0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • *****
  • 711
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
-Informacija-
« Prieš 6 metus »
Svarbiausia informacija mokiniams

  • Pamokos RPG pranešimai turi būti rašomi lietuviškais rašmenimis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
  • Forume griežtai draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius, taip pat įvairius jų išvedžiojimus (pvz. tik dalį žodžio, „nukandant“ žodžio galūnę, dalį raidžių pakeičiant žvaigždutėmis ar kitais simboliais), kai iš konteksto yra aišku, koks žodis turėtas omenyje.
  • Pamokos RPG pranešimai turi būti rašomi trečiuoju asmeniu, būtuoju kartiniu laiku.
  • Pamokos RPG pranešimas turi būti ne trumpesnis, nei 600 simbolių (be tarpų).
  • Draudžiama rašyti keletą pranešimų iš eilės iš to pačio veikėjo, kai nėra praėjusi para nuo paskutinio pranešimo.
  • Pamokos RPG pranešimų skyryba:
    • Jūsų personažo mintys išskiriamos pasviruoju šriftu.
    • Visi burtažodžiai išskiriami paryškintu šriftu.
    • Žodžių pabrėžimas išskiriamas brūkšniu po jais.
    • Pokalbiai su kitais personažais išskiriami pagal visas lietuvių kalbos dialogo skyrybos taisykles.
  • RPG pamokų temose galite rašyti tik už savo personažą, t.y., negalite aprašyti kito dalyvaujančio pamokoje veikėjo minčių, jo reakcijos į jūsų paleistus kerus, ar atsakymo į jūsų žodžius. Kiekvienas kuriame savo personažą ir už jį esame atsakingi tik patys.
  • RPG pamokų temose aprašinėti, kaip veikėjas eina į klasę ar vėluoja, galima tik prisiminimo forma.
  • Pamokos RPG pranešimuose negali būti minimi jokie vulgarūs ar ne visoms amžiaus grupėms skirti dalykai.
  • Pamokos gali būti RPG ir laisvojo stilių.
  • Laisvojo stiliaus pamokoje gali būti iki 5 teorinių klausimų. RPG stiliaus pamokoje iki 2 teorinių klausimų.
  • Pamokoje galima gauti iki 14 taškų. 4 už teorinę ir 10 už praktinę dalį.
  • Pamokų vertinimas:
    • Teorinės dalies vertinimas:
      Pamokoje už atsakymą į vieną teorinį klausimą galima gauti nuo 0 iki 2 taškų:
      • 0 taškų – jei į teorijos klausimą atsakyta neteisingai.
      • 1 taškas – jei į teorijos klausimą atsakyta iš dalies teisingai.
      • 2 taškai – jei į teorijos klausimą atsakyta teisingai.
    • Praktinės dalies vertinimas:
      • Už vienos pamokos praktinę dalį (nepriklausomai nuo to, kiek praktikos užduočių atliekama) mokinys gali būti įvertintas maksimaliai iki 10 taškų
  • Už pasikartojančius atsakymus pamokos teorinėje dalyje taškai nebus skiriami.
  • Atliekamose namų darbų užduotyse negalima minėti forume egzistuojančių personažų vardų, koledžų ar koledžų simbolikos minint, jog tai susiję su koledžu, nebent profesoriaus užduotis reikalauja kitaip. Apie atliktas arba tuo metu daromas namų darbų užduotis taip pat nepatartina diskutuoti viešai matomose vietose, tokiose kaip Pelėdynas, nes tai darbus tikrinančiam profesoriui gali sukelti neaiškumų, įtarimų ar paprasčiausiai jį klaidinti.
  • Vertinimų lentelė:
    • Nuostabiai (N) - 9-10 taškų.
    • Geriau nei tikėtasi (G) - 7-8 taškai.
    • Vidutiniškai (V) - 5-6 taškai.
    • Prastai (P) - 3-4 taškai.
    • Siaubingai (S) - 1-2 taškai.
    • Trolis (T) - 0 taškų.
  • Jei manote, kad Jūsų pamokos ar namų darbas buvo įvertintas nekorektiškai, dėl to reikia kreiptis į atsakingus asmenis pagal nustatytą tvarką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Rosemarie Mortimer »

I wish I told a different tale

*

4574

Ats: MGP skelbimų lenta
« Atsakymas #1 Prieš 6 metus »
Rosemarie Mortimer pranešimas

Sveiki,
taip jau susiklostė, kad magiškųjų gyvūnų priežiūros klasės (kiemo?) priešaky dabar išvysti galėsite mane, tad tikiuosi, kad nepatingėsite pramankštinti kojų ir aplankyti būsimų MGP pamokų.

Na, o čionai raste tik dvi taisykles (na, tris, jei savo mintyse įskaičiuosite punktą „laikytis visų nurodytų taisyklių“ haha). O jos būtų tokios:
  • Į pamokas ateiti tik įdėmiai perskaičius ir susipažinus su visomis forumo taisyklėmis.
  • Pamokose bei namų darbuose nerodyti, neskleisti, neskatinti neapykantos, taip pat jokiais kitais būdais nespinduliuoti savo piktų minčių (tai galioja kalbant apie ne su RPG susaistytus įvykius). Paprasčiau sakant, pranešimuose bei namų darbuose nerašyti, kaip stipriai ko nors nekenčiat, nemėgstat, menkinat ir panašiai.
Be abejo, yra visokių charakterių ir jei konfliktai vyksta tarp veikėjų, tuomet pirmyn, darykit viską, sakykit viską, kas priklauso jūsų kuriamai istorijai. Bet kadangi atskirti jūsų personažų elgesį nuo jūsų asmeninio mąstymo yra ganėtinai sunku, todėl, jog nepasitaikytų, kad ne taip suprasčiau, geriau iš anksto mane informuokite, jei pamokoj planuojat kokias nors dramas.
O šiaip turite visas galimybes elgtis kaip tik norit, prisigalvot kvailysčių, išdaigų, nuotykių ar panašių dalykų, kurie praskaidrintų nuobodžią mokinio kasdienybę.

Vertinimas turbūt jau visiems puikiai pažįstamams, o jei iki šiol dar nebuvo, tai, žinoma, laikantis aukštėliau pateiktų taisyklių pirmo punkto, jau apžvelgtas forumo taisyklėse. Visi mokiniai vertinami pagal Švietimo departamento nustatytą tvarką.
Už praktikos darbą iki 10-ies taškų. Į šiuos taškus įeis:
a) minimalius reikalavimus atitinkantis darbo atlikimas [6t],
b) taisyklingumas [1t],
c) originalumas/ kūrybingumas [1t],
d) darbo apimtis [1t],
e) temos išpildymas užduotyje [1t].

Taip pat karts nuo karto pasitikrinkite, ar po jūsų post'ais nebus palikta kokia nors pastabėlė, o jei bus, tokiu atveju būtų gerai, kad, atsižvelgiant į jos turinį, būtų pataisyta tai, kas buvo negerai.

Į areštus versti eiti tikrai neversiu, nes visgi tai taip pat RPG bei reikalauja ir laiko, ir pastangų, ir dar noro. O jei tas noras netrykšta fontanais, tai ir gaunasi tik šnipštas. Todėl geriau pas mane kreipkitės iš anksto tie, kurie to arešto nori kaip RPG ir kaip tam tikro punkto jų personažų biografijoje.
Taip pat pas mane galite kreiptis ir tie, kurie tiesiog nori RPG su manim ((reklama time heh)). Mano erdvė atvira visiems, tad maloniai laukiu, ką nors tikrai sugalvotume.

O jei ne, tuomet susitiksim pamokose :)

P.S. Jei kyla klausimų arba norite ko nors pasiteirauti, visuomet laukiu pelėdų su laiškais asmeninėse žinutėse.

Jordanas de Balzakas pranešimas

Sveiki gyvi,
sveikinu visus su naujų mokslo metų pradžia ir džiaugiuosi pranešdamas, kad šiemet šią nuostabią pamoką - MGP - jums vesiu aš. Šiek tiek pacituosiu Rosemarie postą, kadangi nematau esmės tą patį perrašinėti kitaip.
Citata
Šiaip ar taip, be didelių ir tikriausiai nieko per daug nedominančių įžangų pasakysiu, kad pas mane galėsite rasti tik dvi taisykles (na, tris, jei savo mintyse įskaičiuosite punktą „laikytis visų nurodytų taisyklių“ haha). O jos būtų tokios:
  • Į pamokas ateiti tik įdėmiai perskaičius ir susipažinus su visomis forumo taisyklėmis.
  • Pamokose bei namų darbuose nerodyti, neskleisti, neskatinti neapykantos, taip pat jokiais kitais būdais nespinduliuoti savo piktų minčių (tai galioja kalbant apie ne su RPG susaistytus įvykius). Paprasčiau sakant, pranešimuose bei namų darbuose nerašyti, kaip stipriai ko nors nekenčiat, nemėgstat, menkinat ir panašiai.
Be abejo, yra visokių charakterių ir jei konfliktai vyksta tarp veikėjų, tuomet pirmyn, darykit viską, sakykit viską, kas priklauso jūsų kuriamai istorijai. Bet kadangi atskirti jūsų personažų elgesį nuo jūsų asmeninio mąstymo yra ganėtinai sunku, todėl, jog nepasitaikytų, kad ne taip suprasčiau, geriau iš anksto mane informuokite, jei pamokoj planuojat kokias nors dramas.
O šiaip turite visas galimybes elgtis kaip tik norit, prisigalvot kvailysčių, išdaigų, nuotykių ar panašių dalykų, kurie praskaidrintų nuobodžią mokinio kasdienybę.

Dėl pamokų. Šiemet, kaip įprasta 3, pamokos bus trijų skirtingų kategorijų:
Pirmoji: įprastinė RPG stiliaus pamoka.
Antroji: integruota pamoka
Trečioji: laisvojo stiliaus.

Vertinimas
Vertinimo sistema visiems puikiai žinoma ir yra aprašyta čia.

Dėl pastabų. Pastebėjau, jog ne visada atsižvelgiate į pastabas, kai šios parašomos po jūsų postu. Tad pranešu, kad šiemet jei gausite kokią pastabą po postu, apie tai pranešiu jums į A.Ž.

Taip pat norėčiau sužinoti ar norėtumėte, kad taškus už darbą pamokose skirčiau tada kai juos gaunate, o ne pasibaigus pamokai? Dalinkitės savo nuomone atsakymuose po šiuo postu arba į A.Ž.

Nesu įsitikinęs, tačiau įrašas gali būti pildomas.

Sėkmės besimokant ir iki pasimatymo pirmoje MGP pamokoje :)

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

  • Hileris
  • ****
  • 402
  • Lytis: Moteris
  • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Ats: MGP skelbimų lenta
« Atsakymas #2 Prieš 5 metus »
 Sveiki,

Kaip pastebėjote, praėjo vasara ir šį sezoną dėstysiu jums magiškų gyvūnų priežiūrą.
Ir kaip kiekvienais metais, skaitote taisykles (arba ne) ir galbūt jau jas atmintai žinote. Todėl bandysiu kuo glausčiau perpasakoti viską, ką jums reikia žinoti arba prisiminti:
PRIVALOMA LAIKYTIS VISŲ FORUMO TAISYKLIŲ.

UŽSIRAŠYTI Į PAMOKĄ NEREIKIA.
JEI PAMOKA PRASIDĖJO, RAŠOTE TAIP, KAD BUVOTE NUO PAT PAMOKOS PRADŽIOS.


Vertinimas išlieka toks pats:
Už praktikos darbą iki 10-ies taškų. Į šiuos taškus įeis:
a) minimalius reikalavimus atitinkantis darbo atlikimas [6t],
b) taisyklingumas [1t],
c) originalumas/ kūrybingumas [1t],
d) darbo apimtis [1t],
e) temos išpildymas užduotyje [1t].
Leisiu per pamokas dirbti grupelėmis (iki 3 žmonių), poromis arba po vieną – suteikta jums laisvė.

PASTABOS. Nepamirškite pasitikrinti savo postų - gali juose atsirasti pastaba ir pataisykite kas buvo blogai.

KONFLIKTAI JEI turite noro rašyti  – rašykit, tik perspėkite mane. Šiaip, ar taip, kas priklauso jūsų veikėjo istorijai – drąsiai tai vykdykite pamokose.
AREŠTAI.
Citata
Į areštus versti eiti tikrai neversiu, nes visgi tai taip pat RPG bei reikalauja ir laiko, ir pastangų, ir dar noro. O jei tas noras netrykšta fontanais, tai ir gaunasi tik šnipštas. Todėl geriau pas mane kreipkitės iš anksto tie, kurie to arešto nori kaip RPG ir kaip tam tikro punkto jų personažų biografijoje.

Norite kartu parašykite rpg?  Visados lauksiu pasiūlymų.

Jei ko nesupratote ar norite paklausti - rašykite man į až.

Tataigi, sveikinu su naujais mokslo metais ir laukiu jūsų pamokose.


*

Neprisijungęs Isabella Makdak

  • Burtininkė
  • ***
  • 29
  • Lytis: Moteris
Ats: MGP skelbimų lenta
« Atsakymas #3 Prieš 5 metus »
Sveikinu visus su naujais mokslo metais. Šį sezoną būsiu jūsų MGP profesorė, tad štai informacija, kaio vyks mano darbas:

Mano pamokos bus sudarytos iš teorijos dalies ir praktikos dalies, galiu pravesti ir laisvojo stiliaus pamokų, arba išvis be teorijos dalies.

Laikykitės visų RPG taisyklių, stenkitės rašyti be klaidų. Pasinaudokite savo kūrybiškumu ir originalumu. Jei norite peštis, kelti šurmulį ar kitaip reikštis mano pamokoje, iš anksto turite man pranešti. Taip pat prašyčiau neįtraukti į kokius bajerius daugiau, nei dar vieną žmogų (iš viso max 2 mokiniai).

Po jūsų post'ais pastabas rašysiu tokia va spalva, tad retkarčiais nepamirškite patikrinkiti, ar po jūsų post'u nieko neparašiau. Dėl visa ko, gausite pelėdikę į pm, kad atkreiptumėte dėmesį.

Namų darbuose užduotis bus aiškiai išdėstyta, bet kilus klausimams - visada klauskite.

Taip pat - gerbiam profesorę ir jos darbą. Jokių pamokose ar namų darbuose patyčių iš jos, ar šios pamokos.

Sėkmės naujajame sezone!
Visi koledžai telpa viename žmoguje

*

Melijandra Julija Lorijan

Ats: MGP skelbimų lenta
« Atsakymas #4 Prieš 4 metus »
Sveiki, šiais mokslo metais dėstysiu jums magiškų gyvūnų priežiūrą.

VEIKĖJAI GALI KLYSTI, NEPAVERSKITE JŲ VUNDERKINDAIS.

TAŠKAI BUS ATIMAMI, JEI NEIŠTAISYSITE SAVO POSTŲ, KURIUOSE BUVO KLAIDŲ IR REIKĖJO JUOS IŠTAISYTI.


AREŠTAI: jei norite arešto rpg, prašom, rašykite  man į až, bet neversiu nieko eiti į areštus.

PRAŠYMAS: nekelkite per daug šumo ir tai neturi tapti mada ir susipažinkite su visomis forumo taisyklėmis

NAMŲ DARBAI: jei ko nesuprantate, rašykite man į až, laikykitės forumo taisyklių, neatskleiskite savo veikėjo vardo ir koledžo, per niekur nepraneškite, jog atlikote namų darbus - už tai prarasite taškus.

PASTABAS rašysiu šia spalva.

REGISTRUOTIS NEREIKIA.

*

Melijandra Julija Lorijan

Ats: MGP skelbimų lenta
« Atsakymas #5 Prieš 4 metus »
Sveiki,

I - ą magiškų gyvūnų priežiūros pamoką pratęsiu iki spalio 13 dienos. Tie, kurie dar neapsilankėte pamokoje, turite antrą šansą.
Ir - nedoublepostinkite.

*

Tristan

Ats: MGP skelbimų lenta
« Atsakymas #6 Prieš 4 metus »
Sveiki,
Kaip jau spėjote pastebėti iš paskelbtų profesorių sąrašo - magiškų gyvūnų priežiūrą jums vesiu aš.
Vėl nauji metai, nauji pranešimai skelbimų lentoje su taisyklių priminimais ir reikalavimais pamokose.

Pranešimai:
1. Pranešimų ilgis pamokos praktikoje (mano reikalavimas):
    Bent 2 pranešimai po 1200 simbolių
    arba
    Bent 3 pranešimai po 700 simbolių.
2. Pamokos vyksta lauke, šalia uždraustojo miško arba ežero - tai bus paminėta mano pirmame pamokos pranešime.
3. Po jūsų pranešimais pastabos bus rašomos raudona spalva.
4. Nebūkite enciklopedijomis, jūsų personažai turi pilną teisę klysti - galite išgąsdinti gyvūną, pateikti neteisingą atsakymą, užkliūti už kokio akmenuko ar medžio šaknies ir nugriūti ar panašiai.
5. Pranešimuose prašau pagarbiai elgtis su aplinkiniais. Tai ne kerėjimo pamokos, kur galite "netyčia" užleisti kerus į klasioką ir ne NiV pamokos, kur galite išvirti siera kvepiančią marmalynę, tačiau turite pilną teisę susipykti su profesoriumi arba kitais mokiniais (apie tai susitarkite iš anksto tarpusavyje).
6. Už kitus veikėjus, jeigu jie ne NPC (non-playable character) rašyti draudžiama.
7. Ne'double'postinkite. Palaukite bent 24 valandas nuo jūsų paskutinio pranešimo arba paprašykite kitų mokinių bei profesoriaus kažką parašyti pamokoje.
8. Į pamokas registruotis nereikia.

Pamokų vertinimas:
Praktinėje pamokos dalyje galite gauti iki 10 taškų. Maksimaliu balu vertinami pranešimai, kuriuose įvykdomi visi kriterijai:
   • Atliktas darbas (2 t.);
   • Įdomus ir originalus pranešimas (4 t.);
   • Laikomasi Forumo taisyklių (2 t.);
   • Pranešimų ilgis (reikalavimai nurodyti aukščiau) (2 t.).
[Įdomus ir originalus pranešimas - nepasikartojantis su kitais pranešimais darbas. Pavyzdžiui jei viename pranešime mokinys išgąsdina gyvūną, savo pranešime jo nebegąsdinkite, o susidraugaukite su juo ar panašiai.]

Namų darbų vertinimas:
1. Darbai, neatitinkantys užduoties reikalavimų AR darbai, kuriuos išsiduodate padarę  - vertinami troliu (0 taškų).
2. Namų darbų vertinimas:
    • Ilgis (2 t.)
    • Darbo atlikimas (4 t.)
    • Kitų reikalavimų įvykdymas (jeigu prašoma paminėti gyvūno pavadinimą ir išvaizdą, nepamirškite jų paminėti) (4 t.)

Kita informacija:
1. Arešto RPG reikia noro ir laiko, tad jei labai norite gauti areštą - rašykite man A.Ž., ten pasitarsime.
2. Pamokų ir namų darbų datos jau surašytos į tvarkaraštį, tačiau jos gali keistis.
3. Nesupratus pamokos ar namų darbo užduoties nebijokite parašyti man A.Ž., juk daug maloniau pasitikslinus ir gerai atlikus darbą gauti 10, nei savo nuojauta vadovaujantis padaryti klaidų ir gauti žemesnį pažymį.
4. Jeigu namų darbo komentaras dėl žemesnio pažymio jūsų netenkina - parašykite man, būtinai paaiškinsiu jūsų klaidas detaliau.
5. Ypač aktualu NAUJOKAMS - jeigu praleidote teorinę pamokos dalį, praktinėje nerašykite, kad ką tik atėjote. Geriau paminėkite, kad teorinės dalies metu snūduriavote ar veikėte kažką kito.

Jeigu kažką pamiršau paminėti, tai parašysiu naujame pranešime.

Gerų mokslo metų,
Magiškų Gyvūnų Priežiūros profesorius Tristanas Kadoganas


 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Tristan Cadogan »

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: MGP skelbimų lenta
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Lab,

tai taip išėjo, kad šį sezoną MGP dėstysiu aš. Vieni mane galbūt pažįsta iš bendrų Messenger grupių, Pelėdyno ar kokios kitos vietos, na, o su visais kitais (kurių nepažįstu) malonu susipažinti.

Taisyklių nepriminėsiu, nes veikiausiai jas žinote, na, o tie kurie jų nežino gali pasiskaityti:
čia;
čia;
ir čia.

Postai pamokose galės būti trijų rūšių (ar kaip čia būtų galima pavadinti):

3 postai 600 simbolių ilgio;
2 postai 1200 simbolių ilgio;
1 postas 3000 simbolių ilgio.


Jeigu kiltų bet kokių klausimų rašykite į asmenines žinutes pabandysiu kiek galėdamas aiškiau atsakyti. Taip pat rašydami žinutes pasistenkite mintis išdėstyti aiškiai.

Šiam kartui tiek žinių iš manęs, visą kitą informaciją bus keliama apačioje.

Gero vakaro, ryto, dienos ar kito paros meto
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: MGP skelbimų lenta
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Nors prie simbolių ir rodo, kad pasiekėte reikiamą ribą, bet taip gali nebūti po to kai jį paskelbsite. Tad patarčiau postą paskelbus jį nusikopijuoti ir įsiklijuoti į žinutės teksto laukelį ir pasižiūrėti kiek simbolių yra tada. Jeigu jie yra sulig reikiama riba arba virš jos tuomet postą palikite ramybėje, o jeigu ne, tuomet jį pataisykite.
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: MGP skelbimų lenta
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
Mitinių būtybių sąrašas

Šitas dalykas bus ir po pirmuoju antros pamokos postu
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

  • Burtininkas
  • ****
  • 260
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
 Sveikučiai! Šiais mokslo metais dėstysiu nebe transfigūraciją, o MGP. Tikiuosi, kad jums mano pamokos bus įdomesnės nei praėjusios.

 Štai keletas dalykų, kuriuos jums reikia žinoti:
1. Laikykitės visų RPG rašymo taisyklių(taisyklės yra čia).
2. Jeigu per pamoką planuojate pyktis, surengti varlių ar gyvūnų ataką būkit malonūs praneškit. Man reikės tam pasiruošti.
3. Pastabas rašysiu purpurine spalva, tad patikrinkite ar po jūsų post šios spalvos nėra.
4. Praktikoje įvertinimą rašysiu ne tik už užduoties atikimą, bet ir už kūrybiškumą( tai yra vertinimas susidės iš užduoties atlikimo ir kūrybiškumo bei įdomumo jūsų post'e)
5. Už skyrybos klaidas tikrai nebausiu tik, prašau, vartokite lietuviškas rašmenis.
6. Labai nepykite ant Rafaelio jei jis supyks, nužiūrės ar aprėks jus.

Taigi kaip ir viskas. Lauksiu jūsų savo pamokose!
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

  • Burtininkas
  • ****
  • 260
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Sigurd Eddi Hallgrimsson

  • Burtininkas
  • ****
  • 413
  • Lytis: Moteris
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Sveiki visi!

Anksčiau ar vėliau visiems tenka išbandyti profesoriaus kėdę, tad šį kartą atėjo mano eilė. Šį sezoną dėstysiu  MGP ir stengsiuosi jus nustebinti.
Rašydami pamokose laikykitės RPG rašymo taisyklių, skaitykite, kas bus parašyta po pirmu pamokos postu šia spalva. Taip pat dažniausiai reikalausiu trijų postų. Vertinsiu ne tik kiek jų bus, bet ir už originalumą, kadangi pamokose tikrai leisiu šėlti (vis dėlto būtų gerai, kad perspėtumėte dėl planuojamų išdaigų asmenine žinute (čia arba Discord)). Planuoju sukurti tris pamokas.
Namų darbai bus penki, bet nesitikėkite, kad iš karto juos įvertinsiu  :D

Taigi, rodos, paminėjau pagrindinius dalykus. Susitiksime pamokose!

*

Neprisijungęs Sigurd Eddi Hallgrimsson

  • Burtininkas
  • ****
  • 413
  • Lytis: Moteris
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Sveiki visi. Šį sezoną aš ir vėl dėstysiu jums magiškųjų gyvūnų priežiūrą. Taisyklės bei kiti pastebėjimai, kurie yra išvardinti aukščiau esančiame poste, nesikeičia. Tik primenu, kad išdaigos pamokose visada laukiamos (būtų, gerai, kad norėdami ypač pašėlti, parašytumėte man).


Susitiksime pamokose!

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

  • Burtininkas
  • ****
  • 260
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Sveiki. Šį sezoną dėstysiu magiškų gyvūnų priežiūrą. Taisyklės, tokios pat kaip ir anksčiau(jas galite rasti kiek aukščiau). Svarbiausia rašyti remiantis forumo taisyklėmis. Tikiuosi sutarsime, jei kas neaišku, rašykite.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr