0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Monty Aren Reimers

  • IV kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Where's my mind?
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #30 Prieš 6 metus »
Augustas pamindžikavo vietoje, nebežinodamas kelintą sykį nužvelgė pakrantę ir pačią pavėsinę.
- Taip, - išsprūdo lengvas juoko pliūpsnis, - taip, kaip to graikų Dievo. Kiek teko skaityti, jis nepasižymėjo draugiškumu ar maloniu charakteriu.
Hadas ištraukė rankas iš kišenių. Akys prisimerkė, tarsi pamatė kažką tolumoje ir troško tą neaiškią būtybę įžvelgti. Deja, nuojauta šį jauną berniuką apgavo, o kitoje ežero pusėje nebent nuo medžio viršūnės pakilo paukštis ir šitaip privertė sušlamėti bent vieną medį.
- Šeldonu? - kilstelėjo antakius nukreipęs akis į savo pašnekovą, norėdamas įsitikinti ar gerai išgirdo, - žinoma, kaip patogiau.
Su nežymiai pakeltais lūpų kampučiais State linktelėjo. Niekada nemėgau, kai į mane kreipiasi pavarde. ...,,Ponaiti Steitai"... visados man skambėjo kažkaip ne taip.
- Mėgstu vaikščioti, - pats suprato, kad skambėjo it nesąmonė, - stebėti aplinką. Visados mėgau slampinėti iš kampo į kampą, bet tai irgi nusibosta. Taip pat skaityti, žiūrėti filmus ar serialus, kuriuose būtų bent dalelė detektyvo ar kažko, ką veikėjai jame painioja. O kalbant apie knygas, graikų mitologija kartais būna netgi žavi, - ramiai, neišsiplėsk, - o kaip tu, Šeldonai?

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #31 Prieš 5 metus »
Karen atsikėlė vidurį nakties ir negalėdama užmigti patraukė prie ežero. Nuėjus prie jo Rasel ėjo pro krantą kol pasiekė kažkokią seną pavėsinę. Kodėl ji tokia apleista? Gal reikėtų ją aptvarkyti? Kadangi Džekė neturėjo  ką daugiau veikti išsitraukė iš kišenės pirštines, apsimovė jas ir ėmė ravėti piktžoles. Kadangi merginai tekdavo patirti nuolatinius skausmus, tad ravėdama jai suskaudo galvą ir klastuolė nugriuvo tiesiai į dilgėlių kupstą. Beveik nejausdama dilgėlių keliamo skausmo Karen atsistojo, nuėjo į pavėsinę ir atsigulė ant suoliuko. Tikiuosi, kad greitai skausmai iš viso sumažės ir tikiuosi niekas manęs tokios neras. Nusilpusios, palaužtos... Bet kaip bus, taip bus. Praėjus skausmui Rasel atsisėdo ant suoliuko ir ėmė apžiūrinėti  pavėsinę. Įdomus ir gražūs raštai ant sienų, o kokios gražios gėlės ant lubų. Įdomūs, tikrai įdomūs. Įdomu kas juos išraižė. Dar spėjo pabaigti savo mintį Džekė, nes ją ir vėl užpuolė skausmai. Nesusitvardžiusi mergina griuvo ant suoliuko ir užmerkusi akis stengėsi atsikratyti savo skausmo.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #32 Prieš 5 metus »
Matthew visą vakarą bandė mokytis, tačiau jam labai nesisekė. Galiausiai jis susinervinęs paliko bendrąjį kambarį ir išėjo pasivaikščioti. Laimei, nepasitaikė joks mokytojas, nes eiti į areštą berniukas nejuto jokio noro.
Išėjęs į lauką grifiukas kurį laiką mąstė, kur eiti. Kadangi buvo vėlyvas metas, jis tikėjosi nieko nesutikti, kad ir kur beeitų. Galiausiai patraukė link ežero. Beeidamas Matthew prisiminė nesėkmingus bandymus pasiruošti transfigūracijos egzaminui, tad jis pradėjo dar labiau pykti ant viso pasaulio. Su tokiomis piktomis mintimis jis pasiekė seną pavėsinę, kurios iki tol buvo nepastebėjęs. Matthew vylėsi, kad galės pabūti vienas, todėl nė kiek neapsidžiaugė, kai ant suoliuko pamatė kažkokią jam nepažįstamą mergaitę.
