0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #105 Prieš 1 metus »
  Į aukas tiesiog skriejo kiaušiniai, kurių sparčiai mažėjo. Ar tik neteks eiti prašyti elfų dar kiaušinių? Na, tai nebūtų labai nuostabi idėja, nes tada aukos jau tikrai būtų spėjusios pasprukti. Nors tada turbūt atsirastų naujų. Pagalvojo voletinių plaukų savininkė. Ji metė vieną, antrą, trečią kiaušinį. Matė, kad Dori su Patrcija darė tą patį. Tiesa, dėl Patricijos prisijungimo ji nebuvo tokia laiminga, nes iki šiol manė, lad ji tėra labai pasipūtusi višta.
  Taip jai bemąstant ir mėtant kiaušiniu Erka išgirdo balsą. Labai greitai suprato kam jis priklausė. Tai buvo Auris. Kad jis tik mūsų nepastebėtų. Pagalvojo klastuolė bei atsiduso. Ji išties nenorėjo, kad Auris jas pastebėtų, bet tikrai ne dėl to, kad jai kliūtų, o dėl to, nes nenorėjo sugadinti visko kas tarp jų buvo nutikę. Ji juk visas atostogas pas jį praleido. Josbuvo tiesiog nuostabios ir Erka tikrai nenorėjo dabar jo nuvilti. Visą laiką prie jo ji stengėsi jokių išdaigų nekrėsti, tačiau jam nematant negalėjo visiškai užspausti savo klastuoliškos sielos, kuri visą tą laiką tūnojo jos viduje slėpdamasi. Erka greitai Dori ir Patricijai rankos mostu parodė, kad tylėtų bei liktų vietoje. Tikėjosi, kad Auris jų dar nepamatė, nes žinojo, kad jis jau buvo pakankamai arti.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Patricijaa

Ats: Koridoriai
« Atsakymas #106 Prieš 1 metus »
Jos trys labai gražiai apkrikštijo visus mokinius pasipainiojusius kely. Patricijai žvilgtelėjus dėžėn paaiškėjo, kad šovinių liko ne per daugiausiai. Bet Dori jų padaugino.
- O tu gal ir turi galvą ant pečių. - Tyliai pasakė ir atsakančiai pasistengusi taikliai šveitė kiaušinuką į tą švilpę.
Niekas tikriausiai nebūtų pamanęs, kad visai neseniai tos dvi Klastuolės vos nepribaigė Grifės savo kerais. Kas būtų galėjęs pamanyti, kad jos pešėsi kaip reikiant, matydamas dabar taip vieningai svaidant kiaušinius. Patricija neįsivaizdavo kas bus vėliau. Kai ši pramogėlė visoms pabos. Bet ir nesvarstė apie tai ilgai. Dabar čia pat buvo dvi merginos pasiruošusios pašėlti. Taigi ji nesuko galvos dėl nieko daugiau.
O tada pasirodė mokytojas. Ir dar tas, kurio Patricija nemėgo. Jis išvaikė trijulės taikinius ir ėmėsi paieškų. Naivuolis. Negi mano, kad mes taip ir išeisim. Jai ir be Erkos ženklų buvo aišku, kad reikia tylėti. Ir gal viskas praeis. Nejau neturi ką veikti? Labai jau norėjosi šveisti kiaušinį į profesorių. Už tą laišką, kurį pasiuntė tėvams ir informavo juos dėl visų Patricijos nusižengimų ir klaikių pažymių. Bet tyliai tūnojo ir laukė, kol viskas pasibaigs.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #107 Prieš 1 metus »
Dori, Erka ir Patricija linksmai smaginosi mėtydamos kiaušinius į nevykėlius. Kadangi kiaušinių ir vėl buvo daug, jų nebereikėjo taupyti. O jei ir vėl eis prie pabaigos, tuomet tereiks dar jų padauginti.
Mendel turėjo sau pripažinti, kad ta Patricija - gal visai ir nieko. Galvoje jau sukosi planai, kad jos visos galėtų kartais kažką panašaus nuveikti.
O bet tačiau, visos linksmybės per akimirką baigėsi. Trijulės aukos tapo švarios ir jų jau čia nebebuvo. Mokinės stovėjo tyliai už kampo ir tikriausiai visos laikė kumščius, kad tik jų nepastebėtų. Ir dar Auris! Kodėl būtent jis? Kodėl negalėtų būti kitas profesorius? Juk vyresnysis Senkleris Dori yra pamokslavęs, kad ji su Erka nekvailiotų.
