0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

  • Burtininkas
  • ****
  • 222
  • Lytis: Vyras
  • i don't wanna go, mr. stark
-Informacija-
« Prieš 6 metus »
Svarbiausia informacija mokiniams

  • Pamokos RPG pranešimai turi būti rašomi lietuviškais rašmenimis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
  • Forume griežtai draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius, taip pat įvairius jų išvedžiojimus (pvz. tik dalį žodžio, „nukandant“ žodžio galūnę, dalį raidžių pakeičiant žvaigždutėmis ar kitais simboliais), kai iš konteksto yra aišku, koks žodis turėtas omenyje.
  • Pamokos RPG pranešimai turi būti rašomi trečiuoju asmeniu, būtuoju kartiniu laiku.
  • Pamokos RPG pranešimas turi būti ne trumpesnis, nei 600 simbolių (be tarpų).
  • Draudžiama rašyti keletą pranešimų iš eilės iš to pačio veikėjo, kai nėra praėjusi para nuo paskutinio pranešimo.
  • Pamokos RPG pranešimų skyryba:
    • Jūsų personažo mintys išskiriamos pasviruoju šriftu.
    • Visi burtažodžiai išskiriami paryškintu šriftu.
    • Žodžių pabrėžimas išskiriamas brūkšniu po jais.
    • Pokalbiai su kitais personažais išskiriami pagal visas lietuvių kalbos dialogo skyrybos taisykles.
  • RPG pamokų temose galite rašyti tik už savo personažą, t.y., negalite aprašyti kito dalyvaujančio pamokoje veikėjo minčių, jo reakcijos į jūsų paleistus kerus, ar atsakymo į jūsų žodžius. Kiekvienas kuriame savo personažą ir už jį esame atsakingi tik patys.
  • RPG pamokų temose aprašinėti, kaip veikėjas eina į klasę ar vėluoja, galima tik prisiminimo forma.
  • Pamokos RPG pranešimuose negali būti minimi jokie vulgarūs ar ne visoms amžiaus grupėms skirti dalykai.
  • Pamokos gali būti RPG ir laisvojo stilių.
  • Laisvojo stiliaus pamokoje gali būti iki 5 teorinių klausimų. RPG stiliaus pamokoje iki 2 teorinių klausimų.
  • Pamokoje galima gauti iki 14 taškų. 4 už teorinę ir 10 už praktinę dalį.
  • Pamokų vertinimas:
    • Teorinės dalies vertinimas:
      Pamokoje už atsakymą į vieną teorinį klausimą galima gauti nuo 0 iki 2 taškų:
      • 0 taškų – jei į teorijos klausimą atsakyta neteisingai.
      • 1 taškas – jei į teorijos klausimą atsakyta iš dalies teisingai.
      • 2 taškai – jei į teorijos klausimą atsakyta teisingai.
    • Praktinės dalies vertinimas:
      • Už vienos pamokos praktinę dalį (nepriklausomai nuo to, kiek praktikos užduočių atliekama) mokinys gali būti įvertintas maksimaliai iki 10 taškų
  • Už pasikartojančius atsakymus pamokos teorinėje dalyje taškai nebus skiriami.
  • Atliekamose namų darbų užduotyse negalima minėti forume egzistuojančių personažų vardų, koledžų ar koledžų simbolikos minint, jog tai susiję su koledžu, nebent profesoriaus užduotis reikalauja kitaip. Apie atliktas arba tuo metu daromas namų darbų užduotis taip pat nepatartina diskutuoti viešai matomose vietose, tokiose kaip Pelėdynas, nes tai darbus tikrinančiam profesoriui gali sukelti neaiškumų, įtarimų ar paprasčiausiai jį klaidinti.
  • Vertinimų lentelė:
    • Nuostabiai (N) - 9-10 taškų.
    • Geriau nei tikėtasi (G) - 7-8 taškai.
    • Vidutiniškai (V) - 5-6 taškai.
    • Prastai (P) - 3-4 taškai.
    • Siaubingai (S) - 1-2 taškai.
    • Trolis (T) - 0 taškų.
  • Jei manote, kad Jūsų pamokos ar namų darbas buvo įvertintas nekorektiškai, dėl to reikia kreiptis į atsakingus asmenis pagal nustatytą tvarką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Informacija
« Atsakymas #1 Prieš 4 metus »
Starkas Erikas Ramsay pranešimas

Sveiki.

