0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

  • Burtininkė
  • ***
  • 190
  • Lytis: Moteris
Klaidingasis koridorius
« Prieš 6 metus »
Vienoje Hogvartso vietoje, kuri neaiški, nes nuolat keičiasi, yra Klaidingasis koridorius. Jis visiškai nejuda, tačiau nuėjus į kabinetą tame koridoriuje, tarkim, tualetą, gali atsidurti pelėdyne. Ir niekas nežino, kuris būtent tas Klaidingasis koridorius, kol neatidaro vienų durų. Jis į pamokas pavėlino daugybę mokinių bei sutrikdė daugumą mokytojų. Manoma, kad jį sukūrė arba Godrikas Grifas, mėgstantis linksmybes, arba Salazaras Klastuolis, mėgstantis šunybes.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Monika Lili Mėnesiena »

*

Neptunica Ameshville

Ats: Klaidingasis klastingasis koridorius
« Atsakymas #1 Prieš 6 metus »
Maria Blackwood skubėjo į pamoką. Ne, ji nevėlavo. Jai tiesiog norėjosi užimti kuri nors iš paskutinių suolų, nes kiek pamena priekyje daugiausia sėdi grifai. Grifų Gūžtos mokinių ji nemėgo, kodėl? Na gal todėl, kad ji buvo klastuolė, o gal todėl, kad jie buvo smalsūs ir daug atsakinėdavo. Maria pati nesuprato priežasties kodėl nemėgsta grifų. Štai pagaliau aš vietoje mergina atidarė kaip ji manė kabineto duris. Deja ji pamatė pelėdyną. Kas per velniava? Kodėl čia pelėdynas? atidariusi kitas duris mergina už jų pamatė Mirtos tualetą. Klastingasis klaidinantis koridorius. Nuostabu. Ji visa pusvalandį užtrūko atidarinėdama duris. Velniai nematė. įėjo į pirmą pasitaikiusią patalpą ir ištrūko iš Klaidingojo klastingojo koridoriaus.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

  • II kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: Klaidingasis klastingasis koridorius
« Atsakymas #2 Prieš 4 metus »
Cami rankos drebėjo, ne dėl to, kad ji bijojo eit į žiobarotyros pamoką, o dėl to, kad neseniai pasidažė plaukus į juodą spalvą, kad nebūtų panaši į vieną penktakursę, kuri tikrai nenorėjo, kad kažkas atrodytu kaip ji. Merginai tuo metu net sudegt norėjosi tam židinį kur ji padegė savo plaukus. Milla labai keistai jaučiasi su juodais plaukais jie tapo labai neiššukuojami ir atrodė lyg šiaudai, truputi net susigarbanojo. Cornet žingsniavo labai grietai nuo susijaudinimo. Kaip sureaguos į tai Aleksas, o Ginger tikriausiai ją net neatpažins. Kelis kartus neseniai tapusi juodaplaukė buvo net užkliuvusi ant nelygios žemės. Mergina su savimi pasiėmė ausinukus, nes po arešto ji nelabai norėjo klausyti profesorės. Jau priėjus prie kabineto klastuolė su atsidusimu jas lėtai atidarė, bet staiga ji atsidūrė visai kitur pelėdynę. Ką? nustebo pirmakursė, bet po minutėlės ji suprato, kad atsidūrė klaidingame klastingame koridoriuje. Camilla nusikeikė atidarius tūkstančių durų ji nerado to prakeikto kabineto, todėl susinervinus mėlynakė nuėjo pasivaikščioti, o po to grįžti ir suieškoti klasės.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Guramis Zveris

  • II kursas
  • *
  • 38
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klaidingasis klastingasis koridorius
« Atsakymas #3 Prieš 4 metus »
- Nebūk bjaurus, aš tau nieko blogo nepadariau. Kurios durys?
Iš paveikslo į Guramį žvelgė net ne burtininkas, o kažkoks persivalgęs vyras raitytais ūsais. Jis atrodė savimi patenkintas ir vyptelėjo Guramio kryptimi.
- Ką man duosi, jei pasakysiu?
Guramis piktai sušvokštė.
- Ką, po šimts trolių, galiu duoti paveikslui? Ar tau dar reikia ir paaiškinti, kad tu esi tik paveikslas?
Vyras paveiksle smagiai nusikvatojo.
- Tik paveikslas? Snargliau, aš čia buvau kai tavęs nebuvo nei ženklo.
Guramis išgirto prislopintą kvatojimą ir apsisukęs už nugaros pamatė dailios burtininkės portretą. Vyras iš paveikslo merkė jai akį. Guramis trenkė kumščiu į jo paveikslo rėmą.
- Negaliu patikėti. Ne-ga-liu. Palauk, kol išmoksiu ugnies išžiebimo burtažodį, iš jūsų abiejų sukursiu laužą.
O laikas bėgo. Guramis buvo įstrigęs klaidžiajame koridoriuje jau bent keturiasdešimt minučių. Šiuo metu atrodė, kad visos durys veda į pelėdyną.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

  • II kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: Klaidingasis klastingasis koridorius
« Atsakymas #4 Prieš 4 metus »
Camilla vėl vaikščiojo po Hogvartsą neturėdama ką veikti. Neseniai padažyti mėlyni plaukai merginai atrodė labai puikiai. Mėlynos akys ir mėlyni plaukai pagalvojo klastuolė ir vėl nužvelgė savo plaukus. Pasukus kažkokiu koridorių link mergina net nenutuokė, kad atsirado Klaidingame klastingame koridoriuje. Ankščiau ji čia buvo, bet niekada negali nuspėti kada atsirandi čia. Nuėjus toliau Cornet nusprendė apsilankyti bibliotekoje ir atidarius durys ji pamatė stovinti berniuką kuris šnekėjo su paveikslais:
- Ei ,berniuke, ko tu čia užstrigai?,- nusijuokus Milla vėl nužvelgė visus paveikslus ir tarė klastuoliui,- Camilla, mes čia ilgai užstrigsime.
Apsižvalgius mergina nužvelgė pirmakursi ir laukė kol jis kažką pasakys
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Guramis Zveris

  • II kursas
  • *
  • 38
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klaidingasis klastingasis koridorius
« Atsakymas #5 Prieš 4 metus »
Guramis lengviau atsikvėpė, kai atsivėrė vienos durys ir pro jas įžengė klastuolė. Jo dėmesį trumpam atkreipė jos mėlyni plaukai, bet tada jis prisiminė apie bjaurųjį vyriškio paveikslą. Guramis vylėsi, kad jo ginčas su pilies dekoracijomis liko nepastebėtas. Tėvas manęs nepagirtų. Jis ištiesė ranką Camillai.
- Guramis, - niūriai nusijuokė, - aš jau supratau, kad čia turbūt teks praleisti visą savo jaunystę.
Vyriškis iš paveikslo džiaugsmingai kvyktelėjo. Guramis nudėbė jį žvilgsniu, atsuko jam nugarą ir vėl kreipėsi į Camillą.
- Aš tiesiog blūdijau po pilį, norėjau surasti ką įdomaus. Vietoj to suradau tai, - jis ranka pamojo į paveikslus, - kai jau nesiseka, tai nesiseka.
Tada susidomėjęs pažvelgė į Camillos plaukus.
- Ar tu jau moki spalvų keitimo burtažodį? Gali man parodyti?
Guramis vėl atsisuko į paveikslą.
- Pavyzdžiui, galėtume nuspalvinti jį. Baltai. Nuo rėmo iki rėmo.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

  • II kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: Klaidingasis klastingasis koridorius
« Atsakymas #6 Prieš 4 metus »
Klastuolė šyptelėjo sužinojus berniuko vardą ir tarė:
- Malonu,- padarius mažą pauzę antrakursė dar pridūrė,- na nors egzaminus nereiks laikyti.
Po to nužvelgus paveikslus Camilla vėl žvilgtelėjo į berniuką:
- Na aš tai norėjau nueiti į biblioteką, bet radau tave.
Supratus, kad tai turėjo skambėti keistai Milla nusijuokė nuo savo žodžiu:
- Ką ne,- atsakė mėlynakė,- paprastai žiobariškai, taip smagiau, kada turi nešviesinti, o po to nudažyti ir viskas tai su daug saldumynų.
Nuo prisiminimų pirmakursė norėjo šypsotis ir po to prisiminus viską Camilla vėl nužvelgė į berniuką:
- Tikriausiai toks burtažodis egzistuoja, bet aš jo nemoku ir tam paveikslui nenudažysiu plaukus.
Vėl nusijuokė Cornet ir nužvelgė berniuką
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Guramis Zveris

  • II kursas
  • *
  • 38
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klaidingasis klastingasis koridorius
« Atsakymas #7 Prieš 4 metus »
Guramis linktelėjo ir atsiraitojo vieną marškinių rankovę.
- Gerai sakai. Aš su juo irgi susitvarkysiu..., - mostelėjo į paveikslą, - žiobariškai.
Paveikslo vyriškis šūktelėjo spigiu balsu:
- Bandyk nebandęs! Manai, tu pirmas berniūkštis, bandęs mane sužeisti? 1425-ieji, kažkoks niūrus ponaitis ant manęs išbandė visą arsenalą ginklų! 1967-ieji, būrys ketvirtakursių bandė mane nudaigoti visą naktį trukusia ritualine magija! 2001-ieji, dvyniai Alisė ir Gniūris išsprogdino dalį sienos, bandydami paveikslą nuimti. Paveikslą saugantys kerai yra neįveikiami!
- Užsičiaupk. - Guramis nusprendė į paveikslą daugiau nebekreipti dėmesio. Šiaip ar taip, jo nauja pašnekovė buvo daug įdomesnė.
- Tad Camilla...tu iš čia buvai ištrūkusi prieš tai. Kaip tu tai padarei? Gal mums tiesiog įeiti į bet kurį kambarį ir po to iš jo nusigauti, kur mums reikia?

*

Neprisijungęs Camille Cornet

  • II kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: Klaidingasis klastingasis koridorius
« Atsakymas #8 Prieš 4 metus »
Mergina stebėjo berniuko pokalbį su paveikslu:
- Ką aš žinau kaip ištrūkau.
Camillai pabodo šis įkirus paveikslas todėl stumtelėdama brniuką ji tarė:
- Tu labai įkirus ir aš suprantu, kad daug kas su tavimi taip darė, bet aš nenaudosiu burtažodžius o pastatysiu tave į kampą.
Klastuolė pamatė ir džiaugėsi paveikslo veido išraiška. Priėjusi arčiau antrakursė nukabino paveikslą ir pastatė į kampą atsukus paveikslo veidą į siena:
- Dabar būsi čia ilgai.
Kiek piktai tarė:
- Eime,- tarė berniukui.
Po to klastuoliai nuėjo toliau ir Milla paklausė:
- Tu klastuolis?- o po to dar tarė,- manau, kad ištrūksime man reikia į biblioteką.
Linksmu balsu tarė ir apžiūrinėjo sienas tuo pačiu paveikslus. Vėliau nužvelgė ir berniuko drabužius.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Guramis Zveris

  • II kursas
  • *
  • 38
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klaidingasis klastingasis koridorius
« Atsakymas #9 Prieš 4 metus »
Panašu, kad paveikslo gyvavimo laikai baigėsi. Guramis su prislopinta šypsena žiūrėjo, kai Camilla pastatė paveikslą į kampą. Camillai paklausus apie jo koledžą, klastuolis linktelėjo.
- Taip. Mano tėvai mokėsi grifų gūžtoje ir varno nage, tad nelabai žinojau, ko tikėtis. O gavosi taip. Nežinau, - jis pasikasė galvą - ar ta sena kepurė iš vis galvoja, ką daro.
Guramiui buvo šiek tiek nejauku, kai Camilla nužiūrinėjo jo drabužius, nes jis nekaip jautėsi dėvėdamas Hogvartso uniformą. Jis atsiduso, pagalvojęs apie malonų Jorkšyro tvido svorį, kokybišką škotišką vilną ir švelnų šilkinio pamušalo prisilietimą. Deja, tėvui buvo svarbu, kad jis turėtų standartinę uniformą ir neišsiskirtų iš minios. 
- Tu aiškiai už mane vyresnė...turi kokį gerą patarimą pirmakursiui?
Kalbėdamas, jis priėjo prie sunkių, nuo laiko pajuodusių durų ir jas atvėrė.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

  • II kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: Klaidingasis klastingasis koridorius
« Atsakymas #10 Prieš 4 metus »
Camilla visada žiūrėjo žmonių drabužius. Pagal berniuką ji jau galėjo spręsti, kad jo tėvai ne žiobarai, nes dėvi uniformą. Pati mėlyna plaukė buvo žiobariško kraujo dėl to uniformas net neketino dėvėti. Atsisukusi į vaikiną ji tarė:
- Patarimai, per transfigūracijos pamokas geriau jei nori tapti favoritu mokykis dešimt kart stipriau jei tu ne tampi jo favoritas tu tampi klasėje niekas arba tas kuris labai daug pridaro problemų,- atsikosėjus dar pridūrė,- per herbiologija profesorius nelabai gerai moka burti todėl geriau neprašyti pakalbos kurioj reikia magiškos pagalbos, nebent tu nori iš jo pasijuokti.
Ir nusišypsojo, Milla pasižiūrėjo į durys kurias atidarė berniukas ir dar pradėjo sakyti:
- Be to jei tau paskirs areštą tai nieko neatsitiks tik parašys į kažkokį dokumentą ir viskas.
Staiga antrakursė suprato, kad jie tualete.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Camille Cornet »
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Guramis Zveris

  • II kursas
  • *
  • 38
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klaidingasis klastingasis koridorius
« Atsakymas #11 Prieš 4 metus »
Abejonių nekilo, tai nebuvo Didžioji menė. Ankštoje erdvėje matėsi kelios kabinų durys, dvejos kriauklės su virš jų kabančiais veidrodžiais. Pro pyneliais dekoruotą langą sunkiai smelkėsi dienos šviesa. Kvapas buvo ne iš maloniųjų. Guramis automatiškai pabandė sugriebti ir pakelti savo apsiausto skvernus, kad šie kur neįmirktų, bet tik tuščiai pagraibė orą ir prisiminė apsiaustą palikęs kambaryje. Jo pašnekovė jam pasakojo apie Hogvartso mokytojų ypatybes, bet ji jau irgi žvalgėsi aplinkui.
- O, ne. Įtariu, kad mergaičių kambariai turi tą patį išplanavimą, kaip mūsų? Ar jūs irgi turite prijungtą vonios kambarį?
Ir jau tyliau pridūrė:
- Labai tikiuosi, kad mes nesame mergaičių kambario tualete, ir dar labiau tikiuosi, kad tai Klastūnynas, o ne kokia Grifų Gūžta. Įsivaizduoji, ką mums padarys, jei pagaus beslankiojant po svetimo koledžo miegamuosius?
Iš tiesų Guramis nelabai įsivaizdavo, ką „jiems padarytų“. Pasijuoktų? Išmestų iš Hogvartso? Skirtų areštą? Nors po oda jautė malonų adrenalino proveržį, jis net nenorėjo pagalvoti, koks gyvenimas jo lauktų, jei jį išmestų iš Hogvartso.  Tikriausiai tapčiau kokiu nors bezdyla Magijos Žiniose.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Klaidingasis koridorius
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Tai kažkokia nesąmonė. Dėl Merlino barzdos, tai tikrai nesąmonė. Dori ir vėl bimbinėjo Hogvartso koridoriais bandydama surasti ką nors neįprasto. Bet ką. Kadangi Hogvartsas turėjo itin daug paslapčių, rasti kažką keisto buvo vieni juokai. Tačiau šį kartą atradimas antrakursei visai nepatiko.
Apsilankiusi kažkokioje keistoje klasėje blyškiaveidė išlindo koridoriuje, kuriame nėra laiptų. Kas čia dabar, pamanė klastuolė. Galbūt Mendel nepastebėjo, kad toje klasėje yra dvejos durys ir išėjo ne pro tas, pro kurias atėjo? Grįžusi į tą klasę ji įsitikino, kad durys yra tik vienos. Bet... bet aš tikrai atėjau ne iš šio koridoriaus, įsitikinusi buvo juodaplaukė. Tikrai, klasė buvo trečio aukšto koridoriuose, o kur mergaitė dabar?.. Nežinia. Nes čia nėra langų!
Mergaitę išmušė šaltas prakaitas. Ji manė, kad uždarų patalpų nebebijo. Vis tik toje oloje miške jai buvo jauku ir pradėjo patikti tuneliai. Tačiau dabar klastuolė suprato, kad ji bijo ne paprastų uždarų patalpų, o tiesiog vietų, iš kurių nežino, kaip išeiti. Ji visiškai nesuprato, kur atsidūrė. Ir nerado išėjimo. Koridorius nebuvo ilgas. Šiaip net pasakytum, kad visai jaukus. Nors nebuvo langų, tačiau stūksojo palangės, ant kurių galėjai prisėsti. Kabėjo nemažai paveikslų. Durų čia buvo daug ir nemažai mergaitė jau jų atidarė. Klasės, tualetai, sandėliukai. Bet niekur nebuvo išėjimo! Dori blaškėsi po koridorių ir panikavo, mat buvo viena. Kaip iš čia ištrūkti? Pirmą kartą per visą savo laiką, praleistą Hogvartse, mergaitė būtų neatsisakiusi žiobariško daikto: mobiliojo ryšio telefono, nes dabar daryti nebuvo ką. Pasiųstų kažkam pelėdą, bet ją iš kur gauti?

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Klaidingasis koridorius
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Jis atidarė pelėdyno duris ir išėjo iš jo. Ir še tau kad nori, atsirado ne normaliame pažįstamame koridoriuje, o visai kitame, kurio nežinojo. Pelėdyne buvo todėl, kad jo apuokas ką tik atnešė siuntinuką iš namų ir jį dabar berniukas laikė rankoje. Ir kur aš esu? Klajonės mokykloje nebuvo naujiena, bet čia. Galai griebtų, čia matyt tas bjaurus koridorius. apie jį yra pasakojęs pusbrolis Auris. Jis sakydavo, kad šį koridorių pastatė Salazaras Klastuolis ir aiškindavo kad koridorius čia tik tam, kad klaidintų purvakraujus.  Jie čia pasimestų ir ilgai klaidžiotų. Puikus Klastuolio pokštas. Nesąmones tas Auris pliauškia. Taip galvojo Alanas.
Atėjęs čia iškart pamatė Dori. Ji atrodė kiek nusigandusi. Kaip dabar kvatotūsi Auris. Liūdnai pasvarstė Alanas ir priėjo prie mergaitės.
- Sveika, atėjau kaip pagal užsakymą. O dabar tai paklaidžiosim. Šitas koridorius bjauri vieta.  Kiek žinau dingti iš čia galima pro ten, kur pirmą kartą įėjai. Bet durys nuolat keičia vietą, bus sudėtinga rasti kaip išeiti.
Žvaliai pasakė ir nusišypsojo jai.


*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Klaidingasis koridorius
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Dori krūptelėjo. Kažkas su ja pasisveikino. Širdis spėjo į kulnus nusiristi, tačiau po dar vienos akimirkos smegenys atpažino balsą ir atsisukusi ji pamatė Alaną.
- Labas, - atsakė. - O... kur tavo šuo? - apsidairė.
Kažkodėl nustebo pamačiusi, kad grifas yra be savo augintinio.
- Na, ir gerai, nes jei mirsime, tai bent jis liks gyvas, - isteriškai pajuokavo. - Aš jau šimtą kartų naršiau toje klasėje, pro kurią atėjau. Ir nieko! - Dori atsisėdo ant belangės palangės.
Mergaitė atsirėmė į sieną, o gal - į kadais užmūrytą langą - ir atsidususi kelias sekundes pasėdėjo užsimerkusi. Atėjo suvokimas, kad dabar ji yra ne viena, ir kad Alanas, regis, jaučiasi gerai, nėra nei pasimetęs, nei išsigandęs. Žinoma, tai nepadėjo Dori toje vietoje jaustis bent truputėlį geriau: juk bent šią akimirką ji vis tiek nežinojo, kaip iš čia išeiti ir tai jai nepatiko.
- Ar tu čia atėjai tyčia? Ar žinai, kaip iš čia išeiti? Esi buvęs šiame koridoriuje anksčiau? - užvertė klausimais grifą.
Mendel akys nukrypo į nešulėlį Alano rankoje. Dvylikmetė primerkė akis. Kaži, ką jis ten turi? Ar tik nebus kokia įdomi dovanėlė nuo klastuoliškų jo turčių tėvų? Dori įkyriai įsistebeilijo į nešuliuką.
- Beje, ką čia turi? - smalsiai paklausė.