0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #15 Prieš 6 metus »
Nejaugi jis tikrai išsigando? Ne, nemanau.. Tikriausiai tik vaidina įsižeidusį, o tada puls iš pasalų, tik kažin ką sumąstys dabar. Šis išsitraukė iš kišenės lazdelę ir nukreipęs į antrakursę tarė nedovanotiną burtažodį. Paleido nužudymo kerus. Išgirdusi iš smaragdinių akių savininko lūpų "Avada kedavra", Ashley nusuko veidą į šoną, bei prisimerkė. Akyse jai pasistojo krentanti Lilė. Taip, tas prisiminimas iš MI pamokos labai įstrigo merginukei ir vis neišėjo iš galvos. Nieko neįvyko. Tikriausiai jis pasinaudojo to pačiu triuku, kokiu ir dvylikametinukė. Netrukus berniokas pradėjo krizenti. Aišku, o ko galima buvo tikėtis. Šis tiesiog privalėjo atsikeršyti. Atsimerkusi ir kiek nurimusi grifė pažvelgė į vaikinuką. Ne iš kelmo spirtas vis dėl to buvo pirmakursis.
- Na taip, gal jau ir baigiame, kol nesusiriejome, - pritarė Semui Ashli.
Tik dabar garbananė išvydo, jog jos rūbeliai jau seniai atsimainę. Tos katės ausytės tikrai buvo mielos ir labai tiko mergiotei, tad ši tuoj pat panoro jų ir jau tą pačią akimirką ant jos kaštoninių plaukų puikavosi lankelis. Nukreipus žvilgsnį į vaikinuką, Ashley šyptelėjo.
- O jos man patiko, - tarė ir dar labiau išsišiepusi nukreipė žvilgsnį į šoną.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Ashley Tonks »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Sem Interficio

 • II kursas
 • *
 • 32
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #16 Prieš 6 metus »
Berniukas pralinksmėjo, skaniai pasijuokė.
 - Aha, puiku - draugiškai nusišypsojo- o tu nori būti draugais?- paklausė berniukas, ir priėjęs krito į fotelį, kuris buvo labai patogus. Vaikinas išklausė mergaitės komentarą apie ausytes.
- Mielos ar ne? Man irgi patiko, ant tavęs atrodė labai žaviai- berniukas šypsojosi, stebėjo, kaip mergaitė vėl gauna lankelį su ausytėmis, o tada nusuko žvilgsnį.
- Žinai, kai taip mielai atrodai, norisi tave apkabinti- nejuokaudamas pasakė berniukas, mergaitė atrodė kaip miela katytė, kurią norisi apkabinti ir paglostyti.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #17 Prieš 6 metus »
Pasirodo ne tik teisuolei patiko tas lankelis, turbūt tai buvo vienas naudingiausių Semo darbų visuomenei. Anglija tau dėkoja, pirmakursi, už kačių gausos papildymą. Rudi plaukai kaip niekad atrodė puikiai su dviem katytės auselėm.
- Tikriausiai po visų šių įvykių jau esame draugai, - pro ūsą tarė Ashley.
Mergiotė klausė tikriausiai komplimentų iš žaliaakio lūpų. Kam gi jie nepatinka. Kalbai pakrypus apie apsikabinimus, ši kiek suraukė nosytę, bei nuleido antakius.
- Per daug tu čia neprisigalvok, manau šiam kartui užteks, prisimenant faktą, jog pirmai buvau prievarta apglėbta, - nusijuokė grifiokė ir žvilgtelėjo į sieninį laikrodį. Iš lėto šis ėmė blankti, kol galiausiai jo nebeliko. Taip, tai buvo antrakursės darbas, nes jiems nepastebint prabėgo ne viena valanda.
- Neišeik, dar pabūk, - kiek liūdnesne gaida pratarė kaštoninių plaukų savininkė.
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Sem Interficio

 • II kursas
 • *
 • 32
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #18 Prieš 6 metus »
Berniukas apsidžiaugė, jog jie jau buvo draugai. Turėti naują draugą visada malonu, o kadangi berniukas nelabai ką ir tepažįsta mokykloje, mergaitės žodžiai sudrebino šio nekaltą širdelę. Šis priėjo prie lango ir pažvelgė pro jį, pro šios mokyklos langus galėjai matyti visokias vietas iš aukštai, tai berniukui patiko. Mergaitei užsiminus apie jo apglėbimą, šis kiek susigėdo, tik dabar suprato, kaip arti buvo mergaitės. Mergaitė su Sem kartu pažvelgė į laikrodį, vaikinas kiek atsilošė nuo lango, amžinai čia būti negalėjo, tačiau Ashley jį sustabdė.
- Pabūti? O ką veiksim?- berniukas nusijuokė.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #19 Prieš 6 metus »
Bernioko veidą išmušė raudonis. Tikriausiai dėl tų apsikabinimų, tačiau Ashley tai nė kiek nepaveikė. Ji ir vėl sėdėjo išsišiepusi, kaip ir tada, kai pirmakursis vos įžengė į kambariuką ir kad ir kaip grifė stengėsi susiimti, nieko neišėjo. Pirmą kartą po tiek daug laiko, būdama su Semu Ashli iš širdies pasijuokė, gerai praleido laiką. Neapsimestinai. Atrodė, jog šiam žmogiukui galėjai pasipasakoti, tačiau baimė atverti save, nugalėjo. Ji niekur nedingusi. Tik glūdi kažkur giliai.
- Na nežinau..  Galim veikti bet ką, juolab juk čia yra viskas ko tik panorėsi, - prisiminė išsišokėlė. - Gal turi kokių minčių, a? - ir dar labiau šyptelėjo.
Visus veido raumenis grifei jau skaudėjo. Kur čia neskaudės kai trečia valanda eina, kai nustatyta ta pati mimika.
- Vieną tikrai žinau - iš šio kambario tavęs taip lengvai nepaleisiu. Juk nepaliksi katytės murkti sau vienos? - pakėlusi antakius ir nustačiusi nekalto katinuko veidelį, pratarė antrakursė. - O jei ne, tuomet tikrai teks tave pasilikt už tarnaitę, - priminė mergaičiukė, o tada prunkštelėjo.
Staiga pasigirdo tuksenimas.
- Girdi? - sutrikusi paklausė dvylikametė smaragdinių akių savininko.
Tai buvo kažkoks paukštukas tarškinantis į palangę. Priėjusi prie langelio, Ashley jį pilnai atvėrė ir įsileido gyvūnėlį.
- Poli.. Ak, tu mano pelėdžiuke, aplankyt susiruošei, ar ne? - paglostė saviškę augintinę. - Čia mano pelėda. Poli. Nebijok, nekanda, - atsisukusi į Semą, paaiškino teisuolė.
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Sem Interficio

