0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Herbologijos profesorė
 • *
 • 112
 • Lytis: Moteris
Monika apžvelgę dar tuščią klasę. Primoji pamoka buvo sunki, tačiau džiaugiuosi, kad vaikai susitvarkė. Juk ir egzaminuose bus klausimai apie Žymes...
Profesorę džiaugėsi, kad daugiau nei pusė vaikų susitvarkė su sunkia užduotimi ir išėjo pirmųjų Saulės sistemų planetų temą.
- Šįkart bus lengviau, Honorai, - pakasė augintiniui ausį. Normali praktinė užduotis su normaliu astronomijos prietaisu. - Ah, pagaliau skambutis.
Mėnesiena taip nervinosi, kad net Honoras prisiglaudė arčiau. Buvau tikra idiotė. Po tokios sunkios pirmos pamokos jie į mane nė dėmesio nekreips.
Kai visi susėdo, Monika nusišypsojo ir pasisveikino:
- Sveiki, mokiniai. Sveiki susirinkę į antrąją astronomijos pamoką. Praeitą pamoką mes mokinomės ir keliavome į tris pirmasias Saulės sistemos planetas, kur jūs tyrinėjote ir apsirašėte Žymes. Šįkart taip pat mokysimės apie Saulės sistemą, tiktai apie tolimiausias planetas: Uraną, Saturną ir Neptūną. Kai kas sako, kad Plutonas taip pat yra planeta, tačiau jis mums ne toks svarbus kaip kitos trys.
Tiesa, šiandien nebus nei kelionių į planetas, nei Žymių, - šyptelėjo profesorė, svarstydama, ar kažkas apsidžiaugė. - Visų pirma pažvelkite į čia.
Monika iš stalčiaus išėmė įdomų, gan didelį prietaisą. Tai buvo ritinio formos daiktas, švelniai žalios spalvos, iš šonų buvo įtaisyti reguliuojantys mygtukai. Viršus buvo nusėtas įvairiausių rankenėlių. Apačioje buvo truputį atsikišęs stačiakampis, kurį Lili paspaudė. Išlindo kojelės ir mokytoja galėjo prietaisą pastatyti savo aukštyje.
- Visi pasvarstykite (arba tiesiog pasiknaisiokite atmintyje) ir atsakykite į klausimą - kas čia per daiktas. Visi jį turite savo suolo stalčiuje. Iškart pasakau: tai ne žiūronai, kaip matote, nei stiklo, nei ekrano nėra.Susipažinau tikrai ne su visais, tad tie, kurie dar neprisistatę, atsakydami tą padarykite.
Monika atsisėdo patogiau ir stebėjo, kaip mokiniai apžiūri savuosius prietaisus. Viena po kitos kilo kelios rankos.

Manau, visi supratote, ką daryti :) atsakinėkite, nebijokite klysti. Vieną tašką, gaus parašę postą, bet neatsakę į klausimą. Du - kurie atsakys iš dalies teisingai. Tris - kurie visiškai pataikys. Svarbiausia orginalumas. Mušiu taškus už gramatines klaidas. - MLM
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Monica Lilly Moonlight »

*

Neprisijungęs Allwyn Eirianedd Delyth Cadwallader Rhydderch

 • I kursas
 • *
 • 289
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Cute chocolate pie
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Pasibaigus kelioms pamokoms, penktakursė atsiduso. Liko astronomija. Gaila, nepavyko pirmą pamoką sudalyvauti. Esu įsitikinusi, kad pamokos su naująją profesorę irgi įdomios. klastuolė nužingsniavo į astronomijos bokštą. Laiptai kaip visada norėjo nuvesti mokinius į kitą pusę, tačiau Maria jau buvo juos perpratusi, tad palaukė kol jie sugrįš ir nužingsniavo link bokšto. Pakilusi į bokštą priėjo prie klasės ir į ją įėjo. Į klasę ji vėl įėjo pirma.
- Laba diena, profesorė Moonlight. - Pasisveikino prefektė. Ji jau iš kitų mokinių girdėjo profesorė vardą, tad šiek tiek jau žinojo kas yra astronomijos mokytoja. Atsisėdusi viename iš suolų, apžvelgė klasę. Mokiniai po truputį rinkosi. Kai klasė buvo daug maž pilna, mokytoja atsistojo ir prakalbo. Žymės? Įdomiai, įdomiai. Tikrai gaila, kad nebuvau pamokoje. Šviesiaplaukės akys nukrypo į mokytojos laikoma prietaisą. Šis labai panašus į žiobarų teleskopus. Tuoj klastuolė pakėlė ranką norėdama atspėti kas yra šis daiktas.
- Aš esu Maria Blackwood. Klastūnyno penktakursė. Aš manau, kad šis prietaisas Doteras ir su jo pagalba galima greitai pamatuoti planetų žiedų atstumą ir juose esančių dalelių kiekį.

