0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Pirmoji pamoka visiems kursams
« Prieš 6 metus »
Na štai ir atėjo taip Oberono laukta diena. Pirmoji Kerėjimo pamoka naujais moklo metais. Tanseris lėtai priėjo prie savojo kabineto durų. Iškart jų neatvėrė, lūkuriavo kelias minutes Hogvartso koridoriuose. Ranką pridėjęs prie kabineto durų, bandė kažką pajusti. Gal skausmą, gal baimė, o gal net ir laimę, vyravusią patalpoje, esančioje už šitų niūrių durų. Tikriausiai čia visko buvo, visko įvyko. Giliai įkvėpęs, pasitikrinęs ar ragai vis dar paslėpti po kerų šydu, stumtelėjo duris. Patalpa visai neatrodė, kaip buvo tikėtasi. Klasėje buvo gan šviesu, dėl to buvo kalta langų dauguma. Jų čia išties buvo daug, Oberonas net nustebo. Suolai niūriai ir nuobodžiai buvo sustumti į tris eiles, laukdama mokinių sėdimųjų prisilietimų. Naujasis Kerėjimo profesorius išsitraukė iš užančio magišką burtų lazdelę ir smalsaudamas prisidėjo ją prie savo smakro. Taigi, ką čia man pakeitus? Reiktų įnešti šiek tiek gaivumo, gyvybės, šilumos. Lazdelė susiūbavo ore ir patalpos lubos pradėjo keistis. Jos buvo užkerėtos taip, kad atrodytų, jog viršuje tik naktinis dangus, pilnas smulkių taškelių - žvaigždžių. Antrą kartą mostelėjus, suolai pradėjo skrajoti ore, ieškodami savo naujų vietų, kurias paskyrė Tanseris. Dabar mokiniai sėdės po du, na o kas norės sėdėti vienas, galės tiesiog atsiskirti suolą ir bėda baigta. Atsigręžęs į pilką sieną, paskutinį kartą mostelėjo ir iš mažo kambariuko pradėjo skristi gėlių vazonai, kurie prilipdavo prie šaltosios sienos, ją šiek tiek atgaivinant... Baigęs lengvą renovaciją, profesorius priėjo prie savo stalo ir dirstelėjo į bedvarkę, kuri išties vertė iš koto. Nesinaudodamas magija pradėjo ją tvarkyti, kai tai bedarydamas išgirdo tylius, bet drėgnus žingsnius. Atsigręžęs nusišypsojo. Iš mažojo kambariuko prie jo atsliūkino jo ūdra, vardu Varis. Ūdra pradėjo glaustytis prie profesorius, prašydama mišrūno jį paglostyti. Oberonas nieko nelaukė ir pasilenkęs apdovanojo Varį švelniu kutenimo bei paglostymu. Pasirodė, kad augintinis nusišypsojo ir pradingo.
-Ak, tu neklaužada.

Praėjo pusvalandis, o mokiniai jau pradėjo rinktis į naujai padabintą klasę. Su nė vienu jis neužmezgė kontakto, bet smalsiai juos stebėjo. Juk ir pats neseniai pabaigė mokyklą, kuo puikiausiai prisiminė tą dieną, kai gavo laišką, tą dieną, kai atvyko į King Kroso stotį, tą dieną, kai išvydo Hogvartsą... Į pamoką prisistačius paskutiniajam mokiniui, Oberonas giliai įkvėpė, sugniaužė kumščius ir pakilo iš savo vietos. Greitai visus perbėgo ir prasižiojo:
-Laba diena visiems. Esu naujasis Kerėjimo profesorius. Mano vardas yra Oberonas, Oberonas Tanseris, man... -Norėjo pasakyti savo amžių, bet greitai persigalvojo ir jį nutylėjo. - Man labai smagu jus visus matyti savo dalyko pamokoje. Tikiuosi gerai sutarsime ir nesiėsime, kaip alkani vilkai. Labai norėčiau, kad kiekvienas tartų nors kelis sakinius apie save, kad geriau jus pažinčiau, suprasčiau, kas patinka ir kad atsakytute į vieną mano paprastutį klausimą, - tai pasakęs, vos pastebimai nusišypsojo. -Ką žinote apie Ilijos kunigaikštystę? Kuo ji susijusi su Kerėjimo pamoka?
Pasakęs visą savo litaniją, atsisėdo ir pasiruošė viską užsirašyti apie mokinius ir gal net duoti kuriam pliusą už gerą atsakymą į jo klausimą.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 6 metus »
Įsliūkinus į klasę Elridė giliai įkvėpė. Čia labai gražu... Susiradusi vietą ji pakėlė galvą į viršų apžiūrėti lubas. Kadangi mergaitė mylėjo naktinį dangų. ji ėmė svajoti bandydama įžiūrėti žvaigždynus. Apsidairiusi mergaitė šiek tiek apstulbo. Įdomu... Kaip už langų šviesa, o ant lubų žvaigždės? Pakrapščius galvą mergaitei knietėjo to paklausti, tačiau pabijojus nuvijo tą mintį. Prasidėjus pamokai Elridė buvo kupina džiaugsmo. Mokytojui liepus prisistatyti ji pradėjo galvoti ką pasakyti. Ką man reikia pasakyti? Kad esu naujokė? Hm... Apsidairiusi, kad kol kas niekas nekelia rankos mergaitė kilstelėjo savąją:
- Aš Elride Endlercat. Esu dar tik pirmakursė, tačiau stengiuosi mokytis ir domėtis. Manau jog Ilijos kunigaikštystė tai vieta kur žmonės viską daro kerais. Pavyzdžiui jei jiems reikia kažką pasiimti jie tai daro kerais,- šyptelėjusi mergaitė pažvelgė į lubas tikėdamasi, kad jos patvirtins arba paneigs tai.

*

Neprisijungęs Sem Interficio

  • II kursas
  • *
  • 32
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 6 metus »
Sem atpėdino į klasę, į pamoką, kurios taip nekantraudamas laukė. Pagaliau išmoksiu kerėti! Pagaliau išmoksiu naudotis lazdele ir nebeatrodysiu kaip kvailys per kitas pamokas! visai nekantravo, norėjo pagaliau išmokti paprastus lengvus burtažodžius, pakelti plunksną ar bet ką, svarbu buvo kažką išmokti. Įėjęs atsisėdo į laisvą suolą, jeigu jo draugė Ashley sugalvos ateiti į pamoką, galės atsisėsti prie jo. Apie draugės buvimo vietą negalvojo, žinojo, jog ji mėgsta praleidinėti pamokas, toks jau buvo jos būdas. Dabar fokusavosi į pamoką, kuri tuoj prasidės.
Mokytojas Oberonas, koks sunkus vardas, nors panašus į "Baronas", tai gal prisiminsiu, berniukas tikėjosi, jog prisimins mokytojo vardą. Pagaliau atėjo jo eilė prisistatyti.
- Sveiki, mano vardas Sem Interficio, aš esu grifų gūžtos pirmakursis, nemoku nė vieno burtažodžio, bet labai nekantrauju išmokti! Tad, tiek..- prisistatęs atsisėdo. Po prisistatymų atėjo eilė atsakinėti į klausimus, tačiau tokios kunigaikštystės nebuvo girdėjęs.
- Nieko apie ją negirdėjau, tačiau nekantrauju sužinoti- atėjus jo eilei pasakė ir leido kitiems protinguoliams atsakinėti.

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

  • ****
  • 351
  • nothing is bigger than family ♥
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 6 metus »
Daniela ėjo į kerėjimą ir svarstė, kokia nuobodybė bus dabar. Kerėjimas jai nepasižymėjo beprotišku įdomumu, nebent kelios praktinės užduotys prasklaidydavo nuobodulį. Naujasis profesorius labai ryškiai pakeitė kabinetą, padarė jį šviesesniu. Daniela nuobodžiaudama žaidė su savo tamsių plaukų kasa ir apžvelgė klasę. Daugybė entuziastingų mokinių plepėjo arba skaitė. Ahh.
Prasidėjo pamoka, ir Daniela suprato, kad šis mokytojas tikrai simpatiškas. Gal ir nebus taip baisu. Profesorius Oberonas uždavė klausimą ir Kravitz nedvejodama pakėlė ranką - toji Ilijos kunigaikštystė jos mamą žavėjo nežmoniškai. Krūva knygų apie paprastiems žmonėms neegzistuojančią vietovę - gana keistas vaizdas žiobarės namuose.
- Ilijos kunigaikštystė yra tarsi kokia užslėpta valstybė Graikijos šiaurėje. Na, burtininkų valstybė. Ankščiau tai buvo didžiulė burtininkų kunigaikštystė, bet tikrai seniai - pati Senovės Graikija, kaip visi žino, ir buvo Ilija. Taigi, dabar visą Graikiją užpildė žiobarai ir Ilija tapo maža, beveik niekam nežinoma šalis. Tiesa, Ilija visiems išsimokslinusiems žmonėms, - Daniela vos sulaikė karčią šypsenėlę, - yra meno sostinė. Joje yra visi pastarojo tūkstantmečio garsiausių magų darbai, piešiniai, skulptūros...

+2
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Oberonas Tanseris »
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Ieva Cherry

  • II kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 6 metus »
Pakilus laiptais ir paejus giliau koridoriumi, Ieva priejo savo pamokos kabinetą ir giliai ikvėpus žengė per slenkstį.
Pati pirma pamoka.. Geras įspūdis svarbu. Laukia daug žinių.. ir mokymosi... Svarbiausia patikti profesoriui ir viską užsirašyt.
Įžengė ir jai beveik atvipo žandikaulis- dekoras buvo labai paprastas, bet tuo pačiu metu ir įmantrus, senovinis, bet tuo pat metu labai daug daiktų atrodė visiškai nauji ir nematyti. Lubos nebuvo tiesiog gražios, jos atrodė kerinčiai tikroviškos- niekad nebutų galėjus pasakyt ar tikras dangus ar ne.
Mama ją mokė nesėsti į galą jei ji nemoka pamokos gerai, o kadangi Hogvartse ji buvo visai žalia- reikia visur, sėst į pirma suolą. Taigi ji sėdo pirmoj eilėj prie lango.
Prasidėjo pamoka ir profesorius pasakė savo kalbą, jaunas vyrukas, atrodė nusiteikęs pozityviai, motyvuotas ir Ievai iškart palengvėjo, kad būtent jis veda pirmą pamoką. Ir tada buvo užduoti klausimai. Pirmas sunkus nebuvo, bet antras... Ji pradėjo žvalgytis ir jos ramybej, ji ne viena atrodė pasimetus.
-Sveiki, aš vardu Ieva Cherry, esu pirmakursė iš Klastunyno. Niekada nesu mokiusis šio dalyko, bet esu motivuota tapti viena geriausių mokinių, taigi pamokose netinginiausiu. Nieko neišmanau apie Ilijos kunigaikštystę, tiesiai šviesiai nemanau, kad išvis esu jos pavadinimą girdėjus, taigi į antrą klausimą kolkas atsakyt negaliu.

Oberonas: Yra šiek tiek gramatinių klaidų ir tik burtažodžiai rašomi paryškintu šriftu. Be to prieš savo ištartus žodžius reikia dėti brūkšnį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Ieva Cherry »

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

  • VI kursas
  • *
  • 166
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 6 metus »
 Nora ne itin mėgo kerėjimo pamokų. Nebuvo geriausia mokinė, o dar ir mokytojas ją šiurpino. Visą tai lėmė, kad beeinant į pamokas jos šypsena nebuvo itin nuoširdi. Vis dėlto kažkur viduje varniška prigimtis darė savo - jai buvo smalsu ir, nors kerėjimas nebuvo jos stiprioji pusė, norėjo jo išmokti, be to, buvo gana pareiginga (savaip) ir be reikalo praleisti pamokų netroško.
 Nustebo, kad į klasę įėjusi pamatė tokias pat lubas, kaip ir Didžiojoj Salėj - naktinį dangų. Praeitais metais to nebuvo. Žvilgtelėjo profesoriaus pusėn - ten jos irgi laukė staigmena.
 Klestelėjo į pirmą pasitaikiusį suolą ir įsižiūrėjo į naują mokytoją. Nežinojo kodėl, tačiau jai pasidarė labai liūdna. Taip, buvęs profesorius buvo piktas dėdė ir mergytė jo bijojo, tačiau dabar, kai jo nebėra, pasijuto keistai nusivylusi.
 Jos liūdesiui buvo lemta greitai išsisklaidyti, kai naujasis dėstytojas liepė papasakoti apie save. Ką ką, tačiau kalbėjimas Norai sekėsi turbūt geriausiai.
 Guviai pakilo iš vietos ir linksmu balsu ėmė greitakalbe berti žodžius.
 - Laba diena, aš Nora. Nors esu jau trečiakursė, bet man tik dvylika. Labai labai myliu Hogvartsą, o ypač savo koledžą, čia visi labai draugiški, nors ir visoj mokykloj visi draugiški, - plepėjo, net pati pamesdama savo žodžių esmę, - Aš labai mėgstu šokti, dainuoti ir piešti, man patinka leisti laiką su draugais, o dar aš mėgstu visur lankstyti ir mokytis naujų dalykų, man viskas labai smalsu, - kalbėjo net uždususi.
 Pamiršo, kad mokytojas buvo uždavęs ir klausimą. Smagiai išsišiepusi klestelėjo atgal and kėdės ir ėmė klausytis kitų mokinių pasisakymų - gal kuris ją sudomins ir galės susipažinti, turės dar vieną naują draugą, turėti daug draugų juk yra taip smagu!
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

  • ****
  • 241
  • Lytis: Moteris
  • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 6 metus »
Ashley sunkiai užkopė jau kiek įkyrėjusiais laiptais. Šie tikrai atimdavo nemažai antrakursės jėgų, juolab prisimenant, kad jų neperdaugiausiai telikę. Tikriausiai nebloga mintis būtų įrengti žiobarų išrastus liftus, nors tada Hogvartsas prarastų savitumą ir kiek sutechnologėtų, taptų identiškas pilkam paprastų žmonių pasaulėliui.
Taigi priėjusi šiek tiek iš praeitų metų atmintyje išlikusias duris, vedančias į kerėjimo kabinetą, paauglė ištiesė savo įdegusią rankelę, (tai aišku buvo pastarosiomis dienomis išlindusios saulės darbelis) ji pasuko rankeną, kurią lietė tikriausiai ne vienas pasimetęs pirmakursis, bei jau spėjęs su kitais susigyventi, vyresnėlis. Durys prasivėrė ir į kiek tamsoką koridorių prasibrovė lašelis šviesos. Mergiotė peržengė gan aukštoką slenkstį ir apžvelgė kabinetą. Suolai buvo dviviečiai,  ant įtrūkusių sienų stūksojo vazonėliai gėlių, lubos - užburtos, lygiai tokios pačios kaip ir Didžiojoje salėje. Susivokusi, kad laikas pajudėti iš vietos, nes vis dėl to visi kaip ir įprasta, atsisuka pažvelgti kas gi drįso sudrumsti kurtinančią tylą. Klasėje buvo ir pažįstami, ir matyti, ir dar visai nauji veidai. Viename iš suolų sėdėjo pirmakursis Semas. Tiesa, vienas. Priartėjusi prie žaliaakio, grifė įsmeigė žvilgsnį į jį.
- Galiu?- kiek tylesniu balseliu paklausė, bei net nelaukusi atsakymo, atsitraukė kėdę ir atsisėdo.
Netrukus atėjo ir dar keli mokiniai,  o Ashley taip ir nepratarė nė žodžio, mat nenorėjo pačią pirmą pamoką sulaukti pastabų dėl plepėjimo ne į temą. Pagaliau susirinkus visiems, naujasis profesorius prisistatė.
- Aš Ashley. Antrakursė. Priklausau Grifų gūžtos koledžui. Kaip ir tokių didelių pomėgių neturiu, tačiau mėgstu paskaitinėti šį bei tą, - kiek pratarė apie save, tačiau tai buvo tik siūlų gabalėliai iš visos ritės, nes šią dieną Ashli iškalbingumas buvo kažkur dingęs kartu su gera nuotaika.
- Ilijos kunigaištystė - bene didžiausia burtininkų organizacija, susirūpinusi magijos puoselėjimu ir įsteigusi Ilijos kerėjimo mokyklą.  1867 m. ši bendruomenė įrengė jaunųjų burtininkų ir raganų mokymosi įstaigą. Jie pirmieji pradėjo savo žinių apie kerėjimą, jo pagrindų, būtiniausių burtažodžių naudojimo, perdavinėjimo jaunesnėms kartoms, erą. Mokyklos vadovas buvo Iliją Danovičius. Mintis įkurti vietelę, kurioje vaikai galėtų šviestis, mokintis apsiginti, jam šovė sulaukus trisdešimt septynerių, o po 6 metų, su daugelio kitų pagalba, ji buvo įgyvendinta, - baigė merginukė ir tikėjosi, kad profesorius suprato gal būt kiek padrikas mintis.

+1
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Oberonas Tanseris »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Zota Megorna

  • II kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 6 metus »
Tyliais žingsniais ji artėjo prie klasės. Jai visai nerūpėjo jog galbūt pavėluos į pamoką. Juk niekas jos nenužudys. O jaigu teiksis kesintis į jos givybę, tai tegul.
Durys atsidarė ir Zota įžengė į klasę. Jos nuostabai pamokoje nieko nebuvo. Nejaugi ji susipainiojo? Zota apsidairė. Užgniaužė kvapą. Mergaitė paskubomis apsikabinus kyngas nužingsniavo prie pirmo pasitaikusio suolo. Su lyg jos astisėdimu į klasę įsiveržė kiti mokiniai.
 Įvairių koledžų pirmakursiai tiesiog iplaukė į klasę.
Zota labiau isitaisė savo suole ir laukė pradžios, pradžios kurios laukė tiek laiko. Paslapčia ji šyptelėjo suprasdama dar kartą jog jai nebereikės mokytis žiobarų mokyklose ir kankintis prie besipuikuojančių mokinių. "Čia viskas bus kitaip." pagalvojo ji ir isiklausė skardaus profesoriaus balso.

Oberonas: Pataisyk gramatines klaidas. Be to turiu klausimą. Ar atlikai koledžo paskyrimo testą?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Zota Megorna »

*

Neprisijungęs Zota Megorna

  • II kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 6 metus »
Ačiū.
Taip atlikau paskirstymo testą. (KL2)

*

Neprisijungęs Kamique Lehmann

  • V kursas
  • *
  • 58
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • XD
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 6 metus »
     Kaip visada anksti atsikėlusi grifiukė pamažu užsimiegojusi nukulniavo apsirengti. Apsirengusi ji pasiėmė Kerėjimo pamokos vadovėlį, įsidėjo į kišenę kelis mėtinius saldainius kuriuos ji mėgo labiausiai ir neskubėdama nuėjo į pamoką. Atėjusi Kamilė prie kebineto pamatė kelis mokinius sėdinčius kabinete. Pasisveikinusi Kamilė nuėjo į suolą ir atsisėdusi laukė prasidedančios pamokos. Kamilė žiūrėjo ir galvojo apie profesorių kuris sėdėjo prie savo stalo. Ar jis bus geras? Tikiuosi jog bus ir pamokas ves įdomiai. Kamilės mintis pertraukė mokytojo balsas. Baigus mokytojui kalbėti Kamilė pakėlė ranką ir kai atėjo jos eilė kalbėti ji nedrąsiai ištarė:
    - Esu Kamilė, trečiakursė iš grifų gūžtos,- pasakiusi tyliu balsu Kamilė tęsė. - Apie tai nieko nežinau ir ne esu girdėjusi, bet tikiuosi sužinoti,- baigusi kalbėti ji atsisėdo į suolą ir klausėsi kitų mokinių atsakymų.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 6 metus »
Rudenėjantis oras ir jau įsibėgėjančios pamokos pavertė ketvirtakursę rytiniu zombiu. Iki pietų ji be perstojo žiovaudavo, kad ir koks užsiėmimas būtų laukęs. Šįsyk tai turėjo būti pirma šiais metais kerėjimo pamoka. Iki tol kerėjimas paauglei sekėsi visai neblogai. Tačiau ir taip užkištas įvairiais aprašymais ir kitokiais tyrinėjimams padedantiems rašaliojimais, laikas bėgo ne miego naudai.
Siaubingai stengdamasi neparodyti nepagarbaus pirmojo įspūdžio, Klarė per prievartą užgniaužė mieguistumą ir atrodydama tokia žvali, kiek tik galėjo įžengė į kabinetą.
Vaizdas privertė keturiolikmetę suraukti antakius. Dienos šviesos paliestos patalpos lubos buvo užburtos žvaigždėtu dangumi. Na taip, kerai buvo įspūdingi, tačiau buvo panašu į didžiąją salę, galbūt  ne taip originalu, kaip naujam profesoriui atrodė. Žvaigždės vis tiek Klarei patiko. Priminė namų kieme esančią laukymę.
Užsisvajojusi akimirką lūkuriavo prie pat durų. Tačiau kol niekas kitas nepastebėjo, nusliūkino į vieną iš dar laisvų sustumtų suolų. Neaišku ar kas nors prisės, pati jautėsi ne  ką blogiau kai niekieno kito energetinis laukas netrukdė galvoje zvimbiančių minčių.
Profesorius pradėdamas pamoką tiesiog prisistatė. Paprastas bendravimas paauglei įtiko. Prisistatyti? Išsivėpė, tarsi koks darželinukas, kai jį pastumia vyresnis brolis. Buvo keista, kad dauguma pamokas lankiusių buvo jaunesnieji. Šią tendenciją pastebėjusi ji jautėsi tarsi prižiūrėtų brolį su sese.
- Mano vardas Klarė. Iš tikro tai Klarisa Kornelija Karter, tačiau visi mane vadina Klare. - Rūškanas jos veidas atspindėjo sugadintą nuotaiką, kai kas liepia formaliai prisistatyti. Nemaloniai apsidairiusi aplink, įdėmiai spitrijo, kad kas nedrįstų vadinti pilnu vardu. - Mokausi ketvirtame kurse, esu iš Grifų Gūžtos. Nesu įsitikinusi, tačiau girdėjau, kad Ilijos kunigaikštystė yra dabartinės šiaurės Europos dalyje, iš ten kilęs kerėjimo mokslas. - Nedaugžodžiavo paauglė, nutylėdama savo pomėgius, kuriuos baigė suėsti mokslai.

+1
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Oberonas Tanseris »
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Elena Lovegood

  • VII kursas
  • *
  • 240
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 6 metus »
 Šaltą rudenio rytą Elena užsimiegojusi žingsniavo link ,,Kerėjimo" pamokos kabineto. Toks neišsimiegojimas varė brunete iš proto. Vilkdama kojas ji priėjo prie ,,Kerėjimo" kabineto. Atidariusi duris pamatė, jog jau susirinkę nemažai mokinių. Susiradusi laisvą suolą atsisėdo prie jo. Netrukus suėjo užsnūdę mokiniai, neužilgo pasirodė ir profesorius. Elena išgirdusi jog kiekvienas mokinys prisistatinėja, suprato, jog bus neišgirdusi profesoriaus žodžių. Atėjus jos laikui prisistatinėt, Elena pašoko iš vietos ir prakalbo:
 - Esu Elena. Elena LoveGood. Esu pirmakursė Grifų Gūžtos mokinė. Mėgstu skaityti knygas, kolkas nemoku ne vieno burtažodžio. Na, bet manau kad tikrai išmoksiu. Apie ,,Ilijos kunigaikštystę" nieko nenutuokiu. Bet manau tikrai sužinosiu ir suprasiu kas tai yra,- Prisistačiusi ir atsakiusi į klausimą, Elena vėl atsisėdo į savo vietą ir laukė kol kiti baigs kalbėt.

*

Neprisijungęs Lilla Milsom

  • I kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 6 metus »
Pagaliau atradusi reikiamą klasę, Lilla nedrąsiai pravėrė jos duris ir įėjo į ne visai pilną patalpą. Mergaitė klestelėjo į tuščią suolą ir apsižvalgė aplink patalpą. Negaliu patikėti, juk šios lubos tokios pačios kaip ir salėje. su nuostaba pagalvojo ji. Apsidairiusi dar, ji tikėjosi pamatyti dar kažką tokio neįprasto ir gražaus, bet nespėjo, mat prasidėjo pamoka. Lilla įsitempė ir įsiklausė ką pasakys mokytojas, kadangi nenorėjo pirmąją  pamoką pasirodyti neatidi. Išklausiusi mokytojo ir kai kurių kitų mokinių ji įsidrąsino ir pakėlusi ranką atsistojo.
- Aš Lilla Milsom, Varno Nago pirmakursė,- prakalbo ji,- Mėgstu skaityti bei rašyti,- prarijusi susikaupusias seiles tęsė,- Apie Ilijos kunigaikštystę nieko nežinau, bet tikiuosi sužinoti,- pabaigusi ji atsisėdo ir vėl įsiklausė į kitų mokinių kalbas.

Oberonas: Postas turi būti mažiausiai 600 simbolių, pataisyk.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Lilla Milsom »

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 6 metus »
Užsirašęs išgirstus mokinių žodžius apie kiekvieną iš jų, jis pakėlė galvą, kuri buvo padabinta juodomis garbanomis ir keistų gėlių žiedeliais. Nužvelgęs klasę, jis nusišypsojo ir atsistojo. Greitai patrynęs ranką į kitą, prasižiojo:
-Arčiausiai idealaus atsakymo buvo panelė Kravitz. Už tai gauni 2 taškus savo koledžo naudai. Po vieną tašką gaus panelės Karter bei Tonks. Taigi, kaip panelė Krevitz sakė, Ilijos kunigaikštystė yra Graikojos teritorijoje. Niekas nežino, kiek metų gyvuoja ši kunigaikštystė, nes nė vienas burtininkas ar ragana nežino, kada susikūrė Ilija. Bet šiuo metu beveik visoje prisipildė žiobarų, kurių tautybė yra graikai, ir tai reiškia, kad Ilijos teritorija sumažėjo iki kelių dešimčių kvadratinių kilometrų. Dabar joje gyvena tik patys išmintingiausi, išsilavinę magijos pasaulio atstovai. Kunigaikštystės valdžia, dėl nežinomų priežasčių, neleidžia paprastiems magams apsigyventi toje vietovėje, - profesorius giliai įkvėpė, nurijo seiles ir tęsė teoriją. - Ilijos kunigaikštystė yra meno sostinė, valstybė, kurioje atsirado pirmosios kerėjimo meno užuomazgos. Vėliau buvo įkurta Ilijos kerėjimo mokykla. Na, bet šiandien ne apie pirmąsias kerėjimo užuomazgas ar meną noriu pakalbėti. Šios pamokos metu noriu leisti jums sužinoti šiek tiek apie vieną kunigaikštystės valdovę, kuri nusipelnė magijos pasauliui.
Oberonui mostelėjus lazdele, ant lentos, kuri buvo iškankinta kreidos prisilietimų, pradėjo ryškėti moters veidas. Moteris turėjo išties gražius bei ryškius veido bruožus, kurie ją padarė dar gražesne.
-Tai, - bedė lazdelę į moters atvaizdą. -Viena iš daugelių Ilijos kunigaikštienių, kurios vardas yra Lena Frombora. Ši giminė kelis dešimtmečius valdė šią kunigaikštystę, bet Lena buvo paskutinioji valdovė, kurios pavardė buvo Frombora. Kaip matote ji buvo išties graži, daili. Kiekvienas šalies vyras, net berniukai, norėjo jos rankos, bet ji nė su vienu pasiūlymu nesutiko. Kartą į jos rūmus atvyko kitos valstybės karalius ir jai pasipiršo, pažadėjo savo visą karalystę, savo armiją, savo turtus -  viską, kad ji tik sutiktų už jo tekėti. Tačiau, ji taip pat atsisakė jo pasiūlymo. Tasai karlius, kurio vardas mums nežinomas, taip supyko ant Lenos Fromboros, kad net naktį įsliūkino į jos miegamuosius kambarius, ją išprievartavo ir... -Nurijo burnoje susikaupusias seiles. - Ir apipylė jos visą gražųjį veidą siera. Lenos skausmo pripildytas klyksmas pasklido po visus jos puošniuosius rūmus. Kai sargyba pasiekė jos kambarius, nusikaltėlio nebebuvo. Jie išvydo tik subjaurotą savo valdovės veidą. - Netrukus merginos vaizdas, esantis ant lentos, pasikeitė į subjaurotą. Profesorius net neatsigręžė pasižiūrėti į jį. - Kunigaikštienė visą mėnesį buvo užsidariusi savo kambariuose, verkdama, rėkdama, šaukdama, kol galiausiai iš skausmo išaugo viltis. Kas naktį ji sėdėdavo veidrodžių menėje, žiūrėdama tik į vieną savo šlykštų atvaizdą ir bandydavo atkurti buvusį savo veidą. Tada ištiesdavo lazdelę į tą veidrodį ir tardavo įvairiausius raidžių junginius, tikėdamasi, kad kuris nors prikels mirusį burtažodį. Po kelių mėnesių, jai pavyko. Olekso kerai buvo atkurti ir visi Ilijos kunigaikštystės veidrodžiai buvo jais užkerėti, kad Lena galėtų matyti buvusįjį savo atvaizdą, o ne tą bjaurųjį.
Profesoriaus balsas nutrūko ir jis nužvelgė kiekvieną mokinio veidą, ieškodamas kokios nors reakcijos. Galiausiai jis vėl pradėjo kalbėti:
-Tikriausiai jau numanote, koks bus praktinis darbas. Jei ne, tai tuojau paaiškinsiu, - mišrūno burtų lazdelę sušmėžavo ore ir ant mokinių suolų atsirado po mažą pastatomą veidrodėlį. - Taigi, kiekvienas gavote po veidrodėlį. Jūsų šios pamokos tikslas yra užkerėti jį, kad jame galėtute išvysti savo atvaizdą, bet ne bet kokį, o subjaurotą. Tereikia mintyse įsivaizduoti tą vaizdinį ir ištarti burtažodį Olekso. Sėkmės, - pasakęs, nusišypsojo ir krestelėjo į savo kėdę.

Norėčiau, kad mažiausiai parašytute du postus. Galite šnekučiuotis su kitais mokiniais, bendrauti, padėti. Be to nebūkite visi vunderkindais. Laukiu, nesulaukiu jūsų postų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Oberonas Tanseris »

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 6 metus »
Su linksma šypsena naujokė dairėsi po klasę. Profesoriui pasakius tikrąją kunigaikštystės vietą ji susidomėjusi klausėsi toliau. Graikija turėtų būt graži... Oberonui tęsiant Elridės žalios akutės išsipūtė. Iš kur toks žiaurumas... Šiek tiek nuliūdusi mergaitė paskendo savo mintyse. Nejau ir seniau pasaulis buvo toks žiaurus? Tai beprotybė! Ji įsižiūrėjo į suolą, negalėdama pažiūrėti į lentą, ir mintyse plūdo tokius žiaurius žmones. Jai buvo sunku suvokti, kad galima taip pasielgti. Ant lentos buvęs veidas Elridę gąsdino. Kodėl istorijos dažnai būna liūdnos? Kunigaikštienės veidui sugrįžus į dailumą mergaitė vėl apstulbo. Turbūt, ji tikrai buvo milžiniškoj nevilty... Iškentėt visą mėnesi?! Aš dar dabar kartais pabijau pažiūrėt į save, o čia... Gavus užduotį Elridės nuotaika buvo pradingus. Ji žiūrėjo į nesenai atsiradusi veidrodi ir galvojo. Kaip galima tai padaryti, kai negali įsivaizduoti savęs tokios negražios?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Elride Endlercat »