0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

  • VI kursas
  • *
  • 260
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
   Mergina lėtai trynė akis, karts nuo karto nusižiovaudama, tačiau ramybę sudrumstė stiprus pliaukštelėjimas priet pat jos. Betė staigiai krūptelėjo ir atsimerkė, prieš save pamatydama tikrai ne arbatėlės išgerti atėjusį profesorių. Mokinė nejučiomis susigūžė ir nusuko akis į priešingą pusę, draskoma gėdos dėl tokio elgesio pamokos metu ir, kažkodėl, visai nesidžiaugdama savo teoriškai teisingu atsakymu. Profesoriui galiausiai nuėjus, grifė šiek tiek atsipūtė, bet rankos vistiek drebėjo, o visi miegai kažkur išsilakstė, akių nors ir norėdama nebūtų sumerkusi. Na, kažkaip baisoka būna, kai bene pirmą kartą gyvenime užsiundai mokytoją ant savęs ir paskui turi išklausyti visą tomą apie taisykles pamokos metu ir bausmes už jų nesilaikymą...
   Vis dar truputį tirtėdama, ketvirtakursė spoksojo į profesoriaus iškeltus tris pirštus ir įdėmiai klausėsi kiekvieno žodžio. Ne, Bethany tikrai neužtrauks dar daugiau gėdos Grifų Gūžtai ir sau pačiai, net jei teks atsisakyti to saldau miegelio, kurio dabar taip trūksta. Vis gi, pati kalta, kad vakar taip vėlai miegot nuėjo... Rudaplaukė dar labiau įtempė savo regą ir klausą, ignoruodama fizinę būklę. Ji stebėjo, kaip vietoj trijų profesoriaus pirštų atsiranda du, o tada lieka tik vienas, klausėsi, kaip žlunga mokinių viltys bent kartą pasakyti teisingą atsakymą. Galiausiai mokytojas perėjo prie praktikos, įdomiosios dalies, nors tai tikrai nebuvo tai, ko keturiolikmetė tikėjosi. Būti užkerėta ji visai nenorėjo, bet tai buvo vienintelis būdas susigrąžinti profesoriaus malonę. Mėlynakė lėtai ir nedrąsiai kilstelėjo savo drebančią ranką ir prabilo trūkinėjančiu balsu:
   - Pro-o-fesoriau, a-š galiu bū-ūti užkerė-ta...

*

Zelig Reiher

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
-Dėkoju, panele Portendorf. Man praktikos parodymui užteks tik jūsų, - linktelėjo vyriškis, jausdamas tam tikrą pagarbą merginai, kuri nejautė baimės ir nepabūgo pabūti tuo ''banduomuoju triušeliu''; ir išsyk demonstratyviai išsitraukė burtų lazdelę. -Uždirbote savo koledžui papildomų taškų, -vangokai šyptelėjo ir toliau ėmė dėstyti praktinę pamokos dalį. Mokinę suėmė už pečių ir pastatė ją keli metrai nuo savęs, atsukdamas merginą veidu į likusią klasės dalį. Tuomet be žodžių, kaip visada, nukreipė lazdelę jos link ir sekundėlės dalelę juos abu sujungė plonytis, vos vos matomas siūliukas, kuris panašėjo į voro tinklo giją ir švytėjo melsva, tyra šviesa, tarytum būtų buvęs pamirkytas radioaktyviame skystyje. Tačiau ta gija buvo itin sunkiai pastebima, todėl jeigu nesusikaupei, jos ir negalėjai pamatyti; po kiek laiko ir tas siūliukas dingo. Akimirkai praėjus, rodos, daugiau nieko nenutiko, tačiau staiga pakviestosios mokinės lūpos prasivėrė ir iš jų paplūdo žodžiai, kurie tarytum buvo jai svetimi, nors ir tariami tuo pačiu balsu, tembru.
-Taigi, kaip matote, šie kerai yra nepaprastai lengvi, ypač kada jie yra panaudojami iš mažo atstumo ir ant tokio žmogaus, kuris pernelyg tam nesipriešina, -kalbėjo mokinė, o tuo metu profesorius stovėjo sukryžiavęs rankas ir sučiaupęs lūpas, nors ir šių kampučiai buvo šiek tiek kilstelėti. -Viskas pasunkėja, kada asmuo, kuris yra užkeriamas ima bandyti išsivaduoti iš užkeikimo arba kada ima didėti atsumas tarp dviejų žmonių, kalbant tiesiogine to žodžio prasme, - profesorius lėtai pradėjo žingsniuoti atbulomis ir staiga merginos tariami sakiniai pradėjo šiek tiek blėsti, bent jau trumputei sekundei. Vyriškis staiga plačiai šyptelėjo ir mokinės lūpos taip pat išsirietė į šypsena, kuri buvo identiška.
- Užkeikimas yra pagrinde valdomas mintimis, tačiau jeigu užkeikėjas šnabžda ar formuoja žodžius ar mimikas pats, yra daug lengviau naudoti Proxymus kerus. Taigi, tik aukšto rango burtininkai ar raganos gali naudoti šį užkeikimą nepravėrus burnos, - mergina ištarė, tačiau profesorius tada vėlei mostelėjo lazdele ir tarsi vėlei sužibo toji gija, tik milisekundę, ir tada vėl išnyko.
-Dėkoju už pagalbą, dabar galite grįžti į savo vietą, - dabar prabilo pats vyras ir pamojo ranka į josios vietą ir tuomet pliaukšelėjo delnais. -Taigi, dabar yra jūsų eilė parodyti man šio burto praktiką. Prašau pasiskistyti poromis arba grupelėmis. Pamokos pabaigoje aš patikrinsiu, ką nuveikėte per pamoką. Jeigu partnerio nerandate, visada galite paprašyti mano pagalbos, - užbaigė savo tiradą ir tuomet nuėjo atsisėsti užu savo mokytojo suolo.

//Dvi žinutės minimum kiekvienam asmeniui, dar viena žinutė bus pamokos pabaigoje kaip apibendrinimas. Dėl klausimų kreipkitės į AŽ.