Prieš 10 mėnesių »
- Tačiau vis tiek nėra gerai taip eikvoti savo sveikatą. Tuo labiau influenceriai tikrai neduoda jokios naudos, - pasakė Walgunas. Paskui išgirdo kodėl Kajai tai labai patinka. - O kodėl tada kažką perki jei net nežinai ką? Manau, be influencerių nieko nepirktum ir tuos pinigus tiesiog pasitaupytum, ar ne? - pasakė Walgunas. Toks Kajos gyvenimas jam atrodė mažių mažiausiai keistas. O norėti kažką nusipirkti, nors net nežinai ką, o paskui vis tiek nusipirkti tikrai labai kvaila.
  Su tais pačiais žodžiais atkeliavo ir dar vienas klausimas, tačiau kurį laiką Walgunas į jį neatsakė. Tačiau po kiek laiko atsiduso ir tarė:
- Taip, jie išsiskyrę, tačiau man tame nėra nieko linksmo. Gal tau ir kitaip. Su tėčiu buvau nesimatęs trejus metus. Geriau negalvok, kad tai yra tiesiog nuostabus gyvenimas, - taip, Walgunas tikrai nenorėjo taip kalbėti, tačiau žinojo, kad Kaja turi bent kiek paprotėti. - Mano mama daininkė žiobarų pasaulyje, o tėtis dirba čia. Jis žiobarotyros profesorius.
Parduodu Valentino Pašto Prekę: 1 vnt - 6 sikliai, 3 vnt - 1 galeonas.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 454
  • Taškai: 49
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #100 Prieš 10 mėnesių »
Kaja jau norėjo žiotis sakyti, kad pirkti yra smagu ir kad jai nereikia taupyti, bet susilaikė. Ji nenorėjo puikuotis prieš žmones, kurie jai patinka, o Walgunas pasirodė geras. Galbūt paties Walguno šeima tiesiog neturi daug pinigų, todėl taupo. Bet čia nieko tokio. Grifė net užsimanė nupirkti kokį nors jam patinkantį daiktą. Tačiau ką? Jeigu jis tikras nuoboda ir nemėgsta technologijų?
- Tavo tėtis tas plikas? - apstulbo mergaitė. - Oi, - susigėdo. - Atsiprašau. Nežinojau, kad Levinsas tavo tėtis. O mama dainininkė? Mano mama modelis! Koks tavo mamos vardas? Gal aš klausausi jos muzikos? O gal mano ir tavo mama pažįstamos!
Dabar Kaja visai stebėjosi Walgunu. Jeigu jis turi tokią šaunią mamą, kurią tikriausiai rodo per televizorių, kaip jis gali nemėgti technologijų? Ir kaip jis gali nenorėti visko pirkti? Juk dainininkai irgi uždirba daug pinigų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Kaja Adams »

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

  • VII kursas
  • *
  • 250
  • Taškai: 71
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #101 Prieš 10 mėnesių »
  Išgirdęs kitą Kajos klausimą Walgunas tik susiraukė. Nemėgo, kai kas nors garsiai aptarinėdavo tėčio plikę, o tai nutikdavo tikrai dažnai.
- Kuo tau netinka, kad jis plikas? - tiesiai šviesiai paklausė, nors taip kalbėti ir nemėgo, tačiau dabar buvo kiek piktas ir susierzinęs, todėl jam buvo visiškai nusispjaut. - Jos scenos vardas Flysha. Negirdėjau, kad ji draugautų su modeliais, tačiau visko gali būti, - nusišypsojo berniukas. Buvo tikras, kad jo mama su Kajos tikrai nedraugauja, tačiau nenorėjo jos nuliūdinti. Grifė jam pasirodė labai naivi, todėl nusprendė leisti jai pasvajoti. Vis dėlto galvojo, kad bent taip galėtų susidraugauti su šia mergaite. Nors ji ir pasirodė kiek keista, tačiau vis dėlto buvo draugiška, o Walgunui draugų tikrai trūko.
- Tavo mama žinoma? - paklausė norėdamas palaikyti pokalbį. Modelių nežinojo beveik jokių, todėl buvo tikras, kad ir ši bus jam negirdėta.
Parduodu Valentino Pašto Prekę: 1 vnt - 6 sikliai, 3 vnt - 1 galeonas.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 454
  • Taškai: 49
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #102 Prieš 10 mėnesių »
- Viskas gerai, kad jis plikas, - rimtai pasakė Kaja. - Tik kiti mokiniai dažnai pasako, jog ne žiobarotyros profesorius, o plikis. Bet man tikrai netrukdo tai, jog jis plikas. Tikrai.
Flysha... Flysha... Kodėl aš nežinau jokios Flyshos? Kajos mintyse, išgirdus Walguno mamos pseudonimą, neiškilo joks vaizdinys ir nepasigirdo joks balsas. Gal ji dainuoja visai kitokią muziką, nei aš klausau? O gal nėra labai žinoma? Per atostogas panaršysiu internete ir būtinai ją susirasiu, nusprendė.
- O kokią muziką tavo mama dainuoja? - paklausė. - O tu gal taip pat mėgsti dainuoti? - domėjosi. - Mano mamos gatvėje tai nelabai atpažįsta, nes ji dažniausiai tiesiog fotografuojasi visokioms reklamoms ir panašiai. Bet turi instagramą, kuriame nemažai sekėjų, - didžiuodamasi tarė.

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

  • VII kursas
  • *
  • 250
  • Taškai: 71
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #103 Prieš 10 mėnesių »
- Taip girdėjau, - atsiduso vaikinas. - Neįsivaizdoju kodėl jie taip sako. Niekada nesuprasiu kodėl daugeliui taip svarbu pasišaipyti iš kitų. Ir žinant tai, kad bijo tai prie jo pasakyti... Sako tik už nugaros... - pasakė Walgunas. Jis tikrai nesuprato kodėl kiti berniukai iš Grifų Gūžtos taip sako. Kelis kartus bandė atsakyti ir net buvo kilusios muštynės, tačiau dabar grifas išmoko į tai nebekreipti dėmesio.
  Buvo panašu, kad Kaja nesiklausė jo mamos, tačiau tas nebuvo keista. Manė, kad ji kaip ir daugelis kitų klausosi vos kelių sau patikusių atlikėjų, o jo mama, nors ir buvo gerai žinoma, tačiau pasaulinio lygio nebuvo.
- Ji dainuoja pop muziką, - pasakė Walgunas. Jam asmeniškai šis stilius nepatiko, tačiau kaip dainuoja mama jam labai patiko. Jis galėjo ištisas valandas klausytis mamos dainavimo ir jam niekada jo nebūdavo per daug.
Parduodu Valentino Pašto Prekę: 1 vnt - 6 sikliai, 3 vnt - 1 galeonas.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 454
  • Taškai: 49
Ats: Kambariukas po laiptais
« Atsakymas #104 Prieš 8 mėnesius »
- Bet čia nėra ko šaipytis. Kiekvienas mes atrodome skirtingai, taip sakė mano mokytoja iš žiobarų mokyklos, kai... kai...
Kaja užsikirto. Kiti vaikai žiobarų mokykloje kartais iš mergaitės tyčiodavosi dėl to, jog ji stambi. Ir čia, Hogvartse, Kaja jau spėjo nugirsti kelias replikas, tačiau čia kažkodėl jų bent kol kas buvo daug mažiau nei ankstesnėje mokykloje. Žiobarų pasaulyje tokiais atvejais šviesiaplaukė papirkdavo kitus materialinėmis gėrybėmis. Tačiau jeigu patyčios įsisiautėtų magijos pasaulyje, Kaja nežinotų, ką daryti. Hogvartse žiobariški daiktai nėra vertinami.
- Man patinka pop muzika! - stengdamasi nuvyti nemalonias mintis šalin, sušuko pirmakursė. Šią akimirką ji užsinorėjo erdvės. - Einam kur nors pasivaikščioti, gerai? - pasiūlė.