Noriu jus supažindinti ir/ar priminti keletą svarbių (daugiau ar mažiau) dalykų, kurie galioja mano pamokose.


Postų reikalavimai:
Pamokose svarbu laikytis visų forumo taisyklių. Jas žinote visi, o jei ne - tai pats metas tą pakeisti.
Pamokose griežtai draudžiama aprašinėti veikėjo rytą: visi atėję tuo metu jau yra klasėje (šiltnamyje ar kitur, kur vyksta pamoka) ir nėra nė menkiausio poreikio rašyti, ką valgė ir kuo apsirengęs – juolabiau, kad mokiniai privalo dėvėti uniformas; neprisimenu minėjęs, kad galima ateiti be jų.
Pastabos po jūsų postais bus rašomos žalia spalva, prašyčiau nors retsykiais pasitikrinti savo įrašus. Juos taisyti galėsite iki pamokos galo. Nepataisyti postai atims dalį taškų, kuriuos gautumėte už pamoką.
Už šių (kaip ir kitų forumo) taisyklių pažeidimą bus skiriamos atitinkamos nuobaudos.


Vertinimas
• Praktinės dalies vertinimas priklausys nuo jūsų postų kokybės bei kiekio. Visus 10 taškų gausite, jei parašysite bent 3 postus (šis skaičius gali konkrečiose pamokose keistis), įrašai bus originalūs, laikysitės rašybos bei skyrybos taisyklių ir baigsite užduotį. Tam tikrais atvejais, kai postai yra ypatingai kokybiški ir kūrybiški, visi 10 taškų gali būti skirti ir nebaigus užduoties.
• Laisvojo stiliaus pamokos yra vertinamos kaip teorinė dalis: iki 2 taškų į klausimą. Už laisvojo stiliaus pamoką galite gauti iki 10 taškų.
• Taškai pamokoje gali būti atimami, jei nesilaikote forumo taisyklių.
• Jei namų darbas sudarytas iš kelių užduočių, prie kiekvienos bus nurodytas taškų skaičius, kiek galite gauti už užduotį. Jei taškai nenurodyti – visos užduotys yra vienodo svarbumo ir vertinamos tokiu pačiu balų kiekiu.
• Už rašybos, skyrybos klaidas taškai gali būti atimami.
Plačiau su vertinimu ir pamokų sistema galite susipažinti čia.


Kita:
Į pamokas registruotis nereikia.
• Areštai bus skiriami tik jei to norėsite (tarkime, reikia personažo vystymui ar pan.). Tam reikėtų parašyti man į a.ž.
• Originalumas yra tikrai skatinamas, nebijokite  - klyskite, gadinkite įrangą, purvinkitės.
• Nebūkite vunderkidais; tikrai nenoriu, kad visiems viskas pavyktų iš pirmo karto.
• Neribokite fantazijos, tačiau nepamirškite ir logikos.
• Jei pamokoje jūsų veikėjas prašo profesoriaus pagalbos ar kažko klausia (praktikos metu), siūlyčiau visada man brūkštelti asmeninę žinutę – ne kiekvieną dieną turiu galimybę skaityti naujus postus.


Pastebėjau, kad gana dažnai skaitote tik mano sakomus žodžius. Tada atsiranda skylių jūsų postuose: pamoka vyksta, pvz., lauke, o jūs rašote, kad sėdatės į suolą. Taigi pageidaučiau, kad skaitytumėte ne tik dialogus ir/ar žalią informaciją, tačiau ir pagrindinę posto dalį – bent jau peržvelkite ją akimis, kad išvengtumėte „skylių“.


Jeigu turite klausimų ar pastabų, visada galite drąsiai rašyti į a.ž.
Taip pat raginčiau retsykiais peržvelgti šį postą, ar nėra papildymų: jie įsigalioja nuo pat atsiradimo ir pasiteisinimai „nepastebėjau, nežinojau“ nepadės.


Tikiuosi gerų mokinių, kokybiškų bei originalių postų!
Sėkmės!

Matthew Turner pranešimas

Sveiki visi,

Šiais mokslo metais man teko garbė vadovauti Hogvartso šiltnamiams. Visi postai, rašomi pamokoje turi būti rašomi pagal forumo taisykles.

