0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kamique Lehmann

  • V kursas
  • *
  • 58
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • XD
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 6 metus »
    Pasėdėjusi ji atsistojo ir norėjo eiti, bet nulipusi nuo kalno ji pamatė keistą šešėlį. Atsitraukusi kiek toliau išlindo žmogeliukai žalios spalvos, viena akimi ir beveik neturėjo drabužių. Jie pradėjo kalbėtis tarpusavyje, o Kamilė išsproginus akis stovėjo ir nieko nesuprato. Kai baigė kalbėtis tarpusavyje, vienas žengė žingsnį, o grifiukė aišku žengė žingsnį atgal, jis prakalbo:
    - Kuo tu vardu? Kas tu? Ir iš kokios tu planetos,- marsietis pasakė. Kamilė stovėjo ir galvojo, iš kur aš galiu žinoti ar jie man nieko nepadarys, bet juk aš turiu lazdelę tai reiškia nėra ko bijoti baigus galvoti ji atsisuko ir prakalbo:
    - Kaip pirmam kartui biški daugoka klausimų, aš vardu Kamilė,  esu žmogus iš planetos - Žemė,- baigus atsakyti ji stebėjo ką jie žada daryt toliau. - Sek paskui mumis,- pasakė jie ir aš nuėjo paskui juos. Jie mane nusivedė į požemį kur buvo įsikūrę. Ten buvo daug tiek pat marsiečiu, buvo ir keista raudona dirva kurioje augo keisti augalai.
    - Kas čia per augalai? - paklausiusi ji laukė atsakymo.
    - Tai mūsų maistas, o ten žiūrėk vanduo kuris gaunamas iš ledo mūsų planetos, ledas kuris randasi viršuje nespėja ištirpti, nes naktį nukrenta minusinė temperatūra, mes jį atšaldom ir taip gaunam vandenį kurį mes geriame,- baigias kalbėti jis ėjo į priekį. Kamilei buvo smagu patyrinėti planetą, bet ji norėjo atgal į Hogvartsą. Kai niekas nematė ji grįžo į planetos paviršių ir ištarė:
    - Noorrriuuuu nnnaammoooo!!!!! - pasakius Kamilei užtemo akys ir atsimerkusi ji pamatė mokytoja ir mokinius. Kamilė nusišypsojo ir laukė mokytojos žodžių.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

  • ****
  • 241
  • Lytis: Moteris
  • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 6 metus »
Na aplinka nebuvo iš maloniausių, tačiau ką padarysi. Tolumoje švietė kažkokie pastatai.. Buvę pastatai. Dabar tai tik griuvėsiai. Aptrupėję. Priartėjusi Ashley užuodė keistą kvapą, kuris iš vienos pusės švelniai glostė, o iš kitos tarytum lėtai lėtai žudė. Vidiniame megztinio skyrelyje stūksojo plastmasinis maišelis, juoda oda aptraukta užrašinė, bei automatinė plunksna.
- Nagi, - tarytum save paskatino pradėti ekspediciją, ilgakasė.
Prilietusi pirštų galiukais Žymes, Ashli jautė kažkokį keistą skausmą - atrodė lyg raižytų visą ranką. Atskėlusi gabalėlį statinio, ji įmetė į maišelį. Tikriausiai šiame mišinyje, iš kurio pagaminti kelionių atgarsiai, buvo priberta ir stiklo šukelių. Tai paaiškintų suraižytą ranką ir.. Žymės taip žėri.. Dar vienas įrodymas, nes stiklas atspindi šviesą. Atvertusi pirmą puslapį mergiotė sužymėjo skaičius nuo vieno iki penkių, o tada pradėjo savo mintis užrašinėti gelsvame popieruje.
Citata
1. Medžiaga iš kurios pastatytos Žymės, kupina stiklo šukelių.
2.
3.
4.
5.
Prie kitų skaičiukų dar nebuvo suraitytas koks sakinukas. Matyt dėl to, nes Ashley pajautė kažką alsuojant jai į nugarą.
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 6 metus »
Pro kiaurus langus kaukiant vėjui buvo sunku susikaupti rašyti, bet penkis punktus ilgaplaukė vis dėl to surašė.

Citata
1. Pastatui statyti panaudota natūrali uoliena, nežinoma, tačiau gana biri.
2. Pastatas nukreiptas į šiaurės vakarus, matyt dėl didelio karščio.
3. Išdėstytas Paukščių tako žvaigždyno forma
4. Langų vietoje neaiški medžiaga, primenanti voratinklius.
5. Žymė priklauso Gotikos stiliui, tad greičiausiai pastatyta maždaug viduramžiais.

Vos spėjo pajusti, kaip grįžta atgal į kabinetą. Akies žvilgsnis dar spėjo užkabinti mažus, labai lieknus žmogučius, kurie, matyt, slėpėsi nuo grėsmingai aukštos, iš jų perspektyvos Klarės. Atsidūrusi savo suole ji greit puolė rašyti faktus ant to paties užrašinės lapelio tik kiek žemiau.

Citata
1. Planetos gyventojai labai žemo ūgio.
2. Labai liekni.
3. Galvos atrodė neproporcingai didelės.
4. Bailūs, nedrįsta pasirodyti prieš svetimus padarus. Matyt yra matę karo, ar buvo išgąsdinti prieš tai egzistavusių didesnių organizmų.
5. Visų gyventojų plaukai juodos spalvos, oda tamsi. Numanomai nuo didelės saulės spinduliuotės.

Užsirašiusi vardą, pavardę, koledžą, ir kursą laukė kol profesorė pasakys, kur padėti, ar pati susirinks mokinių užrašus. Susidėjo rankas ant stalo ir nuleido galvą. Bet kokios magiškos kelionės vargino merginą. Skaudėjo galvą ir jautė skrandį nemaloniai gurguliuojant. Visiškai nenorėjo iškelti skrandžio turinio vidury astronomijos kabinet.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

  • ****
  • 241
  • Lytis: Moteris
  • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 6 metus »
Atsigręžusi mergiotė prieš save išvydo nedidutę mergaičiukę, sprendžiant iš veidelio - septynerių metų. Jos plaukai buvo supinti į dvi kasytes, dėvėjo rausvą bliuskutę ir gelsvas kelnytes, o savo rankelėse ši laikė jau nusidėvėjusią, geltonkasę lėlę, su balta (teoriškai balta, praktiškai jau kiek išmurzinta, bei nublukinta) suknele.
- Labas, - tarė ji tyru, vaikišku balsu.
- Labas, iš kur tu čia? - kiek nustebusi pratarė Ashley, o tada prisiminė, jog visa tai tik iliuzija, tačiau nereiškia, kad negali kažko pasidomėti ateivės.
- Gyvenu čia. O ką tu veiki prie mūsų bažnyčios? - pakreipė galvą į dešinę.
- Aš vardu Ashley. Gal galėtum man pagelbėti, bei ką nors papasakoti apie šiuos griuvėsius?
- Nemanau, kad man dėrėtų kalbėtis su žemėne. Juk tu žemėne, ar ne?
- Ką reiškia žemėnė?
- Juk tu iš Žemės, tiesa?
- Na.. taip, - kiek sudvejojo ar reikėjo tai pasakyti.
- Atleisk, aš negaliu, tačiau pasakysiu vieną. Jei būčiau tavo vietoje, nedelsiant eičiau kuo toliau iš čia.
- Bet.. Kodėl?
- Man laikas, - nieko nepaaiškinusi nubėgo tolyn mergaitė ir susiliejo su horizontu.
Ashley nekreipė dėmesio į geltonkasės žodžius ir toliau pasinėrė į užrašinę. Aha..
Citata
1. Medžiaga iš kurios pastatytos Žymės, kupina stiklo šukelių.
2. Iš kelionių atgarsių likę griuvėsiai yra begalo trapūs.
3. Uoliena iš kurios suręsti kelionių atgarsiai tikriausiai yra kristalinė diatėja (kaip minėjau pirmame punkte, papildyta stiklo šukėmis)
4. Buvusį statinį pusiau perskiria įtrūkęs stalas. Rytinė jo pusė apšviesta, vakarinė - paskendusi tamsoje.
5. Keista, bet viršum stalo, stūksančio Žymių vidury, kabo simetriškas, kiek gelsvokas meteoritas..
Baigė užsirašinėti smulkmenas apie kelionių atgarsius, o tada atvertusi naują lapą, vėl susižymėjo skaičiukus nuo 1 iki 5. Dabar ji išreiškė savo mintis apie galimą Veneros gyvybės formą.
Citata
1. Veneros gyventoją sunkiai atskirsi nuo žmogaus.
2. Sprendžiant iš šiltų rubų, jie nejaučia tokios didelės planetos temperatūros.
3. Tikriausiai dauguma Veneros gyventojų nėra geranoriškai nusiteikę ir žemėno arbatėle nepavaišintų.
4. Savo atžalas ateiviai mokina būti priešiškais žmonėms.
5. Gyvybė tikrai gerai apsirūpinusi daiktais, kadangi mergaitė - ateivė rankoje laikė lėlę. Na kurgi jūs rasit kitą gyvybės formą, žaidžiančią su lėlėmis?
Sukeverzojusi ir kitą puslapį, Ashley užvertė užrašinę ir sukluso - o kaip grįžti namo? Stipriai užsimerkusi ji mintyse ištarė, jog nori namooo. Atmerkusi akeles kaštonplaukė nustėro - ši sėdėjo savo suole.
P. S.I hope you're happy.