0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai: 118
  • 310 teleskopų (23-01-05)
Ats: Status šlaitas, užsibaigiantis vandeniu
« Atsakymas #120 Prieš 9 mėnesius »
Elliw neprisiminė, kur esanti, ir tai tiesiog siaubingai trikdė. Ji be galo norėjo surasti Liuciją ir su ja bei teleskopais padiskutuoti įvairiais gyvenimo klausimais. Deja, viskas buvo pernelyg sudėtinga: geriausia ir protingiausia mergaitė ir toliau buvo kažkur išnykusi. Tai šiek tiek liūdino, tačiau velsietė atkakliai stengėsi nepasiduoti tokioms mintims. Liūdesį kiek praskaidrino rankose esantis teleskopas. Gerai jį apžiūrėjusi mergaitė nutarė, kad jis yra sveikut sveikutėlis. Tai kiek stebino, tačiau su astronomijos prietaisais Elliw buvo ypatingai atsargi, tad tikėjosi, kad šis toks liks ir po trupučio laiko.
Netrukus po to, kai atsidūrė žolėje, klastuolė neprisiminė, kodėl guli. Tai buvo trikdantis klausimas, tačiau netrukus velsietė pamiršo, apie ką mąstė, tad tiesiog nustojo tai daryti. Neįsivaizdavo čia esanti ne viena, tad kai kažkokia mergiūkštė prakalbo, šiek tiek išsigando.
- Mano teleskopas! - riktelėjo ji ir pašoko ant kojų. Laimei, neaiškioji mergaitė per tą laiką spėjo dingti. Taigi buvo galima ramiai apžiūrėti astronomijos prietaisą. Elliw skubiai tą ir padarė, nors neprisiminė, kokia yra to priežastis. Teleskopas buvo nesudaužytas, kas, žinoma, buvo Liucijos nuopelnas.
- Ačiū! - džiaugsmingai sušuko klastuolė ir apsižvalgė nuoširdžiai tikėdamasi pamatyti draugę. Deja, ir vėl nepasisekė. Tai nuliūdino, ir Elliw žengė žingsnį į priekį. Nepastebėjo esanti prie kažkokio šlaito, tad nenuostabu, kodėl iš karto nesuprato, kad kažkur krenta. Galiausiai supratusi riktelėjo:
- Tai tu kalta!
Visai netrukus pasigirdo pūkštelėjimas į vandenį.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 19 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko