0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • II kursas
 • *
 • 96
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
Ats: Prie stalo bibliotekoje
« Atsakymas #15 Prieš 2 mėnesius »
Matthew buvo įsitikinęs, kad jis nė nesistengs mokytis, kad neišlaikytų egzaminų ir galėtų daugiau Hogvarste nebesirodyti. Ilgą laiką berniukas niekaip negalėjo įsijausti į burtininko gyvenimą. Tačiau pamažu artėjant egzaminams Matthew suprato, kad jis per daug laiko čia praleido, kad galėtų viską paleisti vėjais. Jis nė pagalvoti nenorėjo, kad reikės burtininkų mokykloje praleisti septynerius metus. Tačiau bet kuriuo atveju čia buvo galima išmokti kažko, kas galbūt pravers gyvenime, nors Matthew ir buvo įsitikinęs, kad jis negyvens burtininkiško gyvenimo, kai baigs mokslus.
Po ilgų svarstymų berniukas nutarė pirmą kartą apsilankyti bibliotekoje. Jis labai tikėjosi, kad čia bus ramu ir niekas netrukdys, nes bendrajame kambaryje mokytis buvo visiškai neverta. Pirmakursis ilgokai svarstė, kuriai pamokai pirmiausia reikėtų skirti dėmesį. Jis puikiai žinojo, ką iš karto atmes. Tik jau ne tą eliksyrų nesąmonę. Fu galvojo Matthew ir pats nusistebėjo dėl tokios minties, nes mokslo metų pradžioje tikėjosi, kad ši pamoka bus pati įdomiausia, nes bus kuo pasidalinti su žiobarišką chemiją puikiai išmanančiais broliais. Galiausiai Matthew išsirinko ir atsinešė vieną vadovėlį ant stalo. Kodėl bent vadovėlis negali būti lengvas, jeigu pati transfigūracija tokia sunki? dūsavo Matthew ir bene pirmą kartą per paskutinius keletą mėnesių atsivertė knygą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Matthew Turner »
Mus žemino, bet mes nepažeminti. Pažeminti tie, kurie taip elgėsi. E. M. Remarque

*

Neprisijungęs Oliver Van Ray

 • II kursas
 • *
 • 35
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Evil is just live spelled backwards
Ats: Prie stalo bibliotekoje
« Atsakymas #16 Prieš 2 mėnesius »
   Dvylikametis tyliai slinko bibliotekos pakampiais, ieškodamas kokių nors knygų, padėsiančių pasiruošti jau visai ne už kalnų esantiems egzaminams. Deja, knygų čia buvo gal milijonas, tad išsirinkti - ypač sunku. Nors, tiesą sakant, Oliveriui net nebuvo būtina skaityti kažką papildomo, juk pamokų kursą puikiai išmoko. Bet atsarga gėdos nedaro, ar ne?
Taigi, po gero pusvalandžio klaidžiojimo bibliotekoje, jis ėmė ieškoti laisvo stalo, vos išlaikydamas dešimt storų knygų glėbyje. Jau ėmė prarasti viltį kažkur prisėsti, visur buvo užimta. Hm, nenuostabu. Klastuolis nebuvo vienintelis, kuris ruošėsi egzaminams. Net ir mokiniai, kuriems mokslai nerūpi, dirbo išsijuosę.
Beveik pačiame bibliotekos gale stovėjo paskutinysis stalas - ir prie jo dar buvo likusi laisva vieta. Nekreipdamas dėmesio į šalia kiurksantį grifiuką, Oliveris nusvirduliavo link stalo ir ant jo su trenksmu nutėškė visas dešimt knygų - po vieną kiekvienam dalykui. Klestelėjęs į kėdę atsivertė ,,Apsigynimo nuo juodosios magijos pradžiamokslį'' ir kurį laiką tylėjo. Karts nuo karto žvilgtelėdavo į, rodos, dar vieną pirmakursį, kuris atsinešė tik vieną transfigūracijos vadovėlį. Po kelių minučių lyg niekur nieko prabilo:
   - Visur kitur buvo užimta. Praėjau visą biblioteką.
   Tada šiek tiek stabtelėjo, galvodamas tolesnius žodžius.     
   - Taigi, tikiuos neprieštarauji, kad atsisėdau šalia.
   Norėjo dar ir vardo paklausti, tačiau jautėsi taip, tarsi vien tik kalbėdamas su grifu išdavinėjo Klastūnyną. Jeigu norės, pats užduos kokį klausimą. Aš čia tikrai nesižeminsiu.
Ir nors neturėjo laiko veltis į jokius ginčus ar peštynes, vis tiek galvoje ėmė kurti gal šiek tiek ir nejuokingą pokštą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • II kursas
 • *
 • 96
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
Ats: Prie stalo bibliotekoje
« Atsakymas #17 Prieš 2 mėnesius »
Labas ir tau kilstelėjo antakius Matthew, kai kažkoks berniokas nutėškė gerą krūvą knygų ant stalo. Ir dar pasišaipė: Kažkas rimtai nusiteikęs mokytis.
Vis dėlto kai berniukas lyg ir paprašė leidimo prisėsti šalia, įsivaizduokim, kad tai buvo tai, Matthew kiek atlyžo.
- Žinoma, ne. Prašom. Galime ir kartu mokytis.
Berniukas svarstė, ką gi čia dar pasakius, tad nutarė pradėti nuo paprasčiausio dalyko:
- Aš Matthew, beje. Mėgstu žinoti, su kuo turiu reikalų. Kuo tu vardu?
Matthew bandė šyptelėti, tačiau jam nelabai tas pavyko. Berniukas karštligiškai mąstė, ar jam tiesiog mokytis ir nekreipti į atėjusįjį dėmesio, ar dar ką nors pasakyti.
- Tai... Matau daug knygų atsinešei, - prabilo Matthew po kurio laiko. - Taip viską ir mokysies? Įspūdinga. Aš transfigūracijos visai neperkandu, tai nuo jos ir pradėjau. Tiksliau, nežinau net, ar kitką ruošiuos - jau kaip nors.
Matthew kreivai šyptelėjo ir skubiai nuleido akis į knygą, tačiau nieko neskaitė.
Mus žemino, bet mes nepažeminti. Pažeminti tie, kurie taip elgėsi. E. M. Remarque

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017