- Ko tu čia guli? - piktai paklausė Matthew. - Ei, tu ar girdi mane?
Berniukui pasirodė, kad nepažįstamoji nė nereagavo, todėl nutarė į ją nekreipti dėmesio ir, susiradęs švaresnį suoliuką, atsisėdo.

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #33 Prieš 5 metus »
Taip begulint prie Karen priėjo kažkoks žmogus, o pagal balsą nusprendė, kad vaikinas.
 -Man suskaudo galvą,- pirmas galvos skausmas. -todėl atsiguliau. Aš sergu sunkia liga ir didžiąją dienos dalį kenčiu skausmus ir čia buvo vienas iš jų, -pasakojo Rasel nepažįstamajam, bet jos balsas skambėjo labai tyliai, kad ji vos girdėjo, bet Džekė tikėjosi, kad vaikinas jį išgirs. Kodėl aš nepažįstamiems žmonėms pasakoju apie savo ligą ir iš viso apie save? Gal jis koks mokinys kuris tyčiojasi? Reikia tikėtis, kad ne. Pajautusi, kad vaikinas atsisėdo ant kito suoliuko prakalbo garsiau, nutylėdama savo ligą:
 -Suskaudo galvą ir tada atsiguliau ant suoliuko, kad praeitų galvos skausmas.
Kadangi mergina jautėsi šiek tiek geriau, jį atsisėdo ant suoliuko ir pastebėjo, kad nepažįstamasis tai grifas, tad stengdamasi būti maloni klastuolė užvedė pokalbį:
 -Labas, koks tavo vardas? Kelintame kurse tu? Kodėl dar nemiegi?- kadangi Karen nepasižymėjo pokalbių srityje ypač kai pokalbį pradėdavo ji. Sėdėti tokioje tyloje darėse nejauku, bet tylą išsklaidė garsus:
 -Oiii,- po tokio šūksnio Rasel susiėmė už pilvo ir stengdamasi nenuvirsti nuo suoliuko įsikibo į jį.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #34 Prieš 5 metus »
- Jeigu skaudą galvą, ko neguli lovoje? Arba neini į ligoninę? - kilstelėjo antakį Matthew. Jis nenorėjo šaipytis, tačiau pačiam pasirodė, kad balsas nuskambėjo ne itin draugiškai, tad pridūrė: - Aš nesišaipau, jeigu ką. Tiesiog man keista.
Kurį laiką berniukas smalsiai stebėjo mergaitę. Panašu, kad ji jautėsi jau geriau, nes atsisėdo. Ir netgi užkalbino jį. Matthew tai visai patiko, tikėjosi, kad galbūt ši mergaitė bus draugiška, tad grifiukas atsiliepė kuo maloniau:
- Atsiprašau, kad taip piktai pradėjau. Man tiesiog... Labai nesiseka ruoštis egzaminui. Mano vardas Matthew, aš esu pirmakursis iš Grifų Gūžtos. Norėjau nusiraminti šiek tiek prieš eidamas miegoti, nes transfigūracija mane tiesiog žudo. Kuo, beje, tu esi vardu ir kuriame kurse?
Berniukas draugiškai nusišypsojo, tačiau mergaitė griebėsi už pilvo ir Matthew pašoko.
- Tikiuosi, nesiruoši manęs apvemti? - kiek griežtokai paklausė grifiukas, pasiruošęs, jeigu ką, dėti į kojas. Daboti kažkokios neaiškios ligonės jis nė nesiruošė.

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #35 Prieš 5 metus »
 -Na aš tik trečia diena po ligoninės, tad tikrai vėl nesiruošiu ten grįžti, o galvą skauda ne taip dažnai. O gulėjimas lovoje niekuo nepadėtų. Mat segu niekam nežinoma liga... -atsakė Karen ir šyptelėjo jausdamasi visai nejaukiai, nes vaikinas stebėjo ją. Išgirdusi atsakymą Rasel nusibraukė nuo akių plaukų sruogą ir atsakė:
 -Esu Karen Rasel Džekė. Žinau vardas poilgis, bet geriau skamba kai dar būna prijungta dalis pavardės - De Taer.
Matthew staigiai atšokus Džekė nustebo dėl to poelgio, bet kai praėjo skausmas mergina nusijuokė iš vaikino žodžių:
 -Aišku, kad nesiruošiu. Gali nebijoti. Sėks tik ant suoliuko, pavargsi dar stovėti, -stengėsi pasirodyti maloni, bet jai atrodė, kad nelabai tai pavyksta.
 -O kas ten tokio sunkaus Transfigūracijoje, kad ji tave ,,žudo"? Gal padėti galėsiu nors beveik visus mokslo metus praleidau, -pabandė užvesti pokalbį klastuolė. -Gal draugais tapsime, -po kelių minučių prabilo.
Kadangi pavėsinėje nesimatė dangaus Karen išėjo iš jos ir prisėdusi ant laiptelio pakėlė akis į dangų kuriame matėsi visai nemažai žvaigždžių.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #36 Prieš 5 metus »
Matthew suprato, kad viso mergaitės vardo tikrai neįsimins, jis nebuvo tikras, ar prisiminė bent vieną. Ir kas per tėvai duoda šitokį vardą savo vaikui? pagalvojo berniukas.
- Žiūrėk tu man, - tyliai pratarė grifiukas, kai klastuolė pažadėjo neapsivemti ir ne itin ryžtingai grįžo į pavėsinę ir atsisėdo ant suoliuko.
- Nežinau, kodėl, bet visiškai neįkertu tos transfigūracijos. Bandau per pamokas negaudyti varnų. Kaip ir lankau. Bet vis tiek tai man yra kažkoks tamsus miškas. Niekada nepavyksta normaliai atlikti tai, ką reikia. O tu gal esi genijė, jeigu praleidai mokslo metus, bet esi pajėgi padėti?
Matthew nenorėjo, kad klausimas nuskambėtų sarkastiškai, tačiau, panašu, kaip tik taip ir nuskambėjo.
Karen užsiminus apie galimybę tapti draugais Matthew nutylėjo. Pernelyg jau kandžiai šneki pagalvojo berniukas, nors, reikia pasakyti, jis pats kalbėjo tokiu pat tonu. Mergaitei išėjus iš pavėsinės, jis išsekė iš paskos.
- Galbūt ir galime, - galiausiai atsakė jis, nenorėdamas visiškai ignoruoti paskutinių klastuolės žodžių.
Karen žvelgė į dangų, tačiau Matthew tai buvo nuobodu, tad jis galvojo, ką gi pasakius ar nuveikus. Kodėl visi turi būti kažkokie nelemti spoksotojai į žvaigždes? Visiška beprasmybė... galvojo grifiukas. Po kiek laiko jis paklausė:
- Matau, grožiesi dangumi. Ar tau patinka astronomijos pamokos?

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #37 Prieš 5 metus »
Karen klausėsi Matthew kaip jam nesiseka kol galėjo pati pakalbėti:
 -Na nesu aš ten kokia genija, bet namuose skaitydavau įvairias knygas tai ten ir apie Transfigūracija šiek tiek buvo. Tai gal padėti galėsiu jei pasakysi ką mokinotės ir ko nesupranti.
Išgirdusi teigiama atsakymą Rasel apsidžiaugė. Gal bent vieną draugą turėsiu ir nereiks kitų mokslo metų pradėti be draugų.
Vaikinui priėjus prie Džekė ir paklausus šiek tiek juokingo klausimo ji nusijuokė:
 -Kaip man gali patikti astronomijos pamokos? -nusijuokė. -Gi beveik visus mokslo metus pragulėjau ligoninėje. Bet žvaigždes patinka stebėti. Daug įvairių paslapčių ten, neištirinėti pasauliai ir jų gyventojai. O tau? -užklausė mergina grifą.
Prasidėjus tylai klastuolė apsidžiaugė, nes galėjo girdėti kažkur tolumoje ūbaujančia pelėdą ir apuoką, svirpiančius svirplius ir daug kitų nakties garsų. Įdomu, o jam ar patinka būti tyloje? Gal paklausti ko nors, kad tylą prablaškyti?
 -O kokia tavo šeima? Turi brolių ar seserų? -paklausė keistokų klausimų Karen. O būtina man apie šeima klausti? Negaliu aš tipo apie nieką kitą?

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #38 Prieš 5 metus »
- Ak, taip, atsiprašau, - sumurmėjo Matthew, mergaitei užsiminus, kad ji praktiškai visus mokslo metus pragulėjo ligoninėje. - O Transfigūracijoje man nesiseka niekas. Tad net nežinau, nuo ko reikėtų pradėti.
Berniukas nedrąsiai šyptelėjo. Karen užsiminus apie astronomiją, grifiukas susiraukė. Bent kur nors mūsų požiūriai gali sutapti?
- Man astronomija nepatinka. Man ji atrodo visiškai nereikalinga. Gal ir įdomu, bet kažkoks laiko švaistymas. Tačiau žiūrėti į žvaigždes juk romantiška, ar ne?
Taaaip, pats tas romantikos mylėtojas pasišaipė iš savęs Matthew. Stojus tylai berniukas susimąstė. Atrodė, kad jis tik atsakinėja į klastuolės klausimus, bet pats nesugeba užmegzti normalaus pokalbio. Tai grifiukui nepatiko, bet jis negalėjo sugalvoti, ko gi galėtų paklausti. Tad jis tik sėdėjo ir klausėsi nakties garsų. Galiausiai mergaitė vėl prabilo. Neįdomesnės temos negalėjai pasirinkti? Na, bet vis geriau negu nieko pagalvojo Matthew ir prakalbo:
- Aha, mūsų šeimoje yra penki vaikai, aš jauniausias. Turiu tris brolius ir seserį. Du broliai rimtai užsiima chemija. Ko gero, nežinai, kas tai yra? Manau, galima tai įvardinti kaip žiobarišką nuodų ir vaistų variantą.
Matthew staiga nutilo. Velnias... Jau ir išsipliurpiau, kad esu iš žiobarų šeimos...
- Dabar, ko gero, pradėsi mane niekinti... Mano šeimoje nėra nė vieno burtininko, nežinau, kaip čia atsidūriau... O kokia tavo šeima?
Matthew labai nemėgo, kai viskas, ką jis pasakydavo, būdavo atsakymas į klausimą ir klausimas "o tu?", tačiau nieko negalėjo daugiau sugalvoti, tad tik atsigulė ant žolės ir pažvelgė į dangų.

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #39 Prieš 5 metus »
Matthew paklausus ar žiūrėti į žvaigždes neatrodo romantiškai Karen tik nusijuokė:
 -Tai ką sakai mes čia romantiškai sėdim ir stebim žvaigždes?
Vaikinui pasakojant apie jo šeimą ir paminėjo pats to nenorėdamas paminėjo, kad yra iš žiobarų giminės Rasel visai susidomėjo. Įdomu, labai įdomu. Gal paprašyti, kad daugiau apie žiobarus papasakotu?
 -Na mano šeima nėra tokia gausi kaip tavo, šyptelėjo. -Turiu tik tėtį ir mamą, abudu yra vampyrai ir burtininkai. Tau neatrodo keistoka? -užklausė Džekė grifo. -Gal galėtum papasakoti daugiau apie žiobarų gyvenimą. Kokie jie? Ką mėgsta labiausiai daryti?
Stojus nejaukiai tylai mergina užsigalvojo apie savo šeimą. Įdomu ar ilgisi manęs tėvai? O gal visai pamiršo ir net neprisimena manęs? Ne, to negali būti ir niekados nebus. Jie tikrai manęs nepamirštu. Išvargusi klastuolė nejučiomis padėjo savo galvą ant Matthew pečių, bet tai pajautusi staigiai atšoko.
 -A-a-aš ne-nenorėjau. Kažkaip užsigalvojau ir taip atsitiko, -teisinosi, bet pajautusi, kad gali būti dar vienas toks galvos padėjimas paklausė:
 -Tu nieko prieš jai pasisėsiu galvą kai pavargsiu? Kaip draugė?

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #40 Prieš 5 metus »
Matthew nutylėjo apie romantinę žvaigždžių pusę. Jam tai buvo tiesiog neįdomu, tad jis nutarė tos temos neplėtoti.
- Tavo abu tėvai vampyrai? - gerokai nustebo berniukas, kai klastuolė pradėjo kalbėti apie savo šeimą. - Kaip tai įmanoma? Ar tuomet tu irgi vampyrė?
Matthew kiek nusigando ir bandė nepastebimai pasitraukti šiek tiek toliau. Užklaustas apie žiobarų gyvenimą grifiukas sutriko. Jam viskas buvo taip suprantama, kad jis nė nežinojo, nuo ko pradėti.
- Hm... Na, aš net nežinau. Mes turime tokį dalyką kaip elektra. Dėl jos veikia daug mūsų naudojamų daiktų. Televizorius, kompiuteris, mes ir šviesą gauname per elektrą. Dažnai žaidžiame futbolą. Tai toks sportinis žaidimas. Nežinau, kaip paaiškinti...
Matthew nutilo ir galvojo, ką gi dar čia pasakius. Jam nė į galvą nešovė mintis, kad jis, ko gero, tiesiog pažėrė daug mergaitei nesuprantamų žodžių. Vis dėlto jam tai net nebūtų rūpėję - pernelyg sudėtingas klausimas...
Po kiek laiko trukusios nemalonios tylos grifiukas pajuto mergaitės prisilietimą. Ji ir pati to išsigando, tačiau Matthew net pašoko.
- V-viskas gerai, - sutrikęs atsiliepė berniukas, kai klastuolė pradėjo teisintis. Matthew gerokai išsigando, tačiau tai buvo visai smagu. Jo šeimoje apkabinimai nebuvo labai dažnas reiškinys, tad berniuką tai šiek tiek gąsdino, tačiau kartu ir šiek tiek viliojo. - Tai buvo tiesiog netikėta. Atsiprašau, kad taip reagavau.
Matthew vėl atsisėdo šalia Karen, visai pamiršęs, ką ji ne taip seniai kalbėjo apie vampyrus.
- Žinoma, gali padėti galvą man ant peties, - tyliai pratarė Matthew, nors jautėsi šiek tiek nejaukiai. - Bet jeigu esi pavargusi, gal nori eiti miegoti?
Stojo trumpa tyla, kad grifiukas skubiai pridūrė:
- Tu nemanyk, kad aš noriu tavęs nusikratyti. Man smagu sėdėti ir kalbėti su tavimi. Tiesiog nenoriu, kad pervargtum.
Kodėl aš būtinai turiu susimauti? liūdnai pagalvojo Matthew, mat jis buvo įsitikinęs, kad klastuolė pamanys, jog jis nori, kad ji nešdintųsi.

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #41 Prieš 5 metus »
 -Taip mano abu tėvai, -atsakė Karen. -Bet aš nesu vampyrė. Keista, taip?
Rasel atsisėdusi klausėsi Matthew pasakojimo apie elektrą.
 -Visai įdomus dalykas ta elektra. O kas yra televizorius ir kompiuteris? Apie tokius dalykus girdžiu pirmą kartą. Gal galėtum ir apie juos papasakoti?
Vaikinui pasakius, kad apkabinimai, prisiglaudimai ir kiti panašūs dalykai jo šeimoje yra retas reiškinys Rasel su
šiek tiek nustebo, bet nedrįso klausti kodėl. Jam leidus padėti galvą Džekė taip padarė iš karto, nes buvo malonu jausti šiltą kūną.
 -Aš nesu pavargusi man miegas reikalingas kaip musei mašina, -paaiškino grifui, bet pamačiusi miną kuri reiškė ,,Ką tu čia paistai?" paaiškino. -Na man miegas nėra beveik reikalingas. Užtenka numigti dvi-tris valandas ir jau būnu žvali. Greičiausiai čia tik vienintelis paveldėjimas iš vampyrų genų.
Praėjus šiek tiek laiko mergina dar prakalbo:
 -Kai sakiau, kad esu pavargusi turėjau omenyje visai kitą, -nusijuokė. -Man tiesiog yra malonu justi šiltą kūną šalia. -Ir labai miela, kad manimi rūpiniesi.
Rudaplaukė užsinorėjo jį stipriai, stipriai apkabinti, bet susilaikė. Gal kitą kartą.
 -Na dabar tavo eilė klausti.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #42 Prieš 5 metus »
- Gerai, kad tu nesi vampyrė, - šyptelėjo Matthew. - Matai, mane jie šiek tiek gąsdina...
Karen paprašius papasakoti, kas yra televizorius ir kompiuteris, berniukas sutriko. Jam tai buvo visiškai akivaizdus dalykas. Tačiau kaip paaiškinti žmogui, kuris tokių dalykų visai nesupranta, kas tai yra? Ak, kad taip galėčiau Wikipedijoj paskaityti, kas ten parašyta. Būtų daug paprasčiau galvojo Matthew. Kad tik netyčia neužsiminčiau apie Wikipediją ar internetą... Po kiek laiko berniukas galiausiai prabilo:
- Nežinau, kaip gerai paaiškinti. Televizorius yra daiktas, kuris turi ekraną ir tame ekrane tu gali matyti įvairiausius dalykus. Tarkim, sporto varžybas. Ne visi gali nueiti į stadioną, dėl to yra aparatai, kurie įrašo tas rungtynes ir tu gali tai žiūrėti per televizorių. Be to, gali matyti ir daug kitų dalykų, bet, manau, tai lengviausia paaiškinti. Kompiuteris... Hm... Jis irgi turi ekraną, kuriame tu taip pat gali matyti visokius dalykus. Bet jie yra įvairesni negu per televizorių. Pavyzdžiui, tu gali kam nors parašyti. Ir tas žmogus laišką gaus iš karto, nereikės laukti, kol pelėda atskris. Gali žaisti visokius žaidimus. Tam reikalui kompiuteris turi mygtukus. Tačiau taip pat gali ir stebėti sporto varžybas. Jeigu nori ir turi, ant ko, aš galiu nupiešti, gal bus kiek aiškiau.
Matthew nutilo ir pagalvojo, kad, ko gero, mergaitė nieko nesuprato. Tačiau berniukas nežinojo, kaip reikėtų paaiškinti, kad būtų tikrai suprantama.
- Oho, norėčiau galėti tiek trumpai miegoti, - pratarė Matthew. - Mano nuomone, miegas yra tik laiko švaistymas ir man gaila tų valandų, kurias aš pratįsau lovoje...
Kurį laiką jiedu sėdėjo šalia, mergaitė buvo pasidėjusi galvą Matthew ant peties ir šiam tai patiko.
- Mano eilė klausti, sakai? Ar tu nieko prieš, jeigu aš paklausiu apie tavo tėvus? Atsiprašau, jeigu tau nesinori apie tai kalbėti, bet man, tiesą sakant, smalsu. Ar jie iš tikrųjų geria kraują? Iš kur gauna?
Matthew nutilo ir tikėjosi, kad klausimas mergaitei nepasirodys pernelyg asmeniškas ar nemalonus.

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #43 Prieš 5 metus »
 -O kodėl jie tave gąsdina? Kad išsiurps tavo kraują? -nusijuokė Karen. Mattew ėmus pasakoti apie telezovirių ir kompiuterį Rasel išplėstomis akimis klausėsi apie juos. Pasiūlius nupiešti televizorių ir kompiuterių Džekė išsitraukė iš kišenės šiek tiek apglamžytą popieriaus lapą ir nediduką pieštuką.
 -Va imk, -įteikė vaikinui lapą ir pieštuką. -Ir dar parašyk kur kas yra.
