0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #135 Prieš 2 metus »
Kadangi Elliw šitai keistai ir suprantamai mergaitei nieko nesakė, jos vis pasikartojantis šnekėjimas vis labiau ir labiau trikdė. Argi yra normalu kalbėti su savimi? Keistuolė tikrai nešnekėjo su Elliw. Na, o jeigu šnekėjo, ji yra siaubingai nemandagi. Argi mandagu šnekėtis su kažkuo, kas tau nieko nesako? Ne, ta šviesiaplaukė, kuri, deja, nėra Liucija, tikrai nebuvo nei normali, nei mandagi.
- Ko pasimokysi? - kuo nuoširdžiausiai susirūpinusi mergaitės proto sveikumu paklausė Elliw, bet neatrodė, kad toji būtų nusiteikusi atsakyti į klausimą. Kodėl ji šneka tuomet, kai nėra kalbinama, bet kažko paklausus staiga nieko nebesako? Iš kur toks nemandagumas?! Akivaizdu, kad ši keista mergaitė neturi teleskopo. Tikriausiai niekada gyvenime jo nė nematė.
- Mano teleskopas! - baisiausiai apsidžiaugė velsietė pamiršusi, ką ką tik galvojo. Neįsivaizdavo, iš kur prietaisas čia galėjo atsirasti, bet dabar jautėsi be galo laiminga. Pakankamai laiminga, kad pamirštų apie kito žmogaus egzistavimą. Taigi visai nenuostabu, kad pagaliau susivokusi, kad yra kažkokioje neaiškioje vietoje, ji nenustebo pamačiusi, kad aplinkui nieko nėra. O kaip kitaip gali būti? Visą šį laiką šioje vietoje (kad ir kur ji yra) jiedu buvo dviese - Klastūnyno mokinė ir jos teleskopas.
Toks variantas Elliw visai tiko, tačiau ilgainiui pasidarė kiek šalta. Ar astronomijos prietaisui reikėjo ką nors apsirengti, velsietė neįsivaizdavo, tačiau pati juto, kaip pamažu šąla. Logiška buvo viena - apsivilkti teleskopą. Mergaitė pabandė tai daryti, tačiau labai nesisekė. Kiek supykusi ant brangenybės Elliw atsistojo ir išėjo iš kažkokio nedidelio pastato. Kad ir kur ji buvo, tolumoje matėsi pilis, kuri galbūt buvo mokykla, kurios pavadinimo Elliw vis dar nežinojo. Kiek pasvarsčiusi ji pasipatogino teleskopą ir patraukė tos pilies link.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #136 Prieš 2 metus »
Diena buvo graži. Saulė skaisčiai švietė danguje, tačiau buvo ne per karšta. Erka vaikščiojo prie ežero. Ir kaip visada, patraukė prie pavėsinės. Klastuolė nuėjo bei atsisėdo. Erka pamatė, kad ateina kažkokia mergaitė. Geriau įsižiūrėjusi klastuolė suprato, kad ji pirmakursė iš Varno Nago. Bent jau šita ne iš Grifų Gūžtos. Galvojo Erka. Kai mergaitė priėjo, klastuolė nužvelgė ją lediniu žvilgsniu. Paleisčiau lengviausius kerus ir bėgtų apsiverkusi. Pašaipiai galvojo klastuolė. Erka buvo tikra klastuolė iš visos širdies. Daug labiau, nei dauguma kitų Klastūnyne. Erkai šita mergaitė kėlė pasišlykštėjimą. Ji atpažino pirmakursę.
- Ko tau? – šiurkščiai paklausė klastuolė. Ji norėjo kuo greičiau ja atsikratyti. – Turi pusiau grynakraujį brolį bei tokią pačią seserį?
 Erka žinojo, kad tai tiesa. Vis dėlto ji neatsispyrė savo klastuoliškai sielai ir smaginosi toliau puikiai žinodama, kad ją tik įskaudins.
- Ir man gerai, kad mano tėvai mirę. Gulėdami po žeme, jie nebus tokie kaip taviškiai!
 Varno Nagės akyse kaupėsi ašaros. Ar bent jau taip atrodė klastuolei. Erka žinojo, kad elgiasi blogai, tačiau ji nesigailėjo.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Chloe Fraser

  • I kursas
  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Cross equals love
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #137 Prieš 2 metus »
Eilinis niekuo neišsiskiriantis savaitgalis Hogvartse. Pirmakursė Kloja jautėsi nusiminusi. Nors oras buvo gražus tai nedžiugino vienuolikmetės. Jos tėvai - sveikstantys alkoholikai, lankantys anoniminių alkoholikų susirinkimus. Tačiau mama, vis dėl to, atkrito. Žinia apie jos atkrytį labai įskaudino merginą. Šią akimirką ji labai norėjo būti šalia mamos ir ją palaikyti. Ketindama kiek nusiraminti ji pasiėmė piešimo sąsiuvinį, spalvotų pieštukų ir patraukė prie pavėsinės. Bent jau apylinkės Hogvartso gražios. Jai labai patiko pavėsinės dizainas. Tačiau viltys atsipalaiduoti pavėsinėje žlugo. Ją okupavusi buvo klastuolė kuri akivaizdžiai nebuvo nusiteikusi draugiškai. Na ir gyvatė, nė nesistengsiu būti su ja draugiška pagalvojo vos nužvelgusi ją. Klastuolė iš karto užsipuolę mergaitę įžeidimais. Nesuteiksiu jai tokios malonės, ji tik pasimėgautų jei pamatytų, kad jos žodžiai mane paveikė. Viduje ji troško tiesiog trenkti gyvatei per veidą. Kovai kerai nebūtini. Bet nusprendė kovoti neakivaizdžiai - žodžiais. Smogti kur skaudžiausia. Ir duoti jai paragauti jos pačios nuodų.

- Visų pirma, gyvačiuke, mano giminė visai ne tavo reikalas. Aš nesididžiuoju tuo ką padarė mano tėvas, bet klaidų visi padaro. Jie nekalti dėl mano tėvo klaidų. Aš myliu juos nepaisant jų kraujo negrynumo. - tada pradėjo kalbėti erzinančiu apsimestinai maloniu tonu iš tikrųjų siekiant įgelti - Ai, tiesa, ką tu supranti, juk tavo akmeninėje nuodų pilnoje širdyje nėra vietos meilei... Gaila man tavęs. Net neturi tėvų. Vargšė našlaitė. Manei pasispjaudysi nuodais ir dingsiu? Klysti, gyvačiuke.

- Aš bent jau turiu tėvus kurie mane myli.

Kiekvieną kartą ji išskirtinai pabrėžė žodį "gyvačiukė"
Būk malonus nes kiekvienas kovoja savo kovas

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #138 Prieš 2 metus »
Ta mergaitė Erkai atsakė. Erkos tai nepaveikė.
- Gyvačiukę gyvačiukę. Kas tau taip leido į mane kreiptis? - sušuko klastuolė.
Na palauk tu man! Supykusi galvojo Erka. Klastuolė nesileido į jos kalbas. Ir pykdama kalbėjo toliau.
- Aš bent jau neturiu brolių ar seserų. - dabar jau ramiai kalbėjo klastuolė.
Tada klastuolė pamatė ką ta mergaitė nešėsi. Na ir mažvaikė. Galvojo klastuolė. Spalvoti pieštukai. Vėl galvojo klastuolė.
- Uoj. Spalvoti pieštukai. Tikriausiai pieši bitelę. - šaipydamasi tarė klastuolė.
Klastuolei šita nesąmonė jau buvo pabodusi. Tad ji išsitraukė lazdelę. Turbūt ji nemoka nei vieno burto. Juokdamasi mąstė Erka.
- Depulso! - tarė klastuolė nukreipusi lazdelę į varno nagę.
Ji tikrai neatmuš mano kerų. Galvojo klastuolė vėl juokdamasi.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Chloe Fraser

  • I kursas
  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Cross equals love
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #139 Prieš 2 metus »
Pamačiusi, kad mergina susierzino dėl jos viduje nusijuokė. Tegu nemano, kad leisiu jai laisvai tyčiotis iš manęs ir kitų vaikų kurie gal jautriau reaguoja į patyčias

- O tai kaip kitaip vadinti bejausmę išpuikėlę kuri sugeba tik tyčiotis iš kitų Hogvartso vaikų, tik ir ieškančią kaip kam įkąsti, besimėgaujančią kitų žmonių skausmu... Ir tavo žiniai - ne vien mažvaikiai mėgsta piešti. Be to, nematau nieko blogo jei žmogus būdamas 11 metų džiaugiasi vaikyste. 

