0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #75 Prieš 5 metus »
Elijah visus jos žodžius paignoravo ir mėgavosi bučiniu, tačiau nedvejodamas atstūmė mergina, nes prisiminimai nedavė ramybės. Jis net nepajautė kokia jėga ja nustumė, ši dabar gulėjo ant žemės, vaikis tik į ją pažvelgė ir dar labiau susinervavo, kaip jis taip galėjo..
- Atleisk man, - liūdnu baldo tonu ištarė Dawson' as ir pritūpė prie merginos, - nenorėjau taip pasielgt, bet prisiminiau tą jaukų kampelį, kuriame buvome ir tiesiog, atsiprašau, labai smarkiai ten įskaudinai mane.. Neturėjai taip pasielgti, tikiuosi supranti tai? - Klaustelėjo grifas ir atsigulė ant žemės, rankas sukryžiuodamas po galva ir žvilgsnį nukreipęs į žvaigždes..
- Matai, šiandien meteorų lietus.. - taip pat švelniu, tačiau ne linksmu balso tonu išlemeno vaikis ir pasukė žvilgsnį į Luną.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #76 Prieš 5 metus »
Sprendimą, kuris netrukus pasirodė klaidingas. Nublokšta ant žemės Luna pajuto skaudų smūgį į nugarą. Kieta žemė nesuminkštino smūgio, priešingai, merginos kūnu pasiuntė skausmo bangą. Sukandusi dantis juodaplaukė žvilgtelėjo į Elijah'ų. Jautė, kaip viduje ima kilti įniršis ir pyktis. Žaliaakiui pritūpus prie šešiolikmetės ši piktai jį nužvelgė. Dabar puikiai suprato, kad neseniai priimtas sprendimas nebuvo geras. Nė nepraėjus kelioms akimirkoms mergina liko įskaudinta. Vis dėl pasistengė nustumti pyktį į šalį ir žvilgtelėjo į grifą.
-Puikiai supratau,-šaltu, bejausmiu balsu atsakė mėlynakė ir nusisuko nuo rudaplaukio. Vaikinui atsigulus ant žemės Luna liko sėdėti įsmeigusi žvilgsnį į tolį. Ėmė gailėtis, jog čia atėjo, deja, ką nors pakeisti buvo per vėlu. Išgirdusi grifo žodžius Luna kilstelėjo galvą į dangų ir linktelėjo nieko neatsakydama Elijah'ui. Pakankamai jau prisikalbėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #77 Prieš 5 metus »
Elijah gailėjosi kad tik prieš kelias minutes nusviedė merginą ant žemės, tačiau jis nesugebėjo savęs kontroliuoti, menkas prisiminimas galėjo viską sugriauti, tačiau Dawson' as pakeisti visa to negalėjo, jam reikėjo išmokti tai daryti...
- Tikrai nesupratai, - liūdnu tonu atsakė vaikinas, - gali atsikeršyti, nedraudžiu, - dar liūdniau pasakė Elijah, nes dabar žinojo, kad atleidimo iš merginos tikrai negaus, o dėl to pats kaltas.. - Žinau, pyksti, tačiau mane pažįsti šešeris metus, matei mano įniršį, aš negaliu su juo kovoti, - susinervavęs atkirto vaikinas.. Iš vis varnės čia neturėjo būti..
- Dabar jau ir nebekalbėsi, - atsisėdęs ir sulenkęs kojas per kalius klaustelėjo grifas.. - taip, aš kaltas, tačiau prašau pasakyk ką nors, aš labai gailiuosi, daryk su manimi beleką, tik prašau atleisk..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #78 Prieš 5 metus »
Vaikino balsas privertė Luną atitraukti žvilgsnį nuo dangaus, kuris šiuo metu leido grožėtis meteorų lietumi. Krentantys meteorai nušvietė tamsų dangų savo spalvomis. Visa tai juodaplaukei priminė pirmąjį jaunuolių susitikimą. Mergina nesitikėjo, kad per šiuos šešis metus viskas taip pasikeis. Bent jau ne tai, kad buvę geriausi draugai pamils vienas kitą. Taip, taip, visai, kaip filmuose ar knyguose. Mergina klausėsi vaikino ir bandė nurimti. Viduje kilo įniršis, kurį puikiai žinojo, jog turi suvaldyti. Juk kitaip nesugebėtų suvaldyti savo gaujos. Pirmiausia teks suvaldyti save. Įniršiui ėmus blėsti mergina žvilgtelėjo į grifą.
-Neketinu keršyti, man jau užtenka visko...-tyliai atsakė mėlynakė ir vėl nusuko žvilgsnį į tolį.
-Pamiršk tai, turbūt to nusipelniau,-gūžtelėjo pečiais.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #79 Prieš 5 metus »
- Tu per gera, - kiek linksmesniu tonu ištarė Elijah, - tavo vietoje kita mergina būtų trenkusi antausį arba netgi nežinau... - išlemeno Chris' as ir nužvelgė Luną.
- Pamiršt? - Vos vaikis nepaspringo savo seilėmis, gal ji pabludo..  - Kaip galiu pamiršti, kad tave užgavau už nieką, nors dabar lygu, tu man irgi į lupą įkandai, - šyptelėjo Dawson' as ir spindinčiomis akimis pažvelgė į Luną.
- Noriu tau kai ką pasakyti, - kiek ne drąsiai burbtelėjo grifas, - bet yra bėda, manau, tau tai labai nepatiks, tačiau jei tai dar ilgai laikysiu savyje rgi gerai nesibaigs.. - šyptelėjo Dawson' as ir dabar sukaupė visą drąsą.
- Aš.. Na, aš.. Ech, - dustelėjo. - Man rodos aš tave.. Aš tave įsimylėjau.. tik nieko nesakyk, žinau, kvailai skamba, tačiau tokia tiesa, nieko nepakeisiu.. - susirūpino Chris' as ir pažvelgė į vilkės akis.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #80 Prieš 5 metus »
Išgirdusi linksmesnį vaikino balso toną mergina vos vos kilstelėjo savo lūpų kampučius.
-Galbūt,-gūžtelėjo pečiais ir žvilgtelėjo į šalia sėdintį grifą. Turbūt vaikinas buvo teisus. Kita mergina būtų trenkusi jam antausį arba dar blogiau. Turbūt ir pati Luna būtų pasielgusi blogiau, tačiau sugebėjo suvaldyti savo įniršį, o šis jau nemažai ką reiškė.
-Vis dėl to nenubloškiau tavęs į šalį,-bejausmiu balsu atsakė mėlynakė ir apglėbė save rankomis. Išmiegojusi visą dieną, priešingai nei turėjo, nesijautė žvali. Išgirdusi kitus grifo žodžius mergina susidomėjusi įsmeigė žvilgsnį į žaliai melsvas akis.
-Apie ką tu kalbi?-sutrikusi paklausė juodaplaukė kilstelėdama vieną antakį. Tai ką išgirdo šešiolikmetę privertė netekti žado.
-Elijah'au...eilinį kartą privertei mane pasimesti,-tyliai nusijuokė mergina nežinodama ką atsakyti į grifo žodžius.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #81 Prieš 5 metus »
Dabar jaunasis vampyras buvo pasimetęs ir išblyškęs, nors jo oda ir taip išblyškusi, tačiau dabar jis buvo baltut baltutėlis. Luna privertė šitą berniūkštį mylėt ir po truputį keistis, kas jam dar nelabai išeina, tačiau su laiku turbūt, kad viskas bus gerai.
- Taip, nenubloškei, nes esi labai gera, o aš blogas net labai, - liūdnesniu tonu tarstelėjo grifas ir nusukė žvilgsnį į vilkę.
- Pasimesti? - šis šyptelėjo, - o aš pats galvoji nepasimetęs, aš net negalvojau, kad viskas taip gali pasisukti, tačiau taip tai tiesa, aš tave pradedu įsimylėti ir nežinau kaip tai sustabdyti, turbūt neįmanoma, tad arba tau teks antrą kartą pasakyti man taip arba amžiams nebesusitikti, kitos išeities mes neturim, - atšovė Elijah ir paėmė Lunos plaštaką į savąją sunėrė pirštus ir prislinko arčiau Lunos, - dar sykį atsiprašau, - tyliai pašnibždėjo merginai į ausį...
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #82 Prieš 5 metus »
-Labai gera?-nusijuokė mėlynakė ir žvilgtelėjo į dangų.-Abejoju, jog tai tiesa.-kilstelėjo savo lūpų kampučius. Juk žmonių nužudymas nepriskiriamas prie gerų darbų, tiesa? Būtent dėl to Luna savęs ir nelaikė gera. Žinoma, būtų nė nedvejojusi ir pasielgusi taip pat, jei tik būtų reikėję ginti artimus žmones. Išgirdusi Elijah'aus žodžius mergina kryptelėjo galvą į grifo pusę. Besiruošdama atsakyti juodaplaukė pajuto, kaip vaikinas paima jos ranką ir suneria jų pirštus. Nors tai Luną privertė pasijusti nejaukiai, tačiau rankos neištraukė.
-Turbūt neturiu kitos išeities, kaip tik pasakyti "taip"?-tyliai paklausė jaunoji anglė ir žvilgtelėjo į grifą. Elijah'us privertė Luną pasijusti užspeistai į kampą, o kaip iš jo ištrūkti mergina nė nenutuokė. Nė nenumanė, kad santykiai su vyriškosios lyties atstovais bus tokie sudėtingi. Tačiau atstumti vaikino nebenorėjo.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #83 Prieš 5 metus »
- Manau taip gera, neesi kerštinga asmenybė, - šyptelėjo Dawson' as. - nevertėtu abejoti, gal ir esi nužudžiusi daugybė žmonių, tačiau tai tavo prigimtis ne tu, - dar sykį šiuos žodžius palydėjo su šypsena.
- Visada gali rinktis, nenoriu tavęs laikyti per prievartą, juk koks tada tikslas man? - Klausiamai pažvelgė į merginą, - jeigu tik pati nori, tada gali pasakyti taip, tačiau jei ką nors jauti, - burbtelėjo Dawson' as ir nusukė žvilgsnį į merginą. Elijah atrodė, kad mergina jaučiasi nejaukiai, tačiau rankos neištraukė, atvirkščiai priartėjo dar arčiau merginos ir apglėbė ja per liemenį..
- Žinai, jei man kas ankščiau būtų sakę, kad aš tave pamilsiu būčiau tik pasijuokęs, tačiau dabar kai tai tapo tikra yra labai keista, be to labai norėčiau atsako, - šyptelėjo vaikinukas. 
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #84 Prieš 5 metus »
-Jei taip sakai, vadinasi, visai manęs nepažįsti,-liūdnai šyptelėjo mėlynakė ir nusuko žvilgsnį į tolį. Tamsa buvo apgaubusi visą žemę paskandindama ją savyje. Stebėdama juodą ežero vandenį mergina mąstė apie ką tik ištartus vaikino žodžius. Galbūt su Elijah'u ji ir nebuvo kerštinga, tačiau buvo pasiryžusi keršyti visiems, kurie įskaudins jai brangius žmones.
-Tai ne mano prigimtis, tai aš ir mano charakteris,-kilstelėjo savo lūpų kampučius vis dar stebėdama mėnulio apšviestą vandenį. Šio paviršius spindėjo sidabrine spalva.
-Aš nežinau...Nuo mūsų sprendimo priklauso ir mūsų gaujų ateitis,-tyliai atsakė juodaplaukė ir pajutusi rudaplaukio prisilietimą mergina žvilgtelėjo į jį. Nor praėjusį kartą išsivadavo iš šio glėbio, tačiau dabar nepajudėjo iš vietos. Ramiai sėdėdama šalia Elijah'aus Luna klausėsi šio balso ir tyliai plakančios jo širdies.
-Esu tikra, kad tą žmogų būčiau palaikiusi...idiotu,-nusijuokė mėlynakė prisiminusi, jog būtent taip pavadino merginas, kurioms patiko grifas. Ar dabar ir mano vardas įtrauktas į tą sąrašą?
-Esi pasiruošęs būti kankinamas visą amžinybę?-linksmai šyptelėjo mergina.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #85 Prieš 5 metus »
- Gerai, tada sakysiu, kad tu esi bloga mergaitė, kas sakyčiau vaikinams patinka, - kandžiai ištarė vaikinukas ir prikando lupą.. Elijah primą kartą per devynis metus vėl pradėjo kažką jausti, tačiau tai nebuvo labai gerai, nes tai veikė jaunojo vampyro vidų, nes jausmai privertė susimąstyti apie ankščiau padarytus veiksmus..
- Ne, tau tik taip atrodo daug ką duoda ir tai, kad esi vilkė, - ramiu balso tonu atkirto grifas ir pažvelgė į tviskuliuojantį ežerą.
- Žinau, tačiau jie kol kas gali apie tai ir nesužinoti.. - šyptelėjo Dawson' as ir mirktelėjo viena akimi.. Juk žinojo, kad tai blogas sprendimas, tačiau dabar jam buvo nusispjaut..
- Na sakyčiau dabar tu ir pati esi idiotė, kaip sakė Anika, jei prasidėsi su šituo mergišiumi būsi tikra idiotė, - kandžiai ištarė vampyras ir tyliai nusijuokė..
- Na, reikia gerai pagalvoti, nors ne, aišku, kad taip, o tu? - Šis pažvelgė į merginą, tačiau neišdrįso jos pabučiuoti..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #86 Prieš 5 metus »
Išgirdusi vaikino žodžius juodaplaukė ėmė juoktis.
-Abejoju, ar kuriam nors žiobarų vaikinui patikčiau, jei šis sužinotų, jog esu žudikė ir šviečiant pilnačiai pavirstu į vilkę,-šyptelėjo Luna ir vėl nusukdama žvilgsnį į žėruojantį ežerą. Šio vandenyje spindėjo mėnulio atvaizdas, o šalia jo maži žvaigždių atspindžiai.
-Turbūt tu teisus,-linktelėjo mėlynakė. Galbūt jei nebūtų buvusi alfa ar net gi vilkolake viskas būtų buvę kitaip. Deja, kaip viskas būtų buvę mergina nenorėjo žinoti. Spėjo, kad daugelio artimų žmonių nė nepažinotų.
-Kol kas,-nusijuokė šešiolikmetė ir kilstelėjo galvą į dangų. Juodaplaukės žvilgsnis klaidžiojo tamsiu dangumi.-Bet puikiai žinai, kuo viskas gali pasibaigti,-liūdnu balsu atsakė mėlynakė. Neabejojo, jog vienas iš variantų būtų buvę dar didesnis karas. Ne, šito mergina tikrai nenorėjo. Vis dėl to kol kas nusprendė apie tai negalvoti. Ne viskas ir ne visada turi baigtis blogai, tiesa? Išgirdusi Elijah'aus žodžius šešiolikmetė kryptelėjo galvą į grifą.
-Neabejoju, jog ji taip pasakė iš pavydo,-plačiai nusišypsojo juodaplaukė ir perbraukė ranka per ištrūkusias iš kasos sruogas. Šias lengvai draikė rudeniškas vėjelis.
-Manau, kad taip,-nusijuokė mergina.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #87 Prieš 5 metus »
- Na gal ir žiobarų vaikinui nepatiktum, tačiau vampyras tikrai neatsispirtu, - šis šyptelėjo ir nužvelgė dangų nusėtą žvaigždėmis..
- Tai aišku, kad teisus, - šis šyptelėjo ir pažvelgė į tamsų dangų, kuriame spindėjo mažos žvaigždutės ir "kabėjo" gana didelis mėnulis.
- Taip, kol kas, - pakartodamas dar sykį kilstelėjo lupų kampučius. - Žinau, tačiau kas nerizikuoja nuobodžiai gyvena, - atkirto šis ir nužvelgė merginą, kuri nesistengė atstumti vaikino. Elijah dėl to labai džiaugėsi, jam patiko toks merginos požiūris ir kad ji pagaliau suprato, jog reikia leisti jausmams ištrūkti.
