4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Amika Bela Lordess

 • ***
 • 111
 • Lytis: Moteris
 • Tik palik vaiką vampyrui ir nebebus nei vaiko, nei vampyro
I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Prieš 2 metus »
Ką tik išlindę iš it kiaušinio kevalas dangaus, skaisčios vasaros saulės  spinduliai palietė purpurinių plaukų savininkės skruostus.
Mergina nusprendė pradėti pamokas lauke, o tiksliau - jaukiame Hogvartso sodelyje, kuris tikriausiai priklauso Herbologiją dėstančiam profesoriui.
Buvusi varnanagė toliau tęsė savo repeticiją, bandydama pasikartoti kelis sakinius skirtus susipažinimui su mokiniais.
Tačiau nerimas, su savo ilgomis kojomis, net neketino to leisti.
 ,,Kalimą” sutrukdė ir mažasis Belos augintinis, tingiai pasivoliojęs šlapioje, ankstyvo ryto žolėje, sidabrinkailis šermuonėlis užsiropštė Lordess kojomis aukštyn ir įsitaisė ant liauno, laisva, melsva skara apdengto peties.
Tamsiaakė šyptelėjo.
- Turbūt ir tau neramu, - pakuždėjo Perlui į mažą balsvą ausytę ir pasitaisė ilgą suknią. Deja, padarėlis neturėjo tokių ypatingų galių kaip, kad koks Nuodų ir Vaistų profesoriaus augintinis. Perlas tebuvo maža dovanėlė iš žiobariškojo pasaulio.
Drėgnumo skraistė slopo ir nenumaldomas karštis ėmėsi savo pareigų.
Ar tik nepadariau klaidos, pirmąją pamoką vesdama lauke.. Tikiuosi mokiniai nepasimes.. - Mintijo sunerimusi Mika, tačiau baimės nepasiteisino, nes netrukus įvairių koledžų atstovai ėmė rinktis aplink.
Visiems plačiai nusišypsojusi, šviežiena ėmė prisistatinėti:
- Sveiki, labai smagu ir pagirtina, kad sugebėjote atrasti pamokos buvimo vietą.
Esu Amika Bela Lordess, šiais metais dėstysiu jums Ateities Būrimą. Tikiuosi gerai sutarsim ir bendradarbiausim. Stengsiuosi padėti su visais susidursiamais sunkumais ir kantriai išaiškinti temas. Taipogi visada atsakysiu iškilus klausimams. Atsižvelgsiu į pageidavimus dėl teorijos ir praktikos darbų.
Tačiau norėčiau paprašyti iš jūsų tokio pat atsidavimo ir nebijoti aktyviau dalyvauti pamokose. Besistengiantieji nebus pamiršti. - Mikusia suformulavo nežymų šypsnį, tačiau vėliau šiek tiek suraukė šviesius antakius. Nepažįstami veidai kėlė  nejaukumą.
Padariusi ilgoką pauzę, levandinės spalvos suknia pasidabinusi profesoriūkštė vėl tęsė:
 - Šiandien, kaip matote, pamoka vyksta gamtoje, tad ir tema bus susijusi su ja.
Taigi gal kas nors žinote, kas yra Sulfidės ir Mulfidės bei kuo jos ypatingos?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Amika Bela Lordess »
Vampires and beasts lick tears from my cheeks

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
   Betė klaidžiojo po mokyklą ieškodama kur vyks Ateities Būrimo pamoka jau kokias penkias minutes. Greit nuskambės skambutis, o ji vis dar tokia pat pasimetus kaip ir anksčiau. Okey. Pagalvokim. Jei pamoka nevyksta viduje, tai turi vykti lauke... Būtent! Aš tokia kvaila buvau...
   Grifė lėkte atlėkė į pamokos vietą ir šiek tiek piktokai pasižiūrėjo į naująją profesorę, nes ši nepasakė, kur vyks pamoka. Bethany klestelėjo ant įkaitusios žolės ir ranka prisidengė galvą nuo saulės. Tuo metu ji tikrai pradėjo gailėtis, kad neužsidėjo kepurės su snapeliu.
   Mergina ėmė apžiūrinėti profesorę. Amiką Belą, kaip ji prisistatė. Ji išties atrodė jauna, o iš patirties ketvirtakursė žino, kad jauni žmonės sugalvoja įdomiausias pamokų temas.
   - Na, logiškai mąstant, jei tema susijusi su gamta, tai ir Sulfidės bei Mulfidės turi būti su ja susijusios. Taigi jos gali būti kokios nors miško deivės, panašios į Nimfas ir panašiai... Bet gal būt padeda burti ateitį ar sustiprina buriančiojo galias...
   Mėlynakė lėtai nutilo, jausdama, kad šiek tiek nusišnekėjo. Na, nieko naujo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Bethany Landworth »

*

Prisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1188
 • Lytis: Vyras
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Su džiugesiu veide Edgar'as keliavo į ateities būrimo pamoką, kuri buvo pirmoji jo priešpaskutiniais mokslo metais. Būtent dėl tų priešpaskutinių metų jis norėjo stengtis pasimėgauti Hogvartsu ir jo teikiamais dalykais, nes nė nespėjo pajusti, kaip greitai pralėkė pastarieji penki metai, kurie atnešė nemažai patirties pačiam moksleiviui. Aišku, tos blogesnės galėjo ir nebūti, bet yra kaip yra. Dabartine situacija juodaplaukis nė grūdelio nesiskundė. Atkeliavus prie kabineto, kuriame įprastai vykdavo ateities būrimas, buvo tik keletas mokinių, kas pasirodė labai, keistai Jeffter'iui, nes įprastai prieš pamoką čia būdavo ne vieną ir ne du kartus daugiau mokinių. Negi visi apsinuodijo po mokslų metų pradžios šventės ėmė svarstyti šeštakursis. Varpo dūžiams nuskambėjus nebuvo dar ir profesorės, kas buvo dar keisčiau. Bet ilgai netruko. Už keletos minučių atsitiktinai slinkęs pro šalį administracijos asmuo informavo lūkuriuojančius mokinius apie tai, jog pamoka šiandiena vyks sode.
Grifas sparčiai su kitais nužingsniavo į reikiamą vietą, tik jau išėjo tai, kad pavėlavo į pamoką. Nė nespėjo atsirasti tuo metu, kai prisistatinėjo profesorė, kuri buvo nauja, pakeitusi ilgametę Evers.
Kadangi pakliuvo būtent ant to momento, kai buvo užduodamas klausimas, nė nesisveikinęs žaliaakis įsispraudė tarp kitų Hogvartso mokinių ir išgirdęs klausimą iškart puolė atsakyti, nors tikrojo atsakymo nė velnio nežinojo.
- Prietaisai skirti burti ateitį,- šovė, kas buvo logiškiausi ir truputį dar pagalvojęs bandė išvesti konkretesnį bandymą, - Sulfidės galbūt pasako gerus nutiksiančius dalykus, Mulfidės - atvirkščiai, gali parodyti kas laukia blogo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Amika Bela Lordess »

*

Urte Gedvilaite

Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Nivėja kiek pakreipusi galvą įėjo į sodelį. Staigiai pašvietusi saulutė privertė prisimerkti, tačiau maloniai sušildė. Ką gi, nauja mkytoja kiek neįprasta. pamanė ji. Pamokos dažniausiai vykdavo viduje, žinoma išskyrus Herbologiją ir Magiškus gyvūnus, tačiau tai jau profesorės reikalas. Ji klestelėjo ant kelmelio ir įsispoksojo į mokytoją laukdama ką ši pasakys.
Malonus profesores tonas lengvai plūstelėjo merginai į širdį ir ji iškart pajuto mokytojai simpatiją. Antrakursė pamačiusi lengvą nerimą mokytojos veide, lengvai jai šyptelėjo padrąsindama. Ji žinojo kaip sunku apsiprasti. Profesorei uždavus klausimą jai teko pamąstyti. Galiausiai suformulavus atsakymą porą vaikų jau šnekėjo, teko palaukti savo eilės. Galiausiai gavusi progą pakalbėti Nivėja išpylė atsakymą:
-Manau jog Sulfidės yra giminiškas dalykas kokiai žolei kurios dūmuose galima matyti ateitį, o taip mąstant logiška būtu manyti jog Mulfidės yra minėtosios žolės atkeikimas. Dar turiu teoriją, jog Sulfidės rodo ateitį, o Mulfides praeitį arba atvirkščiai.

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Buvo graži diena. Neskaitant lėkimo koridoriais, brovimosi į kiekvieną kabinetą bei pirmų pasitaikiusių žmonių tardymo dėl ateities būrimo pamokos. Mergina šnopuodama stovėjo šalia naujosios profesorės ir stengėsi išgirsti kiekvieną sakomą žodį, tačiau ji buvo per daug išsekusi, jog pastovėtų ant kojų, todėl atsisėdo ant žemės. "Nepunktuali nevėkšla"- žodžiai, kurie skambėjo Dawn galvoje tuo metu, kai bandė surasti pamokos vietą. Trečiakursei mažiausiai norėjosi prarasti taškų už pavėlavimą bei susidaryti blogą profesorės nuomonę apie save pačią pirmą pamoką, tad gyvenime tiek neskubėjo, kiek šią nuostabią, "super duper" dieną. Kai Dawn atgavo normalų širdies susitraukimų per minutę skaičių, išgirdo kelis fragmentus profesorės kalbos, kažką apie "Sulfides" bei "Mulfides". Nauji žodžiai merginai nepadarė įspūdžio, kadangi ji nežinojo daug dalykų, tačiau buvo verta nors šiek tiek pasireikšti.
-Sulfidas yra sieros junginys su metalais, tačiau tai galėtų reikšti kažką ir su ateities būrimu, pavyzdžiui, mitinė būtybė, kuri parodo ateitį. Tas pats ir su Mulfidėmis.

*

Neprisijungęs Rokas Sviper

 • IV kursas
 • *
 • 238
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Oras buvo labai gražus ir Rokas takeliu ėjo į ateities būrimo pamoką, kuri turėjo vykti kieme. KAip galima burti ateitį kieme? Tikriausiai mokytoja atsineš kokių nors prietaisų. Tačiau varnanagis klydo. Mokytoja neatsinešė jokių prietaisų ir dar po to paklausė apie du negirdėtus pavadinimus: Sulfidės ir Mulfidės. Na vaikinas žinojo, kad panašūs terminai naudojami chemijoje, bet jie nieko bendro neturi su ateities būrimu. Taigi jis pamanė, kad žodžiai tiesiog panašūs ir tada variatų neturėjo visiškai. Tikriausiai sulfidės ir Mulfidės pranašauja ateitį. Ir manyčiau jos yra priešingi dalykai. Gal sulfidės veikia dieną, o mulfidės naktį? Nors, ne juk tada tik vienas išbandytumėme. Tada gali būti, kad sulfidės pranašauja tavo ateitį, o mulfidės kitų. Daugiau nieko nesugalvoju tai ir toks atsakymas tiks.
 – Manau sulfidės leidžia išsipranašauti teitį sau pačiam, o mulfidės pamatyrti kitų ateitį.
I think stupid people were put on this planet to test my anger managment skills

*

Prisijungęs Teodoras Meiden

 • III kursas
 • *
 • 160
 • Taškai: 14
 • Lytis: Moteris
 • Imagine you can make a war. And just leave. And start to laugh.
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Teodoras pramerkė vieną akį, kitą. Apsimiegojęs berniokas visai nesibaimino vėluosiąs į pirmąją šių metų ateities būrimo pamoką, atvirkščiai - stengėsi į ją vėluoti, kad praleistų nuobodžias teorines dalis, nors jų šiemet tirkai prireiks, kadangi buvo paliktas antriems metams pūti penktam kurse, nes neišlaikė vienų svarbiausių egzaminų. Trap jų ir šios pamokos. Nežinodamas ar apsimovė vienodo ilgio ir spalvų kojines, per galvą apsitraukė apsiaustą, užsidengė juodu jo kapišonu ir paskubomis, rankoje laikydama tik vieną knygą, išlėkė iš koledžo bendrojo kambario. Skubėdamas net kelis kartus trinktelėjo į kolonas, kad net atrodė, kad nosis greit sulūš. Pasiekęs klasę, paklibino rankeną, bet durys buvo užrakintos. Jokio raštelio apie pamoką lauke, kitame kabinete ar išvis, kad jos nebus. Nieko. Tuščia. Net joks vaikigalis nesibastė. Nykuma. Tuštuma. Vakuumas. Kaip ir jis pats. Arba jo planeta, kurią kūrė anais metais astronomijos pamokoje.
-Nu ir eikit jūs visi į tą smirdančią šikną,- užbliovė klastuolis, ranka pasitrindamas skruostą,- visgi eisiu patikrinti tą prakeiktą kiemą,- susiraukė penktakursis, viduje šeštakursis ir nusispjovė per petį, išeidama į kiemą, kuriame matėsi besiburiuojantys vaikai, tikriausiai laukdami šios pamokos. O kas jei ne? Įsigrūdęs tarp kelių mokinių įdėmiai klausėsi mokytojos, kuri tikriausiai ne ta draugų pasakota Kasiopėja. Pasirodo, ne jis vienas burbėjo mintyse, kad naujoji profesorė nepranešė apie pamoką lauke. Tai buvo vyresnio kurso, nors taip sakyti keista, kai jie vienmečiai, grifiukas Edgaras.
-Eh, labas, Edgarai. Matau, kad ir tu kažkoks pasipiktinęs šia mokytoja,- nuskambėjo iš Theo lūpų žodžiai, kurie turėjo pasiekti grifą. Kai panelė Lordess uždavė klausimą, vaikinas pasitempė ir bandė išmąstyti logiškiausią atsakymą, bet nieko iš to neišėjo, tas nusprendė tik nukopijuoti kitus:
-Gal Sulfidės buria ateitį iš žolių ir kitokių augalų, jos išburia gerus dalykus, o Mulfidės gal iš jau negyvų augalų išburia blogus dalykus? Ar kažkas panašaus? Beje, Nivėja,- perskaitęs varnės vardą ant apsiausto, pratarė,- jei čia Ateities būrimo pamoka, kodėl Mulfidės turi burti praeitį, a?- pasamprotavo penktakursis-šeštakursis, atsisėdamas ant didelio akmens ir paslapčia vis žvilgtelėdamas į mokytojos akis.
My daddy put a gun to my head, said if you kiss a boy, I'm gonna shoot you dead.

*

Prisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1188
 • Lytis: Vyras
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Tik atsakius Edgar'ui į profesorės pateiktą klausimą, jo ausis išsyk pasiekė kažkieno žodžiai, kuriuose išgirdo ir savąjį vardą. Atsigręžus jam, prieš jį tarp kitų vaikų stoviniavo klastuolis. Panašaus amžiaus, kaip ir pats grifas. Kas jis? Atvykėlis iš kitos mokyklos? Na, tebūnie stebėjosi juodaplaukis, kad jį užkalbino jam visiškai nepažįstamas paauglys. Kad klastuolis jį pažinojo, tiek nestebino, nes šeštakursį čia žinojo daugelis. Tiek bendraamžiai, tiek jauniausi mokyklos mokiniai.
- Sveikas,- kiek primerkė akis nužvelgdamas įdėmiau vaikiną.
- Ne,- ėmė purtyti galvą pradėjęs atsakinėti į klausimą dėl pasipiktinimo, - Neturiu dėl ko.. Nebent, kad pavėlavau į pamoką? Bet ar tai ką keičia? Juk nauja profesorė, o čia dar gali būti ir administracijos kaltė. Jei ji nebaus manęs už tai, tai nebus ir ko pykti, The..,- sutelkė žvilgsnį į žaliomis spalvomis padabintą uniformą,-..odore'ai,- užbaigė kreipinį, kai perskaitė iki galo užkalbinusio vaikino vardą.
- Mane jau pažįsti, tai neprisistatinėsiu,- ramiai linktelėjo galva nebesakydamas savo vardo, kurį jau ir taip žinojo penktakursis.
- O kas gi tave čia papiktino,- užklausė jo paties, suprasdamas, kad jis tikrai kažkuo nepatenkintas naująja profesore.

*

Prisijungęs Teodoras Meiden

 • III kursas
 • *
 • 160
 • Taškai: 14
 • Lytis: Moteris
 • Imagine you can make a war. And just leave. And start to laugh.
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
-Man tik pasirodei kažkoks piktas,- bejausmiškai sumurmėjo,- gal tikrai esi kuo nepatenkintas? Pavyzdžiui aš visai nenusiteikęs mokytis, tuo labiau, kad reikės egzaminus laikyti, tai čia jau kažkoks stebuklas, kad einu į pamokas, o būtet šią. Beje, ar ta nauja profesorė negalėjo užrašyti ant durų, kad pamoka vyks lauke? Ir taip esu blogai nusiteikęs, dar čia kabineto kito ieškot. Bet esu ne tik profesore pasipiktinęs, dar ir tais prakeiktais egzaminais. Anais metais jų neišlaikiau, antrą kartą penktą kursą kartoju, argi gali būti kas blogiau?- suraukė antakius Teodoras, pasikasydamas galvą ir sušvilpdamas miško pusėn,- gal jau galima pabėgti?- niūriai pasuko galvą Hogvartso pilis pusėn ir atsiduso, jei jau atėjo, teks mokytis.
My daddy put a gun to my head, said if you kiss a boy, I'm gonna shoot you dead.

*

Neprisijungęs Sallie Colinder

 • II kursas
 • *
 • 20
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Ei, tu, einam šokt!
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Pirmoji Ateities Būrimo pamoka turėjo vykti lauke. Sallie padėkojo išgirdusi koridoriuje apie šią pamoką kalbantiems kažkokio koledžo mokiniams. Neatkreipė dėmesio kurio. Bet tai nebuvo svarbu.
Vanagiukė išdūmė į lauką, bei iškart pastebėjo grupelę mokinių, tikriausiai, apspitusius profesorę. Ši paklausė pirmojo klausimo. Sulfidės ir Mulfidės? Kažkur esu skaičiusi! - kol pirmakursė galvojo, kiti jau šluojo atsakymus. Mergaitė labiausiai laukė praktikinės pamokos dalies, tačiau suvokė, kad šią pamoką jos tikriausiai nesulauks.
Mokiniai tarpusavyje bendravo, kai kurie beveik pykosi. Tačiau vienuolikmetė vanagiukė į tai nekreipė dėmesio. Įdomu, kas lauks praktikoje. Nekantrauju pradėti praktiką! - mergaitės galvoje šmėžavo mintys. Atrodė, kad kažkas ištarė "Sal" ar kažką panašaus. Rudaplaukė apsidairė, atmesdama plaukus bei gūžtelėjo pečiais. Žvilgsniu suradusi mokytoją ir kiek prasibrovusi pro susirinkusius mokinius, priėjo arčiau, kad bent viena ausimi nugirstų ką įdomaus.
Don't be dramatic,
It's only some plastic,
No one will love you
If you're unattractive.
                                          - Melanie Martinez
                                        Mrs. Potato Head

*

Neprisijungęs Karina Kalinskaitė

 • III kursas
 • *
 • 31
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Buka kaip tapkė.
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
Klastuolė susierzino, kad Ateities Būrimo kabinetas užrakintas. Beeidama koridoriumi, netyčia užmetusi akį pro langą, pamatė mokinius lauke. Mergaitė pasileido bėgte koridoriumi, o netrukus ši išskrido pro duris. Mokytoja jau buvo uždavusi klausimą, keli mokiniai jau puolė atsakinėti, vis kitokiais, vis kitaip skambančiais atsakymais. Dvylikametė praeitais metais nedaug ką buvo išmokusi, o per vasarą viskas išgaravo iš galvos.
Apsidairiusi, ar šalimais nėra kokios draugės, atsiduso. Tačiau beveik prie pat naujosios profesorės pastebėjo draugę, pirmakursę varnanagę.
- Sallie! - pasigirdo negarsus klastuolės balsas. Tačiau varnanagė tik apsidairė, atmetė plaukus bei gūžtelėjo pečiais. Tačiau Karinos nepastebėjo. Antrakursė, sugniaužusi kumštį, po truputį artėjo link ne itin pažįstamos pirmakursės. Nebuvo lengva prasibrauti pro daugybę mokinių, o ypač kai draugė stebi viską susimąsčiusi.
- Sallie, čia Karina. Tai aš tave šaukiau. Tik manęs nepastebėjai. Kaip jautiesi šioje pamokoje? Atrodai susimąsčiusi, - pasiekusi draugės nugarą pabandė užmegsti draugišką pokalbį.
Tamsa ne visada bloga. Ir šviesa ne visad gera.

*

Neprisijungęs Sallie Colinder

 • II kursas
 • *
 • 20
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Ei, tu, einam šokt!
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Mergaitė stebėjo mokinius. Kol už nugaros išgirdo malonų, jau pažįstamą, tačiau ne itin, balsą. Kaip galėjau jos nepastebėti? Ak, kokia tu išsiblaškiusi. Susiimk, Sallie! Vienuolikmetė lėtai, gal per daug lėtai, atsisuko.
- Sveika! Ak, atleisk. Nugirdau savo vardo pirmąjį skiemenį, tačiau nepastebėjau tavęs. Šiandien aš susimąsčiusi apie šios pamokos praktiką. Nežinau kodėl, tačiau man knieti sužinoti kas veikima praktikoje. Ir tikriausiai per daug apie tai mąstau, - rudaplaukė švelniai nusišypsojo. Pirštais atmetė plaukus, kad šie nekristų ant veido. Gaila, neradau gumytės susirišti. Jei būčiau ieškojusi ilgiau, būčiau vėlavusi. - dar viena mintis pasiekė varniukės makaulę. Mergaitė stebėjo savo draugę. Ji dar giliai kvėpavo, tikriausiai bėgo.
- Klausyk.. Žinai ką nors apie Sulfides ir Mulfides? -paklausė.
Don't be dramatic,
It's only some plastic,
No one will love you
If you're unattractive.
                                          - Melanie Martinez
                                        Mrs. Potato Head

*

Neprisijungęs Karina Kalinskaitė

 • III kursas
 • *
 • 31
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Buka kaip tapkė.
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Nors Karina antrakursė, tačiau po šio klausimo kiek sumišo. Po šimts visų tų moliūgų pyragų! Nieko neatsimenu iš pirmo kurso!
 
- dvylikametė susiėmė už galvos. Tačiau netrukus jos veidą persmelgė šypsena.
- Na.. Nors aš ir antrakursė, tačiau šiuos du pavadinimus girdžiu pirmą kartą. Tikriausiai jie kaip nors susiję su Ateities Būrimu, tiesa? - atsisuko į nedaug pažįstamą rudaplaukę. - Nors tai ir vis dėlto gėlės.. - sumišo pamačiusi jas ir nutrūko vidury sakinio. - Tikriausiai jos padeda išbūrti arba jos gaminamos reikalingiems daiktams, - neturėjo ką daugiau atsakyti, tad pasitelkė vaizduotę. Praeitais metais visas šias pamokas pražiopsojo pro langą, o egzaminą išlaikė gerai, net pati nesuprato kaip. Tačiau antrakursė žinojo, kad šiais metais reiks susiimti.
Tamsa ne visada bloga. Ir šviesa ne visad gera.

*

Neprisijungęs Amika Bela Lordess

 • ***
 • 111
 • Lytis: Moteris
 • Tik palik vaiką vampyrui ir nebebus nei vaiko, nei vampyro
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Amika susižavėjusi stebėjo mokinius.
Profesorės purpurinė suknelė derėjo prie jos garbanų, o dvi poros tamsių akių skenavo jaukų sodelį ir jame susibūrusius vaikus. Originalių atsakymų teko išgirsti nemažai (ir tai kėlė optimizmo dozę šviežiai iškeptai mokytojai), tačiau to tikrojo taip ir nesulaukė.
Na, bet jie ir atėjo, kad ko nors išmoktų..- Trumpai pamąstė mergina ir prieš imdama dėstyti teorijos dalį, sugavo mielą, vienos varniukės šypsnį.
Šiokį tokį padrąsinimą įgavusi profesorė Lordess išspraudė šypseną ir pati.
- Visi atsakėte originaliai ir įdomiai, tačiau atsakymo, kuris būtų tiksliausias, deja, neišgirdau. Arčiausiai tiesos buvo panelės Landworth ir Strain, jų koledžams skiriu po vieną tašką. Ponaiti Vasquez, Ateities Būrime mokomės išburti ir praeitį, juk be praeities nebus ir ateities, - Mikusia kreipėsi į klastūnyškos uniformos dėvėtoją, - O kaip vyresnio kurso atstovas turėtumėte būti protingesnis ir pakantesnis kitų nuomonėms. Beje, turbūt žinote, kad vėluoti į pamokas yra nemandagu ir nenaudinga, - Mika nežymiai rauktelėjo tankius antakius. Pasitaisiusi užkritusią, neklaužadą sruogelę tęsė toliau:
- Taigi, Sulfidės - oro fėjos/dvasios. Virpindamos savo sparnelius, išgauna keistą melodiją, kuri užhipnotizuoja ir įkalina laike. Gyvena augalų žieduose, dažniausiai Sulfinijose, nuo kurių ir kilo būtybių pavadinimas. Yra ganėtinai retai sutinkamos.
Bela priėjo prie didžiulio fontano ant kurio  marmurinio, dailiai nublizginto krašto gulėjo nedidelis augalo pumpuras su kažkuo švytinčiu viduje. Mergina atsargiai pravėrė jo žiedlapius, kad būtų galima išvysti miegančią būtybę. Sugrįžusi atgal prie vaikų būrio, Lordess parodė padarėlį moksleiviams:
- Štai čia yra Mulfidė, - garsiai tarė ilgakasė, -  Sulfides, kaip minėjau anksčiau, rasti yra sunku ir deja, dėl to mes negalėsime dirbti su jomis. Tačiau mano delnuose miegantis padarėlis yra neretai sutinkamas, - Amika perleido fėją šalia stovėjusiam mokiniui ir mirktelėjo.
- Mulfidės taipogi priklauso oro dvasių/fėjų kategorijai. Visą laiką praleidžia miegodamos, tačiau tik pabudusios ima dainuoti. Jų dainavimas skiriasi nuo Sulfidžių tuo, jog Mulfidės jį skleidžia balso stygų, o ne sparnų pagalba. Nors melodija taip pat užhipnotizuoja, bet tik ištarus tam tikrą burtažodį - Levart - esi nukeliamas į norimą savo gyvenimo etapą. Jos kiek panašios į Laiko Atsuktuvus, galima sakyti, jog fėjos it prietaisai, - Violetinės spalvos suknios savininkė mestelėjo pritariamą žvilgsnį į jaunuolį, kuris atsakinėdamas Mulfides įvardijo kaip daiktus, berods tai buvo Grifų Gūžtos atstovas, - Tačiau skirtingai nei Mulfidžių hipnozė, Laiko Atsuktuvai suteikia galimybę kažką pakeisti praeityje. Norint apsaugoti jus ir apsisaugoti patiems nuo galimų padarinių, Magijos Ministerija neleido naudoti Laiko Atsuktuvų, o jų užburimas užimtų per daug laiko. Todėl labai paranku yra mokyti jus su Mulfidžių pagalba, kuri nėra kenksminga.
Išskyrus tai, kad galite įstrigti savo praeityje - Šyptelėjo profesoriūkštė, tačiau neišreiškė apmąstymų garsiai.
- Kiekvienos iš oro dvasių išvaizda yra savotiška, kaip ir spalva bei amžius, - šviežiai iškepta dėstytoja giliai įkvėpė ir krenkštelėjo, - Jei fėja yra tamsesnės spalvos, ji pati yra senesnė.
Jei oro dvasia jauna - ji bus balsvos spalvos.
Sakydama ,,spalvos” turiu omenyje ir plaukučių, ir drabužėlių, ir sunkiai įžvelgiamų akių spalvą. O oda visų būtybių yra, žinoma, vienodai rausva.
Jų ūgis prilygsta žmogaus mažojo pirštelio ilgiui.
Nežymiai kramtydama lūpą, jaunuolė ėmė nerimauti. Tikiuosi jie bent kažką suprato.. Kažką.. - Pamintijo šviesiaplaukė ir patikrinusi savo užrašus suplojo delnais.
- Ką gi, skelbiu praktikos darbą. Atsistokite tolėliau vienas nuo kito, - pakomendavo tik keleriais metais už septintakursius vyresnė mergina ir atsargiai išdalino visiems mokiniams po žiedą su viduje besnaudžiančiomis fėjomis.
- Prabudinkite miegančias Mulfides ir joms imus dainuoti ištarkite burtažodį - Levart - bei užsimerkite ir galvokite apie patirtą gyvenimo etapą. Labai svarbu susikoncentruoti ties norimu išvysti vaizdiniu. Panorėjus grįžti iš ,,kelionės” ištarkite kitą burtažodį - Esonpiher - kuris vėl užmigdys padarėlius.
Sėkmės!


Apytiksliai 3-4 post'ai.
Parašykite kokius veiksmus (burtažodžius, pastabas, pagirimus, judesius, anekdotus,  dainas ir t.t.) naudojote, kad fėjos prabustų.
Taip pat galite aprašyti gautų Mulfidžių išvaizdą, nusakyti jų charakterį, reakciją į jus.
Detaliai aprašykite kaip keliaujate savo gyvenimo etapais:
Kodėl pasirinkote būtent šį (pasirinktą) etapą? Kokius prisiminimus sukėlė kelionė (pasidarė liūdna/linksma, apėmė nostalgija, džiaugsmas į kelnes netelpa ar kažką prisiminėte)?


Jei kils neaiškumų nebijokit ir brūkštelkit į A.Ž. (Pasistengsiu neįkąst:'))


« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Amika Bela Lordess »
Vampires and beasts lick tears from my cheeks

*

Prisijungęs Teodoras Meiden

 • III kursas
 • *
 • 160
 • Taškai: 14
 • Lytis: Moteris
 • Imagine you can make a war. And just leave. And start to laugh.
Ats: I AB pamoka visiems kursams; 2017
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
-O kas man darbo? Man vienodai šviečia ar iš praeities buriame ateitį, ar iš oro. Visi mokytojai sako tą patį, kodėl jūs kopijuojate vienas nuo kito? Ar negalite sugalvoti savo, kažko originalesnio, įdomesnio. Dar patys sakot, kad mes tinginiai, tą patį galėčiau pasakyti ir apie Jus,- vyptelėjo klastuolis be jokio noro kalbėti,- ir ne, kokio velnio aš turiu būti protingesnis, jei ne savo noru stoviu šitoje nuobodžioje pamokoje? Dar noriu pridurti, kad nė minutės nevėlavau, nu gal sekundę, dvi ar tris, ar tai skaitosi? Pati esat kalta dėl to, kuo kaltinat mane,- susiraukė penktakursis-šeštakursis, palinguodamas pirmyn-atgal,- dabar mažų mažiausiai noriu kalbėti. Galite daryti su manimi ką norite, bet atsiminkite, kad visad jus sekios ta graužatis. O dabar, jei leisite, atliksiu jūsų paskirtą nuobodžią užduotį,- kiek pasimaivė prieš naujają profesorę ir įsižiūrėjo į savo žiedą su miegančią Mulfide. Nagi, kelkis tu rožine, taip, kreipiuosi į tave... Visiškai susinervavęs berniokas vos neišmetė vargšo žiedo su fėja. Na ir pati kalta, kad pateko į mano rankas...
-La la la, la la la,- suvaidino esąs duonajantis, tada pasitraukė daug toliau nuo visų ir kiek sušvelnėjęs, paglostė Mulfidės galvytę. Tada kiek užbėrė žiedadulkių prie nosytės. Pasigrido tylus nusičiaudėjimas, bet josios galvytė nė milimetro nepakilo nuo žiedo viduriuko.
-Jei neatsikelsi, tikrai nesielgsiu švelniai,- šnypštelėjo į jos ausytę, kiek papūsdamas oro. Tada pamėgino dar kartą. Vėlgi išbandė naują būdą ir skardžiu, baisiu balsu nusijuokė. Nieko. Tada ištraukė ją iš žiedo pasodino, atremdamas į savo riešą Mulfidę, kita ranka prilaikė liemenį ir pradėjo sukti nepavėjui. Ir vėl nieko. Tada nuo lapo nubraukė lašelį vandens ir su smiliumi pabandė  pakutenti jos kojeles, galvytę, rankeles, pilvuką. Dar pakuteno. Ir vėl nieko. Galiausiai atsisėdo ant kelmo, kuris buvo netoli visų mokinių ir atsiduso, fėją įdėdamas atgal į žiedelį ir stebėdamas kaip kiti kelia savo Mulfides.
My daddy put a gun to my head, said if you kiss a boy, I'm gonna shoot you dead.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019