Klastuolė labai tikėjosi, jog Auris jų nepamatys. Tačiau tam beveik nebuvo vilties. Ji tiesiog žinojo, kad liko gal mažiau nei minutė iki tol, kol jos bus sučiuptos.
Reikia kažką daryti. Reikia kažką daryti, galvojo. Ir kai kas toptelėjo į smegeninę. Ji greit užbūrė save ir Erką su Patricija praskiedimo kerais. Deja, bet tokioje situacijoje sekėsi labai sunkiai. Bent jau Erka puikiai matėsi, o ir pačiai Dori su savimi pilnai susitvarkyti nepavyko - ji matėsi pusiau.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #108 Prieš 1 metus »
Auris atsiduso. Vaikigaliai ir toliau slėpėsi. Na gerai, pažaisim slėpynių. Pamanė ir vėl nusižiovavo. Dieve mano, kodėl man gyvenime taip klaikiai nesiseka. Aš nenoriu čia būti. Kažkur viršuje jo laukė lova. Didelė, patogi. Gal tiesiog viską mesti? Toptelėjo mintis. Na pamėtė kiaušinius ir ką? Kadaise jis svaidė balionus pilnus rašalo. Apmėtė bjaurius Grifus, kurie jam nepatiko. Tą kartą tuo užsiėmė su Akilanda ir jam buvo penkiolika ar keturiolika metų. Juos aptiko kažkoks mokytojas ir Auriui paskyrė eilinį areštą. O jis areštų tikrai neskirs. Ne. Auris nekentė skirti areštų, nes jie pasibaigdavo tiesiog siaubingai. Tai ligoninėje, tai ašarų upėse, tai smūgiu teleskopu per makaule. Ne. Areštai Auriui kažkaip nesisekdavo.
- Rimtai. Aš gi vis tiek jus rasiu. Tai kam slėptis? Bus tik blogiau. - Dar pabandė. Bet nieko nepešė.
Todėl Nuėjo koridoriumi toliau. Žinojo kertę, atšaką, kur buvo patogu slėptis. Kažkada iš ten išokęs užpuolė vieną tokį mulkį Klastuolį. Kuris visiems girdint pavadino jį Pamestinuku Alkoholiko sūneliu. Tas vaikis pažinojo Senklerių šeimą. Kartais jo tėvai turėjo reikalų su Alano tėvais.
Taip. Tada Auris pasistengė. Tam vaikigaliui pasibaigė prastai. Auris jį užkerėjo šikšnosparnio sapno kerais. Ir paliko apkibusį tais padarais. Ak tiesa, dar panaudojo ir kūno surakinimo kerus, kad jis taip lengvai neišsilaisvintų nuo šikšnosparnių. Tada Auriui buvo gal koks trylika metelių. Daugiau tas vaikis prie jo niekada nekibo.
Vaikinas pastebėjo kai ką įdomaus. Tikrai pamatė dvi mokines. Bet vienos buvo tik pusė, kitos irgi matėsi kontūrai.
- Labai... Labai nuostabu. - Pasakė ir panaikino nevykusius praskiedimo kerus.
- Erkužė ir Dori. Koks žavus duetas. Ar tik dviese paleidot kiaušinių krušą ar jūsų čia yra ir daugiau?

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #109 Prieš 1 metus »
  Erka pastebėjo, kad Dori bandė panaudoti praskiedimo kerus. Draugė matėsi pusiau, todėl Erka greitai žvilgtelėjo į save. Deja, ji matėsi puikiai. Klastuolei toptelėjo mintis pabandyti pačiai, tačiau nespėjo - girdėjo, kad Auris jau visai šalia jų. Tik pačio jo dar nesimatė. Deja, greitai violetinplaukė pamatė ir jį patį.
- Auri, netrukdyk mums dirbti savo darbo. Eik kur ėjęs, o mes mėtysim kaip mėčiusios. Viskas. Bus ramu, - tarė ji. - Mes čia dviese, tačau jei nori gali prisijungti, - tarė ji. Nusprendė pabandyti pridengti Patriciją. Taip, Erkai vis dar atrodė, kad ji tėra pasipūtusi višta, tačiau ji kiek prisidėjo prie išdaigos, todėl nusprendė pabandyti suteikti jai šansą. Tuo labiau jei gaus kokį areštą ar ką galės ten būti be Patricijos. Irgi pliusas.
- Aš rimtai, Auri. Leisk mums dar pasismagint, o per atostogas už tai aš tau padarysiu ėst, gerai? - paklausė. Nieko daugiau nesiruošė daryti. Tikrai daugiau nevargs už tai, kad leidžia ištrūkti savo klastuoliškai sielai. Ne, to jau būtų per daug.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Patricijaa

Ats: Koridoriai
« Atsakymas #110 Prieš 1 metus »
O tas profesoriūkštis jas surado. Ir ko daugiau reikėjo tikėtis. Dori prieš tai suveikė. Bet jai nelabai pasisekė uždengti jas visas. Pati Patricija buvo puikiai užmaskuota. Stovėjo ir negalėjo suprasti kaip čia dabar Forrm taip bendrauja su profesoriumi. Ji ir pati nebuvo angelas, bet vis tiek...
- Aš irgi čia esu. - Pasakė slogiu balsu.
- Bet nemoku panaikinti kerų. - Pridūrė. Negalėjo slėptis, kai kitas aptiko. Jos juk visos prisidirbo. Jei visos būtų pasislėpusios, Patricija aišku ir burnos nebūtų pravėrusi. Bet dabar...
Merginą sudomino Erkos žodžiai. Ką reiškia per atostogas? Ar jie susitiks per atostogas? Negi jie giminės? Bet gi pavardės tai skirtingos. Matyt koks netikras brolis bus ar dar kas...
Ir kodėl mums taip nenusisekė? Taip smagiai vaikėm visus aplink. Galvojo laukdama, kol ją atkerės nuo praskiedimo kerų.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #111 Prieš 1 metus »
Dori vartė akis, kai Auris panaikino kerus. Tačiau Patricijos nesimatė, bet Mendel ir neketino jos skųsti. Kaip, regis, ir Erka. Tamsiaplaukė išpūtė akis, kai jos draugė užsiminė apie bendrą buitį su Auriu. Kažkodėl galvojo, jog bendrakoledžė tai slėps. Kaip slėpė Deoiridh su Matthew. Bet čia ne Deoiridh. Ir ne Matthew, pasakė sau mintyse mergina. Na ir kam slėpti tokius dalykus?
O Patricija, ji nustebino. Pasielgė išties garbingai ir prabilo, pasakė, kad irgi yra čia. Vis dėlto Grifų Gūžta yra Grifų Gūžta, pagalvojo Mendel. Pati Patricijos vietoje seniai iš čia būtų išnešusi kudašių.
- Gerai, profesoriau, - kreipėsi į Aurį, kad ir kaip buvo sunku formaliai su juo bendrauti. Nenorėjo prieš Patriciją kalbėti su juo kaip įprastai. - Pričiupote mus. Mes atsiprašome. Galiu eiti į Klastūnyno bendrąjį kambarį? - paklausė.
Žinojo, kad su Erka jis išsiaiškins dviese ir visai nepavydėjo jai tų moralų, kuriuos, žinant Aurį, jis turėtų skaityti. O Patricija, juk ji jo vadovaujamo koledžo mokinė. Ir jai tikriausiai klius. Bet man? Aš tik klastuolė. Na, dar jo pusbrolio mergina. Tačiau nei globotinė namuose, nei globotinė koledže. Galėtų mane tiesiog paleist, ir toliau kalbėjosi su savim.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #112 Prieš 1 metus »
- O pasirodo čia jūsų visas trio. - Auris atkerėjo Patriciją. Buvo keista, kad toji išsidavė. Bet nuo to tik jai pačiai blogiau. Jos tėvams dar vienas laiškelis nepakenks. Bet gal nerašyti? Gal man ją paskatinti? Na... Gal...
Įsivaizdavęs save su jomis kartu svaidantį kiaušinius kaip sakė Erka nusikvatojo. Nesąmonė. Dar direktorė tai galėtų užtikti. Tada visai būtų smagu.
- Ramu Erka? Įdomu kam būtų ramu.Jųs mėtysit kiaušinius ir bus ramu? Kažkaip nesiderina. Nieko nebus. Žaidimas baigtas. - O ji dar regis stengėsi pasidarkyti prieš draugužes.
- Ką tu padarysi per atostogas? Valgyti norėjai pasakyti? - Auris buvo linkęs jas paleisti. Nes norėjo miego. Be to tai nebuvo jau tokia didžiulė nuodėmė. Bent jau jo akimis žiūrint.
- O taip panelyte Mendel, gali eiti į Klastūnyno bendrajį kambarį. Ir pasiimk šitą laumę kartu. - Mostelėjo ranką į Erką.
- Ir tikiuosi, kad iki atostogų nieko nepridirbsit daugiau. - Prisiminė staiga žiemos metu nutikusį dalyką ir pridūrė.
- Jūs bent neapkerit laiptų nežinia kokiais kerais. Ir nepaliekat žmonių sulaužytais kaulais voliotis nukritusių nuo apkerėtų laiptų. - Pasakė tai lyg sau, lyg joms.
- Patricija, kad jau tokia solidari, apie šitą tavo pokštą tėvai nesužinos. Bet dievaži tau gręsia kartojimo metai. O dar galėtum išsikapstyti.  Jei to pati panorėtum.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #113 Prieš 1 metus »
  Erka pamatė, kad Patricija išsidavė. Tai višta. Pagalvojo šešiolikmetė. Būtų galėjusi dar pasislėpti, jos būtų neužtikę, o mes galėtume kentėti be jos. Ji ką pirmą kart gyvenime išdaigas krečia? Dar pridėjo violetinplaukė mintyse, o tada vėl klausėsi Aurio.
- Kaip nebus? Žinoma, kad bus, - pasakė Erka vaidindama nustebusią. Dabar jau abejojo, kad tai suveiks, tačiau tikėjosi, kad jis jas paleis ramiai. Taip, norėjo dar kiek kiaušinių pataikyti į mažius, tačiau nusprendė šio noro atsisakyti. Dabar nusprendė tiesiog pabandyti sausa išlipti iš šitos balos, kurios pavadinimas buvo "Auris ir kiaušiniai".
- O tu valgai? Nežinojau, - toliau vaidino nustebusią. - Aš tai ėdu. Bet tiek kartų mačiau tave valgantį ir galvojau, kad kaip aš ėdi. Na, pasirodo, kad nesuprantu žmonių veiksmų, - gūžtelėjo pečiais.
- Kodėl mane turi kažkas paimti? Aš ir pati galiu nueiti. Žinoma, nepažadu, kad nueisiu į Klastūnyno bendrąjį kambarį, tačiau kažkur tikrai atsidursiu, - tarė ji. Jei pati eitų tikrai netrauktų į bendrąjį kambarį. Ne, yra geresnių vietų, kuriose galima nuveikti smagių veiklų. Pagalvojo Erka.
- Galbūt, - mįslingai tarė Erka. Taip, ji tikrai nebuvo tikra, jog iki atostogų nieko neiškrės, tačiau buvo tikra, kad ji padarys viską, kad tada jų jau niekas nepastebėtų.
- Neapkerim. Mėtyti smagiau, - pasakė. Tikėjosi, kad šie žodžiai neišduos jos. Nenorėjo, kad Auris sužinotų ir apie tai, nes iš jo žodžių atrodė, kad tada jai jau būtų galas.
  Paskui išgirdo apie Patricijos tėvus ir tai, kad jie šįkart nesužinos. O kitais kartais sužino? Matyt. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė.
- O, mergužėlė turi tėvus, kurie ramybėje nepalieka, - pasakė klastuolė išsišiepusi. - Pažįstama situacija. Pažįstama.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Patricijaa

Ats: Koridoriai
« Atsakymas #114 Prieš 1 metus »
Atkerėta nuo praskiedimo kerų truputį niršo ant savęs. Kas dabar man užėjo? Kam reikėjo išsiduoti? Mes net ne draugės. Jei bent būtume tikros draugės tada... Bet buvo vėlu. Ji žinojo, kad tėvai vėl gaus pranešimą dėl jos elgesio. Mergina stovėjo susimąsčius ir rūškana. Net tas keistas Erkos ir profesoriaus Senklerio pokalbis nedomino.
- O, ne tas žodis. - Liūdnai pasakė Erkai.
- Niekada nesimokiau normalioje mokykloje. Ir kai pradėjau tėvams užėjo noras mane varinėti. O ką, tavo tėvai irgi pastoviai visur lenda? - Staiga suvokė ką išgirdo iš to keistuolio.
- Tikrai? Neįduosit manęs tėvams? - Nustebusi pasitikslino.
- Negaliu susikaupti. Čia pas jus viskas labai suvaržyta. - Neįsivaizdavo kodėl taip pasakė. Tai buvo teisybė. Hogvartso tvarka jai buvo per didelis pokytis. Kai tu keliauji ir mokaisi nepastoviu laiku viena, o kai viskas vyksta taip, kaip šioje mokykloje kita. Be to Patricija nenorėjo čia būti.
- Gal galit parašyti mano tėvams, kad iš manęs nieko nebus? Ir kad geriau mane būtų iš šios mokyklos atsiimti? Parašykit, kad vis pasakoju apie vieną aktorystės mokyklą. Gal jie pakklausys jūsų, nes manęs negirdi.
Tikriausiai bandymas neturėjo jokios prasmės. Bet pabandyti reikėjo.Dabar ji buvo pasirengusi čiuožti į Grifų bendrąjį kambarį ir gal net trumpam prisėsti prie nuobodžių pasiruošimų egzaminams.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #115 Prieš 1 metus »
Dabar jau Dori bandė slėpti šypseną stebėdama Aurio ir Erkos bendravimą. Būtų visai įdomu apsilankyti pas juos namuose, mintyse pagalvojo. O po kelių akimirkų Mendel antakiai pakilo, mat ji nustebo. Negi Auris bus linkęs jas paleisti? Regis, kad taip.
Dar jis užsiminė apie laiptus ir kerus. Mokinė iškart suprato, jog vyresnysis Senkleris turi omenyje tą kartą, kai nuo laiptų vertėsi Rensa ir jis pats. Į tuos žodžius Mendel visiškai nesureagavo. Nebūtų gerai, jeigu ji ir Erka išsiduotų.
Norėjosi patraukti Aurį per dantį. Paklausti, o tai kur areštas. Tačiau buvo rizikinga tampyti liūtą už ausų, todėl mokinė nusprendė nesakyti nieko ir paprasčiausiai naudotis proga, jog trijulė liks nenubausta.
- Na, laume, - juokais tamsiaplaukė kreipėsi į draugę. - Nežinau, kaip tu, bet aš einu į Klastūnyno bendrąjį kambarį, - mirktelėjo.
Tuomet pažvelgė į Patriciją. Pasidarė smalsu, nes ji užsiminė, kad niekada nesimokė normalioje mokykloje. Dori užsimanė sužinoti daugiau apie jos gyvenimą.
- Buvo smagu, - vos vos šyptelėjo grifei.
Ir tada šešiolikmetė paliko koridorius.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #116 Prieš 1 metus »
- Viskas Erkuže, pokalbis baigtas. Jei nenori problemėlių tai drožk į bendrąjį kambarį. Ir jei tau labiau patinka, per atostogas, kai grįšim namo galėsiu nupirkti tau šuns dubenėlį. Tada galėsi ėsti kaip tu ir sakai. Viskas. Ate. - Greičiau, noriu eiti miegučio. Galvojo.
- Ne Patricija. Aš to tavo tėvams nerašysiu. Nes pirma, tu galėtum jei pasistengtum. Ir antra. Spėsi dar į tą sao aktorystės mokyklą. Ji niekur nepabėgs. Turi turėti pagrindinį išsilavinimą. O dabar eik. - Dori pasielgė labai teisingai. Bent jau Auris tikėjosi, kad ji tikrai trauks į bendrąjį kambarį.
- Eik su ja Erka. Aš rimtai. Nenoriu daugiau iki vasaros atostogų išgirsti, kad pridirbai kokių kvailysčių. - Jam buvo įdomu ką Erka atsakys Simoneti. Bet tai jau buvo jos reikalas. Pats nutarė eiti.
- Pasitikiu jumis ir tikiuosi, kad daarysit kaip pasakiau. Jei ne, kitą kartą taip pigiai neišsisuksit. - Pasakė ir patraukė į savo kabinetą miegoti.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #117 Prieš 1 metus »
- Kaip visada. Galėtume kada nors pabaigti pokalbį? Jei jis bus normalus, žinoma, - pasakė. Jai nepatikdavo, kad tuos pokalbius, kurie jai galėdavo pagelbėti ar bent jau būdavo smagūs visada tekdavo pabaigti, o štai tuos, kurie erzindavo tekdavo kentėti iki galo. - Ačiū. Galiu ir pati nusipirkti. Pasibaigus mokslo metams tą ir padarysiu, - pasakė ir išsiviepė.
  Dori kaip ir norėjo eiti į Klastūnyno bendrąjį kambarį, todėl pasirašė ir Erka. Tuo labiau nenorėjo toliau čia ginčytis su Auriu. Norėjo, kad jų draugystė tęstųsi, tačiau tą padaryti buvo sunku, nes savo prigimties Erka išsižadėti nenorėjo. Visgi nusprendė nueiti dėl to, nes tikėjosi, kad tai bus nors menkas jos gerumo ženklas.
  Erka jau norėjo eiti, tačiau išgirdo Patricijos komentarą, todėl pasakė:
- Žodis tas tik tu jo teisingai neišgirdai.
  Vis dėlto greitai Erka pasileido koridoriais paskui Dori ir vos po kelių sekundžių jos jau nebuvo nė kvapo.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Patricijaa

Ats: Koridoriai
« Atsakymas #118 Prieš 1 metus »
Tie du tikrai kažkokie nenormalūs. Nutarė besiklausydama Aurio ir Erkos. Nelabai suprato atsakymo į savo klausimą. Bet gilintis laiko nebuvo. Visi pradėjo staigiai skirstytis.
- Jums visai neturėtų rūpėti mano išsilavinimas. Ir tai, kad noriu mesti mokyklą. Bet gerai. Ačiū bent už tai, kad dabar nieko nerašysit tėvams. - Tarė. Įkvėpimas mokytis vėl pradėjo blėsti. Abi merginos patraukė kartu. Ji irgi norėjo lėkti paskui. Bet teko prisiminti, kad mokosi kitame koledže. Nesąmonė, kam jų reikia? Visi galėtų būti kur patinka. Galvojo. Senkleris irgi išėjo. Patricija neturėjo ko čia veikti ir patraukė į Grifiukų bendrajį kambarį. Ji manė, kad karo kirvis su Dori galimai užkastas. Bent jau tol, kol nėra dėl ko rietis. Koridorius, kuriame taip neseniai virė veiksmas pasiliko tuštutėlis.

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

  • VII kursas
  • *
  • 124
  • Taškai:
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #119 Prieš 1 metus »
   Sofi sėdėjo ant suoliuko, kuris buvo vos vienu koridoriumi nutolęs nuo palatos, kur gulėjo švilpis. Šis koridorius buvo už kampo, išėjus iš ligoninės sparno. Galima sakyti trai buvo šalutinis arba paralelinis koridorius pagrindiniam, kuris vedė iš ligoninės sparno. Koridorius buvo trumpas. Jame nebuvo nei skraidančių vaiduoklių, nei paveikslų. Ten buvo jauku, nors ir nelabai patogu, buvo daug geriau negu eiti į mergaičių arba į bendrąjį kambarį ir ten klausytis kitų vaikų nereikšmingų plepalų. Mergina ten sėdėjo jau antra valanda ir jau buvo pradėję temti. Tikrai reikėjo grįžti, bet ji taip to nenorėjo. Tam koridoriuje niekas nevaikščiojo. Per tas dvi valandas be Sofi ten praėjo gal keturi žmonės.
   Klastuolė vis piešė. Ir vis kažką nupiešusi aprašydavo. Tai jai padėjo susikaupti ir susilaikyti nuo ašarų, kurios vis tiek nieko nebūtų pakeitusios. Taigi žaliaakė jau valandą sėdėjo be ašaros akyse ir kai tik užsimanydavo vėl jas lieti, ji išplėšdavo lapą iš jos piešinių knygelės jį suglamžydavo, suplėšydavo arba subadydavo pieštuku.
   Sofi jau buvo metas keliauti. Ir kai tik ji viską susikrovė ir atsistojo, jos akys vėl paraudonavo ir ji pradėjo verkti. Dar labiau ji išsigando kai išgirdo žingsnius, kurie sklido nuo ligoninės kampo.