3
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Pagaliau visi išsakė savo mintis ir prasidėjo įdomiausia pamokos dalis - praktika. Išgirdusi, jog ji vyks ne transfigūracijos kabinete, Ashley kiek nudžiugo- dar viena žaisminga spalvelė įsimaišys į jos pilką paletę. Netikėtai viskas persikėlė į kambarį iki Pareikalavimo. Profesorė, bei mokiniai (ne išimtis ir kaštonplaukė) stovėjo ant stataus skardžio. Netrukus buvo paaiškinta ką teks daryti, tačiau tai visai nežavėjo antrakursės. Nušokti nuo skardžio net jai atrodė kiek žiauroka. Kur dingsi, nenusimuilinsi, tad sukaupusi visas jėgas, ši žengė žingsnį į priekį.
- Galėčiau būt pirma?- pažvelgė į profesorę, o tada mintyse pakartojo burtažodį, kurį teks ištarti.
Žengusi dar arčiau merginukė net pašiurpo - vaizdas buvo kraupus, aukštis didelis. Ši išsitraukė lazdelę ir dar kartą nužvelgė apačią. Grifė norėjo jau apsisukti, grįžti atgal, tačiau koja prasprūdo ir ne savo noru ji nukrito nuo skardžio. Vėjas nežmoniškai kedeno jos palaidus plaukelius. Dvylikametė klykė taip, jog tikriausiai net Kiauliasodyje girdėjosi. Suvokusi, jog laikas, ši nukreipė lazdelę į žemę, bei tarė:
- Andertum.
Nukrito mergiotė gan minkštai - tarytum ant pūkinės pagalvės. Kiek atsidususi ši atsistojo ir patraukė per vešlią pievelę. Pasistiebusi Ashli išvydo ir minėtajį upelį. Priėjusi krantelį Tonks nukreipė į vandenėlį.
- Greio Bartet, - virš jo išryškėjo nedidukas tilteliukas, vedantis į kitą krantą.
Sau niekur neskubėdama, Ashley perėjo upę. Ten puikavosi vėliavėlė su užrašu finišas, bei balta linija. Merginukė peržengė ją ir krestelėjo ant žolytės. Kažin ar jau kiti arti?

Puikus burtažodžių panaudojimas.
+10 taškų
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • III kursas
 • *
 • 150
 • Taškai:
 • Ta, kuri stebi saulėtekius ♥
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Daniela susidomėjo antrąja užduotimi. Po keliolikos minučių visa transfigūracijos klasė stovėjo Kambaryje Iki Pareikalavimo, šįkart pasikeitusio neatpažįstamai. Kai Klastuolė paskutinį kartą čia buvo, skliautuotos aukštos lubos buvo melsvo atspalvio, visas Kambarys buvo pavirtęs baseinu su įvairiausiomis kliūtimis ir tilteliais bei liepteliais. Dabar... Dabar net lubų nebebuvo.
Įėjus pro duris, mokiniai pateko ant rusvai pilkšvo dulkėto paviršiaus, greičiausiai akmens. Dangus buvo rausvai rusvas, tarsi per saulėlydį. Vietos buvo pakankamai visiems, o toliau laukė skardis. Jis staigiai leidosi žemyn, po vieną arčiau priėję mokiniai išvysdavo juodą tamsą be pabaigos. Keli vos neapsiverkė. Kūdikėliai, - kone pikdžiugiškai pagalvojo Klastūnyno globotinė ir priekaištingai į juos pasižiūrėjo. Juk jie turi burtų lazdeles ir galvą ant pečių. Pati Daniela aukščio nebijojo.
Kai nušoko antrakursė Ashley, pasisiūlė Daniela. Ashley kėlė mažytį susižavėjimą, kad nesudvejojusi nušoko. Dabar buvo Klastuolės eilė.
Antrakursė priėjo prie pat krašto ir nušoko. Jausmas buvo keistas - pro ausis švilpė vėjas, vaizdas - iš pradžių rausvas, o po to visiškai juodas - malėsi akyse ir rodės, dabar jau viskas. Šio dalyko sustabdyti neįmanoma, ir bet koks bailys būtų puolęs į paniką. Daniela net nežinojo, kada bus pabaiga, tačiau ryžtingai išsitraukė lazdelę. Ryto buvo gal kiek per daug - vėjas vos neišplėšė lazdelės iš rankų. Tiesą sakant, išplėšė, mergina vos ją nulaikė, ir akimirką jai sustojo širdis. Bet laiku lazdelę sugriebė tvirčiau ir suprato, kad viskas aplinkui šviesėja.
Net nebuvo aišku, matyt rausva ar žydra spalva, bet Kravitz žinojo, kad metas ištarti Andertum.
- Andertum, - tarė Klastuolė, ir tik po to suprato, kad ji beveik šaukė. Nustebo pajutusi ašaras ant skruostų ir suprato, kad rimtai išsigando. Tai liks paslaptis, - vos tramdydama gėdą pagalvojo Daniela. Tuomet viskas aplinkui tarsi sulėtėjo - mergina pajuto kybanti ore su pašėlusiai plakančia širdimi. Tarsi kokia oro pagalvė laikytų ją ir neleistų nukristi. Daniela atsargiai ištiesė kojas ir pastatė ant žemės. Keliai drebėjo nuo adrenalino.
Daniela stovėjo ant minkštos, tarsi ką tik nupjautos žolytės - su rausvu atspalviu. Akys stengėsi priprasti prie skaisčiai žydro dangaus - po rausvos aplinkos kažkur viršuje, dabar buvo sunku ką nors įžiūrėti. Daniela atsiduso, tvirčiau suėmė lazdelę ir patraukė tolyn.

