0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

  • VI kursas
  • *
  • 166
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 6 metus »
 Norai nepatiko, kad profesorius niekaip nepakomentavo jų prisistatymų. Nagi, jeigu jam neįdomu, tai kam klausė? O jei įdomu, kodėl nuleido negirdomis? Suraukusi veiduką ir sukryžiavusi ant krūtinės rankas piktai dėbsojo į mokytoją, pasakojantį apie kažkokią tai kunigaikštystę. Jai buvo pikta. Taip, senasis profesorius irgi nesiklausydavo jos plepėjimo, tačiau ir neklausė tokių dalykų. Ir dar - jautėsi it būtų atėjusi į magijos istorijos pamoką, kurios, beje, nemėgo, nes ji buvo tokiaaaa nuobodi. Tik mokytoja gera.
 Kol tokios mintys sukosi dvylikametės galvoje, profesorius toliau pasakojo apie kunigaikštystę ir jos valdovę. Mažoji nesiklausė: ausys pagavo vos vieną kitą žodį. Buvo jau arti ašarų, tačiau susitvardė. Nusprendė prieš pradedant užduotį (kurį jai irgi nepatiko) prisėsti prie ko nors. Buvo taip liūdna sėdėti vienai suole, neturint su kuo pasikalbėti; o plepant gal ir pamoka greičiau prabėgs. Maža to - jai tikrai sunkiai sekėsi tylėti ilgesnį nei dešimt minučių laiko tarpą.
 Apsidairė po klasę. Daugumos vaikų nepažinojo, tačiau viena vyresnė mergaitė pasirodė jai pažįstama, bus su ja jau kalbėjusi. Įtemptai galvodama prisimerkė ir pabandė prisiminti jos vardą.
 Guviai pašokusi iš vietos ir pagriebusi veidrodėlį, pribėgo prie grifės suolo. Ši neatrodė labai linksma.
 - Labas, Klare! - smagiai pasisveikino, jau pamiršusi savo ankstesnius rūpesčius, - nieko prieš, jei atsisėsiu šalia? - nė nelaukdama atsakymo klestelėjo į tuščią vietą, - žinai, taip gera yra pamatyti pažįstamą veidą, ypač, kad net mokytojas nepažįstamas. Žinai, man senasis atrodė toks piktas dėdė, bet jau turbūt pradedu jo ilgėtis, net pati nežinau kodėl, - nusijuokė, - O kaip tau jis? Kaip sekasi šiaip? Man gerai, tik va bijau pradėti daryti užduotį, o kas, jei man nepavyks pamatyti subjauroto veido? Žinai, aš ir taip nesu labai graži, tik vidutiniška, tai kaip tik  norėčiau pamatyti save gražią. Kaip manai, kodėl mes turime visada daryti tokius negražius dalykus? Pasaulis jus toks gražus, galime ir mes jį pagražinti, bet ne, mums vis liepia daryti kažką negražaus ir pikto, - bėrė žodžius.

Oberonas: iš tikrųjų aš užsirašiau jūsų pasakojimus apie save ;)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Oberonas Tanseris »
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

  • Herbologas
  • ****
  • 274
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 6 metus »
Nepasireiškusi teorinėje pamokos dalyje, Ana, pasirėmusi ranka savo rusvą makaulę, įdėmiai klausėsi mokinukų spėlionių.
Kerėjimo pamoka nebuvo mergaičiokės top penketuko sąraše, tačiau paspoksoti į naująjį profesorių, Betei tikrai buvo įdomu, tad galima teigti, jog tik smalsumo dėka, klastuolė, dabar įsitaisiusi pirmajame suole, dangaus melsvumo akių žvilgsniu skenavo jaunąjį profesoriūkštį.
Garbanoti jaunojo dėstytojo plaukai, prismaigstyti įvairiomis gėlėmis kėlė juoką strazdanosei.
Žavu - burbtelėjo panosėj ir pavartė porą šviesių akių, žvelgiančių iš po netvarkingai surištų garbanų.
Vos tamstelei Oberonui pradėjus plėtoti praktinę užduotį, Anutė įdėmiai nužvelgė nedidelį, keistais, auksiniais raižiniais padabintą ir niekuo neįtartiną veidrodėlį.
Pamatyti save bjaurų... - mintyse pakartojo dėstytojo žodžius penktakursė ir užsimerkė, bandydama įsivaizduoti save randuotą, raupsuotą ar net nuplykintą. Tačiau vaizduotė net neketino pradėti veikti, o ir laiko visokiems fantazavimams buvo neužtektinai.
Liz pasičiupo veidroduką ir keletą kartų pasukiojo daiktą rankose.
- Olekso, - aiškiai ištarė burtažodį mergaičiukė, tačiau matomas vaizdas nepasikeitė.
- Olekso! - šį kartą garsiau pakartojo kerų pavadinimą Anabetė, bet ir tai nesuveikė. Veidrodžio atspindys nepakito nei trečią, nei penktą, nei aštuntą kartą.
Po dešimties minučių, vaizdinys ėmė mirguliuoti ir keistai sukiotis.
Netrukus, klastuolė išvydo... tą patį savo strazdanotą ir niekuo  nepakitusį snukutį.
Suraukusi tamsius antakius, Helė sučiaupė rausvas lūpas į vieną liniją.
- Na va, pasirodo esu tokia baisi, jog net veidrodis nesugeba parodyti manęs dar šlykštesnios... Smagu... - burbtelėjo žalio kaklaraiščio savininkė ir užsidengusi delniukais veidą, švelniau nuleido makaulę ant tamsaus suolo.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

