0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Pasirodo tai buvo tik dar viena haliucinacija, kurią sukėlė pamišėliškas noras laimėti. Taip, muštukas tebeskriejo grifų prefekto link. Blyškiaodė jam nesutrugdė. Šis be pasigailėjimo kliudė vaikiną. Smūgis tikrai buvo skaudus. Nors Edgar ir bandė tai nuslėpti bei paguosti Ashley, (tikriausiai saldainio ir milijono "atsiprašau" vis dėlto reikėjo jam) viskas buvo ir taip aišku. Susimovė. Tonks kaip jai buvo patikėta neapgynė savo komandos draugo. Septintakursis priskriejo prie pasimetusios antrakursės bei išdėstė strategiją.
- Atsiprašau.. - tyliai tarstelėjo vaikinui, o tada nuleido akis. - Tai mano kaltė. Pasistengsiu, jog tai daugiau nebepasikartotų, - galiausiai pažvelgė į Jeffter ir susikaupusi pasileido į kamuolio paieškas.
Susiimk, kas darosi? Negali ir toliau leist tai Faun talžyt savo komandos narius.. Na jau ne. Pažiūrėsim ar bus tokia gudra, kai pasikesinsim į pačią damutę. Taip taip, šokoladinių plaukų savininkė tiesiog privalėjo atsiteisti ir nuskinti tą mergiūkštę, sugalvojusią pažaisti su ugnimi. Na nereikėjo šitaip elgtis, nereikėjo. Faun pati prisiprašė išpuolio, todėl jį ir gaus. Iš tiesų, žinant kokio karšto būdo yra Ashli, jau seniai galėjote suprasti, kad ši visom keturiom gynė ir gins šeimos narius. Kad ir kaip tai jai atsieitų. Galbūt sakysite, jog kerštas nėra geriausia išeitis, jog kerštauja tik tie, kurių intelektas beviltiškas.. Taip, tai tiesa. Lazda turi du galus. Tas, kuris kažkada pasielgė nederamai tikrai sulauks atpildo. Nereikia dar labiau apkartinti jo gyvenimėlio, šis ir taip neturi prasmės, tačiau šiuo atveju mes kalbame apie pačią Ashley Tonks, merginą, kuri žūtbūt įvykdys teisingumą (na žinoma, ne visada ta tiesa yra iš tikrųjų tiesa), tad nepamėginti atsiteisti ir užvožti per makaulę švilpių atmušėjai būtų tikrai nebūdinga strazdanei.
- Nugi bugi, kur tu mano mielasai, - tyliai sau žvalgėsi muštuko.
Netrukus rudosios grifiokės akelės suspindo tarytum ta naktį danguje įsižiebianti žvaigždelė. Šitai galėjo reikšti tik vieną - kažkur netoliese blaškosi tas kamuolėlis ir Ashli šio pačio nelaimei, jį užmatė. Antrakursė kaip įmanoma greičiau prilėkė prie muštuko. Taip skubėjo tikriausiai baimindamasi, jog kur iš už kampo neišlįstų Faun bei nenugvelbtų kamuolio. Užėmusi tinkamą poziciją, Tonks ir vėl užsimojo bei trenkė, vildamasi, kad šis bent jau praskristų Alisai palei nosį.
[Atmušimas į Alisą Faun: 4,5]
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

 • Hileris
 • ****
 • 402
 • Lytis: Moteris
 • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Atrodo jis nepasirodys. O kodėl turėtų kelti savo purviną sėdimąją čionai? Kodėl jis, dėl Dievo, turėtų trukdyti kvidičo čempionato finalą? Trukdydamas egzistuoja filmuose, knygose ar ir kartais realiam gyvenime, bet tik ne čia- kai žaidžiamas burtininkų ir raganų mėgstamas kvidičas.
Igoris nusisuko. Medžiotojas nepasirodys, ir tegul būna ramus it belgas, kietasprandis it lietuvių žemaitis. Bet, jei pasirodys...Tam bus šakės su visomis šakutėmis. Tas pats galiojo ir Edgai, tam raudonajam burokui, jei tasai pabandytų nors kažkeik pagauti aukso šmaukšto.

*
-Tu įsitikinęs?- staiga už  vyro nugaros pasigirdo jaunas vyriškas balsas. Tamsiaplaukis nežymiai susiraukė,- Tu kartais nesumastai, kad aš galiu ateiti ir sumaišyti kortas tavąsias?
Vyras atsisuko ir išvydo stovintį su tamsiai pilku apsiaustu apsisiautusią figūrą. Gobtuvas gulėjo ant atėjusio pečių, tamsoje žybtelėjo mėlynai pilkos akys.
-Senai matytas, Igori,- švelniai pasisveikino žaliaakė.
-Sveika, Kristijana,- šypteldamas te pasakė Lorijanas, atsisėdamas į tamsiaplaukio vietą. Tasai piktai dėbtelėjo, tačiau antgamtikas nė nekreipė dėmesio į šį.
-Dimitrijus pasiuntė į Lorjaną ieškot tavęs, Ahailai,- pradėjo,- Myša nori, kad pasikalbėtum su Senatu dėl manęs ir Melos. Tu žinai apie ką ir kodėl.
Buvęs medžiotojas linktelėjo.
-Vis dar nori sukirsti savo bendruomenę?
Igis atsiduso ir nusuko žvilgsnį į moterį. Septyniolikmetis suglaudė pirštų galiukus viens į kitą, sukurdamas trikampį. Švilpis mąstė.
-Taip, sirena. Noriu pabaigti savo tėvo darbą.
Kristijana su šypsena veida atsilošė į krėslą. Fone skambėjo miuziklo muzika.
-Kai pagausi ausko šmaukštą, tada galėsim tartis,- įsiterpė į pokalbį Ahailas. Tamsoje jo veido išraiška jau nebuvo įskaitoma, nežinia ką galvojo vyras. Lorijanas trumpam sumišo.
-Tikiuosi tu nekalbi perkeltine prasme.
Medžiotojas sukikeno.
-Kaip pasižiūrėsi, Sidabrėli, o dabar eik, nenoriu praleis vietos, kaip repuoja apie Džordžią Vašingtoną.

*

Švilpis sustingęs stebėjo, kaip į grifą trenkėsi Alisos pasiųstas muštukas. Sėkmingai kliudė, bet šį kartą Igis nejuto džiaugsmo, kaip tą kartą, kai buvo to žodžio prasme nutrenkta klastuolių Morgana. Priežastis buvo aiški: žalos Grifų Gūžtai rungtynių pradžioj nelabai buvo.
Bet ką padarysi, svarbu, kad nors Faun prasimankštino- dabar galės visiems grifams kelti siaubą su savojuo muštuku. Tik nepamiršk mano galvos, Alisa, - pagalvojo ir nušvilpė dairytis skrajūno. Kaip Voldis pastebėjo: saulė nežlibino žaidėjų, dangus buvo giedas be jokio dėbesėlio it Kroatijoje, nei lijo, nei snigo.
Deja, oras šiuo metu nebuvo Lorijanui pirmoj vietoj. Kur tas prakeiktas parazitas? Negi vėl nori groti mano ir taip išgrotai nervais? Nebūk Agata Kristi, neversk kvaršinti man savo galvos kur tu,  kodėl ir kaip.
Deja, ir kaip be niurnėtų Igis, šmaukšto jisai nepamatė. O gal kažkur pražiūrėjo?

[Bandymas pastebėti aukso šmaukštą; 3]

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 192
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
*
- There would've been nothin' left to do
For someone less astute
He would've been dead or destitute
Without a cent of restitution
Started workin', clerkin' for his late mother's landlord
Tradin' sugar cane and rum and all the things he can't afford
Scammin' for every book he can get his hands on
Plannin' for the future see him now as he stands on (ooh...)
The bow of a ship headed for a new land
In New York you can be a new man

Mergina maloniai sėdėdama salėje klausėsi Aaron Burr personažą vaidinančio aktoriaus. Ji buvo labai įsijautusi į spektaklį. Tai matėsi iš jos akių kurios susižavėjusios žvelgė į sceną. 
-...In New York you can (just you wait) be a new man
In New York you can (just you wait) be a new man
In New York you can be a new man

Penkiolikmetė pagaliau atsitokėjusi užsikišo neklusnią išlundusią plaukų sruogą iš savo žiobariškos šukuosenos už ausies. Ji pažvelgė į šalia savęs sėdinčią metais vyresnę merginą.
- Ne veltui mane čia atsitempei... - sušnibždėjo Faun. - Tai tiesiog... tobula.
*
Mergina žvelgė į muštuką kuris skriejo tiesiai į Edgarą. Iš Švilpynės tribūnų pasigirdo garsūs šūksniai. Alisa apsidžiaugė, kad šį kartą pirmas blynas nebuvo prisvilęs, tačiau deja žala buvo minimali. Reikia stengtis išlaikyti save tokią stiprią iki paskutinės rungtynių sekundės. Kol... Švilpynė laimės arba... ne.
Mergina suprato iš pat pradžių, kad šios rungtynės bus ne iš lengvųjų. Prieš tai reikėjo ir morališkai pasiruošti, kad neišsigąstų vos įžengusi į aikštelę ir nepradėtų panikuoti. O panika kaip visose knygose rašoma yra blogiausias žaidėjo priešas, Alisa jau ne kartą buvo patyrusi tą jausmą. Bet kol kas šių mokslo metų rungtynėse dar to nebuvo atsitikę... ir tikėkimės neatsitiks.
Mergina greitai lakstė padange ieškodama pradingusio muštuko. Tas muštukas kaip visada bėgdavo nuo jos. Skrisdama ji taip pat žvelgė kaip sekasi jos komandos draugams. Kritlis priklausė švilpiams tačiau žvelgiant penkiolikmetei jį netikėtai perėmė grifai. Igoris dar nepastebėjo šmaukšto, tačiau Edgaras visa laimė irgi.
Staiga visai netoli nuo savęs švilpė pamatė muštuką. Jis lėkė kaip pakvaišęs. Mergina pradėjo jį vytis. Staiga pamatė į save lekiantį kitą tokį patį juodą kamuoliuką. Ji nė nespėjo susigaudyti, o tik stipriai pasilenkė stengdamasi jo išvengti. Ji suprato, kad galėjo skristi tiesiog kita kryptimi tačiau nežinia kodėl protas neklausė kūno ir ji tik užsimerkusi meldėsi, kad viskas būtų gerai.
[Muštuko išvengimas: 4; 6]

*

Neprisijungęs Tom William Riddle

 • ***
 • 101
 • Lytis: Vyras
 • Veni vidi vici!
Rpg vertinimas

Edgar Jeffter: 10
Klarė Konė Karter: 10
Philemon le Blanc: 9
Ashley Tonks: 10
Igoris Lorijanas-Greywindas: 10
Alisa Faun: 9

Kauliuko rezultatas

Edgar Jeffter 3
Klarė Konė Karter -
Philemon le Blanc 1
Ashley Tonks 6;4
Igoris Lorijanas-Greywindas 3
Alisa Faun 3


Edgar Jeffter nepastebi aukso šmaukšto.
Klarė Konė Karter neatlieka veiksmo.
Philemon le Blanc neperima kritlio.
Ashley Tonks taikliai paleidžia muštuką Alisos Faun link.
Igoris Lorijanas-Greywindas pastebi aukso šmaukštą.
Alisai Faun nepavyksta išvengti muštųko.

Kvidičo rungtynės tęsiamos

Kritlis priklauso Klarei Konei Karter
Aikštėj likę abu muštukai
Rezultatas: Grifų Gūžta 0 – 0 Švilpynė.
"Nėra gerio ir blogio. Yra tik valdžia, ir tie, kurie per silpni jos siekti."

