0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • VII kursas
 • *
 • 1371
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
RPG vertinimas

Nora Kühnemund: 9
Leliana Shiwasù: 10
Alisa Faun: 7
Igoris Lorijanas-Greywindas: 10
Vanilla Hinkley: 10
Frankas Stigleris: 10
Philemon Le Blanc: 9
Adelaidė Kondwani 9

Kauliuko rezultatas

Nora Kühnemund: 3
Leliana Shiwasù: 5; 2
Alisa Faun: 4
Igoris Lorijanas-Greywindas: 3
Vanilla Hinkley: 5
Frankas Stigleris: 1; 5
Philemon Le Blanc: 5
Adelaidė Kondwani: 3Nora Kühnemund pasiunčia kritlį Adelaidės Kondwani link.
Leliana Shiwasù nepataiko muštuko į Igorį Lorijaną-Greywindą.
Alisa Faun nepataiko į muštuką.
Igoris Lorijanas-Greywindas sugauna aukso šmaukštą.
Vanilla Hinkley nepranoksta jau siekiančio šmaukšą švilpių gaudytojo. Vanilla Hinkley veiksmas anuliuojamas dėl pirmiau jau įvykusio sėkmingo veiksmo.
Frankas Stigleris neperima kritlio.
Philemon Le Blanc sėkmingai perima kritlį.
Adelaidė Kondwani veiksmas anuliuojamas dėl prieš ją įvykusio sėkmingo perėmimo.

Kvidičo rungtynės baigtos

Kritlis atsiduria Philemon Le Blanc rankose.
Igoris Lorijanas-Greywindas sugauna aukso šmaukštą.
Rezultatas: Varno Nagas 0 - 150 Švilpynė.

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

 • Hileris
 • ****
 • 401
 • Lytis: Moteris
 • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Igoris per miglą suprato, kad vos nepersivertė per šluotą ir nenukrito žemyn. Rodės įvyko stebuklas. lygiai toks pats kaip ir teisėjo pranešimas, nuaidintis antgamtiko ausyse.
Pala.. Ką?- išsiplėtė iš nuostabos mėlynai pilkos akys. Švilpis netikėtadamas atgniaužė dešinės rankos prištus ir išties! Auso šmaukštas gulėjo jo delne!
Sumišimą greitai pakeitė širdį džiuginanti euforija. Jis pagavo aukso šmaukštą ir Švilpynė laimėjo prieš Varno Nagą!
Džiaugsmas ir laimė užgožė bjauro oro keliamas išdaigas, o žiūrovų ūžesys apkurtino Igorį.
-Mes laimėjom!- suriko šis savo komandos draugams, pergalingai iškeldamas auksinį daikščiuką rankoje, viršum savo galvos. Šypsodamasis švilpis žvelgė į Philemon, kuris laikė rankose kritlį, Keitą, Alisą, Franką. Galiausiai atsisuko į Vanilę, Varno Nago gaudytoją, jau buvusę priešininkę.
-Ačiū, kad galėjau su tavim pasivaržyti. Per daug nenuliūsk, kaip sakė žiobaras
Johnas Maxwellas: „Kartais laimi, o kartais pasimokai." Sėkmės jums kitose rungtynėse,- ir taip taręs nuskriejo link draugų. Šį kartą greitis jau nebuvo toks didelis, bet ir ne mažas. Atrodė, Lorijanas mėgavosi šiuo skrydžiu.
-Su pergale! Šaunuoliai! Nuostabiai padirbėjot!- nuoširdžiai pagyrė  saviškius kapitonas, kai priskrido prie jų,- Alisa, Frankai, Philemom, Keitai, judam atšvęst. Tikrai neleisiu šiandienos dykai praleisiti.
Ir po kelių akimirkų nuskriejo link žemės, džiūgaudamas savyje.
Tell your brother that he's gotta rise up/ Tell your sister that she's gotta rise up - Laurens, "Hamilton".

*

Neprisijungęs Mireille Céline Leroy

 • VII kursas
 • *
 • 68
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Lėkdama stadiono pakraščiu ir vis vingiuodama, kad išsisuktų nuo ją besivejančio muštuko, antrakursė niekaip nepaliovė dairytis bei galiausiai kažkur iš apačios pamatė atlekiant jos prarastąjį blokštą. Šis vos nekaukštelėjo jai pačiai į pakaušį, bet galiausiai nugulė jos delne ir Lija apsisukusi užsimojo. Deja, pakankamai stipriai bei taikliai smūgiuoti jai nepavyko, mat vos kilstelėjus ranką kiek aukštėliau, be proto sudiegė šoną. Kaip tik tą, į kurį ir buvo įsirėžęs tasai muštukas. Vis gi, patį kamuolį kliudyti ji tai kliudė, tačiau ne tiesiai per centrą, o iš šono, tad tai tik privertė jį beprotiškai suktis orbitale aplink save, bei skrieti kažkur visai šonan. Leliana užsiplieskė iš apmaudo bei apsigręžė ketindama skristi ir dar kartelį pasigauti tąjį muštuką.
Bet to jai nebeprireikė. Vos žvilgtelėjusi į padangėje zujančius žaidėjus, iškart suprato, jog viskas baigta. Ir neatrodė, kad jų naudai. Primerkusi įkypas savo akis, ėmė jomis naršyti tarp vis dar ore skrajojančių savo bendramokslių. Ir štai, visai netrukus pamatė Švilpynės gaudytoją, dabar sau laimingai begniaužiantį aukso šmaukštą. Jis buvo gerokai vyresnis už ją ir už visas jos komandos nares, bet Lelija vis dar vaizdavosi savo galvoje tą nuostabią sceną, kuomet jam prieš pat pagaunant šmaukštą, jį šalin nuneša muštukas. Neapsakomai maloni fantazija, nieko nepridursi. Antrakursė, jau gerokai vėliau, vis suko galvą, kaip viskas būtų pasibaigę, jei tą akimirka muštuką būtų paleidusi tiksliai į taikinį. Ar pergalę dabar švęstų jie? Šito niekas nebesužinos, tad ji, išliedama paskutinį susierzinimą, tiesiog tėškė blokštą šalin, kaip jau norėjo padaryti, berods, nuo pat rungtynių vidurio. Šis nuskriejo tolyn ir dingo kažkur už tribūnų, kur prašapti nuo šiandienos aikštelėje įvykusios nesėkmės, troško ir pati. Juk ji taip pat prisidėjo prie jų pralaimėjimo. Nepakankamai greita, nepakankamai taikli, nepakankamai gera ir dar šimtas kitų „nepakankamai“ skambėjo jos galvoje. Ir niekaip netilo.
Šiaip ar taip, nusileisti žemėn ji turėjo, tad netrukus suėmė save į nagą. Atpalaidavusi visus nepasitenkinimo iškreiptus mimikos raumenis bei iš išorės neduodama įžvelgti jokių neigiamų emocijų, juodaplaukė pakreipė šluotkotį į šoną, o tuomet įstrižai apačion. Tik smegenų kertelėje vis dar tyliai šnabždant priekaištingiems balsams, Leliana nutūpė ant pažliugusios nuo lietaus žemės. Ganėtinai atsipalaidavusi linktelėjo švilpių komandai, sveikindama su laimėjimu, o tuomet prikandusi lūpą apsisuko ant kulno bei išžingsniavo iš aikštės, už nugaros palikdama lietuj nuplauti šios dienos prisiminimus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Leliana Shiwasù »
shush