2

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 186
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Tema: Stichiniai augalai – oras.
Prieš pradedant pamoką, siūlyčiau susipažinti su praeito užsiėmimo teorine dalimi.

 Starkas iš anksto informavo mokinius, kad pamoka vyks ne įprastoje vietoje, tad laukė jų pievutėje šalia miško, ant vejos gulėjo keliolika šluotų. Oras puikiai tiko užsiėmimui lauke - švietė saulė, tokia reta vėlyvą rudenį, tačiau gana šilta, giedrame danguje nesimatė nė vieno debesėlio. Idilišką vaizdelį gadino stiprokas vėjas, tačiau jis kaip tik galėjo suteikti užduočiai įdomumo ir pasukti ją netikėta linkme. Trumpame laiškelyje taip pat buvo pranešęs, kad vaikai apsirengtų patogiais rūbais - tikėjosi, kad bent dalis atsižvelgs į šį prašymą.
 Mokiniai pradėjo rinktis kelios minutės prieš tolumoje nuaidint varpui. Kai jų ausis pasiekė paskutiniai jo dūžiai, vaikinukas šaltai šyptelėjo, šitaip pasisveikindamas su susibūrusiais vyresnių kursų mokiniais.
 - Šiandien pamoką pradėsime kiek kitaip nei visada, - nieko nelaukdamas prabilo, - Praleisime teorinę dalį ir iš karto keliausime prie praktikos. Užduotį vykdysite miške: juk ne šiaip sau čia susirinkome, - abejingai nusišypsojo.
 Dar spėjo atsikosėti ir perėjo prie užduoties aiškinimo.
 - Medžių viršūnėse yra keletas vertingų oro stichijos augalų. Jum reikia nusikakti iki tų viršūnių. Siūlau tą daryti skraidant ant šluotų, visi turėtumėte būti įvaldę šią priemonę. Jei vis dėlto ant šluotos jaučiatės neužtikrintai, galite paprasčiausiai lipti į medį, tik tai jums užims daug daugiau laiko. Kai jau būsite viršuje, raskite oro augalą ir švelniai surinkite jo žiedus, dėkite juos į drobinį maišelį. Surinkę žiedus grįžtat čia ir man atiduodat kapšelį. Nepamirškit, kad stichiniai augalai yra sudaryti pagrinde iš stichijos, tad bus tikrai nelengva pastebėti oro augalus.
 Išdalino mokiniams drobinius maišelius.
 - Klausimų turėsit? - nužvelgė mokinius, - Būkit atsargūs, mat medžių viršūnėse gali būti pasislėpusių ne itin draugiškai nusiteikusių gyvių. Sėkmės! Tikiuosi, nieks nenukris nuo šluotos.

Jei kažko nesupratote, drąsiai klauskite - pasistengsiu paaiškinti aiškiau.
Prašyčiau bent 3 postų, tradiciškai: remiatės vaizduote, nepamirštat logikos.
Lauksiu įdomių postų!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

