0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 889
 • Taškai: 10
 • 318 teleskopų (23-08-22)
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #135 Prieš 1 metus »
Kadangi Elliw šitai keistai ir suprantamai mergaitei nieko nesakė, jos vis pasikartojantis šnekėjimas vis labiau ir labiau trikdė. Argi yra normalu kalbėti su savimi? Keistuolė tikrai nešnekėjo su Elliw. Na, o jeigu šnekėjo, ji yra siaubingai nemandagi. Argi mandagu šnekėtis su kažkuo, kas tau nieko nesako? Ne, ta šviesiaplaukė, kuri, deja, nėra Liucija, tikrai nebuvo nei normali, nei mandagi.
- Ko pasimokysi? - kuo nuoširdžiausiai susirūpinusi mergaitės proto sveikumu paklausė Elliw, bet neatrodė, kad toji būtų nusiteikusi atsakyti į klausimą. Kodėl ji šneka tuomet, kai nėra kalbinama, bet kažko paklausus staiga nieko nebesako? Iš kur toks nemandagumas?! Akivaizdu, kad ši keista mergaitė neturi teleskopo. Tikriausiai niekada gyvenime jo nė nematė.
- Mano teleskopas! - baisiausiai apsidžiaugė velsietė pamiršusi, ką ką tik galvojo. Neįsivaizdavo, iš kur prietaisas čia galėjo atsirasti, bet dabar jautėsi be galo laiminga. Pakankamai laiminga, kad pamirštų apie kito žmogaus egzistavimą. Taigi visai nenuostabu, kad pagaliau susivokusi, kad yra kažkokioje neaiškioje vietoje, ji nenustebo pamačiusi, kad aplinkui nieko nėra. O kaip kitaip gali būti? Visą šį laiką šioje vietoje (kad ir kur ji yra) jiedu buvo dviese - Klastūnyno mokinė ir jos teleskopas.
Toks variantas Elliw visai tiko, tačiau ilgainiui pasidarė kiek šalta. Ar astronomijos prietaisui reikėjo ką nors apsirengti, velsietė neįsivaizdavo, tačiau pati juto, kaip pamažu šąla. Logiška buvo viena - apsivilkti teleskopą. Mergaitė pabandė tai daryti, tačiau labai nesisekė. Kiek supykusi ant brangenybės Elliw atsistojo ir išėjo iš kažkokio nedidelio pastato. Kad ir kur ji buvo, tolumoje matėsi pilis, kuri galbūt buvo mokykla, kurios pavadinimo Elliw vis dar nežinojo. Kiek pasvarsčiusi ji pasipatogino teleskopą ir patraukė tos pilies link.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 20 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #136 Prieš 1 metus »
Diena buvo graži. Saulė skaisčiai švietė danguje, tačiau buvo ne per karšta. Erka vaikščiojo prie ežero. Ir kaip visada, patraukė prie pavėsinės. Klastuolė nuėjo bei atsisėdo. Erka pamatė, kad ateina kažkokia mergaitė. Geriau įsižiūrėjusi klastuolė suprato, kad ji pirmakursė iš Varno Nago. Bent jau šita ne iš Grifų Gūžtos. Galvojo Erka. Kai mergaitė priėjo, klastuolė nužvelgė ją lediniu žvilgsniu. Paleisčiau lengviausius kerus ir bėgtų apsiverkusi. Pašaipiai galvojo klastuolė. Erka buvo tikra klastuolė iš visos širdies. Daug labiau, nei dauguma kitų Klastūnyne. Erkai šita mergaitė kėlė pasišlykštėjimą. Ji atpažino pirmakursę.
- Ko tau? – šiurkščiai paklausė klastuolė. Ji norėjo kuo greičiau ja atsikratyti. – Turi pusiau grynakraujį brolį bei tokią pačią seserį?
 Erka žinojo, kad tai tiesa. Vis dėlto ji neatsispyrė savo klastuoliškai sielai ir smaginosi toliau puikiai žinodama, kad ją tik įskaudins.
- Ir man gerai, kad mano tėvai mirę. Gulėdami po žeme, jie nebus tokie kaip taviškiai!
 Varno Nagės akyse kaupėsi ašaros. Ar bent jau taip atrodė klastuolei. Erka žinojo, kad elgiasi blogai, tačiau ji nesigailėjo.
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes

*

Neprisijungęs Chloe Fraser

 • I kursas
 • *
 • 15
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Cross equals love
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #137 Prieš 1 metus »
Eilinis niekuo neišsiskiriantis savaitgalis Hogvartse. Pirmakursė Kloja jautėsi nusiminusi. Nors oras buvo gražus tai nedžiugino vienuolikmetės. Jos tėvai - sveikstantys alkoholikai, lankantys anoniminių alkoholikų susirinkimus. Tačiau mama, vis dėl to, atkrito. Žinia apie jos atkrytį labai įskaudino merginą. Šią akimirką ji labai norėjo būti šalia mamos ir ją palaikyti. Ketindama kiek nusiraminti ji pasiėmė piešimo sąsiuvinį, spalvotų pieštukų ir patraukė prie pavėsinės. Bent jau apylinkės Hogvartso gražios. Jai labai patiko pavėsinės dizainas. Tačiau viltys atsipalaiduoti pavėsinėje žlugo. Ją okupavusi buvo klastuolė kuri akivaizdžiai nebuvo nusiteikusi draugiškai. Na ir gyvatė, nė nesistengsiu būti su ja draugiška pagalvojo vos nužvelgusi ją. Klastuolė iš karto užsipuolę mergaitę įžeidimais. Nesuteiksiu jai tokios malonės, ji tik pasimėgautų jei pamatytų, kad jos žodžiai mane paveikė. Viduje ji troško tiesiog trenkti gyvatei per veidą. Kovai kerai nebūtini. Bet nusprendė kovoti neakivaizdžiai - žodžiais. Smogti kur skaudžiausia. Ir duoti jai paragauti jos pačios nuodų.

- Visų pirma, gyvačiuke, mano giminė visai ne tavo reikalas. Aš nesididžiuoju tuo ką padarė mano tėvas, bet klaidų visi padaro. Jie nekalti dėl mano tėvo klaidų. Aš myliu juos nepaisant jų kraujo negrynumo. - tada pradėjo kalbėti erzinančiu apsimestinai maloniu tonu iš tikrųjų siekiant įgelti - Ai, tiesa, ką tu supranti, juk tavo akmeninėje nuodų pilnoje širdyje nėra vietos meilei... Gaila man tavęs. Net neturi tėvų. Vargšė našlaitė. Manei pasispjaudysi nuodais ir dingsiu? Klysti, gyvačiuke.

- Aš bent jau turiu tėvus kurie mane myli.

Kiekvieną kartą ji išskirtinai pabrėžė žodį "gyvačiukė"
Būk malonus nes kiekvienas kovoja savo kovas

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #138 Prieš 1 metus »
Ta mergaitė Erkai atsakė. Erkos tai nepaveikė.
- Gyvačiukę gyvačiukę. Kas tau taip leido į mane kreiptis? - sušuko klastuolė.
Na palauk tu man! Supykusi galvojo Erka. Klastuolė nesileido į jos kalbas. Ir pykdama kalbėjo toliau.
- Aš bent jau neturiu brolių ar seserų. - dabar jau ramiai kalbėjo klastuolė.
Tada klastuolė pamatė ką ta mergaitė nešėsi. Na ir mažvaikė. Galvojo klastuolė. Spalvoti pieštukai. Vėl galvojo klastuolė.
- Uoj. Spalvoti pieštukai. Tikriausiai pieši bitelę. - šaipydamasi tarė klastuolė.
Klastuolei šita nesąmonė jau buvo pabodusi. Tad ji išsitraukė lazdelę. Turbūt ji nemoka nei vieno burto. Juokdamasi mąstė Erka.
- Depulso! - tarė klastuolė nukreipusi lazdelę į varno nagę.
Ji tikrai neatmuš mano kerų. Galvojo klastuolė vėl juokdamasi.
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes

*

Neprisijungęs Chloe Fraser

 • I kursas
 • *
 • 15
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Cross equals love
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #139 Prieš 1 metus »
Pamačiusi, kad mergina susierzino dėl jos viduje nusijuokė. Tegu nemano, kad leisiu jai laisvai tyčiotis iš manęs ir kitų vaikų kurie gal jautriau reaguoja į patyčias

- O tai kaip kitaip vadinti bejausmę išpuikėlę kuri sugeba tik tyčiotis iš kitų Hogvartso vaikų, tik ir ieškančią kaip kam įkąsti, besimėgaujančią kitų žmonių skausmu... Ir tavo žiniai - ne vien mažvaikiai mėgsta piešti. Be to, nematau nieko blogo jei žmogus būdamas 11 metų džiaugiasi vaikyste. 

