0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • VI kursas
  • *
  • 294
  • Taškai:
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #105 Prieš 1 savaitę »
  Į aukas tiesiog skriejo kiaušiniai, kurių sparčiai mažėjo. Ar tik neteks eiti prašyti elfų dar kiaušinių? Na, tai nebūtų labai nuostabi idėja, nes tada aukos jau tikrai būtų spėjusios pasprukti. Nors tada turbūt atsirastų naujų. Pagalvojo voletinių plaukų savininkė. Ji metė vieną, antrą, trečią kiaušinį. Matė, kad Dori su Patrcija darė tą patį. Tiesa, dėl Patricijos prisijungimo ji nebuvo tokia laiminga, nes iki šiol manė, lad ji tėra labai pasipūtusi višta.
  Taip jai bemąstant ir mėtant kiaušiniu Erka išgirdo balsą. Labai greitai suprato kam jis priklausė. Tai buvo Auris. Kad jis tik mūsų nepastebėtų. Pagalvojo klastuolė bei atsiduso. Ji išties nenorėjo, kad Auris jas pastebėtų, bet tikrai ne dėl to, kad jai kliūtų, o dėl to, nes nenorėjo sugadinti visko kas tarp jų buvo nutikę. Ji juk visas atostogas pas jį praleido. Josbuvo tiesiog nuostabios ir Erka tikrai nenorėjo dabar jo nuvilti. Visą laiką prie jo ji stengėsi jokių išdaigų nekrėsti, tačiau jam nematant negalėjo visiškai užspausti savo klastuoliškos sielos, kuri visą tą laiką tūnojo jos viduje slėpdamasi. Erka greitai Dori ir Patricijai rankos mostu parodė, kad tylėtų bei liktų vietoje. Tikėjosi, kad Auris jų dar nepamatė, nes žinojo, kad jis jau buvo pakankamai arti.

*

Neprisijungęs Patricija Simoneti

  • VI kursas
  • *
  • 26
  • Taškai:
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #106 Prieš 1 savaitę »
Jos trys labai gražiai apkrikštijo visus mokinius pasipainiojusius kely. Patricijai žvilgtelėjus dėžėn paaiškėjo, kad šovinių liko ne per daugiausiai. Bet Dori jų padaugino.
- O tu gal ir turi galvą ant pečių. - Tyliai pasakė ir atsakančiai pasistengusi taikliai šveitė kiaušinuką į tą švilpę.
Niekas tikriausiai nebūtų pamanęs, kad visai neseniai tos dvi Klastuolės vos nepribaigė Grifės savo kerais. Kas būtų galėjęs pamanyti, kad jos pešėsi kaip reikiant, matydamas dabar taip vieningai svaidant kiaušinius. Patricija neįsivaizdavo kas bus vėliau. Kai ši pramogėlė visoms pabos. Bet ir nesvarstė apie tai ilgai. Dabar čia pat buvo dvi merginos pasiruošusios pašėlti. Taigi ji nesuko galvos dėl nieko daugiau.
O tada pasirodė mokytojas. Ir dar tas, kurio Patricija nemėgo. Jis išvaikė trijulės taikinius ir ėmėsi paieškų. Naivuolis. Negi mano, kad mes taip ir išeisim. Jai ir be Erkos ženklų buvo aišku, kad reikia tylėti. Ir gal viskas praeis. Nejau neturi ką veikti? Labai jau norėjosi šveisti kiaušinį į profesorių. Už tą laišką, kurį pasiuntė tėvams ir informavo juos dėl visų Patricijos nusižengimų ir klaikių pažymių. Bet tyliai tūnojo ir laukė, kol viskas pasibaigs.