0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kelė Baldon

  • II kursas
  • *
  • 7
  • Taškai:
Kelė su visais savo daiktais priėjo prie pertvaros tarp 9 ir 10 perono. Šalia jos stovėjo jos tėvai ir dvi sesės. Ji labai jaudinosi tačiau kartu ir troško gričiau įsėsti į tą traukinį ir pradėti savo kelionę burtų kelyje. Kaip ją mokė tėvai kelė prabėgo pro pertvarą ir atsidurė šalia 9 su trejom ketvirtosiom perono. Atsisveikino su tėvais, pabučiavo sesėms į kaktas ir laiminga įsėdo į traukinį susirado kupę kurioje ne vieno žmogaus nebuvo, pasidėjo daiktus ir pro langą pamojavo tėvams. Staiga traukinys pradėjo važiuoti ir į kupės duris pasibeldė mergaitė:
- Tuk tuk tuk. Ar galiu čia prisėsti?
- Žinoma,- aš jai atsakiau.
Aš žiauriai džiaugiausis, nes tai buvo lyg naujas mano gyvenimas,nauji draugai. Mergaitė irgi nešiojo akinius, tačiau buvo rudais plaukais. Aš jos paklausiau:
- Koks tavo vardas?
- Atėnė,- lėtai ištaria ji.tuo metu aš supratau, jog ji jaukiasi nemaloniai todėl jai tariau:
- Gražus vardas tikiuosi, jog Hogvartse būsim draugės.
   Jos nuotaika pasikeitė kaip žaibas ir atrodė daug laimingesnė.
- Aš irgi taip manau,- su džiaugsmu net sušunka ji.
   Taip mes visą kelią važiavome kartu aš jai papasakojau apie savo šeima, draugus žiobarus, parodžiau jų nuotraukas ir pasidalinome mintimis apie tai kaip galėtu atrodyti Hogvartso mokykla.