3

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Prisijungęs Melisa Keyes

 • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovė
 • *
 • 83
 • Lytis: Moteris
 • Saulėlydis gilesnis nei saulėtekis
  • wattpad
-Štai, gaudyk,- mergina mestelėjo vaikinui juodos spalvos flakonėlį, o sau pasiliko tamsiai mėlyną.-Man rodos švilpiai įsius jeigu pamatys sudarkytas šias kėdes,- susimąstė Melisa.- Ai, velniai nematė,- pakratė flakonėlį ir nupurškė geltoną kėdę tamsiai mėlynais grafiti.
Mergina ranka vis pakratydavo flakonėlį ir purkšdavo kėdes, iš tolo buvo matyti visokie užrašai, kurie tikrai nedžiugins švilpių. Melisa vis galvojo apie vaikiną, kuris akylai stebėjo ją, ypač veidą, o tuomet nužvelgė nuo galvos iki kojų. Ši nusipurtė ir gražino kėdes toliau.
-Vaikine,- kreipėsi ji į Grayson'ą.- Skubu aš ne visada, tik tuomet, kai kažką staigiai sugalvoju,- nusijuokė ir pažvelgė į rudas jo akis.
Pakračiusi rankoje esantį flakonėlį ištarė:
-Manajame nieko nebėra, o kaip tavasis? Dar vieną turiu Grifų Gūžtos tribūnose.
Apsisukusi jau ruošėsi eiti link raudonų kėdžių, bet raudonplaukės koja kryptelėjo ir ši nukrito. Kodėl aš visuomet pasirodau kaip paskutinė nevykėlė? Garbanė bandė atsistoti, tačiau pastangos buvo veltui, nes atrodo, jog ir vėl susižeidė čiurną, tai jau ne pirmas kartas.
kodėl kas nors yra, kodėl aš pats esu

*

Neprisijungęs Fiadh o Ceallachain

 • III kursas
 • *
 • 92
 • Taškai: 29
 • Lytis: Moteris
Ats: Milžiniškos tribūnos su pasenusiomis kėdėmis
« Atsakymas #16 Prieš 2 mėnesius »
Beeidama pilies link, Fiadh pamatė keletą mokinių kvidičo aikštėje. Mergaitė patenkinta nuskubėjo ten. Tikėjosi, kad jai pavyks tinkamai atlikti užduotį bent jau esant komandoje su kitais mokiniais.
Deja, vos atėjusi grifiukė suprato, kad šitie mokiniai tikrai neatlieka apsigynimo nuo juodosios magijos užduoties. Panašu, kad jie tiesiog atėjo pažaisti kvidičo. Nužvelgusi grupelę ji pamatė, kad nė vieno nepažįsta. Tad nė nesiartino. Tačiau ją pagavo smalsumas, tad šviesiaplaukė patraukė link tribūnų. Ji tikėjosi, kad šitie mokiniai greit pradės žaisti, tad ji galės pažiūrėti.
Fiadh dar nebuvo buvusi kvidičo aikštėje. Tad tiesiog patraukė prie artimiausios tribūnos ir atsisėdo trečioje eilėje. Tai, ko gero, buvo dar viena tą dieną padaryta klaida. Kėdės akivaizdžiai buvo senos ir reikalavo tvarkymo. Šioje tribūnoje jos buvo medinės. Kas būtų buvę smagu, jeigu nebūtų išpuvusios... Vos atsisėdusi ant vienos kėdės, Fiadh nuvirto. Kėdė paprasčiausiai subyrėjo. Kai sekasi, tai sekasi pagalvojo mergaitė, kai šiaip ne taip atsistojo. Ji atsisuko į kvidičo aikštę. Tačiau pamatė ne ją, o namų elfą, žiūrintį į ją.
- Juk jie neatlieka užduoties! - sušuko mergaitė, pamiršusi, kad pati ją atlieka. Fiadh pradėjo negrabiai ieškoti burtų lazdelės. Ji be galo skubėjo, tad niekaip negalėjo išsitraukti ginklo iš kišenės. Per tą laiką namų elfas paleido kerus, tačiau nepataikė. Vos grifiukė išsitraukė lazdelę, elfas pakartojo puolimą. Šviesiaplaukė skubiai pasilenkė, tad kerai praskriejo jai virš galvos. Na, bent vikrumo tau netrūksta pagalvojo Fiadh. Ir tada susikoncentravo ties tuo, ką dabar reikėjo padaryti. Jai verkiant reikėjo, kad bent kartą normaliai pavyktų.
Namų elfas kurį laiką stovėjo ir žiūrėjo į Fiadh. Ir nieko nedarė. Tai mergaitę šiek tiek sutrikdė. Laukti buvo be galo sunku, be to, ji nežinojo, ar mažylis ją iš viso dar puls.
Pagaliau atskriejo dar vienas spindulys - šį kartą raudonas. Fiadh skubiai švystelėjo ranką į viršų.
- Protego! - riktelėjo ji, brėždama liniją žemyn. Spindulys akivaizdžiai ėjo tiesiai į ją. Tad jeigu skydas nesuveiks, kerai pataikys... Tačiau Fiadh nuostabai, kerai atsimušė į nematomą sieną ir atšoko atgal. Grifiukė nežinojo, ar skydas pakankamai stiprus, kad atlaikytų dar vieną puolimą, tad dėl visa ko pakartojo kerus. Elfas dar kartą pabandė ją užpulti, tačiau jam ir vėl nepasisekė. Fiadh pajuto tokį džiaugsmą, kokio šioje mokykloje dar nejautė. Tačiau ji nenuleido akių nuo elfo. Šis pakartojo puolimą, tačiau ir vėl nesėkmingai. Grifiukė buvo be galo laiminga. Tačiau džiaugsmas dar labiau išaugo, kai ji pamatė, kad elfas nueina. Fiadh nepatikėjo savo akimis. Tai buvo labai keista. Kad jai taip puikiai pasisektų?..
Grifiukė nutarė, kad užduotis jau tikrai atlikta ir galima grįžti į klasę. Ji labai tikėjosi, kad profesorius Jeffter įvertins jos pastangas...

*

Neprisijungęs Ema Kančaus

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Esu draugiška.
Ats: Milžiniškos tribūnos su pasenusiomis kėdėmis
« Atsakymas #17 Prieš 2 mėnesius »
Prieš kelias valandas vyko kvidičo aikštėje burtų trikovės turnyras. Jame kovėsi Klastūnyno komanda prieš Varno nago komanda. Milžiniškose tribūnose su pasenusiomis kėdėmis sėdėjo visi Hogvartso koledžo mokiniai, tad pasiskirstė kokia komanda palaikyti. Klastūnyną palaikė Švilpynė, o Varno nagą palaikė Grifų gūžta. Tačiau turnyrą laimėjo Varno nagas. Po turnyro teko viską tvarkyti ir milžiniškas tribūnas su pasenusiais kėdėmis, ir perdažyti visų koledžų atitinkamų spalvų herbus. Nors visi mokiniai nelabai norėjo to daryti, tad nusprendė padėti sutvarkyti. Kad būtų lengviau tvarkyti, visi paėmė po savo burtų lazdelę ir šmaukšt paukšt staigiai sutvarkė viską. Visi apsidžiaugė kad yra tvarkinga.
Tad nebijokite manęs.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019