3 taškai - MLM
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Monica Lilly Moonlight »

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Kadangi anksti pakilo, Klarė ankstokai atsidūrė šalia astronomijos kabineto. Girdėdama, kad lyg kažkas viduje yra, o ir durys buvo pradaros, užėjo. Kabinete jau buvo pradėję rinktis tokie pat ankstyvi kaip ir ketvirtakursė, mokiniai. Mandagiai pasisveikino su profesore ir apžvelgusi kabinete jau esančius mokinius krestelėjo į vietą netoli lango.
Profesorė netrukus, nuaidėjus varpui pradėjo pamoką. Tema vėl buvo planetos. Paminėjus prietaisą, ir, kad prieš tai jį gali pačiupinėti, išsitraukė iš stalčiuko ir prieš pateikdama savo atsakymą įdėmiai apžiūrėjo.
- Kadangi mes kalbame apie tolimąsias planetas, kurių paviršiaus slėgis yra žymiai mažesnis ir karaliauja dujinė būsena... - Nutęsė atsakymą norėdama kuo aiškiau išsireikšti. - Šis prietaisas, mano nuomone, yra atsakingas už prisitaikymą prieš keliaujant į dujinę planetą. Juo matuojamas planetos dujų slėgis, kad galėtum pritaikyti burtus ar eliksyrą, paversti mus tinkamo sunkumo, tinkamos būsenos neprasmegti planetoje. Tik taip galime po jas pilnaverčiai keliauti ir prisitaikyti. Girdėjau šį prietaisą vadinant Rensoskopu.

3 taškai - MLM
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Monica Lilly Moonlight »
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VII kursas
 • *
 • 451
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Lisetė kiek apsimiegojusi pėdino Hogvartso pilies koridoriais Astronomijos kabineto link. Didokas mokyklinis apsiaustas vilkosi šaltomis grindimis, o kas kartą klastuolei žengus žingsnį šmėstelėdavo jos basos pėdos. Rausvos ir nešukuotos garbanos krito ant pečių, o veidą puošė nedidelės šokolado dėmės lūpų kampučiuose, likusios nuo šokoladinio batonėlio, kurį penkiolikmetė suvalgė išeidama iš miegamojo.
Penktakursė prieš įeidama apsilaižė lūpas, nuvalydama ir tą užsilikusį šokoladą. Įėjusi į kabinetą, Lisette nustebo, kad profesorės Kannazuki kėdėje sėdi visai kitas žmogus. Per tuos porą metų spėjo prie jos priprasti ir sunkiai galėjo įsivaizduoti ką nors kitą, vedant Astronomijos pamokas. Na, bet kokiu atveju, jei prancūzaitei nepatiks ši pamoka, galės nebegrįžti.
-Sveiki,- pasisveikino ir klestelėjo į paskutinį suolą prie lango. Varpas suskambėjo gana greitai. Klastūnyno globotinei buvo kiek keista, kad nauja profesorė nė neprisistatė, tačiau čia jau, ko gero, bus pačios mokinės kaltė, kad nepasivargino ateit į pirmąją pamoką.
Prietaisas klasės priekyje buvo visai nepažįstamas, tačiau laki rausvaplaukės vaizduotė sugalvojo vieną, ko gero, logišką atsakymą.
-Ar čia negalėtų būti prietaisas, kurio dėka galėtumėme stebėti dangaus kūnus ir dieną?- Gerai, klastuolės vizijoje viskas buvo kitaip, tačiau jei viską čia aiškintų, ko gero, užtruktų visą pamoką,- na, žinot, tamsioje patalpoje įjungi šį daiktą ir aplink save matai planetas, žvaigždes ir kitus dangaus kūnus. O tos rankenėlės ir mygtukai gali būti skirti didinimui ar mažinimui, krypties nustatymui,- išdėsčiusi kuo trumpesnį atsakymą, Lisetė rankomis pasirėmė veidą ir nenuleisdama mėlynų ir kiek pavargusių akių žvelgė į tą žalią prietaisėlį.

