0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 382
 • Lytis: Moteris
 • You loved me and I froze in time
Pirma pamoka visiems kursams
« Prieš 2 metus »
Vivien niekur neskubėdama tipeno link Transfigūracijos klasės. Profesorė labai jaudinosi, tačiau stengėsi nurimti. Jos vidutinio ilgumo palaidi plaukai lengvai krito ant pečių. Moteris dėvėjo purpurinės spalvos apsiaustą, tamsiai pilkus džinsus ir baltus marškinius. Profesorė labai mėgo derinti magų ir žiobarų rūbus tarpusavy. Keliaudama link savo kabineto ji spėjo pasisveikinti su keliais mokiniais, skubančiais prie pusryčių stalo. Alkani kaip vilkai mintyse pralinksmino save moteris. Pagaliau priėjusi, Vivien atrakino klasę ir į ją užėjo. Patalpoje vyravo oranžinė spalva. Matyt buvusi profesorė dievino oranžinę. Tačiau naujai profesorei šioji spalva atrodė per daug rimta. Mostelėjus lazdelę, sienos pakeitė spalvą ir dabar buvo levandų, žalsvos bei melsvos spalvų. Dabar klasė atrodė daug žaismingiau. Juodi apvalūs stalai moteriai patiko. Ankstesnioji profesorė puikiai žinojo, kokių stalų čia reikia. Kėdžių spalvą, o gal tiksliau spalvas, irgi pakeitė - viena kėdė buvo aptraukta levandų spalvos medžiaga, kita žalsvos spalvos, dar kita melsvos ir taip visos kėdės buvo pakeistos. Ant stalų kažko trūko.
- Accio puodeliai, lėkštutės ir arbatinukas su arbata. - mostelėjo lazdelę profesorė ir ant kiekvieno stalo atsirado po 5 puodelius, 5 lėkštutes ir 1 arbatinuką su pipirmėčių arba melisų arbata. Taip pat ant stalų, šalia arbatinukų atsirado lėkštutės su sausainiais, zefyrais ir kitokiais saldumynais. Mokiniams patiks. Dabar Vivien atkreipė dėmesį į savo stalą. Ant juodo tuščio kvadratinio stalo ji pasidėjo vadovėlį, puodelį su lėkštutę, bei arbatinuką su pipirmėčių arbatą. Priėjusi prie spintos, ją atidarė tuščia. Vienu lazdelės mostelėjimu pradangino nereikalingą spintą ir vietoj jos pastatė lentyną su mėgstamiausiais iš namų atsivežtais augalais. Pagaliau ant lentos užrašiusi temą "Transfigūraciniai burtažodžiai", mokytoja atsisėdo prie savo stalo. Žinoma ši pamokos tema labiau susijusi su kerėjimu ir panašiai, tačiau Transfigūracijoje burtažodžiai yra ne mažiau būtini, negu kerėjime. Dar nespėjus suskambėti varpams, klasėje jau rinkosi mokiniai.
- Sveiki, mokiniai. - pasisveikino profesorė ir nusišypsojo. - Šiemet aš esu jūsų Transfigūracijos mokytoja. Mano vardas Vivien la Querto. Galite mane vadinti vardu, jeigu norite. Tikiuosi visus mokslo metus puikiai sutarsime ir nebus jokių ginčų. Iš anksto atsiprašau, jeigu pastebėsite mane darant kokias nors klaidas. Esu naujokė mokymo srityje. Žinau, kad jums visa ši mano litanija nelabai įdomi, todėl vaišinkitės arbata ir saldumynais. Jų mano pamokoje bus visada. Jei norėsite galėsite atsinešti ir savo arbatos arba kokių kitų gėrimų, bei savo saldumynų. Pasistenkite nepalikti po savęs trupinių arba šlapio stalo/kėdės. Taigi, pradėkime pamoka. Šiandien pakalbėsime apie transfigūracinius burtažodžius. Manau daugelis vyresnių kursų moksleivių apie juos daug ką žino. Gal yra koks nors savanoris, kuris papasakotų apie kelis svarbiausius burtažodžius? - profesorė peržiūrėjo visą klasę, laukdama savanorio.


[Už vieną atsakymą skirsiu iki 2 taškų. Taškus visiems pridėsiu pasibaigus pamokos teorinei daliai.]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Elridė nedrąsiai įėjo į klasę. Profesorė atrodė šauni ir draugiška, visiem siūlė arbatos, sausainių. Mergaitė tikėjosi visiškai kitko. Elridė nedrąsiai pliumptelėjo ant melsvos kėdės, apsidairiusi čiupo sausaini ir ėmė jį kramsnoti. Gal vis del to čia nebus taip sunku? Išmoksiu magijos, visokiausių įdomybių. Vaikai į klasę dar rinkosi, tad Elridė su šypsena toliau kirto saldainius. Išgirdus ponios Vivien užduotį Elridė šiek tiek pabūgo, ką ji nusimano apie burtažodžius? Girdėjo eidama į pamoką vyresnių burtažodžius, bet ar jie tinkami čia? Mergaitė mąstė koki nors burtažodį. Ji dairėsi po klasę, kolkas niekas nekėlė rankos. Elridė nedrąsiai pakėlė ranką ir nedrąsiai ištarė:
-„Brill zie brel“, tai kai paukščio plunksną paverti į paukštį,- nedrąsiai žiūrėdama į mokytoją ji laukė patvirtinimo.

Prašiau vyresnių kursų moksleivių pavardinti burtažodžius.
+0,5 taško už pastangas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Na štai, Ashley keliavo į šiandien jau antrąją pamoką - transfigūraciją. Mergiotės šalis plevėsavo ore, mat varpas jau buvo nuskambėjęs ir grifė bėgte bėgo. Šokoladinės spalvos plaukai retkarčiais užkrisdavo ant antrakursės akelių, taip užstodami visą vaizdą. Na, bet jai pasisekė neapsikvailinus ir neatsitrenkus į kokį praeivį, pasiekti laiptus. Ten ji kiek lėtesniu žingsniu užkopė, (mat jau buvo kiek pridususi) bei išvydo duris. Taip, reikiamas duris. Pribėgusi prie jų, mokinė nusibraukė plaukus nuo veidelio ir giliai įkvėpė. Pradariusi šias, užėjo. Klasėje jau buvo viena mergaitė. Prie kvadratinio stalo sėdėjo ir naujoji profesorė.
- Sveiki, - kuo maloniau tarė Ashley  ir šyptelėjo.
Apžvelgus klasę išvysi joje tvyrančias tris spalveles - levandų, žalsva, melsva. Ant lentos didelėmis raidelėmis suraityta - "Transfigūraciniai burtažodžiai". Apvalūs staleliai buvo nukrauti įvairutėliausiais saldumynais, lėkštutėmis ir puodeliais. Panelytė iškart suprato, jog teks sėstis po penkis, bet nesuko savosios galvelės ir taip perkaitusios nuo informacijos.
Na, viskas atrodė tikrai įspūdingai. Atrodo kažkas tikrai pasistengė. Išsirinkusi priimtinesnę vietelę, dvylikametinukė sėstelėjo. Netrukus pradėjo rinktis ir kiti mokiniai. Palaukusi kol visi susės į suolus, nutils bruzdesys, profesorė pagaliau prakalbo. Vivien la Querto. Toks vardas buvo naujosios transfigūracijos mokytojos. Kai kalba pakrypo apie savanorius, Ashley pakėlė ranką, bei pradėjo:
- Manyčiau svarbiausi transfigūraciniai kerai būtų..  Na, kartais gamtoje sugalvojame kažką doro suraityti ir pritrūksta rašalo. Tada praverčia burtažodis Colipius - bet kokia gėlelė paverčiama rašalo buteliuku. Taip pat ne kiekvienas pasiryžta paversti gyvūnėlį vandens stikline, tačiau taip norisi gerti.. Akmenėlio manau negaila, tad burtažodis Silert jį pavers vandenėliu. Hmm.. Kas dar čia.. Tiesa, oras staiga atvėsta, o po ranka neturime šiltesnio drabužėlio. Tereikia tarti Filiter ir voratinklis virsta megztinuku. Būna tokių atvejų, kai visiškai pasimetame laike. Bolius paverčia plunksną kišeniniu laikrodėliu. Dar viena gudrybė yra mokiniams, kurie užmiršta į pamoką atsinešti vadovėlį - burtažodis Squerto iš paprasčiausio medžio lapelio virsta į vadovėlį. Tiesa, mintyse reikia įvardinti kokios pamokos knygos mes norime.
Baigusi antrakursė kiek atsikvėpė ir laukė ką pasakys kiti.

Originalu ir palyginti svarbu.
+2 taškai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 257
 • Lytis: Moteris
 • If you need your heart stolen, call me ;)
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Keitas, kaip galėdamas greičiau lėkė į Transfigūraciją tikėdamasis, kad nepavėlavo. Kelias nuo ežero iki kabineto tikrai tolimas. Vaikinukas buvo spėjęs ir pasiklysti, nulipti iki Klastūnyno požemio, paskui netyčia atsidurti prie virtuvės ir tik tada pasiekė tikslą. Transfigūracijos kabinetą. Jis lėtai pravėrė duris.
-Sveiki,-drąsiai pasisveikino vaikinukas.
Klasėje kol kas buvo, tik dvi maždaug jo metų mergaitės ir mokytoja. Keitas suprato, kad atrodo ne kaip. Veidas raudonas nuo bėgimo, uniforma visa netvarkinga ir su atsisegusia saga viduryje, o plaukai panašūs į varnų lizdą ir dar krentantys ant akių. Jo akys apžvelgė kabinetą. Čia buvo gan jauku, atrodo profesorei patiko trys spalvos, kurios vyravo kabinėte: levandų, melsva ir žalsva. Vaikinas pamatė stalus, prie kurių buvo pastatyta po penkias kėdes aptrauktas, vėlgi, kaip Keitas spėjo profesorės mėgstamomis spalvomis. Vaikinukas susirado vietą ir krestelėjo. Nuo stalo nieko nedrįso imti. Jis pažvelgė į lentą ant, kurios buvo išraityti žodžiai "Transfigūraciniai Burtažodžiai". Keitas išklausė mergaitės, kuri pateikė gan daug burtažodžių ir iškart suprato ką reikės daryti. Vaikinukas kilstelėjo ranką ir profesorei leidus atsakyti pradėjo:
-ANDERTUM, suminkština, bet kokį objektą, tad praverčia jei krenti, o po tavimi akmenys ar dar kažkas, lazdelę reikia apsukti ratu pradedant nuo dešinės,-Keitas pristatė pirmąjį burtažodį,-Antrasis: GREIO BARTET, jis padeda pastatyti bent menką tiltelį, kai nėra galimybės pereiti vandens telkinį. Išburto tiltelio dydis priklauso nuo burtininko sugebėjimų, kuo daugiau sugeba tuo patvaresnis ir tvirtesnis tiltelis bus, lazdele turi tarsi daryti kalnelį, nuo kairės pusės lazdelė kyla aukštyn ir pasiekusi vidurį leidžiasi žemyn, kol nusileidžia dešinėje,-vaikinukas papasakojo apie antrąjį burtažodį,-Trečiasis ir paskutinis mano pristatomas burtažodis yra KATELUS VENRON gal ir atrodo ne toks naudingas, bet patikėkit ryte jis atrodo siaubingai nuostabus. Galiu parodyti,-tarė Keitas išsitraukdamas lazdelę ir bekstelėdamas sau į plaukus,-Katelus Venron,-tarė jis ir plaukai tarsi sušukuoti sugulė gražiai ir tvarkingai,-Turbūt viskas,-tarė jis nuleisdamas lazdelę

Šaunu
+2 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • IV kursas
 • *
 • 252
 • Taškai: 77
 • nothing is bigger than family ♥
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Daniela ėjo į transfigūraciją ir sukiojo palaidą sruogą ant piršto. Toptelėjo ta pati mintis, kaip ir per magiškus gyvūnus - kad atrodo lyg klusni Varnė. Ai, koks skirtumas. Pamiršusi apgaulingą šukuoseną, iš kažkur užuodė sausainius ir užsinorėjo valgyti. Tai profesionaliai plaukikei nebuvo įprastas jausmas, bet viską galima paaiškinti - pramiegojus pusryčių nebespėjo. Klasė buvo levandų ir mėtų atspalvio, pasikeitus ir... Saldi. Ne tik dėl saldaus atspalvio sienų - ant stalų stovėjo lėkštutės su sausainiais. Profesorei pasakius, kad užkandžių čia bus visada, Klastuolė nusprendė, kad mokytoja tikrai puiki. Nepaisant jos bjauraus stiliaus skonio...
Vivien uždavus klausimą ir Danielai išklausius kelis atsakymus, atėjo Kravitz eilė.
- Iponium kerai padeda sklandyti tam, kuris ištaria šį burtažodį. Tiesa, tik trumpam, bet šiais kerais labai lengva "naudotis". Pasakius burtažodį magas pakyla penkis - septynis metrus aukštyn ir nežymiais lazdelės judesiais valdo savo sklandymą. Dar yra Centaurus burtas, kuris padeda regėjimui. Taip pat trumpam, bet užtai galima įžiūrėti eglės spyglį, stovint už keliolikos metrų nuo eglės taip, tarsi stovėtum prie pat. Tie, kurie naudojasi Centaurus, labai ilgai pratinasi prie keisto pojūčio.
Daniela baigė, žinodama, kad palyginus su Ashley, jos pasakojimas trumpokas, bet vis vien patenkinta atsilošė ir atsikando vanilinio sausainio.

Burtai nelabai susiję su transfigūraciją, bet galima rasti ryšį.
+2 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • VI kursas
 • *
 • 558
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Emilliai dar neteko būti transfigūracijos pamokoje. Klastuolė visada praleidinėdavo pamokas, o prieš mokslų metų pabaigos, jai buvo tada tiesiog nejauku pasirodyti mokytojai. Todėl šiandien sužinojus, kad bus nauja mokytoja, Ema iškarto nusprendė nueiti į pamoką.
 Nauji metai - nauja aš. Dabar aš lankysiu pamokas, ir darysiu namų darbus/ Taip įtikint bandė save mokinė. Nors vėliau turbūt, jinai tai ir vėl viską nelankys ir nieko nedarys. Bet bent pradžioje jinai pabandė mokytis.
 Suruošiant Emilliai, mokinė nubėgo į transfigūracijos pamoką. Atėjo ji gan greitai prie kabinėto. Jai buvo nejauku, todėl prie durų prastovėjo kokias penkias minutes, kol nepradėjo save drąsinti ir pasibeldė į duris. Ema užėjo į kabinetą, jai ten buvo viskas taip nepažįstama ir nauja. Šią pamoką jinai mažai mokėsi ir netgi nesidomėjo, bet dabar jinai jau norėjo pasikeisti. Bet vistiek jai buvo nedrąsu.
 Ema atsisėdo prie pat galo ir atsisėdus suskambėjo varpas. Klastuolė nelabai įdėmiai klausė, kaip mokytoja pasakojo ten apie save ir prisistatinėjo. Jai tai buvo neįdomu, todėl tiesiog žiūrėjo į langą. Bet kai mokytoją jau pradėjo uždavinėt klausimus, Emillia pakreipė žvilgsnį į mokytoją ir jos klausė. Reiškia, kas nors iš vyresniu? Tai turbūt man nebūtina atsakinėti. Bet vistiek, žinau kai kuriuos, pasakysiu.
- Vivien taip ? Aš neesu iš vyresnių tų mokinių, bet vistiek žinau kai kuriuos burtažodžius. Jie nėra labai svarbūs, arba ne. Kaip kam. - šyptelėjo mokinė. - Tarkim, Aviforis paverčia taikinį paukščiu. Kaip žinau galima netgi nuo mažos šiukšlės paversti paukščiu. - Emillia išsitraukė burtų lazdelę ir nusiėmė iš piršto žiedą, ir ištarė burtažodį. Klastuolė dėl nerimo, sukirčiavo burtažodį ne taip, todėl paversti nelabai pavyko. Žiedas buvo pavirtęs į mažą vištą, kuris buvo beveik be plunksnų. Emillia labai išsigando tai ką jinai pridarė, todėl viską pavertė atgal, ir atsisėdo susigėdijusi.
- Aš, a-atsi-pra-ašau. - susigėdijus pasakė mokinė. 

Kiek daug klaidų, ai ai ai.
+0,5 taško už pastangas
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Nauji mokslo metai, nauji mokytojai. Tarsi užburtas ratas persekioja Dawn jau gerus keturis metus. Mergina, šiek tiek ūgtelėjusi per vasaros atostogas, įžengė į transfigūracijos pamoką. Patalpos išdėstymas merginai yra pažįstamas, tačiau, kaip ir kiekvienais metais, atėję nauji profesoriai vis kažką kabinete pakeisdavo. Ne išimtis buvo ir šiais metais. Dawn akyse raibuliavo įvairios spalvos - nuo melsvų iki žalsvų atspalvių. Varniukės akys nebuvo pratusios prie tokių spalvų margumyno, jautė, jog minutėlę apsisuko galva. Dawn linktelėjo galva šviesaplaukei profesorei, taip be žodžių sveikindamasi, ir nutipeno prie vieno iš daugybės apvalių stalų. Kėdės išsiskyrė savo spalvomis. Ketvirtakursė ėmė čiupinėti švelnią medžiagą ir galiausiai atsisėdo prie stalo. Ant jo buvo visas arbatos servizas, o vien pažiūrėjus į saldumynų krūvą priešais, merginai apsalo širdis. Pilvas vis dar plyšo nuo sočių pusryčių, tad prisikimšti saldainiais Dawn mažiausiai norėjo. Galiausiai pasirėmusi smakrą ranka Strain ėmė klausytis pamokos, tuo pačiu įdėmiai nužiūrinėdama naująją profesorę. Galvoje keturiolikmetė ėmė spėlioti, iš kur profesorė kilusi ir kodėl ji profesoriauja Hogvartse. Ar ji grynakraujė? Gal ji yra Hario Poterio tolima giminaitė? Animagas? Metamorfmagas?-mintys maišėsi galvoje, kurdamos įvairius scenarijus apie nepažįstamąją. Išgirdusi profesorės užduotą klausimą, mergina tučtuojau pakėlė ranką, kadangi klausimas nebuvo vienas iš sunkiųjų.
-Jeigu kalbant apie arbatinukus...-tarė, žvelgdama į arbatinuką prieš akis,-...tai žinau, jog Mufortia gali arbatinuką paversti į katiną. Vienas iš sunkesnių Echelio Hidarbus gali žmogų paversti į tarakoną, o Reio Repellinio - į lamą. Taip pat praverstų Repelicum burtažodis, kadangi jis bet kokią gėlę paverčia žvake. Jau degančia.
Baigusi kalbėti, mergina atsikrenkštė ir įsipylė į puodelį karštos arbatos. Palengva ėmė ją siurbčioti.