Kloja gerokai nustebo kai klastuolė iš karto griebėsi kerų. Jei ji mano, kad esu silpna neišmanėlė pirmakursė ji labai klysta, apsiginti aš sugebu pamačiusi iš lazdelės einantį žaibą ji vikriai jo išvengė šoktelėjusi į šoną ir vėl grįžusi į savo prieš tai buvusią padėtį. Laimei ji įdėmiai klausėsi pamokų apie kerus ir greičiausiai išmoko dvikovose padedančius kerus ir rankų judesius kiekvienam burtažodžiui. Lazdele nusitaikė į klastuolę ir sušuko:

- Filipendo!
Būk malonus nes kiekvienas kovoja savo kovas

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #140 Prieš 2 metus »
  Klastuolę prajuokino jos atsakymas.
- Džiaugiasi vaikyste. - pašaipiai kalbėjo klastuolė. - Tik tą tu ir sugebi. Tu nepereisi į kitą kursą! Tikrai nepereisi!
  Klastuolė kalbėjo įsitikinusi. Juk taip ir bus. Galvojo klastuolė. Erka pamatė, kad toji mergaitė pasitraukė.
- Kaip matau sugebi tik pasitraukti! - šįkart jau tikrai juokėsi Erka.
  Erka lengvai atmušė jos kerus.
- Tik tiek ir sugebi! - vėl tarė Erka.
  Klastuolei ši situacija jau kėlė juoką. Tad ji nusprendė viską užbaigti. Jei reikės stipriai tvosiu jai per galvą. Galvojo klastuolė.
- Expelliarmus! - garsiai ištarė klastuolė.
  Klastuolė tikėjosi, kad jos kerai pasiseks. Erka buvo gabi viskam. Jei žinoma šita nesugalvos trauktis. Taip ji rodo, kad nemoka jokių kerų. Mąstė Erka. Erka jau norėjo išeiti, bet net nepajudėjo. Erka norėjo jai dar ką nors padaryt.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Chloe Fraser

  • I kursas
  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Cross equals love
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #141 Prieš 2 metus »
Kloja nusprendė nereaguoti į klastuolės replikas tik pervėrė ją šaltu žvilgsniu. Suprantama, kad draugės tikrai nebus. Ji neparodė savo nusivylimo kai klastuolė atmušė jos kerus. Nesuprantu, ką darau ne taip klastuolei paleidus nuginklavimo kerus ši pabandė juos atmušti, tačiau nesėkmingai. Lazdelė iškrito iš rankų, tad Kloja jau nebegalėjo nuslėpti savo nusivylimo. Tada nusprendė panaudoti kutenimo kerus, tačiau apsigalvojo. Suprato, kad vyresnės mergaitės, įveikti nepavyks. Beprasmiška net bandyti. Ji pasiėmė iškritusią lazdelė ir pusbalsiu nusikeikė. Ji nemėgo pralaimėti.

- Pasiduodu!! - kad ir kaip bebūtų gėda ji pripažino savo pralaimėjimą ir iš paskutiniųjų stengėsi nepravirkti.
Būk malonus nes kiekvienas kovoja savo kovas

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #142 Prieš 2 metus »
Erka labai apsidžiaugė kai kerai pavyko. Ji ir toliau žvelgė į Kloją. Erka žinojo, kad viskas taip baigtis negali. Klastūnyno trečiakursė lazdelę jau buvo nuleidusi, bet ją vis dar laikė rankoje.
- Aš žinojau, kad kai aš antrakursė pirmakursę įveikti bus lengva, bet, kad taip lengva tai tikrai nesitikėjau! - su pašaipa balse garsiai tarė Erka. Lengviau nei lengva. Juokdamasi galvojo Erka.
- Žinai aš atsiprašau, - liūdnai tarė Erka ir padarė pauzę. - Kad tik išmušiau lazdelę! - šįkart sušuko ji besujuokdama.
  Klastuolė aukščiau iškėlė lazdelę. Ir nutaikė ją tiesiai klojai į veidą.
- Rictusempra! - pakankamai garsiai tarė Erka. Kadangi anie kerai pavyko klastūnyno trečiakursė tikėjosi, jog psvyks ir šie. Jie turi pavykti, o jei ne paleisiu kitus. Galvojo Erka.

(RPG metu Erka vis dar antrakursė)
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #143 Prieš 4 mėnesius »
Buvo mokslo metų pabaiga. Nemaža dalis mokinių sėdėjo sulindę bendruosiuose kambariuose arba bibliotekoje. Ruošėsi egzaminams. Kajai buvo nuobodu. O dar Adrijas vis kalbindavo ją mokytis. Todėl trečiakursė nusprendė nuo visų pasislėpti. Šiaip nelabai buvo mėgėja eiti kur nors vaikščioti, tačiau dabar nupėdino prie ežero ir rado visai gražią pavėsinę. Diena buvo saulėta ir karšta, todėl grifiukė toje pavėsinėje pasislėpė nuo saulės.
Ji prisėdo ant suoliuko. Ak, jeigu dabar turėtų telefoną! Na, taip. Ji jį turi. Bet jeigu tas telefonas veiktų... Kaja mielai čia prasėdėtų kad ir visą pusdienį leisdama laiką socialiniuose tinkluose. Deja, išmaniosios technologijos čia neveikė ir niekada neveiks. Iš įpročio šviesiaplaukė pabandė įjungti telefoną. O gal šioje pavėsinėje bus kitaip? Žinoma, nieko.
Mergaitė atsiduso. Po truputėlį pakavosi daiktus namo. Kadangi vis tiek nebuvo ką veikti, nusprendė surūšiuoti savo nagų lakus ir papuošalus. Visus turėjo kuprinėje. Išvertė turinį ant suoliuko. Pirmiausia rūšiuos pagal tai, magiškas daiktas ar ne, o paskui - pagal spalvas. Kelis žiobariškus nagų lakus jau padėjo į vieną krūvelę, o magiškus - į kitą.

*

Neprisijungęs Sevirina Mckenna

  • III kursas
  • *
  • 158
  • Taškai: 24
  • Lytis: Moteris
  • To The Stars Who Listen
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #144 Prieš 4 mėnesius »
   Sevirina savo bendrajame kambaryje mokinosi egzaminams. Nuo rašymo ir mokinimosi paskaudo ir ranką ir galvą todėl mergaitė pabandė prasiblaškyti. Ji išėjo iš bendrojo kambario ir galvojo kur galėtų pabūti ramiai. Beveik visur kur ji ėjo buvo mokinių. Ant kiekvieno kampo atrodė pirmakursei sėdi po vieną ar kelis mokinius ir mokos. Vien mokos, mokos ir mokos. Atsirado šiek tiek vaikų, kurie tiesiog kalbėjosi.
   Išėjusi į lauką Sevirina galvojo vėl kur eiti. Prie pilies vis tiek buvo šiek tiek mokinių todėl ji palinko link ežero pusės. Mergaitė ėjo aplink ežerą ir žiūrėjo kur nieko nebuvo ar bent ne tiek daug buvo. Apėjusi vieną ratą aplink ežerą Sevirina grįžo prie pavėsinės. Ten jau sėdėjo viena mergaitė. Na vis ne penki pamačiusi ją tarė mintyse. Jų žvilgsniai susitiko, kai pirmakursė įėjo į pavėsinę ir atsisėdo kitoje pusėje. Sevirina yra tą mergaite mačiusi tik nepažinojo jos. Šįkart ji turėjo kažką rankose. Tai buvo lyg dažai, bet mažyčiuose buteliukuose manė švilpė. Tada nukreipė žvilgsnį į ežerą. Stipriai suspaudė akis ir pabandė atsipalaiduoti.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #145 Prieš 4 mėnesius »
Kaja sau rūšiavo nagų lakus, kai visai netikėtai kažkokia mergaitė atėjo į pavėsinę. Grifiukė tikėjosi, kad ji kažką pasakys. Laukė to, tačiau atėjūnė netarė nei žodžio. Šviesiaplaukė šiek tiek sutriko. Nežinojo, ką jai dabar daryti. Užkalbinti? Nekreipti dėmesio? O gal eiti kitur? Tačiau kodėl Kaja turėtų išeiti? Juk ji pirma čia įsitaisė.
Iš matymo Kają šią mergaitę žinojo. Jeigu gerai pamena, tai pirmakursė iš Švilpynės. O gal ji nori susipažinti, bet nedrįsta užkalbinti Kajos, nes Kaja - vyresnė? Apie tai pagalvojusi trylikmetė pajuto pasididžiavimą. Buvo keista, kad jau ne prieš visus mokinius ji pati yra mažylė.
- Visi ruošiasi egzaminams, - prabilo grifė. - Atėjai atsipūsti ar ir tau tingisi mokytis? - paklausė. - Aišku, mokytis reikia, - pasitaisė. Juk nenorėjo, kad mažesni mokiniai sektų jos pavyzdžiu. - Aš jau laukiu, kol galima bus važiuoti namo. Nusprendžiau surūšiuoti savo nagų lakus ir papuošalus.

*

Neprisijungęs Sevirina Mckenna

  • III kursas
  • *
  • 158
  • Taškai: 24
  • Lytis: Moteris
  • To The Stars Who Listen
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #146 Prieš 4 mėnesius »
  Sevirina sėdėjo ramiai žiūrėdama į ežerą ir laukdama kol galvos skausmas pradės mažėti. Šiek tiek palaukus taip ir atsitiko. Galvos ir rankų skausmas baigėsi. Tuomet pirmakursė tiesiog norėjo pailsėti.Jokio mokymosi nuolat apie tai galvojo mergaitė.
  Sevirina stengėsi nekreipti į toje pačioje pavėsinėje sėdinčią mergaitę su neaiškios kilmės daiktais. Stengėsi susitelkti į mintis, į ežerą, tačiau smalsumas nugalėjo. Vistiek pirmakursė norėjo žvilgtelėti į mergaite su dėže rankose.
  - Ir tas ir tas, - šyptelėjo Sevirina išgirdusi mergaitės balsą, - taip, taip reikia, bet jau labai atsibosta kartais. - atsiduso mergaitė.
  - Na aš nelabai laukiu namo, bet vis tiek reikės, - nusiminė, - galiu pažiūrėti? - susidomėjusi tarė.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #147 Prieš 4 mėnesius »
Mokslai - tikra kančia, mintyse pagalvojo Kaja. Kodėl turime versti save daryti tai, kas nepatinka, vargina ir yra nuobodu? Tačiau kažkas jai tikrai yra sakęs, kad jeigu ne protingi, išsilavinę, mokslu besidomintys žmonės, tai nebūtų nei jokių kompiuterių, planšečių ir telefonų, nei internetų. Na, gerai. Kiti tegul mokos. Bet ne aš.
- Bent jau vasarą pailsėsim, ar ne? - nusišypsojo. - O kodėl nelabai lauki, kol reikės važiuoti namo? - nustebo. - Tu pirmakursė, ar ne? - pasitikslino.
Kaja prisiminė save pirmame kurse. Jai buvo labai sunku ir ji net nežinojo, ar tikrai išvis norės mokytis Hogvartse. Na, bet gal šita mergaitė iš grynakraujų burtininkų šeimos, todėl jai nėra svarbu, veikia čia išmaniosios technologijos ar ne. Bet nejaugi ji nepasiilgo savo tėvų?
- O, žinoma, - atsakė Kaja ir patraukė visą gėrį tiek, kad ir mergaitė galėtų atsisėsti ant to paties suoliuko. - Čia magiški nagų lakai, o čia žiobariški, - parodė. - Papuošalų dar neliečiau, - mostelėjo ranka į įvairias grandinėles, auskariukus. - Esu išmokusi tokių kerų, kurie paskui surūšiuotus daiktus tarsi suriš nematomu siūlu. Tik nežinau, ar išeis. Ne visada pavyksta, man su kerėjimu prastokai sekasi, - pripažino. - Ar tu mėgsti nagų lakus ir papuošalus? - pasidomėjo.

*

Neprisijungęs Sevirina Mckenna

  • III kursas
  • *
  • 158
  • Taškai: 24
  • Lytis: Moteris
  • To The Stars Who Listen
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #148 Prieš 4 mėnesius »
Galvoje ūžė mintys apie grįžimą namo. Sevirina to nenorėjo. Nesijautė ten gerai. Nors namai buvo gražūs ir kambarys jos didelis ir gražus vis vien mergaitė žinojo, kad nebus smagu, ar linksma ten. Ji neturi ten draugų ar pažįstamu su kuo galėtų kažką nuveikti todėl tikriausiai teks sėdėti namie Sevirinai. Ilgai apie tai galvojusi grįžo į realybę.
  - Taip tiesa pailsėsim, - dar vis užsisvajojusi tarė pirmakursė, - na nelabai gerai sutariu su tėvais ir ypač mama. Ji nuolat aiškina man todėl ir noro nėra didelio grįžti, o tikriausiai visą vasarą namuose reikės praleisti kol tėvai dirbs, - atsiduso Sevirina, - taip aš pirmakursė o tu? - paklausė.
Vėl mintys apie atostogas, namus, tėvus. Ji labai stengėsi apie tai negalvoti todėl nukreipė mintis į naujai sutikta mergaite. Sevirina suprato, kad ji labai nori sugrįžti namo. Kas gali būti tokio smagaus grįžti? Ką ji veiks vasarą? Norėčiau aš ir taip pat džiaugtis dėl grįžimo namo.
  - Oho, geras. Tu iš žiobarų šeimos? - susidomėjus paklausė pirmakursė. Tuomet žvilgtelėjo ir į papuošalus. Jų buvo įvairiausių. - Iš tikrųjų nenaudoju nagų lakų tai nežinau, bet matau jų tu turi labai daug ir labai gražių, o papuošalų irgi daug neturiu tik kelis, bet ir tuos retai užsidedu, atsakė Sevirina supratusi kokia ne mergaitiška ji yra palyginus su šia grifiuke.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Sevirina Mckenna »

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #149 Prieš 4 mėnesius »
- Aš trečiakursė, - atsakė Kaja.
Pačiai buvo sunku patikėti, kad žiemą jau bus įveikusi pusę kelio burtų ir kerėjimo mokykloje. Tačiau mokymosi rezultatai buvo labai prasti. Labai. Turbūt pirmą kartą gyvenime grifiukė pagalvojo apie tai, kaip ji išlaikys egzaminus? Penktame ir septintame kursuose? Nors dar ką tik sakė sau mintyse, kad tegul kiti mokosi, o ne ji. Dar toli, negalvok. O į ketvirtą kursą tikrai pereisi, ramino save mintyse.
- Aš iš grynų gryniausios žiobarų šeimos, - nusišypsojo. - O tu iš kokios? Jeigu iš žiobarų, tai visą vasarą praleisti namuose neatrodo blogai. Juk yra internetas. Aš todėl labai ir laukiu atostogų, nes galėsiu tris mėnesius naudotis internetu. Ar tavo tėvai daug dirba? Maniškiai - labai daug. Bet man netrukdo. Dar geriau, tuomet niekas nezyzia, kad gal jau metas išjungti kompiuterį ar pasidėti telefoną, - nusijuokė. - O ką mama tau aiškina? - domėjosi.
Kajai pasirodė keista, jog ši mergaitė nenaudoja nagų lakų. Kodėl? Na, iš kitos pusės, pati Kaja iki tol, kol Vega jai davė magišką nagų laką, naudojo tik žiobariškus nagų lakus. Tai irgi skamba gana keistai, ar ne?
- Jeigu nori, aš galiu nulakuoti tau nagus, - pasiūlė. - Štai šitie, - parodė į vieną rožinį ir į kitą žalią nagų laką, - vos palietus jais nagą nusilakuoja patys ir dar išdžiūsta iškart.