3 taškai - MLM
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Monica Lilly Moonlight »
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Ashley pasišokinėdama žygiavo į antrąją astronomijos pamoką.  Taip nesinorėjo kur nors skubėti, tačiau tas nelemtas laikas spaudė. Kaip ir kiekvieną tingų rytą. Prabėgdama pro virtuvę antrakursė vis dėl to privalėjo sustoti ir akimirkai įkvėpti ką tik iškepto moliūgų pyrago. Iš kitos pusės grifę apglėbė ir pipirmėčių arbata. Tas paslaptingas šydas vertė mokinukę pasilikti, tačiau nuskambėjus varpui Ashli kiek pamidžikavo vietoje, o tada pasileido tekina. Pribėgusi reikiamas duris mergiotė giliai įkvėpė, bei įėjo. Tarytum pelytė po šluota, ši susirangė laisvoje vietelėje ir ištempė ausis. Išklausiusi profesorę, kaštonplaukė susiraukė ir pasinėrė į savo sudėtingų mechanizmų pilną galvikę. Kažką surezgusi rudaakė kilstelėjo ranką.
- Mano kuklia nuomone tai galėtų būti Bolitovispektras. Šio prietaiso pagalba išsiaiškinami pagrindiniai planetos duomenys. Tai yra - skersmuo, masė, amžius, apskriejimo aplink Saulę periodas, vidutinė temperatūra ir t.t. Tam ir reikalingos tos rankenėlės, - baigė strazdanė, bei giliau atsiduso.

2 taškai - MLM
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Monica Lilly Moonlight »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Atėjusi į antrąją pamoką mergaitė nejučia nusipurtė. Įdomybės pirmoje pamokoje ją labai trikdė, nes ji taip ir neišsiaiškino kas ten buvo. Elridė nejučia svajojo nukeliauti ten vėl, bet šį kartą ilgiau. Grįžusi iš svajų mergaitė apsidairė aplink klasę ir nuskubėjo prie laisvo suolo. Mergiūkštei atsisėdus ir patogiau įsitaisius prasidėjo pamoka. Hm... Į planetas nekeliausim, kaip aš sužinosiu kas slepiasi? Profesorei ištraukus keistą įtaisą mergaitė šiek tiek susimąstė. Jei tai ne žiūrovai tai kas... Daugelis mokinių jau ėmė atsakinėti, o Elridė trumpam buvo visiškai pamiršusi klausymą.
Mergaitė žiūrėjo į iš stalčiaus išsitrauktą daiktą. Kodėl jis būtent tokios spalvos? Įdomu ką ji reiškia? Kurį laiką paspoksojus Elridė apsižvalgė. Och... Pamoka... Aš net klausymo neatsimenu! Šaunu... Pagaliau atsiminusi ji ėmė svarstyti. Po kurio laiko padrąsinančiai šyptelėjusi sau mergaitė kilstelėjo ranką ir nedrąsiai prabilo:
-Manyčiau, kad jau pasakytas variantas yra iš dalies teisingas. Šis prietaisas priartina ir paryškina planetas, šitaip ieškoma/tiriama ar tose planetose tikrai nėra jokios žalumos ar menkutės gyvybės. Skamba juokingai, bet juk ir tokiose gali taip nutikti?

