0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 240
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
Netrukus Ashley akelės žvelgė į atvirą kosmosą. Aplink - juoda erdvė, kupina mažų, bei kiek didesnių planetų, įvairiausių žvaigždžių ir dar kitokių dangaus kūnų. Vazdas tikrai buvo įspūdingas. Tokį išvysi ne kiekvieną dieną. Dažniausiai taip ir buvo vaizduojamas kosmosas žiobariškuose filmuose, knygose.. Vieną akimirką atrodė, jog nemažas kažkokios uolienos gabalas tuoj atsitrenks į jaunėlę, tačiau deja deja.
Atsipeikėjusi ir viską apžiūrėjusi, raudonskruostė grįžo į gyvenimą, bei sutriko - planetų tiek dauuuug ir kuri gi bus Vualia? Akimirkai kaštoninių plaukų savininkė įjungė savo regimąją atmintį. Prieš akis jai išdygo tas pats astronomijos vadovėlis. Atsivertusi reikiamą puslapį dvylikametinukė pradėjo ieškoti atsakymo. Praleidusi kelias eilutes ši sustojo ties planetos aprašymu.
Citata
Vualia yra gan keista planeta. Ją būtų galima pavadinti smailiųjų uolienų kolekcija, mat ši sklidina stalaktitų formos akmenų. Burtininkams Vualia sukėlė didelį susidomėjimą, tad buvo paimtas uolienos mėginys. Ištyrus rezultatai tapo neįtikėtini - akmenys geba daugintis vegetatyviniu būdu. Atskėlus gabalėlį jis beregint pradeda augti, kol persiskelia, bei sudaro net dvi uolienas.

- Aham, tuomet kuri čia bus.. - mąstė grifė, o tada išvydo planetą - dygliakiaulę. - Štai! - šūktelėjo, o tada nuvairavo žvaigždės link.
Planeta buvo dar įspūdingesnė nei pats kosmosas. Ištiesų iš žemės kyšojo tarytum milžiniški, smailūs varvekliai, o siaubingo dydžio uolos taip pat puošė Vualią.
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 549
 • Taškai: 24
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
Ketvirtakursė išsitraukė lazdelę iš apsiausto kišenės. Tai nebuvo įprasta vieta jai laikyti, tikrai nepatogi, tačiau kilputė, kuri saugiai prilaikė lazdelę, kai Klarė mėgo laikyti ją tiesiog rankovėje, vakar ištrūko, o brangiausiu burtininko turtu - lazdele, ji tikrai nesiruošė rizikuoti. Po tiek metų praleistų magijos mokykloje, jau nebuvo keista mosuoti ja ir prie delno puikiai prigludusi lazdele mosteldama ištarė galaktikos pavadinimą.
- Oculis Arsenius. - Pataikyti į tinkamą galaktiką, rodos, pavyko. Tačiau dabar beliko kliūtis surasti reikiamą žvaigždę. Nelabai nutuokdama kur ji galėtų būtų, Klarė žvalgėsi sukinėdama visas prietaiso svirteles, ieškodama didžiausių žvaigždžių. Ar gi toks sunkus darbas surasti žvaigždę tik šiaip, nereikšmingoje vietoje, kaip galaktika... Strazdanų nusėta veidą perkreipė sarkastiškas šypsnys.
Kelios didelės, tačiau nepakankamai, žvaigždės pasitaikė grifės kelyje. Pirmasis iš didžiųjų buvo Omskas, po jo sekė Kazanė, Novosibirskas ir galiausiai ketvirtakursei, prašokus milžinę Maskvą, pavyko atrasti perpus mažesnį Sankt Peterburgą. Valdydama rankenėles bandė prisiartinti, negalvojo, kad radus reikiamą žvaigždę, bus sunkiausia išgauti reikiamą informaciją.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 549
 • Taškai: 24
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #17 Prieš 3 metus »
Nelabai draugavo Klarė su įvairiausiais prietaisais. Ypač su magiškais. Tačiau galiausiai pavyko nustatyti taip, kad žvaigždė būtų arti. Neskubėdama apžiūrėjo ją, ne tik informacija, kurią kaupė prietaisas buvo įdomi. Tačiau kiekvienas dangaus sutvėrimas buvo kitoks, kaip ir žmonės šioje žemėje.
Žvaigždės šviesa buvo sidabriška, tarsi suaugusio vienaragio ragas. Nieko nebedelsdama, kad neužsispoksotų, žaliaakė spustelėjo mygtuką, kurį prisiminė profesorę rodant norint pasižiūrėti informaciją.

Citata
Sankt-Peterburgas (žvaigždė)

Tai antra pagal dydį žvaigždė Arsenijaus galaktikoje. Skaičiuojama, kad gyvuoja jau 3 milijardus metų, jos skersmuo apytiksliai lygus maždaug ketvirtadaliui didžiausios mūsų galaktikos žvaigždės. Ji ypač ypatinga savo milžinišku vandenilio kiekiu. Sidabriškoje gražuolėje vandenilio bent du kartus daugiau, nei bet kurioje Paukščių tako galaktikos žvaigždėje.

Nurašiusi informaciją priėjo prie profesorės ir padavė lapelį, atlikto darbo įrodymą.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 240
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #18 Prieš 3 metus »
Ashley priartino vaizdą tiek, kiek tik buvo galima, bei net susiraukusi stebėjo kiek neįprastą planetą. Akmenys - stalaktitai, kyšantys giliai iš po žemės tikrai buvo įspūdingi, bet daugiau antrakursei nieks nekrito į akį, todėl ši tik sarkastiškai pavartė rudąsias akeles, bei grįžo klasėn. Patogiau sugriebusi savąją plunksną, ši nupylė viską nuo vadovėlio ant kiek gelsvoko pergamento lakšto.
Citata
Planeta Vualia atrasta 1965 m. astronomo Felicijaus Bertolijano. Galaktika - Boana. Vidutinė temperatūra - 740°c. Vidutinis atstumas nuo Saulės - 107 568 926 km.
Tai bene viena iš įdomiausių ir keisčiausių uolienų kupina planeta. Vualia yra gan keista planeta. Ją būtų galima pavadinti smailiųjų uolienų kolekcija, mat ši sklidina stalaktitų formos akmenų. Burtininkams Vualia sukėlė didelį susidomėjimą, tad buvo paimtas uolienos mėginys. Ištyrus rezultatai tapo neįtikėtini - akmenys geba daugintis vegetatyviniu būdu. Atskėlus gabalėlį jis beregint pradeda augti, kol persiskelia, bei sudaro net dvi uolienas.
Baigusi tamsiaplaukė tvirtai padėjo tašką, o tada drėbė rašymo priemonę ant stalo ir atsistojo. Kiek paklapsėjusi savo blakstienomis, ši pasistengė iš balsvo veidelio išmušt susierzinimą, kuris matyt kilo dėl pūslėm nuėjusio delno. Priėjusi ji švelniai paguldė pergamentą ant profesorės stalo ir šyptelėjusi grįžo suolan.
P. S.I hope you're happy.