0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #45 Prieš 5 metus »
Matthew nupiešus televizorių, kompiuterį ir ėmus pasakoti šiek tiek apie juos Karen susidomėjusi klausėsi. Vaikinui baigus Rasel pasiėmė lapelį su pieštuku ir įsidėjo juos į kišenę. Įdomūs daiktai. Būtų įdomu kada išbandyti bent vieną iš šitų dalykų. Įdomiausia spėju būtų išbandyti kompiuterį.
 -O jūs nepavargstat vaikščioti pirmyn atgal? Norėdami išjungti ar įjungti televizorių? -uždavė kiek keistoką klausimą.  Grifui pasakius, kad mėgsta pūkuotus ir minkštus gyvūnus Džekė pritariamai palinkčiojo pritardama, kad ir jai jie patinka. Po kiek laiko Mattew uždavus klausimą mergina iš karto į jį atsakė:
 -Nežinau lyg ir mėgstu, lyg ir nemėgstu. Pats žaidimas tai lyg ir įdomus, bet tie stumdymaisi, mušimaisi dėl kamuolių ne man. Nepakenčiu smurto.
Kiek pagalvojusi rudaplaukė irgi uždavė klausimą vis dar pasidėjusi galvą ant Mattew peties:
 -Kad jau pradėjom kalbėti apie magiškus dalykus tai aš irgi užduosiu panašų klausimą. -Tau patinka Burtų trikovės turnyrai?

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #46 Prieš 5 metus »
Karen paklausus, ar žmonės netingi vaikščioti iki televizoriaus, kad jį išjungtų, Matthew vos nenusikeikė. Panašu, kad teks užsiminti apie pultelį niūriai pagalvojo berniukas.
- Na, nereikia to daryti dažnai. Įsijungi, pažiūri varžybas ir tada išjungi, - pratarė grifiukas, tikėdamasis, kad to užteks. Tačiau po to netyčia išsprūdo: - tačiau dabar mes dažnai naudojame pultelius. Tai yra toks nedidelis daiktas, turintis mygtukus, kurį galima naudoti televizoriaus įjungimui ir išjungimui. Jis nėra prikabintas prie televizoriaus, dėl to jį galima atsinešti į fotelį.
Klastuolei kalbant apie kvidičą, Matthew staiga suprato, kad jis beveik nė negirdi, ką ji šneka, tik mėgaujasi akimirka. Nors berniukas buvo vis labiau ir labiau pavargęs ir mieguistas, jam buvo malonu sėdėti čia ir šnekučiuotis. Laimei, Matthew išgirdo klausimą. Deja, jis ne ką tegalėjo atsakyti.
- Burtų trikovės turnyrai? Tiesą sakant, neįsivaizduoju, kas tai yra. Tačiau man patinka visokios varžybos, todėl manau, kad patiktų. Gali šiek tiek papasakoti apie tai?
Grifiukas tikėjosi, kad tai skaitysis kaip klausimas, bet suprato, kad, ko gero, ne. Jis nutilo ir kurį laiką galvojo, ko gi čia paklausus. Jis norėjo, kad klausimas būtų įdomus ir jam, ir Karen. Galiausiai Matthew pratarė:
- Ar tau patinka Londonas? Jeigu esi iš jo, kaip gyvenimas tokiame dideliame mieste? Jeigu esi iš kitur, ar patinka apsilankyti Londone?