1 taškas - MLM
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Monica Lilly Moonlight »

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Herbologijos profesorė
 • *
 • 112
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Monika linksėdama klausėsi atsakymų. Tie vaikai nemažai žino, - šiltai pastebėjo profesorė ir vėl atsistojo, norėdama pradėti kalbėti. Honoras šone taip pat kilstelėjo nuo grindų, bet tuoj pat klestelėjo atgal.
- Atsiprašau, tačiau daugiau mokinių neišklausysime, deja, juk ir su laiku striuka, - atsiprašomai tarė mokytoja ir peržvelgė atsakiusiuosius. - Maria, tiesa? Ne, tai ne Doteras, tačiau puiku, kad žinai šį tik astronomų naudojamą prietaisą. Deja, mokiniai tokių paprastai nenaudoja. - Kita kalbėjusi buvo rudaplaukė ryškiai žaliomis akimis. - Atleisk, bet per pirmą pamoką nekalbėjai, tiesa? Nežinau tavo vardo, tačiau atsakymas tikrai įspūdingas - viskas tikslu ir aišku. Ashley, bolitovispektras išties toks, kokį jį nupasakojau, tačiau trūko informacijos plius tai neteisingas atsakymas. - Mėnesiena pasisuko į paskutinę kalbėjusią mergaitę ir šyptelėjo. - Nei tikslaus atsakymo, nei pavadinimo. - Paskutinėje eilėje sėdėjusi įdegusi penktakursė, kuri taip pat neprisistatė, vis dėlto sužavėjo Moniką.
Profesorė lėtai linktelėjo galva tai merginai ir ėmė kalbėti:
- Tu atsakei visiškai teisingai, tik norėčiau žinoti tavo vardą. Trūko tik pavadinimo. - Lili kitu kampu pasuko prietaisą. - Jis vadinamas Hebemetru. Kaip sakė neprisistačiusi mergina, su Hebemetru žvaigždynus ir planetas gali stebėti ir dieną. Vienintelė priežastis, kodėl jūs jo nenaudojote ankščiau - jis visai neseniai išrastas. Dabar su juo dirbsime kiekvieną pamoką, tikslinsimės pavadinimus, nuotolius... Šią pamoką aiškinsimės, kaip jis veikia.
Jį valdyti nėra labai sunku. Šiuo kaip ir vairu jūs susirandate planetą, žvaigždę, žvaigždyną - ką tik reikia. Nors rankenėlių daug, visos jos sužymėtos. Tarkim, ši, didžioji - ja priartinamas arba nutolinamas atitinkamas objektas. Paspaudus šį mygtuką, išmetama svarbiausia informacija bei pavadinimas. Manau, patys susiorientuosite.
Jeigu nenorite ilgai klaidžioti po visą kosmosą, jums reikia paliesti Hebemetrą lazdele, ištarti Oculis ir ieškomos planetos {žvaigždės} galaktikos pavadinimą. Būtent galaktikos. Hebemetras nėra toks tobulas, kad viską rastų iškart, - lyg atsiprašomai šyptelėjo profesorė ir paglostė Honorą. - Dabar praktinė užduotis. Kiekvienas mokinys gaus skirtingą žvaigždę arba planetą, su vadovėlio pagalba susiras jos galaktiką ir Hebemetru išsiaiškins ir pažiūrės gautą objektą.
Monika mostelėjo lazdele ir krūva lapelių su skirtingais pavadinimais nuskriejo pas mokinius.
- Prieš ieškant, galite išbandyti savo Hebemetrą - susirasti jums žinomą dalyką ir panašiai. Jei kas neaišku, klauskite. Ak, ir dar: visus rastus duomenis aprašykite pergamentuose, po pamokos visus įvertinsiu.

Manau, viskas aišku, jei ne rašykit į AŽ  :) Postai, kaip jūs išbandote/naudojate Hebemtrą turite būti bent trys, trečiasis bus tada, kai jau rašysitės duomenis. Kiekviena "atsiųsta"
 žvaigždė ar planeta - išgalvotos, jūs jas sukuriate ir aprašote. Įvairias Hebemetro funkcijas taip pat sugalvokite - MLM
Mušiu taškus už gramatines klaidas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Monica Lilly Moonlight »

*

Neprisijungęs Luna Night

 • II kursas
 • *
 • 24
 • Taškai:
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Hebemetras... Iš lotynų kalbos hebe - dievų tarnautoja, metras - matas ar matuoklis. Galbūt šiuo prietaisu kadaise naudojosi senovės dievų tarnai ir juo bandė suskaičiuoti visas žvaigždes? Nors turbūt ne, juk profesorė sakė, kad jis tik ką išrastas... - susimąstė mergaitė. Jai buvo įdomi kiekvieno daikto istorija, tad nieko nuostabaus, jog ir šio daikto bei jo pavadinimo atsiradimu klastuolė nusprendė pasidomėti po pamokos. Juk bibliotekoje turėtų būti tai aprašanti knyga. Klastuolė brūkštelėjo ant lapo naująją sąvoką su trumpu aprašymu, mat žinojo, kad kitaip tikrai pamirš. Vėliau paėmusi išradimą į rankas atsargiai pavartė ir kruopščiai apžiūrėjusi kiekvieną detalę pabandė vienaip ar kitaip pasukioti rankenėles, kad išsiaiškintų kaip jos veikia. Kiek pasidarbavusi su hebemetro valdymu klastuolė ėmėsi žvaigždės. Triptolemus... Kaži kokioje galaktikoje ji galėtų būti?. Atsivertusi astronomijos vadovėlį mergaitė turėjo gerokai paplušėti, kol rado kažką panašaus. Žinoma, kiek vėliau ji prisiminė, jog galėjo tiesiog pasinaudoti lazdele, bet ką gi, buvo vėlu. Šiaip ar taip gerai pasiknisusi knygos turinyje žvaigždę ji rado. Vadovėlyje rašė, jog ši žvaigždė priklauso Tertius galaktikai, taigi, nieko nelaukusi mokinukė nutaisė lazdelę į hebemetrą:
-Oculis Tertius.

*

Neprisijungęs Amanda Sunny

 • II kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
Varniukė iš nuostabos žiūrėjo į šį, pirmą kartą matomą, prietaisą. Tiek rankenėlių Amanda nebuvo mačiusi nuo... Na, niekada ji nebuvo mačiusi tiek rankenėlių viename prietaise.
Kažkodėl merginos mintyse šmekštelėjo mintis, jog šis prietaisas itin patiktų žiobarams. Tik kaži, ar jie mokėtų juo naudotis, kai čia tiek daug įvairių mygtukų. Jie ko gero jį butų sukonstravę paprastesnį - kaip programą kompiuteryje ar panašiai. Na, tik bėda, kad ko gero, be burtų, jie to nesugebėtų.
Na, bet kokiu atvėju, tai atrodo iš ties įdomu... - prikandusi lūpą pamąstė Amanda.
Profesorei išdalinus lapelius, Amanda perskaitė planetos pavadinimą. Nors galėjo pasinaudoti burtažodžiu, jaunoji raganė sumąste šiek tiek patyrinėti prietaisą. Uždėjo rankas ant vairo ir palengva sukinėdama stebėjo, kaip keičiasi vaizdai. Matėsi begalė įvairiaspalvių taškelių su įvariausiais pavadinimais. Varno nago pirmakursė nukreipė vairą tiesiai į vieną iš planetų. Priartėjus vaizdui prie jos, Amanda paspaudė viena iš rankenėlių - ekranėlyje iškart atsirado planetos pavadinimas, kažkokie įvairūs skaičiai ir žodžiai. Patrukčiojus pečiais Amanda visgi nusprendė susirasti reikiamą planetą:
-Oculis Amrelios - tarė ji ir vaizdas ekrane pradėjo greitai keistis, kažkur lėkti. Matyt, ši jos ieškoma planeta buvo labai nutolusi nuo tos, kurią rado pirmai.

Neaišku, ar Amrelios yra planeta, ar galaktika. Su burtažodžiu Oculis turi paminėti galaktiką. - MLM

Taigi juodu ant balto parašyta, kad naudojant burtažodį reikia ištarti galaktikos pavadinimą, tai ir logiška, kad čia ne planeta, o galaktika
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Amanda Sunny »

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Keturiolikmetė stebėjo profesorės gyvūną, kol pati profesorė aptarė pamokos teorinės dalies rezultatus. Klarė nebuvo teisi, tačiau gavusi šiokį tokį įvertinimą už geras žinias, šypsojosi. Nesiruošė pertraukti pamokos minėdama savo vardą, o juolab kvailą istoriją susijusią su juo. Atsibosdavo pasakoti, kad nemėgsta savo ilgo vardo ir pamėgo būti visų vadinama tiesiog Klare.
Paskelbus praktinę užduotį, žaliaakė neskubėjo bandyti prietaiso nežinodama kaip jis veikia. Atsargiai apžiūrėjo kiekvieną rankenėlę, svirtelę, mygtuką. Tokia ji jau buvo. Mamos brolis, Klarės dėdė ją mokė, kad kiekvienam prietaisui reikia laiko ir supratimo. Taip ji ir elgėsi. Prireikė dešimties minučių kol rodos išstudijavo viską, ką galėjo pastebėti žmogaus akis.
Nedelsdama daugiau laiko pasižiūrėjo kas kliuvo. Žvaigždė, pažįstamą pavadinimą aptikus jai net nereikėjo vartyti vadovėlio. Tiesa pasakius ketvirtakursė ją žinojo iš neseniai. Vasarą buvo atrausi knygą, taip pat dėdės bibliotekoje, kurioje buvo pasakojama būtent apie rusų burtininkų atrastą galaktiką - Arsenijaus, kurios visos žvaigždės buvo pavadintos Rusijos miestų ir miestelių pavadinimais, paisant dydžio. Klarei kliuvo Sankt-Peterburgas. Kaimų nebūtų atpažinusi, tačiau tokį didžiulį miestą žiobarų mokykloje mokytą, žinojo.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
Ashley sėdėjo leisdama savo fantazijai šėlioti dar minutę. Dabar jos galvelėje liūliavo vandenių daina, o ežero viduryje ant akmenų sėdinčios sirenos, retkarčiais nuo pečių nusimesdamos savo saulės nubučiuotas ilgas garbanas, taip ir bandė užhipnotizuoti giesmele. Matyt per daug knygų antrakursė prisiskaitė ir taip jau išėjo, kad dabar viskas makaluojasi jos smegeninėje. Išropojusi iš savo minčių lūno, aišku, tik profesorės Moonlight dėka, rudaplaukė įsmeigė savąsias akeles į mokytoją. Grifė dėjosi kiekvieną profesorės žodelį stalčiukan. Išklausiusi Monicą, ilgakasė nieko nelaukė, bei griebė jautį už ragų. Ši perskaitė lapelyje planetos pavadinimą, kuris atskrido pas mergiotę. Greitai pravertusi astronomijos knygutę, ši sustojo ties pirma pasitaikiusia planeta - Vualia.
- Hmmm, įdomus pavadinimas, - tyliai nusikrizeno sau po nosimi Ashley, o tada apsižvalgė ar niekas nematė.
Aha, na ir kokioje galaktikoje tu randies, a? Kiek paskaitinėjusi ši surado ir atsakymą.
Citata
Planeta Vualia atrasta 1965 m. astronomo Felicijaus Bertolijano. Galaktika -Boana. Vidutinė temperatūra - 740°c. Vidutinis atstumas nuo Saulės - 107 568 926 km. Tai bene viena iš įdomiausių ir keisčiausių uolienų kupina planeta.
Ashley permetė akimis kelias eilutes, o tada toliau ir nesigilino. Ši išsitraukė lazdelę, bei nukreipė į prietaisą.
- Oculis Boana, - kreivai nusiviepė mergiotė. - Ot kaip lengva. Viens du ir vuaaliaa, - ištęsė žodžio galą, nes išvydo vaizdą..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Monica Lilly Moonlight »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Allwyn Eirianedd Delyth Cadwallader Rhydderch

 • I kursas
 • *
 • 289
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Cute chocolate pie
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Hebemetras? Ką gi. Neesu apie tokį skaičiusi. Reiktų pasidomėti šiuo prietaisu, bet pripažinsiu, jis panašus į Doterą savo išvaizdą. Penktakursė gavusi planetą iškart atsivertė vadovėlį.
Citata
Panemeteria.

Nykštukinė planeta nuo Saulės nutolusi virš tūkstančio milijardo kilometrų atstumu. Planetos vidutinė temperatūra 1000 K (727°C). Panemeterios mokslinis pavadinimas "Planeta 2546874526", tai gan ypatinga planeta, todėl, kad ji yra toliausiai nuo Saulės esanti nykštukinė planeta, be to ji karščiausia savo galaktikoje, kuri vadinasi Epemia.
To penktakursei užteko. Planetos pavadinimą ir galatiką ji jau žino. Ką gi, įdomu ar pavyks ją rasti, kai ji taip toli. Nors... Esu burtininkė ir viskas yra įmanoma, jeigu tuo tikėti. Nukreipė hebemetrą į dangų.
- Oculis Epemia. - Mostelėjo į Hebemetrą.

*

Neprisijungęs Luna Night

 • II kursas
 • *
 • 24
 • Taškai:
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Vos ištarus burtažodį vaizdas ėmė keistis. Pradžioje viskas vyko itin greitai, vėliau vis lėčiau ir lėčiau, kol galiausiai hebemerto vaizdas sustojo pasirinkęs kažkokį plotą žvaigždžių. Ką daryti toliau pirmakursė nežinojo. Neabejotinai kažkuri iš šių spindinčių dangaus kūnų turėjo būti jos ieškoma žvaigždė, tačiau kaip sužinoti, kuri yra būtent toji, mažajai buvo neaišku. Luna dar kartą pervertė puslapius, kuriuose rašė apie Tertius galaktiką. Ypatingai atidžiai klastuolė skaitė dalį, kurioje buvo aprašyta žvaigždė, pavadinimu Triptolemus, tačiau daug naudos iš to nebuvo. Tiesa, vadovėlyje rašė, jog mergaitės ieškoma žvaigždė buvo netoli Hesperides planetos, bei pateko į žvaigždyną, panašų į alavinį burtininko puodą, tačiau šių žinių pirmakursei nepakako, juo labiau, kad Hesperides planetos mergaitė nežinojo, o ir į puodą panašaus žvaigždyno pamatyti nepavyko.
Nusiminusi, bet kažkodėl nenorėdama prašyti mokytojos pagalbos, mažoji ėmė dairytis po klasę. Jai vis atrodė, jog jeigu bus vienintelė, kuri nesusitvarkys su šia užduotimi, atrodys kaip nevykėlė. Mergaitė tarp mokinių pamatė kelis pažįstamus veidus, kuriems rodosi sekėsi kur kas geriau, tad nusprendė paprašyti pagalbos būtent jų. Pamačiusi savo koledžo prefektę penktakursę Marią Blackwood priėjo prie jos ir atsargiai paklausė:
- Gal jei labai nesutrukdyčiau galėtum man padėti? Radau tinkamą galaktiką, bet nežinau, ką daryti toliau...
Laukdama atsakymo mergaitė ėmė dvejoti - galbūt visgi nereikėjo trukdyti vyresniokės ir prašyti pagalbos. Juolab juk su ja net nebuvo bendravusi, tik žinojo iš matymo, kai ją pirmakursiams pristatė koledžo vadovas.

*

Neprisijungęs Amanda Sunny

 • II kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Vos po kelių akimirkų visas blykčiodamas hebemetras atrado tai, ko varniukė ieškojo. Jai beliko šioje didžiulėje galaktikoje susirasti planetą. Amanda atsivertė vadovelį, tarsi ieškodama patarimo, bet teksto buvo ne itin daug, tad nusprendė tiesiog išmėginti laimę. Suėmusi vairą rankomis Amanda pradėjo laviruoti galaktikoje tarp visų įvairiausių planetų, jų palydovų ir žvaigdžių. Įsijautus vaizdas buvo nepakartojamas - tarsi stovėtum nedieliame erdvėlaivyje ir pro mažytį langą stebėtum kosmosą, kuris buvo paskendęs įvairių spalvų margumynuose: aplink švietė mėlyna, žalia, raudona spalvos, ir visur daugybė žvaigždių žvaigždučių. Amanda akimirkai užsimiršo, jog ji vis dar astronomijos paskaitoje. Tarsi atsibudusi Amanda apsidairė aplink, ar nieko nepraleido, ir vėl grįžo prie savo ekranėlio. Netikėtai ji išvydo planetą kurios ieškojo. Apžiūrėjusi ją iš visų pusių ir pasigrožėjusi, Amanda nuspaudė svirtelė, kuri anot vadovėlio, turėjo parodyti trumpą informaciją apie planetą. Pasiemusi pergamento lapą, pamirkė plunksną į juodą rašalą ir pradėjo raityti: Betoaks - nedidelė, kiek mažesnė už mūsų Žemę planeta, esanti Amrelios galaktikoje. Manoma, kad planeta negyvenama, nes joje turėtų nuolat būti apie 70 laispnių Celcijau temperatūros, tačiau iš tikro, po kol kas, dar joks burtininkas nebuvo joje apsilankęs.
Padėjusi plunksną ant stalo krašto, Amanda prisitraukė vadovėlį, norėdama išsiaiškinti, kaip surasti daugiau informacijos apie šią planetą.
Minutėlę pagalvojusi, Amanda griebė plunksną ir nusprendė aprašyti planetos išvaizdą:
Betoaks - planeta skaisčiai raudonos spalvos, su trimis įspūdingais mėlynais ją juosiančiais žiedais.
Šyptelėjusi sau, Amanda vėl atsivertė vadovėlį.

*

Neprisijungęs Allwyn Eirianedd Delyth Cadwallader Rhydderch

 • I kursas
 • *
 • 289
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Cute chocolate pie
Ats: Antra astronomijos pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Vaizdas keitėsi gan greit. Turbūt greitis priklauso nuo burtininko, kuris naudojasi hebemetru. Po kelių minučių penktakursė jau matė Epemia galaktiką. Surasti Panemeterią buvo gan lengva. Tai vienintelė nykštukinė planeta šioje galaktikoje. Kai ko vis gi nepaminėjo vadovėlyje. Panemeteria yra vienintelė nykštukinė planeta šioje galaktikoje. Esu įsitikinusi, kad kitos planetos ne mažesnės už Venerą ar Saturną. Gal net už Jupiterį didesnės. Su hebemetru priskriejo prie Panemeterios. Apskriejo aplink planetą. Ši planeta atrodė kaip koks kamuoliukas, nei vieno kraterio, nei vieno kalno. Visą planetą sudarė lygumos. Priartinusi hebemetrą prie Panameterios, pradėjo atidžiau žiūrėti, ar nebus kokių mažų kalvų ar duobių. Tuoj jos dėmesį išblaškė priėjusi jaunesnio amžiaus mergaitė. Prefektė pasižiūrėjo į ją. Tai buvo jos bendrakoledžė, berods Luna. Pirmakursė.
- Žinoma, kad netrukdai. Pati savo planetą jau radau, tad galiu padėti ir tau. Jeigu žinai kaip turėtų atrodyti tavo planeta, reikia apžvelgti visas esančias galaktikoje planetas ir priartėjus prie panašiausios, patikrinti ar tai tikrai ieškoma planeta. O jeigu neaprašyta planetos išvaizda... Tada teks padirbėti ilgiau. Turėsi patikrinti visų planetų informaciją. O tai gali padaryti priartėjusi prie jų ir paspaudusi šį, - parodė, - mygtuką. - Nusišypsojo penktakursė. - Tuoj surašysiu saviškės informaciją ir galėčiau prieiti prie tavęs ir padėti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Maria Blackwood »