Renginiai
  • Gegužės 18 d. - Egzaminai
  • Gegužės 21 d. - Profesorių atranka
  • Gegužės 25 d. - Atostogos
  • Birželio 01 d. - Naujų mokslo metų pradžia
Aktyvios pamokos
  • Šiuo metu aktyvių pamokų nėra.

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elena LoveGood

• VII kursas
  • *
  • 237
  • Taškai: 14
  • Lytis: Moteris
  • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #855 Prieš 5 dienas »
 Ši diena Elenai buvo kiek kitokia. Pagaliau ji nėjo į Uždraustąjį Mišką, o vaikščiojo Hogvartso koridoriais. Grifė lėtai, lyg zombis slampinėjo po koridorius ir ieškojo ko nors įdomaus. Kuo toliau, tuo labiau jaunąją metamorfmagę ėmė miegas, nes nieko negalėjo surasti.
 ,,Gal tu atsimeni kada paskutinį kartą grojai? Nes aš tai ne...”
 Vos pasigirdus jos Vengrijos Ragauodegės Lulu balsas LoveGood galvoje, privertė ją grįžti į praeitį. Kad ir kaip Grifė stengėsi tai atsiminti, jai labai, labai prastai sekėsi.
 -Na... Aš neatsimenu,- tyliai suburbėjusi sau po nosimi, penktakursei greitai į galvą atėjo mintis. Pasukusi dešinėn pusėn, raudonakė atsisuko veidu į sieną.
 Aš noriu pagroti... Aš noriu pagroti... Aš tiesiog noriu pagroti! Galvojusi apie tai, pilkaplaukė vis vaikščiojo pirmyn ir atgal.
,,Wow... Nieko panašaus dar nesu mačiusi!”
 Vos tai išgirdusi savo galvoje, Elena vėl pažvelgė į sieną. Joje buvo milžiniškos, siekiančios pačias lubas durys. Išsišiepusi penktakursė žvilgtelėjo į Lulu, kuri sėdėjo Elenai ant peties ir įdėmiai žiūrėjo į duris. Grifė tik nusijuokė iš jos ir priėjusi prie durų jas pastūmė. Net nespėjusi apžiūrėti kambario, metamorfmagė išgirdo fortepijono skleidžiamą muziką. LoveGood iškarto suprato jog čia dar kažkas yra, todėl tyliai uždariusi duris atsisėdo ant kiliminės dangos (tokia buvo kambaryje iki pareikalabimo) ir nusiovusi savo batus liko tik su baltomis kojinėmis, baltomis kelnėmis ir juodais marškinėliais ant kurių buvo prirašytą įvairiausių žodžių. Atsirėmusi į sieną, Grifė nukėlė nuo peties drakoniukę ir pasidėjo sau ant kelių. Atrėmusi galvą į sieną Elena pradėjo apžiūrinėti patalpą, bei klausytis muzikos.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017