0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijus Adrielis Lorijanas

 • VII kursas
 • *
 • 52
 • Taškai:
 • O kartais tiesiog norisi šypsotis lietui.
Rudenio nuspalvintus lapus tykiai šiureno vėjas. Apsiniaukę, tik žaismingas lapų auksinis raudonis teikė peizažui šiokio tokio žaismingumo. Ruduo, tiksliau jo pradžia, Mirjam visados labiausiai patikdavo. Tik tada šitame niūriame pilkame krašte atsirasdavo šiek tiek spalvų. Natūralių, ryškių, gražių. Europoje ji praleido dešimt metų. Ir pati nesuprato, kur dingo laikas. Baigė mokyklą, metus bandė pažinti šitą vietą. Kol galiausiai pasiliko čia. Kodėl, pati nesuvokė. Juk į lėktuvą galėjo sėsti vos tik gavusi diplomą. Bet visgi, kad ir kaip nesinorėjo pripažinti, dalelytė jos pasiliko ir čia.
Dar švelnus vėjas užpūtė Mirjam ant akių šviesių plaukų sruogą, taip sudrumsdamas gražųjį vaizdą. Po pažastimi suspaudusi rankoje laikytą dėžutę ji susikišo sugrubusias rankas į palto kišenes ir apsižvalgė. Kažkokiu būdu sugebėjo gauti vietą Žiobarotyroje. Būtent todėl dabar grūdosi į artimiausią miestelį. Atsakymas slypėjo paprastoje baltoje dėžutėje. Mergina nelabai mokėjo elgtis su vaikais, tiesą pasakius. Tačiau norėjo dar vienerius metus praleisti Hogvartse. Galutinai su juo atsisveikinti, o jau tada... Nejučiomis mergina kilstelėjo ranką, tarsi norėdama aprėpti visus plačius horizontus, nepatirtus nuotykius, taip ir laukiančius jos. O vienas jų buvo ne toks ir tolimas - pirmoji pamoka. Atsidususi naujai iškepta profesorė nužingsniavo į pilį dar kartą užmesdama akį į rudenio spalvomis pasipuošusį kiemą.
Nešina uždengta dėžute Mirjam pasuko kabineto raktą spynoje. Sugirgždėjusios durys atsivėrė ir mergina įžengė į savo būsimąją darbo erdvę. Akimis permetusi savo pirmtakės šeimininkavimo pėdsakus, profesorė laisvąja ranka mostelėjo lazdele ir nuvalė tą nestorą dulkių sluoksnelį, spėjusį susikaupti per vasarą. Per apsilupusius dažus šviečianti kita spalva liudijo, jog visos šio kabineto šeimininkės ar šeimininkai čia susitvarkydavo pagal savo skonį. Nukaukšėjusi prie savo stalo klasės priekyje Mirjam ant jo padėjo uždengtąją dėžutę ir pasitaisė  į arklio uodegėlę surištus šviesius plaukus. Atvirai pasakius, profesorė atrodė tarsi mergaitė, netyčiomis užklydusi į klasę prieš pamokas. Tik laikysena ir šioks toks orumas merginai pridėjo šiek tiek amžiaus.
Kad ir kaip nesinorėjo kabinete šeimininkauti, reikėjo nors sienas perdažyti. Kilstelėjusi lazdelę Schwartzer akimirkai sutriko - būtų buvusi jos valia, sienos būtų ištapytos Rio ir atogrąžų vaizdais. Tačiau visgi ji mokytoja. Tad pasvarsčiusi pasirinko paprastą, neutralią baltą užuolaidų ir sienų spalvą. Suolus Mirjam paliko tokius, kokius rado - visiškai neketino mokinių ilgai laikyti klasėje, bet jau šiandien. Bus reikalas, susitvarkys patogiau. Nepuošdama kabineto jokiomis įmantrybėmis mergina brūkštelėjo per minkštą baltą savo megztinį ir į jį susisupusi prisėdo ant kėdės. Visiškai nesijautė savo vietoje, tačiau galgi tai normalu.
Varpo skambesys nuaidėjo per visą pilies teritoriją ir jaunoji profesorė nejučia arčiau savęs prisitraukė paslaptingąją dėžutę. Atsisėdo tiesiai. Įėjus kokiam mokiniui linktelėjimu arba šypsena pasisveikindavo ir rankos mostu parodydavo sėstis bet kur. Klasės durims pagaliau užsidarius ir mokiniams nutilus, giliau įkvėpusi profesorė atsistojo.

*

Neprisijungęs Tristan Cadogan

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 297
 • Lytis: Moteris
 • Everything sound better in metal.
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Klastuolė atmerkė akis. Eilinis rytas Hogvartse. Mergina pasirąžė. Kokia pirma pamoka? Ah taip, Žiobarotyra. nusišypsojo Maria. Ji vienuolika metų gyveno žiobarų pasaulyje. Tikrai žino daug apie juos. Atsisėdusi paauglė apsižvalgė. Kai kurios mokinės irgi jau kėlėsi. Per pusvalandį susiruošusi penktakursė patikrino ar visi pabudę ir pasižiūrėjusi į veidrodį išėjo iš mergaičių kambario, o tada ir iš bendrojo kambario. Priėjo prie laiptų ir pakilo į pirmą aukštą. Prefektė po kažkurio laiko pasiekė Žiobarotyros klasę. Ilgai nelaukusi šviesiaplaukė patraukė durų rankeną ir jos atsivėrė. Ji įėjo į klasę. Čia buvo tik profesorė.
- Laba diena, profesore. - Pasisveikino ir atsisėdo kažkur vidurinėje eilėje. Mariai buvo įdomi ši pamoka, tačiau ateis dar pirmakursiai, o jie žemesni ūgiu, tad jiems reikia sėdėti priekyje. Daug baltos? Kodėl? Ir kas dėžutėje, kurią laiko mokytoja? deja atsakymų į klausimus nebuvo. Mokiniai pradėjo rinktis į klasę. Kai susirinko visi, profesorė atsistojo.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Ashley skuodė koridoriumi į taip lauktąją žiobarotyros pamoką. Ji buvo bene pati įdomiausia ir gerai sekėsi antrakursei. Na, reikia nepamiršti fakto, jog Tonks ilgą laiką gyveno tarp tų pačių galvas pametusių dėl technologijų, žiobarų.
Užkopusi laiptais į reikiamą aukštą, kaštonplaukė dar spėjo stabtelti prie lango ir pažvelgti į nuostabų rudens peizažą. Žemė buvo nuklota lengvu įvairutėliausių spalvų lapų sluoksniu, o nuogi medžiai nežymiai lingavo dėl šaltesnio vėjelio gūsio. Praeidavo ir keletas mokinukų, tiksliau prabėgdavo. Matyt taip pat pasimetę tvarkaraštyje arba tiesiog labaii susivėlino, o dabar bėga kiek tik išgali, jog tik nepavėluotų į pamoką.
Akimirką palukūriavusi, Ashley pabudo tarytum iš gilaus transo, bei kelis kartus suklapsėjusi savo riestomis blakstienomis, nusisuko nuo tų visų rudeniškų vaizdinių. Priėjusi prie jau ne kartą matytų durų, grifiukė ištiesė ranką rankenos link, bei šiek tiek pravėrė. Magišku būdu įslinkusi pro nediduką plyšelį, mergiotė pažvelgė į naująją profesorę, kuri jau laukė mokinukų.
- Sveiki, - šyptelėjo antrakursė, bei labiau įslinko patalpėlėn.
Sienos buvo pieno baltumo, kaip ir užuolaidos. Keistas pasirinkimas, daugelis mokytojų renkasi geltonas, persikines spalvas.. Tačiau atrodo šis įvaizdis kabinetui tiko.
Priartėjusi prie tinkamesnės vietelės, strazdanė atsisėdo ir patogiau įsitaisė. Rankas ši ištiesė, pasidėjo ant stalo. Antrokė laukė nesulaukė kada profesorė pagaliau pradės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Ashley Tonks »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Atėjusi į klasę Elridė sustingo prie durų. Žiobarotyros klasė jai priminė svetainę, kurioje ji labai mėgdavo graužti knygas. Mergaitė svajingai žvilgtelėjo į niekuo neypatingą klasę, tačiau nesiliovė šypsotis. Taigi, čia jausiuos kaip namuose... Tobula. Šyptelėjusi profesorei Elridė susirado vietą gale ir patogiai įsitaisė. Kadangi, vaikai dar tik rinkosi, ji žvilgtelėjo pro langą ir ėmė svajoti apie namus. Kad būtų čia sofa... Ir kokia nors įdomi knyga! Nustebusi savo noru mergaitė nusipurtė ir atsiminusi, ką kalbėjo, kaip elgėsi ir kaip norėjo sudeginti knygas Elridė susigėdo. Vos matomai šyptelėjusi ji tyliai pasisakė:
-Taigi... Tu keitiesi kaip metų laikai...-atsidususi Elridė ėmė barbenti pirštu į suolą. Kada visi ateis? Atsibodo laukti... Pagaliau pažvelgusi į profesorę Elridė šiek tiek susidomėjo. Apdengtas daiktas, jos manymu dėžutė, jai atrodė labai įdomiai. Hm... Įdomu ką ji ten slepia? Jei tai bus paprastas daiktas aš liksiu labai pikta... Dar kurį laiką pabandžiusi įžiūrėti kas slepiasi po uždengtu audiniu Elridė atsiduso. Reikia tiesiog paklausti... Žinoma, bet vargu ar ji pasakys... Apsidairiusi aplink klasę mergaitė kilstelėjo ranką ir šyptelėjo profesorei paklausdama:
-Ar ten slypi kažkas įdomaus?- nusukusi žvilgsnį į uždengtą daiktą mergaitė šiek tiek paraudo už įžūlumą.

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • IV kursas
 • *
 • 252
 • Taškai: 77
 • nothing is bigger than family ♥
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Tą rytą Daniela pasijuto nekaip. Tai liga ar šiaip nenoras eiti žiobarotyrą? Šios pamokos mokytoja, bent jau senoji, Klastuolei patiko, bet ji buvo girdėjusi apie pasikeitimus. Jei nebus taip pat įdomu, neverta nė eiti, -- niūriai galvojo mokinė, tačiau vis vien pasiruošė - apsivilko patogiausiais rūbais. Pilkas, juodais ornamentais puoštas džemperis, aptempti juodi džinsai ir, žinoma, apsiaustą. Plaukus susisegė ant sprando. Na, esu bent truputį žiobariška, tad neturėčiau pirmą dieną susipykti su profesore, - nerimastingai galvojo mokinė, bet tuoj pat nusiramino. Jei nepatiksiu, nieko tokio.
 Ji man irgi gali nepatikti.

Pamoka atrodė įprastai. Klastuolė iškart pajuto simpatiją mokytojai, kuri nesirinko saldžių persikinės ir mėtinės spalvų - vien tik daili, neutrali balta. Ant stalo naujoji profesorė - šviesiaplaukė rami moteris - padėjo paprastą baltą dėžutę. Galiu lažintis - joje telefonas, planšetinis kompiuteris ar dar kokia žiobariška nesąmonė.
Po kelių minučių Danielai net paskaudo akis nuo kad ir nedaug, bet baltos spalvos. Kodėl nė vienas profesorius nepasirenka juodų atspalvių??
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Paniurę koridoriai lydėjo Klarę į žiobarotyrą. Tai buvo viena paskutinių šiųmečių pamokų ketvirtakursei, kuri prasidėjo bent kiek vėliau nei dauguma.
Pirmakursiai nustojo maišytis koridoriuose stojo šiokia tvarka, tik kokia ji gali būti magijos mokykloje.
Įžengusi pro kabineto duris apsižvalgė. Vėl nauja profesorė. Matyta mergina stovėjo kabineto priešaky ir Klarė atpažino buvusią grifę. Nors kaip ir kasmet, naujai perdabintame kabinete buvo šviesu ir erdvu, tačiau kabinetas veik priminė ligoninę. Paauglė net nusipurtė jas prisiminusi.
- Labas rytas, - pasisveikino gal kiek per garsiai, ir kabinete siautęs aidas atkartojo pusę jos žodžių. Teoriškai tai nebuvo toks jau rytas, bet pirma pamoka tądien dar tik budino.
Įsitaisė prie lango, jei kartais pamoka būtų pasirodžiusi ne tokia įdomi. Juk Klarė augo žiobariškoje aplinkoje ir nemažai ir taip žinojo.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Dawn sparčiu žvilgsniu keliavo link Žiobarotyros kabineto, kadangi prieš tai netyčia užmigo bendrajame kambaryje. Nusnūdusi ji jautėsi šiek tiek žvalesnė, tačiau pramiegojo kelias pamokas ir užtruko gana ilgai, kol susirado visas reikiamas knygas, kurias turės grąžinti į biblioteką. O knygas ji mėgo. Aišku, kiek praradusi laiko nuovoką, neįsivaizdavo, kiek dabar valandų, tačiau žinojo, jog Žiobarotyra. Būtų kiek juokinga jei jos paklausus, kiek valandų, Dawn atsakytų "Žiobarotyra". Regis, dėl šalto oro merginą apniko didžiulis miego trūkumas. Ji jautėsi tarsi gyvūnas, šaltaisiais metų laikais miegantis kelis mėnesius, kol vėl atšyla oras. Vos įžengus į klasę, varnei iš rankų išbiro knygos. Ši tik pavartė akis ir piktai nusikeikė. Greitai, nuleidusi akis, susirinko knygas ir atsisėdo galiniame suole. Ranka perbraukė savo susivėlusius plaukus ir kiek susigūžė iš gėdos pamačiusi netoliese sėdinčią naująją profesorę, kuri, pasirodo, visą tą laiką ten buvo. O Dawn net nepasisveikino! Merginai sukaito žandai ir ši apsimetė susidomėjusi ir įdėmiai skaitanti...herbologijos vadovėlį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Dawn Strain »

*

Neprisijungęs Elena Lovegood

 • VII kursas
 • *
 • 240
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Grifiukė atsikėlusi šaltą rudenio rytą net nesiruošė keltis iš savo minkštos lovos. Pagulėjusi kelias minutes prisivertė išlipti. Susiruošusi ir susiradusi visas reikiamas knygas, patraukė į bendrąjį kambarį pasižiūrėti, kokia pirma pamoka. Brunetė neišsimiegojusi leidosi laiptais į mokinių prigrūsta kambarį. Nuo miego trūkumo, Elena buvo labai išsiblaškiusi. Vos ne vos prasigrūdusi pro mokinius prie tvarkaraščio, ieškojo, kokia jai pirma pamoka. Elena nusišypsojo, jog pirma pamoka Žiobarotyra. Pasišokinėjusi ji patraukė link kabineto. Koridoriai buvo pilni vaikų ir mokytojų. Elena vos spėjo pasisveikinti su kiekvienu mokytoju. Priėjusi reikiama klasę, Grifiukė nieko nelaukdama atidarė duris. Klasėje pamatė vos kelis mokinius ir pačia Žiobarotyros mokytoja.
 -Labas rytas visiems!- Brunetė pasiveikinusi susirado laisvą vietą priekyje, atsisėdo. Praėjus dešimt minučių, Grifiukė išgirdo skambutį, reiškiantį, jog pamoka jau prasidėjo. Po kelių minučių klasė buvo pilna mokinių. Elena padėjusi rankas ant stalo laukė, kol profesorė pradės vesti pamoką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Elena LoveGood »

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

 • VI kursas
 • *
 • 306
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Raudonplaukė Salazaro išpera
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
  Morgana praplėšusi akis pažvelgė į lubas. Ir taip kiekvieną rytą. Raudonplaukė greitai pakilo iš lovos ir apsirengusi pradėjo eiti link Žiobarotyros kabineto. Vos įėjusi į kabinetą mergaitė pasijautė nejaukiai. Baltos sienos ir užuolaidos? Rodėsi kaip kokiame durnyne. Nejauki aplinka, per daug šviesu. Jai tai nepatiko. Gal ir mokytoja pasirodys kokios nestabilios psichikos? Morgana papurtė galvą ir greitai nuėjo atsisėsti į patį galą, kur baltos šviesos nebuvo tiek daug.
  Suskambėjus mokyklos varpui klastuolė kruptelėjo ir pažvelgė į besistojančią merginą. Šioji buvo dar visai jaunutė, daug kartų matyta koridoriuose. Neseniai baigusi Hogvarstą. Morgana pastebėjo, kad išties gana daug jaunų mokytojų, kurie pradeda čia mokytojauti.
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1268
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Dar viena diena, dar viena pamoka Edgar'ui. Šis žingsniavo į Žiobarotyros pamoką. Visos emocijos jau kurį laiką gulėjo seniai numestos kažkur galvos kamputyje, o pats vaikinas nesuvokė ar dar geba kažkaip į ką nors reaguoti. Jis buvo tarsi robotas, kuris darė tai kas pavesta, be jokių klausimų ar papildomų raginimų. Septyniolikmetis jau vieni metai, kaip nebuvo kur išlindęs su draugais. Net nebandė to daryti. Nors.. Vis gi buvo Grifų pergalės vakarėlyje, tačiau jis nebuvo toks, kaip ankstesni susitikimai su bendrakoledžiais ar šiaip kitais draugais. Dalelė, ta kuri mokėjo džiaugtis buvo kažkur, jau galima sakyti "seniai", dingusi. Ir ar kada ji sugrįš, niekas negalėjo pasakyti.
Atslinkus į Žiobarotyros kabinetą iškart buvo matyti nauja profesorė.
- Laba diena,- tik įėjęs pasisveikino ir nutipeno į vieną iš pirmųjų suolų. Tai buvo kiek keistoka, nes jau kelinti metai stengėsi sėdėti kažkur atokiau nuo visų. Gal grifo žinojimas, kad tai paskutiniai jo metai Hogvartse, norėjo prisiminti, tas dienas, kai dažniausiai ir sėdėdavo klasės priekyje, o gal visgi giliai savyje vylėsi, jog tai kaip nors padės susigrąžinti, tai ko yra šiuo momentu netekęs. Kaip ten bebūtų, atsisėdęs savo išsirinktoje vietoje nudelbė žvilgsnį į profesorę, kuri jau rodos buvo pasiruošusi pradėti pamoką.

*

Neprisijungęs Amanda Sunny

 • II kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
Amanda pasimuistė sedėdama gana kietokoje medinėje kėdėje. Nebuvo labai patenkinta, jog jai reikės lankyti žiobarotyros pamokas. Gi žiobarai - jie niekam neįdomus, beto, tiek metų pragyvenusi su žiobarais, Amanda manė žinanti apie jos viską, ko gali prireikti kerėtojui.
Liūdnokai nusišypsojusi profesorei, su mintimis, jog geriau šį rytą praleistų besiranganti lovoje, o gal tyrinėdama pilį. Amanda ilgesingai pažiūrėjo pro langa - lauke buvo ūkanota ir apsiniaukę, kur ne kur pro debesis šokinėjo gelsvi saulės spinduliukai. Toks oras Amandai ypatingai patiko. Mergina svajojo, kaip dabar galėtų kieme vaikščioti ir braidyti po rūką...
Tačiau Amandos dėmesį patraukė šalimais kabantis portretas, jai nežinomo burtininko, kuris kaip tik krapštė pakaušį skaitydamas laišką. O gal tik imituodamas, jog skaito.
Ir staiga, Amanda prisiminė, kad dar neatliko Transfigūracijos namų darbų, o pamoka - sekanti.
Kol profesorė buvo užsiemus, ir dar buvo laiko iki pamokos pradžios, varniukė išsitraukė iš krepšio užduotis ir pradėjo skrebenti į pergamentą.                                                                 

*

Neprisijungęs Mae Field

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Mae susimasčiusi žingsniavo link žiobarotyros kabineto. Jai buvo įdomu, ką per šią pamoką sužinos, juk tiek daug jau yra girdėjusi iš savo močiutės. Priėjusi kabinetą apsižvalgė ir išvydo mokinius iš įvairių kursų. Pamačius vyresnius jai pasidarė šiek tiek nejauku, o galvoje kirbėjo mintis ar ji bus tokia gera kaip ir jie. Nepaisant šių minčių Mae drąsiai žengė į kabineto vidų ir pasisveikinusi su mokiniais bei profesore atsisėdo į laisvą suolą. Pastaroji buvo užsiėmusi savo reikalais bei atrodė susimasčiusi, tačiau Mae tai nekliudė. Kol neprasidėjo pamoka ji apžiūrėjo kabinetą ir paskendo savo svajonėse apie vasaros keliones. Pagaliau užsivėrus kabineto durims mokytoja atsistojo ir Mae prisiminusi, kur yra grįžo mintimis į pirmąją pamoką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Mae Field »

*

Neprisijungęs Elijus Adrielis Lorijanas

 • VII kursas
 • *
 • 52
 • Taškai:
 • O kartais tiesiog norisi šypsotis lietui.
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
((Galbūt sutrikote pamatę vidury RPG pamokos laisvojo stiliaus postą. Dabar,
 kai jūsų visų veikėjai jau kabinete, Mirjam visiems pasako klausimą-žaidimą: ))

Kas yra dėžutėje?
((Žaidimas vyksta "Taip ir ne" principu - viename poste užduodate iki trijų klausimų, į kuriuos bus atsakyta "taip" arba "ne". Daiktas, esantis dėžutėje, yra raktas į pamokos temą. Taupydama jūsų laiką, vienam ar keliems klausimams užduoti neliepiu rašyti atskiro RPG posto. Taigi tai yra savotiškas laisvojo stiliaus pamokos intarpas į RPG stiliaus pamoką. Atspėjus daiktą vėl pereisime prie RPG stiliaus. Atspėjusysis gauna vieną tašką, vieną tašką taip pat gauna žmogus, uždavęs daugiausiai "ant kelio užvedančių" klausimų. Jei po trijų dienų dar neapčiuopsite temos, gausite užuominą. Ir jei ko iš šitos litanijos nesupratote, drąsiai rašykite į až)).

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Ar daiktas didesnis už kumštį?
Ar šį daiktą galima valgyti?
Ar jis susijęs su tam tikros šalies kultūra?
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1268
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma Žiobarotyros pamoka visiems kursams (MSS)
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Kasdienis?
Tvirtas?
Pagrinde naudojamas namų aplinkoje?