0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė
  • *
  • 589
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
SVARBU: Antrinės paskyros
« Prieš 3 metus »
Forume yra nerašyta taisyklė, leidžianti turėti tik vieną paskyrą. Dėl šios taisyklės nesilaikymo, forume egzistuoja ne viena tokia paskyra, nepaisant to, jog vienoje paskyroje galima turėti iki penkių personažų. Šiam momentui yra sudaromas įspūdis, jog antrinėmis paskyromis norima turėti visus personažus visuose koledžuose, pervesti galeonus į pirmines paskyras ar susikurti personažus, nes nepakanka galeonų pagrindinėje paskyroje. Neveltui papildomi personažai yra mokami, o galeonai uždirbami rašant RPG pranešimus ar dalyvaujant konkursuose. Taip išvengiama situacijų, kai neaktyvūs forumo dalyviai turi daug nenaudojamų personažų. Dėl šių priežasčių priėmėme sprendimą griežtai naikinti visas antrines paskyras.

Antrines paskyras negrįžtamai, be papildomo perspėjimo ištrinsime 2017 m. spalio 10 d. Iki šio laiko suteikiame galimybę prie pagrindinės paskyros prijungti personažus iš antrinės paskyros. Prieš tai atliekant, rekomenduojame įsitikinti, kad pagrindinėje paskyroje dar nėra pasiektas 5 personažų limitas. Jei personažų limitas nepasiektas, pirmiausia turi būti atitinkamai padidintas leidžiamų personažų kiekis. Vadinasi, jeigu pirmoje paskyroje dabar yra iš viso 3 personažai ir norima prijungti dar 2 iš papildomų paskyrų, reikia įsigyti dvi papildomų personažų prekes Skersiniame skersgatvyje. Jei limitas jau yra pasiektas, pirmiausia turėtumėte parašyti šioje temoje, kokius pagrindinėje paskyroje esančius nereikalingus, neaktyvius personažus norite pašalinti, kad po to galėtumėte prijungti kitus personažus iš papildomos paskyros. Ištrynus nereikalingus personažus iš pagrindinės paskyros, iš naujo naujų personažų prekių pirkti nebereikia.

Kaip prijungti prie pagrindinės paskyros personažą iš kitos paskyros, galite peržiūrėti IH pagalbos puslapyje: http://interaktyvus.hogvartsas.lt/pagalba/Antriniai_persona%C5%BEai#Persona.C5.BEo_k.C5.ABrimas

Po pereinamojo laikotarpio, truksiančio iki 2017 m. spalio 10 d., antrinių paskyrų turėjimas bus apibrėžiamas taisyklėse.
(hogvartsas2) Reikia pagalbos? Klausk šioje skiltyje arba IH grupėje Facebook'e  ;)Asmeninių žinučių neskaitau.