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • VII kursas
 • *
 • 1371
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Iš dabartinio taško šmaukšto nebuvo matyti. Apsisuko Edgar'as į kitą pusę, nes jo dar buvo šiek tiek stadiono erdvės. Deja, toje kitoje pusėje taip pat nebuvo nieko matyti. Reiks pašniukštinėti šiek tiek po visokiausius užkampius mintis staigiai pertraukė ošimas, privertęs juodaplaukį atsigręžti į pusę, iš kurios kuo puikiausiai matėsi didžioji dalis aikštės. Atrodo gerai įsisavinę grifų prefekto pamoką buvo raudonai auksinio koledžo sirgaliai. Bet taip.. Dėl ko jie džiūgavo nebuvo jau vienas iš eilinių veiksmų. Jaunoji atmušėja švystelėjo muštuką į vyresniąją keliais metais už save. Nors tai buvo geras ženklas juodaplaukiui ir jo komandai, džiūgauti neketino. Pačiam pirmą kartą per visą turnyrą teko paragauti muštuko. Nors kliudė tik ranką, bet kliudė skaudžiai. Net dabar prisiminęs muštuką, septintakursis pasitrynė vietą, kuri prieš keletą minučių buvo susidūrusi su kietkamuoliu. Dar vienas pliusas buvo tikriausiai ir tai, kad Ashley galės atgauti bent dalelę pasitikėjimo savimi, nes šiek tiek pastaroji atrodė sutrikusi, kai jos netaiklus užmojis lėmė smūgį į Jeffter'į.
Akimis permetęs ir kitų žaidimą nieko išskirtinio nepastebėjo. Atrodo Klarė vis dar lėkė su kritliu. Ar bent jau kita komandos puolėja, nes iš tokio atstumo sunku buvo ką nors įžiūrėti. Kad kamuolys grifių rankose buvo galima suprasti tik iš veiksmo, kuris vyko ties švilpynės lankais.
- Tik neužmik,- pasinešęs link aikštės žemyn tarstelėjo mirkteldamas akimi Fasirui, kai skriejo pro jį. Ketvirtakursis atrodė vos nemiegantis, bet ko daugiau tikėtis, kai trečios rungtynės ir į tavus lankus niekas nesikėsina. Ir nė neatlieka bent vieno metimo.
Kiek nusipurtė trumpaplaukis pajutęs šaltuką, sukeltą priešpriešo vėjo, kylančio dėl skriejimo. Taip oras gražus, bet, jog buvo šilta, teigti nebuvo galima. Nusileidęs gaudytojas palei žemę ėmė dairytis į įvairiausius kampučius, metė žvilgsnį ir į įėjimą vedantį į aikštę. Šmaukšto niekur nesimatė. Į paniką jaunuolis irgi nepuolė. Kažkodėl buvo ramus. Taip jam pergalė buvo itin svarbi, tačiau įtampos nebejautė. Tikėjosi, jog viskas bus gerai. Net neįsivaizdavo, kad gali būti blogai. Net tas faktas, jeigu grifai liktų antri kažkodėl nebetrikdė. Gal visa tokia būsena kilo iš per didelio susikoncentravimo, kurio nebejautė net pats Hogvartso moksleivis. Dar paskridęs keletą metrų vėl nužvelgė aikštę. Kažko jo akimis joje trūko. Šmaukšto? Taip jo trūko, bet tai lyg jis ir žinojo. Beveik didžiąją dalį laiko jo mintys esant aikštėje vien ir tesisuko apie tą lakstantį mažąjį rupūžoką. Visgi be jo pasigedo dar kažko. Igoris! įdėmiau susižvalgė po dangų. Nesimatė. Apsidairė ir aplink save. Nebuvo. Vėl ėmė kirbėti šioks toks nerimas. Netikėjo, jog varžovų gaudytojas tiesiog išgaravo ar sugalvojo pasišalinti iš rungtynių. Be to, to net nenorėtų pats Edgar'as. Jam laimėti be kovos, tarsi prilygtų laimėti nesąžiningai. Jis taip negalėtų. Verčiau tuomet ir pats pasitrauktų iš rungtynių ir leistų joms baigtis lygiosiomis. Taigi, vyriausias grifų žaidėjas, iš šiandieninio penketo, ėmė kilti aukštyn dairydamasis švilpio, nes keista nuojauta kirbėjo, jog pastarasis kažkur jau gali vaikytis aukso šmaukštą.

[Bando pastebėti šmaukštą: 2]

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 552
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Mažas padarėli, kreipėsi mintimis į keliais metais jaunesnį Švilpynės puolėją. Klarė ne tik buvo vyresnė, tačiau ir žaidėjų gabaritai buvo toli gražu ne labai panašūs. Nusistūmė nuo savęs kaip mažąjį brolį, su kuriuo pastoviai kariaudavo. Ir matyt, mažių stumdymas namie pravertė, nes baltapūkiui berniukui nepavyko perimti kamuolio. Ieškok sėkmės kitą kartą, brolyti, nieko nelaukdama pakreipė šluotą taip, kad praskristų tiesiai pro nosį. Dažniausiai nesikabinėdavo, tačiau švilpis taip priminė brolį, jog nesusilaikė. Priminė tiesa, tik tuo, kad tarsi erzino vyresnę sesę, mat Klarės brolis vienintelis šeimoje turėjo juodvarnio plaukus, primenančius žiobarą tėvą, koks buvo ir vienintelis šeimos vyrukas.
Nenorėdama pražiopsoti kokio muštuko, zujančio aplink, apsižvalgė, kad netyčia po to netektų praleisti likusio rungtynių laiko ligoninės sparne. Būtent tada komandos narės pasiųstas muštukas pataikė į pačią švilpių atmušėją. Žaliaakė tikrai nenorėjo kažko įžeisti, nepriliesta buvo pūkuota, tarsi jaunas kačiukas. Tačiau šiuo metu grifai kovojo dėl taurės ir to nederėjo pamiršti. Todėl mintyse tik įsiminė, jog vėliau pagirtų Ashley už smagų užsimojimą. Tarsi kiaulystės dėsnis, esi muštukų valdovas, tačiau situacija baigiasi tuo, kad gauni muštuku, tarsi bumerangu.
Nuvijusi nereikalingas mintis tolyn, Klarė susirezgė šiokį tokį planą, kurio ašimi buvo kritlio metimas per lankus. Strazdanė labai norėjo sulaukti kieno nors palaikymo, padrąsinimo, tačiau buvo viena mūšio lauke. Ir nors patarlė sako kitaip, bet buvo karė. Sukaupusi visas jėgas vykdė tai, kas jau kartą, tiesa ne šiandien, buvo pasisekę. Įtempusi visas iki vieno ląsteles skriejo, tarsi pramesti būtų mirtina nuodėmė, kainuosianti ilgakasei gyvybę. Stadione tvyrojo gana keista tyla, buvo sunku nesižvalgyti kodėl.
Nuo to laiko, kai perėmė kritlį, grifė skrido gana žemai, tikėdamasi, kad kitiems tai nebus patogu. Dauguma žaidėjų mėgo skristi aukštai, kur erdvės neribojo stadioną juosiančios tribūnos, tačiau čia ir buvo jos privalumas. Ji buvo labai mikli.
Kritlį spausdama po viena ranka, kita labai smarkiai spaudė šluotą. Skrendant palei tribūnas nenorėjo tėkštis į sieną, mat tai darydama tokiu greičiu, kaip skrido dabar, būtų apvyniojusi savo smulkučius ilgus kaulus į konstrukciją. Tačiau sėkmingai išvengė smūgio, nors vienu metu jautė, jog apsiausto skvernas baksnoja sieną, primindamas, kad tokia grėsmė egzistuoja.
Planas turėjo nustebinti priešininkų komandos gynėją, kai mergiotė ilga kasa išnėrė iš dešinės pusės, iš taip žemai, kur net žiūrovų akys sunkiai susekė. Kritlį laikė kairiąja, kuria ir ketino mesti. Pažiūrėsim kaip jums patiks, tarė lėkdama, kaip akis išdegus, raudonąjį kamuolį laiku nusviesdama į lanką, dar neužstotą švilpių atstovo.
Iš inercijos aplėkusi dar gerą ratelį aplink, vengdama sirgalių reakcijos, atsidūrė už ketvirtadalio aikštės, kur sustojo, stebėdama kur gi atsidūrė kritlis, jos pačios mestas į lankus. Visada buvo baisiausia ta akimirka, kai kamuolys jau išmestas, tačiau niekuo nebegali pagelbėti, pasitaisyti, o tik stebėti kamuolio susidūrimą su lankais bei rungtynių oponentu.

[Metimas į lankus: 2]
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Staiga tos šelmiškos ir velnioniškos akelės vėl sužibėjo. Taip, teisingumas buvo įvykdytas! Nors kaip ir jau minėjau, tik į viską iš šono žvelgiantis stebėtojas galėjo pritarti arba paneigti Ashley teisybės dėsnį. Na, nesvarbu kaip ten bebūtų, vienas faktas išlieka - Alisai Faun buvo gerai parodyta, jog kariauti su panele Ashley Tonks yra neverta. Grynas laiko švaistymas. Tokio sunkaus charakterio mergiūkštę sunku pastatyti į vieną. Gyvenime ši vadovaujasi viso labo dvejomis taisyklėmis: numeris 1. Ashley visuomet teisi, numeris 2. Jeigu ji neteisi, žiūrėti pirmą punktą. Žinoma, savąją kaltę strazdanė visuomet pripažins ir išklausys kitų, tad kaip suprantate tos dvi taisyklės dominuoja nevisada, tačiau dažnai. Kad ir šioje situacijoje.
Netrukus šokoladinių plaukų savininkės žvilgsnis susidūrė ir su oponentės. Ilgai netempdama gumos, balsvaodė tik iškelė antakius bei nustatė nekalto katinuko veidelį. Žinoma, nereikėjo būt vunderkindu, kad suprastum, jog visa tai tik dar vienas maskaradas. Antrokės širdelėje dabar tas "teisingumas" šoko tango su velniu. Puikus reginys arba ženklas, kad vertėtų apsilankyti pas psichoterapeutą.
Pagaliau baigusi savo apsimestinai atsiprašinėt, Ashli nuskriejo tolyn. Jau dabar galėjai raštelt visą knygą, pavadinimu "Ashley Tonks. Beieškant muštuko". Pirmuose puslapiuose paaiškintum kas tas kvidičas, vėliau išdėstytum kiek valios šis žaidimas reikalauja, o tada jau prie linksmesnių dalykų - "Vargšelės Andromeda Žvynuotoji ir Alisa Faun tapo eilinio Tonks išpuolio aukomis." Apie varnas, t.y. apie Vanillą Hinkley negalėjai nieko blogo pasakyt. Matyt dėl to, jog varnos šiaip geri žmonės. Žinoma, kuklia antrokės nuomone. Aišku, ši nieko blogo neturi prieš švilpius ar klastuolius, bet štai, vienas klaidingas žingsnis arba tiesiog neįtikimas Ashley ir koledžas gerokai smunka jos akyse. Ech, kiek priplepėjau.. Geriau grįžkime prie brunetės.
Taigi, antrakursė sau palengva skrajojo, kai staiga išvydo netoliese šmirinėjantį muštuką. Reikėjo skuosti, ką dabar jau ir darė Ashli. Prilėkusi prie kamuolio raudonskruostė stipriai bakstelėjo jam į šoną. Pasigirdo ūžimas, kuris vėliau atneš arba sėkmingą atmušimą, arba ir vėl kažkur prapuolusį taiklumą.
[Atmušimas į Igorį: 2,6]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Ashley Tonks »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 270
 • Lytis: Moteris
 • If you need your heart stolen, call me ;)
Keitas vis dar buvo užsigalvojęs ir visai nestebėjo žaidimo. Niekas absoliučiai niekas nemėtė į lankus, žaidimas tebuvo aršus kritlio plėšimas iš rankų ir negailestingai paleistų muštukų smūgiai. Pro tarsi miglos aptrauktas akis švilpis matė šmėžuojančias figurėles, tai geltonas, tai raudonas vis aršiai kovojančias dėl kritlio. Et vis tiek dažniausiai laimi komanda pagavusi aukso šmaukštą
Kolinsui pačiam dabar atrodė, kad viskas nesvarbu ir pačio reikalai buvo svarbesni, bet, kai kažkokia grifė paleido kritlį smarkiai ir, kaip Keitas spėjo taikliai į Švilpynės lankus jis nesusilaikė ir ištiesė visiškai neapsaugotas rankas į priekį. Na jau ne, šito tai tikrai nebus
Et, tikras kvailys buvo garbanius, kad nusimetė visas turėtas apsaugas ir sabar šansai pagauti lekiantį kritlį dar sumažėjo. Pasirodo vaikinukui dar rūpėjo kvidičas ir jo koledžas, kurio pergalės giliai širdyje jis tikrai troško.  Švilpis užgniaužė kvapą atrodo, net dangus aptemo, kaip ir per anas rungtynes ir visas garsas ir vaizdas vėl dingo, komandos ir priešininkų veidai pranyko ir aikštėje liko tik jis ir smarkiai į lankus paleistas kritlis, o Keitas tiesiog laukė kokia gi bus šio grifės paleisto kritlio ir jo pačio bailiai atkištų rankų lemtis.

[metimo blokavimas atmušant kritlį: 2;3;5]

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

 • *****
 • 1177
 • Lytis: Vyras
 • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
   Fasiras von Sjuardas atsipalaidavęs sėdėjo ant šluotos ir žvalgėsi tai į kritlį, atskrendantį tai artyn, tai tolyn, jo dėmesį karts nuo karto pasiglemždavo ir praplaukiantys įvairių formų balti ir kiek tamsesni pavasariniai debesys. Vaikinas giliai įkvėpė gaivaus pavasarinio oro - ech, visgi jis buvo dar gana šaltas ir nemalonus plaučiams, todėl grifiukas sukosėjo. ,,Gerai, tik pavarom šitą mačą, ir tada jau ar sirgt, ar numirt..." - nusižiovavo ketvirtakursis. Įsitikinęs, kad ant šluotos sėdi tvirtai ir ji nesugalvos netikėtai virptelėti, vaikinas ištiesė nugarą ir įsirėmė rankomis į šonus - ką čia būt taip pasiruošus, visgi kol kas jo aikštės pusėje buvo ramu kaip Sacharos dykumoje vidurdienį - visi sustingę, išsislapstę, apgalvoję savo vietas ir laukia, kol pravės, kol ir į jų pusę atskries kamuoliai, su kuriais būtų galima šį tą nuveikti. Fasiras nulydėjo akimis pro tribūnas skrendantį ir grifų sirgalius audrinantį jų komandos kapitoną - Edgarą. Nejučia vaikis šyptelėjo - pats gi niekada negebėtų taip įkvėpti žmonių, ko gero, per mažai drąsos turėjo. ,,Na, bet jis ir septintakursis... Gali ir pašūmyti paskutiniais metais..." - lyg ir save, lyg ir krikštatėvį pateisino vaikis. Reikėjo pripažinti, kad šis žmogus jaunajam von Sjuardui visgi tikrai buvo autoritetas - ir ne vien tik dėl to, kad jį krikštijo ir buvo keleriais metais vyresnis. Edgar buvo prefektas. Edgar buvo geras mokinys. Edgar buvo pareigingas ir ne tinginys... Na, bent jau toks atrodė Fa...
   - Atsiprašau, Edgarai, - susigėdęs tarė Fasiras, Jeffteriui praskrendant pro jį ir lyg ir juokais, lyg ir visai rimtai paprašė neužmigti.  - Budrus, tik ką čia... - tarė, bet ir nebespėjo užbaigti minties, nes grifų gaudytojas praūžė kaip vėjas, toliau visur dairydamasis Aukso Šmaukšto. O Fasiras ėmė dairytis savųjų dviejų aukso šmaukštų - vieno rudo ir apvalaus, dabar turbūt esančio vienos iš grifų puolėjos rankose, o kitas... Fasiras staiga pastatė ausis ir praplėtė ausis - bet ne, kritlis buvo Klarės, ne Claudie rankose. Vaikinas pakreipė galvą, bandydamas įžiūrėti antrosios puolėjos veido išraišką. Kiek buvo girdėjęs, švilpių puolėjai abudu buvo vaikinai, vadinasi, kad fiziškai kiek pajėgesni. Bet, ko gero, švilpiai - ne klastuoliai, numušinėti merginų nuo šluotų nebandys. Vaikinas primerkęs akis pabandė išskirti, kurie gi čia švilpių komandoje yra galimi būsimi jo priešininkai, galintys bandyti mesti kritlį į jo saugomus vartus.

[-]

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

 • Hileris
 • ****
 • 402
 • Lytis: Moteris
 • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Dangaus mėlyje sumirgėjo aukso taškelis, virpindamas orą savo mažais, lanksčiais sparneliais. Tai buvo aukso šmaukštas, tas skrajūnas, keliantis gaudytojams susierzinimą ir nerimą širdyje. Ir kaip tik dabar prieš Igorio akis sušmėžavo tasai skrajūnas, vis skriedamas tai dešinėn, tai kairėn, tačiau vis nenulėkdamas tolyn, kad nepradingtų švilpiui iš akių. Taip, šmaukštas erzino ir gundė gaudytoją čiupt jį. Igoris kilstelėjo antakius ir įsistebeilijo  į (ne)lauktą svečią, ir staiga  šmaukštas it akis išdegęs, pfu, sparnus,  nuzvimbė tolyn. Tačiau gaudytojas nesnaudė. Nė akimirkai nepraėjus, Lorijanas šovė it patrankos sviedinys paskui savo auką. Vėjas sušvilpė ausyse, plaukuose, greičio sąvoka įsirovė į jaunuolio protą, aptemdydama savisaugos inkstintą, raumenys įstempė, žmogiški nagai susmigo į šluotos medieną. Aplinkui esantys žaidėjai, tribūnos sirgalių susiliejo į vientisą masę, nereikalingą, nuobodžią. Igoris palinko, ir jau, kad čiups aukso šmauktą, lenkiantį prieš save, tačiau vidinis balsas suriko perspėjimą.
Kažkas suūžė. Oras suvirpėjo paskui lekiantįjį.
Igoris staigiai atliko „Aileron“ sukinį, ir jaunuolis pamatė praskriejantį muštuką, kuris nesidrovėdamas atliko „Split S“ manevrą- dabar grifės numuštas kamuolys skriejo tiesiai į septintakursį švilpį.
Šūdas!-nusikeikė tasai, nerdamas žemyn. Aukso šmaukštą pametė iš akių, o Ashley Tonks muštukas lėkė į jį. Alisa nudaužda, tad teks jam pačiam imtis priemonių. Ach, tie grifai...
Immelmann‘o apsisukimas, muštukas po juo. Širdis vos ne iš šoko per gerklę , kai vos patrakusi Tonks dovanėlė nenuvožė jaunuolio rudaplaukės galvos. Prie įtampos  netinkantis, pernelyg ramus „chandelle“ posūkis. Muštukas it uodega prilipusi prie švilpio užpakalio. Kažkuris žaidėjas sušmėžuoja po abituriento dešine puse. Kaip žavu.  Zigzagai kylant virš kvidičo aikštės žemės.  Ir štai, lyg kažkieno iš aukščiau papildoma dovana- aukso šmaukštas prieš akis. Ir staiga, Igis pasijuto žaidžiantis „pelės-katės-šuns“ žaidimą.
*
Neužilgo pasibaigė pirmo veiksmo diena ir prasidėjo kita- „Aaron Burr, Sir“. Ahailas šyptelėjo jaunuoliui, primindamas, kad tasai netampytų jo nervų. Švilpis suprasdamas tai,  linktelėjo ir pasišalino iš buvusio medžiotojo ir sirenos privačios ložės.
-...Sir, I heard your name at Princeton
I was seeking an accelerated course of study
When I got sort of out of sorts with a buddy of yours
I may have punched him it’s a blur, sir
He handles the financials?
,- Hamiltoną vaidinantis Lin-Manuel Miranda uždainavo.
Igoris, vėl užsislaptinęs nematomumo kerais, išėjo iš salės. Vos tik tyliai užsitrenkus durimis už nugaros, rudaplaukis lengviau atsikvėpė. Vienas darbas jau atliktas.  Staiga susiraukė. Ar tik jis tik nepamatė Alisos Faun? Sutriko. Antakiai iš nuostabos prisikasė prie jaunuolio kaktos. Rimtai?  Nemaniau, kad ji turi du šimtus aštuoniasdešimt penkis žiobariškus dolerius, kad nusipirktų biletą į šį miuziklą,- pamintijo, patraukdamas link išėjimo, kur ten užsislaptinę laukė keli švilpio bendražygiai.
-...You punched the bursar?,- netikėtai iš salės pasigirdo Aaron Burr balsas. Igoris nustebęs atsisuko. Link jo bėgo kažkoks žiobaras, slėpdamas kažkokį savo daiktą.
-Yes, I wanted to do what you did
Graduate in two, then join the revolution he looked at me like I was stupid I’m not stupid...

Staiga dainavimą nutraukė klyksmas.

[Bandymas išvengti muštuko; 3;6 ]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Igoris Lorijanas-Greywindas »

*

Neprisijungęs Tom William Riddle

 • ***
 • 101
 • Lytis: Vyras
 • Veni vidi vici!
Rpg vertinimas

Edgar Jeffter: 10
Klarė Konė Karter: 10
Ashley Tonks: 10
Keitas Kolinsas: 9
Fasiras von Sjuardas: 10
Igoris Lorijanas-Greywindas: 10

Kauliuko rezultatas

Edgar Jeffter 6
Klarė Konė Karter 5;2
Ashley Tonks 3;1
Keitas Kolinsas 2
Fasiras von Sjuardas -
Igoris Lorijanas-Greywindas 2

Edgar Jeffter nepastebi aukso šmaukšto.
Klarė Konė Karter taikliai atlieka metimą.
Ashley Tonks netaikliai paleidžia muštuką Igorio Lorijano-Greywindo link.
Keitas Kolinsas sėkmingai blokuoja metimą.
Fasiras von Sjuardas neatlieka veiksmo.
Igorio Lorijano-Greywindo veiksmas anuliuojamas dėl netaikliai paleisto muštuko.

Kvidičo rungtynės tęsiamos

Kritlis priklauso Švilpynei
Aikštėj likę abu muštukai
Rezultatas: Grifų Gūžta 0 – 0 Švilpynė
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Tom William Riddle »
"Nėra gerio ir blogio. Yra tik valdžia, ir tie, kurie per silpni jos siekti."

*

Philemon Le Blanc

Laiko buvo pernelyg mažai;Philemon giliai, virpančiai įkvėpė ir pasileido kritlio link. Visos prieš tai buvusios nesėkmės tarsi susipynė į vieną, kuri dužo it krištolinis sietynas per žemės drebėjimą. Tačiau jo šukės sužeidė abiejų komandų žaidėjus-- todėl jėgos buvo lygios, nei vienas dabar nebuvo priekyje, nei vienas nebuvo gale; abu vienoje tolygioje atšakoje. Švilpiui tas patiko, tai buvo tarytum koks naujas, nuostabus startas, kito kelio pradžia.
Todėl nebuvo laiko snausti ir mušti bimbalą. Tyliai mintyse sudžiūgavo, kai grifai prametė savo galimybę įgyti persvarą; šypsena it reta rožė išsiskleidė jo rusvose lūpose; jūros bangų akys nušvito vilties ugnele; dar yra šansų, dar viskas gali būti ištaisytą tik--- Philemon dar giliau iškvėpė, net pajuto skausmingą dūrį krūtinėje-- turėjo pasiekti kritlį pirmas ir paimti jį iš tos neutralios zonos.
Prigludo prie savo šluotos kaip niekada gyvenime, akys pasruvo menkomis ašaromis nuo žaidžiančių saulės spindulių ir nuo stipraus vėjo, tačiau nebuvo kada sustoti ir nusivalyti jų, turėjo aplenkti priešininkę, tą grifų puolėją, kurią taip beviltiškai norėjo įveikti, parodyti, kad ji už jį nėra geresnė. Vaikiška, ar ne? Tačiau jis tebuvo vaikas--- ir po kelių ilgų akimirkų rankose laikė kamuolį; kaip pačią didžiausią brangenybę.

[-]

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 192
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Mergina taip pasviro, kad vos nenusivertė nuo šlutos. Laimė smūgis nebuvo stiprus. O kas atsitiktų jei nukrisčiau? - pagalvojo ji. Tai jai priminė vieną kartą kai ji dar tik ruošėsi eiti į Hogvartsą tėtis ją išmokė skraidyti šluota.
*
Mergaitė atsisėdo ant savo šluotos. Jos tėtis laikė už vieno jos galo.
- Dabar lengvai atsispirk nuo žemės, - ramiai pasakė jos tėtis. Jis visada buvo ramus. Alisa kojomis atsispyrė nuo žemės ir pakilo kelis metrus nuo žemės paviršiaus. Jos akys išsiplėtė ir ji džiaugsmingai nusišypsojo.
- Aš galiu skraidyti... - nustebusi ir žvalgydamasi į apačią ji ištarė.
- Dabar suspausk šluotą stipriau ir bandyk lengvai skristi, - tėtis pažvelgė į ją. Mergaitė padarė kas liepta, tačiau vietoj lengvo, lėto skridimo šovė į dangų lyg kulka.
- Aaa... AAAAAAAA... - pradėjo spiegti devynmetė. Ji iš to išgąsčio ir baimės nebežinojo ką daryti.
- Sustok! - garsiai šaukė jos tėtis. Tačiau mergaitė nesuprato kaip ją sustabdyti todėl šiek tiek apsiraminusi bandė nutupdyti šluotą. Ji kažkaip vargais negalais nusileido arčiau žemės paviršiaus ir nebeišsilaikiusi ant šluotos krito žemyn. Gerai, kad nukrito tik iš 3 metrų aukščio kas palyginus nėra labai aukštai. Ji susilaužė ranką ir koją ir išgulėjo 2 savaites ligoninėje kol kažkokiais tai eliksyrais gydoma jos ranka ir koja išgijo.
*
Alisa nusipurtė prisiminusi kaip buvo nemalonu kęsti didžiulį skausmą ligoninėje. Tada ji bijojo dvejus metus skraidyti šluota. Tačiau galiausiai išdrįso ir išmoko žaisti kvidičą kuris dabar yra vienas iš jos mėgstamiausių hobių.
Švilpė užsisvajojusi netikėtai pamatė pro jos akis skriejantį muštuką. Ji giliai įkvėpė ir pradėjo gainioti tą skrajūną. Lėkė milžinišku greičiu paskui jį, tačiau jis vistiek nepasidavė. Mergina pasuko į dešinę pusę. Dabar ji skriejo ratą ketindama pasivyti muštuką. Netrukus ji išlindo šalia jo. Mergina greitai skrido sekdama akimis savo taikinį. Kai atsidūrė tinkamoje padėtyje mergina nusitaikė į Ashley Tonks ir tvojo per muštuką.
[Atmušimas į Ashley Tonks: 2; 5]

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • VII kursas
 • *
 • 1371
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ak, štai kur jis netikėtai užmatė Igorį, skraidantį ir atlikinėjantį kažkokius tais akrobatinius triukus, bandydamas išvengti muštuko. Kadangi muštukas buvo užsiėmęs švilpiu, o švilpis - mėginimu pabėgti nuo jo, Jeffter'is manė, kad pagal viską ten neturėtų kažkur būti šmaukšto. Tiesiog įnirtingai vykstantis veiksmas tarp kamuolio ir žaidėjo neleido suprasti, kaip galėtų būti įsimaišęs ten ir trečias dalyvis. Kita vertus, juk šmaukštas mėgo tokias nestandartines vietas ir situacijas, kuriose galėtų sukelti daugiau emocijų ir aistrų ne tik patiems gaudytojams per ir aikštėje susirinkusiems stebėtojams. Kaip ten bebūtų grifas pasiliko ties savo pirmuoju variantu. Žalios akys, šį kartą netyčiomis, užkliuvo už puolėjų. Švilpiai vėl buvo perėmę kritlį, tik neaišku kaip. Nežinojo septintus metus besimokantis Hogvartse mokinys, kad buvo atliktas metimas, kurį iš lankų ištraukė varžovų gynėjas. Tačiau ar lankai buvo apginti, ar buvo atliktas perdavimas, tai nelabai gožė tamsiaplaukio mintis. Jam užteko ir to fakto, kad jo puolėjos vėl turės imtis gynybinių veiksmų ir teks bandyti atiminėti joms reikalingą kamuolį iš naujo.
Dabar grifas pasuko link varžovų lankų, ties kuriais atsivėrė laisva erdvė ir nebezujo kiti keturi dalyviai. Ar gerai darė, niekas nežino. Paskutiniąsias rungtynes juk būtent ir laimėjo įsimaišęs tarp kitų puolėjų, tarp kurių ir buvo įsimaišęs aukso šmaukštelis. Bet kaip nebūtų keista, šį kart gaudytojas palinkęs prie savo šluotos kiek įmanydamas nėrė link danguje besiplaikstančio vienišo muštuko, kuris rodos neieškojo aukos. Edgar'as rizikuodamas tapti ta auka priartėjo prie jo taip, kad sektų šiajam iš paskos. Savo viso greičio nereikėjo išnaudoti, pats muštukas kažin ar naudojo visą savąjį. Septintakursis nusprendė pasivaikyti muštuką su idėją, jog šis gal atves pas vertingajį kamuolėlį. Komandos kapitonas tik dairėsi į visas puses mėgindamas pamatyti taip reikalingą daiktą, bet drauge stebėjo ir pikčiausią šio žaidimo kamuolių, kad šis nesugalvotų staigiai pakeisti savo strategijos. Ir galiausiai vaikinas buvo privestas, keistai pasirinkto vedlio. Tik gaila, jog jis atvedė ne visiškai ten, kur tikėjosi pats Grifų Gūžtos koledžo atstovas. Ne pas aukso šmauštą. Bet atskraidino ten, kur prieš savo akis galėjo matyti Alisos smūgiuojamą kitą muštuką. Pastarasis buvo nukreiptas ne kur kitur, bet į jaunąją grifų atmušėja. Kerštaujam? galvoje paklausė, nes numanė, kad nori kąstelti atgal. Juk ne kiekvienas geba susitaikyti su kažkieno sukeltą nuoskaudą, o dabartinė švilpei buvo sukelta nuo keliais metais jaunesnės jos tiesioginės varžovės.
Edgar'as greit sustabdė savo skraidantį žirgelį ore ir paleido vieną iš mušeikų skristi savais keliais vildamasis, kad pats dar kartelį ne taps tuo stojusiu jo kelyje. Rimtu žvilgsniu dar vis sekdamas link komandos draugės skriejantį kamuolį nesuvokė ar jis sugebės prasilenkti su Ashley ar vis gi ne. Nebuvo tikras, kad jį pastebėjo ir pati antrakursė, todėl matydamas, kad tiek jaunoji mokinukė, tiek muštukas labai greta vienas kito, sušuko vildamasis, kad sureagavo ne per vėlai:
- Ashley! Muštukas! Saugokis!- ir pats pasileido skrieti jos pusėn, jei netyčia jaunesnioji koledžo draugė būtų užkliudyta.

[Bando pastebėti šmaukštą: 4]

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Vis dėlto po laiminga žvaigžde gimė tas Igoris arba Ashley eilinį sykį ir vėl visko neapskaičiavo. Išsisuko rupunžėlė. Pasisekė. Kol kas. Pradedančiųjų sėkmė. Na, tačiau tiksliai nustatyt kryptį, kuria paliedus kamuolį galėsi it pamišėlė džiūgaut, o gal kažkas ir persikreipęs keikt, tikrai nėra lengva. Ech, sudėtingas čia klausimas.. Gal labiau sėkmės ir išmonės reikalas, tad reik nesigręžiot atgal, o sparčiai irtis priekin. Užsilikt ties praeitim labai jau pavojinga. Gali taip ir užstrigt ties tuo nelemtu, viską sugadinusiu tašku ir pasimest, nebeatrast kelio ateitin. Ne vienam jau šitaip atsitikę, ne vienas jau paskendęs. Šįkart šits dalykas antrakursei negresia. Ne. Tik ne dabar, ne per šias rungtynes. Keista, bet mergiūkštė buvo kaip niekad linksmutė, nors ir stipriai šovė pro šalį. Pažiūrėsim ar bus tokia laiminga, kai per savo žioplumą atiduos švilpiam taurę. Tada beliktų tik tikrai važiuot gydytis psichiatrinėn. Na, patys matot, kad jau perspaudžiau. Gal taip ir netektų elgtis, tačiau savaitėlė pogulio tikrai praverstų, mat Ashley optimistė buvo nekokia ir menkiausia smulkmena einanti ne pagal jos planą, priversdavo grifę rimtai viską suimti į galvą. Patikėkit, tai labaaai gyvenimą apkartinantis bruožas, nuo kurio geriau bėgt ir rėkt, nors ką ten bepribėgsi.. Davė dievas tai ir še, turėkis, sukis kaip išmanai.
Taigi, kaštonplaukė sėdėjo vidury aikštės tarytum pabučiuota. Ši kaip jau tapo įprasta, klaidžiojo po savo išvedžiojimus, bandydama sukurpti dar vienutį. Pagaliau po geros valandikės strazdanė atsibudo iš transo, o gal vis dėlto savo minčių liūno. Prabudo ne be priežasties. Jaunėlę prikėlė kažkokie perspėjimai, šūksniai.
- Ką? Kur? Kas? - apsižvalgė ir net pati beveik neteko amo. - Uoj blyyyn, - išvydusi tai ko mažiausiai tikėjosi, keiktelėjo blyškiaveidė.
Taip, mažoji tapo (o gal dar ne visos viltys prarastos) Faun pasiųsto muštuko auka. Greitai sureagavusi, Ashley stipriai užsimerkė. Kantriai išlaukusi tinkamiausio momento, šokoladinių plaukų savininkė stipriai suėmė lazdą, mat suprato, jog teks vožt kaip niekad jai dar neteko ir.. Smogė.
[Atmušimas į Alisą: 6,3]
P. S.I hope you're happy.