Tai nėra svarbūs transfigūraciniai burtažodžiai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 382
 • Lytis: Moteris
 • You loved me and I froze in time
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Išklausiusi net 5 jaunesnių mokinių, profesorė buvo patenkinta tuo, kad ir pirmakursiai bei antrakursiai kažką žino.
- Ką gi. Nesitikėjau, kad tokius burtažodžius žino tokie jauni burtininkai. - tarstelėjo Vivien ir pažvelgė į Emillia. - Panelė, rodyti kaip veikia burtažodis, tinkamai jo neišmokus, nepatartina. Žinokite tai. - šyptelėjo profesorė, taip pat ji Varno Nago mokinei tarstelėjo, kad tie burtažodžiai nėra svarbūs. - Pakalbėkime dabar apie 3 svarbiausius burtažodžius. Tai Colipius, Andertum ir Greio Bartet. - Vivien užrašė šiuos 3 burtažodžius ant lentos. - Jums apie juos detaliau papasakosiu. Colipius burtažodį visai neseniai išrado nežinoma aurorė. Teigiama, jog jai reikėjo išsiųsti svarbų laišką į Magijos Ministeriją, tačiau ji neturėjo rašalo, tad ji sugebėjo per kelias minutes sukurti šį burtažodį ir paversti pirmą pasitaikiusią gėlę rašalu. Andertum burtažodį sukūrė dar 18 amžiuje magas - alpinistas Boržua de Gaverto. Burtažodžio sukūrimas buvo gan spontaniškas ir netikėtas reiškinys. Magas kopdamas į Pirino kalnus Bulgarijoje, paslydo ir vos neatsitrenkė į akmenuotą aštrią kalno dalį. Šis burtažodis jį išgelbėjo. Greio Bartet burtažodį sukūrė Amina Revertes, prieš kelis šimtmečius, kai jos gimtojoje Aliaskoje įsitvirtino juodieji magai ir pradėjo viską naikinti. Šio burtažodžio pagalba moteriškė išgelbėjo visą miestą. Manau visi girdėjo. O dabar susiesiu pamoką su istoriją. Papasakokite ką žinote apie Boržua de Gaverto ir Amina Revertes.

[Už vieno iš jų aprašymą duodu 1 tašką.]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • IV kursas
 • *
 • 252
 • Taškai: 77
 • nothing is bigger than family ♥
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
Daniela, pasiklausiusi apie tris burtažodžius, kurių gyvenime nebuvo girdėjusi {kaip jie gali būti svarbiausi?}, apsidžiaugė, kad bent ką žino - ji buvo daug ką skaičiusi apie de Gaverto. Amina Revertes Klastuolei pasirodė herojiškesnė, tačiau ji visai nenutuokė apie tą Aliaskos damą.
- Deja, apie Revertes nelabai ką žinau, bet apie Boržua de Gaverto galiu daug ką papasakoti. Jis gimė   ankstyvame Paryžiuje, neturtingų muzikantų šeimoje. Jis buvo tarsi "juoda avis" ar "balta varna" savo šeimoje, nes buvo ambicingas ir sportiškas. Jis greitai išgarsėjo ir žiobarų, ir burtininkų pasauliuose ir tapo garsiu alpinistu bei polo žaidėju. Mirė 19 amžiaus pradžioje Bolivijoje, tiesa, labai ironiškai - nukritęs nuo kopėčių, - Daniela žinojo, kad tai nejuokinga, bet šyptelėjo tik profesorei. Supratus, kad galėjo pasirodyti kitaip, surimtėjo ir vėl užsisklendė, laukdama kitų istorijų. Tuo pat metu prisiminė, iš kur visa tai žino. Tai jai pasakojo dvi senelės - apie žiobariškąją Boržua pusę mamos mama Silvija ir apie burtininką de Gaverto - tėvo mama Paula.

+1 taškas
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Merginukė džiaugėsi pataikiusi į teorinį pamokos klausimą. Profesorė užrašė tris burtažodžius ir trumpai pristatė kas juos išrado. Na, štai ir antrasis klausimas nuaidėjo per visą klasę. Ashley kaip ir norėjo jau kilstelti ranką, tačiau tai pirmiau padarė klastuolė. Palaukusi kol mergaitė pabaigs, drąsuolė vėl iškėlė ranką, o tada prabilo:
- Boržua de Gaverto gimė prancūzijoje 1794 m. Mama buvo  Mona de Gaverto - medicinos seselė, tėvas - Romuald de Gaverto, ūkininkas. Visą gyvenimą Boržua svajojo būti alpinistas ir sulaukus dvidešimt dviejų metų, jis užkopė į pirmąjį savo kalną - Melijų. Taip pat padėdavo tėvui ūkyje. Mirė septyniasdešimtaisiais savo gyvenimo metais. Vienišas. Ištiko širdies smūgis, - kiek pristojo ir toliau tęsė. - Amina Revertes gimė 1817 m. Aliaskoje. Tėvas - Simon Revertes, žurnalistas. Mama paliko mergaitė, kai jai buvo ketveri ir išvažiavo Amerikon. Gyveno Amina ganėtinai gerai. Nesiskundė. Dvidešimties ji pradėjo mokytojauti. Ten pat sutiko ir savo vyrą - Tom Kroan. Susilaukė dviejų mergyčių - Alisos ir Merės. Mirė keturiasdešimt septynerių, autoavarijoje, - baigusi rudaakė giliau įkvėpė ir toliau sau ramutėliausiai laukė.

