0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • VII kursas
 • *
 • 1371
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Senas ir apleistas namas
« Atsakymas #45 Prieš 1 metus »
Mergina muistėsi mėgindama išlaisvinti savo rankas, bet tam nepavykus ji garsiai sušaukė prašydama ją paleisti. Aišku, Edgar'as į tą prašymą iš karto sureaguoti nebuvo nusiteikęs. Pakėlęs galvą apsidairė. Nieko daug vaikinas nepastebėjo, tačiau to ir nereikėjo. Jam pakako sužinoti tik kur stovi koks nors daiktas. Ir tuo daiktu, pakliuvusiu į burtininko akiratį tapo ta gremėzdiška sofa. Jeffter'iui paleidus Mayros rankas, jis greitai atsistūmė rankomis nuo grindų ir pakilo ant kojų. Tada sumosavo lazdele ir nukreipė ją į dešiniau jo stovinčią sofą.
- Incarcifors!- trumpaplaukis paleido kerus, transfigūruojančius daiktus į metalinių grotų narvus, į sofą. Sofos spyruoklės, kurių tamsoje nesimatė, kaip ir pati  sofa, ėmė transformuotis į grotas, kurios keliavo link gulinčios apsiašarojusios merginos. Būtent šioje vietoje už kelių sekundžių turėjo atsirasti narvas, skirtas įkalinti Mayrai. Žinoma, Jeffter'is to nenorėjo, tačiau kito pasirinkimo nematė.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Ateities būrėja
 • *****
 • 870
 • Lytis: Moteris
 • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Senas ir apleistas namas
« Atsakymas #46 Prieš 1 metus »
 Namas vis dar lėtai tukseno, stebėdamas viduje vykstančią dramą. Tas garsas sklido iš grindų, sienų, baldų, kol galiausiai apsistodavo merginos galvoje. Karšta ašara nubėgo juodaplaukės skruostu, paskui save palikdama ryškiai matomą dulkių nesuterštą takelį. Ji pavargo nuo tokios emocijų karuselės ir net ,,Edvardui" pasitraukus nenorėjo niekur judėti. Visi jie melagiai, manipuliuojami kitų. Ji viena. Visiškai viena. Tik ji ir tiesa. Ir namas ją praris, panardindamas į užmarštį neiškraipytą praeitį.
 Tik išgirdusi vyro tariamą burtažodį, Mayra atsisėdo. Per sekundės dalį kaip filmukas mintyse greitai prabėgo prisiminimai. Ne, ji nenori sugrįžti į narvą. Tik ne dabar. Netvirtai atsistojusi ant kojų, mergina vėl pargriuvo. Panika suspaudė ją. Ji tvirtai užsimerkė ir vėl įvėlė pirštus į plaukus.
 Ir vėl kažkur įkalinta. Ir vėl maža mergaitė tvankią birželio naktį. Ir vėl viršuje siaučia audra ir jos drėgnas kvapas, susimaišęs su degančių žvakių ir sieros kabo ore.
-Ne!-suklykė Mayra ir truktelėjo plaukus. Mergina nenorėjo būti narve, jau geriau degti Pragaro liepsnose, negu sėdėti narve. Ji spyrė vieną, antrą kartą į grotas. Nieko. Iš nevilties ji susirietė į kamuoliuką ir išsirovė dar plaukų. Bent tas skausmas padėjo visiškai nepasiduoti panikai.
-Prašau, ne...-silpnai sumurmėjo ji. Tėvo jokiais maldavimais nepalenktum, bet... Bet dabar jai ne šešeri ir čia ne namų rūsys.
 Mayros pirštai vėl stipriai suėmė plaukus ir ji pradėjo klykti.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • VII kursas
 • *
 • 1371
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Senas ir apleistas namas
« Atsakymas #47 Prieš 1 metus »
Edgar'o planas pavyko. Jis sėkmingai įkalino merginą narve. Buvo ir kitų būtų supančioti sunkiai prognozuojamai tamsiaplaukei, tačiau magas nenorėjo jos fiziškai supančioti. O be reikalo. Nes dabar ji kaip pamišusi, nors gal tokia ir buvo, ėmė rautis sau plaukus ir klykti. Matomai sukurtas narvas ją kaip reikiant sugniuždė. Buvusi agresija joje išgaravo su spyriais, mėginančiais pralaužti grotas. Įkalintosios riksmus, sklindančius pro išdaužytus namo langus, puikiai galėjo girdėti nemaža dalis Godriko Daubos.