Dar nepriėjai finišo, arba pataisyk postą arba parašyk antrą, kur padarai antrą praktikos užduoties dalį.
Kol kas +5 taškai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Na, bent jau stengiausi - žodžiai nuvilnijo Dawn galvoje, kai išgirdo profesorės pastabą. Karštas arbatos puodelis merginos rankose ėmė vėsti, tačiau varniukė neskubėjo siurbčioti gėrimo. Praleidusi didžiąją dalį teorijos, Strain sutelkė dėmesį tik pabaigoje - įvairūs burtažodžiai, jų sukūrėjai, ir pati praktika. Lėtai klapsėdama savo tamsiomis blakstienomis, Dawn baigė gerti arbatą ir padėjo puodelį ant juodo stalo. Mergina tik pabaigoje suprato, jog išgėrė gaaaal šiek tiek per daug arbatos, ne du ir ne tris puodelius - visą arbatinuką. Pamačiusi gėrimo lašais išmargintą stalą, Dawn net pati nustebo, kadangi nėra arbatos mėgėja. Būtų tiesiog šaunu, jeigu ketvirtakursę prispirtų reikalas darant praktinę užduotį. Ne šiaip sau užduotį, o kažkokias kliūtis. Galiausiai klasė, kartu ir Dawn, išjudėjo į Kambarį iki Pareikalavimo.

Atsidūrusi ant skardžio su kitais klasės mokiniais, mergina žiūrėjo į atsiveriantį vaizdą. Dawn pakeltais antakiais žvelgė į apačią ir suprato, jog galimybė išgyventi burtažodžiui nesuveikus yra apie 0,1 procento. Nebent profesorė būtų viena iš žiobariškų komiksų herojų - blyksnis - ir pultų gelbėti savo mokinių. Absurdas - ėmė vartyti akis. Pažiūrėjus toliau matėsi ir upelis, kuris buvo paminėtas. Mergina ėmė ruoštis, išsitraukė lazdelę. Galiausiai, atėjus jos eilei, keturiolikmetė šiek tiek pasitraukė nuo skardžio krašto, ir įsibėgėjusi nušoko, palikdama ant skardžio profesorę bei likusius mokinius. Adrenalinas vertė širdį pumpuoti dar stipriau ir greičiau. Mergina mėgavosi ta akimirka, jautėsi tarsi pūkelis - visiškai lengva, atrodo, visi neramumai, buvę ant jos širdies, liko ten, viršuje. Staiga varniukė suprato, jog apačioje tikrai ne debesys ar cukraus vata, tad, sugrįžusi į realybę, prisiminė jos gyvybę šiuo momentu turėsiantį išgelbėti burtažodį.
-Andertum-pasigirdo šnabždesys, einantis iš krintančios merginos lūpų. Ketvirtakursė pajuto orą apgaubiant merginą tarsi skydą. Dawn ėmė lėtėti vis artėjant prie žemės, galiausiai visiškai sustojo, likus metrui. Varniukė padėjo kojas ant žemės. Su šypsena iki ausų, mergina paėjėjo toliau, kad ant jos neužkristų kiti, ir ėmė greitai žingsniuoti link pievelės, vis pakartodama mintyse savo ką tik patirtą įvykį.

Tai kambarys iki pareikalavimo. Man panorėjus spygliai taps dideliu minkštu čiužiniu.

Dar nepriėjai finišo, arba pataisyk postą arba parašyk antrą, kur padarai antrą praktikos užduoties dalį.


Kol kas +5 taškai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • III kursas
 • *
 • 150
 • Taškai:
 • Ta, kuri stebi saulėtekius ♥
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
Daniela toliau ėjo minkšta žole ir galvojo, kas būtų nutikę, jei lazdelė būtų išslydus jai iš rankos. Mergina nusipurtė ir galiausiai priėjo upę - plačią, sraunią upę, žydrai pilką, ryškią, tarsi dangus viršuje. Dar aukščiau, ką Daniela prisiminė vos pagalvojus apie viršų, viskas buvo rausva. Rausvai pilkai, rausvai rusva, rausvai raudona...
Klastuolė prisiminė burtažodį ir atkišusi lazdelę garsiai tarė:
- Greio Bartet, - koks neskambus burtažodis... Iš (rausvai) žalios žolytės ėmė pintis tarsi vijokliai, kurie sudarė platų, gražų, aukščiau į (rausvai) rusvą spalvą pereinantį ir sumedėjusį tiltą. Jis buvo išmargintais neaiškiais ornamentais, žvilgantis. Klastuolė įžiūrėjo tarsi iš smulkių augalų susipynusias burtininkus ir metų laikus bei stichijas vaizduojančias grafiūras. Kravitz mėgaudamasi perėjo tiltą, iš pradžių atsargiai patikrinus sano darbą (juk vis dęlto - viskas pynėsi tik iš žolių) ir pagalvojo: tiek rausvumo dar nebuvau mačiusi...

+5 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
Dawn visiškai nenutuokė, per kiek laiko jai reikės įveikti kliūtis, tad ši ranka perbraukė išsidraikiusius plaukus ir neskubėdama keliavo link upelio. Lazdelę gniaužė drėgnos rankos, o ši, atsigavusi nuo skrydžio žemyn, buvo pasirengusi įveikti dar vieną didžiulę ir sunkią kliūtį, sunkesnę ir baisesnę net už minų lauką ar ugnimi spjaudančius drakonus - Dawn teks didžiulis iššūkis pereiti upę. Aišku, profesorė jau šiek tiek, truputėlį, na gal trupučiuką, bet nepakankamai pasufleravo, kaip pereiti tą upę, tad iššūkį įveikti bus sudėtinga kaip niekad. Mergina jau priėjo upelį, tad, nieko nelaukusi, mostelėjo lazdele ir ištarė:
-Greio Bartet
Iš oro atsirado riestas medinis tiltelis per upę, išlaikantį merginos svorį. Dawn be vargo nužingsniavo tilteliu ir atsidūrė kitoje pusėje. Keli mokiniai jau stovėjo prie finišo linijos, varniukė prisidėjo prie jų. Atsisėdusi ant žemės ėmė skabyti žolę, nusiteikusi laukti pusę dienos, kol visi pereis sunkias ir įtampą sukeliančias kliūtis.

+5 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Neprisijungęs Sem Interficio

 • II kursas
 • *
 • 33
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
Ką? Tik pasakė, jog nemoka naudotis lazdele, iškart mokytoja pranešė, jog prasidės praktika, ir jie turės šokti nuo skardžio! Gi berniukas net lazdele nebuvo naudojęsis! Žinoma Sem iškart puolė į paniką O kas jeigu susižeisiu?, šiek tiek rankytės drebėjo, priėjo savo kaštonplaukę draugę, su kuria susipažino prieš pamokas, ir šalia jos keliavo į kambarį iki pareikalavimo.
- Ashley- patempė jai už rankovės- aš nemoku naudotis lazdele, aš nukrisiu- jaudinančiomis akimis pažvelgė kaštonplaukei draugei į akutes. O jei nukritęs neužsimuš, kaip tiltuką iškvies? Gi jo dydis priklauso nuo naudotojo sugebėjimų, o tokių Sem neturėjo. Nusekęs visus į kambarį, pamatė kraštą, nuo kurio reiks šokti. Ashley drąsuolė nusprendė pasirodyti pirma. Berniukas priėjo prie krašto, kad matytų ją krentančią. Jai nukritus ir rėkus, berniukas šiek tiek jaudinosi dėl draugės saugumo, tačiau kitą akimirką ji panaudojo burtažodį ir išsigelbėjo. Nice, tada atėjo kitos mergaitės ir po vieną nušoko Kokie jie visi drąsūs, reikia nepasirodyti kvailiu. Priėjo prie krašto, atsisuko į mokytoją.
- Aš dar nesinaudojau lazdele- atsakė su šypsena, slepiančia baimę. Na ką, laikas šokti ir... tikėtis nesusižeisti. Berniukas priėjo prie krašto, pažvelgė žemėn, jo širdelė stipriai mušė, rankytės ir kojytės drebėjo. Dieve, jei egzistuoji apsaugok mane pasimeldė ir šoko žemyn. Vėjas priešinosi berniuko kritimui, vaikinuko plaukai plazdanojo į šalis.  Nagi, kaip sakė knyga, reikia pamėginti
- Ir šmaukšt ir pliaaaaaaa- krito žemėn, vis artėjo ir išsigando, nukritus pusę kelio pradėjo panikuoti. Pamiršo burtažodį, priartėjus prie žemės, kažkas jį išgelbėjo, mat kritimas buvo minkštas. Tikriausiai mokytoja išgelbėjo su stipriai mušančia širdimi mąstė vaikinukas, atsistojo liko tik pastatyti tiltuką ir viskas! save nuteikė, jog liko nebedaug. Nuėjo prie tarpo, kurį reikėjo peržengti, jis buvo per didelis, kad peršoktų. Koks ten buvo burtažodis? Greio Bartet?
- Greio Bartet!- pabandė, trijų vijoklių susipynė mažas tiltukas, kuris buvo labai netvirtas, berniukas užlipo ir vinguriavo per jį, šis vos laikė. Viduryje šis atrodė tuoj suplyš, tad berniukas nebeišlaikė burto ir teko šokti. Pašoko link kitos pusės, tačiau nedašoko, spėjo viena ranka užsikabinti už krašto. Aš galiu, tereikia tik prisitraukti
- Aaaagh- sunkiai stengėsi, kojomis atsispirdamas į sieną, galiausiai sukaupęs visas jėgas užsiropštė ir persivertė į kitą pusę. Saugu berniukas gulėdamas sunkiai kvėpavo per burną. Šios užduotys vargina Atsistojo ir palengva nužingsniavo iki finišo. Pamatęs kaštonplaukę pribėgo prie jos ir apsikabino.
- Aš taip bijojau!- vos ne su ašaromis akyse berniukas prisiglaudė prie draugės.

+7 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 536
 • Taškai: 19
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
Profesorei pranešus apie kliūčių ruožą, žaliaakė išsišiepė tarsi češyro katinas. Šie priminė žiobarų gyvenimo sporto šakas. Daugumoje jų sportu besidominčiai, tuo metu dar mažai mergaitei, teko pereiti daugumą jų. Magiški galbūt buvo šiek tiek kitokie, tačiau tai nekeitė fakto, jog ir magijos pasaulis ne tiek ir daug skyrėsi nuo žiobarų. Ketvirti metai jau slinko, ilgaplaukė jau buvo pratusi burti, nebesijautė maža ir visiškai bejėgė.
Du burtažodžiai, dvi kliūtys.. Prieš prisijungdama prie kitų dar įsimetė pirmą skanėstą prigriebtą nuo savojo stalo. Tai pasirodė karamelinis sausainis, perteptas kažin kokiu džemu. Aukštesniems kursams profesorė pasunkino užduotį. Liepė ją atlikti kuo geresniu laiku. Lyg Klarė šiaip būtų linkusi gaišt. Šiek tiek sveiko pasivaržymo dar niekam nepakenkė.
Atsidūrusi ant minėto skardžio strazdanė ramiai laukė starto. Tarsi erzindama kitus, kelis kartus sušokinėjo, pratempė rankas ir kojas, lyg rungtis būtų buvusi fizinė. Pirmieji mokiniai šoko nuo atbrailos. Kai kurie užduotį pasitiko drąsiai, kai kurie klykė kaip skerdžiami.
Sulaukusi savo eilės, Klarė prispaudė apsiaustą, nenorėjo išsinerti šokdama žemyn. Aukščio ir įgaunamo pagreičio santykis būtų tiesiog nutraukęs menkai susagstomą laisvą rūbą nuo lieso paauglės kūno. Lazdelę įsigrūdo į rankovę, kad netyčia neišleistų ir nesusilaikė nenušokusi galva žemyn, tarsi nuo lieptelio į vandenį. Laukė iki paskutinės sekundės ir pasitikėdama savim dar kojom virš galvos ištiesusį ranką, su rankovėje pusiau lindinčia lazdele ištarė burtažodį
- Andertum. - Vėjas rėžėsi į gerklę, nebuvo pats patogiausias būdas burti. Tačiau save išmėginti buvo smagu ir kaštonplaukei pavyko. Galima būtų kalbėti kaip situacija būtų pasibaigusi, jei kerai būtų nesuveikę, ji tikrai būtų atsidūrusi ligoninės sparne. Bet susigūžusi į kamuoliuką ji apsiversdama nusileido ant iš pažiūros kietos žemės, kuri priminė teliūškuojančią vandens lovą.
Nedelsdama pasitraukė, kad koks mazgis neužkristų neišlaukęs savo eilės ir nelaukdama nieko judėjo toliau.
Pievele bėgti buvo smagu. Kodėl bėgti? Nes kam prašvilpti laiką ir sugadinti savo rezultatą. Upė buvo srauni, tačiau patyręs plaukikas būtų įveikęs. Užduotis buvo ne tokia ir per akimirką nuo šuolio  adrenalino pagavusios smegenys prisitaikė. Nutaikiusi lazdelę nesudvejojo nė akimirkos.
- Greio Bartet. - skardus ketvirtakursės balsas aidėjo vandeniu, tarsi kokios undinės. Gana menkas, tačiau iš pažiūros pakankamai tvirtas tiltas iš net neįsivaizduojamo kiekio aplinkinių medžiagų susitraukė į visumą. Nedelsdama Klarė kabinosi už dygliuotas šakas primenančių turėklų, kurie pasirodė ne tokie jau stabilūs. Kur ne kur atsargiai praleisdama įtrūkimą, išlindusį akmenį ar dar kokį kitokį žabangą, bandantį sukliudyti ketvirtakursei, ji vis dėl to įveikė šniokščiantį vandens telkinį.
Perėjusi tiltą atsitraukė ir šis, tarsi kieno nors nematoma ranka užburtas, išnyko.

+10 taškų
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020