0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Nuodų ir vaistų profesorė
 • *
 • 143
 • Lytis: Moteris
Monika pažvelgė į save veidrodyje, kabančiame jos kabinete. Visai šalia buvo durys, už kurių – naujasis naujosios profesorės kabinetas, ryškus ir elegantiškas, kartu – paslaptingas. Monika nekantravo jame pamatyti savo mokinius.
Veidrodyje matėsi aukšta, liauna mergina tamsaus raudonmedžio atspalvio plaukais ir ryškiai žaliomis akimis. Plaukai nesiekė pečių ir buvo lengvai banguoti, akys tamsiai žėrėjo, o ant nosies matėsi pora strazdanėlių. Profesorė buvo apsirengus A formos kirpimo vyšninės spalvos suknelę pūstu, šiugždančiu sijonu. Šalia ilgų, baltų kojų tupėjo miniatiūrinę lūšį primenantis gyvūnėlis ilgomis iltimis {bet visai nepavojingas}. Monika švelniai paglostė savo augintinį ir nuėjo į klasę, kur po truputį ėmė rinktis mokiniai.
Tikiuosi, jie mane pamėgs. Ar tik mano pamoka ne per nuobodi, kaip pati pirmoji? Nors taip neatrodė, Mėnesiena be galo jaudinosi dėl kitų žmonių – ypač mokinių – nuomonės. Kai visi susėdo, Monika nusišypsojo ir pradėjo:
- Sveiki visi. Aš esu Monika Mėnesiena, jūsų naujoji astronomijos mokytoja. – Varge, kaip mano pavardė keistai skamba prie astronomijos. Mėnesiena, astronomijos mokytoja. Gerai, užsičiaupk. – Nebijokite mano augintinio, tai Honoras, jis visiškai nepiktas. Galite jį paglostyti... Džiaugiuosi galėdama dabar būti čia su jumis, savo senojoje mokykloje... – dabar svajingai pažvelk į šalį... Ne, geriau nereikia, atrodysi absoliuti dramos karalienė. – Na, iš karto eikime prie pamokos. Šį sezoną mes aptarinėsime Saulės sistemą ir jos planetų istoriją bei geografinę padėtį, - Monika susiprato, kad galbūt „planetų istorija“ skamba nuobodžiai, tad pridėjo: - Sakydama „istorija“, turiu omeny, jų paveldą, - ir nusišypsojo, galvodama, ar mokiniai supras, kur ji lenkia. – Taigi pati pirmoji pamoka skirta Merkurijui, Marsui ir Venerai. Truputį papasakosiu svarbiausius dalykus.
Profesorė M. atsikvėpė ir ėmė pasakoti:
- Kiekviena planeta – bent jau Saulės sistemoje – turi unikalius griuvėsius bei statinius. Taip, tai rodo, kad planetose gali būti gyvybė, tačiau ištyrus paaiškėjo, kad jeigu tose planetose ir yra gyvybės forma, tai menkutė ir reta. 1525 metais vieni garsiausių astronomų ir kerėtojų padarė išvadą, kad kelionės laiku įmanomos – atsiminkite, tada Laiko Atsuktuvas buvo dar neišrastas – ir tiesiogiai veikia įvairias planetas. Kodėl? Nes laikas yra susijęs su erdve ir  kosmosu, tad manau, daugelis nustebsite sužinoję, kad visi laiko principai buvo sugalvoti ir surašyti pagal kosmosą bei saulę. To atradimo dėka buvo pradėtas išradinėti Laiko Atsuktuvas.
Kai kuriems sunku suprasti, kodėl įvairūs griuvėsiai planetose buvo pastebėti prieš išrandant Atsuktuvą. Paaiškinsiu, o tie, kurie supratote, šitą vietą praleiskite pro ausis. Juk kai Atsuktuvas buvo išrastas daug vėliau, kažkas X juo pasinaudojo ir, tarkime, Neptūne iš molekulių suformavo itin keistą šventyklą. Per laiko spirales persikėlusios molekulės Neptūne susiformavo tik 1525 metais, tad kai X grįžo į savąjį laiką, šventykla jau buvo sugriuvus. Jei vis dar neaišku, po pamokos prieikite.
Monika tikėjosi, kad jos kalbos nesusivėlė vaikų galvose ir jie neėmė jos nekęsti. Juk vis dėlto mokiniai atėjo į astronomiją, o dabar paaiškėjo, kad viskas pinasi su laiku. Tada kuo nuoširdžiau nusišypsojo ir tarstelėjo:
- Ši pamoka bus ir teorinė, ir praktinė. Teorinė užduotis: pakelkite rankas, - tas ir taip aišku, protinguole, - ir pasakykite kokį įdomų faktą apie šias tris planetas. Kadangi menkai jus pažįstu – tiesą sakant, visiškai nepažįstu – prisistatykite ir pasakykite kursą, gerai?
Monika atsisėdo prie stalo ir ėmė laukti mokinių atsakymų. Kaip manai, viskas gerai, Honorai? mintyse paklausė savo augintinio, nors žinojo, kad jis neatsakys.

Tikiuosi, patiko :} faktus galite pateikti tikrus, bet geriau būtų išgalvoti – originalūs, bet logiški. Nevėluokite į pamoką, galite glostyti arba klausinėti apie Honorą, mane. Galite spėlioti :} - MLM
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Monica Lilly Moonlight »

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 240
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Na štai, dar viena pamoka ir dar viena nauja profesorė. Visai smagu buvo pažindintis su dar neišsisunkusiais mokytojais. Ashley jau keliavo pamokon. Pagaliau priėjusi nedidukes dureles, ši pravėrė jas ir užėjo.
- Sveiki, - maloniai pasisveikino su patalpėlės viduje stovinčia profesore.
Šalia jos gulėjo nedidukas gyvūniukas, kurį taip ir norėjosi "užniūrkyti".
- Galima? - priėjusi arčiau, kiek nedrąsiai paklausė grifė ir nukreipė  žvilgsnį į padarėlį.
Ištiesusi rankelę, Ashley perbraukė per tikriausiai profesorės augintinio kailį. Šis buvo labai mielas ir net nesiruošė suleisti savasias iltis į antrakursę.
Pamažu pradėjo rinktis kiti mokiniai, tad nužvelgusi suolus, Tonks atsisėdo arčiau lentos (mat pastaruoju metu kiek neprimatė, tačiau to nerodydavo. Retkarčiais užsimaukšlindavo akinukus, bet tik niekam nematant). Jautėsi jog naujoji profesorė kiek jaudinosi, tačiau viskas suprantama. Ši pradėjo aiškinti pamokos temą, tačiau grifė nieko nesuprato. Tikriausiai teks užeiti po pamokos.. Išgirdusi kalbą apie įdomius faktus, panelytė pakėlė ranką.
- Ashley Tonks, II kursas. Merkurijuje, Marse ir Veneroje neseniai buvo rasta keista, klampi medžiaga. Ji buvo salotinės spalvos ir kas keisčiausia, mokslininkų teigimu ji galėjo prasiskverbti kiauriai pro bet ką. Pradėta nerimauti, jog be žmogaus yra kitos rūšies gyvybė ir deja, nesunaikinama, tad jei ši kesintųsi į žmoniją, mums visiems iškiltų didelis pavojus, - baigusi mokinukė nukreipė žvilgsnį į ant grindų gulintį Honorą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Monica Lilly Moonlight »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 639
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Atėjusi į klasę mergaitė netvėrė džiaugsmu. Pagaliau! Astronomija, sužinosiu kažką įdomaus... Pamačius mielą padarėlį prie profesorės Elridei išsprogo akys. O kaip linksma būtų tokį turėti... Priėjusi, nežinodama ar galima ar ne, kol mokytoja nematė mergaitė pasilenkė ir jį paglostė. Pagaliau atsisėdus į suolą Elridė tik ir galvojo ką įdomaus šiandien išmoks. Galbūt sužinos kažką įdomesnio apie žvaigždes? Šito taip senai norėjau... Mokytojai papasakojus apie visą laiką mergaitei pasidarė visiškai painu, tačiau užduotis buvo tikrai įdomi. Šiek tiek pamąsčiusi mergaitė pakėlė ranką:
-Elridė Endlercat, pirmasis kursas. Esu girdėjusi, jog planetose, su burtų lazdele panaudojus burtažodi Incendio burtų lazdelė tiesiog susprogsta.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elride Endlercat »
You said “sayonara” to me the other night. That’s the one Japanese word I should never have taught you

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • VI kursas
 • *
 • 558
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Emillia be noro ėjo į astronomijos pamoką. Astronomija jai nesisekė jau nuo pirmo kurso, bet prasidėjus naujiems mokslo metams, klastuolė pradėjo sau pati teigti, kad šiais mokslo metais jai pradės sektis astronomiją.
 Įėjus į klasę, buvo nemažai mokinių, ir nauja mokytoja. Na tikiuosi su ja susitarsiu. Su tokiomis mintimis Ema atsisėdo netoli mokytojos. Daug mokinių ėjo paglostyti tą gyvūną, bet ne Emillia. Klastuolė norėjo visas savo mintis perkelti į mokslų žinias, o ne į tą mielą lūšį. Mokytojai pradėjus kalbėti apie saulės sistemos planetas, Emai lyg užsisuko galva, jai tai buvo viskas taip neaišku ir nepažįstama, taip ji jautėsi netgi nejaukiai. Išgirdus teorinį klausimą Emillia pradėjo žiūrėti į kitus mokinius. Visi jie kėlė rankas ir atsakinėjo. Reikia ir man ką nors atsakyti, bet aš gi beveik nieko nepamenu.. Aš negaliu pratylėti tiesiog. Man reikia kažką prisiminti kažką įdomaus su tomis planetomis.. Klastuolė pradėjo prisiminėt ką skaitė knygas, bet daug ką ji atsiminė, buvo jau paminėta.
 Po kelių minučių panikoje, Emi pakėlė ranką ir nedrąsiai pradėjo sakyti.
- Emillia DiLaurentis, II kursas. - Sumurmėjo prieš nosį, - Šituose planetose, kai lyja lietus, lietus yra rožinės spalvos, o jeigu paragausi jį ant skonio, tai bus labai saldu. Kol kas astronomai dar tiria šių planetų klimatą, todėl kaip ir daugiau nieko nebegaliu pasakyti. - Atsiduso, ir nuleido ranką. Emilliai netgi palengvėjo, kai ji kažką bent pasakė. Tai klastuolei buvo ne pats įdomiausias faktas apie tas planetas, bet kitus faktus jinai lyg tiesiog negalėjo prisiminti. Na reikia laukti mokytojos atsakymą..

*

Neprisijungęs Isabela Moner

 • II kursas
 • *
 • 8
 • Taškai:
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Isabela labai mėgo astronomija, todėl jai ši pamoka buvo tikrai laukiama ir įdomi.Mergaitė nedrąsiai peržengė kabineto slenkstį ir nutipeno ligi suolo.Klasėje buvo paliktas vienintelis suolas pačiame gale. Isabelai negalima sedėti pačiame gale,mat ji yra trumparegė ir ji sedėdama gale tikrai nieko nematys.Puiki diena sugalvoti palikti akinius namose, Isabela... Tikrai...galvojo mergaitė.kagi...Jai buvo sunku kažką įžiūrėti  tolumoje, tad ji bandė suprasti pamokos esmę klausydamasi. Jai buvo labai įdomu sužinoti naujų dalykų, bet sedėdama gale ji ne dažnai gaudavo pirmebybę ištarti žodį. Pagaliau mokytoja pastebėjo Isabelos pastangas įsiterpti ir leido jai prabilti:
-Mokytoja, ar tiesa, kad nukreipus savo burtų lazdelę į tam tikrą žvaigždę ir ištarus burtažodį velsparto tos žvaigždės paviršius tampa juodas?
-Nesu įsitikinusi , bet manau,kad taip.
Viduryje pamokos vienas vaikėzas kažkur išlekė , tad Isabela persikraustė į berniuko vietą. Kitą pamokos dalį Isabela suprato ir ji viską įsikirto sau į galvą.

*

Neprisijungęs Kamique Lehmann

 • V kursas
 • *
 • 58
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • XD
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
     Kamilę pažadino smarkus lietus su žaibais. Kamilė niekam beveik nesakė jog tokios dienos jai labai patinka, bet jei patinka ir saulė su čiulbančiais paukščiais ir gaiviu vėjeliu. Nusipraususi ir apsirengusi trečiakursė nuėjo pavalgyti, o kai pavalgė čiupo astronomijos vadovėlį ir pasišokinėdama nuskubėjo į kabinetą. Atėjusi ji lėtai pravėrė duris ir pamatė naują profesorę kuri buvo graži ir atrodė maloni. Atsisėdusi į suolą Kamilė laukė pamokos pradžios. Kai jau visi suolai buvo pilni pasigirdo mokytojos balsas. Baigus mokytojai kalbėti Kamilė nuėjo prie mokytojos augintinio. Ištiesė ranka perbraukė kelis kartus nusišypsodama per kailį ir atsistojusi ji ištarė:
    - Kamilė Katauskaitė, III kursas, grifų gūžta,- pasakiusi prisistatymą žvilgčiojo į klasės draugus ir atsisukusi toliau kalbėjo. - Na esu girdėjusi jog Marse gyvybė buvo manoma jog egzistuoja, bet ištikrųjų taip nėra, nes nėra ozono sluoksnio kuris apsaugotų žmoniją nuo ultravioletinių saulės spindulių, nėra vandens ir esu girdėjusi jog ten kartais pradeda suktis vėsulai, o jei yra vėsulai reiškia yra oro, bet oras toks retas jog gyvybės palaikyti neišeitų,- atsidususi ji kalbėjo toliau. - Merkurijuje ir Veneroje niekada nebus gyvybės kol neatsiras oro, vandens be kurio mes nebūtumėm. Dar žinau, jog visose trijuose planetose yra kalnai kurie vis trupėja pamažu ir dar jog šios trys planetos turi daug palydovų,- baigusi kalbėti Kamilė dar kartą atsitūpė paglostė padarėlį ir nuėjo į suolą ir atsisėdusi klausėsi kitų mokinių atsakymų ir laukė mokytojos balso.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Nuodų ir vaistų profesorė
 • *
 • 143
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Monika tikrai džiaugėsi gausiais ir teisingais atsakymais. Ji buvo patenkinta, kad, nors ir mergaitė, užėmusi paskutinę, o po to pirmą vietą, nesakė jokio fakto, vis dėlto išdrįso kažko paklausti.
- Tu visiškai teisi, gal, kaip sakiau, prisistatytum? - maloniai tarė profesorė ir pasisuko į kitus. - Elridė ir Kamilė atsakė visiškai teisingai - ir įdomiai. Ashley su Emilia - iš dalies teisingai, trūko kelių faktų, - nusišypsojo Lily atsakiusioms. - Mergina priekyje taip pat buvo teisi, tereikėjo prisistatyti.
Kaip jau sakiau, šiose trijose planetuose liko kelionių laiku pėdsakų. Dažniausiai tai buvo įvairių tautybių šventyklos, pastatai, urvai... Ir mažyčiai, iš lėto rogresuojantys organizmai.
Monika patogiau atsisėdo ir ėmė aiškinti praktinę pamokos dalį:
- Dabar aš jus užhipnotizuosiu. Nebijokit, tai ne kokia juodoji magija, tiesiog perkėlimo kerai. Ištarsiu burtažodį, ir jūs persikelsite į planetą, kurią garsiai ištarsite. Žinokite: Marsą pasirinkti gali tik nuo trečio kurso. O šiaip rinkitės ką tik norit, vyresnieji renkasi nebūtonai Marsą.
Monika atsikvėpė. Aiškink aiškiai ir ramiai.
- Pasirinktoje planetoje jūs pasirodysite bet kokiais metais - jei anksti, Žymės - taip vadinaso kelionių atgarsiai - bus lyg ką tik pastatytos. Jei keliasdešimt metų vėliau, o gal ir dabartiniu laiku, Žymių liks tik griuvėsiai. Primenu, kad tai bus tik iliuzija, galėsite kvėpuoti ir nesudegsite. Jūs vaikščiosite po Žymes ir žymėsitės - iš kokių kosmoso uolienų sudarytos, kokioje padėtyje pagal Saulę yra ir t. t.. Kriterijus sugalvokite patys, tik susijusius su astronomija, bent 5 punktai. Ir kadangi tai iliuzija, kažkur Žymese lauks jų planetų gyventojai, tiesa, tokie kokie bus po milijono metų - maži ir daugių daugiausia užkrečiantys sloga. Turėsite 5 punktais aprašyti, kaip prie planetos klimato prisitaikęs organizmas.
Monika susirūpinusi tikėjosi, kad mokiniai suprato. Ji palaukė kelias minutes, tada ištarė Planizus ir pamatė, kad visi mokiniai kaip vienas užsimerkia.

Jei kas neaišku - į AŽ. Kelionę aprašote bent dvejomis dalimis. Nepamir_kite, kad, nors tai tik iliuzija, karštis ir pan. vis vien egzistuoja, tik sumažintas :) - MLM

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

 • VI kursas
 • *
 • 162
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
 Vos įžengusi į astronomijos bokštą Nora nuliūdo. Nebebuvo jos taip pamėgtos mokytojos, kurią galėjo be baimės apkabinti ar apsiverkti jos akivaizdoje. Kuriai nebijojo prisipažinti nieko nesupratusi - o tai atsitikdavo, būkim atviri, tikrai dažnai.
 Jau norėjo pulti į ašaras, tačiau laiku susitvardė. Prisiminė esanti jau trečiakursė - jos akimis jau beveik suaugusi, tad negalėjo sau leisti ir taip lyg niekur nieko apsiverkti, kad ir kaip norėjo, kad ir kaip ašaros plūdo į akis. Tankiai sumirksėjusi nuvijo jas šalin ir nutaisiusi linksmą veido išraišką atsisėdo, radusi laisvą vietą klasės šone.
 Patikėkit - ji tikrai norėjo atidžiai klausytis mokytojos, norėjo viską suprasti. Tačiau... vos po kelių jos sakinių mažoji pasimetė ir nieko nebesuprato. Girdėjo tik visai nežinomus žodžius, jie jungėsi į dar painesnius sakinius ir ji suprato tik tai, kad kalba eina apie Saulę ir jos planetas. Tačiau kodėl jos, tos planetos, priskiriamos Saulei - ji neturėjo supratimo.
 Netrukus nebesivargino susigaudyti pamokoje. Leido sau mintimis nuklysti kažkur kitur - į kitados sukurtą rožinę kačių planetą, kur buvo taip gražu, ir taip smagu, ir taip gera - ir jai užsinorėjo vėl ten grįžti, tik niekaip neprisiminė, kaip reikia tą padaryti.
 O ir laiko apmąstymams nebebuvo - naujoji profesorė paskelbė praktinė užduotį. Mažoji nurijo susikaupusias seiles. Nežinojo nieko apie tas planetas, pirmą sykį girdėjo jų pavadinimus, bet tada prisiminė, kaip prieš keletą metų valgė šokoladuką ,,Mars". Jis jai labai patiko, tad nusprendė keltis būtent į Marsą - ypač, kad jau buvo trečiakursė, taigi jai buvo leista.
 Pajuto, kaip apsunksta akių vokai ir ji prieš savo valią užsimerkia. Kai atsimerkė, buvo vidury raudonos, vario spalvos dykūmos - aplink ją buvo pilna mažesnių ir didesnių kalvelių, kraterių (šį žodį ir jo reikšmę žinojo iš animacinių filmukų), visur mėtėsi tamsūs įvairaus dydžio akmenų. Dangus buvo ryškiai rausvas. Ir dar buvo labai labai šalta (taip, šitą faktą žinojo irgi iš filmukų - nežiūrint į nusistovėjusią nuomonę (klaidingą), Marse visai nėra karšta - vidutinė temperatūra ten siekia ,,tik" minus 55 laipsnius). Gerai, kad susiprotėjo atsinešti į pamoką apsiaustą - jis nors truputuką šildė. Apsisupusi apsiaustu mažais žingsneliais žengė į priekį, ieškodama Žymių, nors net nežinojo, kas jos tokios.
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 551
 • Taškai: 24
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Prigriebus itin gerą nuotaiką, ketvirtakursė keliavo į astronomijos pamoką. Šios buvo Klarės vienos mėgstamiausių. Smagu buvo susidurti su žvaigždėmis ir planetomis, kurias vasarą ji stebėjo iš kaime esančio jos šeimos namo. Dauguma miestiečių net neįsivaizdavo kokį privalumą šiuo atžvilgiu suteikė kaimas. Strazdanė mėgo gimtąjį Birmingemą, bet pastaruoju metu vis labiau pamėgo ir namus mažame kaimelyje, kur miesto šurmulys nebetrukdė stebėti. Miesto draugai žiobarai buvo labai svarbūs, tačiau jai praleidžiant beveik visus metus burtų ir kerėjimo mokykloje, nejučia tarp draugų nebeliko to specialaus ryšio, kuriu pasižymėjo draugystės saitų siejami vaikai.
Įžengusi į kabinetą, ji pasisveikino su naująja profesore, jau matyta per mokslo metų pradžios šventę. Ši su savimi į pamoką atsivedė katinių šeimos atstovą. Tai privertė paauglę pajusti šiokią tokią simpatiją. Ji pati buvo tarsi pamišusi dėl kačių šeimos, žinojo daug rūšių.
Pamokai prasidėjus ji ėmė kapstyti savo kaštoninės spalvos pridengtą galvelę, norėdama pateikti pačias geriausias žinias, tačiau nežinia ar iš pirmosios pamokos jaudulio ar vėjo, siaučiančio už mokyklos sienos naujoji astronomijos profesorė lėkte pralėkė pro praktiką, turbūt nepraėjo nei penkios minutės.
Na, matyt ji jau išgirdo visus atsakymus, kurių norėjo..Mintyse burbtelėjo paauglė Ji buvo labai nepatenkinta, kad negavo pasireikšti.
Marsas tik aukštesniems už trečią kursą... Mąstė apie profesorės žodžius. Ji jau buvo susidūrusi su šia planeta anksčiau. Tuomet antrakursė, dar visai jauniklė Klarė susidūrė su juo, kaip jos planeta. Rūsti būtybė paliko ženklus, kurie iki šiol puošė keturiolikmetės delnus randų pavidalu.
Tačiau ištįsėlė buvo paauglė ir ko daugiau galėjai iš jos tikėtis. Ketvirtakursė norėjo šiokio tokio revanšo. Nors planeta buvo įspėjusi nesiartinti, ir kad ji pasigailės. Tebūnie Marsas.. Susikaupė prieš profesorei užleidžiant kerus. Jei jai pavyks, prisiekė sau leisianti paglostyti profesorės gyvūną, kurį, tokį draugišką ir nepavojingą, leido liesti pamokos dirigentė.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 639
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
Apsidžiaugusi teisingu atsakymu Elridė nusišypsojo. Teta Klara buvo visiškai teisi. Astronomija jai labai patiko. Elridė dažnai nemiegodavo naktimis, kad pamatytų kokį nors žvaigždyną ar taip gražų vaizdą. Mokytojai pasakius, jog nugabens į vieną iš dviejų planetų mergaitė kiek pabūgo... Kur aš norėčiau nukakti? Elridė suko galvą, tačiau mokytoja jau buvo pasiruošus sakyti burtažodi. Venera! Taip, manau man ji puikiausiai tiks. Dar šiek tiek dvejodama mergaitė nusišypsojo sau, bus kaip bus. Išgirdusi mokytojos burtažodi Elridė dar spėjo pagalvoti. Koks įdomus burtažodis. Užsimerkus akims mergaitė ėmė jaustis keistai. Mergaitei pasidarė stipriai karšta. Atsimerkusi ji apstulbo...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elride Endlercat »
You said “sayonara” to me the other night. That’s the one Japanese word I should never have taught you

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 639
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
Elridė žiūrėjo į milžinišką ugnikalnį už kelių šimtų metrų nuo jos. Pelenų ir dūmų buvo visur, stiprus garsas bei žiežirbos ją ėmė stipriai gąsdinti. Išsigandusi mergaitė bijojo judėt. Į kokį velnią čia mane atiteleportavo?! Nežinodama kaip elgtis ji ėmė dairytis. Vienoje pusėje buvo tik kalnai, tolėliau dar keli ugnikalniai, tačiau kitoje pusėje Elridė pastebėjo kažką įdomaus. Ji žiūrėjo į kalnus kur, rodos šmėžavo kažkoks apsiaustas. Mergaitė ėmė skuosti link tos pusės, tačiau karštis ją vargino ir alino. Po kiek laiko ji visiškai pavargo, o apsiausto nebematė. Nusiminusi Elridė ėjo ir dairėsi, netoliese ji matė kažkokius mūrinius pastatus, tačiau į juos nesiruošė eiti. Lipant į kalną ji dar labiau pavargo, tačiau užlipus ant jo pamatė didžiulį mūrinį pastatą ir į jį įeinantį apsiaustą, pastatas priminė bažnyčią. Juk ten turi būt kažkas... Įėjusi į keistą pastatą mergaitė apstulbo. Vidus, kitaip nei išorė, buvo puošnus bei gražus. Prieš ją buvo ilgas koridorius su šonuose esančiomis skylėmis, ant vienos sienos kabėjo didžiulis raudonas kilimas, ant kitos gamtos paveikslai. Čia žemės gamtos paveikslai? Juk niekieno kito negalėjo būt, čia tikrai yra žmogus. Skubėdama Elridė dairėsi pro ilgą koridorių ir pamačiusi apsiausto galiuką apsidžiaugė ir paspartino žingsnį link jo. Mergaitei vėl užsimerkė akys ir viskas išnyko. su liūdėsiu ji žiūrėjo vėl į klasę. Kad ir kaip ten karšta ir, kad ir kiek daug ugnikalnių jai buvo įdomu, kas ten ėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elride Endlercat »
You said “sayonara” to me the other night. That’s the one Japanese word I should never have taught you

*

Neprisijungęs Kamique Lehmann

 • V kursas
 • *
 • 58
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • XD
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
    Prieš mokytojai ištariant burtažodį trečiakursė Kamilė pasakė sau po panosę žodį marsas, nes ji norėjo patekti tenai. Mokytojai pasakius burtažodį Kamilei šiek tiek pradėjo suktis galva ir netrukus jai užtemo akys. Atsimerkusi ji atsiduso ir apsižvalgė. Visur buvo orandžinė spalva net ir dangus. vis dar be stovėdama to pačioj vietoj ji prakalbo:
    - Oojjj, kaip čia karštą, gerai būtų, kad neiškepčiau,- nusikvatojusi ji nusimovė megztuką ir apsižvalgė dar kartą. Nuėjusi šiek tiek toliau ji  pamatė kosminį zoindą kuris buvo priešais ją, Kamilė šypsodamasi ėjo toliau. Kalno ir dobių čia buvo daug, tad ji bijojo, kad neišsisuktų kojos. Staiga pro ją prabėgo vėjelis ir netrukus nei penkioms sekundėms pasirodė 3 vėsulai, bet jos paimti jie net nežadėjo ir sukdamiesi vis tolėjo nuo jos. Kai pradėjo suktis vėsulai Kamilė pastebėjo jog dangus pasidarė šiek tiek tamsesnis, bet tylėdama ji nekreipė dėmesio. Eidama ji pamatė kalnus ir sunkiai užlipusi ant viršūnės ji nulaužė ją ir pažiūrėjo į vidų viduje buvo skilutės, nulaužus dar viena viduje buvo tas pats, sudėjus Kamilė juos abu pamatė, kad tai sutapimas tuos skylutės lyg žemėlapio kelias.
   - O gal kalno viduje yra žemėlapis kuris gali nuvesti kažkur,- susimasčiusi ji atsisėdo ir galvojo toliau. Net nežinojo Kamilė kodėl jai šauna tokios mintys, ji galvojo jog tai jos fantazija kuri pradėjo lietis per kraštus. Planeta buvo Marsas, jis atrodė taip pat kaip dabarties Marso išvaizdos. Kamilė nusprendė dar šiek tiek pasėdėti ir paskui eiti prie užduoties. Ko lababiausiai Kamilė bijojo? Tai sutikti šiuos planetos gyventojus, jog nežinosi kokio būdo jie bus, o dar jei sloga užsikrės tai Kamilė atsimins tai visą gyvenimą.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 240
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
Ashley kiek nuliūdo, kad kažko pritrūko jos atsakyme į teorijos klausimą, tačiau to neparodė ir priėmė tai. Prasidėjo praktinė dalis. Mokytoja viską dar kartą paaiškino ir atrodė pagaliau jos žodžiai prasibrovė į Ashley smegenėles.
- Bet kaip gi mes grįšime? Savaime baigus darbą? Ar reikės kažką padaryti?- pakėlusi ranką pasiteiravo, tačiau buvo jau per vėlu.
Išgirdusi profesorės ištartą burtažodį, dvylikametinukė burbtelėjo po nosimi žodį "venera". Ji net pati nesuprato kodėl būtent ši planeta, tačiau automatiškai išprūdo. Staiga merginukės akys užsimerkė. Aplink buvo juoda erdvė, o tada ši persimainė į kažkokią kalnuotą vietovę. Aplink buvo vien vulkanai, pelėsių krūvos. Retkarčiais Ashli išvysdavo dangų perskrodžiantį žaibą. Kvėpuoti darėsi taip sunku, o ir karštis buvo nežmoniškas, tad antrakursė nusivilko mantiją ir liko ant palaidinukės trumpomis rankovėmis, bei juodų kelnių. Kelias minutes mergaičiokė žvalgėsi ir galvojo į kurią pusę patraukti, o tada pasirinkusi šiaurė, žengė pirmuosius žingsnius.
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • VI kursas
 • *
 • 558
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 3 metus »
Truputi pritrūko atsakymo.. Na nieko tokio, ne viena aš tokia esu. Vistiek astronomijoje aš mažai ką suprantu. Emillia toliau pradėjo klausyti profesorės.
 Klastuolę sudomino praktinė užduotis. Nors ir iliuzija, bet pabūti kitoje planetoje tai yra tikrai kažkas nerealaus. Apie tai žiobarai galėtu tik ir svajoti. Ema apsižiūrėjo, kitų mokinių reakcija buvo panaši, bet kai kurie bijojo, buvo nustebę, susidomėję, o pas kai kuriuos tiesiog kilo daug klausimų.
 Belaukiant kol mokytoją ištars burtažodį, Emi greitai apgalvojo į kokią planetą norėtu patekti. Ją labiausiai domino Saturnas. Šita planeta laikoma "blogio planeta". Arba jeigu kitaip tai "Tamsumos planeta". Tai labai domino klastuolę, ir šiaip kaip Saturnas, planeta buvo gan graži ir tai irgi patiko klastuolei. Taip be abejonių Emi nusprendė patekti į tą planeta.
 Ištariant mokytojai burtažodžius, Ema sau sumurmėjo "Saturnas". Mokinė užmerkė akis ir pajautė kaip ji lyg pradeda užuosti kitą kvapą. Iliuzija turbūt jau paveikė. Vistiek truputi netgi baisoka. Klastuolė nedrąsiai atmerkė akis.
 Buvo naktis, ant dangaus matėsi šiaurės pašvaistė, ir begalybė žvaigždžių. Oras buvo gan šaltas. Emillian apsidairė aplinkui ir nieko ypatingo nesugebėjo pamatyti, todėl ji ėjo tiesiog tiesiai kol nepamatys kažką. Nes aplinkui buvo tiesiog vien dykumos.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 551
 • Taškai: 24
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 3 metus »
Atsimerkusi paauglė pamatė visai kitokį Marsą nei tikėjosi. Kadangi domėjosi žiobarų architektūra, atpažino kažką panašaus į Gotikos stilių. Žymės, kaip jas pavadino profesorė, stiebėsi į dangų, tarsi liaunos šakos, neapaugusios lapais. Žiobarai sako, kad architektūros struktūra primena kaulus. Tačiau šie, aptrupėję nuo pro nosies švilpiančių vėjų, nepriminė aptakių kaulų.
Susitikimo su gyventojais ji šiek tiek laukė. Slogą išgydyti jau galėjo ir pati. Ketvirtas kursas, kur tau.
Įslinko į žymės vidų. Galva rėmė lubas. Matyt atsidūrė tolimoje praeityje. Gal net senesnėje, nei viduramžiai, kurių metų Gotika ir dominavo. Laiptai atrodė tarsi išlieti iš lavos. O vietoj dažniausiai dideles langų arkas užpildžiusio stiklo buvo matyti neaiški medžiaga, kurios keruriolikmetė nenorėjo net liesti. Ši neatrodė tokia tvirta, kaip stiklas. Ir žymiai labiau trapi. Pusė jos sklendė ore, tarsi koks voratinklio likutis, kai voras jau seniai išsiaudęs kitą.
Neatrodė, jog pastatas pastatytas seniai. Tiesiog sąlygos Marse buvo kitokios: stiprūs vėjai, itin aukšta temperatūra dieną ir itin žema naktį, nelygi žemė, pustoma to paties vėjo. Čia nebuvo metalo, tik akmuo. Nebuvo ir medienos ar stiklo.
Karštis svilino atmosferą. Klarė nežinojo paros laiko, tačiau pagal temperatūros svyravimą buvo pietų metas. Prisėdusi ant laiptelio, kuriame žymės metamas šešėlis kiek slopino šilumą, ji apmąstė ką mačiusi ir išsitraukė užrašinę su pieštuku, nuolat jos laukiančią, iš kišenės.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar