0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1211
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #30 Prieš 2 metus »
Švirkštas? Tu gal juokauji švirkštas? tokius klausimus sau galvoje uždavinėjo grifas įsmeigęs nelabai patenkintas akis į profesorę. Jam neatrodė, jog švirkštas iš ties yra didesnis daiktas už kumštį. Tai kiek jam pakišo koją toliau galvojant atsakymą. Tačiau taip ir pasilikęs tik ties savo mintimis klausėsi ką toliau dėsto profesorė.
Pamoka ėjo apie žiobarišką mediciną. Ne itin didelė čia naujiena buvo septintakursiui. Aplamai žiobarotyra nebuvo tas dalykas, kuris gilus miškas buvo Edgar'ui, ir kuris būtų visiškai kažkas naujo jam. Bet taip ir negalėjo būti, kai vaikinas ne Hogvartso metu gyveno Anglijoje, tarp žiobarų.
Kai mokytoja ore kažką sumosikavo lazdele ir prieš ją atsirado durys, už kurių buvo matyti tas pats mokytojo stalas, dar nebuvo aišku ko reiks imtis užduotyje. Laukti ilgai nereikėjo. Vos tik pamokos vadovė išdalino kažkokius popiergalius, ji kaip mat viską paaiškino. Paaiškino ko reikia tikėtis žengus pro duris ir kam reikalingi tie lapeliai. Viskas jau kaip ir aišku, todėl delsti nebebuvo prasmės. Jeffter'is pasičiupęs į pirštinuotą delną lapelį, pakilo iš suolo ir nuėjo sparčių žingsnių link durų, pro kurių slenkstį netrukus ir peržengė.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #31 Prieš 2 metus »
Švirkštas... Hm... Kodėl Klarė niekados tokio neturėjo... Elridė tyrinėjo profesorės iškeltą instrumentą, jai jis atrodė gana keistai, nes ji nesuprato, kam jis skirtas. Nors ir mergaitė gyveno žiobariškoje aplinkoje, ji nieko nežinojo apie mediciną. Jos mylima senutė ją gydydavo visokiausiomis arbatomis ir savo keistais troškiniais, tad mergaitė ne tiek ir daug žinojo. Elridė susimąstė, kad buvimas Hogvartse nelabai kuo pasikeitė nuo buvimo namuose, neskaitant burtų lazdelės su magija. Net kelios klasės kaip ši jai priminė namus. Profesorei paaiškinus užduotį mergaitė kiek susijaudino. O kas, jei patenki į žiaurią situaciją ir nežinai, kaip elgtis... Ji vėl ėmė jaustis kvailokai ir barbenti pirštu stalą. Profesorei išdalinus lapelius, mergaitė bijojo žvilgtelti į savąjį, tačiau pamačiusi, kaip mokinys, drąsiai atsistojęs, žengė link durų, susiėmė. Paskaičiusi lapelį Elridė nusipurtė, tačiau ėmusi save nuteikinėti, kad nebebijotų, žengė link durų. Sustojusi prieš jas dar gerai apsidairė. Meldžiu, kad per mane nemirtu koks žmogus...

*

Neprisijungęs Elena Lovegood

 • VII kursas
 • *
 • 240
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #32 Prieš 2 metus »
Švirkštas... Ammm...  Keistas daiktas... Elena nežinojo kas yra švirkštas, dėl to taip įdėmiai spoksojo į jį. Nors jos mama ir buvo Žiobarė, Elena nežinojo kas tai per daiktas. Juk jos mama visai nekalbėjo apie Žiobarus ir jų naudojamus daiktus! Žiobariškos medicinos daiktas Elenai atrodė keistokai. Kaip Žiobaram nuo jo neskauda? Užsigalvojusi Grifiukė net nepastebėjo kaip Profesorė pradėjo aiškinti pamoką. Brunetė tik išgirdusi užduotį, nustebo. Na jo... Spėk kiek kartų susimausi, Elena.
 Pamačiusi jog keli vaikai eina prie lapelių, Grifiukė nieko nelaukė ir nuskubėjo prie staliuko. Vos keliem mokiniam pasiėmus lapukus, Elena dvejojo kurį imti. Galiausiai apsisprendusi ji pasiėmė lapuką, nuo kurio Brunetė tikrai neapsidžiaugs. Vos pamačiusi kas jame parašyta, Grifiukė akys išsipletė iš nuostabos. Pakėlusi galvą apsidairė ir lapelį staigiai priglaudė prie krūtinės, kad kas nors nepamatytų. Užleidusi kitiem mokiniam vietą, Elena nušlepsėjo link durų, prie kurių stovėjo mokytoja. Atsistojusi prie durų kurios vedė kaip ir į niekur, Elena susimastė. Tikiuosi viskas bus gerai... Gal nenuskriausiu nieko.
 Giliai įkvėpusi brunetė ištiesė koją ir žengė pro duris.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Elena LoveGood »