 • II kursas
 • *
 • 32
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #20 Prieš 6 metus »
Berniukas ir pats nenorėjo išeiti, tereikėjo tik betkokios idėjos ir jis čia pasiliks. Ashley jam patiko, atrodė linksma, mergaitė dėvėjo akinukus, kaip ir jis pats. Nežinojo, ant kiek tiki likimu, tačiau jei likimas yra tikra, tai čia turi būti likimas, kuris juos suvedė.
- Sakai neišleisi? O galbūt aš tave čia laikau, katyte mano?- nusijuokė berniukas. Pelėdai pradėjus daužyti langą, juodaplaukio žvilgsnis buvo nukreiptas į garso šaltinį.
- Garsas panašus, kai mano pelėda stuksena į langą- garsas priminė, kai jo pelėda stukseno jam į langą, kai šis miegojo.
- Tai čia tavo pelėda?- priėjo ir paglostė ją, kokios švelnios buvo jos plunksnos- Labas Poli, aš Sem, Ashley draugas- nusišypsojo berniukas ir pakasė Poli kaklą, o tada patraukė ir atsisėdo į fotelį.
- Nežinau, gal nori mane pamokyti burti? Mačiau kaip pamokoje būrei!  O aš nieko nemoku...- šiek tiek nusiminė dėl savo sugebėjimų juodaplaukis.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #21 Prieš 6 metus »
Priėjęs tamsiaplaukis taip pat perbraukė per gyvūniuko plunksneles, kas Poli atrodė labai malonu iš nepažįstamojo pusės. Pelėdžiukė neketino ilgai užsibūti, tiesiog kaip jai ir būdinga, užsuka kelioms minutėms pasirodyti, o tada vėl kelioms dienoms dingti. Taip ir atsitiko. Vos akinukus dėvintis pirmakursėlis krestelėjo į fotelį, Poli iškėlė galvą, taip parodydama merginukei patraukti ranką ir išskrido pro tą patį langą. Ashley nebenorėjo sėdėti kiek jau pabodusiame krėsle. Po sekundėlės jos rankose stūksojo pledukas, kurį grifė pasitiesė ant grindų. Atsigulusi ant pilvo, ši pasirėmė galvą rankomis, o kojomis pradėjo tabaluoti ore.
- Gal ir tu laikai, o gal šis kambarys, - tarstelėjo Ashli. - Normalu, kad dar nemoki burti, juk viso labo esi pirmakursis. Nemanau, kad reikėtų nusiminti dėl tokių menkniekių. Na išmoksi. Niekas negimė mokėdamas. Ir beto, visi pirmakursiai apie burtus žino ne kažką, - aiškino paauglė. - Galėsime nueiti kurią dieną į biblioteką ir ten ką nors paskaitinėti, tai būtų šioks toks apsišvietimas. O pamokoje tai tebuvo elementarus antrakursės žinių pademonstravimas, - bandė nuraminti tikriausiai kompleksuojantį pirmoką.
Baigusi litaniją mergaičiukė akimirkai atsiribojo nuo pasaulio ir pasinėrė į savo pamąstymus. Kiek atsitokėjusi, ši prisiminė, jog nieko nežino apie Semą.
- Taigi, gal turi kokių pomėgių? - užklausė griufiukė.
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Sem Interficio

 • II kursas
 • *
 • 32
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #22 Prieš 6 metus »
Berniukas sėdėjo ir stebėjo, kaip pelėda išskrido. Kambaryje jie vėl liko dviese. Mergaitė nusprendė atsigulti ant pilvo, o juodaplaukis patogiai sau sėdėjo fotelyje, vieną koją užsimetęs ant kelėno.
- Aš mačiau tokių pirmakursių, kurie žino labai labai daug, o aš nieko nežinau, reikėtų nueiti į biblioteką pasimokyti kada, ar šiaip paskaitynėti- pritarė mergaitei, dėl bibliotekos berniukas. Pagalvojo apie savo pomėgius, netūrėjo daug, kas neįtakoja magiškojo pasaulio.
- Na, mėgstu kvidičą, noriu tapti gaudytoju- nusišypsojo, pagalvojęs apie savo svajonę- dar noriu išmokti  burti ir tapti pačiu stipriausiu burtininku!- naivusis berniukas turėjo didžias svajones, ir niekas jo dėl jų negalėjo kaltinti.
- O tu? Turi kokių pomėgių?- pasidomėjo akiniuotasis. Asistojo, priėjo prie lango ir pažvelgė žemyn, vaizdas už lango atrodė labai neblogas, gal netgi vertėtų išeiti laukan.
- Gal kada nori nueiti į kvidičo aikštę?- pasidomėjo, ar jam teks keliauti vienam, nes norėjo apžiūrėti aikštę, kurioje galbūt kada nors žais ir gaudys aukso šmauktą.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #23 Prieš 6 metus »
- Na, tada tie pirmakursiai buvo vunderkindai, - nusišypsojo, bei ištarė Ashli. - Neturėtum per daug nerimauti dėl savo žinių stygiaus. Viskas ateis su laiku, juolab nė aš nemoku visko, - toliau tęsė grifė.
Išgirdusi pirmoko svajones, o ypač tą, kurioje jis save įsivaizduoja "pačiu stipriausiu burtininku", garbanė nusijuokė. Aišku draugiškai. Buvo smagu klausyti dar neišaugusio iš visų šių "dalykėlių", berniuko. Matyt Tonks taip pat turėtų svajoti, tačiau ši anksčiau laiko visa tai baigė. Vaikiškos svajos buvo sugniuždytos.
- Aš kaip ir neturiu tokių jau didelių pomėgių.. Tačiau mielai kažką paskaitinėju. Vakarais puiku galvą pravėdint lauke. Čia toks būtų kaip ir kartu gyvenimiškas patarimas, - nusijuokė kaštonplaukė. - O jei sugalvosi kokią dieną kvidičo aikštę aplankyt, nedrįsk palikt manęs pilyje ir pasiųsk kokią pelėdą, - pritildė toną ir nukreipė akis į langą.
- Ar kada lankeisi Uždraustajame miške? - pasiteravo rudaakė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Ashley Tonks »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Sem Interficio

 • II kursas
 • *
 • 32
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #24 Prieš 6 metus »
- Tikrai jau, kad vunderkingai, aš irgi taip pagalvojau- prisiminė pamoką berniukas. Kai iš jo svajonių ir tikslų mergina nusijuokė, berniukas šiek tiek sunerimo.
- Kas čia tokio juokingo?- pažiūrėjo į mergaitę klausiamu žvilgsniu. Tada klausėsi apie merginos pomėgius.
- Mėgsti skaityti? Aš irgi! Ypač viską kas susiję su magija!- nusijuokė berniukas- kvidičo aikštę sakai, galbūt rytoj nueisiu, eisi kartu? Nejaugi turėsiu siųsti tau pelėdą, kad paklausčiau?- vėlgi juodaplaukis nusijuokė. Pažvelgė į langą, matė tamsaus miško ornamentą.
- Uždraustajame miške? Ne... mums ten negalima! Ypač man, kai nežinau nė vieno burto- pasakė vaikinukas ir stengėsi apie tą vietą nė negalvoti, tai baisiausia vieta, į kurią būtų galima patekti pirmakursiui- o tu, buvai ten? Nebijok, nepaskūsiu niekam, aš ne skundikas.
Berniukas išalko, gaila šiame kambaryje nebuvo galima gauti maisto, mielai suvalgytų kokį obuolį, gal net mergaitei pasiūlytų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Sem Interficio »

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #25 Prieš 6 metus »
- Atleisk, tiesiog nesusivaldžiau, - teisino savo juoką mergiotė.
Tylėk Ashley ir valdykis. Kumelėms taip pat dantys krenta. Grifiukė bandė save raminti, tačiau pagalvojusi apie kumeles išvis prapliupo juokais. Balažin, kas tai mergiotei darosi?
- Atsipra, - nespėjo užbaigti žodžio nes ir vėl nesusivaldė.
Šios veidelis dabar atrodė it burokėlis. Kiek nusiraminusi, Ashley dar kartą atsiprašė:
-Atleisk, nežinau kas man darosi. Pelėdą pasiūst nėra sunku, juolab tai vienintelis susisiekimas neklaidžiojant po pilį ir  neiškant žmogaus, kuriam nori ką nors pranešti, - švelniu balseliu tarytum paglostė Semo galvelę. -Uždraustajame miške nėra jau taip baugu kaip atrodo. Ir taip, lankiausi ten. Gan miela vietelė, - šyptelėjo ši. - Gal norėtum šiandien nueit? Jei aišku kinkos nedreba, - bandė išprovokuot pirmakursį, kad šis sutiktų dalyvaut velnioniškam plane, kuris ką tik užgimė ne ką geresnėje antrokės galvelėje.
- Apsižvalgytum, apylinkes aprodyčiau, o jei kas sugalvotų tave užpult, su mielu noru jam parodysiu ką reiškia lįsti prie hogiečių, - grėsmingai pratarė Ashley ir ant jos galvos išdygo vikingo šalmas, šiek tiek krentantis ant veido, o rankoje plevėsavo sunkus, paauksuotas kardas.
Prunkštelėjusi pokštininkė pasigrąžimo katukės auseles.

P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Kaspijanas Blekmitas

 • III kursas
 • *
 • 33
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Kai gali tapti kate, pasaulis pasidaro nebeįdomus.
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #26 Prieš 6 metus »
Nors Kasparas nemėgo klausytis gandų, bet net gi jo ausis pasiekė žinia apie neįprastą vietą kuri gali tapti tikru lobiu tiems, kas nori užsiimti slapta veikla. Taigi Kasparas dar prieš pusryčius iškvotė kiek galima daugiau informacijos iš tų kurie mokykloje geriausiai nešiojo gandus. Maždaug pusę valandos reikėjo klausytis kažkokios grifiukės, kuri kambario buvimo vietą pasakė tik po pusės savo gyvenimo istorijos paskaitos. Bet vertėjo pakentėt. Kasparo norimas įvykdyti planas turėtų likti visiškoj paslaptį o tokia vietelė bus pats.
Vakare, vos pavakarieniavęs jis nudūmė į savo miegamajį. Iš ten susirinkęs kelis buteliukus su skysčiais ir pasičiupęs  receptus, bei pasikvietęs savo mylimą katytę nudūmė į reikiamą vietą.
- Jeigu ji man viską teisingai susakė, ketvirtame aukšte trumpajame koridoriuje turėčiau rasti sandėliuką.
Kasparas toje mokyklos pusėje nesilankydavo. Kaip grifiukė ir sakė, sandėliukas čia buvo, Kasparui tereikėjo atverti kambarį. Kasparas ėmėsi darbo: iš pradžių pravėrė sandėliuko duris ir pamatęs keles šluotas, kibirus jas tuoj pat užvėrė. Mintyse aiškiai suformulavo norą:
Noriu jaukaus kambario kuriame stovėtų židinys, kelio lentynos knygoms sofa, stalas ir visi indai ir reikmenys gaminti eliksyrams.- ir vos neužmiršęs pridūrė-Tai pat prie židinio turi būti minkštas guolis katinui.
Vos Kasparas ištarė norą sandėliuko durys ėmė augti. Išdidėjusios jos pačios atsivėrė. Viduje, kaip Kasparas ir prašė stovėjo kelios lentynas, palei sieną stalas o šalimai sukrautos skrynios buvo pilnos įvairiausių stiklinių indų. Taigi užkūręs ugnį Kasparas ėmėsi darbo. Jo katytė maloniai murkė guolyje, o Kasparas pradėjo savo kruopščiai suplanuotą darbą.
Laikas praleistas su katėmis niekuomet nėra iššvaistytas.

*

Anmeya

Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #27 Prieš 6 metus »
Gandai gandais, bet baltaplaukė pakankinusi kelias silpnas bendrakurses sužinojo, jog šioji patalpa egzistuoja, tad dabar ji - Roana Mirabetė Ameshville - laužydama mokyklos įstatymus skriejo su savąja kometa iš Varno Nago bokšto į koridorius, o tada į 8 aukštą. Jai jau neberūpėjo niekas, na tiksliau tas abejingumas prasidėjo varnei gavus laišką. Kaip jie išvis drįsta? pyko Varno nage besimokanti, klastuoliškų charakterio bruožų turinti mergaitė iš švilpių šeimos. Ji net nebenorėjo tų žmonių vadinti savo tėvais. Daphne ir Elijas matyt nebeturi kur dėtis, turėdami tik vieną nepilnametę dukrą. Tie "nuostabūs tėveliai" nutarė nukišti ją į Švilpynę. Jie net pažadėjo, jog pasikalbės su ponia Evenstar ir paprašys jauniausiąją Eimešvilių šeimos narę perkelti į jų "tradicinį koledžą". Jei tik galėtų pilkaakė dabar sušuktų kaip nekenčia tokio gyvenimo, tačiau žinojo, kad kiti pagalvos jog mažajai kažkas negerai su psichika ir pasiūlys apsilankyti pas psichologą. Abejotina ar tokioje situacijoje padėtų net ir psichoterapija. Pasiekusi reikiamą vietą palietė sieną. Man reikia unikalaus kambariuko kad ir kaip banaliai tai skambėjo, bet durys atsivėrė ir varnės nebeliko koridoriuje. Kambarys tikrai atspindėjo paauglės norus. Kambaryje vyravo juoda ir pilka spalvos. Atsigulusi lovon Roro pravirko. Praėjo gal 10, o gal net 15 minučių ar daugiau. Mirabetė užmigo. Nurimo. Kitą rytą atsikėlusi apsvarstė savus tolimesnius veiksmus ir paslėpusi šluotą kažkur koridoriuose nuėjo pusryčiauti.

