0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

• Transfigūracijos profesorius
  • *
  • 483
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #90 Prieš 3 dienas »
Po jo atsakymų kurį laiką tvyrojo bjauri tyla. Ką ji dabar galvoja? Jaudinosi Auris. O jei kam nors papasakos apie tai, ką regėjo. O jei pradės kamantinėti Alaną? Gal jis ir nieko nesakys. Tikriausiai nieko. Nei jis norėtų apie tą parką kalbėti nei ką.
Kad ir kaip troško nutraukti tą tylą, kuri tiesiog zvimbė ausyse nieko nesakė. Manė, kad jo žodžiai dabar skambėtų kaip koks pasiteisinimas ar ką. Tegu pati pasidaro išvadas. Ir Erka pagaliau nutraukė tylumą priversdama jį nusišypsoti.
- O taip. Prisimenu. Kur ten neprisiminsi tos nakties. - Taip. Tą keistą naktį, beveik paryčiais jis ir Erka iš tikrųjų užmezgė kažką panašaus į draugystę. Tikriausiai taip reikėtų jų ryšį pavadinti. Tą kartą pažadėjo jai rūpintis merginos gyvūnais ir nuo tada jų bendravimas pasikeitė.
- Gerai jau, nesu senas. Bet tada, kai su tais žmonėm susidėjau buvau tavo metų. Todėl ir sakau, kad buvau labai jaunas. - Pabaigė jis. O Erka toliau apie tai nieko nesakė. Ir gerai. Tegu pamiršta viską. Ir visgi Auris manė, kad reiktų dar kažką pasakyti ta tema. Galutinai padėti tašką.
- Erka, Mano gyvenimas seniau buvo tikrai ne toks, kaip dabar. Bet tai praeitis. Žinoma, tai, ką matei Alano mintyse vyko neseniai. Nesididžiuoju tuo, ką tu matei. Tiesiog tada neturėjau kito pasirinkimo. Su tais žmonėmis viskas baigta. Jie nėra mano gyvenimo dalis. O tu pamiršk tai, ką matei. - Lengva pasakyti pamiršk. Na, bet gal ji matė nedaug. Ir nebegalvos apie tą reikalą. Auris manė, kad gerai padarė atsakydamas į merginos klausimus. Gal nepasakojo visų detalių, bet kalbėjosi su ja atvirai. Jei būtų išvaręs Erką iš kabineto tik pakurstytų ją ko nors prisigalvoti.
- Ak, tai su nuodų ir vaistų profesore labai paprasta istorija. Mes su Dori metam rūkyti. O tas, kas užsirūko turi padaryti užduotį. Tai aš ir įvykdžiau saviškę. - Paaiškino Senkleris. Eilinį kartą prikrėtei kvailysčių. Pridūrė mintyse.