0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 341
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Andromeda per silpnai sviedė kritlį, tad jis net neįpusėjęs pradėjo kristi žemyn. Frankas tai pamatęs, iškart stipriai sugniaužė šluotą, net delnai pradėjo prakaituoti, ir šovė žemyn. Aštrus vėjas smogė jam į veidą, bet jis tik tyliai susikeikė bei toliau lėkė žemyn. Kritlis vis tiek bus mano. Švilpynė privalo laimėti. Turime įrodyti, kad šis koledžas nenusileidžia kitiems trims. Ir jei nelaimėsim, tegul mane nukankina septyni velniai, karaliaujantys skirtinguose pragaruose. Iki žemės liko tik keli sprindžiai, o kamuolio švilpis dar nepasivijo. Stipriai spustelėjo šluotą ir ši šovė, kaip paplaukusi. Frankas spėjo pagriebti kamuolį ir iškart visa jėga kilstelėjo šluotkotį į dangų. Šluotą tik dusliai sutraškėjo, bet spėjo išvengti tvirtos ir kietos žemės. Na, iš tikrųjų šluotos keli šeriai palietė ją, bet tai nieko nekeitė. Kritlį jis stipriai prispaudė prie krūtinės ir šovė į dangų. Jis ten sumanė pasislapstyti tarp debesų, pažaisti slėpynes. Debesys buvo tokie tiršti, kad net pats vos ką nors matė. Ten buvo dar šalčiau ir snaigės ten buvo ne tokios trapios, sunkesnės. Jis net pajuto, kaip jo visa juoda galva pasipuošė baltu snaigių vainikėliu. Jis giliai įkvėpė, nurijo seiles ir pajuto, kaip jos skaudžiai nutekėjo gerkle.

[-]

*

Neprisijungęs Andromeda Fomalhaut

 • V kursas
 • *
 • 44
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My mind is far away from easy.
 Andromeda, net išsižiojusi stebėjo viską. Jos mesto kritlio Daniela deja, kad ir kaip būtų gaila nepagavo, bet ačiū Salazarui Klastuoliui, kad jo nepagavo ir Frankas. Juodaplaukė nieko nelaukdama puolė žemyn gaudyti kritlio, plaukai lindo į akis ir į burną, trukdė matyti tačiau ji vis tiek, lėkė kamuolio link. Deja Frankas paskubėjo labiau nei ji ir greičiau pačiupo kritlį nei ji pati. „Ką?! Ne!“- ji niršiai pagalvojo ir greitai sustabdžiusi šluotą pradėjo kilti paskui Franką.
-FRANKAI STIGLERI TU UŽKNISAI IKI GYVO KAULO.- juodaplaukė niršdama suriko ir nusekė paskui vaikiūkštį į debesis.     
  Ji ne daug nuo jo atsiliko, o kai šis pasuko į šoną - vos neatsitrenkė. Vos pakilusi ji pajuto kaip stipriai pasikeitė klimatas, jei ji tą menką pūgą skaitė snaigių siena, tai debesys buvo dar baisiau... Jie buvo tokie tiršti, kad vos galėjo ką nors matyti, o snaigės kietesnės, beveik kaip ledo gabaliukai. Apie vėją nė kalbos nebuvo... palyginus šį vėją su vėju apačioje, apačioje jis buvo tarsi šilko patalai.
  „Kur tas prakeiktas Stigleris?“- mergiotė susijaudinusi pagalvojo.
  Prisimerkusi klastuolė pradėjo lėtai skristi ir visai netrukus pastebėjo tamsų šešėlį. „Štai kur tu. Suradau!“- ji pikčiugiškai nusišypsojo ir greitai prie jo priskridusi pabandė pagriebti taip trokštamą kamuolį.

[Perėmimas iš rankų:2]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Andromeda Žvyniuotoji »
the child is grown the dream is gone and I have became comfortably numb

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

 • VI kursas
 • *
 • 308
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Raudonplaukė Salazaro išpera
  Atrodo, kad viskas Klastūnyno komandai slenka iš po kojų: nei kritlis jų rankose, nei antrakursė gaudytoja pagauna šmaukštą. Negana to, per tą švilpalaikį jį ir iš akių pametė, o ir dar ta krentančių snaigių siena trukdo  vėl akimis surasti kamuoliuką. Ar viskas gali būti dar blogiau? Taip, gali, jei tik Igoris pagautų tą auksinį skraiduolį. „Tik per mano lavoną!“- piktai pamąstė raudonplaukė, ir, stipriai suėmusi šluotą, perlėkė kiaurai sniego sieną ieškoti šmaukšto.  Iš tiesų nebloga mintis šovė Klastūnyno komandos gaudytojai į galvą: reikėtų pasekti Švilpynės gaudytoją Igorį Lorijaną Greywindą. Gal jis jau pastebėjo tą „suknistą“ šmaukštą, o jei ne, tai geriau komandų gaudytojai jį pastebės vienu metu.
   Nusileidusi šiek tiek žemiau, Morgana ėmė akimis ieškoti žmogaus, su Švilpynės uniforma. Tokių, žinoma, buvo ne vienas, tačiau pastebėti tą, kuris skrido - ar bent taip atrodė - greičiausiai ir tarsi kažką vaikydamasis, nebuvo sunku. Pasilenkusi į priekį, gyvatėlė it kulka nulėkė prie vieno iš Greywindų berniukų. Dabar nė  nerūpėjo tai, kad raudoni plaukai nuo šlapių snaigių buvo sulipę, o nosis nuo šalčio gerokai paraudonavusi, užtat visas jos vidus virė iš pykčio, adrenalino ir noro nugalėti. Dabar svarbiausia buvo  pastebėti ir bet kokiais būdais sugauti tą auksinį kamuoliuką su sparnais.

[Bandymas pastebėti aukso šmaukštą: 3]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Morgana Buterfield »
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Neptunica Ameshville

Greičiausiai mes šias rungtynes pralaimėsim. Jeigu komandoje būtų vaikinų būtų visai kitas reikalas. atsiduso penktakursė ir prisiminė įvykį iš vaikų namų.

Vasaros vidury buvo nedidelė sporto šventė vaikų namuose, kur gyvena mergaitė. Buvo tinklinio, krepšinio, futbolo ir lengvosios atletikos varžybos vyresniems(13-18m.) vaikų namų gyventojams ir judrieji žaidimai mažiesiems. Žinoma taip susijungę viskas būti negalėjo. Buvo atskiros 17-18m., 15-16m., 13-14m. grupelės, mažesniuosius irgi išskirstė į grupes. Blondinukė buvo patekusi į 8-9 metų grupę. <...> Rungtynėse deja laimėjo kita 8-9 metų vaikų grupė, kurioje buvo daugiau berniukų. Mažoji Blackwood nemėgdavo pralaimėti ir gailėjosi, kad prisijungė prie žaidinių. Tą dien ji pasižadėjo sau, kad daugiau niekada nežais panašių žaidimų.

Mergina nusijuokė. Prieš 7 metus pati sau pažadėjo, kad nebežais, o dabar? Maža to, kad žaidžia tai dar ir komandos kapitonė. Gal aš nešu nelaimes ir aš kalta, kad dabar Klastūnynas pralaimi kvidiče? toptelėjo paauglei. Visgi atsikračiusi tokių minčių ji nuskriejo ieškoti muštuko. Ji privalėjo bent kiek padėti savo komandai laimėti. Muštukai lyg tyčia buvo kažkur pasislėpę. Kurgi bent vienas iš jūsų, a? žvalgėsi. Muštuko paieškos užtruko kiek ilgiau. Jie abu buvo "pasislėpę" už lankų. Vienas spėjo pabėgti, kitą klastuolė spėjo sugauti ir greit rado auką - Franką. Šis buvo nugvelbęs kritlį tiesiai Andrei iš panosės. Pasivijusi muštuką, mergina įsibėgėjo ir iš visos jėgos trenkė su lazda per muštuką ir šis nulėkė Stiglerio link.

[Atmušimas į Franką Stiglerį: 1; 3 ]

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

 • Hileris
 • ****
 • 402
 • Lytis: Moteris
 • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Aukso šmaukštas šovė pirmyn, išsisukdamas nuo  atlėkiančios švilpio rankos. Tačiau, po akimirkos, aukso šmaukštas greitis pakito ir pradėjo skrieti it apdujęs vos vos atsiplėšdamas nuo Igio replių.
Jaunuolis mintyse nusikeikė. Negi iš tiesų šis prakeiktas parazitas užkerėtas!?- karčiai pasipiktino tasai.
Staiga, prisigretino nusilpusi Morgana, kuri ir vėl pliurpė it kokia višta.
Užsičiaupk tu, po paraliais,-slapčia įsiuto. Taip norėjo jai užvošt, kad dantys tos gyvataitės išbarškėtų, ausyse varpai suskambėtų, bet užuot tai padaręs atkirto:
-Ko aš nežinau, Morgana?- dėbtelėjo į mergaitę. Jo balse nuskambėjo pasipiktinimas,- O kas gi tie liudytojai? Kokią dar medžiagą turi?- atseit išsigandusį  suvaidino Švilpynės kapitonas ir gaudytojas. Prunkštelėjo,- sakyk, jei nori, man nėra jokio skirtumo. Vis vien aš nesu vilkolakis,- tiesiai rėžė Igis, ir dingo klastuolei iš akių- šovė žemyn, link kvidičo aikštės apsnigtos žemės,  paskui šmaukštą.
Na ir kvailė. Mano, kad taip mane išgąsdins,- nusišaipė mintyse Mirtininkas, staigiai sustabdydamas šluotą ir ją priversdamas skristi jau tiesiai. Balta žemė lėkė pro antgamtiko kojas,- Tegul neskiedžia nesąmonių. Kaip ji mane sukirs, jei būsių ir taip žuvęs nuo Slapstūnų ar Medžiotojų ar Senato rankos, a?-pamintijo, atlikdamas staigų viražą į kairę. Tegul savo šnekas susikiša į savo klastuolišką burną.
Sustipręs vėjas pagavo jaunuolį. Gūsis smogė rudaplaukiui į nugarą, priversdamas sugriežti Igį dantimis ir vos nenudribti nuo šluotos bei susipažinti su motina žemele. Tačiau, didelių jėgų pastangomis švilpis nepametė savo trajektorijos ir iš akių auksinio parazito, nors vėjas ir snigimas vis intensyvėjo, kolei viskas aplinkui apsitraukė baltu šydu- buvo balta, balta, visur kur besidairė Lorijanas, o auksinė spalva vis nyko ir nyko šiame baltume. Gaudytojas prisimerkė. Apmaudas ir nerimas sukaustė vaikino širdį. Ne! Neišnyk!- įsakė šmaukštui, bet tasai neiišgirdo arba neišklausė švilpio įsakymo.
Bandė pagreitėti, prisivyti kaip nors, troško, kad šis šydas kažkus pasibaigs, vėl bus tas pats matomumas. Antgamtiką apėmė panika.
Nepavyko.
Igis greitai griebėsi paskutinio išsigelbėjimo šiaudo- klausos.
Nagi!
Įsiklausė. Ne, tik vėjo, šluotų švilpimas, sirgalių kauksmas...ir kažkoks...kažkoks garsas.
Lorijanas iš nuostabos išplėtė akis. Aukso šmaukštas!
Ir iš tiesų, vėl prieš mėlynai pilkas akis pasirodė aukso spalvos taškelis, kuris it patrakęs judino savo sparnelius, lyg mažas žvirblis bandydamas pabėgti nuo plėšraus paukščio.
Ir Igis, nieko nelaukęs perskrodė su ranka snaigių perpildytą orą.

[Bandymas pagauti aukso šmaukštą; 6]

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 192
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Merginos veiksmo visai neprireikė. Marios paleistas muštukas nė nepalietė Igorio. Kuo toliau tuo švilpiams vis labiau sekėsi. Dabar jie turėjo visą pranašumą: kritlis jų rankose, Igoris jau bando pagauti šmaukštą. Kas gali būti geriau? Tiktais pergalė. Tačiau kuo toliau tuo labiau oro sąlygos sunkino kelią iki tos laimės. Krentančios snaigės sukūrė miglą per kurią nieko nesimato, o stiprėjantis vėjas privertė snaiges dar labiau purtytis ir trikdyti žaidimą. Kodėl visados per kvidičo varžybas būna blogas oras? Jau antros rungtynės kai apie saulę gali tik pasvajoti... - pagalvojo mergina ir tikėjosi, kad bent jau geresnis oras pasitaikys kitoms rungtynėms. Tačiau dabar reikia ne apie kitas rungtynes galvoti. Dabar reikia veikti. Ir skubiai.
Alisa nuskrido ieškoti muštuko. Tuo metu vis mintijo kaip sekasi kitiems komandos draugams ir ar jie jau šalia pergalės. Staiga tolumoje išvydo kažkokį objektą. Ji pradėjo greičiau skristi. Bet vos po keliasdešimt sekundžių ji jį pametė iš akių.
-Nagi, kur tu? - ištarė Alisa.
Staiga mergina pasisukusi į kitą pusę pamatė lekiantį muštuką. Ji pradėjo skristi paskui jį tačiau tik tada pastebėjo, kad jis skrieja tiesiai į komandos draugą Franką. Mergina pradėjo lėkti kaip sūkurys. Net apsivertė ir sekundę pabuvo ore žemyn galva, tačiau išsilaikė ant savo mylimosios šluotos. Ji dabar skriejo taip, kad beveik galėjo paliesti muštuką. Švilpė apsižvalgė ir tik tada pastebėjo jog jos padėtis labai puiki, kad pataikytų į Klastūnyno gaudytoją. Priartėjus dar labiau prie vaikino mergina pasisuko ir pabandė tvoti per tą jau nusibodusį muštuką tuo pačiu bandydama nublokšti jį į Morganą.
[Atmušimas į Morganą nuo Franko: 4; 6] 

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

 • Burtininkė magizoologė
 • *****
 • 711
 • Lytis: Moteris
 • I wonder why
RPG vertinimas

Gaudytojai
Morgana Buterfield: 9
Igoris Lorijanas-Greywindas: 10

Atmušėjai
Maria Blackwood: 9
Alisa Faun: 10

Puolėjai
Andromeda Žvyniuotoji: 10
Frankas Stigleris: 9

Kauliuko rezultatai

Frankas Stigleris: -
Andromeda Žvyniuotoji: 5; 2
Morgana Buterfield: 3
Maria Blackwood: 4
Igoris Lorijanas-Greywindas: 6; 5
Alisa Faun: 2; 4

Frankas Stigleris neatlieka veiksmo.
Andromeda Žvyniuotoji pagriebia kritlį tiesiai Frankui Stigleriui iš rankų.
Morgana Buterfield ir vėl pastebi aukso šmaukštą.
Maria Blackwood nepasiseka numušti muštuko Franko Stiglerio link.
Igoris Lorijanas-Greywindas galiausiai pagauna aukso šmaukštą.
Alisos Faun veiksmas anuliuojamas dėl anksčiau Maria Blackwood nesėkmingai pasiųsto muštuko.

Kvidičo rungtynės baigtos

Kritlis priklauso Andromedai Žvyniuotajai (Klastūnynas).
Igoris Lorijanas-Greywindas pagauna aukso šmaukštą.
Rezultatas: Klastūnynas 0 – 150 Švilpynė.

I wish I told a different tale