+2 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • VI kursas
 • *
 • 558
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
- Gerai, tai mano klaida, aš blogai panaudojau burtažodį. - gan rimtai pasakė ir pradėjo klausytis Vivien pasakojimo. Klastuolei buvo labai nejauku ir gėda kai jinai apsikvailino prieš visą klasę. Taip susigalvojus Emillia nukrypo nuo temos, ir stengėsi profesorės klausytis toliau. Po Vivien pasakojimo, Emilllia netgi nebūtų pagalvojusi, kad bus taip lengva atsakyti. Kitose pamokose būdavo daug sunkesni klausimai.
- Amina Revertes, ši moteris gimė 1769 m. gegužės 12 dieną Prancūzijoje, Marselyje. Ji ten augo iki septynerių metų, bet po to persikraustė gyventi į Latviją, nes Prancūzijoje buvo badas ir karas. Latvijoje jinai gyveno iki 16 metų. Ten, mokykloje ji sutiko savo pirmąją meilę - iš Aliaskos atvykusį mokinį Jaime. Baigusi mokyklą, Amina kartu su Jaime išvyko gyventi į Aliaską. Aliaskoje Amina baigė universitetą ir dirbo mokytoją iki juodųjų magų užpuolimo. Tada moteris padėjo visam savo miestui persikelti į Rusiją, pati irgi neliko Aliaskoje. Rusijoje susirado darbą vietinėje mokykloje, bei tyrė tos šalies magišką pasaulį. - Kiek nutilo klastuolė ir toliau pratęsė. - Boržua de Gaverto gimė Prancūzijoje 1741 m. paprastų žiobarų šeimoje, tėvai buvo labai nustebę jam gavus pakvietimą mokytis magijos mokykloje. Jo gyvenime nieko įdomaus nebuvo, kai jam buvo 30 metų, vyras tapo alpinistu kaip ir jo tėvai. Tada jis ir užkopė į savo pirmąjį kalną - Melijų. Po to paliko tokį darbą dėl savo vaikų ir žmonos. Kai jam sukako 50 metų, draugai jį įkalbėjo vėl užkopti ant kalno, deja užkopė nesėkmingai - neįveikęs net pusės kalno nukrito ir, nespėjęs pasinaudoti burtais, žuvo.

+2 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Tingiai įsilinkusi į transfigūracijos kabinetą prieš pat skambutį, Klarė įslydo į kėdę prie laisvo stalo. Profesorei pradėjus pamoką ji nepasididžiavo ir prisipylė didžiausią ant stalo rastą puodą arbatos. Kimšdama mėgstamą zefyrą apžvelgė kabinete esančius mokinius. Pažįstamų veidų beveik nebuvo. Ką jau kalbėti apie draugus. Vieni mažyliai..
Kažkada tokia buvo ir Klarė. Žinių trokštančiomis akimis sėdėdavo, ausys tiesiog gerdavo visas žinias. Dabar pamokos nebeatrodė tokios ypatingos. Tačiau žaliaakė grifė buvo šiokia tokia moksliukė.
Hogvarsto naujokams persistengiant ji tyliai šypsojosi. Jaunėlių atsakymai buvo persistengti, juokingi.
Jaunoji panelė Karter jau norėjo kelti ranką, parodyti šiek tiek daugiau dėmesio naujosios profesorės pamokai, tačiau ši šuoliavo pirmyn kosminiu greičiu, tarsi norėtų ką pradanginti.
Išklausiusi naują klausimą, kėlė ranką, kol sulaukė eilės prasižioti. Zefyro gabalėlį vos spėjo nuryti, nenorėdama parodyti nepagarbos profesorei. Kąsnis protestuodamas parodė nepagarbą ketvirtakursei ir užstrigo gerklėje, priversdamas šią prieš atsakant užsikosėti per visą kabinetą.
- Abu burtininkai - tiek de Gaverto, tiek Revertes, yra ispanų kilmės. Tiksliau abu yra kilė iš katalonų krašto. - Keturiolikmetė demonstravo žinias. - Jūsų pavardė byloja, kad pati galėtumėte būti kilusi iš katalonijos. - Šis faktas buvo tikrai ne į pamokos temą, bet ji nesusilaikė. Abu burtininkai labai stipraus katalonų transfigūracijos žinovo - Žizelio de Sensualio pasekėjai. Šis burtininkas užsiėmė tuo metu katalonų krašte uždrausta transfigūracija. Dauguma jo išradimų iki šiol nežinomi, o keli žinomi yra atkovoti iš vėlesnių laikų "pasisavinimo". Šios žinios yra pasiektos dėka katalonų aktyvistų, kurie tikisi garsinti savo kraštą, nuo seno žinomą neleidžiamos magijos laimėjimais. Tęsdami mokslininko darbą iš tiesų pasižymėjo tik jie. Kitų pasekėjų atradimai, tik "pasisavinimo", - ilgakasė ore rodė kabutes, - rezultatas.
Baigusi savo ispaniškos kultūros žinių demonstravimą ji akivaizdžiai atsigėrė dar arbatos, aiškiai parodydama, jog į klausimą nebuvo sunku atsakyti.