Kloja gerokai nustebo kai klastuolė iš karto griebėsi kerų. Jei ji mano, kad esu silpna neišmanėlė pirmakursė ji labai klysta, apsiginti aš sugebu pamačiusi iš lazdelės einantį žaibą ji vikriai jo išvengė šoktelėjusi į šoną ir vėl grįžusi į savo prieš tai buvusią padėtį. Laimei ji įdėmiai klausėsi pamokų apie kerus ir greičiausiai išmoko dvikovose padedančius kerus ir rankų judesius kiekvienam burtažodžiui. Lazdele nusitaikė į klastuolę ir sušuko:

- Filipendo!
Būk malonus nes kiekvienas kovoja savo kovas

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #140 Prieš 1 metus »
  Klastuolę prajuokino jos atsakymas.
- Džiaugiasi vaikyste. - pašaipiai kalbėjo klastuolė. - Tik tą tu ir sugebi. Tu nepereisi į kitą kursą! Tikrai nepereisi!
  Klastuolė kalbėjo įsitikinusi. Juk taip ir bus. Galvojo klastuolė. Erka pamatė, kad toji mergaitė pasitraukė.
- Kaip matau sugebi tik pasitraukti! - šįkart jau tikrai juokėsi Erka.
  Erka lengvai atmušė jos kerus.
- Tik tiek ir sugebi! - vėl tarė Erka.
  Klastuolei ši situacija jau kėlė juoką. Tad ji nusprendė viską užbaigti. Jei reikės stipriai tvosiu jai per galvą. Galvojo klastuolė.
- Expelliarmus! - garsiai ištarė klastuolė.
  Klastuolė tikėjosi, kad jos kerai pasiseks. Erka buvo gabi viskam. Jei žinoma šita nesugalvos trauktis. Taip ji rodo, kad nemoka jokių kerų. Mąstė Erka. Erka jau norėjo išeiti, bet net nepajudėjo. Erka norėjo jai dar ką nors padaryt.
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes

*

Neprisijungęs Chloe Fraser

 • I kursas
 • *
 • 15
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Cross equals love
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #141 Prieš 1 metus »
Kloja nusprendė nereaguoti į klastuolės replikas tik pervėrė ją šaltu žvilgsniu. Suprantama, kad draugės tikrai nebus. Ji neparodė savo nusivylimo kai klastuolė atmušė jos kerus. Nesuprantu, ką darau ne taip klastuolei paleidus nuginklavimo kerus ši pabandė juos atmušti, tačiau nesėkmingai. Lazdelė iškrito iš rankų, tad Kloja jau nebegalėjo nuslėpti savo nusivylimo. Tada nusprendė panaudoti kutenimo kerus, tačiau apsigalvojo. Suprato, kad vyresnės mergaitės, įveikti nepavyks. Beprasmiška net bandyti. Ji pasiėmė iškritusią lazdelė ir pusbalsiu nusikeikė. Ji nemėgo pralaimėti.

- Pasiduodu!! - kad ir kaip bebūtų gėda ji pripažino savo pralaimėjimą ir iš paskutiniųjų stengėsi nepravirkti.
Būk malonus nes kiekvienas kovoja savo kovas

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #142 Prieš 1 metus »
Erka labai apsidžiaugė kai kerai pavyko. Ji ir toliau žvelgė į Kloją. Erka žinojo, kad viskas taip baigtis negali. Klastūnyno trečiakursė lazdelę jau buvo nuleidusi, bet ją vis dar laikė rankoje.
- Aš žinojau, kad kai aš antrakursė pirmakursę įveikti bus lengva, bet, kad taip lengva tai tikrai nesitikėjau! - su pašaipa balse garsiai tarė Erka. Lengviau nei lengva. Juokdamasi galvojo Erka.
- Žinai aš atsiprašau, - liūdnai tarė Erka ir padarė pauzę. - Kad tik išmušiau lazdelę! - šįkart sušuko ji besujuokdama.
  Klastuolė aukščiau iškėlė lazdelę. Ir nutaikė ją tiesiai klojai į veidą.
- Rictusempra! - pakankamai garsiai tarė Erka. Kadangi anie kerai pavyko klastūnyno trečiakursė tikėjosi, jog psvyks ir šie. Jie turi pavykti, o jei ne paleisiu kitus. Galvojo Erka.

(RPG metu Erka vis dar antrakursė)
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes