0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 552
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: II AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #30 Prieš 4 metus »
Žaliaakė grifė stebėjo, kaip koledžo bei kurso draugė nukeliavo pasitikti likimo, šiuo atveju, pasiimti kalavijo. Tuo pat metu atsivertė tuščią puslapį knygelėje, ir pradėjo užduotį užrašydama tikslą ir priemones.
Citata
Darbo tikslas: Naudojantis numatytomis priemonėmis sužinoti galimą neigiamas pasėkmes ateityje nulemsiantį įvykį.
Priemonės: Senovės kalavijas - Galgastrelas, žibalo dulkės, kentaurų pienas, buriančiojo kraujas (iš likimo linijos) ir seilės.
Klarė stebėjo grįžtančią bendraamžę. Ši nutūpųsi į savo vietą apžiūrinėjo meistriškai nukaltą ginklą. Kiekvienas linkis buvo nukaltas tiksliai, kalvio rankoms žaidžiant metalu tarsi trijų dimensijų delione. Claudie ilgai susimąsčiusi stebėjo atspindžius žarstantį Galgastrelą. Tačiau žvilgsnis tarytum nėrė giliau nei siekė jo ašmenys. Klarė stebėjo tamsiaplaukę, jos veidas atspindėjo nerimo raukšleles. Nė vienam sveikam pjaustytis nepatiktų. Trečiakursė galvojo apie profesorės pasirinktus metodus. Galbūt vyresniems, daug ko patyrusiems jie ir tiko, tačiau pati dar nesijautė pasirengusi žalotis, o ką jau kalbėti apie mažiukus, pirmakursius, vienuolikmečiai juk nebuvo drąsūs magijos pasaulyje, daug jų kilę iš šeimų, kur magija nebuvo kasdien naudojama šeimose, tokia prieš dvejus metus buvo ir pati Klarė.
Suolo draugei apžiūrinėjant ašmenis bei jų aštrumą, mergaitės skrandis vertėsi kūliais. Nereikėjo nei pjūvio. Matyt pastebėjusi, Claudie ištarė kelis padrąsinančius žodžius. Trylikametę jie ne daug ką paguodė. Ji negalėjo nežiūrėti, užduotis savaime liepė stebėti kiekvieną žingsnį ir jį fiksuoti. Ilgaplaukei jau net dingtelėjo, jog lengviau būtų persipjauti pačiai. Tačiau greit nuvijo šią mintį prisiminusi kaip seselė prieš du metus paskutinį sykį ėmė kraują. Prisimena pabudusi ant kušetės su kibirėliu prie sunkių metalinių kojų.
Strazdanė stebėjo kaip nejaukiais judesiais, gerokai žemesnė mergaitė persipjovė vertikaliai delno esančią likimo liniją. Bandė sutelkti dėmesį, todėl mintyse sužadino įgimtą smalsumą.... Likimo linija ryški ne visuose delnuose, kai kurie jos neturi, įdomu ką pasakytų profesorė tokiu atveju... Lieptų pjaustytis kitam?...
Mintis reikėjo sutelkti. Ji turėjo pradėti rašyti. Prigriebė iš rankos iškritųsi pieštuką. Į kairę ranką. Šia rašyti buvo kiek sunkiau, mat žiobarų mokykloje ji rašė su dešine, tačiau kai abu pusrutuliai buvo vienodai aktyvūs, tai didelių kliūčių nesudarė, o žaliaakė mergiotė nenorėjo kliudyti darbo šalia buvusiai mėlynakei.

Citata
Darbo eiga:
1. Dešiniarankė mergaitė susirado likimo liniją kairiąjame delne.
2. Pridėjusi kalaviją prie delno, nutaikė šį taip, kad būsimas pjūvis atitiktų likimo liniją.
3. Prispaudė ginklą prie linijos, taip prarėždama odą.
4. Pasirodė kraujo lašai.
5. Perėmė Galgastelą kita ranka, kad dominuojančia ranka galėtų tęsti darbą.
6. Greitais judesiais pasėmė žibalo dulkių ir užbėrė jomis kalaviją.
7. Dvejodama įmerkė Galgastrelą į pieną.
8. Neskubėdama apsuko kalaviją dusyk palei laikrodžio rodyklę.
9. Pienas nusidažė rausva spalva.
10. Prieš spjaudama suolo draugė suabejoja savo veiksmais.
11. Vis dėl to spjovus, skystis dubenyje ėmė kunkuliuoti.
12. Draugė pamatė viziją susijusią su (numanomai) jos jaunesne seserimi.
13. Mergaitė prarado padeties kontrolę, ji įmerkė galvą į dubenį su pavojingais ašmenimis.
14. Dubenyje esantis skystis pašėlo.
15. Pranašyste užsiėmusi draugė prasikirto skruostą ir nusirėžė plaukus.

Išvada: Ateities būrimo būdas, gal ir tikslus, tačiau pavojingas, neaiškūs pašaliniai veiksniai. Nemalonūs įvykiai pranašystėse gali išgasdinti.

Vos įskaitoma rašysena supylusi paskutines raides, pamiršdama savo baimę, Klarė išsitraukė servetėlę iš ją lydėjusios kuprinėlės ir padavė ją šalia sėdinčiai Claudie
- Profesore... - Paauglės balsas išdavė, kad įvykiai klostėsi ne pagal planą. Tuo pat metu suskambėjo ir suolo draugės balsas. Ji nebuvo susirūpinusi savimi, jai iškart labiau rūpėjo jaunylė sesuo. Natūralus noras apsaugoti jaunesnyjį pagalvojo, juk ji pati buvo vyriausia atžala trijų vaikų šeimoje.
Greitai surašiusi pavardes ant lapelio, Klarė nučiupo draugę už prapjauto delno, net nesusimąstydama apie pasėkmes.
- Einam aiškintis...
Peraugėlė sukosi tarytum vilkelis. Ji visada buvo tokia, nepakentė, kai kas nors klodavosi ne pagal taisykles, ypač kai tai lietė jos draugus.
Nutempusi draugę prie profesorės stalo, ji nuteškė lapelį su informaciją ant medinio paviršiaus. Ūmus žalių akių žvilgsnis smigo tiesiai į profesorę, akys žaibavo. Klarė nesiruošė pasakyti nieko, tik spoksojo taip, kad neatkreipti profesorės dėmesio nebebuvo neįmanoma.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Amika Bela Lordess

 • Astronomė
 • ***
 • 111
 • Lytis: Moteris
 • Tik palik vaiką vampyrui ir nebebus nei vaiko, nei vampyro
Ats: II AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #31 Prieš 4 metus »
Amika šypsodamasi stebėjo mokinius. Na, gal suskirstymas poromis nėra toks blogas dalykas. Juk bendradarbiavimas skatina socializaciją moksleivių tarpe, kuri ugdo kiekvienam besivystančiam asmeniui reikalingas moralines vertybes.- Pasikalbėjo su savimi rausvaplaukė ir paglostė ant stalo besiraigančiam šermuonėliui  kailiuką. Pasitaisiusi savo violetavą šukuoseną, profesorė kilstelėjo nuo patogaus, jau favoritu tapusio krėslo ir ėmė žingsniuoti per klasę.
Didžioji dalis mokinukų buvo baigę savo užduotis.
Apėjusi gal trejetą ratukų po erdvų, levandomis kvepiantį kabinetą, Lordess sugrįžo prie savojo stalo, apkrauto pauksuotais kalavijais ir įvairiu raštu priraišaliotais pergamento lapais.
Permetusi akimis tuos ,,raštininkų" darbelius, garbanė vos susilaikė neprunkštelėjusi iš juoko dėl ugdytinių sudarytų išvadų.
Gal kita pamoka sulauks mažiau pretenzijų.. - Pakraipė galvą Bela ir pasižymėjusi užrašuose taškus, pakėlė akis į ugdytinius.
- Na, ką gi. Iš tiesų, esu patenkinta jūsų darbu. Puikiai susidorojote su užduotimi, galite sau paploti. - Mikusia permetė linksmu žvilgsniu auditoriją.
- Taip pat džiaugiuosi, kad išvengėme nelaim.. - profesoriūkštė sustojo.
Na, žinoma.. Juk neįmanoma pravesti pamokos be jokių nelaimingų įvykių.
Suirzusi Amika jau ketino pulti padėti Caroline, bet pastebėjusi, kad vyresnioji ir taip nesunkiai tvarkosi, tik lengviau atsikvėpė.
Tačiau ir tas atodūsis trūko vos sekundėlę, mat, dar viena grifė sugebėjo įkristi į dubenėlį bei ne gana to - įsipjauti į skruostą!
- Na štai... Pirma pamoka - vienas incidentas, antra pamoka - jau du. Kas bus trečiąją? Trys ar iš karto visi dešimt? - tyliai, tyliai burbtelėjusi po nosimi purpurinių plaukų savininkė nuėjo prie spintelės su vaistinėle. Galbūt senamadiškai ir žiobariškai, tačiau pirmąją pagalbą suteikti mokėjo ir be burtų pagalbos.
Pasiėmusi pakelį pleistriukų ir peroksido su vata, mergina grįžo prie sužeistosios. Na, tiksliau eiti per toliausiai nereikėjo, nes pati Cloudie su porininke jau stoviniavo prie pat medinio profesorės stalo.
- Koks agresyvumas, - nusišypsojo jaunuolė, kai ta, nukentėjusiosios darbo partnerė nuteškė užrašus tiesiai prieš dėstytojos nosį.
- Žinot ko jums reiktų, - Lordess užpylė ant vatos gabaliuko peroksido ir apžiūrėjusi trečiakursės žaizdą, ėmė ją dezinfekuoti. - Jums reiktų koordinacijos ir pusiausvyros pamokėlių. Kas jūsų vadovas? Von Sjuardas? Pasikalbėsiu su juo, o tai tas gabumas taip ir baigiasi ties fiziniu išsilavinimu.- pakeitusi keletą vatos gabaliukų ir pagaliau švariai sutvarkiusi žaizdelę, tamsiaakė nuplėšė mažytį pleistriuką ir dailiai užklijavo ant mokinukės skruosto.
- Na va, kaip nauja, - nusišypsojo ugdytinei ir padavė mėtinį saldainį. Na, kaip moralinę kompensaciją, vis gi dar tik trečiakursė. Permetusi akimis tos pyktokos mergaičiokės užrašus, Amika susiraukė.
- Taip.. Prašau atsisėsti, panele Karter ir pasiimti kartu draugę.
Manau ši informacija bus naudinga visiems.. - kiek susimąsčiusi ir jau ne tokialinksma, mėlyno kimono savininkė krenkštelėjo:
- Prašyčiau dėmesio, - suplojusi delnais, Miku Mi atsisėdo ant stalo.
- Tikriausiai pamatę vizijas nei vienas neesate labai laimingas. Taip ir turi būti, juk jos pranašauja nelaimę, o ne šokolado lietų. Na, bet nuo nelaimių galima apsiginti, ko jūs ir mokotės Apsiginimo nuo juodosios magijos ir ne tik pamokose. Tačiau, jei jūsų tai vis tiek neramina, pasakysiu vieną labai svarbų dalyką, kurį turėsite atsiminti visą gyvenimą, na bent tą gyvenimo dalį, kai susidursite su netikėtumais ir panašiom nesąmonėm. Likimą galima pakeisti. Galite užsirašyti, jei pamiršite. - violetinplaukė šyptelėjo ir toliau tęsė savo kalbą, tikėdamasi įkvėpti vaikams vadinamosios dvasios.
- Vykdydami šios pamokos praktiką, jūs išvydote tik abstrakčią nelaimę. Tai reiškia, jog ji gali net neįvykti, žinoma, jei būsite tinkamu laiku, tinkamoje vietoje. Taip pat galite to įvykio išvengti ar pasiruošti jam. Žinodami dalį savo ateities, galite pakeisti savąją dabartį, kuri taipogi yra be galo svarbi. Ir tik pakeitę savo dabartį, kuri vėliau taps praeitimi, pakeisite ir tą nelaimingąjį įvykį. Juk praeitis neatsiejama nuo ateities. - jausdama, kad suplakė žodžius ir jaunesnieji ar net vyresnieji mokinukai gali nesuprasti, jaunoji profesorė ėmė galvoti pavyzdžių ir minutėlę patylėjusi vėl pradėjo tęsti viešąją kalbą, kuri netikėtai buvo įtraukta į pamokos eigą.
- Tarkim, jeigu hmm... Mėsainis sužinotų, kad jo draugas sumuštinis bus suvalgytas, ką jis darytų, kad išvengtų draugo netekties? Pultų į paniką? Apsiašarotų ir įmerktų galvą į dubenį su pienu? Ne! Visų pirma, jis nueitų ir praneštų sumuštiniui, kad jam gresia nelaimė. Jei šis nepatikėtų ar mėsainis imtų pykti bei verkti? Nope. Aišku, būtų liūdna, jog draugas netiki tavimi, tačiau juk nepulsi į isteriją. Visų antra, mėsainis imtų saugoti savo draugelį. Kaip? Na, dažniau su juo būti, bendrauti. Patarti su kuo derėtų draugauti, o su kuo nelabai. Tik ne šitaip: vat su tuo nebendrauk, jis man nepatinka, jo žvilgsnis žvairas. - sustorintu balsu suvaidino paskutinįjį sakinį dėstytoja.
- Galų gale, jei vizijoje buvo matytas konkretus, sumuštiniui kenkiantis asmuo, mėsainiukas gali pastebėti jį iš šalies, kaip jis elgiasi, ką daro. Nors, tai nėra labai rekomenduotina... - greitomis pridūrė paskutiniuosius žodžius Ateities būrimo profesorė ir šyptelėjo.
- Supratote? Ateities būrimas - tai menas, kurį įvaldęs gali ne tik apsisaugoti, bet ir apsaugoti kitus. Aš tikrai tikiu, kad kiekvienas jį prisijaukinsite ir išmoksite naudotis tinkama linkme. Taip pat kilus papildomiems klausimams visada esate laukiami mano kabinete, o dabar - geros likusios dienos, - garbanė atvėrė sunkias, medines klasės duris ir sulaukusi varpo dūžių, išlydėjo vaikus bei užrakino klasę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »
Vampires and beasts lick tears from my cheeks