+2 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

 • VI kursas
 • *
 • 306
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Raudonplaukė Salazaro išpera
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Morgana jautėsi tarsi tikra išmintė, ji tiek daug žinojo apie visokius burtininkus! Kartasi pamanydavo, kad nuo tiek žinių gali ir galva sprogti. Mergaitė greitai išsitiesė ir pakėlusi ranką pradėjo kalbėti:
– Boržua de Gaverto gimė 1866m. negrynakraujų burtininkų šeimoje, Alpių kalnuose. Jis gyveno mažame kaimelyje pavadinimu "Alpės", orginalu, tiesa? Boržua nuo pat mažens mėgo laipioti kalnais ir nė kiek nepripažino raganiškos kilmės. Jam tai buvo visiška gėda, jis stengėsi pritapti prie paprastų kaimo žmogelių ir jam tai puikiai sekėsi, tačiau sėkmė netruko amžinai. Kartą kai jis laipiojo kalnais su savo mergele, de Gaverto paslydo. Jau žinote, kad jis nekentė savo šeimos ir kilmės, tačiau visada slapta mokėsi paprastos magijos, taigi tą akimirką kai Boržua paslydo jis pasinaudojo magija, kad išgelbėtų savo gyvybę. Tai pamačiusi jo mergelė, velniškai persigando ir viską papasakojo kaimelio gyventojams. Šie netrukus ištrėmė šeimą, ir nuo to laiko Boržua gyveno toli Ispanijoj atskiras ir vienišas bei niekada nesusilaukęs vaikų.
  O Amina Revertes buvo atšiauri ir kieta moteriškė, bet tuo pačiu ir gera. Amina gimė 1845m. per pačia didžiausią pūgą kuri tik buvo kilusi Aliaskoje, galbūt dėl to ji ir buvo atšiauri? Nežinosi, ji jau senai mirusi. – Morgana gūžtelėjo pečiais ir įkvėpė oro.– Ji dažniausiai būdavo atsiskyrusi nuo savo žmonių ir užsiminėdavo visokiais ritualais. Jau žinote, kad ji išgelbėjo visus žmones sukurdama burtažodį. Bet jūs tai pat nežinojote ir kodėl, ji tiesą sakant juos visus būtų palikusi likimo valiai ir pati pabėgusi. Bet Amina turėjo paslaptį labai giliai užslėptą, ši moteris buvo įsimylėjusi vaikiną ir nuo jo susilaukusi vaiko. Turbūt dabar klausiat kodėl ji nepasiėmė kartu tik jų? Dėl to nes ją privertė pasirinkti arba ji kartu su jais išgelbėja visą miestelį arba palieka juos ir gelbėjasi viena. Jos pasirinkimą žinote, po to laiko kai Amina išgelbėjo visą kaimelį ji daugiau niekur nebesirodė.

+2 taškai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Neprisijungęs Sem Interficio

 • II kursas
 • *
 • 33
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Berniukas buvo kaip naujai iškeptas. Grifiukas, kuris dar tik pradeda savo karjerą šioje mokykloje. Antroji diena, dar vakar čia atvyko, nemoka nei vieno burtažodžio, net buvo pabijojęs, jog jo lazdelė neveikia. Jei tik ne pirmasis draugas Fasiras, dar iki šiol nerimautų. Visada svarbu laikyti lazdelę jai skirtoje kišenėlėje pagalvojo, ir įsikišo lazdelę ten, kur jai ir vieta. Berniukas su plačia šypsena veide ir smalsiomis akutėmis ėjo į transfiguracijos pamoką. Nežinojo, kas tai per dalykas, tačiau Fasiras pasakė, jog joje reikės versti vienus daiktus kitais, arba gyvūnus į daiktus, arba atvirksčiai. Tiek apie tą pamoką berniukas naujokėlis ir težinojo Tikriausiai mokysimės transfiguracijos pagrindų, gi aš ir kiti mokiniai dar nieko nemokame, esame tik pirmakursiai! berniukas dar prieš pamokos pradžią įėjo į klasę. Nežinojo mokytojos vardo, tad nedrąsiai priėjo prie vieno iš apvalių medinių stalų. Berniukui atrodė gan įdomus klasės dizainas, spalvos buvo levandų, žalsvos bei melsvos atspalvių. Man čia taip gražu, viskas taip ramina, ant stalo buvo puodeliai ir arbatinukas, taip pat buvo galima rasti įvairių skanumynų. Oho, gal prieš pamoką čia buvo susėdę mokytojai ir gėrė arbatą? vaikinukas ir pats norėtų arbatos, tačiau nežinojo ar galima. Pagaliau prasidėjo pamoka. "Mano vardas Vivien la Querto" Vivien la Querto, transfiguracijos mokytoja, reiks nepamiršti, koks įdomus vardas, dar tokio nebuvau girdėjęs.. ai, reikia klausytis ką pasakoja. "Vaišinkitės arbata ir saldumynais" Wow, čia tai kietai! Kokia gera mokytoja! pagalvojo, besipildamas sau arbatos, taip pat pasiėmė keletą sausainių ir pasidėjo šalia. Atsigėrė gurkšnį, ir klausėsi, ką pasakos toliau. "Šiandien kalbėsime apie transfiguracinius burtažodžius" O! pagaliau pradės mums naujokams pasakoti pačius paprasčiausius pagrindus! nudžiugo berniukas, tačiau nustebo, kai paprašė vyresnių pasakyti po kelis burtažodžius. Gi aš nieko nemoku! Iš kur man išmokti pagrindus, jeigu pradėsime nuo pažengūsių? šiek tiek nustebo berniukas, ir atsigėrė arbatos. Na, tikriausiai man nieko nereikės kalbėti, tai galiu sau papusryčiauti, gi vis tiek aš nieko nemoku, o manęs kaip pirmakursio net neklausė dėl viso pikto pasidėjo pergamento lapą su plunksna šalia, jeigu reiktų ką nors užsirašyti. Klausėsi ką kiti kalba, kažkokia pirmakursė pabandė atsakyti nejaugi pirmakursė naujokė žino atsakymą? Iš kur? Gi mes dar net nepradėjom mokytis! tačiau ji daug nepasakė bent pabandė pagalvojęs, berniukas klausėsi toliau. Kažkokia mergaitė, kuri klasėje atrodė drąsiau, nei toji pirmokė, pradėjo vardinti burtažodžius Ji tikriausiai antrakursė, neveltui tiek daug žino, nejaugi pirmais mokslo metais, ją tiek daug išmokino? Turėsiu stipriai mokytis nusiteikęs darbingais berniukas kramsnojo sausainį, o kita ranka  ant pergamento rašėsi burtažodžius "Colipius- bet kokia gėlelė paverčiama rašalo buteliuku", "Silert- akmenį paverčia vandeniu" "Filiter- voratinklis pavirsta megztinuku" "Bolius- paverčia plunksną, kišeniniu laikrodžiu" "Squerto- medžio lapelį paverčia į vadovėlį, reikia galvoti apie dalyką, kurio vadovėlio norima", užsirašęs padėjo plunksną į jai skirtą vietą ir atsigėrė arbatos. Na ir protinga ta mergaitė, reikės paprašyti, gal padės mokytis Tada kažkoks pavargęs ir išraudonavęs berniukas, kurį matė per paskirstymą irgi pabandė atsakinėti, tačiau kažkodėl jis šūkavo per visą klasę burtažodžių pavadinimus Na ir kam tiek staugti? Visi mes tave girdim pagalvojo, tačiau nenorėjo jam nieko sakyti, būtų nemandagu. Paėmęs plunksną užsirašė "Andertum- suminkština betkokį objektą" "Greio Bartet- padeda pastatyti tiltelį, dydis priklauso nuo burtininko įgūdžių" "Katelus Venror- pataiso susivėlusią šukuoseną", oho kiek šiandien daug išmoksiu burtažodžių, gal net teks pasimokyti kai kuriuos iš jų, atrodo naudingi, nors aš dar nė vieno burtažodžio nemoku, teks pirma apsilankyti kerėjimo pamokoje, gal bent pagrindus išmokys, staiga Kolinas parodė burtažodį su plaukais Oho, jis moka kerėti! Ir iš kur pirmakursis jau tiek moka? Į mokyklą atvykome tik vakar, o šis jau svaidosi burtais, tikras talentas! berniukas net išsižiojo, tačiau greitai teko užčiaupti nasrus, o tai dar kas pagalvos, jog jis tikras keistuolis. Sekanti mergaitė atrodė vyresnė už jį, tikriausiai antrakursė. O ši irgi žinojo kelis, nejau nebus nė vieno vaiko, kuris nežino transfiguracijos burtažodžių? Ar čia Sem vienintelis toks netalentingas šioje klasėje? Teks berniukui slėptis po lapais, iš kur galėjo žinoti, jog į mokyklą turi atvykti viską jau žinodamas? Kodėl sekė stereotipą, kad į mokyklą vykstama mokytis, o ne maivytis prieš visus, kad jau atvykai išmokęs? Oj skaudžiai berniukui atsirūgs, negaus taškų, nes nieko nemoka, jo koledžas ant jo supyks, kad turi tokį netalentingą vaiką, o ką Sorenas pasakys? "Sem, mums gėda dėl tavo netalentingumo", berniuko mintys nuvestų jį į depresiją, tad šis nusprendė nepasiduoti. Na, gal greit išmoksiu ar kokioje kitoje pamokoje kiti nežinos, o aš ką nors žinosiu? nusprendė pasitikėti savimi. Paėmė plunksną, ir naujai pripildytas motyvacijos pradėjo rašytis "Iponium- kerai padeda sklandyti, burtininkas pakyla penkis- septynis metrus, trumpam laikui", "Centaurus- Burtas padeda regėjimui", net jei burtai nebuvo susiję su pamoka, jam vis tiek atrodė įdomūs ir juodaplaukis norėjo juos išmokti, gi turės stengtis stipriai, kad visus šiuos genijus pasivytų, visi viską moką ir visi viską žino. Gal bent Emilia nežinos ko nors? Irgi kažkaip žvalgėsi aplink, atrodė, lyg pirmą kart pamokoje buvusi. Bet ne, vaikinukas klydo, ji irgi žinojo burtažodį, tačiau bent su burimu jai nepasisekė. Atrodė, jog ji šiek tiek dėl to susigėdo, berniukas nenorėjo, jog ji nuliūstų, o kadangi sėdėjo prie vieno stalo, pažiūrėjo į ją ir pašnibždėjo.
- Nesijaudink, tu bent jau kažką burti gali, aš išvis nieko nemoku- draugiškai nusišypsojo berniukas, norėjo mergaitei pakelti nuotaiką, kuo laimingesni mokiniai pamokoje, tuo pats geriau jautėsi, atmosfera buvo šviesesnė. Aišku užsirašė "Aviforis- paverčia taikinį pauksčiu [Sunkus, gali iš pirmo karto nepavykti], pasirašė ir komentarą, jog žinotų. Kai daug vyresnė mokinė prabilo, berniukas įdėmiai klausėsi, gal pasakys kokių svarbių burtažodžių, gi ji čia viena viresniųjų. Tačiau viskas ką ji pasakė, buvo visokie pavertimai, iš kurių Sem nematė jokios naudos, nebent kritiniams atvėjams, tad juos praleido, gaila švaistyti popieriaus. Kažkodėl atrodo, jog antrokė geriau moka Transfiguraciją, nei ketvirtokė, keista šiek tiek susiraukė berniukas, na, bent jau ne visiems sekasi. Žinoma, tai mažai jį tepaguodė, mat jis šią pamoką nieko neišmoko, tik kelis užsirašytus burtažodžius, kuriuos ir įsiminti reikėjo, tikriausiai dabar nesugebėtų be lapo išvardinti nė pusės, o ir efektus tikriausiai sumaišytų. Mokytoja prabilo, "Ką gi, nesitikėjau, kad tokius burtažodžius žino tokie jauni burtininkai" Aha, aš irgi taip pagalvojau, mano metų arba vienais metais vyresni, o taip gerai moka, tikri talentai! mokytojos žodžiai paguodė berniukui širdį, bent jau pirmą dieną neturėjo viską žinoti. Su laiku išmoks, o dabar, klausėsi ką kalbėjo mokytoja. "Svarbiausi Colipius, Andertum ir Greio Bartet", o tada pasižymėjo mokytojas dėstomą informaciją apie kiekvieną. Oho, mes ir burtažodžių kilmę sužinojom? Kietai! Negaliu patikėti, jog vienu burtažodžiu ragana išgelbėjo visą miestą! Ot buvo apdovanota! Kokie įdomūs mokytojos pateikti faktai! berniukas klausėsi ausis ištempęs ir valgė šokoladinį saldainį. Reikia suvalgyti šokolado, padės mokytis save motyvavo juodaplaukis ir toliau klausėsi. "Papasakokite, ką žinote apie Boržua de Gaverto ir Amina Revertes" Ką? Dabar gali ir manęs paklausti? Aš gi nieko nežinau, gyvenime apie juos negirdėjau, o net nesakė, jog klausia tik vyresnių! berniukas šiek tiek nusiminė ir susigėdo Jei paklaus, ramiai pasakysiu, jog nežinau, gal stipriai nebaus berniuko širdelė stipriai plakė, o  šis klausėsi ką žino jo klasiokai, kurie atrodė labai talentingi. Pirmoji prakalbo Daniela, kuri labai daug papasakojo apie juos, berniukas mintyse prirašė mergaitę, prie labai protingų, tačiau jis pamatė, jog apie faktą, dėl burtininko mirties, ši išsišiepė, berniuko veidas iškrypo Ji juokiasi, kad kažkas mirė? Kokia sadistė! Neveltui klastūnė!, tada vėl prakalbo žavioji mergaitė, ji irgi labai daug žinojo! Kas čia per Boržua de Gaverto ir Amina Revertes? Visi juos žino, o aš? Nė negirdėjau! išplėtęs akis berniukas klausėsi, kaip visi detaliai pasakoja apie juos. Tai jie Prancūzai? Įdomu, tada prakalbo Emilia, atrodo pasijuto geriau, Sem džiaugėsi dėl jos, nenorėjo liūdinčios mergaitės klasėje. Ši irgi daug žinojo! Oho! Pasakojo, lyg pati gyvenusi tais laikais. Galiausiai prabilo antra iš vyresnių mokinių, ši pasakė, jog jie buvo Ispanų kilmės Tai jie Ispanai ar Prancūzai? Nieko nesuprantu, kaip kažkas galėjo sumaišyti Ispanus su Prancūzais? Jie net nepanašūs! Kažkas mokydamasis padarė didelę klaidą, gerai, jog neužsirašinėju, dar būčiau nesamonių prisirašęs, galiausiai prabilo Klastūnyno antrokė, neatrodė baisiai protinga, tačiau pirmas žvilgsnis gali būti klaidingas. Jai prabilus, berniuko nuomonė pasikeitė, mergaitė net aiškino profesorei, ko ši nežino! Arba ji apsimeta žiauriai protinga, arba ji proto bokštas! Sem jautėsi nejaukiai, visi žiūrėjo į jį, jis vienas dar nebandė atsakyti į klausimą.
- Aš.. Aš, nieko nežinau, nieko negirdėjau apie šiuos burtininkus- tyliu balsiuku berniukas prisipažino, atrodė labai liūdnas, vos ne ašaros tryško pro akis, vienas pats klasėje nieko nežinojo, o iš kur galėjo žinoti, tai jo tik pirmoji pamoka. O galbūt jau reikėjo atvykti išmokus? Gal buvo kokie nors namų darbai naujokams, ką reikėjo perskaityti arba išmokti, prieš atvykstant į mokyklą? Berniukui nieko nesupratus, šis tik sėdėjo ir gailėjosi, kad nenusprendė perskaityti knygų apie šią pamoką, prieš ateidamas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Sem Interficio »

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 382
 • Lytis: Moteris
 • You loved me and I froze in time
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
- Nieko tokio, jeigu daug ko nežinai. - paguodė Vivien pirmakursį grifą, o tada kreipėsi į kitus. - Džiugu matyti, kad skaitote knygas, o kai kurie net ir pasakė, kad pati esu kilusi iš katalonijos. Mano protėviai kilę iš ten. - šyptelėjo Vivien. - Matau, kad kai kurie iš jūsų jau nuobodžiauja. Manau, bus geriau, jeigu pereisime prie praktikos. Trumpai apie praktiką: Praktika vyks kambaryje iki pareikalavimo. Pavadinkime tai kliūčių ruožu. Parodysite savo gebėjimus naudotis burtų lazdelę pavojingose situacijose. Kiekvienas iš jūsų stovėsit ant skardžio, jums reikės iš ten pasiekti saugią zoną - "finišą". Kelias bus vienintelis: Turite nušokti nuo skardžio, kitaip nusileisti neįmanoma. Saugiai atsidurti ant žemės. Pereiti nedidelę pievelę bei priėjus plačią, sraunią ir gilią upę - pasistatyti tiltą bei pasiekti finišą. Leidžiu naudotis tik pamokoje minėtais burtažodžiais andertum bei greio bartet. Trečiakursiams ir vyresniems galios laiko apribojimas, taigi reikės pasistengti užduotį padaryti kuo greičiau. Tikiuosi, visi supratote. - nusišypsojo profesorė ir peržvelgė klasę, prisiminusi dar kai ką, papildė savo monologą. - Kliūtys bus tikros, jokių išimčių. Jeigu nespėsite pasinaudoti lazdelę ir/ar kerais - aš jums pagelbėsiu, tačiau nepiktnaudžiaukite tuo. - sukikeno.

((Forume iš šios temos niekur neišeisime. Kambarį iki pareikalavimo paminėsime čia pat, kadangi kliūčių ruožas reikalingas tik vienai pamokai.))

((Taškus už teoriją greitu metu visiems gavusiems surašysiu.))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vivien la Querto »