Neprisijungęs Tristan Cadogan

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 244
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka IV-VII kursams
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Maria atsikėlė ir pasirąžė. Šiandien pirma pamoka Herbologija. Mergina užsidėjo žiobarišką sportinę apranga, mat tokia apranga jai ir buvo patogiausia. Kiek suprato šiandien bus labiau praktinė pamoka. Susirišusi plaukus į aukštą uodegą penktakursė išėjo iš mergaičių miegamojo. Bendrasis kambarys buvo tuščias ir čia buvo šiek tiek šaltoka. Nukreipė lazdelę į židinį. - Incendio. - Mostelėjo ir židinyje atsirado ugnis. Taip geriau šyptelėjo ir išėjo iš bendrojo kambario. Neilgai trukus pasiekė laiptus ir duris. Mąstydama apie ką bus pamoka, klastuolė žingsniavo link reikiamos vietos. Atėjusi pamatė sudėtas šluotas. Kol kas ji buvo vienintelė atėjusi mokinė. - Labas rytas, profesoriau Starkai. - Pasisveikino prefektė ir atsistojo prie vienos iš šluotų, kuri jai labiausiai priminė jos "Kometą". Kiti mokiniai po truputi rinkosi. Kai susirinko daug mokinių, mokytojas paaiškino užduotį. Kaip tik geras išbandymas prieš Kvidičo čempionatą, išmoksiu geriau skraidyti ant šluotos. Pasikvietusi šluotą, ją sugavo ir atsisėdusi nuskrido link miško.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 536
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: II herbologijos pamoka IV-VII kursams
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Retas atvejis, kai į pamoką galėjai keliauti be apsiausto, žyminčio mokyklos ir magijos pasaulio atributiką. Raštelis pranešė apie pamoką kitoje aplinkoje, tad ketvirtakursė įsirioglino į patogų raudoną džemperį, tarsi vis tiek atspindintį koledžo dvasią ir gražiai derantį prie žalių paauglės akių. Ištikimi juodi džinsai ir sportukai papildė patogios aprangos komplektą.
Nors keturiolikmetė dažniausiai žengė tyliai, tačiau keistai sausos miško šakos ir traškučiais pavirtę rudens lapai šlamėjo po minkštais žingsniais nuslopindami įprastą miško tylą.
Kelias minutes klausėsi šakų traškėjimo, kol akyse pasirodė pamokos vieta ir stoviniuojančių žmonių siluetai. Šiek tiek paspartinusi žingsnį Klarė pasisveikino. Negalėjo būti nieko blogiau už nemandagumą. Tai žinojo ne tik burtininkai, tačiau visi kalbantys sutvėrimai bent kartą pabuvoję įprastai lietingoje saloje.
Strazdanės veidas kiek galėdamas nuslėpė mišrius jausmus. Jai nepatiko svetimos šluotos. Ir kadangi profesorius jau teigėsi parašyti raštelį, nurodantį, kad teks patogiau apsirėdyti ir ateiti į atvirą erdvę, galėjo paminėti ir galimą skrydį šluota. Dabar teko rinktis iš to, kas čia buvo, aišku, nedelsė, kai šalia stovėjusi kursu vyresnė klastuolė jau nučiupo vieną iš padoriausiai atrodžiusių. Nieko nelaukdama atsispyrė nuo žemės, ir pakilusi metru aukščiau bandė priprasti prie mokyklinės šluotos.
Priskrido prie profesoriaus, pasiėmė maišelį ir užsikabinusi rankenėles ant riešo, kur ilsėjosi bent kelios gumelės, pasiruošusios pakeisti senąsias, kurios neatlaikiusios žaliaakės plaukų storio dažnai sprogdavo kaip pervirusios dešrelės.
Įsitikinusi, kad šluota funkcionuoja kaip ir normali magiška šluota, Klarė susijuokė normali, magiška, jau pats pasakymas prieštaravo sveiko proto logikai. Tačiau kiek logikos gali rasti burtų ir kerėjimo mokykloje? Kojos lietė medžių viršūnes, prilietus stambesnę medžio šaką, nebuvo taip malonu, bet smulkūs lapeliai, dar nenupūsti rudens vėjų, maloniai šiureno. Prisiminusi herbologo pasakymą, keturiolikmetė nenoriai atitraukė kojas nuo medžių, girdėjo ten gali pasitaikyti koks gyvis, nusitempsiantis grifiukę nuo šluotos.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Ats: II herbologijos pamoka IV-VII kursams
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Mergina šį rytą atsibudo anksti. Pro užuolaidų plyšius į kambarį krito šiek tiek erzinantys saulės spinduliai. Alisa šalia lovos buvo pasidėjusi raštelį jog neužmirštų jog pirmoji šiandienos pamoka - Herbologija vyks lauke. Kad būtų patogu mergina užsidėjo storą džemperį ir patogias sportines kelnes. Įdomu, ką veiksime lauke... - svarstė rišdamasi nedidelį, netvarkingą kuoduką. Kadangi buvo dar likę daug laiko mergina susikrovė į kuprinę daiktus ir palikusi savo lovą bei kambarį nuėjo į didžiąją salę valgyti pusryčių.
Sočiai pavalgiusi, nieko nelaukdama švilpė ėjo tiesiai į reikiamą vietą. Tai buvo pievutė šalia miško. Ant žolės gulėjo keliolika šluotų. Alisai čia buvo tai bent siurprizas. Džiugus siurprizas. Alisa labai mėgo skraidyti šluota, be to juk ji yra ir atmušėja Švilpynės kvidičo komandoje.
- Labas rytas, - maloniai nusišypsojo švilpė sveikindamasi su profesoriumi. Ji išklausė profesoriaus aiškinimą ką jie veiks šią pamoką ir nieko nelaukusi priėjo prie vienos iš šluotų.
Ką gi, ką gi... Kurią čia dabar pasirinkti? Po ilgų svarstymų mergina pagriebė į rankas vieną iš vidurinių šluotų kuri iš likusių jai atrodė geriausia. Mergina užsilipo ant šluotos ir atsargiai pakilo nuo žemės paviršiaus. 

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 186
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: II herbologijos pamoka IV-VII kursams
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Ačiū dalyvavusiems pamokoje. Taškai bus paskirstyti greitu metu.
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020