0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

  • VI kursas
  • *
  • 308
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Raudonplaukė Salazaro išpera
Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #15 Prieš 6 metus »
Blondingas kruptelėjo išgirdęs žodžių junginį ,,Hogvartso Transfigūracijos mokytoja". Jo veido išraiška kiek pasikeitė, tačiau to nepastebėjo moteris, rodės ši buvo susižavėjusi Jokūbu.
-Profesorė, sakot...- jis kiek prisimerkė. Vivien atrodė kaip mokinukė, bet buvo mokytoja, tas nustebino vaikiną.-Atleiskit, kad nepristačiau ankščiau. Pasielgiau labai nemandagiai. Aš Ridlis.
Bėglys nedrįso pasakyti savo pirmojo, visiems žinomo vardo, o tuo labiau pavardės Hogvarsto profesorei. Jis pakėlė ranką ir kiek sušiaušė šviesius plaukus. Netrukus Jokūbui kilo idėja.
-Gal galėčiau jums padėti surasti tą rožę? Pats pasiklydau čia, o išėjimo niekaip nerandu, tai galvoju, gal aš padėčiau jums, o jūs padėtumėte man. Tai pat tai būtų puiki prota artimiau susipažinti, ar ne, Vivien?
Jokūbas tyliai sukikeno meiliai žvelgdamas į rudaplaukę. 
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Vivien la Querto

Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #16 Prieš 6 metus »
- Taip, profesorė. - Sukikeno. - Daugelis mano, kad esu vis dar mokinė. Gaila, jie klysta. - Nusijuokė. - Ridlis? Visai kaip Tomas Ridlis... Valdovas Voldemortas... Tikiuosi, neesat jo giminaitis, ponaiti Ridli? - Šiek tiek atsitraukė. - Padėti? Na neatsisakyčiau pagalbos. Mama prašė kuo greičiau išsiųsti jai šio reto augalo žiedlapiu. - Prisiminė ko čia atėjo. Trumpam buvo net pamiršusi ką veikia labirinte. - Padėsiu jums surasti išėjimą. Sutinku su tokiais mainais. - Nusišypsojo į ją meiliai žvelgiančiam blondinui. Abejoju, kad juo verta pasitikėti. Tuolab Ridlis. Neabejoju, kad jis tikrai to, kurio nevalia minėti giminaitis. Bet gal bus iš jo kokia nors nauda ieškant gėlės. Girdėjau, kad labirintas pakankamai didelis.

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

  • VI kursas
  • *
  • 308
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Raudonplaukė Salazaro išpera
Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #17 Prieš 6 metus »
  Jokūbas kiek susiraukė išgirdęs Voldemorto vardą. „Ar ji tokia kvaila, ar tokia apsimeta?“ - jis pašaipiai pagalvojo, bet vietoje to, jis plačiai nusišypsojo ir atsakė:
-Ne, Vivien, nesu jo giminaitis. Net nesu į jį panašus. Nors gal?- blondinas apsimestinai susimąstė ir tada vėl nusijuokė.- Ridlis - tai mano vardas. Galite nesijaudinti.-jis sučiaupė lūpas, žaismingai ir net kiek baugiai žvilgtelėjo į merginą.- Kur eisime?
   Blondinas susikišo rankas į kelnių kišenes ir pažvelgė į juodų kerzų nosis. Jis pastebėjo, kaip mokytojos veidas pasikeitė ištarus antrą vardą. Rudaplaukė tapo įtaresnė, vien dėl to Voldemorto. „Jei ji supras kažką daugiau turėsiu ją pašalinti, bet prieš tai, gal kiek pažaisti?“ - Jokūbas susimąstė. Ši mergina keistai jį traukė prie savęs, bet jis nežinojo kodėl.
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Vivien la Querto

Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #18 Prieš 6 metus »
- Tada šaunu. - Nusišypsojo. Visgi šiuo vaikinuku ji vis dar nepasitiki. Buvo pasiruošusi bet kurią akimirką gintis. Ji nebijojo būti užpulta. Biobetonse ji išmoko apsiginti nuo priešų. Tas vaikinas buvo labai, labai įtartinas, tad vienoje iš rankovių jauna moteris tvirtai laikė suspaudusi lazdelę. Rudaplaukė nuėjo tolyn į labirintą ieškoti rožės. Nejau ji retesnė nei maniau? atsiduso. Staiga pajuto mažytį žemės drebėjimą. Tai buvo gan keistas reiškinys, tačiau profesorė nekreipė dėmesio. Viskas juk bus gerai, tiesa? jau pati buvo neįsitikinusi savo drąsa ir protu. Tačiau nepasidavė. Ji tvirta, protinga ir sumani moteris, kuri sugeba apsiginti ir jos neturi gąsdinti mažytis žemės drebėjimas.

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

  • VI kursas
  • *
  • 308
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Raudonplaukė Salazaro išpera
Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #19 Prieš 6 metus »
   Ridlis ėjo lėtai su maža dailia šypsenėle veide. Vaikinas nė neatkreipė dėmesio, kai po kojomis pradėjo drebėti žemė. Tai buvo menkniekis nevertas jo minčių ir dėmesio. Šiuo metu jo galvoje buvo tik Vivien. Ta moteris neturėjo nieko išsiskiriančio nuo kitų moterų, kurias jis buvo sutikęs, bet keistai traukė blondiną. Galbūt Vivien ir turėjo kažką išskiriančio ar ypatingo joje, tačiau Jokūbas to dar nepastebėjo. Vaikinas susimąstęs pakėlė galvą ir pažvelgė į ją. Vivien nebuvo nė kiek nepasikeitusi po praeito karto, kai jis ją nužvelgė. Nebent galbūt labiau įsitempusi ir susiraukusi bandydama ieškoti rožės. "Ji daili, tikrai, tačiau tas jos grožis neatima žado. Ką ji tokio turi savyje?"- vaikinas vis dar žvelgė į ją keistu žvilgsniu, jo nenuleido net ir tada, kai moteris atkreipė dėmesį.   
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Vivien la Querto

Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #20 Prieš 6 metus »
Rudaplaukė jautė kaip jis stebi ją. Tai, žinoma, buvo nemalonu ir Viv atsisuko į Ridlį. - Žinai, tavo žvilgsnis tuoj perskros mane kiaurai. - Šyptelėjo mėlynakiui. Ji nujautė, kad kažkuo patraukė jaunuolio dėmesį. Turbūt jis mąsto apie tai, kad aš per jauna būti mokytoja pamąsčiusi nusprendė profesorė. Girdėjau praeitais metais buvo profesorė, kuri berods dabar mano bendraamžė, tad kas jį stebina? Nors neabejoju, kad jam visai nerūpi mokyklos reikalai ir jis mažai ką težino. nusisukusi nuo Jokūbo nužingsniavo toliau.
Vivien nudžiugo, kai vaivorykštinė rožė pagaliau buvo rasta. Padėkojusi vis dar paslaptingam Ridliui, profesorė išėjo iš labirinto ir padėjo tai padaryti blondinui. - Na štai. Tu padėjai man, aš padėjau tau. - Nusišypsojo. - Jau laikas, turiu eiti. Iki pasimatymo, Ridli. - Tarė ir atsisveikinusi su vaikinu nužingsniavo Hogvartso link.

*

Neprisijungęs Kyra Lilly Laurence

  • II kursas
  • *
  • 43
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I write, because nobody listen.
Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #21 Prieš 6 metus »
 Kyra šiandien atsikėlė gana anksti. Nenorėjusi būti pilyje, mergina greitai susišukavo savo juodus it anglis plaukus ir apsirengusi juodai išbėgo iš Varno Nago bendrojo kambario. Eidama pro didžiulius koridorius, raudonakė vis žvalgėsi. ,,Kad tik kas nepamatytų... Kad tik kad nepamatytų...” Pradėjo mintyse su savimi kalbėti Varniukė.
 Praėjus gana daug laiko, pirmakursė pagaliau pasiekė kiemą. Giliai įkvėpusi, vampyrė pradėjo eiti Uždraustojo Miško link. Lilly vis žvalgėsi į visas puses, ar jos kas nemato. Mergina kiek bijojo, kad ją gali kažkas pamatyti. Tačiau Kyra nebus Kyra, jeigu nesulaužys bent vienos taisyklės.
 Po kiek laiko juodaplaukė stovėjo prie Uždraustojo Miško. ,,Gal geriau neiti? O gal geriau eiti? Šaunu, Laurence, tu ir vėl pradėjai kalbėti su savimi.” Taip mergina stovėjo išties ilgai, kol pagaliau giliai įkvėpusi ji įžengė į miško teritoriją. ,,O jeigu mane išmes? Geriau jau eisiu atgal.” Apie tai pagalvojusi, Varniukė apsisuko ir jau ruošėsi eiti atgal. Staiga prieš jos akis atsirado rožių sienos. Jos buvo gana aukštos. Sienoje buvo įėjimas į kažkur. ,,Galiu prisiekti, kad jų čia nebuvo. Nebent man sklerozė.” Ilgai apie tai negalvojusi, Kyra priėjo prie rožių. Vampyrė bandė jas paliesti, tačiau vos palietus ją tarsi nudegino.
 -Piktžolės čia, o ne rožės,- sumurmėjusi Lilly priėjo prie to įėjimo, kuris buvo sienoje. Pažiūrėjusi tai į kairę, tai į dešinę, Varniukė jau suprato kas tai. Tai buvo labirintas. Plačiai išsišiepusi, pirmakursė įėjo į labirinto vidų ir pasuko į dešinę.
 Mergina su ryškiai raudonomis akimis po labirintą klaidžiojo išties ilgai, kol pagaliau suprato, kad pasiklydo ir vargu ar kažkada išeis iš jo.

*

Neprisijungęs Radagaskas fon Velnu

  • VI kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Nespręsk apie žmogų iš kaukės - " Kaukių Meistras"
Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #22 Prieš 6 metus »
Velnu visai nakti nemiegojo, o bastėsi po pili, o kai jau ruošėsi grįžti į savo koledžo kambarį ir gulti miegoti, bent jau trumpam išvido einančia kažkur mergaitę. Jam tai pasirodė keista ir įtartina ir nusprendė pasekti ją. Grifui suveikė jo giminės instinktai, juk jie karta iš kartos buvo prėmijų medžiotojai: gaudė, žudė bei persekiojo įvairausio plauko monstrus.  Nors buvo antrakursis, bet per atostogas brolis jį jau buvo gerokai ištreniravęs persekioti padarus. Nusekė nepažįstamają iki pat uždraustojo miško į kažkokį labirintą iš rožių . Juk negalimą ten eiti, ir ką šiais laikais vaikai sau galvoje, nors aš ir pats kaip vaikas.  Rožės žydėjo ganėtinai gražiai, atrodė tarytum baltai ir raudonai. Mokynis vieną jų nuskinė, jis devėjo storas odinęs pirštinęs. Pasigrožėjas nekasdieniška akimirka, rožės žiedą atsargiai įdėjo atgal į krūmą.  Prisiminęs ko atėjo, puolė toliau ieškoti merginos. Ilgai tai netruko, mat išgirdo aikčiojimą ir pasipyktinimą rožėmis. Išsitraukė burtų lazdelę ir ištarė burtažodį:
- Lumos -  Šviesą apšvietė paaugle ir Velnu išvydo jos raudonas akys, kas tiksliai atitiko jo nuojautą, kad žmogus taip keistais nesielks.  Iš po kaunieriaus išlindo dvi gyvatės ir pyktai sušnypštė, greičiausiai nujausdamos kokią nors bėdą. - Neturėtum čia būti ir išviso čia uždrausta lankytis. Sek mane gal rasim kelią iš šio labirinto. - Atsargiu, bet giliomis akimis žvelgė į mergaite. Grifą kankino maža baimė, dėl to kairę ranką laikė įkišęs į kišenę, kur suspaudęs laikė peilio rankeną. Tikėjosi bet kokios reakcijos ar situacijos, net ir pačios blogiausios.

*

Neprisijungęs Kyra Lilly Laurence

  • II kursas
  • *
  • 43
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I write, because nobody listen.
Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #23 Prieš 6 metus »
 Varniukė stovėjo vietoje ir žvalgėsi, kur yra išėjimas. ,,Kodėl aš čia išvis ėjau? Nu kodėl?” Pradėjo savęs klausinėti juodaplaukė. Staiga mergina už savęs išgirdo žingsnius. ,,Va dabar man šakės.” Apie tai pagalvojusi, vampyrė giliai įkvėpė ir atsisuko į tą pusę, iš kurios girdėjosi žingsniai. Atsisukusi mergina nieko nepamatė. ,,Dabar man ir vaidentis pradės. Puiku.” Kyrą pasiekė tokia mintis. Tačiau ji greitai pasikeitė, nes iš už kampo išlindo vaikinas. Pagal Lilly jis buvo pirmakursis arba antrakursis. Nieko nelaukęs, vaikinukas priėjo prie raudonakės. Laurence pažiūrėjo tiesiai jam į akis, tačiau vos išgirdusi jo balsą ji jas nusuko.
 -Žinai, tu irgi negali čia būti. Tad negali man aiškinti,- suprunkštė juodaplaukė,- be to, aš jau žinau kur išėjimas. Jis... ten,- parodė dešine ranka į kairę pusę,- arba ten,- parodė kaire ranka į dešinę. Mergina stovėjo sukryžiavusi rankas ir žvalgėsi tai į kairę, tai į dešinę.
 -Gal tu jau eik, susirasiu išėjimą pati,- piktai pažiūrėjo į vaikinuką raudonakė. Vampyrė nuo jo nusisukusi lėtai pradėjo eiti į dešinę pusę. ,,Tu ne ten eini, Kyra, eik į kairę.” Pradėjo su savimi kalbėti Lilly. Greitai apsisukusi, mergina ėjo į kairę pusę.
,,Gal tu geriau niekur neik.” Mintyse iš savęs nusijuokė vampyrė ir vėl apsisuko. Priėjusi prie vaikino, Kyra pažiūrėjo į jį.
 -Žinai, aš nežinau kur eiti,- pavertusi akis pasakė pirmakursė.

*

Neprisijungęs Radagaskas fon Velnu

  • VI kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Nespręsk apie žmogų iš kaukės - " Kaukių Meistras"
Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #24 Prieš 6 metus »
Grifas puikiai matė, kaip mergina blaškos, nežinodama pati kur eiti. Bet kiek pasipyktino, jos pastaba, kad jam čia negalima būti:
- Aš gyvasis Hogvartso vaiduoklis, einu ten kur noriu ir paskui tai ką noriu ir lieku nepastebėtas. O tuo labiau aš į šią vieta pakliuvau per tavo kalte.  Nors neturėčiau, taip griežtai sakyt. - Bet nepažįstamoji atsisakė jo pagalbos ir bandė išeiti kažkokiu kitu keliu. - Jei tu iš tos pusės ir atėjai, tai nereiškia, kad ta kelią ir rasi, šis labirintas užburtas ir keičia vietą. Be to kiek skaičiau čia pilna spastų ir kitokių pavojų. Žinau kaip iš čia ateiti. Bet turiu viena sąlygą. - Garsiai nusijuokė nuo kilusios idėjos. - Klausai mano komandų ir kai liepsiu užsidenk akis rankomis, užsidenksi, kitu atvėju, busiu priverstas tave nukauti ir sugrusti į savo skrynute iki kol išgabensiu iš šio labirinto. Jei imsi panikuot arba reikšti savo valią, taip pat būsiu priverstas nukauti vardant tavo saugumo. Politika aiški?                       

*

Neprisijungęs Kyra Lilly Laurence

  • II kursas
  • *
  • 43
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I write, because nobody listen.
Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #25 Prieš 6 metus »
Varniukė vis vaikščiojo iš vienos vietos į kitą. Ji girdėjo kaip vaikinas kažką kalba, bet į beveik jo visus žodžius ji dėmesio nekreipė.
 -Aha. Iš tavęs gyvas vaiduoklis kaip iš manęs normalus žmogus,- sarkastiškai jam pasakė Kyra išgirdusi vos kelis jo žodžius.
 Galiausiai vampyrė priėjo prie vaikinuko ir atsistojo prieš jį. Pareiškusi kad nežino kur išėjimas, raudonakė pradėjo klausytis ką jis kalba. Išgirdusi paskutinius jo žodžius, Laurence susiraukė. ,,Skrynutė? Kokia dar skrynutė?”
 -Negali man nurodinėt. Be to aš į tavo tas skrynutes netilpsiu,- piktai atsakė Lilly,- ir patikėk, tu manęs tikrai nenukausi. Jeigu ir bandysi, gulėsi negyvas kraujo kalne,- leptelėjo juodaplaukė ir nusišypsojo,- arba išvesi mane iš čia be jokių savo dėžučių ir nukovimų, arba dievaži ieškosiuosi išėjimo pati,- vis dar šypsodamasi pridūrė Varniukė.

*

Neprisijungęs Radagaskas fon Velnu

  • VI kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Nespręsk apie žmogų iš kaukės - " Kaukių Meistras"
Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #26 Prieš 6 metus »
Velnu sulaukęs priekaištu lavinos ėmėsi desperacijos. Iš kišenės išsitraukė vieną maža buteliuką, lig tais kažkokio eliksyro meginį:
- Tikiuosi neprieštarausi, kad numalšinsiu troškulį? Labai gert noriu, smegenys baigia išdžiut. - Išgėrė skysti ir kiek palaukė, tada priėjo prie varniukės ir jai į veidą paputė. Iš jo burnos dvėlkė aštrus kvapas ir ėjo paslaptingą žalia miglą. Merginos galvą paskendo toje migloje ir užmigusi susmuko. - Atsiprašau, bet nieko kito nepalikai.  - Radagaskas nusiėmė nuo nugaros didžiulę savo skrynią.Paauglė pasirodė esanti labai lengva ir gležna. Tai gana lengvai ir gražiai ją įvertė į dėžę. Rodos joks žmogus joje netilptu, bet kūnas kažkur magiškai dingo.  Jis staigiai užvožė dankti ir raktu užrakino. Vienu mostu užsimetė atgal ant nugaros ir užsidėjas suvirintojo akinius ėmėsi darbo. Ėmė sprogdinti labirinto sienas ir skintis kelią į priekį.                                         
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Radagaskas fon Velnu »

*

Neprisijungęs Kyra Lilly Laurence

  • II kursas
  • *
  • 43
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I write, because nobody listen.
Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #27 Prieš 6 metus »
 Kyra stovėjo ir žiūrėjo ką daro vaikinas.
 -Aš tau siųlau geruoju,- piktai pasakė jam Laurence ir priėjo arčiau jo,- net nebandyk to daryti. Į dėžutes aš tikrai nenoriu,- pridūrė Varniukė ir piktai pažiūrėjo į nepažįstamąjį. Vos jam pareiškus jog jis ištroškęs, Lilly prisimerkusi jį stebėjo.
 Vaikinukui atsigėrus, vampyrė norėjo vėl jam prieštarauti dėl dėžutes. Tačiau pastebėjusi jog nepažįstamasis prieina gan arti, pirmakursė vėl susiraukė.
 -Tu tik paliesk mane ir aš tave nudėsiu,- vos pasakiusi šiuos žodžius, juodaplaukę pasiekė aštrus kvapas ir žalia migla. Laurence jau norėjo pulti vaikiną, bet vos pajudėjusi iš vietos, Kyra pajautė jog jau guli ant žemės. Netrukus viskas, ką ji matė tai tik buvo tamsa.
*
 Praėjo nemažai laiko. Varniukė atsimerkusi persigando. Visur buvo tamsu. Kyra nieko neįžiūrėjo. Raudonakė atsistojusi pradėjo dairytis. ,,Ot tas gyvatė, dabar dievaži jį nudėsiu.” Kalbėjosi su savimi Laurence ir vis vaikščiojo tai pirmyn, tai atgal.
 -Arba išleidi mane, arba tau bus blogai!- galiausiai neišlaikiusi surėkė juodaplaukė ir atsisėdo ant žemės. Prisitraukusi savo kojas prie savęs ir rankomis jas apsikabinus, pirmakursė pradėjo linguot į dešinę ir į kairę, laukdama kol vaikinas gražins ją į mišką.

*

Neprisijungęs Radagaskas fon Velnu

  • VI kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Nespręsk apie žmogų iš kaukės - " Kaukių Meistras"
Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #28 Prieš 6 metus »
Velnu ilgai darbavosi sprogdindamas ir padeginėdamas kiekvieną gyvatvore. Rodos mano veiklos pėdsaku dar ilgai bus pilna Hogvartse. Taip jis vargo kokias 3-2 valanddas  ir jau buvo velniškai pavargias. Saulė jau po truputi ėmė kilti. Eh, jau saulė kila, o  aš dar nepamiegojas. Kur čia pamiegot, reikėjo išviso niekur neit. Pagaliau gyvatvorės baigės, o  atsidurė kažkur Uždraustojo miško pamiškėje:
- Piu, pagaliau, iš čia jau žmogiškai ir į pili galima grįžt, bet velnias beveik visą amunicija išsprogdinau. Teks pirkt vėl.  - Nors pilis buvo nebetoli, bet antrakursis sumąstė atsiremti į medi pasidėjus šalia skrynia ir pamiegoti, bent pusvalandį. Pamiegojas jau kulniavo per kiema, kai prisiminė, kad kai ką pamiršo. Jam vis dar truko miego. - Eh. - Padėjo ant žemės skrynią šonu ir atidarė danktį. Paspirė nestipriai  į šona. Bet nebesulaukęs ar mergina iš tos dėžės išlis ar ne, užmigo atsirėmęs į skrinutę. Jam jau vis tiek buvo viskas vienodai ar kam nors užklius ar ne, bet jis mažiausiai be 5 valandų niekur iš vietos neis. Iš jo kaunieriaus išlindusios šildėsi dvi gyvatės. Viena nuodinga kita ne, bet abi buvo budrios tarytum sarginiai šunys.

*

Neprisijungęs Kyra Lilly Laurence

  • II kursas
  • *
  • 43
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I write, because nobody listen.
Ats: Rožių labirintas (keičiantis vietą)
« Atsakymas #29 Prieš 6 metus »
 Varniukė taip sėdėjo gana ilgai. Bet linguot taip ir nesiruošė sustot. Ji net nežinojo kiek dabar valandų ir kiek laiko ji čia sėdi. Mergina žinojo tik vieną, kada ji išeis iš čia, tikrai nudės tą vaikiną. Neiškentusi raudonakė atsistojo ir pradėjo vaikščiot iš vienos pusės, į kitą.
 Staiga kažkur toli pasirodė švieselė. Juodaplaukė jau suprato kas ten, todėl kiek įmanoma greičiau pradėjo bėgti link tos švieselės. Varniukė bėgo išties ilgai. Vos pasiekusi išėjimą iš tos dėžutės, Kyra vėl buvo lauke. Atrėmusi rankas į kelius, Lilly pradėjo giliai kvepuoti. Kiek pailsėjusi, Laurence pakėlė galvą. Vos pamačiusi kas prieš ją buvo, raudonakė išplėtė akis. Visas labirintas buvo išsprogdintas! Dabar juodaplaukė suprato kodėl vaikinas uždarė ją toje dėžėje, tačiau Lilly ant jo vistiek pyko. Supratusi jog jau rytas, o naktį Kyra net nemiegojo, Varniukė atsigulė ant samanų ir užmigo kokių šešių valandų miego.