- Prašau nurimk..,- prašė vaikinas nenorėdamas, kad tie jos riksmai gali pridaryti dar daugiau bėdų, - Lumos,- vėl įžiebęs šviesą savo lazdelė gale greit nuėjo į tą galą, kur magijos ministerijos darbuotoja buvo nuginkluota. Prie sienos pamatęs jos lazdelę, žaliaakis pakėlė ją ir įsidėjo į apsiausto kišenę, o tuomet grįžo prie narvo ir atsisėdo ant žemės atsiremdamas į židinį.
- Offero,- pradanginęs sukurtą šviesą tarstelėjo burtažodį, nukreipdamas lazdelę į grotas, kurios vėl virto sutriošusia sofa. Jeffter'is sustingusiomis akimis žvelgė į susigūžusią Mayrą. Didėlės grėsmės ji nebetūrėjo kelti, tačiau ko reikėtų imtis norint su ja normaliai susišnekėti ir atvesti į blaivų protą buvo mįslė, kurios Edgar'as negalėjo įminti.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Ateities būrėja
 • *****
 • 870
 • Lytis: Moteris
 • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Senas ir apleistas namas
« Atsakymas #48 Prieš 1 metus »
 Gerklė degė nuo rėkimo, kurį netrukus pakeitė kūkčiojimas. Ji bijojo. Ji paniškai bijojo tų metalinių grotų, ją gaubiančios tamsos, žmogaus, kuris ją čia įkalino, ir to dusinančio sieros kvapo. Karštos ašaros bėgo skruostais ir nukapsėję gėrėsi į dulkinas kelnes. Juodaplaukė dabar atrodė tragiškai - paraudę akys, nosis ir žandai, dar ir nosimi ištisai šniurkščioja, kaip mažas vaikas. O tokiu dabar ji ir jautėsi. Mayra ištraukė rankas iš plaukų ir iškėlė sau priešais akis. Ilgus plonus pirštus buvo apsiviję daugybė tamsių plaukų, o panagėse matėsi kraujas. Vaizdui pritarė ir skaudanti galva.
 Koks košmaras. Bet jeigu ji bus rami ir tyli, gal viskas greičiau baigsis?
 Tai ankščiau visada padėdavo.
 Mayra vėl susisuko į kamuoliuką. Ne, ji daugiau nieko nesakys. Nieko nedarys. Tik klausys, kaip ir privalo.
 Vienintelis pliusas buvo tai, kad rėkimas nutildė namą. Regis, dabar jau ir jam pagailo šios gyvenimo suniokotos būtybės. Pasidėjusi galvą ant kelių. Mayra tuščiu žvilgsniu žiūrėjo į pelėsio ir voratinklių išmargintą sieną.
 Viena. Ir vėl.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • VII kursas
 • *
 • 1371
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Senas ir apleistas namas
« Atsakymas #49 Prieš 1 metus »
Tas merginos verkimas tik dar labiau glumino Edgar'ą. Jis dar nebuvo tokioje situacijoje, kai nežinojo ką reiktų daryti. Nusiraminus tamsiaplaukei name stojo tylą, kur tęsėsi gal keliasdešimt minučių.
- Kaip jums galima padėti, panele Mayrą?- tebežiūrėdamas jau kuris laikas į tą patį tašką labai iš lėto paklausė burtininkas. Į galvą nebeatėjo jokių naujų minčių. Išskyrus tas, kurios jam pačiam atrodė nepriimtinos. Norėjo kažką daryti, tačiau negalėjo. Ne tai, kad negalėjo, bet nežinojo ką daryti. Išeiti ir palikti židinių prižiūrėtoją jis galėjo, tačiau jį neramino tai, kad jam išėjus sugniuždyta mergina ims ir užsigriaus šį namą ant savęs. Tuomet nebus nei namo, kuris jau ir taip vos laikosi nesubyrėjęs, bet kam nors kartais laikinu prieglobsčiu, nei jos pačios. O jos juk namuose tikriausiai jau nerimaudamas laukia sužadėtinis.