  • ****
  • 241
  • Lytis: Moteris
  • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 6 metus »
Profesoriui pradėjus pasakoti apie Ilijos kunigaištystę, Ashli pasirėmė jau svyrančią galvą rankomis, kiek patogiau išsidrėbė suole, bei pasiruošė pergamento lakšto litanijai. Tiesa, ji buvo kiek įdomesnė nei antrakursė įsivaizdavo. Kiek pagailo tos kunigaikštienės.. Šitaip niekšiškai išdarkyt merginos veidą ir.. Sutrypt garbę - šlykščios padugnės darbas, kuri tikėkimės mirė lėtai, bei skausmingai. Na, o mintis, kad teks savo subjauroti savo atvaizdą, buvo nekokia. Nesinorėjo žvelgti į pabaisą.. Netrukus garbaniukės mintis pertraukė ant stalo atskridęs stalinis veidrodėlis. Kelias akimirkas žvelgusi į tikrąjį atspindį, Ashley išsitraukė lazdelę, bei atsikosėjusi tarė:
- Olekso.
Vaizdas net nesumirgėjo. Ak, tiesa.. Antrokė prisiminė, jog nepagalvojo kaip turi atrodyti jos bjaurusis variantas. Sunkus uždavinys.. Gal karpomis nusėta nosis? Neee, per daug banalu. Arba iškritusi akis.. Per paprasta!
-Iškritę dantys tau tiktų, Ashley, - pati sau viena, tyliai prunkštelėjo kaštoninių plaukų savininkė.
Vat būtų čia brolis, tai tuoj ką nors sugalvotų. Jo smegenines sudarė 99% "gerų minčių" ir 1% rimtumo. Štai po gerų dešimt minučių svarstymų koks veidelis būtų tinkamiausias, Ashli sumintijo. Toks variantas pats tinkamiausias.
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 6 metus »
Baigusi spoksoti mergaitė apsidairė ir atsiduso. Neišsisuksi, turi įsivaizduoti tai, ką matė kiti... Nusiminusi ji vėl žvilgtelėjo į veidrodį ir ėmė tyrinėti save. Elridė nenorėjo to daryti, baimė vėl smelkėsi ir temdė protą. Pirmakursė norėjo tiesiog dingti iš pamokos. Žvilgtelėjusi aplink, ji dar labiau nusiminė. Taigi, vienintelė kvaila mergiotė bijanti pamatyti save baisią. Pašnairavusi tai į veidrodį, tai į kitus, klasėje esančius vaikus, Elridė atsiduso. Ką gi, nesielgsi taip visas pamokas... Papurčiusi savo trumpus plaukus ji paruošė lazdelę ir užmerkusi akis ėmė save įsivaizduoti. Baigus įsivaizduoti mergaitė mostelėjo lazdele ir tyliai pratarė:
-Olesko.
Lėtai atmerkusi akis ji žvilgtelėjo į veidrodį, tačiau niekas nepasikeitė. Supykusi ant savęs, kad jai neišėjo ji pabandė vėl, tačiau nieko neišėjo. Atsidususi ji vėl įsižiūrėjo į veidrodėlį. Na ir ką tu čia veiki? Manaisi esą nauja burtininkė, net tėvų nebepažįsti... Mergaitei pradėjo kauptis ašaros, tačiau sutramdžiusi jas ji išsitiesė ir užsimerkė. Paversiu save tokia, kokia visi mane įsivaizdavo ir įrodysiu, kad jie klysta ir kad tai tik kerai. Giliai įkvėpusi ji užsimerkė ir ėmė kurti savo negražųjį atvaizdą.
-Olesko!- šį kartą garsiau pratarusi žodžius ji iškart atsimerkė. Vaizdas veidrodyje ėmė raibuliuoti. Dabar ji žiūrėjo į visai kitokią ją. Ilga nosis... Ausis... Milžiniškos akys... Daugybė smulkmenų... Elridės baimė išnyko ir ji šyptelėjo. Kad ir kaip jie įsivaizdavo, juk vis tiek ir tokia būčiau graži... Gerai nesuprasdama, ar jai tikrai pavyko ji pakėlė ranką paklausti profesoriaus, nors pasikeitimai buvo mažos smulkmenos ji tyliai norėjo, kad tai būtų užskaityta kaip puikus darbas...

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

  • ****
  • 351
  • nothing is bigger than family ♥
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 6 metus »
Daniela nusišypsojusi, kai pasakė, kad jos atsakymas teisingiausias. Vienas taškas mano mamai. Tada profesorius Tanseris papasakojo tą istoriją apie Leną Fromborą. Ponia Kravitz visada sakydavo, kad pagal jos gyvenimą reikėtų sukurti mažiausiai teatrą.
Praktinė užduotis pasirodė ir sunki, ir paprasta. Įsivaizduoti save bjaurią ir taip užkerėti veidrodėlį neatrodė ypatinga, tačiau... Juk aš pati nesu grožio deivė. Kokią man save įsivaizduoti?
Dar Klastuolei kilęs klausimas buvo ar man apie negražų savo veidą galvoti kaip nudegintą sieros,
 ar bjaurų iš prigimties?
Po kelių minučių svarstymų mergina pasirinko antrąjį variantą. Juk vis dėlto ir mano būdas yra bjaurus iš prigimties.
Daniela tuoj pat ėmėsi "kūrybos". Kadangi jos tamsūs plaukai ir rusva oda nebuvo labai retas reiškinys, ji nusprendė tiesiog abu suriebaluoti, išpurvinti. Aha, mano oda, ypač kaklas, net papilkėjęs nuo puro... O plaukai - sulipę ir apkritę veidą. Nesunku. Danielos akys buvo skirtingų spalvų ir tai buvo vienintelis dalykas, kurio Klastuolė nenorėjo keisti jokiu būdu. Ji sumanė tiesiog pakeisti jų dydį: kairiąją, mėlynąją, sumažinti, o ryškiai žalią dešiniąją - padidinti. Atrodau tikrai kraupiai, - mintyse sukikeno Klastūnyno globotinę ir jai į galvą ėmė lysti visokios vaikiškos knygelės apie nesipraususias, susivėlusias raganas.
Vaizduotėje Daniela pridėjo ir kreivą, kumpą nosį, storus, suaugusius antakius ir buvo pasiruošusi užkerėti veidrodėlį.
Aš tikrai pamišus dėl raganų.
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neptunica Ameshville

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 6 metus »
Penktakursė klastuolė pramiegojo teorijos dalį. Ah taip, tai tikrai nuostabu, bet esu įsitikinusi, kad profesorius Tanseris nieko svarbaus nemokė. Na, o jeigu ir mokė tai sugebėsiu pasivyti visus. Išklausiusi profesoriaus užduoties nudžiugo, kad laiku pabudo ir sudalyvaus bent praktikoje. Galiausiai Blackwood pamatė ant lentos Lenos Fromboros atvaizdą. Mergina daug skaitė apie šią valdovę, o tiksliau apie Ilijos kunigaikštienę. Mariai buvo labai gaila šios moters. Tikiuosi tam karaliui atsirūgo už tokį nusikaltimą pagalvojo prefektė, tačiau tuoj susikoncentravo ties mokytojo Oberono žodžiais. Veidrodėlyje paversti save bjaurią. Ką gi, tuoj pažiūrėsim ar tai lengva ar vis dėl to sunku. Maria apžiūrėjo veidrodėlį. Šis buvo paprastas kaip ir visi kiti. Paversti save bjaurią, hm. Kraujo raudonumo plaukai, keli spuogai, pilnas veidas strazdanų ir klumpa nosis bus tobulas bjaurumo įvaizdis. Pasigriebusi lazdelę klastuolė prisiminė burtažodį. Olekso. Pabandykim. Penktakursė mostelėjo lazdelę:
- Olekso. - vaizdas veidrodyje nepasikeitė. Kur gi pasikeis, jeigu prefektė neteisingai mostelėjo. Mergina pabandė dar sykį. - Olekso. - Vėl ne tas mostelėjimas. Šaunu, penktakursė, o nemoki tinkamai mostelėti lazdelę, bet kur gi prisiminsi visus mostelėjimus, kai teta tiek burtažodžių per atostogas išmokė. Blackwood pabandė dar kartą. - Olekso. - Šį kartą jai pavyko. Veidrodyje merginos veidas pasikeitė. Jos gražūs šviesūs plaukai nusidažė kraujo spalvą. Nosis iš šiek tiek riestos tapo klumpą. Visai prie pat nosies, po akimi ir ant smakro atsirado spuogai. Taip pat jos gražų veidą nusėjo gal milijonas strazdanų. Šaunu, man pavyko. Patenkinta rezultatu mergina apžvelgė klasę. Visi bandė, kai kuriems pavyko, kai kuriems ne. Įdomu ar šis burtas išvis yra svarbus? Kam versti save veidrodyje bjauriu žmogumi? mąstė penktakursė. Gaila, atsakymo į šį klausimą nebuvo. Vis dar palaikydama užburtu veidrodį, mokinė stebėjo mokytoja. Šis stovėjo prie savo stalo. Įdomu ar jis tikrins kaip kam pavyko šie burtai? Ar tiesiog paklaus ar pavyko ir viskas? vėlgi galvojo klastuolė. Tuoj ji prisiminė ir mokslus namuose su tetą. Maniau, kad man tų mokslų neprireiks. Klydau ir labai džiaugiuosi, kad ji stengėsi mane išmokyti. Tiesą reikės pasakyt jai, kad tiek daug burtažodžių vienų metu nemokintų mintyse nusijuokė Blackwood.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Maria Blackwood »

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 6 metus »
Mokiniai pradėjo darbuotis, šnekučiuotis, kaip tik puiki proga profesoriui pasivaikščioti po klasę, apžiūrėti, kaip sekasi moksleiviams, gal ką nors nugirsti kalbant apie patį jį. Nugara atstūmęs kėdę, jis pakilo iš savo vietos ir žengė kelis žingsnius link jaunųjų raganų ir burtininkų. Pirma priėjo prie panelės Kühnemunds, bet ji dar tik šnekučiavosi su penele Klare. Oberonas nugirdo Noros žodžius ir nusišypsojo. Lėtai pasilenkė prie jos ir sušnabždėjo jai į ausį:
-Juk negalėjau liepti mokiniams savo atvaizdą užkerėti, kad jis būtų gražus. Kodėl? Nes kiekvienas iš jūsų yra savitai gražus, o dirbtinas grožis pasaulio tikrai nepapuoš. Liepdamas savo atvaizdą paversti bjauriu, siekiau, kad jūs suprastute, kad esate visi gražūs.
Pasakęs žodį gražūs, jis iškart atitraukė nuo jaunutės raganos ir tęsė savo kelionę po kerėjimo kabinetą. Netrukus išgirdo panelę Tonks tariant burtažodį,bet atvaizdas nepakito. Profesorius jau siekė paaiškinti merginai jos klaidą, bet sprendžiant iš jos veido išraiškos, Ashley pati susivokė. Tada profesoriaus žvilgsnis nuslinko link panelės Liz. Kai ir kaip ji stengėsi, jai nepavyko. Oberonas priėjo prie jos ir uždėjo savo ranką jai ant pečio.
-Ką čia dabar per nesąmones kalbi? Kad daugiau negirdėčiau šių žodžių savo pamokoje. Juk visi jūs gražūs, - pasakė taip, kad girdėtų tik klastuolė. - Tikiuosi tai nepasikartos, panele Liz, - pasakęs nusišypsojo.  -O dabar prie darbo. Lašelis optimizmo ir viskas pavyks. Jei vis vien nepavyks, tada panaudok tai, - ore sušmėžavo burtų lazdelė ir ant Anabetės stalo nukrito jos veido nuotrauka. -Išbjaurok nuotrauką su rašalu ir tada pabandyk ištarti burtažodį. Sėkmės.
Atitolęs nuo panelės Liz, jis patraukė link dviejų mergaičių, kurios sėdėjo šalia kitos. Iš jų veidų matėsi, kad jos kerai pavyko.
-Labai džiaugiuosi už jus, panelės Endlercat ir Blackwood. O dabar, jei nesunku, gal palauksite, kol visi mokiniai išbandys kerus? Arba galite pabandyti atkerėti veidrodį tais pačiais kerais. Tereikia ištarti tą patį burtažodį, mintyse neįsivaizduojant savo pakitusio atvaizdo. Ir volia. Veidrodis atkerėtas.

*

Neptunica Ameshville

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 6 metus »
Mokytojas pavaikščiojęs po klasę pasikalbėjo su kitais mokiniais ir galiausiai priėjo prie penktakursės. Jis pagyrė ją ir dar vieną merginą su pavykusiais kerais. Atkerėti? Gerai. Tai galima pabandyt, tuo labiau kai kiti dar užkerėti bando. Pagalvojo prefektė.
- Ačiū už pagyrimą mokytojau. Na man palaukti nesunku, tačiau vis gi pabandysiu atkerėti veidrodį. Neabejoju, kad po pamokos jums teks visus užkerėtus veidrodžius atkerėti. Bent mažiau darbo bus jeigu man pavyks atkerėti savąjį. - tarė klastuolė ir nusišypsojo. Šis profesorius man jau patinka tiesa sakant. Taigi Maria ėmėsi darbo. Blackwood pasiėmė lazdelę į rankas vėl.
- Olekso. - mostelėjo lazdelę. Šį kartą merginai burtas pavyko iš pirmo karto. Veidrodis buvo atkerėtas.

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

  • ****
  • 351
  • nothing is bigger than family ♥
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 6 metus »
Profesorius vaikščiojo po klasę ir gyrė ar kalbino kelis mokinius, kai tuo tarpu Daniela stengėsi neprunkšti iš paskubomis nupiešti eskizo. Jeigu mano veidrodis rodys taip, gausiu aukščiausią pažymį. Mergina ant sąsiuvinio kampo buvo lyg ir tokia pat, jei ne sulipę plaukai, sukritęs veidas ir keistos formos nosis bei akys. Net lūpos buvo persikreipusios.
Gerai, metas kerėti. Klastuolė pabandė atsiminti burtažodį, ir dėl kas tris sekundes pasigirstančio jo pavadinimo tai buvo lengva. Antrakursė pakreipė lazdelę į mažą blizgų veidrodėlį ir ramiai ištarė:
- Olekso.
Daniela susijaudinusi pažvelgė į veidrodį, tačiau atvaizdas išliko tas pats, kaip ir ryte. Kas ne taip??
Kravitz atsivertė vadovėlį ir susirado skyrių apie Olekso kerus. Mergina įdėmiai persiskaitė kelis sakinius ir niūriai šyptelėjo. Žinoma, juk vien burtažodžio nepakanka. Knygoje buvo aiškiai išskirta, kad lazdelę reikia staigiai sukti nuo savęs į veidrodį {vandens telkinį, atspindintį paviršių....} Ir, aišku, aiškiai įsivaizduoti bjauriąją išvaizda.
Klastūnyno globotinė atsuko į save burtų lazdelę ir tardama Olekso užsimerkusi įsivaizdavo bjaurią panelę Klastūnyno apranga. Staiga mintyse šastelėjo labai pažįstamos odos spalva... Truputį blyškesnė negu Danielos, geltonesnė... Ir kai mergina atsimerkė, pirmiausia išvydo iki skausmo pažįstamos spalvos dėmę ant pusės veido - jos geriausios draugės, paliktos namie, odos spalvos. O visa kita buvo labiau juokinga nei bjauru - lygiai taip, kaip Kravitz ir įsivaizdavo. Iš tikro, tas atspalvis ant mano skruosto tik pagerina įspūdį, - patenkinta pagalvojo mokinė ir ėmė laukti Oberono verdikto.
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 6 metus »
Šiek tiek susigėdusi mergaitė žvilgtelėjo į profesorių ir atgal į veidrodį. Bet aš norėčiau tai matyti visą laiką... Žinočiau, kad esu graži... Dar truputį patyrinėjusi atvaizdą, mat Elridė niekaip negalėjo suprast, ar jai išėjo, ji pakėlė akis ir prisiminė, kad yra pamokoje. Atsisukusi į profesorių mergaitė norėjo nusilenkti, tačiau prisiminusi, kad sėdi  suole gūžtelėjo pečiais ir padėkojo:
-Ačiū, profesoriau Tanseri,- šyptelėjusi pirmakursė vėl įsispoksojo į veidrodį. Ech... Bet pasikeitimai visai nežymūs... Nejau jis baisus? Ji vėl šyptelėjo sau ir apsidairė aplink klasę. Nepastebėjusi nieko įdomaus Elridė žvilgtelėjo vėl į veidrodėlį ir atsiduso. Metas tau dingti...
-Olesko!- tvirtai pasakiusi žodžius Elridė supyko. Na žinoma, dabar jis turi neišnykt... Pakrapščiusi galvą mergaitė atsiminė, kad negalima įsivaizduoti to atvaizdo. Perkreipusi lūpas ji žvilgtelėjo į savo rankas. Kaip man pašalint tą atvaizdą... Juk tai vargu, ar man įmanoma... Apžiūrėjusi randuotas rankas Elridė pabandė susikaupt. Pakėlusi galvą mergaitė įsižiūrėjo į žvaigždes ir, rodos, pamiršo atvaizdą. Tai susipratus ji greit užmerkė akis ir pratarė:
-Olesko,- atmerkusi akis ir pamačiusi tikrąją save, Elridė atsiduso. Tikiuosi... Pabandysiu... Neatsiminti šio vaizdo...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Elride Endlercat »

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

  • ****
  • 241
  • Lytis: Moteris
  • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 6 metus »
- Vo šitaip dabar padarysim ir bus nuostabu. Tai yra bjauru, - tyliai kalbėjo su savimi Ashley, o tada atsikosėjusi ji nukreipė lazdelę į stalinį veidrodėlį. - Olekso, - tarė merginukė ir vaizdas veidrodėlyje staiga persimainė. Dabar prieš antrakursę stūksojo "tikra gražuolė". Ilganosė, su raudonai ištepliotomis lūpomis, kitur net per kraštus pervestomis, mėlynai nubrūžytais akių vokais, be kelių, kažkur pabėgusių dantų ir aišku kaip be skaistalų.. Jų tikrai nepagailėta. Kiekvienas vaikinukas be abejo norėtų ją užkalbinti. Ne kiekvieną dieną išvysti juk tokią mis'ę.
- Na, ar aš tik negražuolė? - visaip vaipėsi prieš veidrodį, o tada apžvelgė visą klasę. Keli mokiniai jau buvo baigę, tad pakilusi nuo stalo Ashley perėjo pro visus ir pasidomėjo ką per šedevrą jiems pavyko sukurt. Kitų variantai taip pat vertė strazdanę nusijuokti. Apėjusi nemažą ratuką, dvylikametė grįžo suolan ir susidėjusi rankas ilgai stebėjo savo dailųjį veidelį.
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

  • Herbologas
  • ****
  • 274
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 6 metus »
Anabetė susiraukė, kai profesorius kištelėjo jai jos pačios nuotrauką.
Ji tiesiog tragiška! Aš tikrai taip atrodau iš profilio? Kokie išsitaršę plaukai. Ar čia tamstelėję paakiai? - Išpūtusi melsvas akis, nebyliai plūdosi penktakursė. Paėmusi nuotrauką, strazdanosė sulamdė ją ir įbruko atgal mokytojui į delną.
- Ačiū, tikrai pakėlėte nuotaiką, nepaprastas mokymo metodas! Paduoti mokiniui jo paties nuotrauką. Nuostabu, esu tiesiog sužavėta. Dešimt taškų profesoriui Oberonui! Jums reikia medalį įteikti! - deginantį žvilgsnį įsmeigusi į jaunąjį dėstytoją, Anabetė net neketino pasiduoti. Įsikalusi į makaulę, jog veidrodis rodo teisybę, Lizert taškėsi sarkazmu.
Jis naujokas, gal nereikėjo taip užsipulti, o meiliai paklapsėti blakstienomis... - Kažkur giliai viduje sušnibždėjo vidinis balselis ir Betė tikrai būtų dabar pat apsvarčiusi šį pasiūlymą, jei tik nebūtų taip įsižeidusi veidrodžio vaizdiniu.
- Atleiskite, mesjė, - nusukusi žvilgsnį ir pasirėmusi rankomis rusvas garbanas, po keletos minučių išspaudė klastuolė. Šioks toks sveikas protelis suveikė, Anutei prisiminus, jog tamsta Oberonas vis dėl to yra mokytojas, turintis pilną teisę skirti mergiotei areštą. O ko jau ko, arešto Helei tikrai netrūko, tad karčiai nuryjusi nepasitenkinimą, Liz atsivertė vadovėlį imituodama, jog bent kažką daro pamokoje.




*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 6 metus »
Klarė su pasišlykštėjimo jausmu klausėsi profesoriaus, pasakojančio apie vyrą, kuris vien dėl atstūmusios moters drįso daryti baisius dalykus. Savanaudis psichopatas... Nebūtų ištarusi tokių žodžių gyvai, tuo labiau pilnutėliame kabinete, tačiau mintyse tiesiog svaidėsi keiksmais.
Ne iš karto pastebėjo šalia nutūpusį pažįstamą veidą. Vos kursu žemiau esanti mergaitė atrodė mažutis vaikas šalia pernelyg suaugusios Klarisos.
- Labas, - atsakė vos vos pasukdama veidą į šiek tiek jaunesnę varnę. - Šiai beplepant pro jas praėjo profesorius, norėdamas patikrinti rezultatus ir keturiolikmetė susiraukė. Reputacijai šnekos nepadėjo, nors naujasis kerėjimo srities atstovas skatino kalbėtis. Prikišęs galvą prie jaunėlės ėmė kažką labai tyliai pasakoti ir žaliaakė nusprendė nesikišti. Klausytis svetimų pokalbių buvo siaubingai nemandagu, juolab ji pati nenorėtų, kad kas kitas klausytųsi ką kalba ji.
Keturiolikmetė spitrijo į veidrodį. Žinojo, kad išvys strazdanas, įdubusius skruostus ir ryškiai kaštoninius plaukus. Nelabai žinojo ką dar galėtų subjauroti, todėl mąstė tik apie randus, kuriuos galėjo įsivaizduoti po tokio žiauraus pasakojimo.
- Pasaulis nėra toks gražus. - Daugiau sau, nei suolo draugei pasakė, vis dar žiūrėdama į veidrodį. Nesidžiaugė daužydama optimistišką Noros požiūrį, tačiau kaip jautėsi, taip ir kalbėjo. Nesiruošė vyniotis žodžių į vatą. - O negražūs dalykai dažnai žymiai daugiau verti. O tu esi graži, pamatysi.
Nusuko ties pastaraisiais žodžiais į varnę atsuktas akis atgal į veidrodį, taip parodydama, kad susikaupia ties darbu ir daugiau nebekalbės. Bent kol kas.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 6 metus »
Kelias minutes tiesiog žiūrėjo ir veidrodėlį. Buvo sunku nukreipti dėmesį nuo savo atvaizdo nagrinėjimo. Tačiau keturiolikmetė suraukusi antakius susikaupė. Įsivaizdavo šiurkščius, raudonus randus vejantis aplink kairį veido šoną. To neužteks įsivaizdavo dar ir ratilus paakiuose, kurie jau ir taip buvo bepradėję matytis nuo nemigo naktų kalant įvairiausius užkeikimus.
Klarės gražiausias bruožas, be abejo, buvo plaukai. Todėl ketvirtakursė bandė įsivaizduotų kaip atrodytų be jų. Veido subjaurojimas neatrodė toks skaudus, kaip plaukai. Jais galima buvo slėptis, jei kas įžeisdavo, slapčia nubraukti ašarą, ar su kasa trinktelti draugei, pasakiusiai pašaipų komentarą dėl patinkančio berniuko.
Įkvėpusi oro gurkšnį kiek apšildžiusi smegenis, sujungė vaizdinius galvoje ir mostelėjusi lazdele ištarė burtažodį.
- Olekso. - retas kartas, kai iš pirmo sykio pavykdavo kažką išgauti. Ypač lazdelės nevykėlei Klarei. Geriau ji jautėsi čirškindama eliksyrus ar stebėdama žvaigždes. Tačiau kai kalbama apie kažko sugadinimą. Matyt tai iš prigimties buvo lengva.
Strazdanė žiūrėjo į atvaizdą. Randas kreipė akies kraštą, paversdamas skruostą tarsi siaubo filmo šypsenos tęsiniu. Akys taip pat nedžiugino. Ryškiai žalios rainelės švietė tarsi netikros, apgaubtos tamsių ratilų, primenančių gyvą lavoną. Badmiriaujantį, sudarkytą neteisybės. Ir tikrai baisiausia buvo "netekti" plaukų. Iš pradžių apžiūrėjusi keistai kampuotą, toli gražu ne lygiai apvalią, kaip įsivaizdavo, galvą, po kelių akimirkų ėmė jausti druskų graužimą akyse. Net nenorėdama persistengė. Matyti save tokią, tai nebuvo skaudu. Skaudu buvo prisiminti, kaip grįžusi iš mokyklos turėjo kirpti plaukus, kaip veidas buvo aptaškytas dažais, sulipinančiais akis.
Žaliaakė nusuko veidą nuo veidrodžio, tačiau jos akys atvėrė kitų veidrodžius, vaizdas dar labiau gąsdino. Nenorėjo žiūrėti į šokiruojantį vaizdą, kurį galėjo sukelti per toli nuėjusios patyčios. Plika galva priminė vėžiu sirgusią mergaitę iš gretimos klasės, kuri paliko pasaulį prieš pat Klarei išvykstant į Hogvartsą. Pamokos užduotį ji atliko. Ir dabar norėjo visą tai užmiršti.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 6 metus »
Pamoka jau ėjo į galą, bet ne visi vaikai buvo atlikę savo užduotis. Profesorius šiek tiek nuliūdo, bet jo veide nebuvo galima to įžvelgti. Dar kartą nužvelgęs klasę, jis grįžo prie savo stalo ir smagiai bei švelniai į ją krestelėjo. Tikėdamasis, kad per kelias minutes mokiniai pabaigs tai, ką reikia, Oberonas pasigriebė aptriušusią knygą. Pirštai, pačiam nejaučiant, lėtai glamonėjo knygos nugarėlę. Oda, kuria buvo padengtas viršelis, buvo toks... Toks minkštas, jaudinantis, verčiantis prisiminti šiltus prisiminimus. Netrukus pirštai susirado reikiamą skyrelį, kuriame buvo įdėtas suglamžytas lapelis, atstojantis skirtuką. Susirado pastraipą, kurios vakar vėlyvą vakarą nepajėgė perskaityti ir užbaigti trisdešimt ketvirtojo skyriaus. Na, ką gi, gal taip pabaigsiu. Rankomis pasirėmė savo juodą garbanotą galvą ir akimis pradėjo sekti eilutes.
Citata
...ir štai Jefaras jau stovėjo prie Ėlijos kruvinųjų vartų. Visi drabužiai ir rankos buvo išteptos krauju, jo krauju. Jefaras stipriai suspaudė įpjautus delnus ir užsimerkęs giliai įkvėpė. Įsivaizduok iltis, pajausk galią, pavirsk liūtu. Netikėtai visas vyro kūnas pradėjo keistai virpėti. Atmerkus akis, kruvinos rankos buvo pavirtusios į liūto milžiniškas letenas. Jefaras pavirto į savo animago pavidalą - liūtą. Liūtas drąsiai atsistojo prieš vartus ir visu garsu užriaumojo.
Iki pamokos galo buvo telikę tik dvi minutės ir šešios sekundės. Oberonas atsistojo ir giliai įkvėpė.
-Taigi, pamoka jau eina į pabaigą, tad, kas nesuspėjo atlikti užduoties, galite po pamokų ateiti čia ir pratęsti neužbaigtą darbą. Mano klasės durys visada yra jums atviros.
Mostelėjus lazdele, visi veidrodžiai tiesiog ištirpo. Profesorius nusišypsojo ir tarė:
-Pamoka baigta, mokiniai. Viso gero.
Mokiniams išėjus, profesorius krestelėjo į savo vietą ir ištiesė rankas. Jos vis dar virpėjo, nuo pirmos pamokos baimės. Širdis beprotiškai greitai plakė. Oberonas giliai įkvėpė deguonies ir atnaujino transfigūracinius kerus, panaudotus ant jo ragų.