0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Prisijungęs Roana Amneta

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 382
 • Lytis: Moteris
 • You loved me and I froze in time
Antra pamoka I-III kursams
« Prieš 2 metus »
Už lango buvo nuostabus oras: švietė saulė, danguje beveik nėra debesų. Profesorė atsisėdusi prie savo stalo pasiėmė pergamento lapelį, rašalą ir plunksną. Netrukus Vivien pakabino šį lapelį ant transfigūracijos klasės durų.
Citata
Mieli I-III kursų mokiniai,
Šiandien pamoka vyks prie ežero.
                                                 Transfigūracijos profesorė
Susirinkusi visus reikiamus daiktus Vivien nuėjo prie ežero. Moteris neskubėjo, pirmieji mokiniai turėtų pasirodyti tik po valandos. Iki to laiko ji spės paruošti viską ką reikia. Rudaplaukė pasiekusi reikiamą vietą pradėjo ruoštis. Išbūrė patogias lauko sofutes bei fotelį sau - taip visiems bus patogiau sėdėti. Šalia stovėjusį visai nuvargusį medį pavertė lentą ir užrašė pamokos temą "Transfigūraciniai pavertimai". Taip pat išbūrė nemažai lelijų ant ežero kranto bei įvairių kitų dalykų. Kaip ne kaip šiandien mokys vaikus kaip paversti vieną dalyką į kitą. Apsižvalgiusi ar viskas paruošta profesorė nusišypsojo Tikiuosi jiems patiks ši pamoka. Atsisėdusi ant fotelio pradėjo laukti mokinių. Po kažkiek laiko mokiniai pradėjo rinktis.
- Sveiki visi, džiaugiuosi jog nepatingėjote ateiti į pamoką. - nusišypsojo. - Šiandien mokysimės paversti vieną dalyką kitu. Praeitą pamoką neprašiau prisistatyti - iš susijaudinimo pamiršau. Todėl norėčiau, kad šiandien prisistatytumėte ir pasakytumėte ką žinote apie bene žinomiausius pavertimo kerus - Vera Verto.

((Pamoka kaip matote bus labiau praktinė. Jeigu atsakymo nežinote - atsakinėti neprivalote. Už postą su teisingu atsakymu gausite 2 taškus, už parašytą postą be atsakymo 1 tašką. Teorijoje parašote po vieną postą. Prieš prasidedant praktikai gausite sąrašą įvairių burtažodžių, kurios bandysite panaudoti. Žinoma ne visi galite būti "vunderkindais" :D Gali burtažodis pavykti tik iš trečio arba ketvirto karto :) Praktikoje mažiausiai 2 postų prašau - juk bus tiek daug burtažodžių ir esate gamtoje kur tikrai yra daiktų, kurios galima paversti.))

*

Neprisijungęs Adelaidė Kondwani

 • IV kursas
 • *
 • 51
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • frick frack
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Oras žadėjo būti šiltas, danguje nebuvo matyti saulę dangstančių debesų. Tokiu, nors visuotinai pripažįstamu kaip "geru", oru Adelaidei norėjosi nulįsti į tamsią kertę kur nors Varno Nago koledžo bendrajame kambaryje, bibliotekoje ar požemiuose. Tačiau praleidus pirmąją transfigūracijos pamoką, nesinorėjo pražiopsoti ir antrosios.
Akims klaidžiojant po koridorių sienas, mergaitė žingsniavo kabineto link. Tankios blakstienos metė šešėlius, tarsi slėpdamos nuo nemigos pajuodusius paakius. Rankose tvirtai suspaudusi ji nešėsi vadovėlį nutrintu viršeliu, karts nuo karto pavartydama jį ant rankų, lyg vertindama prekę.
Priartėjusi prie klasės, antrakursė sulėtino žingsį. Tik nuspaudusi žalvarinę rankeną ir supratusi, kad kabinetas užrakintas, ji pakėlė akis ir pastebėjo mokytojos paliktą raštelį. Mergaitė atsiduso, lyg išreikšdama tylią dejonę, kad reikės nusigauti iki pat pirmo aukšto, o tada - tiesiai į saulėtą pievą.
Skubriu žingsniu eidama, Adė šokinėjo per kas antrą laiptą, kol pasiekė vestibiulį, o tada paskubomis išlėkė į lauką ir tekina pasileido prie ežero. Vieta, kurią mokytoja buvo paruošusi, buvo matyti iš toli - spalvingi minkštasuoliai ir aplink žydinčios vandens lelijos, nors, tokiu metu, jų žydėjimo laikas jau turėjo būti pasibaigęs.
Pasisveikinusi su mokytoja La Querto, Adelaidė klestelėjo į vieną iš sofučių, atsukdama nugarą saulei, ir patogiai įsitaisė.
Mokytojai pradėjus pamoką, antrakursė nusprendė nelaukti, kol kalbėti pradės kiti.
 - Sveiki...esu Adelaidė Kondwani, Varno Nago koledžo antrakursė, - neatsistodama, bet kiek labiau pasitempdama prisistatė ji ir apžvelgė kitus mokinius, o tada vėl atsisuko į dėstytoją. - Vera Verto - vieni iš esminių transfigūracinių kerų. Jais naudojantis, nedidelį gyvūną galima paversti krištoline taure. Jei gerai atsimenu, lazdele, skaičiuojant iki trijų, reikia triskart paliesti gyvastį, kurią užkerėsi, o tada besti į jį ir tarti burtažodį. - Adelaidė nudelbė akis į ant kelių sudėtas rankas, lyg bandydama dar kažką prisiminti, bet vėl pažvelgusi į mokytoją, tarė: - Tai turbūt viskas, ką atsimenu. - Ir vėl patogiai atsirėmė į minkštą krėslo atlošą.

+2 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • IV kursas
 • *
 • 252
 • Taškai: 77
 • nothing is bigger than family ♥
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Gavusi laiškelį, Daniela pamokai apsirengė paprasčiau ir patogiau - juk dabar Hogvartse orai buvo permainingi, o Kravitz tebuvo su paprasčiausiu juodu džemperiu su užrašu Nox. Kai būdavo šilta, mergina sukaisdavo, kai vėsu - sušaldavo. Prieš pat transfigūraciją antrakursė persirengė į tamsiai violetinę palaidinę, juodus džinsus ir ilgą patogų megztuką su Klastūnyno herbu. Plaukus susisegė į kuodą, ir nuėjo į pamoką.
Ji vyko ant ežero kranto. Daniela įsitaisė patogioje vienvietėje sofutėje netoli ežero, bet  pakankamai toli nuo mokytojos. Vivien jai patiko, tačiau jos balsas kartais merginą nervindavo.
Taip Klastuolė ir sėdėjo, beveik nesiklausydama čiauškančių mokinių ir šnekančios mokytojos. Taip, ji net negirdėjo klausimo, bet išgirdusi prabylančią Varno Nago mokinę iškart prasiblaivė. Tada iškėlė ranką tikėdamasi, kad profesorė nepastebėjo jos atitrūkimo.
- Aš Daniela Kravitz, profesore. Vera Verto - kerai, kurie gyvūną paverčia į stiklinę taurę. Dėl visko, ką pasakojo... Adelaidė, - prisiminė Daniela, - aš sutinku. Tiesa, drįsčiau prieštarauti dėl esminių kerų. Dažnai gautos taurės būna su kailiuku ar netgi neklusnios, o iš bet ko kito sukurtos taurės yra tiesiog puikios. Todėl aš nemanau, kad tai vieni svarbiausių kerų, kaip teigiama daugelyje vadovėlių.

+2 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Daniela Kravitz »
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Rytmetinė saulukė raičiojosi baltutėlių debesėlių apsuptyje. Kiek pamigusi Ashley pagaliau išsiropštė iš lovos, bei paskubomis išlėkė iš grifų bendrojo kambario. Sunkiai užkopusi varginančiais laiptais, antrakursė išvysta.. Lapelį!
- Pamoka vyks prie ežero, - garsiai nuskaitė svarbiausius žodžius. - Na, kad tave kur! - susiraukė kaštonplaukė, kadangi bereikalo turėjo eikvot savo ir taip pasenusius sąnarius ((tikra bobutė)).
Giliai įkvėpusi, bei iškvėpusi, ši nusileido apačion, bei išlindo laukan. Gaivaus vėjelio gūsis plūstelėjo į Tonks veidelį, taip atpalaiduodamas visus įsitempusius raumenukus. Betipendama pamokon, Ashli spėjo ir nurimt, ir nusiteikt dar transfigūracijai. Galvoje šmėžavo tiek minčių. Kažin ką veiksime? Ar kartais nepavėlavau? O jei pramiegojau varpą? Negaliu pavėluot! Tad persigandusi, jog tikrai galėjo pamigt, Ashley paspartino savo žingsnį. Štai, horizonte išryškėjo kažkokie baldai. Kaip čia dabar? Nejaugi kraustomės.. Priartėjusi ilgakasė pažvelgė į ant foteliuko įsirangiusią tamstą.
- Sveiki, - kiek su nuostaba tarstelėjo Tonks.
Buvo keista gamtoje sėdėti ne ant rasa nuklotos žolės ar bent jau kokio pleduko, o poniškai - sofutės. Susiradusi vietelę, rudaakė sėstelėjo ir įsmeigė žvilgsnį į profesorę. Ilgai nelaukus ši pradėjo pamoką. Prisistatyt..
- Ashley. Antrakursė grifė, - tepratarė Tonks. - O štai Vera Verto patys primityviausi transfigūraciniai kerai, kuriuos manau žino kiekvienas. Viskam, ką pasakė pirmoji mergina pritarčiau, tačiau drįsiu surizikuot ir pareikšt, jog šis burtažodis paverčia gyvūną ne krikštoline, o sidabrine taure, - nukreipė žvilgsnį į bendrakursę, o tada tęsė. - Iš esmės nėra ką čia daug išsiplėsti, tad dar kartą paminėsiu, jog reikia tris kartus paliesti gyvūniuką, o tada ištarti burtažodį, - pritildė toną ir atgal krestelėjo fotelin.

+2 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Margarita Tylenė

 • II kursas
 • *
 • 19
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Nuostabi ,saulėta - kaip iš pasakos diena pakėlė paniurusios Margaritos ūpą. Ji nužingsniavusi iki klasės ir pamačiusi raštelį apsidžiaugė. Daug maloniau tokią puikią dieną praleisti lauke,šalia ežerėlio,gryname ore,girdint kaip čiulba paukšteliai ir pučia gaivus vėjas. Linksmai niuniuodama ir striksėdama ji net nepastebėjo kaip ją pasitiko nuoširdi mokytojos šypsena. Margarita taip pat nusišypsojo ir pasisveikino. Atsisėdusi į vietą arčiau prie mokytojos Margarita dairėsi į gamtą ir laukė pamokos.
Kai mokytoja uždavė klausimą, į kurį grifiukė nežinojo atsakymo,ji nusprendė, kad geriausia pasiklausyti ką mano kiti.

((Poste turi būti min 600 simbolių. Tavajame jų nėra.))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
But you know, happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • VI kursas
 • *
 • 558
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Klastuolė ryte atidarė savo užrašų knygutę, kur buvo užrašytas tvarkaraštis. Transfigūracija. Na nepatingėsiu, nueisiu. Emai nusižiovaujus, ji apsirengė savo klastūnyno uniformą, sušukavo plaukus, nusiprausė, pasiėmė visus daiktus kurie yra reikalingi transfigūracijos pamokai ir išėjo iš klastūnyno mergaičių kambario.
 Po kai kurio laiko priėjus prie kabineto, ant durų buvo priklijuotas lapelis.
 
Citata
Mieli I-III kursų mokiniai,
Šiandien pamoka vyks prie ežero.
                                                 Transfigūracijos profesorė

Prie ežero bus pamoka? Ir vėl? Tegul dar ten padaro kabinetą. Emi buvo lyg truputi nepatenkinta. Nors turbūt todėl, kad ji tiesiog tingėjo tiek eiti. Klastuolė jau pradėjo galvoti apie tai, kad jai neeiti į pamoką, bet vos ne paskutinei minutei ji persigalvojo ir nuėjo prie ežero pakrantes.
 O prie kokios ypač vietos reikia nueiti? Gi tiksliai nepaaiškinta.. Emillia pradėjo dairytis aplinkui ir nieko nesugebėjo surasti. Visgi ji truputi lyg supanikavo, ir pradėjo eiti prie ežeros pakrantės ir eiti į vieną pusę. Po kai kurio laiko, dar nesuskambus varpui klastuolė surado tą vietą. Aš turbūt ne viena tokia būsiu. Priėjus prie tos vietos, klastuolė atsisėdo ant vieno iš tų foteliu ir atsiduso. Po kai kurio laiko, susirinko dar mokinių, ir tada jau suskambo varpas.
 Išklausius mokytojos žodžius, Emilliai pasidarė keista, kad kai kurie mokiniai atsako visiškai kitaip negu mano Ema.
 - Emillia DiLaurentis, galima tiesiog Emi. Antrakursė klastuolė. - Prisistatė kaip ne mokinė, o lyg kažkokia draugė. - Aš kažkaip sutinku su nuomone Ashley, Adelaide ir Danielos. Man irgi atrodo, kad kerai kurie paverčia gyvūną į taurę, tik, kad į sidabrinę taurę. - Šyptelėjo klastuolė.

+2 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Emillia DiLaurentis »

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Atskubėjusi į pamoką prie ežero Elridė nustebo. Sofos? Foteliai? Nuskubėjusi prie laisvo fotelio mergaitė patogiai įsitaisė. Apsižvalgiusi aplink ji nedrąsiai šyptelėjo. Kaip čia viskas turėtų būti įdomu... Ech... Kodėl taip retai pamokos būna čia? Elridė pakėlusi galvą tyrinėjo danguje esančius debesis ir ėmė svajoti, ji laukė nesulaukė praktikos. Pažvelgusi į ežerą mergaitė dar labiau susižavėjo. Visaip išsidėsčiusios lelijos atrodė visos savoje vietoje. Mergaitė buvo susižavėjusi ir mąstė ar tai profesorės Vivien darbas. Prasidėjus pamokai profesorės užduotą klausimą ji žinojo, tačiau niekaip nespėjo kilstelėti rankos. Pagaliau sulaukusi savo eilės mergaitė prašneko:
-Sutinku jau su pasakytais variantais, esu mačiusi kaip paukštį paverčia į taurę. Taip pat, man buvo labai įdomu, nes iš burtų lazdelės, rodos, iššovė žalia spalva,- šyptelėjusi mergaitė jau nutilusi prisiminė, kad reikia prisistatyti ir pašokusi iš fotelio greitakalbe viską pasakė,- aš Elridė Endlercat, priklausau grifų gūžtai ir esu pirmakursė,- atsidususi mergaitė atsisėdo. Na, tai man turėjo būti gėdinga... Turbūt juokingiau pasakyti neįmanoma... Pūstelėjus nukritusį plauką ant veido Elridė atsisuko į ežerą ir paskendo savo mintyse.

+2 taškai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Neprisijungęs Elena Lovegood

 • VII kursas
 • *
 • 240
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Šiltą rudens dieną, Grifiukė Elena žingsniavo link transfigūracijos kabineto. Keista, koridoriai buvo tušti, vos keli vaikai praeidavo pro brunete. Priėjusi prie kabineto, Elenos akys užkliuvo už lapelio priklijuoto prie durų, jame buvo parašyta, jog ši pamoka bus kieme, prie ežero. Elena apsisukusi nužingsniavo prie pilies durų. Kitiuose kolidoriuose kaip nekeista buvo labai daug mokinių, skubančių į pamokas. Elena priėjusi prie durų nustebo, kaip durys pačios atsivėrė. Apsižvalgiusi pamatė prie ežerėlio stovintį nedidelį būrelį vaikų. Nieko nelaukusi nutipeno prie mokytojos ir mokinių.
 Vos tik prasidėjus pamokai, mokytoja uždavė klausimą, į kurį Elena tikrai galėjo atsakyt. Netrukus Grifiukės ranka pakilo ir tuo metu Elena prakalbo.
 -Esu Elena. Elena LoveGood, pirmakursė Grifų Gūžtos mokinė, - baigus prisistatymą, Elena giliai įkvėpė ir atsakė į mokytojos klausimą,- Vera Verto kerai yra naudojami mažus gyvūnėlius paversti krištolinėmis taurėmis.
 Baigusi savo kalba, Elena atsisėdo ant žolės ir laukė, kol mokytoja ką nors pasakys apie jos galbūt ir gerą atsakymą.

+1 taškas
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Prisijungęs Roana Amneta

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 382
 • Lytis: Moteris
 • You loved me and I froze in time
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
Išklausiusi visų mokinių, Vivien šyptelėjo. Vera Verto tikrai patys žinomiausi kerai paverčiantys nedidelį gyvūną į taurę.
- Ką gi. Džiaugiuosi, kad daugelis žinote Vera Verto kerus. Kaip matote, aplink mus yra labai daug daiktų, taip pat ir visokie gyviai ir gyvūnai. Kaip žinote, šiandien praktinė pamoka. Manau, antrakursiai jau suvokia ką reikės daryti, tačiau vistiek paaiškinsiu. Kiekvienas iš jūsų tuoj gausite sąrašą burtažodžių, visus juos, arba bent daugelį pabandysite panaudoti jūs. Žinoma, ne visi žinote kaip vieną ar kitą burtažodį panaudoti, kai kurie gal išvis to nežinote, tačiau nesijaudinkite. Visus jūs stebėsiu ir prieisiu padėsiu tiems, kam nesiseka. Nesidrovėdami arba pakvieskit mane arba pakelkite ranką. Tikiuosi visiems viskas aišku, tačiau jeigu turite klausimų, vėl gi - nesidrovėkit ir paklauskit, pasistengsiu į visus kuo aiškiau atsakyti. Ir atsiprašau už tokią litaniją. - Nusišypsojo ir išdalino visiems burtažodžių sąrašą:
Citata
 • Avifors{paverčia mažus daiktus arba mažas statulas paukščiais}
 • Draconifors{paverčia mažus daiktus arba mažas statulas nedidelias drakonai}(nerekomenduojama pirmakursiams)
 • Ducklifors{paverčia pasirinktą daiktą antimi}
 • Duro{paverčia pasirinktą daiktą akmeniu}
 • Ebublio{paverčia pasirinktą daiktą burbuliukais}
 • Lapifors{paverčia mažus daiktus arba mažas statulas triušiais}
 • Piscifors{paverčia pasirinktą daiktą žuvimi}
 • Pullus{paverčia pasirinktą daiktą žąsimi}
 • Scribblifors{paverčia pasirinktą daiktą plunksna}

- Deja kaip matote sąrašas yra labai nedidelis. Tai kol kas vieninteliai burtažodžiai, kuriais tikrai galima naudotis ir jie neturėtų sukelti pavojaus. Tačiau yra vienas burtažodis, pirmakursiai, prašau nenaudoti jo jūsų pačių saugumui. Šalia burtažodžių yra paaiškinimai ką būtent burtažodžiai padaro. Pakartosiu, jei reikės pagalbos iškart kreipkitės nesidrovėdami. Ir dar - nepavykus burtažodžiui pasinaudokite kerais Reparifarge. Sėkmės.

((Pagaliau prasidėjo praktika. Ji tęsis iki spalio 8 dienos. Teorinės dalies taškus tuoj visiems surašysiu. Kaip minėjau, "vunderkindais" būti neprivalote - klyskite, kažko nežinodami kreipkitės ir panašiai. Kadangi burtažodžių radau daugiau, nei maniau, prašyčiau mažiausiai 3 postus parašyti, juk galite kiekvienam burtažodžiui atskirą postą parašyti :) Tik žinoma ne'double'postinkit. Jeigu norite galite bandyti dirbti poromis.))
((Pirmakursių dėmesiui. Pasistenkit bent 600 simbolių parašyti, juk galite ir aplinką aprašyti ir mintis savo labiau išreikšti, galiausiai galite tik pasisveikinti - tai irgi kažkiek simbolių pridės.))

*

Neprisijungęs Elena Lovegood

 • VII kursas
 • *
 • 240
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Grifiukė gavusi burtažodžių sąrašą, nedelsiant jį perskaitė.
 -Ką gi, bus nelengva, - tyliai paburbėjo brunetė ir ėmėsi darbo. Apsižvalgiusi po kiemą, pamatė mažytę statulėlę, nieko nelaukusi prie jos. Ji pastebėjo, jog statulėlė yra vos didesnė už paukščiuką. Elena pažvelgė į sąrašą ir ieškojo, kuo galima ją paversti.
 -Avifors! - galiausiai suradusi ir nukreipusi lazdelę į statulėlę garsiai ir aiškiai ištarė burtažodį. Tačiau pastebėjus jog iš jos lazdelės vos vos pasirodė rožinė spalva, Grofiukė suprato, jog nepavyko. Brunetė užsispyrusi bandė pasiekti norimo rezultato.
 -Avifors! Avifors!- garsiai rėkė Elena mosuodama savo lazdele į statulėlę. Tačiau pasirodė vos vos daugiau rožinės šviesos, negu buvo prieš tai.
 -Avi... Avi... Fors! - paskutinį kartą surėkus ir pamosavus lazdele, statulėlė bemat virto keliais Elenos mėgstamiausiais paukščiukais - Kolibriais.
 Iš tokio džiaugsmo Grifiukė pradėjo šokinėt. Pasibaigus jos džiaugsmui, Elenos akys pradėjo ieškoti naujo burtažodžio.

*

Neprisijungęs Luna Night

 • II kursas
 • *
 • 24
 • Taškai:
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
Mergytė perskaitė gautus burtažodžius. Duro skamba gan paprastai - pagalvojo ji. Pasinaudojusi šia prielaida klastuolė nusprendė šį burtą išbandyti pirmiausia. Kiek apsidairiusi ir pavaikščiojusi aplinkui Luna pamatė jos nuomone šiai transfiguracijai tinkamiausią daiktą - nedidelę medžio šakelę. Padėjusi savo radinį priešais save mokinė išsitraukė burtų lazdelę ir įnirtingai mosuodama ištarė burtažodį:
- Duro.
Deja, priešingai nei tikėtasi, šakelė nepakeitė savo formos. Tiesą sakant ji net nepapilkšvėjo bei neparodė kitų ženklų, kurie leistų manyti jog toji buvo kaip nors paveikta ką tik ištarto žodžio. Kiek nusivylusi mergaitė pabandė dar kartą. Tada dar ir dar. Ir dar... Juk šie kerai negali būti tokie sunkūs?! - mąstė ji. Visgi, kad ir ką klastuolė bedarytų šaka nepakito nė per nago juodymą. Susinervinusi mergaitė paėmė šakelę į rankas ir jau net nežiūrėdama ką daro su lazdele ėmė kartoti burtažodį:
- Duro, duro dūro,durooo, dūrooo...
Galiausiai kažkuris jos bandymas davė vaisių ir prieš klastuolę atsirado nors ir keistos formos, tačiau visgi akmuo. Tačiau kažkas buvo ne taip, mat rastoji šakelė taip pat buvo čia, vis dar nepakeitusi savo įprasto pavidalo.
- Profesore, - staiga ėmė šaukti jau perbalusi mokinukė - mano ranka! Aš paverčiau savo ranką akmeniu!

*

Prisijungęs Roana Amneta

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 382
 • Lytis: Moteris
 • You loved me and I froze in time
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Profesorė stebėjo mokinius. Kai kurie dar skaitė burtažodžius, kai kurie jau ieškojo taikinio. Dvi merginos - pirmakursės pradėjo burti. Mažajai grifiukei po kelių kartų pasisekė, netoliese buvusiai klastuolei nepasisekė. Vivien nuskubėjo prie mergaitės.
- Nepanikuok. Nereikia taip impulsyviai, ne kiekvienas moka teisingus mostelėjimus lazdelę. - Nuramino šviesiaplaukę ir išsitraukė savąją lazdelę, tada paėmusi klastuolės ranką mostelėjo lazdelę. - Reparifarge. - Merginos ranka atvirto į normalią. - Na štai, viskas gerai, pabandyk dar kartą tik ne taip impulsyviai ir... - Profesorė nepabaigusi sakinio teisingai mostelėjo į šakelę. - Duro. - Šakelė pavirto akmeniu. - Štai taip reikia mostelėti. - Nusišypsojo.

*

Neprisijungęs Elena Lovegood

 • VII kursas
 • *
 • 240
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
 Elena radusi naują burtažodį ieškojo, ant kokio daigto būtų jį galima panaudoti. Lapifors burtažodis atrodė tinkamiausiai. Elena suradusi mažyte medžio šakelę, nieko nelaukusi pradėjo mosuoti savo lazdele.
 -Lapifors! - garsiai ir aiškiai ištarė burtažodį. Tačiau, kaip nekeista Elenai nepavyko. Užsispyrusi Grifiukė norėjo pasiekti norimo rezultato, todėl ir nepasidavė.
 -Lapifors! Lapifors! - vis mosuodama lazdele kartojo Elena. Šakelei įgavus vos vos baltą atsipindį, Elena apsidžiaugė.
 -Lapifors! - vėl garsiai surėkė Elena. Grifiukei pavyko. Tačiau jos džiaugsmas greitai išgaravo. Triušis kaip triušis, tačiau jis buvo be ausų! Brunetė nieko nelaukus pakėlė ranką ir laukė, kol mokytoja prie jos prieis ir pasakys, ką blogai padarė.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Pasikrapščiusi galvą naujokė paskubomis persirašė burtažodžius į lapelį. Peržvelgusi jį mergaitė paniuro. Yra ir kurių negalima... Ech, o ir profesorė dar nepaminėjo kaip burti, žinoma... Išsirinkusi kelis burtus Elridė pasiėmė sąrašiuką ir atsisukusi į ežero pusę nupėdino link jo. Piscifors hm... Gal... man pabandyti paversti akmenį žuvimi?Apsidairiusi kur yra akmenukų ji išsirinko jai labiausiai patinkantį akmenį, atsisėdo ant žemės ir tvirčiau suėmė burtų lazdelę. nukreipusi burtų lazdelę į akmenį ji vos girdimai pratarė:
-Piscifors- ir pamojo burtų lazdele, tačiau nieko neįvyko. Kadangi akmuo nekeitė formos Elridė vis bandė kitaip ir kitaip judinti burtų lazdelę. Mergaitė vis galvojo naujų būdų, bet niekaip nesigavo. Supykusi ant savęs ji metė akmenį į ežerą, o šis, kelis kartus atsimušęs nugrimzdo į vandenį. Stebėdama vandenį mergaitė vos nepravirko. Visiems sekasi puikiai... Po ilgesnių bandymų jiems pavyksta... Kodėl man turi nepavykti? Šiek tiek drebėdama ji atsistojo ir susikaupė. Pasiėmusi naują akmenuką Elridė nusuko burtų lazdelę į jį.
-Piscifors- garsiau pasakiusi burtažodi ir šiek tiek pamojus burtų lazdelę ji pagaliau šyptelėjo. Elridė žiūrėjo į mažą, sidabrinę žuvelę. Prisiminusi, kad žuvytė negali būti sausumoje ji atsargiai ją paėmė ir paleido į vandenį. Paspoksojusi kaip ji nuplaukia tolyn Elridė išsitiesė ant žemės ir atsiduso. Nervai dėl nieko... Ir graudu, ir juokinga, kad nepirmas kartas...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Elride Endlercat »

*

Neprisijungęs Luna Night

 • II kursas
 • *
 • 24
 • Taškai:
Ats: Antra pamoka I-III kursams
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Pamačiusi išburtąjį akmenį atvirstant į ranką mergaitė pamažu aprimo. Ji atidžiai stebėjo profesorę paverčiant šakelę akmeniu, o tada susiradusi naują šakelę pabandė pati. Laimei šį kartą jai tereikėjo kelių bandymų, kol naujasis radinys pavirto į pilką, šaltą akmenį.
- Reparifarge, - ištarė, norėdama atversi akmenį į pradinę formą.
Žinoma pirmas kartas negalėjo būti sėkmingas. Visgi, dar keli mostai ir prieš klastuolę vėl gulėjo medžio šaka. Dar kartą peržvelgusi burtažodžių sąrašą mažiukė išsirinko kitą žodį, kuris pasirinktą objektą galėjo paversti kitu daiktu (mat daiktą versti gyvūnu pirmakursei atrodė pernelyg sudėtinga - juk tam reiktų negyvam objektui įkvėpti gyvybę). Porą kartų mintyse perskaičiusi pavadinimą Luna ryžosi jį išbandyti:
- Ebublio!
Kad ir kaip bebūtų keista, šis nesudėtingas burtažodis pavyko beveik išsyk. Mergaitė stebėjo, kaip šakelė pavirto skaidriais burbuliukais, kylančiais į šiandien ypač žydrą dangų. Vėliau suradusi naują transfiguracijos objektą pabandė paversti jį į plunksną. Ir štai po kelių minučių prieš šviesiaplaukę pasirodė balta it sniegas plunksnelė. Klastuolės veide buvo galima matyti, jog ji didžiuojasi savo darbu, tačiau toliau buvo sudėtingiau. Atrodė, jog net bandymui mergaitei reikėjo didžiulės drąsos. Na juk kas blogiausio gali nutikti? Juk kitiems tai puikiai sekasi... - bandė save raminti pirmametė. Visgi gyvybės suteikimas daiktui atrodė per daug paslaptingas, nesuvokiamas ir baisus.
- Profesore, ar pirmakursiai privalo išbandyti visus burtažodžius, išskyrus Draconifors? - pakėlusi ranką pasiteiravo mergaitė. - Nemanau, kad sugebėsiu atlikti didžiąją dalį jų...