- Iš pavydo, ji turbūt jau žinojo, kad aš tau patinku, - kiek sarkazmiškai ištarė vaikis ir kilstelėdamas antakius pažvelgė į merginą.
- Sakai taip? - Klausiamai spindinčiomis akimis pažvelgė grifas ir nieko nelaukęs stumtelėjo merginą, kad ši atsigultu ant žemės ir dar sykį į ją pažvelgęs, pagaliau ryžosi ją pabučiuoti. Tiesa sakant vaikino kūnų bėgioji šiurpuliukai, kurie buvo gana malonūs.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #88 Prieš 5 metus »
Sėdėdama šalia Elijah'aus ir stebėdama žėruojantį ežero paviršių mergina jautėsi visiškai atsipalaidavusi. Buvo pamiršusi net gi ir tai, kad nedera prarasti budrumo. Tarsi pajutęs vis tai viduje prabudo tūnantis žvėris primindamas, jog bet kurią akimirką viskas gali pasikeisti. Kelias akimirkas dvejojusi Luna pabandė nustumti žvėrį į šalį ir šis nesipriešindamas pasitraukė ir vėl viduje palikdamas ramybę. Kryptelėjusi galvą šešiolikmetė įsmeigė žvilgsnį į vaikiną.
-Elijah'au, jei mūsų gaujos susivienys, tuomet turėsi daug konkurentų,-ėmė juoktis mėlynakė erzindama grifą. Vargu, ar kitam vampyrui būtų pavykę priversti šią merginą jį pamilti. Atsakymo, kaip tai pavyko padaryti rudaplaukiui Luna neturėjo.
-Nėra rizikos, nėra malonumo,-kilstelėjo savo lūpų kampučius juodaplaukė.-Žino? Ir kaip gi ji tai sužinojo?-klausiamai žvilgtelėjo į vaikiną ir nusijuokė. Įdomu, ką pasakytų Anika, jei apie tai sužinotų? Merginos mintis nutraukė rudaplaukio veiksmas. Pajutusi švelnų stumtelėjimą Luna atsigulė ant žolės įsmeigdama žvilgsnį į žaliai melsvas grifo akis. Jaunuolių žvilgsniams susitikus šešiolikmetė kilstelėjo savo lūpų kampučius ir pajuto, kaip vaikino lūpos atsiduria ant jos. Mėgaudamsi bučiniu Luna apsivijo rankomis vaikino kaklą ir tik po kurio laiko atsitraukė.
-Jei taip ir toliau imsiu tikėti, jog iš šaltakraujo vampyro tapai tikru romantiku,-šyptelėjo mėlyankė ir kryptelėjo galvą.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Prie pat kranto esantis suoliukas
« Atsakymas #89 Prieš 5 metus »
- Visiems konkurentams teks išrauti širdis, - šyptelėjo Dawson' as, žinodamas, jog Luna tai daro eilinį kartą specialiai, stengdamasi jį erzinti, jam tas patiko, netgi labai..
- Taip, - pritariamai linktelėjo ir išgirdęs kitus žodžius ėmė juoktis.. - Na gal pavyzdžiui pajautė, kad tas bučinys buvo nelabai tikras arba suprato, kad tik noriu sukelti kažkam pavydą, o nors tiesą sakant man pavyko ar ne? - Klausiamai pažvelgė į merginą, nes atsakymo iki šiol šis pamiršo paprašyti..
Pajutęs kaip Lunos rankos Psivije jo kaklą, jis savąją uždėjo ant jos liemenio, o kitas perbraukė per plaukus. Bučinių mėgautis jam ilgai neleido, ši atsitraukė, tačiau per toliausiai nebėgo liko ten pat po vaikinu.
- Gal tu privertei, - nusišypsodamas ir gana ramiu ir maloniu tonu atkirto vaikis ir stebėjo Luną savo žalsvai - melsvomis akimis.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“