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #47 Prieš 5 metus »
Matthew pasakius, kad nereikia dažnai vaikščioti ir dar užsiminus apie pultelį Karen jau tikrai norėjo išbandyti visus tuos dalykus kompiuterį, televizorių ir pultelį. Vaikinui uždavus klausimą kas yra burtų trikovės turnyrai Rasel kuo galėdama aiškiau paaiškino:
 -Pirmiausia iš kitų burtininkų mokyklų suvažiuoja jų geriausi mokiniai ir tada įvyksta šventė. Po šventės kitą dieną į Ugnies taurę tie kas nori dalyvauti meta lapelius su savo vardais, o dar po kelių dienų vėl vyksta šventė ir tada Ugnies taurė išrenka 3 mokinius ir jau kitą dieną įvyksta pirmoji rungtis. Tai gali, bet kas. Ką nors išgelbėti, paiimti ar įveikti kokią kliūtį. Kas įveikia rungtis gauna po tašką, o pasibaigus burtų trikovės turnyrui paskelbiamas nugalėtojas. Čia lyg ir viskas, gal ką nors ir suklydau pasakodama, bet viskas vyksta panašiai.
Praėjus kelioms minutėms grifas uždavė klausimą ir Džekė vis dar bandydama sušlapinti gerklę prakalbo:
 -Nežinau ar jis man patinka ar ne, -šyptelėjo. -Aš negyvenu Londone, gyvenu Velso kaimelyje, bet kartą į metus užsuku į Londoną ir kelias dienas ten pasisvečiuoju. Tai nelabai spėja pabosti, nes visąlaik atsiranda kas nors naujo. O tau kaip tenai? -šiek tiek nutilusi mergina ėmė galvoti klausimą, nes šitas nelabai turėjo skaitytis, tad reikėjo sugalvoti kitą.
 -O kur jūs važiuosit šiais metais atostogauti?

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #48 Prieš 5 metus »
Kol Karen kalbėjo apie Londoną, Matthew pajuto, kad jam yra labai šalta. Kurį laiką jis stengėsi į tai nekreipti dėmesio, tačiau mergaitei baigus kalbėti, berniukas įsidrąsinęs prabilo:
- Klausyk, man darosi labai šalta. Ar galiu tave apkabinti?
Matthew net pats nustebo, kad išdrįso to paklausti ir tikėjosi, kad mergaitė nieko nepagalvos. Tačiau pamažu darėsi sunku kęsti šaltį, tad berniukas turėjo kažką daryti. Po kiek laiko jis atsakė ir į klausimą:
- Aš Londone esu buvęs tik vieną kartą. Per paskutinę rugsėjo pirmą, kai važiavome į Hogvartsą. Dėl to nieko negaliu pasakyti. Tik tiek, kad tėtis buvo tris kartus pasiklydęs.
Nors ir naudojom GPS pagalvojo Matthew, bet garsiai to nepasakė. Nes aiškinti, kas yra GPS, berniukas nejautė jokio noro.
- Aš nežinau, ar mes iš viso kur nors važiuosime, - liūdnokai atsakė grifiukas į naująjį klastuolės klausimą. - Paprastai mano tėvai visą vasarą dirba, nes jie dirba turizmo srityje. - Tikiuosi, ji žino, kas yra turizmas... - Dėl to paprastai aš visą vasarą praleidžiu pas močiutę. Aš gyvenu Isle of Man, ten labai didelių miestų nėra, tačiau tikrai yra ką veikti. Gal esi buvusi?
Matthew nutilo ir kurį laiką galvojo, ko gi čia paklausus. Galiausiai į galvą šovė mintis.
- Koks yra tavo santykis su vandeniu? Turiu omeny, ar mėgsti maudytis? Galbūt užsiimi kokiu nors vandens sportu?

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #49 Prieš 5 metus »
Matthew paklausus klausimo Karen atsakė:
 -Gali apsikabinti jai tai tau padės sušilti, -tarė ir patraukusi galvą nuo peties, kad būtų patogiau apkabinti laukė.
Tikriausiai jis skaito mintis, nes neseniai aš norėjau jį apkabinti, o dabar jis pats apsikabinti nori. Vaikinui ėmus pasakoti, kad kai važiavo į Hogvartsą tik tada yra buvęs Londone ir per tą vieną kartą spėjo pasiklysti Rasel nusišypsojo.
 -Nesu ten buvusi, bet manau norėčiau visai aplankyti, -atsakė.
Grifui uždavus klausimą Džekė šiek tiek pagalvojo ir atsakė:
 -Mėgstu visai maudytis. Kai būname kur nors išvažiavę stengiuosi išsimaudyti visose vandens telkiniuose. Na nebent būna daug žmonių ir neturiu maudymosi kostiumėlio, -nusijuokdama pridūrė mergina. -Neužsiemu aš jokiu vandens sportu. Nors ir nelabai norėčiau. O tu kaip su vandeniu draugauja, -paklausė klausimo kuris nelabai skaitėsi kaip klausimas.
Šiek tiek pagalvojusi rudaplaukė paklausė klausimo:
 -Kokią šalį labiausiai norėtum aplankyti?

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #50 Prieš 5 metus »
Matthew kiek drovėdamasis apkabino Karen. Tai šiek tiek padėjo ir berniukas tikėjosi, kad po kiek laiko bus šilčiau. Svarbiausia, kad ji nieko nepagalvotų, ko nereikia pagalvojo berniukas.
- Aš irgi visai norėčiau apžiūrėti Londoną. Ir nepasiklysti, - nusijuokė Matthew.
Mergaitei kalbant apie vandenį, berniukas su liūdesiu pagalvojo apie savo situaciją, kurios pasakoti nelabai norėjo. Būdamas visai mažas, jis labai mėgo maudytis. Tačiau prieš keletą metų prasidėjo kažkokia alergija ir Matthew galėjo praustis tik švariu vandeniu. Bet koks ežero ar upės vanduo jam keldavo baisų niežuly, jau nėra ką ir kalbėti apie jūrą... Žinoma, Karen paklausė, ar Matthew draugauja su vandeniu. Grifiukas kurį laiką patylėjo ir pratarė:
- Anksčiau labai mėgau maudytis. Kiekviena proga eidavau į ežerą ar jūrą.
Tik pradėjęs sakinį, Matthew pasigailėjo: kadangi jis pasakė "anksčiau", automatiškai kyla klausimas, o kas gi (ir kodėl) po to? Vis dėlto berniukas to nebesakė. Tik pridūrė:
- Aš sportu iš viso jokiu neužsiimu. Nei vandens, nei kokiu kitokiu. O kodėl nemėgsti maudytis, jeigu yra daug žmonių? Nemanau, kad yra ko kompleksuoti.
Kol Karen galvojo klausimą, berniukas pažvelgė į dangų. Buvo labai tylu ir kažkaip netikėtai gera. Po kiek laiko Matthew gavo atsakyti į klausimą.
- Tiesą sakant, net nežinau, - pradėjo jis. - Mane nelabai domina tos populiarios Europos šalys, kaip, tarkim, Italija ar Prancūzija. Man daug įdomiau ten, kur nelabai ką žinome. Tarkim, kokia Afrika ar Centrinė Amerika. Man atrodo, kad ten slypi kažkas įdomaus ir gal netgi romantiško.
Kelionių temos Matthew visada patiko. Todėl ir naująjį klausimą jis sugalvojo apie tai:
- Ar daug kur esi keliavusi? Gal gali papasakoti kokį nors įdomu su kelionėmis susijusį nuotykį?
Uždavęs klausimą berniukas dar labiau prigludo prie Karen, nes jis niekaip negalėjo sušilti.

*

Karen rasel džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #51 Prieš 5 metus »
Matthew apsikabinus Karen ji pasijautė šiek tiek šiltai. Vaikinui paklausus kodėl ji nesimaudo prie daug žmonių Rasel greitai atsakė:
 -Na aš prie jų maudausi jeigu turiu maudymosi kostiumėlį, bet jeigu neturiu tai nesimaudau, nes tikrai nėra malonu kai kiti žiūri į tave kai esi visiškai be rūbų, o tau irgi nemanau ar patiktų kai į tave žiūrėtų žmonės, -plačiai nusišypsojo.
Grifui ėmus pasakoti apie šalis Rasel jo klausėsi išplėtusi ausis, kad geriau girdėtų.
 -Na esu aplankiusi daug šalių, tad ir įvykių yra buvę įvairių. Tad net nežinau kuris čia įvykis galėtų būti įdomiausias, -šiek tiek pagalvojusi Džekė ėmė pasakoti įvykį. -Na nemanau, kad man jis yra linksmas, bet bent jau man atrodo įdomus ir geriausiai atsimenu jį. Tai tą dieną važiavom link kažkokio ežero kurio pavadinimo nelabai atsimenu. Šiek tiek aukščiau palypėjus buvo galima šokti į vandenį nuo olos, tad aš irgi užsinorėjau nušokti. Užlipau,  palaukiau kol kiti nušoks ir tada pati nušokau. Buvo visai fainiai. Pirmais kartais buvo šiek tiek baisu, bet kai įpratau šokinėjau iki tol kol išvažiavom atgal į viešbutį.
Mergina nutilo galvodama klausimą, nes tai jai nesisekė labai gerai.
 -Kokios tu muzikos mėgsti klausytis? -pagaliau sugalvojusi klausimą paklausė rudaplaukė.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #52 Prieš 5 metus »
- Oho, aš visada bijojau iš aukštai šokinėti į vandenį, - pratarė Matthew, kai Karen papasakojo apie kelioninį įvykį. - Net nežinau, kodėl. Tiesiog man tai nepatinka ir tiek.
Matthew sėdėjo ir mėgavosi akimirka. Jam buvo labai gera sėdėti naktyje ir šnekėtis. Po kiek laiko, klastuolei uždavus klausimą, berniukas susimąstė.
- Hm... Net nežinau, - galiausiai pratarė jis. - Mano tėtis klauso daug roko, dėl to ir aš kartais jį girdžiu. Tačiau vis dėlto nepavadinčiau to klausymusi. Aš pats nelabai mėgstu klausytis. Tačiau kartais įsijungiu kokią klasikinę. Na, operą ar ką nors panašaus.
Tik pasakęs paskutinį sakinį, Matthew suprato: tikiuosi, kad ji žino, kas yra opera? Neįsivaizduočiau, kaip reikėtų paaiškinti...
Kurį laiką grifiukas tylėjo ir žiūrėjo į dangų. Jis niekaip negalėjo sugalvoti klausimo, net atrodė, kad Karen galbūt užmigo. Berniukas ilgokai tylėjo, bet galų gale, tikėdamasis, kad mergaitė nemiega, paklausė:
- Kaip įsivaizduoji kosmines keliones? Kaip tai turėtų vykti? Ar norėtum pati nuskristi į kosmosą?
Matthew nutilo ir labai tikėjosi, kad sulauks atsakymo.

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #53 Prieš 5 metus »
Mattew atsakius į klausimą ir užsiminus apie kažkokią operą Karen suprendė jo nevarginti su savo nežinojumu. Jam uždavus klausimą Rasel šiek tiek pagalvojo ir atsakė:
 -Šiaip net nežinau. Nelabai domiuosi tomis kelionėmis į kosmosą. Na kartais ką nors pasiskaitinėju knygose ar dar kur nors, bet šiaip tai mane nelabai traukia. Nemanau, kad norėčiau skristi į kosmosą, nes man užtenka ir to kas matosi iš žemės. O tu pats norėtum nuskristi?
Džekė žinojo, kad jau vėlu ir jau reiktų eiti vidun, nes grifas negalėjo miegoti tik 2-3 valandas, jam reikėjo 9-10, o po tiek laiko jau turėjo būti rytas.
 -Mattew, -kreipėsi. -Sakau gal dabar užduodu tau klausimą, tu jį atsakai ir užduodi klausimą arba kai į jį atsakysi tada keliausim  į pilį, nes jau vėlu, o tau reiktų išsimiegoti, jeigu nori rytoj rytą neužmigti per pamokas, gerai? -paklausė ir ėmė galvoti kokį uždavus paskutinį ar priešpaskutinį klausimą. -Esi padaręs kada nors kažką ko nenori prisiminti? Ir jei gali ar gali papasakoti apie tai? Neskaitant ėjimo į Uždraustąjį mišką, nes ten visi vaikšto, -paklausė ir šyptelėjo.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #54 Prieš 5 metus »
Karen nepaklausus, kas yra opera, Matthew apsidžiaugė. Gerai, kad bent apie kažką galime pasišnekėti pagalvojo jis. Vis dėlto berniukas nebuvo pernelyg didelis operos žinovas, kad galėtų plėtoti šią temą.
- Į kosmosą aš norėčiau nuskristi. Sakoma, kad visi vaikai svajoja tapti astronautais - žmonėmis, kurie skrenda į kosmosą. Bent su manim taip ir buvo. Labai norėčiau nuskristi iki Marso.
Klastuolei užsiminus, kad jau yra vėlu, Matthew pajuto, koks yra pavargęs, tad atsakė:
- Gerai, sakai, aš jau visai noriu miego... Jeigu sugalvosiu, užduosiu klausimą, bet nepažadu. O ką atsakyti į tavo klausimą - net nežinau. Tiesą sakant, aš nesu buvęs Uždraustajame miške. Ir neprisimenu nieko tokio baisaus, kad nenorėčiau prisiminti. Yra dalykų, kurie tada, kai vyko, atrodė baisūs ar nemalonūs, tačiau po kiek laiko prisiminti visai smagu. Tarkim, esu važiavęs dviračiu miške naktį. Buvo tikrai baisu ir atrodė, kad daugiau niekada to nedarysiu. Nes pilna gyvūnų ir nakties garsų. Tačiau dabar prisiminti smagu.
Matthew nutilo ir susimąstė. Po kurio laiko berniukas suprato, kad joks įdomus klausimas jam neateina į galvą. Tad jis pasakė:
- Nieko nebesugalvoju, ko gi galėčiau paklausti. Todėl, jeigu tu nieko prieš, manau, eisiu į pilį.
Matthew plačiai nusižiovavo ir atsistojo, tačiau kol kas niekur nėjo, nes nenorėjo, kad mergaitė pagalvotų, jog jis nori pabėgti.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

  • V kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #55 Prieš 5 metus »
Suzu neskubėdamas traukė nežinomais keliais ežero pakrante. Jam buvo nuobodu, norėjosi veiklos, tad ir sumąstė pasivaikščioti. Berniukas kišenėje turėjo kelias šokoladines varles, kurios įnirtingai stengėsi pasprukti, ir burtų lazdelę rankoje, mat nusprendė pabandyti kažką pasimokyti. Aišku, burti jis bijojo ir dar kaip, bet buvo pakankamai protingas, kad suvoktų, kad jeigu burti neišmoks turės pasilikti ne vienerius metus Hogvartse, Žiobarotyros pamokos jo neišgelbės.
Taip eidamas vaikinukas išvydo pavėsinę, bet ja pasimėgauti nespėjo, kadangi iš jo kišenės pabėgo nelemta šokoladinė varlytė. Supykęs, kad taip nepasisekė jis paėmė kitą varlę, įsigrudo į užsegamą kišenę, kuri buvo po jo mantija megztinyje, ir puolė gaudyti pabėgusią draugužę, kuri kaip tik ir nušokavo į minėtąją pavėsinę.
kuso kurae

*

Neprisijungęs Žaneta Froz

  • VI kursas
  • *
  • 187
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #56 Prieš 5 metus »
Į pavesinė grifiukė ėjo su tikslu paskaityti ir pasidžiaugti gamta. Rankoje nešėsi seną knygą apie magiškuosius gyvūnus kuria prieš kelias dienas buvo pasieėmusi iš bibliotekos. Jau priėjusi gana arti pamatė pavesinėjė begiojantį berniuką, atrodė lyg gaudytu kažkokį padariuką. Priėjusi arčiau pavėsinės, mergaitė vis dėl to suprato ką berniukas gaudo. Suprato tik dėl to nes prie pavesinės įėjimo esančių laiptų pamatė mažą, su pavėsinės fonu susiliejusia šokoladinę varlytę. Pradėjusi tyliau eiti, grifiukė nutipeno prie varlytes ir su delnais uždengė varlę. Tada suėmusi varlę tarp delnų mergaitė tarė:
-Mmm... labas, kartais ne šito ieškai? Kitą kart labiau saugok varlytes jei dar norėsi jas valgyti.- Nusišypsojusi ištiesė rankas link berniuko.
“I keep wondering
how sad do I have to be
for someone to stop insisting
everything is going to be fine?”
― Courtney Peppernell, Pillow Thoughts

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

  • V kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #57 Prieš 5 metus »
Vaikinukui varlytės gaudyti nesisekė, atrodo, kelis kartus jo rankos buvo prie pat, jis jautė tos varlytės šonus, bet pagauti nepavyko. Ta nelemta varlytė Suzu sunervavo ne šiaip sau, nes jis jos ne tik nebepagavo, bet ir iš akių pametė. O tada išvydo nepažįstamą mergaitę.
-Labas...-nejučia pasisveikinęs vaikinukas nužvelgė atėjūnęs rankas ir kiek išraudęs linktelėjo galvą. Kokia sėkminga diena! Jis vargsta suvarlytėm ir dar kažkokia mergiotė tai padaro...
-Ė... Ačiū...-nesugalvodamas, ką turėtų daryti rudaplaukis draugiškai nusišypsojo. Jam vis dar buvo gėda, o ir kaip tinkamai atsidėkoti nežinojo. Tada jo kišenėje suspurdo antroji varlytė, ji taip pat stengėsi ištrukti, tik šiai to padaryti tikrai nepavyks.
-M... Gal nori vienos varlytės? aš turiu ir antrą,-vis dar nežinodamas, ką turėtų daugiau pasakyti ir tvirtai laikydamas spurdančią šokoladinę varlytė berniukas stebėjo Grifiukę.
kuso kurae

*

Neprisijungęs Žaneta Froz

  • VI kursas
  • *
  • 187
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #58 Prieš 5 metus »
Vaikinukui sveikinantis su Žaneta, pastaroji vis dar tiesė rankas link berniuko jausdama tarp delnų besispardančia varlyte. Berniukui perimus gyvą skanėstą į savas rankas, mergaitė pastebėjo kiek raustelėjųsį berniuko veidą, todėl pati drąsinantčiai šyptelėjo taip norėdama parodyti, kad visai čia nėra ko gėdytis. Nieko nelaukdama mergaitė nusivalė kiek šokoladu išsitepusias rankas ir prisėdo ant suoliuko pritvirtinto prie pavėsinės sienos su didžiuliu langu be stiklo užimančiu pusę sienos. Atsisėdusi grifiukė susidėjo savo daiktus - seną knygą ir burtų lazdelę - šalia, klausėsi berniuko pasiūlymo.
- Ar tai būtu prizas man? - nusijuokusi tarė - Varlytė dar niekam nepakenkė ane? Beje aš esu Žaneta iš grifų gūžtos o tu? - Prisiminusi, kad apsirengusi su mokyklos uniforma, pasijautusi gana kvailai pasakiusi tokia akyvaizdų faktą, grifiukė išraudonavo. Bandydama nuslėpti raudonį pažvelgė pro langą į ežerą. - Ką žadėjai vekti čia? Gal sutrugdžiau?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Žaneta Froz »
“I keep wondering
how sad do I have to be
for someone to stop insisting
everything is going to be fine?”
― Courtney Peppernell, Pillow Thoughts

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

  • V kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė prie ežero
« Atsakymas #59 Prieš 5 metus »
-Jeigu nori, kodėl gi ne?-vaikinukas draugiškai nusišypsojo. Jis tvirtai suspaudė kairėje rankoje savo varlytę ir tada atsargiai išsitraukė šokoladinę draugužę. Šioji dar stipriau spurdėjo, nei ta, kuri buvo pabėgusi. Suzu priėjo prie Grifiukės ir atsargiai perdavė jai spurdančią varlytę.
-Tik imk greičiau, nes pamesiu ją...-rimtai sakydamas berniukas atsitraukė. Po visų gaudynių savo varlytės valgyti jis nenorėjo, juolab, jį visados erzino tas spurdėjimas, tad įsidėjo bėgikę į kišenę, kurioje pirmai buvo jos draugužė, ir užsegė ją.
Berniukas atsisėdo netoli Žanetos.
-Aš esu Suzu,-berniukas šyptelėjo.-Ir taip pat esu iš Grifų Gūžtos, tik, kažkaip... Tavęs nematęs,-patraukęs petukais vaikinukas geriau įsižiūrėjo į mergaitę, kad įsitikintų, ar tikrai niekur nėra matęs.
-Kodėl turėtum? Nė neatsimenu, ko čia ėjau...-berniukas pasikašė pakaušį, jis iš tikrųjų per varlytę viską pamiršo.-Ai! Man tiesiog buvo nuobodu... Na, o tu? Ką čia veiki?
kuso kurae