0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Reyna Grimm

 • III kursas
 • *
 • 30
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I am real witch. Just with no magic.
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Ne, ji negali. Ji tiesiog negali vėluoti į transfiguracijos pamoką. Profesorei nepatiks. Ji turbūt pavers mane krištoline taure ir juokdamasi gers iš manęs savo mokinių ašaras per pamokas. Reyna bėgo per vestibiulį lauko link. Kvailas belstukas. Uždavė patį sunkiausią galvosūkį. Iš kur aš galėjau žinoti klausimą į tą atsakymą. Galėjo ir praleisti. Man tiesiog reikėjo vienos knygos. Bėgdama ji bumbėjo. Ir kaip ji galėjo pamatyti aukštai pakabintą raštelį? Dešimt minučių ji bandė atidaryti transfiguracijos klasės duris, kol pro šalį ėjęs šeštakursis jai parodė tą prakeiktą mokytojos žinutę. O dabar ji turėjo per kelius aukštus bėgti link ežero. Apsiaustas susipynę tarp kojų ir Reyna pargriuvo. Knygos visur išsimėtė. Bumbėdama mergina susirinko knygas ir išskubėjo toliau. Iš tolo ji pamatė ežerą ir prie jo vykstančią pamoką. Tiesiog nuostabu. Visi jau mokosi pagalvojo Reyna. ji jau buvo beveik atbėgusi, kai jos apsiaustas vėl susipynė. Ne, tik ne vėl Mergina plojosi veidu į žemę, tiesiai profesorei po kojomis.
-Reyna čia, - tarė mergina vis dar gulėdama veidu į žemę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Reyna Grimm »

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Hilerė
 • ****
 • 376
 • Lytis: Moteris
 • Stalkerė
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Mokiniai toliau stengėsi burti. Kai kuriems nesisekė. Na ir nedrąsus vaikai, juk nesikandžioju.
- Panelė LoveGood, tiesa? Triušis be ausų. Vėl gi, per daug impulsyvumo. Reikia ramiai mostelėti lazdelę ir to pakanka. - Reparifarge. - Atvertė triušį į šaką. - Štai. Lapifors. - Ramiai mostelėjo lazdelę ir šaka pavirto triušiu su ausimis. - Reparifarge. Pabandyk dabar tu, jeigu vėl nepavyks pasimokysim dar. - Nuoširdžiai nusišypsojusi nuėjo prie kitos mokinės.
- Panelė Night. - Perskaitė ant pirmakursės apsiausto. - Manau blogai mane išgirdote. Jeigu nežinote kaip pasinaudoti burtažodžiu, aš galiu jums padėti. Profesorę sutrikdė prie jos kojų atsiradusi mergaitė, kuri gulėjo ant žemės. Vivien tučtuojau priklaupė prie mergaitės ir apvertė ją. - Ar tu sveika? Nesusižeidei? Nereikėjo taip skubėti, šį kartą leidžiu vėluoti, juk pamoka ne pilies teritorijoje vyksta. - Greitai burtais sutvarkė mergaitė aprangą, šukuoseną ir veidą. - Pasėdėk ir pailsėk, jeigu nori gali susipažinti su burtažodžių sąrašu.

*

Neprisijungęs Elena Lovegood

 • VII kursas
 • *
 • 240
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Brunetė sulaukusi mokytojos pagalbos suprato, jog reikia ramiai mostelėti lazdele. Pamačiusi jog prieš ją vėl akmuo, pasiruošė lazdelę.
 -Lapifors!- silpnai mostelėjusi lazdele garsiai ir ramiai ištarė burtažodį. Kaip nenuostabu, jai nepavyko, tačiau brunetė nenusiminė ir bandė iš naujo.
 -Lapifors!- šį kartą ramiai ištarė Elena. Pagaliau jos akmuo pavirto triušiu! Nespėjusi jo vėl atkerėti į akmenį, jis jau buvo nušokavęs į mišką.
 Elena vėl prie akių prisidėjo sąrašą ir ieškojo trečio burtažodžio. Jeigu gerai suprato mokytoją, trečias bus paskutinis, juk mokytoja sakė kad šiandien mokinsis tik tris, o gal Grifiukė tiesiog suklydo. Scribblifors kerai Elenai pasirodė būtini, jog nežinai kada tau prireiks naujos plunksnos. Apsižvalgiusi pamatė gėlytę, kuri, kaip keista nebuvo nuvytusi. Lėtais žingsneliais priėjusi prie jos pasiruošė savo lazdelę.
 -Scribblifors! - keista, bet iš pirmo karto pusė gėlytės buvo su plunksnomis, o kita pusė be. Elena prisiminusi burtažodį kurį ištarė mokytoja, kad triušį vėl atverstų akmeniu garsiai ištatė:
 -Reparifarge! - sumosavo lazdele ir gėlė vėl buvo kaip gėlė. Supratusi kad jau viskas gerai, ji vėl ėmė burti.
 -Scribblifors! - kaip mokytoja mokė, silpnai sumosavo lazdele. Pagaliau jai pavyko! Elena pasikėlusi nuo žemės plunksną ir iš apsiausto kišenės ištraukusi rašalą, ant pergamento skiautelės viską užrašė.
 Baigusi rašyti, ji nupėdino iki mokytojos paklausti ką toliau daryti, bei pasakyti jog jai viskas pavyko.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Elena LoveGood »

*

Neprisijungęs Reyna Grimm

 • III kursas
 • *
 • 30
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I am real witch. Just with no magic.
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
Reyna sėdėjo atsirėmusi prie medžio ir šnopavo. Hm, nebuvo jau taip blogai. Aš nesu krištolinė taurelė ir tai jau pasiekimas. Kai kvėpavimas sulėtėjo ir širdies ritmas vėl pasidarė normalus, mergaitė peržiūrėjo burtažodžių lapelį. Iš aprašymų burtai nepasirodė patys sudėtingiausi. Kai kurie netgi linksmi. Pavyzdžiui, burtažodžiai pavertantys daiktus antimis ir žąsimis atrodė vieni iš sudėtingesnių iš duotų, bet kartu ir smagiausi. Tik įsivaizduokite būrį ančiukų bėgiojančių po pamoką. Gal netgi profesorė leistų vieną pasilikti? Visų pirma Reyna prisirinko šiek tiek akmenukų ir šakelių, dar rado kelias plunksnas. To užteks. Mergaitė išsitraukė iš savo kuprinės savo lazdelę. Ištiesė į vieną akmenuką ir ištarė:
-Ducklifors.
Nieko neįvyko. Reyna ištarė jau garsiau:
-Ducklifors!
Iš lazdelės galo išsiveržė kelios geltonos žiežirbos, bet jos užgeso nieko nepadarusios. Reyna atsiduso. Ne, taip nieko nebus. Iš krepšio ji išsitraukė transfiguracijos knygą. Mokytoja juk nieko nesakė apie papildomos literatūros naudojimą, taip? Greitai susirado aprašymą apie tą burtažodį ir perskaitė : " Ducklifors - tai burtas kuris bet kokius gyvus organizmus paverčia antimis. Burtininkas turi leisti lazdelę prie kerimo objekto tardamas "Ducklifor". " Tai štai kaip. Kerėjimui reikia gyvo organizmo, todėl ir nepavyko. Mergina lėtai atsistojo ir nusipurtė žolę nuo savo apsiausto. Tada nužingsniavo ieškodama bet kokio kirmėliuko ar vabalėlio. Neilgai trukus Reyna surado du sliekus. Sugrįžo prie krepšio. Ten išsitraukusi nosinaitę ant juos pasidėjo tuos padarėlius. Tada lėtai įkvėpė ir iškvėpė. Įkvėpė ir iškvėpė. Tada lėtai leisdama lazdelę į slieką ramiai, bet užtikrintai ištarė:
-Ducklifors.
Iš lazdelės galo išlindo geltonas spindulys, kuris įgavo ančiuko formą. Vos tik tai palietė slieką, šviesa pradėjo nykti, o jos vietoje stovėjo mažas, geltonas, pūkuotas ančiukas. Reyna net sukrykštė iš džiaugsmo. Nieko nelaukusi tą patį pakartojo su antruoju slieku. Ir prieš ją jau stovėjo du ančiukai. Reyna pasipūtė. Jai reikėjo tik kiek - trijų kartų, kad tas burtažodis jai pavyktų? Ji tikrai gali padaryti daug daugiau. Mergaitė pažiūrėjo atgal į lapelį ir jos dėmesį patraukė dar vienas burtažodis:
Citata
3. Draconifors{paverčia mažus daiktus arba mažas statulas nedidelias drakonai}(nerekomenduojama pirmakursiams)
Taip. Tai šis burtažodis. Ji tai padarys. Na ir kas, kad jis ne pirmakursiams? Jai išėjo su antimis išeis ir su drakonais. Šį kartą jau pasimokiusi Reyna visų pirmą paskaitė apie burtažodį. Kerėjimui tinka ir paprastas negyvas objektas. Mergaitė susikaupė ir sedėdama ant žemės palietė didžiausią akmenį lazdele:
-Draconifors.
Dūmai apsupo akmenį. Kai jie išsisklaidė riedulio vietoje stovėjo mažas drakonas. Užkeikimas pavyko! apsidžiaugė Reyna. Nors... nevisai. Drakonas vis dar buvo pilkas , kaip ir akmuo, o uodegą ir viena galinė koją buvo suakmenėję. Mergaitė pasidėjo drakoniuką ant kelių. Man pavyko. Man pavyko. Man pavyko! MAN PAVYKO! PAVYKO!Iš to džiaugsmo Reyna nepajuto, kaip drakoniukas pradėjo leisti nedidelius ugnies kamuolius. Ji tik užuodė svilėsių kvapą ir, supratusi kas atsitiko, pradėjo klykti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Reyna Grimm »

*

Neprisijungęs Luna Night

 • II kursas
 • *
 • 24
 • Taškai:
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
Na ką gi, turbūt galiu pamėginti - susimąstė mergaitė. Ją drąsino tai, kad profesorė buvo šalia, visada pasiruošusi padėti. Taigi, giliai širdyje Luna žinojo, jog mokytoja nieku gyvu neleistų, kad mokiniams atsitiktų kas nors blogo jos pamokose. Matyt taip pat ji saugojo ir tuos atsirandančius ir vėl pranykstančius gyvūnus. Mergaitė numanė, jog Querto neleistų šiems padarėliams kęsti skausmo, kurį galėtų sukelti nepavykę kerai. Taigi dar kartą atidžiai perskaičiusi sąrašą pirmakursė išsirinko tą, kuris atrodė paprasčiausias ir stipriai suėmusi lazdelę ištarė:
-Piscifors
Keista, tačiau pavyko jau iš pirmo karto. Nors iš šono galėjai pastebėti tik lengvą šypsnį klastuolės veide, viduje ji visa degė iš džiaugsmo. Pagaliau kažkas pavyko, net be didesnių pastangų. Greitai paleidusi žuvelę į vandenį mažoji ėmėsi naujų kerų. Vieną po kito ji vertė įvairius daiktus į gyvūnus, tuomet stebėjo, kaip naujieji sutvėrimai elgiasi, bandė atrasti kuo šie skiriasi nuo tikrųjų gyvūnų. Žinoma, ne visus paversti pavyko jau po pirmo bandymo. Štai kiškučio pavertimas užtruko geras 5 minutes, tačiau visgi viskas buvo baigta. Liko vienintelis nepanaudotas burtažodis, tačiau mergaitė dvejojo. Ji prisiminė profesorę sakius, jog šis burtas neskirtas pirmakursiams, be to ji matė vieną kurso draugę nusideginant, tad suprato, jog šis poelgis gali turėti rimtų pasekmių. Visgi smalsumas nugalėjo nerimą ir mokinukė vėl paėmė lapelį į rankas...

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Hilerė
 • ****
 • 376
 • Lytis: Moteris
 • Stalkerė
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
- Panelė LoveGood, jei neturite ką veikti, galite pasibandyti kitus burtažodžius. - Atsakė į grifiukės klausimą profesorė. Netikėtai Vivien pajuto kvapą, kažkas dega. Rudaplaukė greit susirado kas vyksta. Pirmakursė nepaklausė ir išbūrė drakoną. Po šimts perkūnų! - Reparifarge! - greit mostelėjo lazdelę ir drakonas bei ugnis dingo. - Juk parašiau, kad šio burtažodžio naudoti negalima, panelė Reyna. Pirmam kartui atleidžiu, bet jei dar kartą tai pasikartos - keliausite pas direktorių ir jums bus paskirtas areštas. Supratote? - Piktai tarė ir eidama link kitų mokinių atsiduso. Viena iš mokinių, kiek profesorė matė, jau baigė visus galimus burtažodžius. - Panelė Night, jūs gabi mokinė. Labai džiaugiuosi, kad apsilankėte mano pamokoje. - Pastebėjo, kad ši bandys burtažodį, nerekomenduotiną pirmakursiams. - Galiu tau leisti šį burtažodį pabandyti, tačiau tavo pačios saugumui pastovėsiu šiek tiek prie tavęs.

((Luna Night ir Elena LoveGood abi gaunate po 10 taškų. Šaunuolės.))

*

Neprisijungęs Luna Night

 • II kursas
 • *
 • 24
 • Taškai:
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
Mergaitė jau buvo pasiruošusi tarti burtažodį, kai prie pat jos pasirodė profesorė. Klastuolė netruko suprasti, kad mokytoja numano jos ketinimus ir pasiruošė atsiprašinėti, už šį netikusį sumanymą, tačiau Querto žodžiai mažąją nustebino. Šią akimirką pirmakursė susimąstė, jog transfigūracijos mokytoja turbūt pati geriausia profesorė visame Hogvartse. Ji jaurėsi be galo dėkinga, už tokią jai suteiktą galimybę, tad norėjo nenuvilti profesorės. Visgi buvo laikas susikaupti ties burtais. Paėmusi lazdelę į rankas, Luna nusitaikė į jau kerėjimui paruoštą šakelę ir pritardama lengvais lazdelės mostais ištarė:
-Draconifors
Po pirmo bandymo pasirodė tik mažytė žiežirba, tačiau šakelė nepakito.
-Draconifors, - pabandė dar kartą.
Po penkių, o gal septynių bandymų transfigūracija buvo atlikta. Sukdamasis ugnies sūkuriu prieš klastuolę atsirado mažytis, tačiau gan dailus drakoniukas.
- Ką turėčiau daryti su juo, kad neimtų spjaudytis ugnimi? - pasiteiravo profesorės mergaitė. - Ar būtina jį dabar pat atversti?
Žinoma, Lunai būtų liūdna, jei šį magišką sutvėrimą tektų tuojau pat grąžinti į šakelės būvį, tačiau mažoji žinojo, kad darys tą, ką pasakys mokytoja, net jei tai reikštų atsisveikinti su naujuoju draugu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Luna Night »

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Hilerė
 • ****
 • 376
 • Lytis: Moteris
 • Stalkerė
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #22 Prieš 2 metus »
Vivien stebėjo, kaip pirmakursė klastuolė stengdamasi išbūrė drakoniuką. Tai tikrai nuostabu. Daugeliui pirmakursių nepavyksta šis burtažodis, kai kurie net save paverčia drakonais, tiesa kaip tai pavyksta - neaišku. Vis gi, profesorė buvo patenkinta, labai patenkinta turėdama tokią gabią mokinę kaip Klastūnyno globotinę Luną Night. - Na, matau, kad nelabai nori jo atversti atgal į šakelę, o ir pats gyvūnas išėjo visai šaunus. Manau galima būtų pasinaudoti burtažodžiu Ignis evanescet, tačiau vis geriausia būtų jį išdresuoti ir manau tavasis tavęs klausys, nes jis iki šiol į tave nepaleido ugnies. - Nusišypsojo. - Leidžiu jį pasilikti kaip naminį augintinį. Būsi išskirtinė. Kiek žinau nei vienas iš dabartinių Hogvartso mokinių tokio augintinio neturi.

*

Neprisijungęs Elena Lovegood

 • VII kursas
 • *
 • 240
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
Grifiukė pamačiusi jog vienai pirmakursei leista išbandyti Draconifors kerus, nusprendė ir pati juos išbandyti. Išsitraukusi lazdelę ir susiradusi mažiuką akmenuką giliai įkvėpė.
 -Draconifors! - garsiai ištarė ir silpnai sumosikavo lazdele. Tačiau nieko neišėjo.
 -Draconifors! - vis dar nieko.
 Elena bandė dar kartą, tačiau vėlgi nieko neišėjo. Paskui dar kartą, poto dar kartą. Pusvalandį kartojusi burtažodį, Elenai vistiek nieko neišėjo. Galiausiai netekusi vilties paskutinį kartą ištarė.
-Draconifors!
 Neįtikėtina! Prieš Elena buvo mažiukas Vengrijos Ragauodegis!
 -Mokytoja! Man išėjo! Man išėjo! - laiminga šaukė Elena ir su delniuku glostė mažiuko Vegrijos Ragauodegio slibiniuko galvą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Elena LoveGood »

*

Neprisijungęs Amanda Sunny

 • II kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #24 Prieš 2 metus »
Amanda jaukiai įsitaisiusi sedėjo ant sofos. Taip gera buvo gamtoje, pagaliau ištrūkti iš tų pilkų sienų. Šiandien kaip tyčia buvo nusotabus oras - skaisčiai švietė saulė, dar nesijautė rudeninio šaltuko. Kadangi su transfigūracija ji susipažina pirmą kartą, į profesorės klausimą nusprendė neatsakyti, tikėdamasi, kad jos neklaus ir nepastebės.
Išgirdusi kokia bus praktinė užduotis, Amanda pasiemė pergamento lapelį su burtažodžiais ir įdėmiai perskaitė. Na, bus nelengva - pagalvojo tamsiaplaukė jauna mergina. Palengva atstojusi, ranka perbraukė per tamsiai mėlyną savo sijoną, pasitvarkė ir nuėjo išbandyti savo jėgų.
Amanda pirmiausia nusprendė pabandyti nuo jai atrodžiusio lengviausio burtažodžio - plunksna visgi nėra gyvas padaras, neturėtų būti itin sunku. Nukreipusi lazdelę į šalią žydinčia raudoną gėlę Amanda tvirtai sušuko:
-Scribblifor!
Tačiau gėlė nevirto plunksna, o iš lazdelės pasirodė smulkus sidabrinis rūkas. Amanda kiek nusiminė, tačiau žinojo, kad rezultatui pasiekti vien noro neužtenka. Amanda dar kartą peržiūrėjo burtažodžių sąrašą, ir tarsi kažką supratusi, nusprendė pakartot. Šyptelėjo šalia jos stovinčiam žaviam antrakursiui, kuris taipogi bandė įveikti šią užduotį.
-Scribblifors! - dar kartą tvirtai suriko mergina nukreipusi lazdelę į gėlę, kuri beregint pavirto gražia plunksna. Patenkinta savimi Amanda išsišiepė. Apsidairė ar kas nors matė, bet visi buvo pernelyg užsiemę savo darbais. Nusistebėjusi pažvelgę į nedidelį drakoniuką - atvirai pasakius, mergina nesitikėjo, jog kažkam pavyks šis burtažodis. Į tą mažą padarą Amanda žiūrėjo tarsi užkerėta, kol stipresnis vėjo gūsis priminė jai, jog reikia grįšti prie savo pačios darbų. Pasiemusi pergamento ritinėlį Amanda išsirinko kitą burtažodį.
-Ebublio! - tarė ji nukreipusi lazdelę į ant stalo gulėjusius kelis mėtinius saldainius, kurie iš po lėto pavirto apvalučiais burbuliukais.
Amanda nesitikėjo, kad šis burtažods jai pavyks iš pirmo karto, nes tuo pačiu iš dalies jai buvo gaila saldainių - visgi galėjo juos suvalgyti... 

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #25 Prieš 2 metus »
Elridė gulėjo ant šaltos žemės ir šypsojosi. Kitas burtažodis jai bus lengvesnis. Išsitraukusi nusirašytus burtažodžius ji vėl ėmė juos tyrinėti ir rinktis. Lapifors skamba patraukliai... Atsistojusi Elridė apsidairė ir nutipeno tolėliau nuo vandens. Jai atrodė, kad toje pačioje vietoje burti nėra gerai, ypač jei pirmą kartą neišėjo. Ėmusi dairytis mergaitė perkreipė lūpą, nes akimis neužtiko jokio daikto, kurį galėtų versti triušiu. Pavarčiusi akis Elridė patikrino savo kišenes ir šiek tiek linksmiau išsitraukė nuo saldainio likusį popieriuką. Manau jis puikiausiai tiks. Žvilgtelėjusi į mokytoją mergaitės akis išsprogo. Kita mokinė turėjo mažą drakoniuką. Pajautusi pavydą Elridė paraudo ir nusuko žvilgsnį į popieriuką. Aš turiu šunį... Ne ką blogiau... Prunkštelėjusi mergaitė išsitiesė ir tyliai panosei sau pridūrė:
-Jei leis, ir triušiuką turėsiu, gaila, žuvytės nepasilikau...- pamojusi lazdele mergaitė pamiršo, kad reikia ištarti burtažodį. Piktai žiūrėdama į popieriuką ji susimąstė kodėl jai nepavyko. Eilinį sykį apsižvalgiusi susikoncentravo į popieriuką.
-Lapifors- Elridė grakščiai pamojo lazdele. Man pavyko! Nesuprantu ką aš pirmai ne taip dariau... Ji žiūrėjo į mažą triušiuką, kuris, rodos, mergaitės bijojo. Paėmusi į rankas triušiuką mergytė jį paglostė.
-Na tu ir mielutis... Turbūt norėtum vardo?- besišypsodama Elridė jį nenustojo glostyti. Kurį laiką pakalbinusi triušiuką mergaitė nusijuokė. Kodėl aš tokia kvaila? Kalbuosi su gyvūnu, kuris turbūt nič nieko nesupranta... Ech, įdomu jie su taksiuku mano sutartų?
-Profesore Vivien! Ar galiu? pasilikti?- pakėlusi ranką mergaitė sušuko. Jai labai rūpėjo triušiukas, baltapūkis mažylis Elridei labai patiko.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Elride Endlercat »

*

Neprisijungęs Reyna Grimm

 • III kursas
 • *
 • 30
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I am real witch. Just with no magic.
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #26 Prieš 2 metus »
-Atleiskite man. Daugiau tai nepasikartos, - Reyna atsiprašė profesorės ir nuėjo prie savo daiktų. Diena buvo nuostabi - nors jau buvo ruduo, oras nebuvo šaltas. Aukštai danguje švietė saulė, ežeras ramiai tyvuliavo, vandens paviršiuje plaukiojo rudi rudeniniai lapai, tyliai ošė Uždraustasis miškas. Taip, diena buvo tiesiog nuostabi. Bet tik ne jai. Negaliu patikėti. Tikriausiai viena iš čia bėgiojančių juodų kačių šįryt perbėgo kelią. Štai kodėl man labiau patinka pelėdos. Lapelyje liko gana paprasti keai. Pavyzdžiui, Scribblifors ji jau mokėjo. Pabandė pirmą vakarą gavusi lazdelę. Pavyko iš pirmo karto. Jau greitai ji turėjo gal tuziną naujų plunksnų. Ir ji pastebėjo, kad plunksnos spalva priklauso nuo objekto, kuris yra kerimas - užkerėtas sūrio gabaliukas tapo gražaus geltonumo plunksna, mėlynas kaspinas - balta plunksna su mėlynas pakraštėliais, o užkerėtas jos pačios piešinys pavirto į plunksną, kurioje atsispindėjo vaizdai iš to piešinio. Ji žinojo, kad tai ne klaidos, nes prie tų ypatingųjų plunksnų ji jau buvo sukūrusi ir krūvas paprastų. Taip, ji jau šiuos burtus mokėjo, bet pakartoti nepakenks, taip? Greitai susiradusi paraudusi rudens lapą ji pasidėjo ji ant kelių ir vienu iškvėpimu ištarė burtažodį.
- Scribbifors.
Lapą apgaubęs plunksnų šydas išnyko ir vietoj jo pasirodė tobula ruda plunksna. Mergaitė nusišypsojo ir padėjo plunksną šalia apdegusio apsiausto. Vėl pasiėmusi lapelį ji peržiūrėjo. Ką gi, manau verta išbandyti ir Duro bei Ebublio. Jie taip pat neatrodo sudėtingi ir Ebublio jau bandžiau.. Reyna nusprendė pirma pradėti burbulų kerais, tada pereiti prie sukietinimo kerų. Mergaitė jau norėjo pradėti burti, kai staiga ji pajuto svorį ant savo galvos. Tai buvo jos liepsnotoji pelėda Klio. Ji buvo nedidukė, mažesnė už mažą jos gentainę. Bet Reyna vis tiek ją labai mylėjo. Klio tyliai suūkusi įsitaisė varniukės garbanose ir pradėjo smalsiai stebėti, ką jos šeimininkė daro. O toji įkvėpusi nusitaikė į šalia gulėjusi akmenuką ir sušnabždėjo:
-Ebublio.
Akmenukas tuoj pavirto burbulais ir tie pradėjo kilti į viršų. Jos liepsniukė pradėjo tupėdama ant galvos plasnoti ir snapu gaudyti burbulus. Jos sparnai sukėlė vėją ir Reynos garbanos pradėjo sklaidytis į visas pusės. Varnanagiukė nusijuokė. Gal diena vis dėl to ne tokia jau prasta.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Reyna Grimm »

*

Neprisijungęs Luna Night

 • II kursas
 • *
 • 24
 • Taškai:
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #27 Prieš 2 metus »
Vos išgirdusi, jog jai bus leista pasilikti drakoniuką, mažoji nebenustygo vietoje iš laimės. Tą pačią akimirką ji stipriai apkabino profesorę, nežinodama kaip kitaip išreikšti padėką, kurią jautė visa savo mažute širdimi.
- Profesore, jei kada Jums reikės kokios nors pagalbos - sutvarkyti popierius, išvalyti kabinetą ar bet ko kito, tik leiskit man žinoti. Padarysiu bet ką - pažadu. Ačiū Jums labai labai!
Mergaitė tiesiog švytėjo iš laimės. O juk be profesorės padrąsinimo ji nebūtų ryžusis net žuvele jokio objekto paversti. Buvo gera žinoti, kad Hogvartse yra tokių žmonių, kaip Querto. Luna jau buvo bepradedanti svarstyti kokį vardą uždės naujajam savo draugui, kur jį apgyvendins, kuo maitins, bei kokias knygas skaitys, kad sužinotų daugiau apie šių magiškų sutvėrimų priežiūrą, tačiau staiga prisiminė, jog pamoka dar nesibaigė ir keliauti atgal dar buvo daugiau nei anksti. Sukdama galvą apie tai, kuo drakonai maitinasi, ar saugu dabar būtų jį švelniai paglostyti, bei ar nereikėjo jo pamaitinti iškart po to, kai sukūrė, Luna priėjo prie profesorės ir palaukusi, kol toji baigs kalbėti su kitais mokiniais bei turės laisvesnę minutę, paklausė:
- Kadangi burtažodžius jau baigiau, galbūt galiu Jums kuo nors padėti? Ir... - kiek padvejojusi tęsė mergaitė. - Galbūt galėčiau kada nors užeiti pas Jus ir pasimokyti daugiau. Arba gal galėčiau pasėdėti vyresniokų pamokoje - pažadu, būčiau tyli ir nesukelčiau problemų. Tiesiog noriu išmokti kiek galima daugiau.
Klastuolė taip pat norėjo pasakyti, kaip ji džiaugėsi, kad apsilankė šioje pamokoje ir kaip nekantraudama laukia kitos, tačiau šitai kažkodėl liko nutylėta. Kita vertus tokie jausmai buvo matomi pirmakursės veide, tad atspėti nebuvo sunku.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #28 Prieš 2 metus »
Ilgai nelaukus ant antrakursės stalelio iš kažkur išdygo lapelis su įvairiausiais burtažodžiais. Na, gal nedėrėtų sakyti "iš kažkur", nes žinoma jei Ashley neplaukiotų kiekvieną pamoką (kas jai jau tapo įprasta) gal būt ir suvoktų, jog raštelį pasiuntė profesorė. Dvylikametė dviem pirštais prisitaukė arčiau savęs sąrašą ir susidėjo rankas. Dabar ši atrodė tarytum pavyzdinga mokinė, tačiau ištikrųjų buvo nusikamavusi mergiotė. Aha, na ir kas gi čia gero.. - pražvelgė visą pergamento skiautę.
- Ak, kaip banalu, - suraukė nosytę Tonks. - Kas dabar bus čia, kai privis žąsų, ančių, žuvų ir dar balažin kokio velnio, a? Pagalvojot kas nors apie tai? - bambėjo tarytum senutė nusipirkusi grietinės po galiojimo.
Galiausiai išsikeikusi grifiokė išsitraukė lazdelę, bei nukreipė į savo vadovėlį, kadangi jis vienintelis norėjo tapt eksperimentine žiurke.
- Avifors, - pro sukąstus dantis tarstelėjo antrokė.
Dabar ant stalo savo mielom akytėm klapsėjo trys paukštukai - du baltapūkiai ir vienas raudonkepuris. Ilgai nesižavėjusi padarėliais, Ashli tik perbraukė per vieno kailiuką, o tada ir vėl iškėlė ištikimąją lazdelę.
- Draconifors, - pakeitė vienus gyvius - kitais.
Tik šįkart vietoj kelių padariukų, sėdėjo vienas rubuilis drakoniukas. Šis kelis kartus žagtelėjo, o tada iš jo burnos ištrūko ugnies kamuolys. Naujasis draugas daug labiau patiko kaštoninių plaukų savininkei, nei tie trys meilės ištroškę paukštukai.
- Atleisk, bet turiu tęsti savo darbą, - paaiškino Ashley. - Ducklifors, - keistus garsus skleidė antis. - Dėl švento Odino, gal galėtum taip garsiai nekrykaut? - jau linksmesne gaida prabilo jaunėlė.
Pasimėgavusi dar vienu sparnuotųjų giminės atstovu, strazdanė susikaupė naujam bandymui. Norėjosi kuo greičiau užbaigt darbą, o tada ir pamoką, bei krestelt kur bibliotekos ramiam kampely, pasinert į kitokį pasaulį.
- Duro, - tarstelėjo jau žinomą burtą ir į akmenį persireinkarnavusį vadovėlį, pakelnojo. - Nagi, kas nori išmėgint savo galvikės drūtumą? - prunkštelėjo Ashli ir pakėlusi antakius vėl apdovanojo dėmesiu bendraklasius.
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Reyna Grimm

 • III kursas
 • *
 • 30
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I am real witch. Just with no magic.
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #29 Prieš 2 metus »
Kai tik visi burbuliukai buvo susprogdinti, o Klio vėl įsitaisė Reynos garbanose, ji susiėmė ir perėjo prie kito burtažodžio. Na ką gi, laikas išbandyti Duro.  Mergaitė pradėjo žvalgytis aplinkui, ką geriau paversti akmeniu. Ji pažiūrėjo į savo sudegintą apsiaustą. Jo jau nebeverta sutaisyti. Ji pažino drakoną, kurį išbūrė. Jo ugnies žalos Reparo užkeikimu nepašalinsi. Ji priėjo prie jo, suglamžė įdomesne forma. Tada mergina pasuko ranką ir ištarė:
-Duro.
Žiežirbų banga nusirito per apsiaustą ir pavirto pilku, šaltu akmeniu. Mergaitė pabandė jį pakelti, bet jis buvo per sunkus. Varnanagiukė nenorėjo vėl supykdyti profesorės, todėl iš karto jį atvertė:
-Reparifarge.
Apsiaustas vėl tapo medžiaginiu. Reyna jį greitai sukišo į krepšį. Ji vėl pasiėmė lapelį ir jau norėjo kerėti Avifors, kai jos žvilgsnis užkliuvo už netoliese stovinčios grifiukės. Negaliu tuo patikėti - jai viskas pavyksta, ką tik bando. O aš per savo pirmąsias pamokas jau spėjau susigadinti apsiaustą. Atsiprašau, močiute, aš tave nuvyliau. Bet mergina nenuliūdo, Tai ją dar labiau pastūmėjo padaryti viską, ką sugeba. Taigi, taigi, Avifors. Regis pereisiu prie šito. O gal dar vieną paimti? A, Pullus - paverčia daiktus žąsimis. Padarysiu šituos du burtažodžius ir su paukščiais bus baigta.  Reyna apsižvalgė po pievą, ką dar galėtų paversti? Ji prisirinko krūvą rudeninių lapų ir paėmė plunksną, kurią jau buvo pavertusi pasinaudojusi Scribblifors kerais. Nusitaikiusi į vieną lapą, kuris rodos atskrido nuo Gluosnio Galiūno, Reyna ištarė:
-Pullos.
Lapo vietoje atsirado žasis. Toji apsižvalgė ir pardėjo gargenti ant Reynos. Mergaitei nieko neatsakant, žasis pradėjo žiūrėti, kaip jai įgnybti. Varnanagiukė pradėjo bėgti. Bebėgant jai pavyko nusitaikyti į žasį ir sušukti:
-REPARIFARGE!
Žąsis puftelėjo ir jos vietoje liko tas pats lapas. Reyna lengviau atsikvėpė. Tada jį išsitraukė plunksną,pasidėjo ant delno ir ištarė:
-Avifors.
Plunksna suskilo į daleles, o kiekviena ta dalelė patapo mažu paukščiuku. Jie nuskrido į dangų. Reyna laiminga stebėjo juos. Ir staiga ji pajuto palengvėjimą ant savo galvos. Klio pakilo ir nusivijo paukštelius.
-Klio, ne!- varnanagiukė sušuko pavymui, bet pelėdą buvo nuskridusi per toli. - Na, man bent jau nereikės jos šiąnakt maitint.