0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Claude de Lomenie-Chambord

  • V kursas
  • *
  • 11
  • Taškai: 30
Claude de Lomenie-Chambord
« Prieš 10 mėnesių »
((Šis personažas neegzistuoja))

Vardas, pavardė: Claude de Lomenie-Chambord.
Amžius: 14 m.
Lytis: vyras.
Gyvenamoji vieta: Sent olbansas, Anglija.
Šeima: Henris de Lomenie-Chambord tėvas, Danielė de Lomenie-Chambord motina. Klodo tėvai žiobarai, o jis  vienturtis jų sūnus.
Išvaizda: aukštas lieknas vaikinukas, šviesios odos, švelnių žavių veido bruožų, pasižymintis išskirtine elegantiška laikysena. Plaukai tamsiai geltoni, banguoti, šukuosena truputėlį ilgesnio kirpimo, tačiau visados tvarkingai suglostyta. Akys didelės, mėlyniausio mėlio, jose visada galima paskęsti. Žvilgsnis ramus, skvarbus. Apskritai, vien pažvelgus į šį vaikį, atrodo,jog jis švelnumo įsikūnyjimas.
Charakterio bruožai: be galo švelnus, alegantiškas, spinduliuojantis drąsa ir didybe. Draugiškas, rūpestingas, visuomet patars bei pagelbės bėdoje. Viską galėtų atiduoti už draugus, net gyvybę, be to, labai liūdi, jei jiems kas nesiseka. Nuskriaustas bet kuriuo metu ras pas šį vaikinuką pagalbą, užuojautą ir petį išsiverkti.
Gyvūnai: juodoji pelėda vardu Iliada.

Mėgstamiausi

Veikla: skaityti knygas, medituoti, bendrauti su dorais žmonėmis.
Maistas: mėsiški patiekalai, paruošti gerų virtuvės šefų rankų.
Muzika: bažnytinė.
Spalva: žėrinčios, švelnios spalvos.
Kita: yra pamaldus krikščionis, jo lazdelė pagaminta iš kedro, su Vengrijos ragauodegio širdies gysla.

Gyvenimas iki Hogvartso: gimė pietų Prancūzijoje, žiobarų šeimoje. Tėvai daugiau vaikų neturėjo, be to, buvo krikščionys fanatikai ir nusprendė sūnų išleisti į Maltos riterių ordiną. Berniukas uoliai prieštaravo, todėl šeima jį išsiuntė į Angliją, pagyventi su senele, dar didesne fanatike, štai ten Klodas ir gavo savo laišką į Hogvartsą. Pirmus tris kursus mažasis de Lomenie praleido be didesnių nuotykių, neturėjo draugų, mat nepasižymėjo didžiule drąsa užkalbinti kažką pats, labiau gyveno atsiskyrėlišką gyvenimą. Viską, ko jam reikėjo rasdavo knygose, gamtoje bei žvaigždėse. Neužkliūdavo mokytojams, nelaužydavo taisyklių, tik tyliai ramiai keliavo savo vaga. Galbūt todėl niekas jo nepastebėjo, niekas nepažinojo, niekas nesiteiravo, net berniukai, miegantys kartu nelabai žinojo jo vardą, nors ir neklausė. Galbūt prisibijojo tylenio? O gal nenorėjo draugauti su jautrios sielos berniuku. Dabar jau nieks nepasakys. Tačiau dienos bėgo, Klodas augo, o augdamas įgijo šaunią asmenybę, kurios dėka galėjo būti geriausiu bet kieno draugu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Claude de Lomenie-Chambord »

 

  • Hogvartsas.LT © 2007-2017