0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elena Lovegood

• VII kursas
  • *
  • 240
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #855 Prieš 4 mėnesius »
 Ši diena Elenai buvo kiek kitokia. Pagaliau ji nėjo į Uždraustąjį Mišką, o vaikščiojo Hogvartso koridoriais. Grifė lėtai, lyg zombis slampinėjo po koridorius ir ieškojo ko nors įdomaus. Kuo toliau, tuo labiau jaunąją metamorfmagę ėmė miegas, nes nieko negalėjo surasti.
 ,,Gal tu atsimeni kada paskutinį kartą grojai? Nes aš tai ne...”
 Vos pasigirdus jos Vengrijos Ragauodegės Lulu balsas LoveGood galvoje, privertė ją grįžti į praeitį. Kad ir kaip Grifė stengėsi tai atsiminti, jai labai, labai prastai sekėsi.
 -Na... Aš neatsimenu,- tyliai suburbėjusi sau po nosimi, penktakursei greitai į galvą atėjo mintis. Pasukusi dešinėn pusėn, raudonakė atsisuko veidu į sieną.
 Aš noriu pagroti... Aš noriu pagroti... Aš tiesiog noriu pagroti! Galvojusi apie tai, pilkaplaukė vis vaikščiojo pirmyn ir atgal.
,,Wow... Nieko panašaus dar nesu mačiusi!”
 Vos tai išgirdusi savo galvoje, Elena vėl pažvelgė į sieną. Joje buvo milžiniškos, siekiančios pačias lubas durys. Išsišiepusi penktakursė žvilgtelėjo į Lulu, kuri sėdėjo Elenai ant peties ir įdėmiai žiūrėjo į duris. Grifė tik nusijuokė iš jos ir priėjusi prie durų jas pastūmė. Net nespėjusi apžiūrėti kambario, metamorfmagė išgirdo fortepijono skleidžiamą muziką. LoveGood iškarto suprato jog čia dar kažkas yra, todėl tyliai uždariusi duris atsisėdo ant kiliminės dangos (tokia buvo kambaryje iki pareikalabimo) ir nusiovusi savo batus liko tik su baltomis kojinėmis, baltomis kelnėmis ir juodais marškinėliais ant kurių buvo prirašytą įvairiausių žodžių. Atsirėmusi į sieną, Grifė nukėlė nuo peties drakoniukę ir pasidėjo sau ant kelių. Atrėmusi galvą į sieną Elena pradėjo apžiūrinėti patalpą, bei klausytis muzikos.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

• IV kursas
  • *
  • 115
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We were in love with the sun
Ats: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #856 Prieš 2 dienas »
Auksė, pasikišusi pergamento skiautę, dydžio su lyg knyga, kurią taip pat nešėsi drauge, kitoje rankoje, tarp pirštų sukiodama juodą, žiobarišką rašiklį žingsniavo koridoriumi. Jai reikėjo ramios vietelės, kur galėtų vienui viena parašyti laišką tetai, kuri jo šitaip laukė. Tačiau kodėl turėjo knygą su nusususiu raudonu viršeliu, pati nesuprato. Tai buvo jos senas dienoraštis, o šiandien kaip tik Marleną lankė gera nuotaika, akyse žibėjo ugnelės, lūpų kraštai formavo kuklų šypsnį, kuri leido suprasti, jog metas paskaitinėti, kokių nesąmonių pripaistė, buvusi jaunesnė, gal net pasijuoks.
Rudeniniai batai kaukšėjo į grindinį, viena rusvų plaukų sruoga buvo užkišta už ausies, bet mergaitė vis vien jautė tuos apvalius, tuščiavidurius auskarus, dydžio it jos pusė ausies, tabalavusius į šalis. Tikrai nebuvo metas klausimams, kodėl ji juos užsikabino.
Varnė sustojo prie pat įėjimo, po keletos akimirkų žengė vidun, visiškai neapsidairiusi, ar niekas nespėjo taipogi praslįsti į vidų. Aplink matėsi krūvos daiktų, kalnai įvairių menkniekių, tačiau ji ieškojo tik vieno - minkšto, didesnio nei įprastas, fotelio ir rašomojo stalo priešakyje. Ieškoti ilgai neteko - turbūt šiandien buvo laiminga diena.
- Tobula, - ant stalo garsiai padėjo knygą, lapą ir rašiklį. Šis ėmė riedėti kažkur tolyn, bet Hale tai nerūpėjo - ji griuvo ant nugaros, susmigo į fotelį ir užsikėlusi kojas ant rankai atremti skirtos vietos, įsistebilijo į lubas.
Your love feels so fake..
I'll sit and watch your car burn
With the fire that you started in me.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017