*

Neprisijungęs Davina von Sjuard

 • Hilerė
 • *****
 • 568
 • Lytis: Moteris
 • Her angel eyes saw the good in many devils
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #28 Prieš 5 metus »
Paruošusi visus namų darbus Davina žvilgtelėjo pro langą perbraukdama ranka ilgus rudus plaukus. Lauke ir vėl pliaupė lietus, tad apie išėjimą į kiemą galima buvo pamiršti. Sudėjusi visas knygas į vietą mėlynakė atsistojo ir išsitraukė savo tamsiai mėlyną gitarą. Išvydusi šone gražiai išgraviruotą savo vardą, mergina šyptelėjo, tačiau netrukus šypsena išblėso. Nė pati nežinojo kur dingo linksma šypsena, kuri dažniausiai spindėdavo jos veide. Pasiėmusi savo gitarą rudaplaukė išėjo iš varnų bendrojo kambario ir pasuko link kambario iki pareikalavimo. Žinojo, jog šalia jo yra dar vienas kambarys. Netrukus išvydusi duris mergina nulenkė rankeną ir įžengė į vidų. Pamačius kambario vidų mėlynakės lūpų kampučiai vos vos kilstelėjo. Kambarys buvo toks pats, kuriame dažniausiai laiką leisdavo su draugais. Priešais stovėjo didelis židinys, kuris skleidė malonią šilumą visame kambaryje, šalia jo stovėjo mažas staliukas ant kurio buvo keli žaidimai, o aplink jį minkštos patogios sofos. Priėjusi prie židinio Davina ištiesė ranką ir perbraukė per pakabintą nuotrauką. Joje visi laimingi šypsojusi merginos draugai ir pati Davina. Liūdnai šyptelėjusi mėlyankė dar kartą nužvelgė visą kambarį ir atsisėdusi ant priešais židinio esančios sofos perbraukė per gitaros stygas. Pradėjusi skambinti gitara rudaplaukė ėmė tyliai dainuoti dainą "This feeling". Susimaišęs gitaros skambesys ir liūdnas mėlynakės balsas pasklido po visą kambarį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Davina Murrell »
Tą naktį, kai pasaulis maišėsi mums už akių, likimas ateitį piešė.

*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 271
 • Lytis: Moteris
 • If you need your heart stolen, call me ;)
Ats: Unikalus kambariukas
« Atsakymas #29 Prieš 5 metus »
Keitas, kažkiek laiko praleidęs bibliotekoje, prie mokslų, galiausiai vis dar su knygomis, ėmė klaidžioti painiais Hogvartso koridoriais. Neturėjo ką veikti ir išvis, buvo apėmęs keistas liūdesys, nes nieko iš draugų dar nebuvo nuo vasaros spėjęs susitikti, o tai nuotaikos tikrai nepridėjo. Mintys nejučia nukrypo prie Adelės. Visos akimirkos su ja... Tas bučinys. Viskas. Vis dėl to į mintis buvo užklydusi ir aukšta, mėlynų akių savininkė su, kuria Keitui buvo taip smagu ir... gera. Tai buvo Davina.
Švilpis buvo visiškai pasimetęs tarp savo jausmų, o kur dar kvidičas ir mokslai. Tiesiog buvo sunku visame kame susivokti.
Būtų pro niekuo neišsiskiriančias duris ėjęs ir praėjęs, jei ne... Iš ten sklindantys gitaros akordai ir žavus balsas. Kolinsas priglaudė vieną ausį prie durų, stengdamasis geriau išgirsti muziką, bet vietoj to, alkūne palenkė rankena ir tiesiogine to žodžio prasme įvirto į kambarį.