Po kiek laiko mergina vėl prakalbo:
 -Na gal ir yra miegas laiko švaistymas, bet jei nori trumpai miegoti turi mažinti savo miegojimą. Po truputį kasdien ir gal tada po kurio laiko miegosi tiek pat kiek aš.
Grifui uždavus klausimą rudaplaukė šiek tiek pagalvojo ir ėmė atsakynėti:
 -Taip mano tėvai tikrai geria kraują. Dažniausiai geria gyvūnų kraują tai būna kiškiai, lapės, kai kurie naminiai gyvūliai, bet kartais pasmaguriauja ir žiobarų krauju. Ypač per kokius žiobariškus renginius kai žmonių grūste, prigrūsta.
Jie ir toliau sėdėjo tyloje kol klastuolė vėl neprabilo:
 -Na, o daugiau klausimų iš tavęs neišgirsiu ar jau man eilinį kartą klausti, -šyptelėjo Karen. -Dabar aš užduosiu klausimą, o tada tu. -O kokie gyvūnai tau patinka?

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #44 Prieš 5 metus »
- Na... Man jie nejaukūs, - sumurmėjo Matthew, nė pats nesuprasdamas, kuo jį iš tiesų gąsdina vampyrai. - Jie... A... Na, jie ne žmonės.
O šita mergaitė - žmogus? nejučia paklausė savęs berniukas ir šiek tiek atšlijo. Tikėdamasis, kad ji to nepastebėjo grifiukas bandė vėl atsisėsti kaip sėdėjęs.
Tai prisidirbau niūriai pagalvojo Matthew, kai mergaitė paslaugiai išsitraukė popieriaus lapelį ir pieštuką. Ir kas gi tave už liežuvio tempė?
Grifiukas paėmė į ranką pieštuką ir galvojo, kaip čia nupiešti. Pradėjo nuo televizoriaus.
- Na, va, - pratarė jis, kai šiaip ne taip nupiešė kažką panašaus į televizorių. - Tai yra ekranas. Jeigu televizorius yra išjungtas, jis yra juodas. Tačiau jeigu paspaudi mygtuką, - berniukas parodė nupieštą mygtuką, nesivargindamas minėti pultelio, - televizorius įsijungia. Ir tada šitame ekrane ką nors matai. Na, pavyzdžiui, sporto varžybas.
Matthew pradėjo piešti nešiojamą kompiuterį ir tai užtruko be galo ilgai.
- Tai panašu. Čia yra mygtukai. Kaip minėjau, jais gali žaisti. Ant mygtukų yra parašytos raidės. Tai yra, jeigu ką nors kam nors rašai, naudoji tuos pačius mygtukus. Čia vėlgi yra ekranas.
Matthew net pavargo beaiškindamas. Karen kalbant apie miegą, jis pajuto, kaip jam to reikia, bet bandė neužmigti.
- Gal tu ir teisi. Bet aš dažnai jau po pietų noriu miego. Neturiu tiek valios. Nors ir manau, kad tai laiko gaišimas...
Mergaitei paprastai aiškinant, kaip jos tėvai geria kraują, Matthew vis labiau ir labiau šiurpo, bet stengėsi to neparodyti. Jie ir mano šeimos kraują gertų? O jie geria tol, kol nužudo? mąstė Matthew, bet nebedrįso klausti, nes ši tema jam buvo šiurpi.
Berniukas nemėgo klausimų - atsakymų žaidimo, bet jam buvo smagu bendrauti su klastuole, dėl to jis nesiskundė, tik pagalvojo, ką atsakyti.
- Man patinka pūkuoti gyvūnai. Nesvarbu, koks, jeigu jis minkštas ir pūkuotas. Dėl to man žuvys yra nemalonios. Paukščiai irgi nelabai. Anksčiau turėjau ilgakailį triušį ir jį labai mylėjau...
Berniukas nutilo ir susimąstė. Tada, tarsi prisiminęs, kad jam reikia klausti, ištarė:
- Ką manai apie kvidičą? Žaidi jį?