- Ar girdi? Mums reikia tave sugrąžinti namo,- po ilgo laiko pakeitė savo žvilgsnio poziciją vėl kreipdamasis į dvidešimtmetę. Vaikinas dabar žiūrėjo būtent į ją.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Ateities būrėja
 • *****
 • 870
 • Lytis: Moteris
 • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Senas ir apleistas namas
« Atsakymas #50 Prieš 1 metus »
 Viena, viena, viena... Tas vienas žodis skambėjo Mayros galvoje ir mergina jam net nesipriešino. Ji buvo vienišas Visatos centras, esantis name, kuris buvo Godriko Dauboje, kuri buvo Anglijoje, kuri buvo Europoje, o ta - Žemėje ir taip toliau. Vieniša planeta, su kuria kartais susiduria tik asteroidai, palikdami jos paviršiuje bjaurių randų. Ir taip visos jos mintys sukosi ties vienu žodžiu: viena.
 Sienoje buvo įtrūkimas. Jis ėjo kaip koks tamsus žaibas nuo lubų beveik iki pat žemės. O kairiau nuo jo, prie sienos buvo prilipęs nuo dulkių papilkėjęs voratinklis. Mayra akimis lėtai skenavo aplinką, vis dar nejudėdama. Kaip patirtis sakė - nejudėk, nekvėpuok ir liksi gyva.
 Tylą nutraukė ,,Edvardo" balsas. Juodaplaukė krūptelėjo, bet nieko neatsakė. Ji bijojo netoliese esančio vyriškio ir jo neprognozuojamo elgesio. O gal tai buvo tik dar viena apgavystė? Vargu ar verta kalbėti.
 Visgi, po kažkiek laiko klausimas nuskambėjo antrą kartą. Ir dabar jis buvo lydimas žvilgsnio, kuris degino kaip lėtai ant odos kapsintys sieros rūgšties lašeliai.
-Londonas,-tyliai sušnabždėjo Mayra. Ji nenorėjo vyriškiui atskleisti savo gyvenamosios vietos, taip jis galėtų lengvai ją atsekti. O Londone būtų daug žmonių ir ji galėtų pradingti minioje. O prisiminusi žiobarus, užsidariusius savo nieko nenutuokiančiame pasaulėlyje, mergina prisiminė ir dar vieną dalyką.
-Prašau... Atiduokite lazdelę..?-tyliai paklausė Mayra, nukreipdama žvilgsnį į ,,Edvardo" batus. Dabar jai reikia pasislėpti.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • VII kursas
 • *
 • 1371
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Senas ir apleistas namas
« Atsakymas #51 Prieš 1 metus »
Mergina ištarė miesto pavadinimą, kurio net neklausė burtininkas. Na, bet tikriausiai ji turėjo mintyse tai, jog sugražinimas į Londoną jai gali ten padėti. Vaikinas manė, jog Londone yra jos namai, nes ką vėlyvą naktį jį gali veikti dideliame mieste. Nebent kelionės tikslas panašus, kaip ir pastarasis į Godriko Daubą, kuris bent jau buvusiam Hogvartso moksleiviui atrodė betikslis.
- Tam, kad vėl mėgintum užgriauti šio namo stogą ant mūsų?- paklausė juodaplaukis Mayros, kai šioji paprašė grąžinti lazdelę, - Ar gali prižadėti, jog atgavusi ją niekam nemėginsi kenkti?- Edgar'as nors ir neskubėjo grąžinti magiškojo įrankio, tačiau buvo pasiryžęs tai padaryti, jei tik gaus pasižadėjimą iš židinių ekspertės. Tarp pirštų ritinėdamas savąją lazdelę žaliaakis svarstė dėl sutiktosios magijos ministerijos darbuotojos paleidimo, nes, regis, nieko kito, kaip jai galėtų padėti, nebesugalvojo. Ir šiaip jai apsiraminus atrodė, jog tai padaryti galbūt yra tinkamiausias metas. Žinoma, jei tik ji atgavus lazdelę neatgaus savo drąsos ir nepapils savų isterijų antrą kartą.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Ateities būrėja
 • *****
 • 870
 • Lytis: Moteris
 • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Senas ir apleistas namas
« Atsakymas #52 Prieš 1 metus »
 Londonas. Net ir naktį, Ministerijoje rastum žmonių. Ar tai būtų persidirbę aurorai, o galbūt koks vargšelis, laiku nespėjęs pateikti ataskaitos, vis tiek kažkas tais kraupiai tyliais koridoriais slankiojo kiaurą parą.
 Kodėl Mayra nusprendė, kad per Londoną keliauti būtų saugiausia, turbūt net ir Dievui buvo paslaptis. O galbūt tai Likimas įkišo tokią mintį į psichozės kankinamą sąmonę, paruošęs šiai būtybei dar vieną siurprizą? Na, tai žino tik vienas žmogus ir jis šiame pasaulyje net neegzistuoja.
 Bet sugrįžkime prie pelėsiais ir voratinkliais išmargintų sienų, kurių tamsios dėmelės šokinėjo merginos akyse, kurdamos visokius raštus. Ar Ministerija galėtų pelėsį naudoti stebėjimui? Ar yra skyrius, kurie klausosi tik pelėsių? Skamba blogiau už židinius. Visiškai logiškai išmąsčius dar vieną sekimo būdą, Mayra sau linktelėjo. Taip, ji net su namu susitarė, nes jis nebestukseno. O ir ,,Edvardas", ištrūkęs iš pastato kontroliuojančių gniaužtų, normalesnis pasidarė.
 Pakėlusi tamsias akis į vyriškį, mergina nusišypsojo.
-Nieko nedarysiu. Pamatysi,-prikimusiu balsu kalbėjo ji. Širdis vis dar tebesidaužė, o ir rankytės ir kojytės kažkaip keistai buvo tik pusiau valdomos. Mayra atsistojo ir apsivalė kelnes. Žengė du žingsnius artyn vyriškio ir ištiesė ranką.
-Prašau.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • VII kursas
 • *
 • 1371
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Senas ir apleistas namas
« Atsakymas #53 Prieš 1 metus »
Mergina pakėlė galvą ir pažvelgė į Edgar'ą. Tą jis matė, išskyrus jos šypsnį, kuris buvo pasiglemžtas tamsos. Mayra teigė, jog ji nieko nedarys, tačiau juodaplaukis nežinojo ar gali patikėti jos žodžiu. Kaip ten bebūtų jis nusprendė pasitikėti ja.
- Tebūnie..,- ėmė kalbėti Jeffter'is vos tik prieš jį buvo ištiesta, neseniai atsistojusios magijos ministerijos šeštojo lygio darbuotojos, ranka, - Tikiuosi neapgausi manęs..,- žiurėdamas į tamsų siluetą įkišo ranką į apsiausto kišenę, iš kurios ištraukė lazdelę, priklausančią atvykėlei, - Štai.. Prašau..,- atidavęs lazdelę ir vaikinas pakilo nuo žemės. Paėjėjo kiek  toliau nuo židinio ir Mayros.
- Tai keliausi per jį?- mostelėjo ranka į magišką transporto priemonę, galinčią tave akimirksniu nukelti į vietą, esančią už tūkstančių kilometrų.
Apleistame name dulkės vėl nusėdo. Viskas atrodė taip, kaip buvo tik atėjus Edgar'ui ir Mayrai. Jei kalba dabar pasisuktų ties skolomis, tuomet galėtum pamanyti, jog asmenys esantys šiame kreivame name papuolė į kažkokią laiko kilpą. Vis dėl to žaliaakis magas tikėjosi, kad tas kas ne per seniausiai įvyko nepasikartos.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Ateities būrėja
 • *****
 • 870
 • Lytis: Moteris
 • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Senas ir apleistas namas
« Atsakymas #54 Prieš 1 metus »
 Šypsena liko kaip įrėžta Mayros veide. Ji žiūrėjo į ,,Edvardo" akis, kurių spalvos neįmatė ir neprisiminė. Taip, ji išgelbėjo vyriškį nuo namo įtakos, bet ar to pakaks? Ir šis apleistas pastatas nebandys vėl pasiglemžti Godriko Daubos? Vis tiek reikia kažką daryti arba ji dar kartą atsidurs narve.
 Atgavusi savo raudonmedžio lazdelę mergina lengviau atsikvėpė. Dabar ji susigrąžino įrankį, leidžiantį kontroliuoti situaciją. Ir įvykdyti planą. Vis dar šypsodamasi, Mayra tarė:
-Ačiū. Matai, kaip nesudėtinga.
Juodaplaukė žengė arčiau ,,Edvardo" ir apsikabino jį. Jausmas buvo keistas, mat vyriškis jai nė velnio nepatiko. Tiksliau, būtų gerai, jeigu jis dingtų kartu su namu.
 Ministerijos darbuotoja atsitraukė ir priėjo prie židinio.
-Incendio,-plykstelėjo ugnis, nušviesdama merginos veidą. Mayra atsisuko į ,,Edvardą".
-Ugnis, deganti tavyje, dabar šildo, bet vieną dieną sunaikins tave. Užgesink ją,-kažką nelabai logiško nutęsusi, juodaplaukė įkišo ranką į palto kišenę ir metė gerą saują kelionmilčių į ugnį. Liepsnos iškart pakilo ir nusidažė smaragdine spalva. Laikydama vieną koją židinyje, mergina, su labai linksma šypsena veide, dar kartą atsisuko į ją kankinusį vyriškį.
-Iki pasimatymo... Pragare. Bombarda Maxima,-nukreipusi lazdelę į lubas greitai išbėrė ji ir, burtažodžiui nespėjus pilnai suveikti, šoko į židinį.-Magijos Ministerija!
Ir taip pasibaigė dar vienas psichozės apimtos Mayros nuotykis.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • VII kursas
 • *
 • 1371
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Senas ir apleistas namas
« Atsakymas #55 Prieš 1 metus »
Ką ji daro? nustebo Edgar'as, kai jis buvo apkabintas trumpaplaukės burtininkės. Pats apkabinimu neatsakė. Jai atsitraukus, žaliaakis sekė ją savo žvilgsniu. Netrukus jo dėmesį patraukė ugnis, kurią įžiebė mergina. Ilgai į ją magas nežiūrėjo, jis vėl kilstelėjo galvą, kai Mayra ėmė kalbėti kažką apie ugnį, tačiau jis nelabai suprato, ką ji tuo norėjo pasakyti. Ir tai buvo ne pirmas kartas, kai jis jos šią naktį nesuprato.
Židinių ekspertė jau žengė į židinį, tik prieš dingdama dar atsisuko atsisveikinti su Edgar'u. Šis jau norėjo sakyti "iki", kai išgirdo iš merginos daug daugiau nei atsisveikinimą. Jeffter'io akys išsipūtė ir jis sumosavęs lazdele paleido kerus, turėjusius nukenksminti dar vieną dvidešimtmetės bandymą susprogdinti namą. Vaikino kerai nieko nepadarė. Ir neaišku ar būtų padarę, nes Mayra ties kažkuo suklydo naudodama burtus ir jos kerai nepavyko. Edgar'as liko apgautas. Ir dabar jis manė, jog visą šį vakarą buvo vedžiojamas už nosies. Jis dabar manė, kad tai buvo vienas iš eilinių Fasiro planų. O kaip kitaip, juk šioji dirbo ministerijoje. Ir dėl to kažin ar melavo, nes pats vaikinas puikiai girdėjo, kaip ji žengdama į židinį ištarė "Magijos ministerija". Dabar vėl kilo dvejonės Jeffter'io galvoje dėl keliavimo į savus namus. Visgi juodaplaukis nusprendė nepaisyti dvejonių ir eiti apsidairyt aplink namus, jei nieko įtartino nebus, grįš į juos. Dabar jam šis apleistas namas buvo nebe tokia saugi vieta, todėl žaliaakis burtininkas, užsidėjęs apsiausto gobtuvą ant galvos, apleido namą.