0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alisa Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 190
  • Lytis: Moteris
  • Lost in a world that doesn't exist
Mergina išklausė visko ką pasakojo mokytojas ir trumpai užsirašė ką reikės atlikti per praktiką, kad kartais susisukus smegenims nieko nepamirštų. Užduotis nelengva... - pamanė Alisa ir nieko nelaukdama pasiėmė buteliuką su skysčiu ir juo pripildė dubenėlį. Ji suėmė rankomis plaukus ir juos nukėlė į nugarą, iš lėto lyg koks vėžlys panardino savo veidelį į dubenį. Visa aplinka pradėjo blankti, o Alisa nebesuprato kas vyksta. Jai akyse mirgėjo visokių spalvų atspalviai. Galiausiai ji pabandė atsimerkti ir apsižvalgė. Ji pasijautė kažkokia žemesnė, smulkesnė ir lyg žiūrėtų ne pro savo akis. Taip ir buvo. Staiga Faun viską užmiršo ir visos jos mintys pradingo.
Ji buvo elfė. Juodoji elfė. Šalia jos stovėjo žmogus - maždaug 40 - 50 metų, iš apsiausto matėsi, kad burtininkas. Dėvėjo juodą klasikinę cilindrinę kepurę. Jie abu ėjo akmenimis grįsta gatvele.
- Ina! Duok man mano lazdelę.
Elfė greitai atidarė krepšį kurį pati nešė ir ištraukė lazdelę. Neilgai trukus vyras pabeldė į vieno seno namo duris. Duris atidarė moteris. Inos burtininkas suglumęs pažvelgė į moterį:
- Dela, kodėl ne tavo elfas atidaro duris?
- Tas kvailys pradėjo maištauti, kai duodu įsakymą ką nors padaryti jis tik sėdi ir rėkia sakydamas, kad jis netarnaus tokiai kvaišai, kad elfai ne tokio gyvenimo nusipelnė. Man jį pavyko įmesti į narvą, bet vis tiek nieko nedaro, o tik drasko grotas.