Į pamokas registruotis nereikia. Tiek per teorinę, tiek per praktinę dalis pranešiu posto apačioje, iki kada bus duota laiko. ATKREIPIU DĖMESĮ. Dėl laiko skirtumo tarp manęs ir jūsų patarčiau pasiplanuoti pabaigti savo praktiką diena anksčiau. Pvz., jeigu parašyta, kad laiko duota iki birželio 5, tai reiškia, kad tą dieną pamoka ir baigsis. Tačiau kadangi gyvenu kitoje laiko juostoje, gali būti, kad pamoką uždarysiu pakankamai anksti jūsų laiku. Dėl to siūlau tokiu atveju pabaigti užduotį birželio 4 (ar 5 dienos rytą), nepasilikti iki vakaro.

Namų darbai. Kaip žinia, jie nėra privalomi. Jeigu nesuprantate, kaip daryti, parašykite asmeniškai man, taip pat galite klausti savo koledžo vadovo, prefektų ar draugų. Tokie namų darbai kaip "esu čia naujokas ir nieko nesuprantu" ir panašiai nebus toleruojami. Tas pats galioja ir pamokoms.

Jeigu per teorinę dalį yra prašoma nekartoti atsakymų, tai ir nekartokite, nes negausite visų taškų. Taip pat rekomenduoju perskaityti VISĄ mano postą, nes jeigu matysiu, kad jūsų postai prieštarauja maniškiam (pamokos vieta ar laikas ir pan.), bus mažinami balai.

Jeigu turite kokių nors klausimų, norite arešto ar norite RPG su Matthew, rašykite asmeniškai. Kabinetu naudotis galima, tačiau tokiu atveju prieš tai praneškite man.

Visiems sėkmės ir susitiksime pamokose!

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Informacija
« Atsakymas #2 Prieš 4 metus »
Sveiki,

Dėl pasikeitusių mano availability galimybių pranešu, kad būtų labai gerai, jeigu profesoriaus pamokų metu nereikėtų (daugiau negu buvo mano nustatyta). Įsivaizduoju, kad tai nėra labai įdomu, norėčiau pamokas vesti tinkamai, deja, šiuo metu nebus galimybės atsakinėti į visų postus. Tam, kad jūsų darbas nestrigtų, patariu į Matthew nesikreipti. Dėl tos pačios priežasties neprašykite areštų, nes jų negausite.

Taip pat primenu, kad dėl laiko skirtumo "pamoka bus pratęsta tą ir tą dieną" reiškia, kad ji bus pratęsta gana anksti jūsų laiku.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

  • Burtininkas
  • ****
  • 222
  • Lytis: Vyras
  • i don't wanna go, mr. stark
Ats: Informacija
« Atsakymas #3 Prieš 4 metus »
Sveiki.

Noriu jus supažindinti ir/ar priminti keletą svarbių (daugiau ar mažiau) dalykų, kurie galioja mano pamokose.


Postų reikalavimai:
Pamokose svarbu laikytis visų forumo taisyklių. Jas žinote visi, o jei ne - tai pats metas tą pakeisti.
Pamokose griežtai draudžiama aprašinėti veikėjo rytą: visi atėję tuo metu jau yra klasėje (šiltnamyje ar kitur, kur vyksta pamoka) ir nėra nė menkiausio poreikio rašyti, ką valgė ir kuo apsirengęs – juolabiau, kad mokiniai privalo dėvėti uniformas; neprisimenu minėjęs, kad galima ateiti be jų.
Pastabos po jūsų postais bus rašomos žalia spalva, prašyčiau nors retsykiais pasitikrinti savo įrašus. Juos taisyti galėsite iki pamokos galo. Nepataisyti postai atims dalį taškų, kuriuos gautumėte už pamoką.
Už šių (kaip ir kitų forumo) taisyklių pažeidimą bus skiriamos atitinkamos nuobaudos.


Vertinimas
• Praktinės dalies vertinimas priklausys nuo jūsų postų kokybės bei kiekio. Visus 10 taškų gausite, jei parašysite bent 3 postus (šis skaičius gali konkrečiose pamokose keistis), įrašai bus originalūs, laikysitės rašybos bei skyrybos taisyklių ir baigsite užduotį. Tam tikrais atvejais, kai postai yra ypatingai kokybiški ir kūrybiški, visi 10 taškų gali būti skirti ir nebaigus užduoties.
• Laisvojo stiliaus pamokos yra vertinamos kaip teorinė dalis: iki 2 taškų į klausimą. Už laisvojo stiliaus pamoką galite gauti iki 10 taškų.
• Taškai pamokoje gali būti atimami, jei nesilaikote forumo taisyklių.
• Jei namų darbas sudarytas iš kelių užduočių, prie kiekvienos bus nurodytas taškų skaičius, kiek galite gauti už užduotį. Jei taškai nenurodyti – visos užduotys yra vienodo svarbumo ir vertinamos tokiu pačiu balų kiekiu.
• Už rašybos, skyrybos klaidas taškai gali būti atimami.
Plačiau su vertinimu ir pamokų sistema galite susipažinti čia.


Kita:
Į pamokas registruotis nereikia.
• Areštai bus skiriami tik jei to norėsite (tarkime, reikia personažo vystymui ar pan.). Tam reikėtų parašyti man į a.ž.
• Originalumas yra tikrai skatinamas, nebijokite  - klyskite, gadinkite įrangą, purvinkitės.
• Nebūkite genijais; tikrai nenoriu, kad visiems viskas pavyktų iš pirmo karto.
• Neribokite fantazijos, tačiau nepamirškite ir logikos.
• Jei pamokoje jūsų veikėjas prašo profesoriaus pagalbos ar kažko klausia (praktikos metu), siūlyčiau visada man brūkštelti asmeninę žinutę – ne kiekvieną dieną turiu galimybę skaityti naujus postus.


Pastebėjau, kad gana dažnai skaitote tik mano sakomus žodžius. Tada atsiranda skylių jūsų postuose: pamoka vyksta, pvz., lauke, o jūs rašote, kad sėdatės į suolą. Taigi pageidaučiau, kad skaitytumėte ne tik dialogus ir/ar žalią informaciją, tačiau ir pagrindinę posto dalį – bent jau peržvelkite ją akimis, kad išvengtumėte „skylių“.


Jeigu turite klausimų ar pastabų, visada galite drąsiai rašyti į a.ž.
Taip pat raginčiau retsykiais peržvelgti šį postą, ar nėra papildymų: jie įsigalioja nuo pat atsiradimo ir pasiteisinimai „nepastebėjau, nežinojau“ nepadės.


Tikiuosi gerų mokinių, kokybiškų bei originalių postų!
Sėkmės!
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Sveiki visi,

Nevykėlis Matthew is back.

Visos litanijos apie vertinimą nekartosiu (žr. postus aukščiau), tik priminsiu labiausiai akivaizdų dalyką: rašome pagal forumo taisykles.

Herbologijos pamokos visų pirma bus RPG, o ne vieta taškams kalti (nebent užšals pragaras ir padarysiu laisvojo stiliaus pamoką, tačiau jų čia tikėtis neverta). Tad norėdami gauti visus taškus, turite ne tik atlikti užduotį, bet ir daryti tai kūrybiškai. Daugelis patys esate mokiniai ir žinote, kaip veikia pamokos: norisi ir su draugais pasišnekėti, ir kitos pamokos namų darbus pasidaryti, ir šiaip linksmai praleisti laiką. Tad išnaudokite herbologijos pamokas personažams vystyti.

Namų darbai yra skirti taškams rinkti. Stengsiuosi, kad jie būtų kuo įvairesni ir įdomesni. Jeigu koks namų darbas labai patiko (ar nepatiko), nepabijokite parašyti man asmeniškai, kad galėčiau į tai atižvelgti. Nors Hogvartsas yra mokykla, tai yra jūsų veikėjo, o ne jūsų mokykla. Tad dėsiu pastangas, kad galėtumėte čia kiek atsipalaiduoti nuo mokyklinių pančių (pastraipos struktūra, metaforos ir epitetai ir pan.? Šioje erdvėje galite tai pamiršti). Primenu visiems, labiausiai naujokams: namų darbuose negalima atskleisti tapatybės.

Kaip ir sakiau, herbologijos pamokos yra vieta RPG. Matthew taip pat yra žmogus. Reaguokite į jį! Kur dar gausite progą atvirai pasityčioti iš profesoriaus? O šis profesorius tai leidžia.

Nesąmonės pamokoje yra leidžiamos kada tik norite, tačiau yra dvi sąlygos: nesuniokojame šiltnamių ir nežudome personažų. Kitas dėmesio vertas dalykas: Matthew yra labai (LABAI) prastas burtininkas. Tad jeigu norite, galite per pamoką susižaloti, tačiau turėkite omeny, kad iš profesoriaus pagalbos nesulauksite. Jis tiesiog nesugebės. Jeigu kažko reikia iš profesoriaus, drąsiai kreipkitės, tik patartina parašyti man asmeninę žinutę (Matthew arba Deoiridh).

Varlės herbologijoje priimamos, tik prašau žmogiškos pagarbos: aš užvedžiau šį reikalą, o mano veikėja varlių į šitas pamokas nesineš, tad nepersistenkite (ir būtų gerai, kad praneštumėte).

Pamokų tvarkaraštyje stengsiuosi įkelti pamokų ir namų darbų datas. Taip pat ir pamokoje pranešiu, iki kada bus teorinė ar praktinė dalis. Pamokas dažniausiai pratęsiu vakarais. Tvarkaraščio planuoju laikytis, bet jeigu tikrai nespėsite ir labai gražiai paprašysite, galbūt bus įmanoma tartis dėl vienos kitos dienos pridėjimo.

Norite arešto? Kažkas neaišku per pamoką ar nesuprantate namų darbų? Norite pabendrauti? Drąsiai rašykite asmeninę žinutę (tiesiai Matthew arba Deoiridh). Vis dėlto pasakau: jeigu norite arešto, per kurį TIK atsikalbinėjate, geriau neprašykite. Ir neprašykite arešto, jeigu per pamoką nieko nepadarėte – Matthew tokiais dalykais be reikalo neužsiima. RPG pasiūlymai priimami, tačiau „netyčia susitiko ir pasikalbėjo“ man nėra įdomu, o ir Matthew to nenorės. Vis dėlto jeigu kokiam mokiniui skauda širdelę, Matthew mielai išklausys ir bandys patarti.

Susitiksime pamokose!

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Sveiki,

Jeigu po mano postu parašyta, kad baigiasi PRAKTIKA ar TEORIJA, tai reiškia, kad galima tikėtis, kad PATI PAMOKA dar nesibaigia. T.y. jeigu pirmiau yra praktika, galima laukti, kad po jos bus teorinis klausimas. Jeigu paskutiniame praktikos poste parašysite, kad išeinate iš šiltnamio, o paskui lyg niekur nieko atsakinėsite į teorinį klausimą, prarasite tašką praktikoje už logikos trūkumą (nebent jūsų veikėjas sugalvos grįžti į šiltnamį). Kas tai parašė pirmoje pamokoje, turi laiko pasitaisyti, vėliau perspėjimų nesiųsiu.

Jeigu po mano postu parašyta, kada baigiasi PAMOKA, veikėjas gali ramiai išeiti atgal į pilį.

Jeigu pamoka prasideda nuo praktikos, ir Matthew išmeta jūsų mokinį iš šiltnamio, o jūs norite atsakinėti į vėliau esantį teorinį klausimą, parašykite, susitarsime. Neatimu galimybės atsakyti į klausimą, tad susiderinsime, ar jūsų mokinys grįžo (ar nepakluso liepimui išeiti), ar aš pakeisiu savo postą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Sveiki.

Pratęsiu antrą herbologijos pamoką iki spalio 14 d. (trečiadienio) vakaro.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Labas rytas,

Jeigu Matthew ką nors sako daryti ar nedaryti (neliesti augalų, nevaikščioti ar pan.), tai daryti galite. Tačiau jeigu tas pats yra paminėta ir spalvotame komentare, to ir nedarykite, nes prarasite taškus. Spalvotas komentaras pridėtas dėl to, kad toks prašymas turi kažkokią priežastį, kurią vėliau pamokos eigoje sužinosite.

Jeigu yra akcentuojama, kad negalima paimti daugiau nei tam tikro kiekio daiktų (sėklų, vazonų ar dar ko nors), prieš imdami antrą, trečią ir t.t. geriau parašykite asmeniškai ir paklauskite, ar jų paprasčiausiai yra.

*

Neprisijungęs Gloria Clarke

  • Burtininkė
  • ***
  • 136
  • I'm the road to the Hell.
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Sveiki gyvi! Tikiuosi gyvuojate gerai :)
Taigi, kaip jau turbūt supratote, šiemet aš, profesorius Daniel James Clarke, dėstysiu jums nuostabų mokslą apie magiškuosius augalus (Herbologiją). Tikiuosi, kad gerai sutarsime su mokiniais ir linksmų mokslo metų!
Vis dėl to, manau, kad visi susirinkę paskaityti šio posto, tikrai tikitės daugiau (informacijos apie mano vedamas pamokas). Taigi ji čia:

APIE PAMOKAS:
• Pamokos planuojamos yra iš viso keturios, bet gali visko būti, kad pasikeis.
• Pamokos yra planuojamos kabinete/šiltnamyje ir lauke (taip pat gali pasikeisti).
• Planuoju pravesti 3 rpg stiliaus pamokas, ir 1 laisvo stiliaus.
• Į pamokas registruotis nereikia.
• Postų ilgis pamokoje:
2 postai po 1200 simbolių
3 postai po 900 simbolių
4 postai po 600 simbolių

APIE NAMŲ DARBUS:
• Kaip žinote namų darbų tikrai bus 5 (+egzaminas), bet gali atsirasti ir papildomų namų darbų.
• Namų darbai yra neprivalomi, jei neatliksite nieko tokio nenutiks, bet man būtų smagu, kad kiekvienas mokinys atliktų bent vieną namų darbą.

APIE VERTINIMĄ:
Pamokose:
• Pamokose vertinama pagal šiuos kriterijus:
Atlikta iki galo pamokos užduotis (4 t)
Pranešimai atitinka forumo taisykles (2 t)
Originalumas ir įdomumas (2 t)
Reikiamas ilgis (2 t)

• Balai gali būti nuimami už:
- Kopijavimą iš Vikipedijos ar kitų interneto šaltinių (naudotis galite, bet turėkit sąžinės nekopijuot)
- Itin klaikias skyrybos ir rašybos klaidas.

Namų darbai:
• Namų darbai vertinami pagal šiuos kriterijus:
Tinkamai atlikta užduotis (3 t)
Nutuščiažodžiavimas (2 t)
Gramatikos ir forumo taisyklių laikymasis (1 t)
Originalumas (2 t)
Numatytas ilgis (2 t)

• Balai gali būti nuimami už:
- Kopijavimą iš Vikipedijos ar kitų interneto šaltinių (naudotis galite, bet turėkit sąžinės nekopijuot)
- Itin klaikias skyrybos ir rašybos klaidas.
• Jeigu išsiduodate – Jūsų darbas vertinamas 0 taškų.

KITA INFORMACIJA:
• Pastabas po Jūsų postais rašysiu kaštonine spalva (būkite tokie malonūs, ir karts nuo karto pasitikrinkite ar po jūsų postu nėra šios spalvos).
• Jeigu radote pastabą po savo postu, pataisote postą, bet pastabą paliekate – ją ištrinsiu aš, kaip pamatysiu, kad išsitaisėte.
• Nebūkite visiškai tobuli, klyskite (taip net smagiau).
• Jei norite mano posto pamokoje apie Jūsų elgesį – rašykite PM.
• Taip pat, jeigu norite arešto – rašykite PM, tikrai susitarsime.
• Pamokų ir namų darbų datos yra surašomos į tvarkaraštį, tačiau jos gali pasikeisti, todėl po kiekvienu pamokos postu parašau iki kada yra pamoka, praktika ar teorija.
• Nesupratus pamokos ar namų darbo užduoties nebijokite parašyti man PM (tik rašydami apie namų darbus neišsiduokite), juk daug maloniau pasitikslinus ir gerai atlikus darbą gauti 10, nei savo nuojauta vadovaujantis padaryti klaidų ir gauti žemesnį pažymį.


Jei ką būsiu pamiršęs ir prisiminsiu gerokai vėliau, paskelbsiu šioje temoje, apačioje (po šiuo postu).


Gerų atėjančių mokslo metų!
Profesorius Klarkas



« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Daniel James Clarke »
WE CAN ASK OURSELVES WHY WE INVENT GOD, AND THEN,
TEN MINUTES LATER, WE INVENT SATAN - WHY?


...because we need him...
THERE'S SOMETHING FASCINATING ABOUT THE OTHER SIDE OF THE COIN.

*

Neprisijungęs Gloria Clarke

  • Burtininkė
  • ***
  • 136
  • I'm the road to the Hell.
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
  Žmonės?
Pratesiu pamoką iki trečiadienio, tad jei kas dar nespėjote pabaigti praktikos - tam puiki galimybė!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Daniel James Clarke »
WE CAN ASK OURSELVES WHY WE INVENT GOD, AND THEN,
TEN MINUTES LATER, WE INVENT SATAN - WHY?


...because we need him...
THERE'S SOMETHING FASCINATING ABOUT THE OTHER SIDE OF THE COIN.

*

Neprisijungęs Gloria Clarke

  • Burtininkė
  • ***
  • 136
  • I'm the road to the Hell.
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
Sveiki!
Galvoju padaryti dvi pamokas vienu metu, bet skirtingiems kursams. Taigi man reikėtų žinoti kiek tose pamokose mokinių daugmaž dalyvautų ir kelinto kurso, kad nebūtų sukuriu dvi pamokas skirtingiems kursams ir į vieną ateina 10, o į kitą tik 1 mokinys. Taigi, jei žadate dalyvauti mano pamokoje prašau atsiųskite man žinutę į PM:
Citata
Vardas, pavardė, kursas ir procentų skaičius, kiek esate tikri, kad dalyvausite.
Ačiū labai!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Daniel James Clarke »
WE CAN ASK OURSELVES WHY WE INVENT GOD, AND THEN,
TEN MINUTES LATER, WE INVENT SATAN - WHY?


...because we need him...
THERE'S SOMETHING FASCINATING ABOUT THE OTHER SIDE OF THE COIN.

*

Neprisijungęs Gloria Clarke

  • Burtininkė
  • ***
  • 136
  • I'm the road to the Hell.
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »

Panelė Kravitz - 2 taškai.
Panelė Harper - 3 taškai.
Panelė Mokslinčė - 2 taškai.
Panelė Gler - 1 taškas.
Panelė Maires - 3 taškai.
Panelė Bergman - 3 taškai.
Panelė Gold - 6 taškai.
Panelė Evans - 4 taškai.
Panelė Moony - 2 taškai.
Ponaitis Dominguez - 1 taškas.


(KL2) - 5 taškai. (VN2) - 6 taškai. (ŠV2) - 6 taškai. (GG2) - 10 taškų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Daniel James Clarke »
WE CAN ASK OURSELVES WHY WE INVENT GOD, AND THEN,
TEN MINUTES LATER, WE INVENT SATAN - WHY?


...because we need him...
THERE'S SOMETHING FASCINATING ABOUT THE OTHER SIDE OF THE COIN.

*

Neprisijungęs Gloria Clarke

  • Burtininkė
  • ***
  • 136
  • I'm the road to the Hell.
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Burtininkai!
Noriu padėkoti tiems, kurie dalyvavo mano pamokose ir darė mano namų darbus - man tai daug reiškia, ačiū :) Taip pat, noriu paprašyti, kad tie, kurie dalyvavo bent vienoje mano pamokoje (tie kas nedalyvavo - nepildykit) užpildytumėte apklausą, taip padėsite man sužinoti ką dariau ne taip ir galbūt, jei profesoriausiu kitą sezoną, atsižvelgti į tai, AČIŪ!

Apklausą pildykit iki 2021-05-23

Apklausa pasibaigė

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Daniel James Clarke »
WE CAN ASK OURSELVES WHY WE INVENT GOD, AND THEN,
TEN MINUTES LATER, WE INVENT SATAN - WHY?


...because we need him...
THERE'S SOMETHING FASCINATING ABOUT THE OTHER SIDE OF THE COIN.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Sveiki visi!

Matthew ir vėl čia - kaipgi Hogvartsas be labiausiai nevykusio profesoriaus? Bendrąją informaciją galite rasti aukščiau, tik primenu, kad rašome pagal forumo taisykles. Jeigu jų nesilaikysite, ateis Matthew ir bandys užkerėti jūsų personažą (tai turėtų būti bene labiausiai gąsdinantis grasinimas).

Pranešimas naujokams ar šiaip Matthew nepažįstantiems mokiniams: šis profesorius visiškai nesugeba kerėti. Drąsiai naudokitės tuo per pamokas, galite pasišaipyti ir panašiai. Profesorius tą leidžia.

Jeigu reikia Matthew atsakymo pamokoje, tai yra labai puiku, bet tokiais atvejais prašykite jo ne paskutinę pamokos dieną (arba kartu su posto prašymu gražiai paprašykite ir pratęsti pamoką, šitoje vietoje esu lanksti), kad spėčiau atrašyti ir kad jūs turėtumėt laiko tęsti darbą (t.p. rašykite į Dafydd arba į DC, kad galėčiau greičiau sureaguoti). Chaosas ir augintiniai mano pamokose galimi, tačiau turėkite omenyje: jeigu prisidirbsite tiek, kad personažas nukentės, Matthew paprasčiausiai bus nepajėgus padėti.

Pagal personažo istoriją jis iš darbo išėjęs nebuvo. Vadinasi, tie, kurie yra bent jau antro kurso, Matthew pažįsta. Jeigu turite antro kurso ar vyresnį veikėją ir norite, kad Matthew jį jau prisimintų (pvz., kaip paverčiantį pamokas tikru pragaru), parašykite asmeniškai.

Vadovaukitės logika. RPG pamokos bus trys (nebent atsitiktų taip, kad padarysiu daugiau), bet realiai jos vyksta visus mokslo metus, t.y. kiekvieną savaitę. Tad jeigu neparašote pirmojoje pamokoje, o ateinate į antrąją, profesorių vis tiek pažįstate. O jeigu ne, turite aiškiai parašyti, kad pusę mokslo metų herbologijoje nesilankėte. Laisvo stiliaus pamokų tikimybė yra absoliučiai minimali. Integruotos herbologijos ir kažko pamokos tikimybė dar minimalesnė.

Jeigu turite bet kokių klausimų apie pamokas, ND, Matthew ar dar ką nors, drąsiai rašykite (Dafydd arba DC). Jeigu ką pamiršau, galite pažiūrėti mano ankstesniuose info postuose. Jeigu ten parašyta info nesikerta su esančia šitame, galite ja vadovautis.

Areštų kol kas neprašykite. Jeigu įsivažiuosiu į Matthew, vėliau bus įmanomas variantas. Iš anksto atsiprašau už tikriausiai kritusią postų ir pamokų kokybę ir galbūt jūsų lūkesčių (jeigu kas tokių turite) neatitinkančias pamokas ar ND.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Labas rytas!

Naujo posto mokslo metų pradžioje nerašiau, nes galite remtis visa info, kuri yra ankstesniajame. Pora pastabėlių. Pamokose reikalausiu nuoseklumo. T.y. jeigu pirmoje pamokoje pasakyta, kad žemės smirda taip, kad jomis išsitepęs mokinys (ar profesorius, žinoma) smirdės kelis mėnesius, o antroje pamokoje tai bus paneigta (minėti, kad tebesmirda, nebūtina, žinoma) be jokios logikos priežasties, tai jau bus nenuoseklumas ir prieštaravimas pamokoms. Prisiminkite, kad herbologija yra ne vieta taškams kalti, o, visų pirma, RPG.

Taip pat atkreipiu dėmesį į tai, kad mokysimės VIENĄ augalą. Pamokos jūsų veikėjams, žinoma, vyks kartą per savaitę, tačiau nemaža dalis jų bus tik teorinės (tiesa, greičiausiai ne visos). T.y. jeigu jūsų personažas nemėgsta teorijos, pamokos, kurių RPG bus, yra puikiausia vieta pabumbėti, kiek daug šiais metais teorijos. Taip pat: pirma RPG pamoka yra pirma mokslo metų pamoka. Paskutinė RPG pamoka (jų planuoju keturias) bus paskutinė mokinių pamoka.

Bet kokiais klausimais, susijusiais su herbologijos pamokomis, ND, Matthew personažu ar šiaip gyvenimu, kreipkitės asmeniškai, tik rekomenduoju kreiptis į Dafydd.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Matthew Turner »