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1211
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #33 Prieš 2 metus »
Peržengus pro magiškąsias duris Edgar'as atsidūrė uždaroje patalpoje, kur nebuvo langų. Joje viskas buvo tik blausiai apšviesta nuo žvakelės stovinčios ant rašomo stalo. Už jo buvo matyti ir kėdė. Atsigręžęs atgal į duris matė klasę, iš kurios išėjo, ir prie stebuklingų durų besirikiuojančius mokinius. Tuomet žengtelėjo porą žingsnių link stalo ir staiga vaikiną perkošė tartum vandens siena. Aplink pasidarė tamsu. Akimirka, kita ir vėl atsiranda blausi švieselė. Ausis iškart užgožė triukšmas. Aplink buvo girdėti pilna šūkaliojimų, pasimetusių balsų, sproginėjimų. Apsidairius Jeffter'iui, jis suprato esąs palapinėje. Joje stoviniavo lova, stovėjo stalelis su žvakele. Buvo sunku suvokti juodaplaukiui, kur jis papuolė, ką jam reikia daryti. Tik staiga į galva dingtelėjo lapelis!. Ištiesęs ranką prieš save, kita atsivertė lapuką ta puse, kur buvo kažkas parašyta "Karo medikas". Dar gražiau nelabai buvo patenkintas. Nė nežinojo, kaip gali būti naudingas, kai iš vis neturi jokio suvokimo žioarišką mediciną, jokio supratimo net apie paprasčiausią pirmąją pagalbą. Jo galva tai buvo per kiek stipri užduotis jo jėgoms. Ir tikrai per stipri, jog ją įvykdytų visiškai sėkmingai.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #34 Prieš 2 metus »
Elridė dairėsi aplink. Jai stipriai skaudėjo galvą ir, rodos, ji galėjo nugriūti vietoje ir nebeatsikelti.  Vienuolikmetės kūnas drebėjo ir ji niekaip negalėjo susigaudyti, ar iš baimės, ar iš šalčio. Pagaliau išgirdusi kažkieno riksmus, kurie vis garsėjo, Elridė pabandė įžiūrėti, kas vyksta, tačiau viskas buvo veltui. Ji nesugebėjo įžiūrėti nė paprasčiausių aplinkos detalių, o riksmai ir silpnumas ją dar labiau trikdė. Elridė visiškai pamiršo, kodėl ir kaip čia atsidūrė. Mergaitė sustingusi stovėjo vietoje ir stengėsi raminti drebulį, tačiau šis tik augo. Po truputį ji ėmė įsivažiuoti į aplinką, pajautė baimės jausmą. Pagaliau po ilgų pastangų ėmė pastebėti kelias detales. Elridė stovėjo didžiuliame pastate. Bankas? Ką aš veikiu banke?! Juk net banko kortelės neturiu... Palietusi savo kišenes ji išsitraukė keistą lazdelę. Iš pradžių nesuvokdama, kas tai yra, ją gerai apžiūrėjo, bet prisiminusi spragtelėjo sau į kaktą. Na žinoma... Mano mieloji burtų lazdelę... Tik kokia iš tavęs nauda? Žiūrėdama į lazdelę Elridė nejučia nusijuokė, nes mintyse klausė savo lazdelės. Prisiminusi, kad turi būti dar kažkas, ji apsičiupinėjo kišenes ir išsitraukė baltą lapuką su užrašu ant jo. Atsitiktinis praeivis įtemptoje situacijoje... Ką?! Koks dar praeivis!

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #35 Prieš 2 metus »
Mažoji Ashli tik klausėsi bendraklasių spėliojimų, tačiau taip ir nemėgino pati. Na kam čia dabar kvailintis prieš visus, nors gal būt tikroji priežastis tokio Tonks nuobodžiavimo buvo nenutuokimas ko klausti. Ai, geriau jau antrakursė sau tyliai paklausys, o tada jau ir eis padirbėt.
Štai, pagaliau buvo surišti galai ir išsiaiškinta - dėžėje slypėjo švirkštas. Tamsiaplaukė kiek nusistebėjo pernelyg tiksliais Lunos spėliojimais. Gal ji kiaurai mato? Na, nebūna taip, jog šitaip greitai susigaudytum ir atspėtum.. Arba gal būt prisisapnavo.. O ką, variantas.
Dvylikametinukė net susiraukusi stebėjo kiek besinervinančią profesorę Miriam. Praktinė užduotėlė tikrai atrodė labai įdomi, tiesą sakant ši net pakėlė subjurusią mergiotės nuotaiką. Netrukus ant stalviršio mokytoja padėjo lapelį, kuris tikrai intrigavo grifiokę. Naaa, tik akies krašteliuuu. Dirstelsiu ir viskas. Jokia čia nuodėmė. Tonks nemačiomis atvertė lapelį, tačiau taip pat greitai ir užvertė, kadangi pabijojo kokio nors neūžaugos žvilgsnio, taip ir rėkiančio "ajajaaai" arba "na, negalėjai palaukti?" Susinervinusi ji įsikišo popieriuką į kišenę bei atsistojusi eilėn palaukė tinkamos progos kol galės peržengt paslaptingųjų durų slenkstį. Vienam berniūkščiui užsispoksojus, Ashley užlindo ir pasinėrė į liūliuojančią erdvę.
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #36 Prieš 2 metus »
Pasigirdo šūviai, riksmai, Elridė krito ant žemės ir bijojo pajudėti. Kas čia dedasi... Apsidairiusi, ar ji sveika, pastebėjo gan daug sužeistųjų. Netoliese stovėjo juodai apsivilkę vyrai su šautuvais ir slidininko kaukėmis. Na ir stilius... Bent gražias galėjo užsidėti. Pasigirdus dar keliems šūviams ji ėmė dar stipriau drebėti. Pabūgusi to, kas gali dar nutikti, mergaitė vos nepravirko. Ji visiškai nežinojo, ką daryti, patalpoje vyravo didžiulė baimė ir mergaitė tą puikiai jautė. Na ir sugebu patekt į linksmas situacijas... Kviesti profesorę? Ech... Reikia apseiti be to... Ką man čia veikti? Apsidairiusi prisiminė savo užduotį ir po truputį ėmė šliaužti prie lauko durų. Elridė tikėjosi, kad bent taip galės kažką iškviesti, kad padėtų tiem žmonėm. Nenoriu matyti, kaip kažkas nukenčia... Nenoriu! Staiga pasigirdo dar keli šūviai, tik šį kartą žmonės neberėkė. Žvilgtelėjus į kitus ji pastebėjo, kad vieni buvo prisispaudę prie žemės ir užmerkę akis drebėjo, o kiti tiesiog gulėjo. Nejau... Jų nebėra? Su pasibaisėjimu ir baime ji žvelgė į nejudančius kūnus. Geriau įsižiūrėjusi mergaitė pamatė dar gyvą vaikinuką su kraujuojančia ranka. Jos akyse ėmė kauptis ašaros, Elridė žiūrėjo į jo skausmo kupinas rudas akis ir ėmė drebėti. Dieve... Apsisukusi iš visų jėgų stengėsi nepastebimai nušliaužti link berniuko, nors ir nežinojo, kaip galės jam padėti. Paskubėk, paskubėk... Juk galėsi padėti... Bent morališkai... Tik, kad jie nepastebėtų... Kodėl jie tai daro... Likus keliems metrams ją pastebėjo tie, kurie šaudė ir baugino visus ten esančius žmones. Stambus, aukštas vyras priėjęs prie Elridės jai kraupiai nusišypsojo.
-Tavęs čia pirmai nebuvo, nori jam padėti, ar ne?-atsukęs žvilgsnį į vaikinuką jis skardžiai nusijuokė,- daryk ką nori su juo, tik be triukšmo.
-A...O... Jūs... Gal netyčiom pincetą ar bintą turit? Man praverstų...- susigėdusi Elridė pakėlė akis, tačiau vyras tik dar kartą nusijuokė ir nuėjo. Ech, na taip... Iš kur pas jį pincetas? Ir dar bintas... Prisislinkusi prie berniuko ji apžiūrėjo jo žaizdą. Fuj... Bet, rodos, matau kulką... Hm, tikėjausi gilesnės žaizdos... Ką man daryt? Senutė pasakojo kaip su pincetu naudotis... O aš jo neturiu...
-Tu tik laikykis, gerai? Aš pasistengsiu...- šyptelėjus ji nusipurtė. Greitai peržvelgus aplinką Elridė pastebėjo veik prie pat jos esančią rankinę. Prisitraukusi prie savęs ėmė ją kraustyti. Žinau, kad neturėčiau to daryti, bet... Am... Lūpdažis... Kvepalai... Štai! Ištraukusi panašų daiktą į pincetą grįžo prie berniuko. Atsargiai pabandė ištraukti kulką, bet ėmė drebėti. Ne... Šito nepadarysiu... Kodėl taip bijau... Trenkusi sau per galvą Elridė nusišypsojo berniukui, nusiėmė savo mylimą uniformą ir ja pabandė užspausti žaizdą. Ech... Berniuk, melskis, kad mano matyti filmai nenueitų veltui. Apsidairiusi aplink šį kartą lengvai susivaldė ir jai nesusikaupė nei viena ašara. Ji stebėjo aimanuojančius žmones ir nebejautė nei baimės, nei kokių kitų jausmų. Mergaitė nesuprato, ar tai vyksta ir tikrovėje, ar tik matytuose filmuose ir jos fantazijoje, tačiau ji smerkė visus. Elridė norėjo pribaigti visus, kurie taip elgiasi, tačiau atsiminusi, kad tada bus tokia pati, piktai nužvelgė kaukėtus vyrus. Vaikinukas, kurį bandė išgelbėti, vis labiau silpo. Keista, jis nė žodžio nepratarė... Nuėmusi uniformą Elridė be baimės pasiėmė keistą įranki ir atsargiai ėmė traukti kulką. Po, rodos, amžinybės ji ją ištraukė ir greitai užspaudė žaizdą. Nežinau ar jį pribaigiau, ar ne... Elridė su gailesčiu žiūrėjo į jį ir stebėjo jo kvėpavimą bandydama save apraminti. Vėl pasigirdo riksmai, ji įpykusi stojosi ir jau norėjo užrėkt ant visų, tačiau apstulbusi pripuolė prie berniuko ir jį apkabino. Su liemenėmis ir skydais į pastatą įlėkė policija ir gydytojai, tačiau ji jų neatpažino. Mergaitė norėjo nuslėpti berniuką, manė, kad jie jį pribaigs. Pribėgęs policijos pareigūnas atitraukė ją nuo berniuko ir pakvietė gydytojus. Ji dar norėjo ginti ir pulti prisiartinusius žmones, tačiau liko stovėti vietoje. Apžvelgusi patalpą Elridė atsiduso. Net berniukui normaliai padėti nesugebėjai... Pala... O tu velnias! Čia policininkai? Na, kaip malonu neatpažinti jų... Staiga vaizdas išnyko, ji pamatė klasės duris ir žengė pro jas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Elride Endlercat »

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1211
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #37 Prieš 2 metus »
Po truputėlį Jeffter'is judėjo palapinės išėjimo link. Jam atsargiai iškišus galvą pro audeklą, matėsi daugybė lakstančių, kareiviška apranga uniformuotų, karių. Oras skendėjo dūmuose, tolėliau matėsi vietomis liepsnojanti ugnis. Visi buvo savotiškoje panikoje. Tik ne Edgar'as. Jis buvo savotiškame nesupratime ir bandyme mėginti suprasti kas čia vyksta. Nors lapelyje, gautame iš profesorės Schwartzer, pateikta informacija ir kelią daugmaž aiškų vaizdą, kas čia turėtų vykti, vis dėl to septintakursiui dar reikėjo laiko apsiprasti.
- Jeffter'i, jūs reikalingas skubios pagalbos palapinėje,- iš priešingos pusės, nei ta, į kurią žvelgė vaikinas, pasigirdo storas balsas. Atsisukus buvo matyti aukštas, stambus kariškis. Juodaplaukis ėmė eiti paskui jį, kai buvo timptelėtas už rankos to vyro, bent šiame pasaulyje pažįstantį jį. Tik eidamas septyniolikmetis pastebėjo, kad ir pats vilki ne mokyklinę uniformą. Ją buvo pakeitusi tokia pati apranga, kaip ir esančių aplinkui. Artinantis vis arčiau ir arčiau, reikiamos zonos, prie jos matėsi lūkuriuojančių žmonių, kurie buvo apsibrozdinę, kiek kraujuojantys. Kaip paaiškėjo jie lūkuriavo ties kita, greta esančia, palapine, kur greičiausiai buvo lopomi menki sužeidimai.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1211
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #38 Prieš 2 metus »
Persikreipė iš šiokio tokio šleikštulio Edgar'o veidas, kai pateko palapinėn, kurioje, pagal užimamas dabartines pareigas, jis turėjo lyg ir suteikti pagalbą kitiems. Palapinė buvo perpildytą sužeistų karių, kurie buvo sumaitoti visokių skeveldrų, sužaloti sprogimų ar kulkų. Kur aš papuoliau? baidėsi vietos ir visos šios situacijos, iš kurios norėjo nešdintis kuo greičiau. Visa laimė, kad matė tik tiek, nes galėjo vaizdas būti ir prastesnis. Tikriausiai, dėl to, jog tai pamoka, visa tai nebuvo ant tiek žiauru, kaip būtų tokiose situacijose iš tiesų.
- Ko stovi?! Greičiau imkis ko nors!- girdėjosi raginamai iš kolegų. Tariamų kolegų. Pasičiupęs šalimais esantį binto rulonėlį, juodaplaukis išlėto priėjo prie arčiausiai buvusio. Pastarasis gausiai kraujavo. Jo koja buvo perverta kulkos. Septintakursis, bandė minimaliai pakartoti tai, ką buvo regėjęs, per retai žiūrimą žiobarų televiziją. Jis praplėšė kelnių vietą, ties blauzda. Matomas vaizdas nebuvo ganėtinai patrauklus. Ilgai laukti negalėjo. Na, galėjo, jog visa tai, kur jis randasi gi yra tik iliuzija, bet, žinoma, ši iliuzija paremta realistiškumu. Vaikinas iškart tvirtai apsuko pasiimtu audiniu sužeistojo koją. Kaip ir tvarkelė būtų, jei tikrai būtų tvarkelė, ir jei visus užtektų gydyti tik juos apibintuojant. Žaliaakis pirmiausia turėjo išsiaiškinti ar kulka praėjo kiauriai ar pasilikusi kojoje. Turėjo duoti nuskausminamųjų, dezinfekuoti žaizdą. Tačiau šių dalykų nepadarė. Buvo per daug pasimetęs, nepaisant to, kad dalį šių dalykų galėjo tikrai atlikti. Šiuo momentu mieliau būtų pasinaudojęs burtų lazdele, prie ko jau spėjo gerokai priprasti. Vis gi jau eina septinti metai, kai stipriai gyveną susirišęs su magiškuoju pasauliu.
Jeffter'is vėl apsidairė. Tokių nukentėjusių buvo daugybė. Nežinodamas ar daryti ką ar ne tik vėrė jos abejojančiu žvilgsniu. Tai bedarant priėjo dar vienas karių, kuris ėmė šaukti ant Hogvartso moksleivio už tai, kad šis varnas gaudo, kai yra, tiek darbo. Tas rėkimas nelabai patiko Edgar'ui. Jis užsimerkė, norėjo atrėžti atgal tai, kad daugeliui jis nė negali padėti, neturi tam supratimo ir jo buvimas čia yra beprasmis. Beprasmiška, iš tiesų, ir ši mintis kažką sakyti, kai supranti, jog tai tik magijos apipinta pamokos užduotis.
Aštuoniolikmečiui giliai atsidusus, ausyse visas šurmulys dingo. Jis atsimerkė. Viskas? nustebo, kai pamatė, jog jis sėdi toje tamsioje, žvakės blausiai apšviestoje, erdvėje. Durys buvo praviros ir jos vedė į klasę. Dar kartelį atsiduso Edgar'as. Tik šį kartą lengviau, nes nebereikės kęsti tos užduoties, kuri jam nė kiek nekėlė pasitenkinimo, ir kurią norėjo kuo greičiau pabaigti. Pakilęs iš krėslo nupėdino per užburtas duris į klasę. Apart profesorės, klasėje nieko nebuvo matyti. Dar kiti vis atlikinėjo kas buvo pavesta. Iki pamokos gal taip pat dar buvo laiko, todėl Grifų Gūžtos atstovas atsisėdo į savo suolą ir laukė kitų drauge su pamokos pabaiga.

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #39 Prieš 2 metus »
Mergina stebėjo mažytę musę, vaikštančią tarp jos pirštų griovelių, kol kiti žaidė kažkokį žaidimą, kuriame Dawn nedalyvavo. Jai tokie žaidimai nebuvo prie širdies. Tuo labiau, jog per šį laiką varnė jau galėjo daryti kokį įdomų praktinį darbą, o dabar šioji išsitiesusi suole skaičiavo dienas iki Kalėdų atostogų. Būtų suskaičiavusi ir valandas, tačiau kažkas jau atspėjo daiktą, esantį toje skrynelėje. "Švirkštas!" - nuaidėjo klasėje. Mergina krūptelėjo ir sukluso. Profesorė iš skrynelės ištraukė tą grėsmingą daiktą, o Dawn išsižiojusi viską stebėjo. Gyvendama žiobarų kvartale šioji jau tikrai yra ne vieną kartą susipažinusi su šiuo siaubūnu ir keturiolikmetė tik mintijo, ką su juo reiks daryti. Na, jokių serumų ir kitokių birzgalų aš į save neketinu leistis. O jeigu prireiks, tai visada galiu iš čia skuosti lauk. Po kiek laiko mergina rankose jau laikė lapelį, kurioje turėtų būti situacija susijusi su švirkštais ir žiobarų medicina. Varnė iš nerimo kramtė savo lūpas, stengdamasi numalšinti norą pažiūrėti, kas ten parašyta. Kas jau bus, tas. Dawn giliai įkvėpė ir žengė pro stebuklingąsias duris.

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • Prekybininkė
 • ****
 • 306
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #40 Prieš 2 metus »
 Tas durnas jausmas... Kai nieks neberūpi, galvą skelią it su plyta, o tokie dalykai kaip teorija bando lįst į galvą. Claudusia būtent taip ir jautėsi. Įdomu ar kas rašo apie tai, kaip jų veikėjai nesijaučia. Visi postai šiaip iš dalies panašūs. Arba pilstymas iš tuščio į kiaurą, arba trumpoki ir daug neapsakantys. Šiais žodžiais nenorima įžeist vienų ar kitų taip sakydama, bet jau taip ir yra.
 Taigi, grįžtant prie pamokos, būtų verta paminėti, kad mokinė neseniai praleido NIV pamoką (šimtą kartų atsiprašau, Sorenai!) ir vat dabar, užgulusi stalą klausėsi kalbėjimo apie... Žiobarišką mediciną? Nors profesorės Mirjam kalbos galėjo padėti vykdant praktiką, grifės mintyse zujo visiškai kitokie dalykai.
Žiobarotyra, mano miela.
Kodėl tu kvaršini ne vieną?
Apie tave galvoju aš kas dieną,
Bet galvos netrankau į sieną.

 Amneta žinojo, kad tuoj šias kelias eilutes užmirš. O siena liko iš tų laikų, kai mokėsi žiobariškoj mokykloj ir visai nesisekė anglų kalba. Na ir dabar šis dalykas nebūtų priskiriamas prie mėgiamiausių, nes normaliai nelabai ir išmoko. Bet šiaip, Hogvartsas yra gan gera vieta mokytis. Moko tik reikalingų dalykų ir nereik mokytis kaip apskaičiuot apskritimo ar ten skritulio plotą. O vat ir dabar užduotis atrodytų įdomi, jei ne ta tvinksinti galva. Klausėsi praktiko aiškinimo kiek mieguistai, tad pradžioj stebėjo kaip kiti eina pro duris ir dingsta.
 Grifė stipriai gniaužė gautą lapelį ir lėtai pakilo iš suolo. Viena paskutinių žengė pro duris ir pajuto lyg būtų pasikeitus atmosfera. Ausis lyg užgulė, buvo sunkiau kvėpuoti, o smilkiniai ritmingai tvinksėjo. Vienas... Du... Trys... Ji atsimerkė ir vos neišsižiojo dėl pamatyto vaizdo. Atsidūrė... Kažkur. Lyg kaime visur palikti mėtėsi lavonai, tarp jų šmirinėjo žiurkės, o nosį pasiekė mirties tvaikas. Clau jau nuspėjo kas ištiko miestelio, kaimelio ar kitokios vietos gyventojus. Greit atsivertė lapuką. Ant jo buvo parašytas tik vienas žodis. MARAS.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #41 Prieš 2 metus »
Akyse staiga prašvito ir mergina atsidūrė prieš dar vienas duris. Šioji kiek suglumo ir ėmė žvalgytis į visas puses. Dawn nespėjo atsisukti, kai priešais, tarpdury, jau stovėjo kažkokia moteriškė.
- O, daktare Burtonai, pagaliau jūs čia, - drebančiu balsu pasitiko ir pagriebusi už rankos įsitempė vidun. Burtonas? Kas toks? Varnė kiek pasimetė. Tikėjosi, jog patekdama į kokią nors situaciją bus savimi, tačiau, regis, atsidūrė kito žmogaus kūne. Rankoje, kurioje neseniai gulėjo lapelis, buvo gana sunkus lagaminėlis.
- Jai visai pablogėjo. Galvojom, kad tai tiesiog peršalimas, o dabar net nežinau ką daryti... - skundėsi moteris tuo pat metu tempdamasi su savimi ir Dawn, t. y. daktarą Burtoną į kambarį, kuriame gulėjo ligonis. Strain žvalgėsi aplinkui, norėdama pamatyti kiekvieną aplinkos detalę. Netrukus šioji nusprendė, jog atsidūrė maždaug dvidešimto amžiaus pabaigoje - seni baldai, dekoracijos, tapetai, moteriškės baisi šukuosena rėkte rėkė, jog dabar yra devyniasdešimtieji.
- Darykite, ką reikia, tik išgelbėkite ją - su viltimi tarstelėjo ir išėjo iš kambario, tyliai uždarydama duris. Dawn užkart susidomėjo senais baldais kambaryje. Galiausiai priėjo veidrodį ir vos nenukrito, kai pamatė savo atvaizdą - ūsuotą vyriškį su apvaliais žandukais ir pūpsančiu pilvu. Dawn ėmė kikenti ir pradėjo maigyti savo pilvą, vis keldama jį aukštyn ir žemyn, kol netikėtai veidrodyje už jos pamatė maždaug devynerių metų mergaitę gulinčią ant lovos ir pakraupusi spoksodama į sau žviegiantį vyriškį. Dawn staiga surimtėjo, pasitvarkė ūsus ir atsisuko į ligonę.
- Na, tai kuo sergi? - linksmai paklausė, tačiau šypsena iš veido tučtuojau dingo, kai ligoniukė taip ir liko sustingusi žiopsoti į vyrą. - Ėėėėėė, - sumykė ir pirštu ėmė mojuoti prieš akis, bet šios nereagavo.

*

Neprisijungęs Elena Lovegood

 • VII kursas
 • *
 • 240
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #42 Prieš 2 metus »
Peržengus slenkstį, Elena pasijuto taip, tarsi ją kazkas neštų ir rakintų prie kėdės. Mergina bandė atmerkti akis, tačiau šviesa kuri į ją švietė trugdė tai padaryti. Tačiau po kiek laiko akys prisiprato prie šviesos ir Elena galėjo laisvai jas atmerkti. Vos jas atmerkus, Brunetė išplėtė akis. Jos rankos ir kojos buvo prirakintos! Tik prisiminus tai, kas buvo parašyta lapelį, Elenos širdis pradėjo plakti labai stipriai. ,,PSICHINĖ LIGONĖ”
 Elena vis bandė ištraukti rankas ir kojas, tačiau jai nieko neišėjo.
 -Nusiramink, Džeine, viskas bus gerai. Tik tau truputį paskaudės,- kažkas prabilo žemu balsu. Elena suprato jog tai vyras, ir pasukusi galvą į tą pusę iš kurios sklido balsas, Brunetė pamatė vyrą, laikantį tą patį švirkštą ir peilį. Tik pamačiusi šiuos dalykus, Elenos širdis pradėjo dar labiau plakti.
 -Jokia aš Džeinė. Aš Elena! Elena LoveGood!- rėkė brunetė ir vis muistėsi kėdėj. Staiga vyras padėjo visus daiktus ant stalo ir priėjas prie kėdės, ant kurios sedėjo bei buvo prirakinta Elena. Tik jam priėjus, Elenai apėmė bloga nuojauta.
 -Džeine, nepradėk, visi žinome tavo žaidimus. Jeigu tuojau pat nebaigsi, žinai kas tau vėl bus,- tai pasakę jis vėl apsisuko ir grįžo prie staliuko.
 -Jokia aš Džeinė, aš Elena,- jau verkdama kalbėjo brunetė. Tačiau vyras į ją dėmesio nekreipė. Kol jis nepriėjo, Elena ieškojo kokio nors daikto, kuris galėtų atrakinti visas spynas.
 -Aš išeinu, tuojau grįžiu, tačiau suleisiu tau tų pačių vaistų, kuriuos leidžiam kaip būni bloga,- išsišiepė vyras ir priėjas prie Elenos įdurė  tiesiai į veną, bei suleido vaistus.

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

 • III kursas
 • *
 • 163
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • all they do is analyze my mental health
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #43 Prieš 2 metus »
Teodoras linksmai pažvelgė į mokytojos parodytą švirkštą, kaip į sielos draugą. Seniai matytą, o gal išvis nematytą. Keistos šio bernioko mintys. Išgirdus pamokos užduotį ir kiek nusivylės, kad neteks dirbti su švirkštu ,o gal teks?), žengė pro šlykščiu tvaiku, gal net lengviau pasakyti, šilumos ir kraujo mišiniu atsiduodančias duris. Šeštakursis atsidūrė patalpoje, baltoje, kurioje nebuvo nė lašelio gyvybės. Taip tylu. Bet šviesiaplaukis klydo. Prie lango netoliesi tyliai verkė mergytė. Vaikino jausmai tarsi atšilo, ji buvo panaši į jį - šviesūs plaukai, pabalusi oda, žalios akys, tuščias, skausmo persemtas vidus. Klastuolis pasirėme ranką į palangę ir priklaupė prie penkiametės. Ši jo nematė, pradėjo verkti graudžiau. Staiga iš už kampo pasigirdo artėjantys, grubūs žingsniai. Berniokas pasislėpė už gana didelio, didesnio už jį vazono, kuris kaip tyčia čia stovėjo.
-Izabele, einam,- rūstus balsas ataidėjo per patalpą.
-Ne, tėveli, nenoriu, man skauda,- garsiai, kaip, kad garsiai neverkė, šūktelėjo Bela, bandydama ištrūkti iš jo rankų. Bet laibos rankelės nieko nepadėjo ir šviesiaplaukė buvo nutempiama vyro, kuris neatrodė labai draugiškas.
My daddy put a gun to my head, said if you kiss a boy, I'm gonna shoot you dead.

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #44 Prieš 2 metus »
Dawn ėmė purtyti liauną kūnelį, bandydama pažadinti mergaitę. Tačiau akys sustingusios žiūrėjo kažkur į tolį, o pati gulėjo sustingusi kaip akmeninė. Varnė nejuokais sunerimo. Negi nužudžiau žmogų? Net bijau pagalvoti, ką pasakys profesorė. Dawn nusivalė prakaituotą kaktą ir vos vos pakeldama savo didžiulį pilvą greitai nušlepsėjo prie lagaminėlio, kurį su savimi turėjo vos atsiradusi šiame laikotarpy. Strain negalėjo blaiviai galvoti, tad užtruko gana ilgai, kol sumąstė, kaip atidaryti tą nelemtą lagaminėlį. Jame buvo du švirkštai ir 3 ampulės, kurios buvo sužymėtos skirtingomis spalvomis. Mergina vos susilaikė netrenkusi savo galvos į stalą, supratusi, jog nežino kurią ampulę suleisti, o ypač - kuo ta mergaitė serga. Varnė pažvelgė į lagaminėlį ir į leisgyvę ligonę, po to vėl į gulinčius švirkštus. Netrukus mergina suvokė, kad negali čia stovėti kaip pabučiuota, tad paėmusi vieną iš trejų stiklinių buteliukų, ėmė daryti tai, ką matė darant savo mamą - adata į ampulę, skystis į švirkštą, padaryti, kad nebūtų oro burbuliukų. Dawn negalvodama paėmė žalia spalva pažymėtą ampulę ir drebančiomis rankomis ėmė daryti, tai ką reikia, kai staiga į kambarį įsiveržė ta pati moteriškė, dar neseniai įleidusi tokį netikusį gydytoją į namus. Šioji, vos pamačiusi mergaitę visą sustingusią, ėmė isterikuoti.
- Ji nejuda! - ėmė rėkti ir pripuolė prie kūnelio. - Ką jūs padarėte?!
- Palaukit, aš tuoj atgaivinsiu, - pradėjo verkšlenti Dawn, ašaros ėmė birti skruostais. - Duokit man minutėlę, prašau! - drebančiu balsu, visiškai praradusi viltį tarstelėjo moteriškei, bandydama įkišti adatą į ampulę.